P/AHA *500/ DIERENPARK AMERSFOORT Concours-hippique te Geldermalsen trok grote belangstelling AAN GZIV f RIJZEN Het werk der Marva's Op Duinrell daverden weer de motoren Soester Raad besluit tot koop van buitenplaats HAAR Negentigjarige deelnemer oogstte luid applaus Parade vormde hoogtepunt Dick Renooy vierde in de 125 cc Ernstig ongeluk m WILLEMSE Overtollig WILLEMSE Adverteer regelmatig EEN SCHOUDERTAS HUWELIJK ZONLOTION EN ZONNECRÈME ...EN WIN DE GROTE DIANA PRIJSVRAAG! Ook ÜDDh IA BIJZONDERE ATTRACTIE „MONSIEUR PIERRE" GELDERMALSEN - Oncfer enor me belangstelling - er waren naar schatting bijna -1000 toeschouwers - werd Zaterdag op het Sportterrein te Gelderttialsen door de landelijke rljvcr- eniging „Ons Genoegen" ter gelegen held van het 20-jarig bestaan, een groot nationaal jubileum-concours-hip pique georganiseerd. Om 8 uur 's morgens werd begonnen met de dressuurproef voor achttallen. „De Batouwers" te Beusichem moes ten verstek laten gaan, omdat hun in structeur Donderdag bij een noodlot tig ongeval om het leven was geko men. De uitslagen luiden: Dressuurproef achttallen W. V. '47 1. „Beyaert" te Alblasserdam: 35,63 pnt 60.— grote bronzen medaille, aangeboden door H. M. de Koningin. 2. „Hippos" te Gorinchem- 25,38 pnt. 50.—. 3. „Nimmerdor" te Amers foort: 35,13 pnt. 40.-. 4 „De Waal- ruiters" te Ophemert 32.54 pnt f 30.—. 5. „De Margrietruiters" te Lienden: 31.46 pnt. f 20.—. Eervolle vermelding „De Bunnikse Hipposphilen" te Bunnik 30.58 pnt. Eervolle vermelding „Ons Genoegen" te Geldermalsen: 26.33 pnt. Dressuurproef viertallen nieuwelin gen: 1. „De Batavieren" te Kesteren, 32 pnt. 50.— medaille. 2. ,]De Rijnruiters" te Maurik, 30 pnt. 40.—. 3. „De Margrietruiters" te Lienden, 28 pnt. f 30.— 4. „De Rijnruiters" te Maurik, 27.75 pnt. f 20.—. Dressuurproef viertallen gevorder den* 1. „De Neude Ruiters" te Nijkerk 34,21 pnt f 50.— medaille. 2. „Dub beldam" te Dubbeldam 33,57 pnt. f 40 -. 3. „Valleiruiters" te Wouden berg 32,71 pnt f 30.—. 4 „Ons Genoe gen te Geldermalsen 29.71 pnt f 20.-. Individuele dressuurproef handicap: resp. open voor paarden B L.M.-klasse, keurmeester C. C. Hasselman. 1. G. Baan „Ozula", L. R. „Beyaert" 7,39. 2. J. C. Boer „Moortje" LR. „Beyaert]' 6.78. 3. R. Blaauwendraad „Napoleon' LR. „Valleiruitcrs" 6 75. 4. W. C. Minnen ..Bento" LR. „Valleiruiters" 6.71. 5. G. Baan „Fumca" LR. „Bey aert" 6 64. Keurmeester M. Heybroek 1. A. v. d. Pol „MuscaatL. R. „Nimmerdor" 7.61 2 T- Kreikomp „Uno Pronko" LR. „Nimmerdor" 6 97. 3. J. Ni)huis „Hannibal" L.R. „Neudcruiters" 6 60 4. A. J. v d. Pol „Hella" L R. „Nim merdor", 6.59 5. H. v. d. Bunt „Rey- nald" L.R. „Neuderuiters", 6.50. Keurmeester C. van Houten: 1. A. S. Verwoert „Piet" L.R. „Lek- zoomruiters" 6 91. 2. Mej. C. Dam j „Rieta" L.R. „Margrietruiters" 6.82. 3 A. J. W. Jansen „Caesar" L.R. „Bun- i nikse Hippos 6.61. 4. Y. Andeweg „Bernhard" L.R. „Batavieren" 6.54. 5. A. S. Verwoert „Evila" L.R. „Lek- zoomruiters" 6.36. In deze individuele dressuur waar aan 64 paarden deelnamen, werd A v. d. Pol op „Muskaat" van „Nimmer dor", met 7.61 punten winnaar. Hiermede legde hij beslag op f 50.— -f een standaard met paardenhoofd Eenspannen tuigpaarden nieuwelin- genklassc voor paarden die nog geen prijs gewonnen hebben. 1. „Zilverstaart" san A. Hoogen- doorn te Utrecht f 40.— medaille. 2. „Sultan" van P. C C. v. d. Touw, i Den Haag f 35.—. 3. „Albert" van A. J. Dirks, Eindhoven f 22.50. 4. „Juno- ria" van Gebr. Damen, Langbroek, f 17.50. 5. „Gracia" van G. W. van Vulpen, Oudenrijn f 10. Bij de demonstratie eenspannen warmbloedhengsten voor concourswa gen werd onder luid applaus van hef publiek de hengst „Udonis" voorgere den door de 90-jarige eigenaar W. v. Asch te Rumpt. Tweespannen warmbloedpaarden voor boerenwagen: Winnaar van le prijs zilveren wisselbcker werd Wed. G. v. Wilger den te Brakel met de paarden Helmina en Dansia. De wisselbcker kwam hier door definitief in haar bezit. 2. Bolina en Folina van R. C. Dam te Buren f 30.— 4- medaille. 3. N N en N.N. van J. Keij te Opijncn en v, Tussenbroek, Ophemert f 20. 4 Fla nel en Joneli v. J. Merkens te Tricht f 10. 5. Gracia en Givida v. G. W. v. Vulpen te Oudenrijn en G. A. N. v. Dorsten, De Meern f 10.—. Eenspannen Tuigpaarden Limiet klasse: 1. Hma van P. v. v. d. Touw, Den Haag f 55.-f medaille. 2. Wal do van M. v. Butzelaar, Apeldoorn, f 45.3. Gonorus van G. A. A. v. Delden, Amsterdam, f 30.—. 4. Hans van A. Schrauwen, Zevenbergsche- hoek. f 22.50. 5. Bobby van Gebr. Da- men, Langbroek. 6. Centa van G. W. v. Vulpen, Oudenrijn. Eenspannen warmbloed stamboekmer- rién voor dresseerkar: 1. Grietje van C. van Arkel, Kerk-Avezaath, winnaar v. d. wisselbcker van het gemeentebe stuur van Geldermalsen. 2. A. Gerar- dina van N. G. J. v. d. Veer, Culem- borg f 20.— 3. Figurante van G. A. C. v. d. Willigen te Asch f 15.4. Bolina van R. C. Dam te Buren f 10.— 5 Atruida van A. H de Koek te Neer- rijnen f 10 6. Hini van W. d. Rui ter, Geldermalsen f 5. Meestgeschikte ^Landbouw rijpaard: Lichte klasse: 1. Mej. J. A. de Koek, L. R. „Ons Genoegen", Truida, f 30.-. 2. R. C. v. d. Berg, L.R. „Valleirui ters Leopold, f 20.—. 3. Mej. C. de Gier, L. R. „Voornruiters", Givida f 10.—. 4. Th. C. Versteegh L.R. „Ons Genoegen", Harmona, f 10—. Zware klasse: I. H. Bouman, L. R. „Neuderuiters", Henk, f 30.—. 2. H. De paarden Helmina en Dausia, eerste pj\isivinnaars van de twee spannen warmbloedpaarden voor boerenwagens en eigendom van mevr. wed. G. van MVijgerden te Brakel v. d. Bunt, L. R. „Neuderuiters", Rey- nald f 20.—. 3. Mej. Esser, L. R. „Neu deruiters", Katja. f 15.—. 4. T v. Baa ien, L. R. „Hippos", Gerdien f 10 5. Mevr. v. Schaik. L.R. „Hippos", Er- dala f 10.6. J G. Klumpenaar. L.R. „Valleiruiters", Marictje f5 Eenspannen Tuigpaarden Llmictklas- se (f 1000.— 1. Waldo van M. v. Butzelaar, Apeldoorn f 55.— rilv. medaille. 2'. Winnctou van G. J. Teu- nissen, Deventer f 45.3. Empereur van G. v. Delden, Amsterdam, f 30. 4 Frits van Ruitenbeek, Utrecht f 22.50. Klavertje drie, gereden door lande lijke ruiters: 1. L. R. „Hippos" te Gor- kum f 40.—. 2. L. R. „Ons Genoegen" Geldermalsen f 30.3. L. R. „De Voornruiters", De Meern (U.) f 20.-. 3. L. R. „Beyaert" te Alblasserdam f 10.5. L.R. „De Batavieren" te Kesteren f 5. Eenspannen Tuigpaarden open klas se: 1. „Zampa" van A. Stehouwer, Dubbeldam f 70.2. „Artist" van f. H v. Heek, Enschede f 60.—. 3. „Jan- cko". P. C. v. d. Touw, Den Haag, f 40.—. 4. „Hennie" A. Schrauwen, Zevenbergschehoek f 30. Handicap-springconcours voor lan delijke ruiters* 1. A. Bras, Dubbeldam, op Jonker, f 50 grote bronzen me daille aangeboden door Z.K.H. Prins Bcrphard. 2. A. v. d. Pol, „Nimmer dor" op Hella f 40 medaille. 3. G Bouw, „Nimmerdor" op Bento 7, f.30.4. A. Verbeek, Nimmerdor", op Roland, f 25.—. 5. A. P. Bras.'Dub beldam op Kwik, f 20 6. L. Blaau wendraad „.Valleiruiters", „Napoleon" f 15.—. 7. A. P. Bras. Dubbeldam, „Wincor", f 10. Eenspannen Hackney's grote maat: 1. Dainty Lady. Jac.. Rijks, Nijmegen, f 70.— 4- etui 2. José, H. J. Gerrit sen, Arnhem f 60,— 3 Queeny, C. G. H Otjens Dongen f 40.4. Brown's Fish Hawk, Otjens, Dongen f 30.—. Een parade, die werd uitgevoerd door alle deelnemende ruiters en werd afgenomen door Mr. W. F. F. Baron van Verschuer te Mariënwaard, plaats vervangend Commissaris der Koningin in Gelderland, de heer E. C. van Beeck uit Barnevcld, vertegenwoordiger van de Kon.Ned. Federatie van Landelij ke Rijverenigingcn, en de cre-voorzit- ter, de heer W. F. Kuijck te Gelder malsen, vormd een der hoogtepunten van het programma. De extra-prijs, een medaille van de Commissaris van de Koningin in Gel derland, voor de meest op de voor grond tredende landelijke rijkvereni ging in dressuur, werd gewonnen door „Beyaert" uit Alblasserwaard. Eenspannen Hackney's kleine maat; 1. Broompark Sir Hugh. Jac. Rijks, Nij megen, f 70.—. 2. Broompark Fire Flash, Mevr. J. J. Stakenburg. A'dam, De 90-jarige W. van Asch uit Rumpt met zijn bekroonde hengst Udonisin actie f 60.3. Play Boy, C. G. H. Otgens. Dongen, f 40.—. 4. Ans Hill, Dirks f 30.-. Eenspannen Shetland Pony's: 1. Bleu Duvel, mej. Lisman. Utrecht f 20.— en fruit; 2. Busto, mevr. C. P. de Jeu. Woerden, f 15,—: 3. Jimmy v. Groene- sande. G. v. Rijn, Schcveningen f 10, 4. Agnes. mevr. C. P. de Jeu. Woerden f 7,50; 5. Truusje. G. Z. v. Rijn. Sche- veningen, f 5,—; 6. Piëta, G. Z. v. Rijn, Scheveningen f 5.—. Kampioenschap der Tuigpaarden en Hackneys- om de medaille van H. K. H. Prinses Regentes Juliana: Winnaar: „Zampa" van A. Stehouwer te Dub beldam. Tweespannen open klasse: A. Tuig paarden- 1. Zampa en Bayard, Stehou wer f 90 en m.; 2. Gonorus en Roose velt, v. Delden. A'dam f 75.3. Hans en Hennie, Schauwen, Zevenbcrgse- hock f 50,—; 4. Garillo en Etska, Hoo- gendoorn, Utrecht f 35.—. B. Hackney's: 1. Brown's Fish Hawk en Brown's Fairy Fae. Otjens. Eton- gen f 90,— en m.; 2. Brown's Queeny en Grand Duke, Otjens, Dongen f 75.— 3. Dainty Lady en Holijwcll Valiant. Rijks, Nijmegen f 50.4. Broompark Fireflash en Broompark Spotlight, mevr. Stakenburg, A'dam f 35.—. Tandems lanqspannen, tweewielig rijtuig A. Tuigpaarden: 1. Zampa en Bayard. Stehouwer. Dubbeldam f 90. en zilveren beker; 2. Gonorus en Roo sevelt. G. v. Delden, A'dam f 75.—; 3. Garillo en Etska, Hoogendoorn/van Straaten. Utrecht f 50.— 4. Umberto en Jumbo, stal Erberveld. Gouda f 35. B. Hackney's» 1. Fairy Fae en Quee ny. Otjens. Dongen f 90.—; 2. Broom park Spotlight en Broompark Fire Flash, mevr. Stakenburg. A'dam f 75.— 3. Dainty Lady en Holywell Valiant. Rijks, Nijmegen f 50,—. Er viel Zaterdagmiddag tijdens de internationale terreinwedstrijden op het landgoed .Duinrellte Wassenaar weer van uitstekende motorsport te ge nieten. Rruim tienduizend toeschouwers zagen door een stofgordijn de titanen strijd van de Nederlander Rietman op Matchless tegen de Belg Thomas. In de eerste manche wist Rietman te pro fiteren van een kleine motorstoring, waarmee de Belg sukkelde. In de twee de manche reed Thomas in een uitste kende stijl, een gewonnen race. De En gelse ploeg die in de eerste manche een matige indruk maakte kwam voor het tweede deel niet aan de start en gaf te kennen dat het parcours hun te slecht was. In het algemeen landenklassement werd België winnaar met de rijders Thomas. Dom en Van Hoven in de totaaltijd van 2 uur 3 min 11.7 sec. Vierdag uit Amersfoort reed met zijn Velocette het cffootste gedeelte van de wedstrijd met een lekke achterband, het geen mogelijk was omdat het grootste gedeelte van het parcours over onge plaveide paden ging. door stukken dro ge sloot. Bij de seniores 125 c«c. was v. d. Mispel uit Driebergen het snelste weg, maar Dick Renooy was er ook en dat betekende dat deze na één ronde reeds de leiding had genomen. Snel flitste hij tussen de bomen door een steeds groter werd zijn voorsprong, maar toen zagen we hem opeens naast zijn Eysink staan. Dit kon voorlopig nog wel lijden maar later was het weer mis en nu kon v. d. Mispel hem passeren. Steeds ver der raakte Renooy achter en tegen het einde kwam hij ook nog te vallen. Van der Mispel werd nu onbedreigd win naar. 125 cc seniorenklasse: 1 v d. Mispel (Driebergen) op Eysink tijd 44.03.6: 2 Renooy (Soest), 3 Wierda (Amster dam) op DMF; 250 cc seniorenklassc: 1 Lent. Maasland op Eysink 40.49.4 sec; 2 Den Haan, Strijen, 3 v. Breuke- len, Soesterberg. Internationale races 1. Thomas (Bel gië) 59 mm. 59 sec: 2. Rietman (Doe- tinchem), 3 Dom (België). Uitslag landenteams: 1 België A team totaaltijd 2 uur 3 min. 11.7 sec; 2. Ne derland A team: 3. Belgie B team. Seniores 350 cc: 1. Melbersen. Soes terberg op Matchless 41 min 35.2 sec; 2. De Haas. Amersfoort; 3. Jonkers. Valkenswaard. Eemland- biljarters kwamen bijeen Vrijdagavond kwam de Ned Bil jartbond. district Eemland. in ver gadering bijeen in de Gouden Ploeg. De korte agenda was zeer spoe dig afgewerkt, doch langer werd gediscuseerd ove- een belangrijk onderwerp, n.l. het deelnemen aan de landscompetitie biljarten der N.B.B. en de door het Oostelijk ge west ingezonden financiële opzet. De vergadering wenste geen deel name asLn een landscompetitie. maar sprak zie 1 uit voor een goed opgezette onderlinge competitie met mooie prijzen. Voor de cadre-klasse zal contact gezocht worden met omliggende districten, om zodoende een flinke afdeling te vormen. De afgevaardigde voor de alge mene vergadering kreeg vrij man daat betreffende de financiële op zet. Bij de gebruikelijke rondvraag werd bepleit voor de organisatie van een massakamp met waarde ring van de matchpunten, welk massakamp vermoedelijk in de maand September een aanvang zal nemen. Won ingbou wvoors tel aangeboden Twee belangrijke punten ston den op de agenda, die de gemeen - tteraad in de raadsvergadering van Vrijdagavond had te behandelen; het bouwen van 45 woningen te Soesterberg en de aankoop van de buitenplaats „Colenso". De heer Nooder (Partijloos) had met gemengde gevoelens kennis genomen van het voorstel inzake de nieuwbouw van 45 woningwet woningen te Soesterberg. Naar zijn mening was door de wederopbouw te veel beknibbeld op de woon ruimte. Er was Au een indeling ontworpen welke deze huizen tot hofjeswoningen bestempelde en bij normaler woningvoorziening in de toekomst, kon het wel eens zijn, dat dit soort woningen onverhuur- baar zou zijn. Ook de financiële basis bekoorde hem maar matig. Hij vroeg zich af of de raad dan alles maar had te slikken wat van bovenaf gedecreteerd werd. Ande re leden van de raad vroegen of niet het woningtype kon worden gebouwd met platte daken, dit zou aan een ruimere indeling ten goede komen en opende tevens de moge lijkheid bij gelegenheid tot vergro ting over te gaan. Ook voor het grote gezin werd een lans gebro ken. Men wenste, dat een aantal weningen een groter bouwvolume 2ou krijgen. Ook werd bezwaar gemaakt te gen onderhandse aanbesteding. Wethouder Zadelhoff beantwoord de de sprekers en zette uiteen, dat het aanvankelijk in de bedoeling lag grotere woningen te bouwen en kleinere speciaal voor ouden van dagen. Hij had niet de moed gehad met een plan te komen' om wonin gen met platte daken te bouwen, gezien de afwijzende houding van do raad in een vorige vergadering. Het grotere woningtype verhinder de vele huizen te bouwen en met de feitelijke omstandigheden moest toch ook rekening worden gehou den. Na re- en dupliek werd op voor stel van wethouder v. Zadelhoff (KVP) het»voorstel teruggenomen. Intussen zullen dan twee plannen uitgewerkt kunnen worden en de raad kan dan in een volgende ver gadering zijn besluit nemen. Het voorstel tot aankoop van de buitenplaats „Colenso" ontmoette naast veel instemming, ook tegen kanting. De heer Ooms (AR) wees er o.a. op, dat de aanleg en het onderhoud van een park zeer veel geld kost en dat dit ook weinig zin had in een omgeving als het Baarnse bos en het Kon. domein. Hij wilde meer ruimte laten aan het particulier initiatief. De heer Nooder voerde zowel zakelijke als gevoelsargumenten aan, waaruit viel te concluderen, dat ook hij niet enthousiast was. In verschillende raadsfracties bleek geen uniformiteit te bestaan. De heer A. Hilhorst (KVP) pro testeerde tegen de opmerkingen, c'ie inhielden dat het natuurschoon van Soest was verknoeid; hij vroeg aandacht voor het rapport van de heer Vlak. Als er iets verknoeid was, dan was zulks niet te wijten aan de oorspronkelijke boerenbe volking. Hij wees op een zekere in consequentie in het schetsplan van ingenieur Van Embden. Reeds eer der, onder een ander college was het uitbreidingsplan behandeld en toen had men omtrent „Colenso" een geheel andere mening gehul digd. De voorzitter vond in het be toog van de heer A. Hilhorst aan leiding om ov.er te gaan tot ge heime vergadering. Hierna wees de heer Hilhorst nogmaals op de fi nanciële gevolgen. De beantwoor ding van zijn opmerkingen kon hem niet overtuigen, dat zijn stand punt verkeerd was. Nadat wethou der v. Zadelhoff dank had ge bracht aan de gemeentesecretaris, de heer J. Batenburg, die zeèr veel had bijgedragen tot dit voorstel, door zijn minitieuze uitwerking er van, werd het voorstel na hoofde lijke stemming met 13 tegen 5 stemmen aangenomen. Vierdaagse lopers hartelijk begroet Voor de terugkeer van de Vier daagse lopers uit onze gemeente, bestond Zaterdagmiddag buitenge woon veel publieke belangstelling. Om ongeveer half vier hadden zich bij het station Soest, de besturen van de Soester Politie Sport Vere niging en van de wandelsportver eniging „De Eemkanters", verza meld, om hun sportmakkers, die zonder uitvallers de geweldige prestatietocht hadden volbracht, te begroeten. Eveneens keerden terug enige deelnemers van de P.T.T. te Soest en vele individuele deelne mers. Na met bloemkransen te zijn omhangen, gingen de wandelaars, met de Soester Harmonie „P.V.O." voorop, in marstempo langs de Middelwijkstraat. Steenhof fstraat, naar het Bureau van Politie. Vele bewoners van deze straten hadden ter begroeting de driekleur uitge stoken. Allereerst sprak burgemeester S. P. baron Bentinck, de teruggekeer de wandelaars toe en memoreerde dat het een ware prestatie geweest is, om deze monstertocht uit te lopen en te volbrengen, temeer daar allen in de koude maand Juli getraind hebben en niet bestand waren tegen deze tropische hitte. Hij zwaaide de deelnemers een bij zonder woord van lof toe voor hun uithoudingsvermogen. Hierna werden enige woorden gesproken door de leider van de Politiegroep, adj. De Raadt en door de voorzitter van „De Eemkanters" de heer W. Groart. Laatstgenoemde dankte in het bijzonder de verzor gers van de politie, de heren Scholtmeijer en Houkes, die op waardevolle wijze de Eemkanters met woord en daad hebben bijge staan. Een der deelnemers, de heer P. Renooij, welke voor de tiende keer de Vierdaagse heeft gelopen, was gesierd met het gouden kruis van de Vierdaagse, hetgeen een felicita tie waard is. Zaterdagmiddag 3 uur reed op de ryksweg nabg het kruispunt de Hertekop een motorfiets in de rich ting Amersfoort toen van Heiligen berg af een luxe auto naderde waarvan de bestuurder waarschijn lijk geen voorrang verleende. Het gevolg was dat de motor tegen de achterzijde van de luxe auto botste. Een op de duo zittende dame werd tegen het wegdek geslingerd en moest met een zware hersenschud ding naar de Lichtenberg worden vervoerd. De bestuurder van de mo tor kon nog dezelfde dag naar zijn woonplaats Schaarsbergen vertrek ken. Kijkalle Uw schoenen even na. volgende week hebben wij vacantie. Wij maken Uw schoenen in één dag. Leusderw. 27 'Z9 b/d overw. I tD 3 minuten verdwenen. Een STORMLOOPwas het in de afgelopen week. Ook voor U hebben wij nog Luxe Zomerschoentjes. Volop keus bfj: Leusderw. 27/29 b/d overw. Volgende week vacantie. zo maar gratis voor niets Mevrouw KLOK, Soester. weg 463, vandaag de geluk kige. Bezoekt ook Van MAANEN'S LEDERHANDEL Soesterweg 214. U hoeft geen last meer le hebben van overtollig haar. In 3 mi nuten maakt de moderne schoonheid scrême Nieuwe V1ETO een eind aan de ontsie rende en onhygiënische haar- groei%>p Uw benen, armen en In de okselholte. Nieuwe VIETO lost het haar op en maakt de huid fluweelzacht en glad. Geen stop pels en niet het opnieuw aan groeien, zoals na het scheren. Nieuwe VIETO it in be perkte m a te v et kri j «b i »r. Vraag desnoods Uw lererancicr het speciaal *oor U te bestellen. Das Honlth Laboratoria* London. Verlangt U naar een geluk kig huwelijk? Wendt U dan in 't volste vertrouwen tot het jarenlang bestaande Bcmfddclingskantoor „M ETROPA" Middellandplein 21 A Postbus 70 - Rotterdam Telefoon 50613 Onze betrouwbare reële en individuele behandeling biedt U de grootste kans op succes. Talrijke huwelijken kwamen door onze bemidde ling tot stand. Vele goede relaties in alle beschaafde kringen in het gehele land. Kantooruren 9—5 uur en volgens afspraak Inlichtingen worden onder strikte geheimhouding in blanco couvert toegezonden. Emile Lopez heeft aan zfjn door de Ramblers uitgebrachte smash-hit, de DIANA-WALS, een extra refrein toegevoegd. Mdééérrrde laatste regel ontbreekt. Die moet U maken! Heus niet voor niets! Want voor de beste inzendingen is er een Eerste Pr(ja van i 250.-, een Tweede Prfjs van f 100.-, een Derde Prijs van f 50.- èn 100 troostprijzen. Bovendien nog een zeer bijzondere extra prijs V0LQ DEZE EENVOUDIGE VOORSCHRIFTEN: Wilt U deze zomer ten volle van de* zon genieten, zorg dan nü reeds Diana Zon- lotion of ZonnecrCme bU de hand te hebben! Want Diana beschermt niet alleen tegen zonnebrand, maar het maakt U bovendien mooier, vlugger en egaler bruin. nD AT1C BU de drogisten en goede UiiH I lij parfumeriezaken ligt een exemplaar van de Diana-Wala In het ar rangement van Ferry Barendse voor U gereed. Op de achterzUde daarvan vindt U alle bUzonderhoden van de prijsvraag. Koop dan meteen Diana Zonlotlon of Zonnecrème I En bewaar de doos, die zult U voor de prijsvraag nodig hebben. WACHT NIET! Vraag vandaag nog Uw gratis exemplaar van de Diana-W als en doe mee aan deze originele prijsvraag. Op enveloppe ver melden: Prijs vraag. Veel succes'. N.V. NOURYfHARMA DEVENTER is naar de aard gelijk aan dat op andere kantoren, doch onderscheidt zich daarvan door tal van aantrek kelijke bijzonderheden die kenmerkend zijn voor de Koninklijke Marine Er kunneo weer flinke meisjes van 18 jaar en ouder, mei (M)ULO of praktijkdiplo- Secretaresse, Typiste. Sociale werkster. Assistente voor de Medische dienst, Telexlste, Telefoniste Bel is deze rubriek Brandpunten zeer be langrijk. Heeft U iets te kopen of te verkopen? Zoekt U personeel of lessen plaatst dan een Brandpunt voor f 1.50 (20 woorden). Driemaal achtereenvolqens in totaal f 3.50. No. 6235 en wij noteren Uw '"Brandpunt. Brandpuhten fE KOOP AANGEBODEN Slachtkippen en jonge ha nen bij: H. v/d Heiden, Soesterweg 83. 8258 Een Paul Künze Viool. Rob. Kochstraat 9, Amers foort. 3198 3 plaats electrisch kom foor. L. Costerplein 18. Tel. 4112. 8315 IN BIEKHOVEN Iedere middag bij goed weer optreden van de be kende goochelaar en illusionnist EZELTJE RIJDEN PONY RIJDEN GEZELLIGE THEESCHENKERIJ vraagt voor DIRECTE indiensttreding STEMPEL en/of GEREEDSCHAPMAKERS Op de hoogte met de vervaardiging van stempels voor de blikverwerkingsindustrie; VOLLEERDE DRAAIERS Voor de revisie en bouw van machine-onderdelen. Bekendheid met tolerantie-maten gewenst; BARKWERKERS Voor de bouw en montage van machines. Brieven met volledige inlichtingen te richten aan de afd. Personeelszaken. Brabantsestraat 17, Amersfoort. Persoonlijke aanmelding van 917 uur bij de afd. PERSONEEL GEVRAAGD DIVERSEN Gevraagd fl. zelfst. meisje voor de dag of dag en nacht. Aanmelden na 7 uur. van Keulen, Zuidsingel 62. 8261 U-K.O. Besteldienst, door lopend telefonisch bereik baar onder no. 62 17. Ste- phensonstraat 20. 8284 Vaders, ga met Uw jon gens vissen. Voor 60 cent Lijn ze de trotse bezitter van een eigen hengel. AVICUL- TURA. Langestraat 91. Tel. 4509, Soesterweg 23. 82o9 Gevraagd nette winkel juffrouw. ,C. v. Ommeren en Zn.. Langestraat 14. Aan melden tussen 5 en 6 uur. 8316 LESSEN 14 Klnderopn. aan huis in album f 750. Reproducties, trouwreportages. Foto's op elk gebfed. Archifoto, Riv- bensStraat 79, Amersfoort Tel. 3070. 83« Eerste Amersfoortse Auto. rijschool. G. v/d Hooff, ge- dipl. instructeur. W. v. Mechelenstraat 26, Tel. 5381. V 8318

Dagblad voor Amersfoort | 1948 | | pagina 4