OPENBARE VERGADERING Palthe De bosbessen zijn rijp MAGGI SOEPEN BRANDPUNTEN V an Klaveren geeft Harry Bos een afstraffing KEES v. d. BIEZENBOS ■U SLAAPT HEERLIJK1 CHEF een le VERKOOPSTER Slijkhuis gaf op in Praag Grote animo hij de opkopers buiten de pluk-terreinen „Sanatorium" door Henri Knap Nieuwe directeur N.B.M. WILLEMSE M Adverteer regelmatig GOEDE CHAUFFEUR KETELBINKIE vertelt uit zijn jeugd geluidsinstallatie ?API0 VFfl Uw brandpunt enige flinke FABRIEKSARBEIDERS Strijd in vierde ronde op medisch advies gestaakt Beb van KJaveren mag dan niet meer de „kingpin" zijn van de Neder landse middengewichten en na z'n min of meer dramatische nederlaag tegen Luc van Dam mocht hier of daar de indruk zijn gewekt, dat nu het einde van z'n toch al fantastische carrière in het zicht was gekomen: Dinsdag heeft hij in Amsterdam, in de Apollohal laten zien dat met hem nog geducht rekening moet worden gehouden. Nog sterker: Van KJaveren heeft het programma van promotor Rühling gered Want laten we eerlijk zijn: zon- partij gepuurd kon worden. Als der het gevecht Harry BosBeb van Klaveren zou het maar een zeer middelmatige vertoning zijn geweest. Het publiek voelde dit in stinctief aan. want de Rotter dammer werd bij het binnenkomen van de ring minstens even enthou siast, zo niet luider begroet dan hun stadgenoot Harry Bos. Wij hebben dit tussen haakjes in Amsterdam wel eens anders mee gemaakt, doch eindelijk is dan ook tot het bokspubliek van de hoofd stad doorgedrongen, wat Van Kla veren nog altijd voor de Nederland se ring betekent. Na wat wij gisteravond van hem gezien hebben, aarzelen we dan ook niet meer hier neer te schrij ven. dat Van Klaveren onbetwist de tweede man is in de middenge- wichtklasse. Harry Bos, die al de bijnaam had gekregen van de „bomber''' en die een serie knock outs binnen- en buitenlandse op zijn naam heeft staan, heeft van z'n vijftien jaar oudere tegenstan der* een afstraffing gekregen, die hem nog lang zal heugen. Het verhaaltje van de „kat en de muis" is al eens eerder verteld en niet meer bijster origineel, maar wij weten er niet zo gauw een be tere benaming voor te vinden. Bos was 'n muis met bokshandschoe- nen, een muis, die wanhopig naar een gaatje in de ring zocht om in weg te kruipen. En Van Klaveren \vas de kat. geen gewone kat, maar een tijgerkat, die zo vurig zijn na gels uitstak, dat hij Bos bijna een nieuw record liet maken: drie kilo meter achteruitlopen in de ring. In de eerste ronde dachten z'n vrienden nog, dat het tactiek van hem was, maar toen hij in de tweede ronde twee keer achter el kaar bij de touwen door z'n knieën ging en zij de angstige blik uit z'n vragende ogen opvingen, keken zij maar wijselijk een andere richting uit. Dit was geen „pose" voor een bomber en het was eigenlijk maar gelukkig voor Harry Bos, dat z'n wenkbrauw het in de 4e ronde be gaf, waarejoor de scheidsrechter ge dwongen was de strijd te staken. Het is nog altijd eervoller met een verband om het hoofd de ring te moeten verlaten, dan aan je stad genoten de zolen van je boksschoe- nen te laten zien. En daar was het toe gekomen. Harry Bos heeft later wel be kend gemaakt, dat hij aan Van Klaveren revanche heeft gevraagd, doch wie dan leeft wie dan zorgt. Bij deze opwindende ringepisode vergeleken was datgene wat de clou van.de avond had moeten zijn: het titelgevecht NicolaasDe Roo- de vervelend. Van de vijftien lange, lange ronden, waarin wil Giel de Roode een soort Cauberg- parcours in de ring zagen afleggen, hebben onze oogleden zich maar één keer opgetild en dat was in de zesde ronde toen.... Nicolaas op eens een paar vinnige counters uitdeelde, die goed raak waren ook, getuige wel het woedend in komen van de Scheveninger, dat Nicolaas een bloedende schram ble ven z'n linkeroog bezorgde. Maar dat was alle sensatie, die uit deze revanche had deze wedstrijd geen waarde onidat Nicolaas van meet af aan „kansloos" is geweest, be halve in het ontwijken van z'n te genstander. Daarin was Nicolaas de meester en dat Giel de Roode hierpp niets anders wist te ■■erzin- nen dan zich leeg te slaan op de dekking van de H: genaar bewees, dat hij nog geen groot kampioen is. En daaropi is het misschien maar goed. at de wedstrijd om het Europees kampioenschap, we gens ziekte van Villemaln, voorlo pig nog niet door gaat. Vermelden wij tension*» nog. dat Luc Lucas tot ieders verrassing slechts op punten kon winnen van de Amsterdammer Walter Kraus en dat Hannes Schneider de Hagenaar Henk de Bruin in de derde ronde tot opgeven dwong. Welke films verboden bleven In het verslag van de Centrale Commissie voor de Filmkeuring over 1947 wordt meegedeeld, dat in dit jaar 484 keuringszittingen plaats hadden tegen 300 in 1946. Het aantal gekeurde smalfilms bedroeg 324 met een totale lengte van 63.470 meter. Aan culturele films werden ge keurd 779 rolprenten. In 29 films werden coupures aangebracht met een totale lengte van 677 meter. De grote films, die in 1947 defi nitief verboden bleven, .zijn de volgende: Revanche (ook gewijzigd). De Bruut (ook gewijzigd), Liefde en Bedrog, Bloedgeld, De stem uit het graf, Amok, Morphine (ook gewijzigd), Le Cocu Magnifique, Gilda en Stel je voor, dat ik de dominee trouwde. TUdens de drlelanden wedstrijd Tsjechoslowakije-Hongarije - Neder land heeft de Tsjecho Zatopek do .5000 meter gewonnen In 14 min. 10 sec., de beste tüd die tot dusver In dit seizoen op dezo afstand gemaakt is. Slijkhuis gaf ongeveer 4 ronden voor de eindstreep op omdat hjj, naar hij later verklaarde, het ra zende tempo van de Tsjech niet bjj kon houden. Het wereldrecord voor de 500 me ter staat sinds 20 Sept. 1942 op naam van de Zweed Gunder Haegg met 13 min. 58.2 sec. Van de aanvang af was het tem po hoog en de tussentijden benader den die van de Zweed Gunder Haegg toen hij het wereldrecord op deze afstand vestigde. Zatopek, die dadelijk de kop had genomen, liep de eerste 400 meter in 61 sec. en de eerste kilometer in 2 min. 38. De 1500 m. ging ln 4 min. 05, 2 km. in 5 min. 26 8 en 3 km. in 8 min. 19.4. Over deze hele afstand volgde Slijkhuis hem op de voet en nie mand kon voorspellen wie van de twee de zege zou behalen. De be slissing viel toen de mijlpaal van de 1 km. In zicht kwam. Slijkhuis zakte eerst iets af en gaf toen op, totaal uitgeput. De voornaamste uitslagen van de eerste dag zijn: 110 meter horden- 1. Tosnar (Ts.sl 151 secnieuw Tsjechisch record. 2. Zwaan (Ned.) 15 3, 3. Krul (Ts.sl.) 15.4, 4. Lammers (Ned.) 15.6: 800 meter: 1. Winter (Ts.sl-) 1 min 53, 2. De Ruy- ter (Ned 1 min. 53.3, 3. Svajgr (Ts.sl) 1 min. 54 4, 4. Rlbbens (Ned.) 1 min. 55: 200 m.- 1 Horcic (Ts.sl) 22 3. 2. Kleyn (Ncd.) 22 4, de Nederlander Nusse werd 6e in 23.1: 5000 meter: 1. Zatopek (Ts.sl.) 14 min. 10; 2. Szilaghy (Hong) 14 min. 53. 3 Szegedl (Hong.). 4. Latas- ter (Ned) 15 min 25 4; Hinkstapsprong: 1. Lourens (Ned 14 m. 10. 2. John (Ts sl.) f3 m. 93; discuswerpen: 1. Klicks (Hong) 47 m. 70. 2. De Bruin (Ncd) 45 m. 25; Estafette 4 x 100 m.: 1. Hon garije 42.1, 2. Nederland 421. Na de eerste dag leidt Tsjechoslowa- klje met 5142 pnt voor Nederland, en met 5114 voor Hongarije. Hongarije leidt met 5211 voor Nederland. Minister zal JAPI-prijzen zelf uitreiken Minister Gielen zal 30 Juni in het theater Seinpost te Scheveningen persoonlijk de prijzen uitreiken aan dé deputaties van 31 scholen, die tijdens de JAPI (Jeugd actie papier inzameling) de beste prestaties heb ben geleverd. Het bedrag der prij zen is totaal 35.000 gulden. Het wordt voor ongeveer de helft uit de opbrengst van het ingezamelde pa pier betaald en de rest wordt ter beschikking gesteld door de vak groep papierindustrie. Op het gezicht van Harry Bos is duidelijk te lezen, dat hij zich niet erg prettig voelt onder de flitsende aanvallen van Bep van Klaveren. De wonde boven het linkeroog was de oorzaak, dat ae strijd op medisch advies werd'gestaakt OP DE RIJKSWEG AmersfoortApeldoorn, is een betonnen wegge deelte, dat berucht is om de vele verkeersongevallen, welke daar ge- beuien, vooral in de herfst en de winter, wanneer het wegdek glad is. Dit is voor de afdeling Apeldoorn van de Ned. Ver. E.H.B.O. aanleiding geweest, oni bij dit weggedeelte een complete vërbandkast te plaatsen, waarvan het bijzondere is, dat zij door iedere weggebruiker geopend kan worden. Men behoeft slechts een loodje te verbreken en heeft dan letterlijk alles, wat bij een verkeersongeluk aan verbandmateriaal te pas kan komen, ter beschikking. Hier een slachtoffer dat profiteert van deze vërbandkast De bosbessen zijn rijp. In vrijwel ^le dorpjes op de Veluwe, in de Utrechtse landen rond Amersfoort trekken 's morgens vroeg hele gezinnen er op uit om de heerlijke zwarte vruchtjes te plukken. Ieder jaar weer is deze oogst voor menig gezin een zeer welkome extra bron van inkomsten. In enkele weken tijd kunnen zij soms een paar honderd gulden verdienen. Maar daar voor is het noodzakelijk, dat ook de kinderen meehelpen. In verscheidene dorpjes, vooral op de Veluwe, is het een vaste regel, dat de schoolhoofden voor de bosbessenoogst de kinderen vrijaf geven, in de grotere plaatsen, gelijk Amersfoort, bestaat deze gewoonte niet. Daar zoeken de vaders en moeders de bossen af. Het bessenplukken is een zwaar werk. Van 's morgens ongeveer zes uur tot 's middags vijf uur liggen de oude en jonge .plukkers op hun knieën en zoeken onder de kleine, groene struikjes naar dc begeerde bessen. Vooral de streek tussen Elspeet en Apeldoorn, bij Leuvenum en Uddel. blijkt ieder jaar weer het „jachtterrein" te zijn. Hier heeft i.°der gezin zijn éigen gebied w^ar, naar z\jn oordeel, de meeste bessen te vinden zun dat het zorgvuldig geheim houdt voor de andere plukkers. Zelfs de kinderen praten met niemand over hun „eigen" plekjes. Dit jaar schijnt de oogst vrH slecht te z\jn. De bessen zijn wel zeer sappig, maar door het donkere voorjaar rijpen zij laat. Vooral ln dichte dennenbossen schijnen zij niet tot rüoing te willen komen. Op enkele zonnige plekken treffen de plukkers vrjj veel bessen aan. De Amersfoortse Berg is al vrijwel ge heel leeggeplukt. Op de Veluwe verschijnen 's mid dags rond vier uur de opkopers in hun kar/etjes. Zij brengen de volle manden naar de Apeldoornse vei ling of naar de jamfabrieken. De Amersfoortse plukkers hebben in do stad hun emen afnemers. De ver diensten zijn hoog. een ervaren pluk ker wiens „eigen plekjes" een goede oogst geven kan ongeveer 10.per dag verdienen. Hoe gro ter het gezin, des te hoger zijn de extra inkomsten. De verkoopprijzen in de winkels varieerden de laatste dagen tussen de 0.80 en 1.per pond. Enkele plukkers verzekerden ons dat, als het weer snel verbetert en de zon dus beter kan doordringen tot de struikjes onder de dennen, de oogst toch nog mee kan vallen: Daarom luisteren zij iedere avond vol spanning naar het weerbericht. Tot nu toe gaf hun dat weinig hoop. Brand in wasserij te 's Graveland Het gebouw van de wasserij 's Graveland. in de plaats van die naam, ls gistermiddag door een felle uitslaande brand geheel ver woest. Ook het aangebouwde woon huis van de bedrijfsleider stond spoedig in lichterlaaie en belde ge bouwen waren na een half uur, on danks krachtig optreden van de brandweren van 's Graveland en Hilversum, geheel afgebrand. De in het gebouw aanwezige was kon, op enkele kleine stukken na, worden gered. Boekbespreking Voortreffelijk geschreven Is de roman „Sanatorium" van Henri A A R Knap. die momenteel zulke triomfen viert als de Dagboekanier van ..Het Parool". Knap is veel meer knap journalist dan romancier; zijn stijl is raak.' direct en concreet, zijn psychologie is vaak in dringend en fijn en zo werd zijn boek prettig leesbaar, soms even een vleugje ontroering gevend, maar geen machtig epos van de lijdenden ln een sanato rium. Wel Is de sfeer uitnemend ge troffen. evenals de zielstoestand van de verpleegden en de aspirant-ver pleegden. ln hun mc-nseiykc noden en verlangens: ook geeft de schrijver een heldere kijk op de zeer speciale Dro- blemen die het maanden on maanden rustend te bed liggen voor de ver pleegden schept. Geen groots, maar wel een knap en ook een boeiend bock dat men geïnteresseerd zal lezen. De heer Hupkes die met ingang van 1 Juli zijn functie als directeur van de NBM neerlegt, zal worden opgevolgd door de heer E. D. Klin- kert, die totnogtoe als adjunct-di recteur optrad. De nieuwe func- nm De heer E. D. Klinkert, die op 1 Juli de heer Hupkes als directeur van de N.B.M. opvolgt tionaris is een man uit de prac- tijk, die reeds in 1927 kennis maakte met de problemen van het busvervoer, toen de ATO begon met het exploiteren van buslijnen. Hij trad toen op als rayon-chef in Breda om in '42 als chef bij de Technische Dienst van de NBM aan het werk te gaan. Twee jaar later promoveerde hij tot adjunct directeur. Als chef van de werkplaats bij de ATO heeft de heer Klinkert zich na zijn technische opleiding in Ne derland, Duitsland en Amerika steeds meer kunnen verdiepen m de eisen, die de practijk stelt. Nu hij de leiding van de NBM over neemt, geschiedt dit in een enigs zins moeilijke overgangstijd, daar het bedrijf de vervoerscapaciteit steeds opvoert In verband hierme de vraagt de omscholing van het tram- en buspersoneel de bijzonde re aandacht. Daarnaast komt de omschakeling van het traject Amersfoort-Rhenen aan de orde Ook hier is de tram in de toekomst ten dode opgeschreven. Maandag zal een kwartierdienst op de spits uren op het traject Utrecht-Doorn in werking treden. Kellnerin kreeg fooitje van een millioen Een 33-jarige kellnerin in een restaurant in Nice, ontving onlangs een bijzondere fooi die haar 500 000 francs opleverde. De gulle gever was een employé van een azijnfabriek, die. toen hij zijn een voudig maal had beëindigd, tot de ontdekking kwam, dat hij niet vol doende klein geld bij zich had voor een fooi. een loterijbriefje gaf. „Als er een prijs op valt moeten we maar delen", zei hij schertsend. Dinsdag viel op het briefje de prijs van een millioen francs. En inder daad zocht de kellnerin zo lang, tot zij de gever had gevonden en hem zijn deel, 500.000 francs, kon uitbetalen. Oorlogsvuur brandt nog Bij de raids, die de geallieerden in 1943 ondernamen, vielen brand bommen op een 10 meter hoge massa kolenafval, die was opge hoopt rond de inschietbaan voor machinegeweren van de Krupp- werke- Er ontstond brand, en dat vuurtje brandt nu na vijf jaar nog. Het heeft zich onder de grond steeds verder doorgevreten en beslaat nu een oppervlakte van ongeveer 180 meter breedte en 1600 meter lengte. Het vuur is slechts zelden zicht baar, maar soms komt het aan de oppervlakte en gloeit als een reus achtig kolenbrandersvuur. In de winter smelt op die plaatsen de sneeuw. DE AMERIKAANSE FILM De directie van de Motion Pic ture Export Association (M.P.E.A.) heeft Donderdag besloten, dat na afloop van de bestaande overeen komsten eind Augustus van dit jaar, de maatschappijen onafhan kelijk in Nederland zullen gaan verkopen. De M.G.M. Paramount, R.K.O., Twentieth Century Fox en Warner Bros zullen blijven functionneren binnen het kader van een gewij zigde M.P.E.A., die hierna als ser vice-organisatie zal optreden. De andere vier maatschappijen, de Allied Artists, Columbia, United Artists, en de Universal zullen la ter besluiten. Volgens de nieuwe regeling zal elk der aangesloten ondernemin gen eigen verkoopsleiders, verko pers, en publiciteitspersoneel heb ben, terwijl de M.P.E A. zal zor gen voor de distributie der films. De grote prijs voor de Franse roman zal toegewezen worden door de lezers van het blad „Nouvelle* Littéraires", die de keuze hebben uit werken, vooraf geselectionneerd door een jury, waarin onder meer zitting hadden Georges Duhamel en André Maurois. De Universiteit van Aix-Mar- seille heeft de Engelse dichter T. S Eliot tot doctor honoris causa be noemd. In de Bibliothèque Nationale te Parijs is een tentoonstelling ge opend, getiteld: ..Debussy en het Theater". Men kan er originele handschriften van Debussy aan schouwen, brieven, portretten enz. Het eerste Wereldcongres der Kunstcritici heeft zijn openingsver- gadering te Parijs gehouden. De H. Fierens. de Bedgische afgevaardigd de, is benoemd tot voorzitter en de H. Suppen (Groot-Bnttannië) tot algemeen verslaggever. In de Sorbonne te Parijs is een plenaire vergadering gehouden van het Internationaal Bureau voor film kunde om het juridisch statuut en de wcrkingsbepalingen van de vaste diensten van het bureau uit te wer ken. Voorts om het programma vast te stellen van de eerste werkzaam heden voor navorsingen en voor een daadwerkehike internationale sa menwerking. MORGEN alleen van 9 tot 12 uur Blauw linnen zomer schoenen van 6.25 voor 1.95 Alléén damesmaten Geen zichtzendingen LEUSDERWEG 27/29 b. d. overweg. VRIJDAG 25 JUNI 1948 8 UUR n.m. Varkensmarkt 1 1 bis Jezus heeft zijn kerk met apostelen en profeten opgericht. WAAROM zijn ze nu niet in de kerk aanwezig TOEGANG VRIJ GEEN COLLECTE DIRECT GEVRAAGD liefst met expeditiewerk bekend ZUIDSINGEL. 8—9. als UW WOLLEN DEKENS gestoomd zijn door PALTHE. Ze zijn dan weer nieuw en Uw winter wollen dekens kunnen schoon in de kast Laat ze tevens motvrij en motecht maken. BRUYNZEEL DEURENFABRiEK N V. ZAANDAM vraagt een voor haar afdeling ARBEIDSANALYSE EN TIJDSTUDIE bij voorkeur met M.T.S. opleiding. Eigenhandig geschreven sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring, z» mogelijk voorzien van recente pasfoto, onder vermelding van dit blad. te richten aan de Afd. Personeelszaken. Pieter Ghijsenlaan te Zaandam. Door „Actief" 't Goedkoopst goed gekleed Tel. 6609. tien variaties in smaak en samenstelling, doch één kwaliteit: Ossenstaart, Asperge, Poulet, Julienne, Groente, Julienne met Vermicelli, Kerry, Windsor, Koninginne, Vermicelli. ^itttnitinu!i!iiiiiiniiHiiiiniiiiiiiifii;!Miiitti8niimi;iiininiiiiH(ninflKDNiRiiifli«im Prijs: 13 cents J S voor twee (linke borden 1 iiitiiiyi(r,iiiiiiiiiiim[iiii,iiiïi:iiiii!Biiiiiiriii»:iiiiriB«iiiiti(i«imiiBiiiH het opmerkelijk goede merk AROMA - BOUILLON - JUS door W. Meuldijk 675. Op dat ogenblik snelde door de straten van de stad een auto in de richting van het stadion. Professor Steekneus zat achter het stuur en naast hem prijkte Knars, omwikkeld met een stevig stuk touw en knorrend als een verkouden zebra. „Een schandaal," mopperde hij. Dit gaat te ver, prof! Een eerzaam burger vastbinden en ontvoeren!" „Stil." bromde de professor. „Jij hebt nnjn ma chine vernield en nu heeft Ketelbinkie die wed strijd verloren. Ik breng je naar het stadion eh daar zullen we beslissen wat er met je gebeuren moet...." Maar toen professor Steekneus een ogenblik later in het stadion binnenstapte kreeg hij de verrassing van zijn leven. Hij trof geen be droefde Ketelbinkie.... „D-Dat daarstamelde hij. „Dat jongetje tussen al die plechtige mannenhij wordt ge huldigdenHij is hethij heeft toch gewonnenKetelbinkie!!" „Hallo, prof." zei ik. „Het spijt me, maar de schoenen zijn kapot. «Je zult nieuwe moeten kopen. Ah. heb je Knars mee gebracht? Ik heb zijn vriend Knots hier juist ver- ield, hoe ik over hem denk! En de eerste prijs hèb ik. De mensen hier beweren tenminste, dat ik het eerst de eindstreep over ging. dus het zal wel zo zijn. Ik wist tiet. dat ik zo hard lopen kon. Als mijn moeder het hoort, moet ik voortaan nog veel meer boodschappen doen...." Voor Uw fees(3vondje of partijtje, meeting, groot sportgebeuren etc. hebben wij een voor t1 vanaf 15. Versterkers van elke capaciteit HAVIK JO 4HERSF00BT in deze krant wordt gelezer in stad en land Wegens huwelijk en vertrek naar Indië zo spoedig mogelijk gevraagd: niet beneden de 20 jaar. AMERSFOORTSE KUNSTHANDEL Utrechtseweg 3638. J. L. van Nieuwenhuizen's Graanh. OÜefabr. N.V. AMERSFOORT GEVRAAGD: Aanmelden: Kleine Koppel 14 to^2^woorden -.1.50 3 achtereenvolgens 350 elk woord meer 0.10 per plaatsing extra. TE KOOP AANGEBODEN PERSONEEL AANGEB. Grote prijsverlaging. Thee kisten 43x60 en houten kis ten 45x57 in elk kwantum te leveren door geheel Ne derland.- Ook gedemonteer de theekisten. Vraagt schriftelijk prijs. Van Driel, groothandel in kisten. Bel- levoystraat 30. Rotterdam. Telefoon 36763. WQN1NGKU1L Woningruil. Ter ruiling aangeboden, vrije beneden woning. bestaande uit 3 ka mers. keuken. tuin en schuur in Amsterdam (W). tegen vrij huis te Amers foort Brieven aan Stoom- ververij „Actief", Nijver heidsstraat 16. 7605 PERSONEEL GEVRAAGD Aank. bakkerbediende ex tern. Aanmelden: W. van Mechelenstraat 9. Amers foort. 7597 Wegens huwelijk en ver trek naar Indië zo spoedig mogelijk gevraagd een le verkoopster, niet beneden de 20 jaar. Amersfoortse Kunsthandel. Utrechtseweg 36/38. 7607 Gevraagd een slagers knecht of halfwas. J. Uit den Bogaard. Arnhemseweg 46. 7606 Huisknecht b.z.a., liefst bij particulier of inrichting, be kend met alle voorkomende werkzaamheden en koken. Ned. Herv. Br. no. 7596 bur. van dit blad. Oud-militair zag zich gaar ne geplaatst als particulier chauffeur. Technisch zeer bekwaam, kan ook goed omgaan met rijpaarden. Br. no. 7593 bur. van dit blad. Er biedt zich aan halfwas- banketbakker ex- of intern. Adres: Jongenshuis, Emma- laan 18. 7609 LESSEN Voor autorfjlcs A. v. Nie. Inlichtingen Lissone-Lmde- man, Varkensmarkt. Amers foort. Tel. 5637. Gedipl. In structeur. Ook afzonderlijk theorie. 7603 Psychometriste (helderzien de) heeft elke Donderdag consult van 2 30 tot 9 uur nam. en volgens afspraak. Zuidsingel 10. 7599 DIVERSEN 14 Verschillende kinder foto's aan huis. in album extra vergroting f 7.50. Ar- chifoto, Rubensstraat 79. "tel. 3070, Amersfoort. 7575

Dagblad voor Amersfoort | 1948 | | pagina 4