Secretaresse ïS Deelnemers aan Tulpenrallye vanmorgen gestart Jaarbeurs als reclamefactor in Nederland Juist NU adverteren VcD 27 April 10 uur V.M. Aanvangssalaris 1800,per jaar. Voordracht door Mr. Milius Jachtvereniging hervat werk Advertenties TOTO DE ROOSTER Fournituren-afdeling Parterre YIlOONiDREESMAMN 507e STAATSLOTERIJ ZELFSTANDIGE POSITIE als filiaalhoudster Gemeentelijke Publicatie vO! Jan, wat zit je haar mooi j Te huur aangeboden j 4 Dinsdag 26 April 1949 Donderdagmiddag worden ze allen in Noord wijk verwacht (Van onze sportredactie) Vanochtend in alle vroegte, toen de Residentie nog in diepe rust was, is een auto-karavaan, be staande uit een kleine zeventig wagens van het KNAC-gebouw aan de Lange Vijverberg in Den Haag vertrokken voor de eerste Nederlandse tulpenrallye. Er wa ren echter meer vertrekpunten. Maandagavond om zeven uur startte reeds op Pall Mali in Lon. den een vijftal Britten, in Glas gow waren het er acht, die Maan dagmorgen om vier uur In hun x*agen stapten. Meer liefhebbers waren er voor het schone Monte Carlo, waar een twintigtal auto mohilisten de meesten Neder landers het contact-sleuteltje omdraaiden. Dan was er nog de start plaats Rome. eveneens met een twintigtal rijders. Bern met zestien vertrekkenden en Brussel, eveneens met twin tig liefhebbers. Laatstgenoem den vertrekken evenwel eerst in de nacht van Woensdag op Donderdag om half vier, want zij hebben het kortste traject af te leggen, n.l. over Breda. Leeuwarden naar Noordwijk, waar allen Donderdag tegen drie uur worden verwacht. Voor het secretariaat van de K.N.A.C. in Den Haag was het vanmorgen tegen vyf uur al bij zonder druk Officials en rijders liepen af en aan en voor de babe in het KNAC-gebouw kwam men handen te kort om de laatste in lichtingen te geven Buiten ston den de wagens van allerlei merken van verse bloemen worden voor zien, zodat het een kleurrijke stoet zal zijn, die Donderdag door ons land trekt. Om kwart over vijf viel voor de eerste maal de vlag en zette no. 37. de Ford van de héér Van den Broek uit Haarlem, zich voor het langste traject in deze rally, bijna 2300 km., in beweging Elke minuut snorde nu een auto weg. de Vijverberg en het Spui af op weg naar het Zuiden, naar Brussel en Parijs. Vandaag gaal het over Bordeaux en Lypn naar Brussel terug en vervolgens over Breda. Arnhem. Leeuwarden naar Noordwijk, waar alle deelnemers uit geheel Europa te zamen zullen ko men Onder no. 99 vertrok de be kende rally-rüder Barendregt uit Den Haag. die nu niet met Gatsonl- des reed, doch met dé heer Van El- linkhuizen. Wel had hij de grote sportwagen, de Gatso, van de Haar lemmer ter beschikking Na ruim een uur had de gehele stoet 68 wagens de Residentie achter zich gelaten en om half zeven was de rust op de Lange Vijverberg terug gekeerd. Alleen lag hier en daar een tulp of een narcis op het plaveisel, als stille getuige, dat ook de Neder landse auto-sterrit een feit was ge worden. model in lange rij, prachtig op gepoetst en tot in de puntjes ver zorgd, met voorop de borden Tul penrallye Holland 1949. Achter in de voertuigen was de proviand ge stouwd, uiteenlopend van thermos flessen tot pakjes kauwgummi. De rijzige figuur van de voorzitter van de rallye, de heer Van Stnen, stak overal boven uit. Hij keek nauw keurig toe. dat het de vertrekken den aan niets ontbrak. Verder za gen wy de bekende rijder Van Beeck Calkoen en Gatsonides, die thans niet achter het stuur plaats namen, doch zullen zorgen, dat de organisatie perfect verloopt. De naam tulpen-rallye werd eer aan gedaan, want alle wagens waren versierd met bloemenslingers, dank zij een aardige geste van de gemeente Noordwijk. Wij veron derstellen echter dat de bloemen niet meer vers zullen zijn als de rijders over twee dagen in ons land terugkeren. Dat is ook geen be zwaar, want de wagens zullen bij het passeren van de Nederlandse grens, op weg naar Noordwijk, Uien-export in Maart en in Februari Gedurende de maand Maart wer den naar Engeland geëxporteerd 13.826 003 kilo uien, tegen in Fe bruari 8.657 266 kilo. Het totaal aantal bedraagt over de maand Maart, geëxporteerd naar diverse landen 20.998.555 kilo. Finland was hiervan de kleinste afnemer met 48 kilo. Gedurende het seizoen zijn thans uit ons land verzonden 161 514.182 kilo. Goeree en Over- flakkee als grootste productiecentra van ons land namen hiervan 59 414 052 kilo voor hun rekening. Ondanks deze exporten zijn dui zenden mudden uien onverkoop baar gebleven, in hoofdzaak de mindere kwaliteiten. Voor vele boeren is de prijs te laag, zodat zij liever de uienputten op het land openleggen om het rot tingsproces te bevorderen, dan ar beiders voor de verdere verwer king aannemen. Ronde van Nederland Niet naar Rotterdam, maar naar Den Haag Naar wij vernemen zal de voorlaat ste etappe van de Ronde van Neder land op Zaterdag 14 Mei niet ein digen in het Feyenoord-stadion zoals aamanke'njk gemeld was Nadat deze etappe reeds In alle on derdelen was geprojecteerd deed zich een aantal technische moeilijkheden voor die het ongewenst en zelfs onmo gelijk maakten, de etappe te Rotter dam te doen eindigen Een verder be zwaar was het feit dat op dezelfde dag. eveneens te Rotterdam, een belang rijke voebalwedstrijd wordt gehouden De organisatoren van de Ronde van Nederland zijn er ln geslaagd een uit stekende oplossing te vinden voor de vrij plotseling g erezen moeilijkheden De voorlaatste etappe, waarvoor te Til burg gestart wordt met een onderbre king van drie uur te Bergen op Zoom. eindigt niet te Rotterdam maar te Scheveningen. Daar zal In afwachting van de rondekaravaan op een circuit a3n zee een wielerwedstrijd gehou den worden met deelneming van tal van bekende baanrenners on der wie Arie van Vliet. Jan Derkscn Pronk. Remkes Kees Bakker en Wil lem Matena. De laatste etappe op Zondag 15 Met voert dan van Den Haag naar Am sterdam over een afstand van 144 kilo meter Uitvoer van land- en tuinbouwDroducten Zuid-Afrikaanders op weg naar ons land De Zuid-Afrikaanse davisbekerploeg welke in de eerste ronde tegen Neder land uitkomt op 30 April. 1 en 2 Mei te Scheveningen bestaat uit Eric Stur- gess Eustace Fannin. Syd Levy en Ni gel Cockburn. Tegelijk met deze spe lers zijn naar Europa vertrokken mevr. Sheila Summers, de beste Zuid-Afri kaanse speelster en mevr E. Watcr- mcyer De beide dames gaan naar En geland en later naar Parijs Blijkens het Centraal Bureau voor de statistiek werd in Januari en Februari van dit jaar voor een bedrag van f L79.885.000 aan land- tuinbouwproducten geëxpor teerd, vergeleken met f 88.911.000 in Januari en Februari van 1948 Uit de indexcijfers blijkt, hoe de waarde van de export, vergeleken met voor de oorlog sterk is toege nomen, maar dat de hoeveelheid der uitgevoerde producten nog aan zienlijk beneden het vooroorlogse kwantum ligt, al valt een sterke vooruitgang vergeleken met het vo rig jaar te constateren. Op basis van 1937'39 is 100, was het in dexcijfer naar waarde nl. 373 (184 in de eerste twee maanden van 1948), en het indexcijfer naar hoe veelheid 79 tegen 37 verleden jaar. Hoofdafdeling Tuinbouw Stichting voor de Landbouw De hoofdafdeling Tuinbouw van de Stichting voor de Landbouw is thans definitief in het leven ge roepen. In deze organisatie hebben' vertegenwoordigers van het Cen traal Bureau van de Tuinbouwvei lingen (3), de Nederlandse Fruit telersorganisatie (3), van de Chris telijke en Katholieke Boeren- en Tuindersbonden en van het Kon. Ned. Landbouwcomité (ieder 2) en van de drie grote Landarbeiders- bonden (ieder 2) zitting genomen. Met vertegenwoordigers van de vaktechnische organisaties is nog geen overeenstemming bereikt. Men hoopt via een laatste vergade ring van de organisatiecommissies deze organisaties alsnog voor de hoofdafdeling tuinbouw te winnen. Maandagmiddag heeft mr. J. Ml llu9, directeur van de KoninkUlke Nederlandsohe Jaarbeurs, in Die Port van Cleve te A'dam een voor dracht gehouden voor het genoot schap van reclame over het onder werp ,,De Jaarbeurs als reclame factor voor Nederland". „Naast de sales-manager", zo merkte mr. Milius op, „is in de moderne handel de figuur van de publicity-manager naar voren ge treden, wie in de keten uitvinding- fabricage-publiciteit-verkoop een geheel gelijkwaardige functie is toegewezen. Geen wonder, dat de Jaarbeurs behalve aan het bevorderen van de zuivere koop en verkoop dus ook aan het publicity-aspect de nodige aandacht dient te besteden. Dit terrein is voor haar zeer interes sant. omdat er sprake is van een zeer bijzonder contactpunt tussen Jaarbeurs en reclame. Beide vin den namelijk voor een goed deel hun basis in hetzelfde object: het merkartikel". Uitvoerig schetste spreker ver volgens de ontwikkeling van het merkartikel en de consequenties, die hiermede zijn verbonden in ver band met de organisatie van de handel en de reclame, tengevolge van zijn dubbele functie, te weten te dienen zowel tot object van han del als van reclame. Op grond hiervan heeft ook de Jaarbeurs een tweeledige taak te vervullen. In de eerste plaats is zij de markt, waar koper en verkoper elkaar ontmoeten, daarnaast is zij het medium om producten te pous seren. Als reclamemedium biedt de Jaarbeurs de unieke gelegenheid nieuwe producten onder de aan dacht van een groot aantal poten tiële kopers te brengen en contact op te nemen met ter beurze aan wezige vaklieden uit de betreffende branche. Naast de min oi meer passieve functie van te dienen als reclame medium. vervult de Jaarbeurs ook een actieve functie op het gebied der publiciteit. Deze richt zich ln het bijzonder op het vergroten van de goodwill van de Nederlandse naam in het buitenland en heeft tot doel het Nederlandse product te propageren. In dit verband kan worden gewezen op de delegatie van representanten van het buitenlandse industriële en commerciële leven, die worden uitgenodigd, en het Jaarbeursplan, om industrieel toe risme tot ontwikkeling te brengen, teneinde de buitenlanders behalve met de Nederlandse producten ook met de industrie in contact te kun nen brengen. Bovendien kan van de Jaarbeurs een stimulerende invloed uitgaan op het gebied der binnen landse reclame". Aan het slot van zijn voor dracht deed mr. Milius in z\jn functie van vertegenwoordiger van het Nederlandse bedrijfs leven een dringend beroep op de aanwezigen, om evenals de Jaarbeurs alle krachten in te spannen om het Nederlandse product in het buitenland te pousseren. „Algemeen hoort men de klacht, dat het Nederlandse product nog aanzienlijk in kwaliteit en uiterlijk voorkomen zal moeten worden ver beterd en met nog pakkender recla me onder de ogen van buitenlandse kopers moet worden gebracht wil het met succes kunnen concurreren. Wil onze exportpositie worden verbeterd of gehandhaafd, dan dient dus snel te worden ingegre pen. Zonder twjjfel kan hierbij van de ervaring, die ter beurze werd verkregen, worden gebruik ge maakt. De kwaliteitseisen en de vormgeving moeten evenwel worden gesteund door een inspirerende reclamecampagne, die de buiten landse kopers ervan overtuigt, dat ae Nederlandse producten die van andere landen evenaren", aldus mr. Milius. Vrijdag trekking loterij Prinses Margrietfonds De trekking van de door het Prinses Margrietfonds georgani seerde loterij zal in het openbaar worden gehouden op Vrijdag 29 April om 19 uur in het gebouw van het directoraal-generaal van scheepvaart te 's-Gravenhage. Boekbespreking „Dinie neemt de leiding" Trulda Kok heeft voor meisjes ln de leeftijd van 10 tot 14 jaar een pret tig leesbaar boek geschreven „Dinie neemt de leiding". De schrijfster be handelt daarin' een probleem, dat zfcR in onze tijd in veie gezinnen doet gej- den. Het is in dit geval dr. Verlaet. die naar Indonesië moet om zijn plich ten jegens zijn land te vervullen. Dit boek leert ons dat het toch mogelijk is het contact met het achtergebleven gezin tc behouden. Dr. Veriaéts oud ste dochtertje Dinie belooft vader voor zijn vertrek goed op broertjes en zus. jes to zullen passen cn moeder In haar moeilijke taak bij te staan Uit brie ven aan haar vader blijkt wel dat Dinie haar taak niet gemakkelijk opneemt. Zij toont zich. gedurende de ander halfjaar dat vader weg is. een flink meisje en dr. Veriact kan bij zijn thuiskomst recht trots zijn op zijn oudste. Een vlot geschreven bock van een schrijfster (mevrouw Wilbrink- Holtsema-Kok. die onlangs tachtig Jaar werd. De uitgave is van Kluitman te Alkmaar, die Nans van Leeuwen op droeg de Illustraties te verzorgen, een opdracht waarvan zij zich goed heeft gekweten. Leusden Leusden middelpunt Dezer dagen is men er toe over gegaan om de werkzaamheden van de Koninklijke Nederlandsche Jachtvereniging te hervatten. Zo als bekend is bestond deze vereni ging reeds een twintiigtal jaren vóór de oorlog. Door de vijande lijkheden in 1940 kwam er echter een einde aan het bestaan van de K.N.J.V. De voortzetting der werkzaamheden wordt thans mo gelijk gemaakt doordat de orga nisatie der Hubertus Hunt zich bereid verklaarde om haar ganse outillage voor zolang dit nodig mocht zijn ter beschikking te stellen van de KNJV. Bovendien verklaarde Z.K.H. Prins Bernhard der Nederlanden' zich bereid om het Masterschap op zich te ne men, mits hij daarin werd bijge staan door een Honorary Hunts man. Deze taak heeft de heer Mr. Jos. Gillissen van St. Hubertushof te Leusden op zich genomen. De hondenkennel wordt voorlopig in gericht op de St. Hubertushof te Leusden: de paarden kunen wor den gestald aan de Stichting Ne derlandsche Rijschool te Oud- Leusden, Over het betrekken van een be scheiden foxhound-meute uit En- g land zijn reeds stappen onder nomen. Dank zij de bemiddeling van Z.K.H. prins Bernhard is van de Duke of Beaufort M.F.H. reeds een toezegging ontvangen. Het se cretariaat van de K.N.V.V. is gevestigd te Amsterdam. Dam rak 80—81. Het K.U.J.V.-be stuur heeft reeds uit verschillen de jachtruiters van de oude garde de kern van het nodige ledental gevormd. De plannen van het be stuur dezer vereniging zijn als volgt* Jachtseizoen 1 October tot 1 Mei. Gedurende dit tijdvak ten minste een jacht per week. af wisselend van lichte en zwaarde re variëteit. Binnenkort zal een le denvergadering worden uitge schreven. waarbij het huidige be stuur zijn zetel ter beschikking zal stellen en een nieuw bestuur zal worden gekozen. Tevens zul len dan de plannen voor het ko mende seizoen zo mogelijk wor den ontvouwd en besproken. W oudenberg Ordemaatregelen voor herdenkingsavond De Burgemeester der gemeente Woudenberg brengt o.m. het vol gende onder de aandacht der inge zetenen: Ieder zal kunnen deelnemen aan een „stille tocht" oo 4 Mei, die zal beginnen bij het gemeentehuis (ver zamelen aan de zijde van het ge meentehuis aan de Parklaan om L35 uur n.m.), welke tocht gehou den wordt naar de algemene be graafplaats aan de Zeisterweg. Van kwart voor acht tot 30 seconden voor acht zal de klok van de kerktoren geluid worden. Om 8 uur zullen op de plaats der herdenking (het voorplein van de begraafplaats» twee .niinuten van volkomen stilte in acht worden ge nomen. Het brengen van een eenvoudige hulde door het strooien van bloemen door elk der deelnemers wordt ver zocht. Op deze nationale herdenkings avond zullen geen openbare ver makelijkheden worden toegestaan: tevens wordt aangenomen, dat alle verkooplocaliteiten (winkels, café's, etc.) die avond gesloten zullen zijn. Wanneer de twee minuten stilte, welke om 8 uur in acht zullen wor den genomen, voorbij zyn, zal het Wilhelmus ten gehore worden ge bracht. Alle verenigingen, corporatiën, enz. worden verzocht, zoveel moge lijk donker gekleed (geen hoge hoeden en niet in verenigingskledjj) aan deze plechtigheid deel te nemen. Soest „Zonneheuvel" in nieuw gewaad Café „Zonneheuvel" aan de To renstraat te Soest is geheel ge moderniseerd. De aannemer, de heer W. van Reijn uit Soest, heeft in enige weken met hamer en kwast het oude Zonneheuvel om getoverd in een modern café. Het meubilair is vernieuwd en zeer smaakvol. Maandagmiddag ge schiedde de officiële opening. Niet minder dan 45 prachtige bloem stukken prijkten op de tafels, w.o. van de Postduivenvereniging „De Vriendschap: de Motor- en Auto mobielclub „Soest"; de Biljartver. „Zonneheuvel"; de Biiurtver. „Kerkebuurt"; van garage Gebr. Van Kooij; Fa. Fugers en verder van caféhouders en vrienden. Van de receptie werd druk ge bruik gemaakt en velen kwamen de heer en mevrouw Stalenhoef gelukwensen, 's Avonds werd de feestviering in intieme kring met de leden van voornoemde vereni gingen met hun dames en enige genodigden voortgezet waarbij het gezelschap Van Beek voor gcede muziek zorgde, hetgeen de stemming verhoogde. Gevonden voorwerpen Speelgoedkruiwagen: nikkelen dasspeld; houten autoped; rode vulpenhouder; 2 levensmiddelen kaarten; rubber bal; bouvier; mod-witte ceintuur; zakdoek; doublé bril; portemonnaie met - Yale-sleutel; rood Jaeger meisjes- vestgrijs lederen foto-album met foto's; beige ceintuur; rood-brui- ne portemonnaie met inhoud; pad- vindershoed; blauwe sjaal: duif gem. 213581/1949 Holland; rijwiel sleuteltje; zonnebril; riem. Inlichtingen bureau van politie, v. Weedestraat 3. Soest. O#*- V ,/*m ZO/// y kunnen wij /j repareren in 2 uur gereed 't -vó -eet ct>e&t/ j iguretlen/j^ Vapier 0RANOT KP'_/T"WlT Uw sigaret smaakt beter OOCOOOOOOOOOOOOOCK ZitU voor moeilijkheden met Uw woninginrichting Komt met ons praten. Het moet al gek zijn als wij U geen goede adviezen kun nen geven. En 't hoeft heus geen kapitalen te kosten! XXJOOOOOOOOOOOOOOO' 7 ct 4 c. 16 cl ,7 c. 55 cl 21 cl kaartje wol 6 voo» I punl stopzijde per kaart|e ijzergaren per kaartje veters zwan en bruin sousbrasse per paar elastiek per kaartje hoedenelast. per meter 4 cl. handcaren per klos 20 cl MACH.CAREN per klos 23 CL MACHINEZIJDE gekleurd. Per klos 7 ct. DRUKKNOPEN p doz 16-14- 10 ct. JARRETELLES. KNOPPEN p.p. 8 ei. kinderjarre telles per paar 39 cl damesjarre telles p.p 73-45c veiligheids- spelden p.krt. 19 cl spelden per doos 25 cl naalden per pakje 24- 14 cl haken en ogen p. pakje 23 cl vingerhoed per stuk 8-5 cl vrijcezell knopen p. d 29 cl taille-band per meter 29 cl wit band per tiukie 14 cl schoudervulling 41c. 31 cl STIFTKNOPEN per .tuk 10 CL RECTIFICATIE. De opening van de bazar „Zandbergen" zal plaats hebben en niet, zoals abusievelijk in ons blad van gisteren werd vermeld om 10 uur AMEKSFQOtol, 1899-1949 UIT GROOTMOEDERS TIJD. Gevoerde japon van zware stof. strak aangesloten tail le en 13 baans rok met stootrand. Hoe langer de sleep, hoe voornamer! Wat onpractisch zeggen wij nu! En toch, met elegante zwier droeg de „joffer'' de sleep met de hand opge houden de mode van die tijd. Het nieuwste bracht Jr>en reeds MAISOi* HÏRTEL SNOUCK AEBTIAAN 2 TELEFOON 6015 DE VERKOOP DER LOTEN b\j de collecteurs, collectrices en debitanten VANGT AAN OP 2 MEI AS. terwijl de TREKKINGEN OP 23 MEI A.S. zullen aanvangen. Voor TWEE zusters of TWEE vrien dinnen, welke samen wensen te wonen en een zelfstandige positie zoeken, is er plaats als beheersters van een winkel met bijbehorende woning bij groot bak kersbedrijf met veel winkelsin Den Haag. Redelijke bestaansvoorwaarden. Leeftijd 21 tot 40 jaar. Ongehuwd. Geneeskun dig onderzoek verplicht, alsmede het storten van een kleine waarborgsom. Indien niet in het bezit van diploma's ingevolge de vestigingswet, wordt daar voor kosteloos opgeleid. Schriftelijke sollicitaties, m opgave van referentiën, aan N.V. MEEL- EN BROODFABRIEKEN „DE ZEEUW". B. HUS, Jacob Catsstraat 172. Den Haag. Het bes-tuur der „STICHTING TOT OPRICHTING EN INSTANDHOUDING VAN MEDISCH-OPVOEDKUN- DIGE BUREAUX" te Amersfoort roept gegadigden op voor de betrekking van van het omstreeks 15 Mei aanstaande te openen medisch- opvoedkundig bureau aan de Hellestraat 8a. Vereist is het diploma steno-typiste. Minimum-leeftijd: 20 jaar. Bekendheid met en belangstelling voor sociaal opvoedkundig werk gewenst Sollicitatie-brieven met uitvoerige inlichtingen en refe renties binnen acht dagen na verschijning van dit blad te richten aan de secretaris-administrateur van bovenge noemd bestuur, Zwaanstraat 28 te Amersfoort. HINDERWET. Door K. van de Last, alhier, is een verzoek ingediend om vergunning tot het oprichten van een verfspuitin richting en het daarin plaatsen van een electromotor van 1 P.K. tot het aandrijven van een compressor, in het perceel Grote Koppel 46. kadastraal bekend sectie A. ».r. 3070. De zitting tot het aanhoren van bezwaren zal worden gehouden op Dinsdag 10 Mei 1949. des voormiddags van 10 uur. ten stadhuize. FiJNE olién. kostelijke essences en Silvikrin, schenken U deze nieuwe haarcréme. Silvili* houdt Uw haar. 16 uur lang. keurig gekapt en geel» het die mannelijke schoonheid, welke Uw persoonlijke distinctie uit doet komen voor het haar van HEREN Tot ZO woorden fO- 50 j £U V- zmn nes plaatsing I Te koop gevraagd Te koop gevraagd siga renzaak met woning, moet beslist goed bestaan ople veren. Contanten aanwezig. Brieven onder No. 7123 bur. van dit blad. Te huur gevraagd Woonruimte gevr. door echtpaar zonder kinderen. Br. no. 7113 bur. v. d. blad. Zeer goed kosthuis ge zocht door - heer van mid delbare leeftijd Brieven on der No. 7124 bureau van blad. Pension. Heer zoekt voor zo spoedig mogelijk dege lijk pension op nette stand. Brieven met prijsopgave onder No. 7123 bureau van dit blad. Auto's te huur, met en zonder chauffeur. Bestelt vroegtijdig voor de bollen velden. Vraagt voor buiten- ritten prijsopgaaf. Uitslui tend: Paulus Potterstr. 34. 7105 Aangeboden gemeubi leerde kamers met vrije keuken, v, w., telefoon, aan beschaafde dame plm. 40 jaar. Brieven onder No. 7127 bureau van dit bl. Personeel gevraagd Gevr.: net meisje voor de morgenuren in klein gezin. Mevrouw Hezemans. P J. Troelstralaan 15, Amers foort. 7111 1 bekw. schilders gevr. en een halfwas-s-childer. Schil dersbedrijf te Kloese. Ka- pelweg 56. Amersfoort 7112 Gevraagd in klein ge zin Interne hulp in de huis houding. Brieven onder No. 7125 bureau van dit blad. Gevraagd een nette jon gen om in het slagersvak opgeleid te worden. H. A. Verhey. Stationsstraat 24. Amersfoort. 7122 Personeel aangeb. Bekwaam boekhouder en administrateur steeds te Uwer beschikking. Berg straat 37. Tel. 6329. 7067 Diversen Alle soorten rieten meu belen nu weer in ruime sortering voorradig. Ver koop op de le étage. Drex- hage en de Vries. Amers foort. Langestraat 76. Tele foon 4452. 7102 „Ons Belang". Toneeluit voering op 27 April in Ami- citia, uitverkocht Aan de zaal js er dus geen kaart verkoop. 7101 Carbonpapier met plastic rug. niet krullend en niet vlekkend. Mooie duidelijke copieën. Ons merk Impe rial. per doos f 5.bij 5 dozen 4.60 Lorjé's Kan toorboekhandel. Utrechtse- weg. 7109 Zeer aparte heren zomer schoenen met gaatjes dooi en door. in prachtige brui ne kleur, 15.75. Willemse, Leusderweg 27 bij de over weg. Maken Uw schoenen in 2 uur. 7110 De overbekende Larvin- poeder en Larvin-tegels (ge garandeerd anti mot) nu leverbaar! Alléénverkoop v. Amersfoort: Drexhage en de Vries. Langestraat 76. Tel. 4452. 7103 Nog steeds de beste Bor- gers en Rode Star. Natuur lijk bij Boomsma. Oude Soesterweg 149. Friesche Aardappelhandel. Tel 4680. 7104 Sport- en Broekriemen. Voor alle soorten riemen: van Maanen's Lederwaren. Soesterweg 214. 7106 Dames, als U er niet te lang op wilt wachten, is het nu tijd ons Uw oude vilt- hoed te brengen. Wij maken er een nieuw model van. Maison Moderne. Utrechtse- straat 21. Amersfoort. 7107 P. Hoogmoed voor rij wielen kinderrijwielen 37 jaar. Autopeds, stofzuigers, wringers, strijkbouten, enz. Ook op gem. bet. cond. L. Nicasiusstraat R (bij Utr. weg"). 7108

Dagblad voor Amersfoort | 1949 | | pagina 4