SCHAATSEN SCHOONHEIDS J. v. d. HEUVEL (jowtcwlswMzlctmsL i& nisi te usüwanqsm Huldeblijk van wandelaars arriveerde te Soest Critiek op berechting van ontspoorde jeugd GOAL! KUNSTHANDEL LEDERWAREN St. Nicolaas KAPITEIN ROB Dagblad voor Amersfoort „Wijze van verhoor vaak iets afschuwelijks PHILIPS Advertenties St. NICOIAAS- AANBIEDING N.V.BRGNSWERK verwachting... Wij leveren U kolen in papieren zakken 4 Maandag 22 November 1948 ERDAL n.v philips* verkoop maatschappij vqqk nederland - eindhoven BRUYNZEEL - DAJAK HOUTBEDRIJVEN N.V. zoekt in verband met de uitbreiding van haar bosdienst op Borneo ASSISTENT CHEF BOSDIENST alsmede meerdere ASSISTENTEN VOOR DE BOSEXPLOITATIE welke belast zullen worden met houtinname en toezicht bij de houtaankap in de binnenlanden In aanmerking komen flinke, ondernemende jongelui met behoorlijke algemene ontwikkeling en enig technisch inzicht. Zij, die opleiding M. S. v. T. L. Deventer volgden of vertrouwd zijn met be volking en taal (Maleis) genieten voorkeur; voor eerstge noemde fuActie bovendien, indien over enige ervaring op een cultuuronderneming wordt beschikt. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Met dt hand geschreven brieven onder vermelding van opleiding, ervaring, levensloop, leeftiid en referenties aan Afdeling Personeelzahen Oud Saenden, Zaandam onder letter BD. no 30 DIVERSEN Lieve Kees. Om je dood te lachen! Nu hebben we elkaar een cadeau gegeven zonder dat we het wisten. Maar als je bij v. Empelen op de Soesterweg komt en je ziet die lage prijzen en prachlsortcring, dan wil je wel alles tegelijk kopen! Annie. 3169 Wie in Indonesië familie heeft, is dolblij met een luxe doos Luchtpostpapier als St. Nicolaasgeschenk Bij Lorjé in diverse prijzen verkrijgbaar Lorjé's Kan toorboekhandel, Utrechtse- weg. 3155 Chique zwarte mantel met bont en donkerblauwe damessportjas maat 40—42. Resp. f 60.— en f 40.— Kleine Spui 4 Amersfoort. 3159 Kousenreparatie per lad der 5 cent. Nieuwe voeten aan kousen en sokken 90 cent. Bata, Langestraat. 3151 Kousenreparatie per lad der 5 cent. Nieuwe voeten aan kousen en sokken 90 cent. Bata, Langestraat. 3150 Een aardig St. Nicolaas geschenk. 14 Kinderop namen aan huis met kunstlicht in album f 7.50 Trouwreportages, Archifoto. Rubensstr. 79, Amersfoort, Tel. 3070. 3149 Voor direct gevraagd geroutineerd drukker. Brieven onder No 3166 bureau van dit blad. HEEFT JUIST Uw KEUZE IN: UTRECHTSCHESTR. 14 AMERSFOORT - TEL. 5294 Houdt Uw man van tuinie ren? Geef hem dan voor z'n bloembollen Het is nu volop tijd en er is nog ruime keuze (Van een bijzondere medewerker) Toen Zaterdagmiddag omstreeks vijf uur een lange stoet sportwan- deiaars uit Amersfoort en Soest aan het „Oranje Hotel" te Socst- dijk arriveerde, kon de Soesier burgemeester, mr. S. P. baron Ben tinck, als laatste in de grote rij van overheidspersonen het Gedenkboek van de Nederlandse Wandelsport Bond in ontvangst nemen. Daar mee was tevens het voorlopig ein de bereikt van de honderden kilo meters lange weg die dit merk waardige boek heeft afgelegd. Omstreeks drie uur startten in de Hellestraat groepen wandelaars van „Irene", Meursing, Sint Joris. S.O.S., Trekvogels, Volharding, Wilhelmina en Z.U T. voorafgegaan door de drumbai.d van de Neder landse Padvinders Vereniging, af deling Amersfoort. Om beurten droegen twee leden van elke vereniging het zware, in een kist verpakte, huldeblijk. Via Stationsplein, B.V laan ging het langs de spoorlijn naar Soestdui- nen. Bij „Zonnegloren" voegde de Soester Wandelsport Vereniging „De Eemkanters" zich bij de stoet waarna de laatste etappe, naar het Oranje Hotel, werd aangevangen. Op het bordes van dit hotel wachtte de burgemeester van Soest, vergezeld van enkele gemeente- en politiefunctionarissen de stoet op, waarin ook het dagelijks be stuur van de Stichts Gooise Wan delsport Bond, bestaande uit de heren L. Nijhof, H. F. van Wou denberg, D. C. v. d. Horst en T. Achterberg meeliepen. In een toesprank sprak de burge meester zijn vreugde uit over het feit dat de Nederlandse Wande laars door middel van dit hulde blijk hun verknochtheid aan het Oranjehuis tot uiting hadden ge- i bracht. Het speet spreker, dat, in I verband met de restauratie van het Gemeentehuis, waardoor de ont vangst in Hotel Oranje moest plaats vinden, deze lange tocht nog met ongeveer een 1 km. was ver groot. In het hotel vond een ontvangst van de besturen van de wandel sportverenigingen die de laatste etappe hadden afgelegd plaats, waarna het laatste gemeente-stem pel en de laatste handtekening werden geplaatst Wij konden ons overtuigen dat de ontwerper en de uitvoerder, de heer T. Dicker uit Tilburg, dit Ge denkboek tot een waar kunsstuk heeft gemaakt. De eerste bladzijden, die evenals alle andere, verlucht zijn met toe passelijke tekeningen en wapens van gemeenten, getuigen van de liefde van de Nederlandse wande laar voor H.M. Koningin Juliana. De opdracht op de eerste pagina luidt als volgt: „In eerbiedige aanhankelijk heid opgedragen aan H.M. Koningin Juliana, bij gelegen heid van Haar troonsbestijging, aangeboden dcor het Bestuur van de Nederlandse Wandel sport Bond en daarbij aange sloten Verenigingen" met als slotzin „Eendracht maakt macht". De volgende bladzijde, die ver sierd is met een tekening van een schip, waarop alle provincie-wa pens en de spreuken ..Je Maintien- drai" en „Saevis tranquillus in undis" draagt tevens een tekst van Joost van den Vondel. Tijdens de ontvangst door de burgemeester van Soest sprak de heer Van der Klok namens de Amersfoortse Wandelsport Vereni gingen. Het ligt in de bedoeling de aan bieding in het oorjaar te doen plaats hebben. Dan zal een grote Stertocht worden georganiseerd waarbij alle verenigingen, die aan deze tocht hebben deelgenomen, zullen worden uitgenodigd naar Soestdijk te komen. DE AVONTUREN VAN (DE TERUGKEER VAN PEER DE SCHUIMER) verkrijgbaar aan ons kantoor en eventueel te bestellen bij onze bezorgers a 0.75 SNOUCKAERTLAAN 7 AMERSFOORT „De Vriendschap" stelde duiven ten toon De Postduivenvereniging „De Vriendschap" te Soest hield Zater dag en Zondag in de zaal van „Zonneheuvel" haar jaarlijkse postduiventen toonstelling. Er bestond, vooral onder de post- duivenliefhebbers, voor deze expo sitie grote belangstelling. De heer G. Teeken, voorzitter van de ver eniging, sprak in zijn openings woord de wens uit, dat de invasie de onderlinge vriendschap zou be vorderen en 'n stimulans mag zijn om de kwaliteit van de postduiven zo hoog mogelijk op te voeren. Bij de 190 inzendingen bevinden zich prachtige exemplaren en de keurmeester, dr. W. Heere uit Utrecht, had lang geen gemakke lijke taak. De prijzen werden als volgt toegekend: KPS vierde tweejarig bestaan Zaterdagavond gaf de voetbalvereni ging KPS (Koninklijk Paleis Soest dijk) in verband met het twee-jarig be staan der vereniging, een feestavond in de zaal van Eomland, welke speciaal voor dit doel feestelijk versierd was. Het bestuur had voor deze avond het radio-revue-gezcisehap van Fred Fagel uitgenodigd voor hen op te treden met dc Cabaret-revue- ,,Dat is Lachen", waarmee men zich uitstekend heeft vermaakt Om acht uur was de zaal geheel met leden, hun dames en vele donateurs ge vuld Zo waren er o a. Koningin Juliana, Prins Bernhard. de Prinsesjes Beatrix en Irene, verder de Burgemeester van Soest, Mr S P Baron Bentinck en Mevrouw Bentinck en vele genodigden van plaatselijke verenigingen op sport gebied. De voorzitter van KPS, de heer B Hogevcen heette ailen hartelijk wel kom en deelde mede dat de gehele op brengst van deze avond ten bate zal komen aan de Bond van Nederlandse Militaire Oorlogsslachtoffers. Hiervoor werd in de pauze ook loten verkocht voor een te houden tombola, die niet minder dan f 1000.opbracht. Oude doffers, onbevlogen: 1. H. Pohlman, 2. G. Sukkel, 3. H. Spik- man, Eerv. verm. C. Dijkman; Ou de duiven, onbevlogen: 1. W. Nieuwenhuis, 2 H. Pohlman, eerv. verm. W. Nieuwenhuis; oude dof fers, 100 tot 300 km.: 1. G. Sikkel- bein, 2. W. Nieuwenhuis, 3 H. Pohlman, eerv. verm. Th. Luyte- laar en J. Rijnders; Oude duiven, 100 tot 300 km.: 1. J. Rijnders, 2. H Pohlman, eerv. verm. W. Nieu wenhuis: Oude doffers, 300 tot 500 km.- 1. W. Roest, 2. A. Heeremans, 3. W. Nieuwenhuis; Oude duiven, 300 tot 500 km.: 1. E. Daatselaar, 2 G. Sukkel, 3. H. Pohlman, eerv. verm. Th. de Muynck; Oude dof fers. 500 km en meer: 1.. E. Daat selaar, 2. G- Teeken, 3. C. Dijkman, eerv. verm. W. Nieuwenhuis en G. Sukkel; Oude duiven, 500 km en meer: 1. H. Pohlman, 2. W. Nieu wenhuis, eerv. verm. Th. de Muynck; Jonge doffers, onbevlo gen: 1. H. Pohlman, 2. H. Klaren- beek, eerv. verm. W. Nieuwenhuis; Jonge duiven, onbevlogen: 1. W. Nieuwenhuis, 2. W. Roest, eerv. verm. W. Nieuwenhuis en R. Bok- ma; Jonge doffers. 90 tot 150 km: 1. G. Teeken, 2. Th. de Muynck. 3. C Dijkman; Jonge duiven, 90 tot 150 km.: 1. W. Roest, 2 en 3. W. Nieuwenhuis; Jonge doffers, 150 km en meer: 1. H. Pohlman, 2. G. Teeken en 3. R. Koster; Jonge dui ven, 150 km. en meer: 1. E. Daat selaar, 2. W. Nieuwenhuis, 3. R. Koster; Schoonste jonge doffer: G. Teeken; Schoonste jonge duif: W. Nieuwenhuis; Beste oude doffer: E. Daatselaar; Beste oude duif: J. Rijnders; kampioen van 't geheel: W. Nieuwenhuis. Met enige toepasselijke woorden reikte voorzitter G. Teeken, Zon dagavond in „Zonneheuvel" de prijzen aan de resp. winnaars uit. „Onder Ons" exposeerde Haar konijnen In de zaal van café C Butselaar. hield de Konijnenfokvereniging „Onder Ons" te Soest een driedaagse tentoon stelling De voorzitter hield een korte openingsrede waarin hij het doel van deze expositie, n 1 om het konijnenma teriaal kwalitatief op hoger peil' te brengen, uiteenzette Ongeveer 100 exemplaren waren in gezonden De drie mooiste dieren van tentoonstelling waren: Thuringer Voedster van T. S den Broeder met ZZG en medaille van het gemeente bestuur van Soest. Wit Wener Voedster van J A Schotte, lauwertak. Havanna Voedster van F. W. Jansen. Verder werden eerste prijzen toegekend aarr S. den Broeder met Vlaamse reus. C. Liebrecht met Witte Vlaamse reus Groart (Baarn) met Franse Hangoor. G H Grijze met Groot Zilvcrs. D. Baas met Blauwe Weners J van Hoorn met Wit Wener Ram A. Graumans met Klein Chinchiila Ram. P. G v. d. Brink met Klein Chincilla Voedster. A Graumans met mooiste Tan. D S Sluijk (Bilhoven) met beste Rex J. v Hoorn (Amersfoort) met Rode Nieuw Zeelanders De gehele zending was van bijzondere goede kwaliteit, hetgeen biijkt uit de navolgende toegekende certificaten: 3 inzendingen met ZZG: 17 met ZG. 20 met GG en 23 met G. Als keurmeester fungeerde de heer J. Boers uit Tilburg. „De Hoveniers" in Eemland De V V.V, „Soest Vooruit" bood j 1. Vrijdagavond in Eemland haar leden cn introducé s een avond aan van waar kunstgenot De toneelgroep „De Hove niers" uit Bilthoven, die in Soest onder de toneelliefhebbers vermaardheid heeft verworven, en onder de regie van de bekende actrice Vera Bondam een zeer hoog peil heeft bereikt liet ook nu weer de talrijke aanwezigen genieten van een op-en-top Franse comedle Het was een blijspel van Paul Geraldv en Robert Spltzer, getiteld „Wat wil Jaque- line?" De figuren werden met welhaast Franse charme vertolkt. Boekbespreking „Klavertje Vier" Het is geen eenvoudige opgave om uit de veelheid van kinderlectuur, die tegen de feestdagen ln de boekwinkels aanwezig ls. een juiste keuze te doen. Ten slotte gaat het niet om het boek alleen dat men de kinderen wil geven. Ook de inhoud komt er op aan. Als U dan tussen al die boeken het door Hanna Hagen geschreven boekje „Kla vertje vier" ziet liggen, aarzel dan niet. want het is goed. (Uitgave van Bigot en Van Rossum N.V. te Amsterdam). Op sobere en prettige wijze wordt Iets ver teld over een gelukkig gezLn. Het is geen gezwollen stijl en voor de kin deren levert het lezen geen moeilijk heden op. Jan Wiegman tekende er aardige prentjes bij. „Neelie en Nellie" Het bij de uitgeverij Kluitman te Alkmaar verschenen kinderboek „Nee lie en Nellie", door Joh. E. Kuiper, blinkt niet uit. Het door de schrijf ster^) voor kinderen van 812 jaar gekozen onderwerp is verre van oor spronkelijk. Een nieuw meisje komt op school. Er ontstaat wrijving, vooral tussen Neelie en het nieuwe meisje Nellie. Ten slotte komt natuurlijk alles via een ongeval terecht en worden de meisjes beste vriendinnen. Inderdaad dus een ver haal naar oud recept. Het is overigens aardig soms wat te zoetjes verteld." De kinderen zullen het niettemin geboeid lezen. De plaatjes van Mary Ophoff zijn verantwoord getekend. Het boekje komt uit in de Zonnebloem-serie. „De Reportageclub" „De Reportageclub" is een boek van Freddy Hagers voor meisjes van 1216 Jaar. De schrijfster verdiende het dat de uitgeverij Kluitman het in zo'n aan trekkelijke vorm uitgaf, want de bele venissen van de meiskes, die haar schoolblad zien kwijnen en het met frisse reportages weer op de been brengen, zijn interessant en spannend genoeg voor onze oudere meisjes om zich er een paar uur mee bezig te hou den. Leerzaam is dit originele verhaal ook. want de „redactrices" vinden de stof voor haar reportages in tal van be drijven en op vele andere plaatsen waar belangrijk werk wordt gedaan. Wel is de voorstelling van zaken soms wat simpel en de stijl hier en daar een beetje gecompliceerd. „Tante Riesje vertelt" Bij uitgeverij Kluitman te Alkmaar verschenen in de serie „Tante Riesje vertelt" vier keurig gebonden boekjes van dr Ph. A. Landsberg. De deeltjes, bestemd voor kinderen van 6—8 jaar. werden door Nans van Leeuwen van eenvoudige tekeningen voorzien. Nieu we gezichtspunten voor onze slecht be deelde kinderlectuur levert de ver schijning van do boekjes niet op. De verhaaltjes weden naoi het welhaast kliisieke voorbeeld van Van der Hulst gesch-even. de toon er van is niet zo navrant. Toco zullen dc belevenissen van Koos die wegliep en zijn trawan tjes uit de andere boekjes onze klein tjes wel boelen. Jaarvergadering ,,Pro Juventute" Op de algemene jaarvergadering van Pro Juventute, die Zaterdag in Esplanade te Utrecht is gehouden, heeft de voorzitter mr. B. Kist uit Amsterdam enige aspecten van het werk belicht en een indruk gegeven van de ontstellende feiten, waarmee men bij het werk in aanraking komt. Hij wees erop, dat Pro Ju ventute zoveel mogelijk preventief werkzaam moet zijn en niet moet wachten tot het strafbare feit ge pleegd is. Men moet goede voelhoorns heb ben en efficiënte ogen en oren. De ze worden gevormd door de ambte naren van de kinderwetten, de ge zinsvoogden, de vrije patroons en „Marjoleintje van het pleintje" Freddy Hagers is een prettige vertel ster. De kinderboeken die zij schrijft handelen over de probleempjes, dlc door de ouderen dikwijls niet worden begrepen doch de kinderziel diep be roeren. Deze kleine dingen nu. die in een kinderhart zo benauwend kunnen zijn, komen ook voor in Freddy Ha gers' boek voor meisjes 812 jaar „Marjoleintje van het pleintje". Die zonnige Marjoleintje heeft het heus niet gemakkelijk. Zij ls een pechvogel tje. De schrijfster wist er wel raad mee. Zij schreef over het leventje van Mar joleintje en haar vriendinnen 189 blad zijden vol en zo. dat de jeugdige le zers het boek slechts uit handen zul len leggen als het laatste woord is ge lezen. Het boek is verschenen bij de uitgeverij Kluitman te Alkmaar in de Zonnebloem-serie. De plaatjes van Hans Borrebach zijn prettig en goed ge tekend en aan dc band is veel zorg be steed. Voerman ernstig gewond Op het bouwwerk van de Dura in Ede-west kwam de voerman van een paard en wagen K. uit Lunteren, te vallen, hetgeen tot gevolg had, dat het paard schrok en op hol sloeg. Zowel paard als wagen gingen over de man heen, waardoor hij ernstig werd ge wond. Met een ribfractuur. hoofdwon den en een gekneusde arm moest hij per auto naar zijn woning worden ver voerd. de spreekuren. De ambtenaren van de kinderwetten zijn de meest ver fijnde waarnemers, omdat zij in aanraking komen met de werke lijkheid. Nu is helaas de mogelijk heid zeer groot dat zij aan Pro Ju ventute zullen worden onttrokken om georganiseerd te worden in Ar- rondissements Jeugdraden. Door dit vertrek komen ook andere zin tuigen in het gedrang. Mr. Kist re leveerde daarna verschillende fei ten, die een beeld gaven van de ontsporing onder de jeugd. Hij herinnerde eraan hoe in het Huis van Bewaring tal van kinde ren onder de achttien jaar gedeti neerd zijn. Het is de taak van Pro Juven tute te bewerken dat deze kinderen zo snel mogelijk naar andere in richtingen afvloeien om de pesti- lente invloed van het kind in het Huis van Bewaring te neutralise ren. Van observatie in observatie huizen komt maar heel weinig te recht omdat er dikwijls geen staf- besprekingen worden gehouden en het voorkomt, dat ouders hun kin deren soms in drie maanden niet mogen zien. Afschuwelijk zijn de gedetailleerde processen verbaal inzake zedendelicten. De wijze van verhoor van min derjarige kinderen is iets afschu welijks en zij kunnen daardoor niet los komen van de gepleegde feiten. De zedenpolitie doet haar werk goed maar het gaat vaak ten koste van de kinderen. Het zal de taak van Pro Juventute zijn te be denken hoe hierin ten bate van het kind verandering kan komen. Ont stellend is het aantal fabrieks- en warenhuisdiefstallen waarvan de laatste meestal door vrouwen en kinderen worden bedreven. In de fabrieken wordt dikwijls gestolen, zonder dat de directies een aan klacht indienen. Daaraan moet een einde komen. Mr. Kist besloot zijn openings woord met de opwekking zich nauw aaneen te sluiten, contact te houden met de werkelijkheid en de organen scherp te houden. Elecirlsch droogscheerapparaat Zoals aller ogen op hem zijn gericht, kijken in 't dagelijks leven ontelbare ogen naar UI Zorg er voor steeds tip-top geschoren te zijn I Scheer U daorom met Philips „PhiliShave". Het toppunt van gemak. Wij brengen U een collectie schaatsen en schaatsmonturcn in het beste wat wij konden bemachtigen en bijna ouderwetse keuze. Weversingel 18 - Tel. 5095 Amersfoort. Philips „PhiliShove" Staalbaard-Stondoard f39.- in luxe doosverpakking Langestraat 91. telef. 4509 Soesterweg 23 illillHIIMIIl BESTELBILJET. Ondergetekende verzoekt Gebr. Graauw's Uitgeverij, te Amsterdam. Singel 80 te zen den: de 5 gebonden boeken van de St. Nicolaas-aan- bicdlng, voor totaal f 17.20 te betalen in maandelijkse termijnen van Naam en volledig adres P. Een serie van 5 boeken waarvan 2 met echte Tarzan-spanning, een vlotte, gezellige roman met echt Parijse sfeer en een onverwachte ontknoping, benevens 2 oude be kende. Alle 5 gebonden in kleu rige banden en voorzien van om slagen in kleurendruk. E. R. BURROUGHS Tarzan dc Ongetemde geb. 3.75 E. R. BURROUGHS Tarzan en de Gouden Leeuw 3.75 A. A. HOEKSTRA Avontuur in Parijs 3.90 EDNA LYALL Donovan 2.90 EDNA LYALL Wij Beiden 2 90 Deze serie kost dus totaal 17.20. betaalbaar in maan delijkse termijnen van 2.50 of meer. Toez. direct na ontvangst van onderst, bestelbiljet. VERKRIJGBAAR IN DE BOEKHANDEL. Gebroeders GRAAUW's Uitgeverij (afd, Boekhandel) te Amsterdam, Singel 80. Door weer en wind De dokter staat altüd Waar Weer oi geen weer, bt)^dag oi bij nacht, als „dokter wordt geroepen, komt^ Hii vergt veel van ztchzeli en ..veel van rijn schoenen. Geen nood, Erdal ts de ge6coXtCrde edTUwas- fidele wassoorten Prijs 22 ct. N.W Mij. voor W»iv«f»erk.ng Ezd«H*br>ek, AnvtrjlMct- ..Doc we» AMERSFOORT. Overvette KINDERZEEP Castella overvette kinder- zeep vormt een koeste rend, zacht schuim en bevat het extra vet, dat de jonge huid nodig heeft om niet schraal te worden. Overvette BABYBALSEM Castella babybalsem is een geheel nieuw huid- beschermings-product. Het legt een tweede, dunne huid over baby's velletje, die de zo hin- derli|ke „natte luier-irri- tacie" onmogelijk maakt. Overvette KINDERPOEDER Castella kinderpoeder, zo fijn als bloesemstuifmeel, overvet en verri)kt met viramine F, gaat rood worden der huid, schrij nen en huilbuien tegen. B3?aaacipuntera Ja, inderdaad! Maar beantwoorden Uw geschenken ook hieraan? Zeer zeker als U ze koopt in de Amersfoortse UTRECHTSEWEG 36—38. TE KOOP GEVRAAGD Lange damespantalon maat 40 en een paar kunst schaatsen maat 40. Brieven onder No. 3162 bureau van dit blad. Te koop prima kolen for nuis prijs f 22.Stalling Berken weg 23. 3152 TE KOOP AANGEBODEN Wegens vertrek gedeelte inboedel o.a. huiskamer, één persoons bed compleet, sofa. vloerbedekking, stof zuiger. twee rijwielen. Royal Enfield. 500 c c. K K. enz. enz. Maandagavond van 7-9 ulvt Flierbeekstraat 12 3165 Hobbelpaard en gothische kinderspel, beide zo goed als nieuw, zeer solide uit gevoerd Hendrik van Vian. denstraat 15. 3163 TE HUUR AANGEBODEN 2 ongemeubileerde kamers met vrije keuken (omgeving station) voor rustig echt paar zonder kinderen. Brie ven spoedig onder No. 3161 bureau van dit blad PERSONEEL GEVRAAGD Ambachtsschool Amers foort. Gevraagd een werk ster van 8 3011.30 en van 1.305 uivr. Aanmelding aan de school tussen 10 en 11 u. 3163 Net meisje zoekt werk voor 's middags Arnhem se weg 222. 3164 Hotel omtrek Amersfoort zoekt voor direct: kamer- werkmeisje v.g.g.v Brieven onder No. 3167 bureau van dit blad. Oproep aan Aandeelhouders tot bijwoning van de ver gadering van aandeelhou ders op Woensdag 8 Decem ber 1948 te 10.15 uur ten kantore der vennootschap Eemstraat, Amersfoort. De agenda ligt ter inzage ten kantore der vennoot schap te Amersfoort. Aandelen te deponeren uiterlijk drie dagen vóór de vergadering bij de Neder- landsche Handel-Maat- schappij N.V.. Kantoor Amersfoort, of ten kantore der vennootschap. DE RAAD VAN COMMISSARISSEN. ■j-mdig Castella

Dagblad voor Amersfoort | 1948 | | pagina 4