Heineken's f I f f STENO-TVPISTE Kolonel Hennink temidden van zijn soldaten begraven BUITENMEISJE Gevraagd II. Huish. „PERFECT' I HAAR Bellamyanen droegen hun ideaal uit Zag U ze ook vliegen? H. C. O ver bosch Kousen-atelier UTRECHTSEWEG 91 1 Pes/E'£-BAD Tekens depóts hele land. over het ge- GROOTWERKER BROEKENMAKER VESTENMAKER fa. B. RUITENBERG Hzn. Overtollig if-etr me&at yeteiflt KETELBINKIE vertelt uit zijn jeugd" enige FLINKE ARBEIDERS ftK- Zaterdagmiddag werd de kolonel soldateneer boven alles stellende, der infanterie b.d. W. F. Hennink, in de Mei-dagen van 1940 bevelhebber van het 8e R.I., met militaire eer op het Grebbekerkhof ter aarde besteld. Het stoffelijk overschot was van Am sterdam per auto.naar de Grebbe- berg vervoerd. Hier werd de kist op de affuit geplaatst van een negen cm- vuurmond der artillerie en naar de militaire begraafplaats gereden onder treurmuziek van de Koninklijke Mili taire Kapel. Voor de affuit liep de vaandehvacht met het omfloerste vaandel van 8 R.I., gevolgd door een vuurpeloton, ook van het 8e Regiment Infanterie, bestaande uit vijftig man. Een escorte ongewapende grenadiers uit Amersfoort, bestaande uit twee honderd man, liep in de stoet, die be halve de familieleden van de over ledene, vele hoge militaire en bur gerlijke autoriteiten telde. Wij merk ten o.a. op de chef van de generale staf Luitenant-Generaal Mr. H. J. Kruis, Kolonel A. W. Claascn, garni zoenscommandant van Den Haag als vertegenwoordiger van de bevelheb ber in het le militaire gewest en de commandant van het Se Regiment In fanterie Luitenant-Kolonel R. W. B. Muller. Als slippendragers fungeer den de Generaal-Majoor b. cl. H. Koot, Luitenant-Generaal b.d. van het K.N.I.L. R. ten Seldam, Luitenant- Generaal b.d. W. G. v. d. Hoogen- huyzen en Generaal-Majoor b.d. van het K.N.I.L. H. Behrcns. Direct ach- tei de affuit liepen twee hoofd-offi eieren, dragers van de Militaire Wil lemsorde, waarvan er een een kussen droeg met de onderscheidingsteke nen van de overledene en de ander een witte lelie. Bij de begraafplaats stelden de grenadiers en het vuurpeloton zich aan weerskanten van de hoofdingang op en onder het spelen \an het Wil helmus droegen de' twaalf dragers van het 8e R.l. de overledene naar zijn laatste rustplaats. De kist was bedekt met de driekleur, waarop zich de sabel van de kolonel bevond. We derom speelde de Militaire Kapel het Wilhelmus en onder eerbewijzen daalde het stoffelijk overschot in he* graf. Het vuurpeloton loste vervol gens een salvo. Mede namens de Minister van Oorlog voerde als eerste sp'reker de oud-commandant veldleger, Luite nant-Generaal J. J. G. Baron van Voorst tot Voorst het woord. De hui- .vering, aldus spreker, die ons op deze, door het bloed van zovele onzer sol daten gedrenkte plek bevangt, laat slechts een eenvoudig woord toe. De laatste eer aan de soldaat, die Wil helm Hennink was, zij overeenkom stig zijn karakter, sober, waardig, militair. Getrouw aan zijn eed en zijn heeft hij temidden van oorlogsge weld op de meest verantwoordelijke post staande, met zijn leven afgere kend, zo schreef hij in zijn dagboek. Hij zou en wilde evenmin als een majoor Landzaat, als een majoor Ja- cometti versagen. Zelfs toen de capitulatie van Ne derland een feit was, had de vijand van zijn post geen duimbreed over meesterd. De wens van de Kolonel temidden van zijn soldaten te worden begra ven, strekt hem tot eer en zij ons een voorbeeld van kameraadschap tot in de dood. Ook de voorzitter van het kapittel der Militaire Willemsorde, Generaal- Atajoor b.d. H. Koot, sprak aan de groeve woorden van eerbiedige na gedachtenis, mede namens de Minis- ter van Binnenlandse Zaken. Na ten woord tot mevrouw Hen nink en de overige familie spraken nog een vriend van de overledene en een vertegenwoordiger van de oud- strijdersvereniging R.lwaarvan Kolonel Hennink ere-voorzitter was. Namens de familie dankte een schoonzoon van de gestorvene voor de belangstelling. Onder eerbiedige stilte werd „Wilt lieden nu treden" aangehoord, waarna de echtgenote en de familie van de Kolonel op het graf bloemen strooiden. Apostolisch Visitator voor het Saargebied Door Z.H. de Paus. is pater Dr. Mi chael Schuilen S.V.D. van de Missio narissen van Steyl (Limburg) benoemd tot Apostilisch Visitator voor het Saargebied. Pater Schulien werd in 1SS8 te Al- tenkessel geboren en in 1912 tot pries ter gewijd. Scheepstijdingen Amstelveen. Hampton Roasd—A'darn. 13/6 dwars van Owers lichtschip; Bal tic (coaster), BataviaR'dam, 13/6 van Gibraltar naar R'dam; Bloemfontein. Beira—A'dam. 13 6 van Southampton naar Antwerpen; Gaastcrkeik, 14/6 van Hamburg ie Rotterdam; Johan de Witt. JavaAdam, 13/6 van Aden; Kcdoe, 12/6 van Batavia naar R'dam; Leerdam, R'damNew York 12/6 van Antwerpen Modjokerto. BclawanR'dam. 12 6 van Aden Volcndam, R'damQuebcck. 12. 6 van Southampton: Wcstlahd, Adam Buenos Aires. pass. 12 6 Kaap St Marta Grande: Indrapocra, 12/6 van R'dam te Batavia; Kota Inten. 15/6 van R'dam te Quebec venvacht. Kota Gede. R'dam Batavia. 12 6 van Suez; Nieuw Amster dam, 13/B van R'dam naar Southamp ton dokken; Noordam. 12 6 van R'dam naar New York; Tabinta. 14 '6 van Quebeck te R'dam; Willem Ruys. R'dam —Batavia, pass 13 6 Point de Galle. Welvaart, vrijheid en vrede wa ren de leuzen die Zondag op de Bellamy-landdag in het openlucht theater Birkhoven te Amersfoort werden uitgedragen. Het was de algemeen voorzitter van de Inter nationale Vereniging Bellamy, de heer J. Horstmeijer Jr., die in een enthousiaste rede enige duizenden leden van deze organisatie wees op de chaotische toestand in de we reld, die naar het inzicht van de spreker zal leiden tot de in eenstorting van het kapitalistische stelsel. Om de Bellamy-gedachte uit te dragen moeten wij weten waar achtig goed te zijn. Wij kunnen wel met Bellamy de klassenstrijd schu wen, maar h j is er en de tegen stellingen tekenen zich steeds scherper af. Deze komen voort uit de chaotische economische 'toe stand. Het gaat om de economische gelijkstelling van blank, bruin en zwart. De grote nood in ons land wordt niet opgeheven met de be lachelijke loon- en prijspolitiek. De verbeteringen op sociaal gebied zijn lapmiddelen. Het is het verstellen van een oude broek, die toch zal scheuren. Zij die in hun behoudzucht de onzalige daad begaan om vast te houden aan de verouderde begrip pen. zij zijn ae schuldigen. De te genstelling Rusland-Amerika ver oorzaakt een voortdurende drei ging van een nieuwe oorlog. Nog zitten wij vastgeklonken aan het vervloekte goud. maar het gebouw der liberale economie wan kelt. De nieuwe staat komt. Daarvoor is een gewijzigde economie nood zakelijk, een economie waarin de ideeën van Bellamy tot verwezen lijking zullen komen, zo meende de heer Horstmei-er. Op deze landdag trok de Landen- vricndschapsrevue van de heer H. W. Daas zeer de aandacht. Ook de drie andere sprekers, de heren H. H. van dei Stijl uit Den Haag. A. Dekker uit Leeuwarden en J. Bo gaard uit Scheveningen werden aandachtig beluisterd. Zij droegen de Bellamy-gedachte uit en rie pen op tot. grotere krachtsinspan ning om klaar te zijn met de plan nen als straks de Bellamyanen ge roepen worden om aan te geven op welke wijze de wereld zich uit de chaos kan verheffen. LEUSDEN. Vrijdagmiddag omstreeks half vier had nabij ..Ho tel de Mof" te Leuden, een aanrij ding plaats, tussen een vrachtauto en de melkwagen van de heer H. te Leusden. Verscheidene flessen melk gingen verloren. De melk wagen werd zwaar beschadigd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Was U Zaterdag ook op Socster- bergO. ja toch? Nu dan spijt het me werkelijk, dat ik 11 niet heb gezien. Ik zag ze namelijk vliegen. O. zag U ze ook vliegen! Gelukkig, dan hebben we elkaar mets te verwijten Geen last gehad van gebroken pro peller? Wat zegt U. heeft een ruiter op Uw voet staan dansen7 fa ja ik begrijp het al. dat was om de orde te handhaven. Overigens niets dan lof. Het uj9*-^llemaal puik geregeld. Je kon. dobclopcn. Wat zegt U. Uw i'oeten^jfyloet U niet gaan kankeren. Als ;e re wil^icn vliegen, moet je er wat voor over hebben. Ik vond het hclcrrtf^l niet erg om met in'n perskaart als ezn strijdbijl voor een plaatste te knokkenHet was toch een sportgebeurenVond U dat spreekkoor ook zo mooi: ..Ga zitten, ga zitten, ga zitten"! Wat vertelt U me. nu? Hoorde dat niet bij 't program? Nee maar. dat was dus een attractie, Wat een bof! Wat een ballon hè. Zo koop ie ze niet op de kermis. Toch wel vriendelijk al die met zak doeken wuivende mensen. Het is zo slecht nog niet met de textiel in Ne derland. Heeft U ook op een ..knal" zitten wachten7 Geen zorg man. die mevrouw Boesman weet wel waaraan :c moet gaan hangen. Een best bal lonnetje en snel Moorddadig die vliegtuigen. We kunnen gerust zijn. De vliegende Hol lander leeft nog. Ik heb mijn hatc vast gehoudenWat zegt W IVas U bano voor onweer7 Nee man. als die prof. Van Evcrdingcn mqoi weer be looft. dan kun je er op rekenen. Het 'was toch wel aardig, die luchtafweer, fadie bliksem bedoel ik. D'r is ove rigens niets naar beneden gekomen. Ja. die parachutist wel. Mooi scherm, de man zal het wel prettig gevonden hebben, dat het open ging. Ja. ik heb ook nog even aan Jules Vcrnc gedacht. Die meneer Singer met zijn lief schroef vliegt uio Leuke ke rel. Hij speelde allemachtig aardig met dat tonnetje. Vast bij de reiniging geweest. Het was wel ijscljk warm. Heeft U ook zo'n raar gevoel in Uw nek? Ik heb Zondag alle medische boeken doorgeworsteld om iets te we ten te komen over nekkrampIk maakte me ongerust. Toen ik het ge ronnen had had ik juist de diagnose gesteld. Ik was naar een vlicgfccst geweest' Gek. dan kijk ie meestal niet naar di qrond. Volgende keer ga ik rast weer. Zo. U ook? Dat is prettig. Ik hoop U te zien. Ga in ieder geval iets vroeger, dan heeft U met zo te knokken voor een plaatsje Nu het beste. Over hrt bier zullen we het maar niet hebben. Ik kocht een glas water voor 2 cent. Moord koopje. Pol won na eindsprint competitie-rit Zondagmorgen reden de leden van de Pedaalridders de 3e rit van de competitie. Zeven renners meldden zich hiervoor aan. De afstand be droeg 75 km. Reeds in de eerste ronde (15 km) wisten A. Pol. H. v. d. Laan en Mac Lean zich van de anderen los te maken De overige renners zetten moedig een achter volging in maar zagen de afstand zienderogen vergroten. Het traject was dan ook wel wat zwaar voor de jonge renners,, die na de 4e ronde de strijd opgaven. De drie anderen gaven elkaar niets toe en eerst de eindsprint bracht de beslissing. De uitslag was als volgt; 75 km 1. A Pol. tijd 2 uur en 2 min.; 2. H v. d. Laan; 3. Mac Lean, allen zelfde tijd Het dient nog vermeld dat de heer Doornekamp de wielervicrdaagse in Alphen a. d. Rijn heeft uitgere den. Van Kooy en Timmer kampioen Zaterdag hebben onze plaatsgeno ten de heren Henk van Kooij en Jan Timmer, leden der motorclub ..Soest deelgenomen aan de grote motorwedstrijden te Marum (Gr.) Henlj van Kooij werd tweede in de juniorenklasse 500 cc tevens kampioen van prov. Groningen en Jan Timmer behaalde eveneens de tweede prijs in de senioren klasse 500 c.c. en ook kampioen van prov. Groningen. In Portugal ral een nieuwe postregel serie uitgegeven worden ract de beel tenis van loseph Vas, een Portugees priester bekend als de apostel van Ceylon. Van Harten en Renooy kampioen van Groningen In de strijd om het terreinkam pioenschap van de provincie Gro ningen, welk kampioenschap te vens geldt voor 't landskampioen schap, behaalde Dick Renooy" in de 125 cc. klasse de titel. Henk van Harten legde in de kwartliters beslag op de eerste plaats waardoor zijn kans óp de titel van kampioen van Nederland aanmerkelijk is gestegen. In de 350 cc werd felle strijd geleverd lussen Van Heukelom, Heida, Van Dijk en Timmer. De twee eerste renners vielen in de laatste ronden uit waardoor Van Dijk uit Amstelveen kampioen werd. met Timmer uit Soest goede tweede. Ben Jansema was de winnaar in de halve liters echter eerst na een enerverende race met Rietman en De Koning. De Beer uit Tilburg won in de Junioren 250 cc klasse. Wim de Haas bewees opnieuw zijn superio riteit door de 350 cc Junioren te winnen. Het wordt hoog tijd dat onze stadgenoot promoveert naar de Seniorenklasse, waarin hij be slist een goed figuur zal slaan. Kooy uit Soest die tot de laatste ronde voorop ging in de 500 cc Ju nioren, kwam te vallen en moest daardoor de eerste plaats afstaan T Rotterdammers wonnen Moorman-beker Het tournooi om de Moorman beker, dat Zondag op Birkhoven werd gehouden, kan als geslaagd worden beschouwd. De beste voet ballers uit de onderafdelingen van de K.N.V.B. hebben hun krachten kunnen meten. Jammer, dat de temperatuur voor voetbal niet be paald geschikt was. Toch heeft de warmte aan het enthousiasme weinig afbreuk gedaan. In de wedstrijd tussen Utrecht en Groningen werd fel gestreden en het was te danken aan de hechte verdediging van de Gronin gers dat de rust met een blanke stand inging. In de tweede helft konden de Utrechters hun over wicht met twee doelpunten tot uiting brengen. Deze werden ge scoord door de Maarsscn-spelers Van Luin en Van der Griendt. De wedstrijd Rotterdam-Noord- Holland bracht een Rotterdamse 32 zege. De ruststand was 20 in het voordeel van de Rotterdam mers. Spannend was de finale tussen Utrecht en Rotterdam. Hoewel de Utrechters een gelijkwaardige par tij speelden zagen zij geen kans de voor de rust verkregen voorsprong van de Rotterdammers (10) te niet te doen. Door deze kleine overwinning nam Rotterdam de beker mee naar de Maasstad. Noord-Holland had niet veel moeite in de verliezersronde van Groningen te winnen. De uitslag van deze wedstrijd was 30 in het voordeel van Noord-Holland. In Polen bestaat de Faculteit 550 jaar De Theologische faculteit in Krakau. Polen, een der oudste in Europa, ral binnenkort haar 550-jarig bestaan vie- Snesf .Olympia" ?aat voetballen De Chr. Gymnastiekvereniging ..Olympia" te Soest, heeft beslag kunnen leggen op het voetbalveld bij Hotel Bos en Duin en het vdbr- nemen bestaat de komende winter aan de Zaterdagmiddag-voetbal competitie deel te nemen. In Soest- Zuid zal getracht worden de vereni ging met enige jeugdafdelingen uit te breiden. Soester Concours commissie Stand Hok-Kampioen tot en met Ponte St. Maxence: 1. Sj. Rijksen, 825.72 p.; 2. C. van Soest, 818,48 p.; 3. H. Gorissen, 755.96 p.; 4. Jac. Kamerbeek. 724.95 p.; 5. W. Nieu- wenhuis, 692.04 p. Stand Duif-Kampioen tot en met Ponte St. Maxence: 1. H. Gorissen, 404.25 p 2. Jac. Kamerbeek. 371.63 p.: 3. H. Kriek- 370.60 p.; 4. Jac. Kamerbeek. 341.32 p.; 5. G. -Haks, 339.32 p Sacraments-processie Onder begunstiging van fraai zo merweer is Zondagmiddag in de tuin van Nieuw-Mariënburg. de jaarlijkse Sacraments-Processie ge houden De plechtige hoogmis, welke werd opgedragen doof de Hoog-Eerwaarde Regent van het Oekraiens-Katholiek Priester-Semi- naire te Culemborg. met medewer king van het Oekraiens Theologen- koor onder leiding van chor-direc- tor' prof. Miroslav Antonowysz. vond des morgens plaats. Aan de in de middag gehouden processie werd door alle parochia nen van de drie katholieke paro chies deelgenomen. Bij het rustaltaar hield de Hoog- Eerwaarde Pater S. van Nuenen. Provinciaal der Paters Augustijnen, ae feestpredikatie. De liturgische gezangen werden uitgevoerd door de gezamenlijke Soester kerkkoren en het Oosters Theologenkoor uit Culemborg Het harmonie-gezelschap ..Sint Caecilia" uit Utrecht verleende haar mede- werking. Cornells Koning exposeert I De kunstschilder Cornelis Koning van Amsterdam exposeert in de Haverkamp aan het Kerkpad ZZ te Soest. Zijn collega en stadgenoot Henk Broer, opende de tentoon stelling en zeide: Het is moeilijk dit werk aan een of andere richting te verbinden. Deze kunstenaar heeft een zo vol komen eigen visie en uitbeeldings vermogen. dat de z.g. moderne stromingen langs hëm heen gaan. Wat onze jongere colléga's uit zijn omgeving altijd van bewondering vervult, is zijn ontroering in de verbeelding van elk object en de grote invloed die van deze bewo genheid op ons uitgaat. Het kind van 6 eeuwen geleden, is voor hem zoals het kind van nu en daardoor bereikt hij in zijn werk iets, dat dichter bij het eeuwige staat. SEC---MADJOE 4—2 De laatste Zondag van dit seizoen werd door SEC besloten met een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Amsterdamse derde klasser Mad- joe. Van de vriendschappelijke sfeer was weinig merkbaar. Voor de rust leidde SEC met 30, door doel punten van midvoor De Mink (2) invaller Klomp (1). Eindstand 4—2 voor SEC. Ongeveer een kwartier voor het einde vond het SEC bestuur het raadzamer de spelers terug te roe pen. Door het ruwp spel van Mad- joe waren al drie spelers gebles seerd SEC 2 won de wedstrijd met 30 van Madjoe II. BDC—ARES 4—2 B.D.C. speelde Zondagavond om 6 uur de demi-finale in het voetbal- tournooi van de afdeling Utrecht, tegen Ares uit Utrecht. B.D.C. won met 42. Advertentiën Keel-, Neus- en Oorarts PRAKTIJK HERVAT. GEVRAAGD in gezin van 7 kinderen, v d en n zelfstandig k. wer ken. loon f 60— p. m.. pri ma tehuis. Alleen flink en werkzaam meisje komt in aanmerking. Z.g g o t schrijven. Brieven onder No. 7443 bur van dit blad. op boerderij. Werkende stand P.G.. 3010 jaar. Uitv. br. m. voll. inlichtin gen èn foto onder No. 25 aan Wielenga's Boekhandel. Postbus 10 te Harderwijk. Onze CORSETI RE is steeds te Uwer beschikking iMAATCORSETTEN BUSTEHOUDERS JARRETELLEGORDELS f S.S0 Corsetlère Mevr. S. Bermon. p/a Mevr. Kuiper. Langrestraat 114. AMERSFOORT.Dlnadag.Woena. dag en Vrijdag van 10-12 en van 2-4 uur thuis. 111 li lil/IJl Grootste reparatie-inrichting In Nederland Reeds honderden haalden in de maand, dat Pesie's Bad weer open is, hun abonnement er al uit Zij zwemmen de rest van het seizoen gratis. Wacht U nu ook niet langer maar besluit nog vandaag. NEEMT EEN ABONNEMENT!:! Biedt U wat. Depóts te Amersfoort; G. Arlar, Leusder Weg 83. Fa. Duyn. Hendr. v. Vlanden Straat 27. Kleine Kapel. Utrechtse Weg 68. C. van Monrlk, Leusder Weg 12. B. A. Vial. Utrechtse Straat 41. W. Cauwenhoven, Leusder Weg 206. Fa. Geja, Oude Soester Weg 33. Kabouter Wolhuls. Juliana Plein 2. Fa Ramselaar, Lange Straat 48. Fa. de Zon, Leusder Weg 115. Wij hebben slechts één Motto: ALLES PERFECT. GEVRAAGD: kleermakers UTRECHTSESTRAAT 26. Op Fabrieks. indiensttreding gevraagd een Handelskantoor wordt voor spoedige Brieven onder No. 7438 bureau van dit blad. in 3 minuten verdwenen. U hoeft geen last meer te hebben van overtollig haar. In 3 mi nuten maakt de moderne schoonheidscrême Nieuwe VIETO een eind aan de ontsie rende en onhygiënische haar groei op Uw benen, armen en in de okselholte. Nieuwe VIETO lost het haar op en maakt de huid fluweelzacht en glad. Geen stop pels en niet het opnieuw aan groeien, zoals na het scheren. Nieuve VIETO is in be- perkte m teve r kri i gbi tr. Vritg desnoods Uw leversocier het ipeciiil bestellen. Health laboratoria» laedon. Fotodienst Gruys maakt weer kinderfoto's aan huis. Archifoto, Rubensstraat 79. Tel. 3070 A'foort 7445 En dan.... na een dag van noeste arbeid.... de kroon op het werk - 'n glas Heineken's I 's Avonds in de vriendenkring bij een spelletje biljart - of thuis, peinzend aan het schaakbord - dan voelt de mens zich in zijn element. Hij drinkt het gezonde, oud-vaderlandse bier Heineken's bier - robuust schuimend in het glas. Omhoog de glazen proef de hoppige, pittige smaak. Geniet teug voor teug 1 Drink op zijn tijd Uw biertje, maajc laat het een Heineken's Pilsener of Münchener zijn. „Proost, Heineken's - het meest getapt I" door W. Meuldijk N.V. A.T.O./VAN GEND LOOS TE AMERSFOORT VRAAGT VOOR TERSTOND I VOOP HET LOSSEN EN LADEN VAN WAGONS. Bij gebleken geschiktheid opname in het pensioenfonds. Aanmelden: LANGESTRAAT 112 AMERSFOORT. 667. Op de tribune van het stadion zaten be halve Knots nog meer goede bekenden van me naar de hardloop-wedstrijd te kijken. Dikke Daan- tje zat naast zijn oom. de hardloper met de ge wonde voet. Karei X. ter Oog. voor wie ik eigen lijk dit hele avontuur begonnen was. „Daantje." zei meneer Karei, „ik vind dat jouw vriendje et- vreemde manieren op na houdt. Eerst loopt hij zeer goed en snel. sneller zelfs dan ik gedaan zou hebben als ik mee had kunnen doen en als hij dan een flinke voorsprong heeft, draait hij plotseling om en verlaat de baan!" „Tja." zei Daantje. „Met Ketelbinkie weet je nooit precies, waar je aan toe bent. Misschien had hij honger en is hij naar huis gegaan. Maar hij zal heus wel terugkomen en dan.... Ja. kijk!! Daar is hij weer! Hallo, Ketel binkie; Hollen. Je bent maar vier ronden achterl" Ja. ik arriveerde weer in het stadion op mijn atoom-schoenen, die nu weer in de,goede richting gestuurd werden door de professor in zijn labo ratorium. Het geschreeuw van Daantje hoorde ik natuurlijk niet. want sl die duizenden mensen op de tribunes sprongen overeind, toen ze me binnen zagen komen en een orkaan van toejuichingen brak los. „Zeer vereerd." mompelde ik, terwijl ik weer in mijn baantje liep. „Maar wel een beetje voorbarig. Ik moet nog vier ronden inhalen en de wedstrijd is bijna ten einde.Ah, ik ga weer wat sneller!" De dikke Knots vond mijn terugkeer op de baan helemaal niet leuk. „Die nare krielkip is er weer." bromde hij. ..En hij loopt vreselijk snel. Nu heeft al twee ronden ingehaald! Wat moet ik doen?!! Wat zou er met Knars aan de hand zijn?!" MIDDENSTANDSEXAMEN 1949 Wilt U In 1949 slagen voor het Middenstandsexamen? Volg dan onze cursus, die bin nenkort begint. WU kunnen dan succes garan deren. Ook beginnen nieuwe cursussen in: BOEKHOUDEN (Associatie) STENO en TYPEN NEDERL HANDELSCORRES PONDENTIE Alle inlichtingen en Inschrijving bij: INSTITUUT „S E E G E R S" Directeur: Drs. L. A. M. Seegers Voltastraat 45. Tel. 5169. Amersfoort.

Dagblad voor Amersfoort | 1948 | | pagina 4