J. GEUTJES En helt ny fornemmelse 'n Oase De Watermolen Tot ZO woorc/en fO. 50 N.V. PHILIPS' VERKOOP-MAATSCHAPPIJ VOOR NEDERLAND, EINDHOVEN De heer en mevrouw F. J. SWETSHUETING geven met dankbaarheid kennis van de geboorte van hun zoon DERK JOHANNES WILLEM. Amersfoort 2 Juni 1949. Lombokstraat 11. *n Héél nieuw gevoel) VERLOOFD MATTY DUITS en ANTOON VAN KOMMER Timorstraat 20 Amersfoort. Rijksstr. C 79. Hoevelaken 2e Pinksterdag. 6 Juni 1949. Dit gevleugelde woord uit het hoge Noorden, waarmee daarginds de lof gezongen wordt van het lancet-scherpe „Barbett" scheermesje, vond ook in Nederland veel weerklank. Dat zégt ietsHet was voorwaar geen gemakkelijke opgave een scheermesje te maken dat alle mannen bevredigt. HET GEHEIM W. H. de Beaufor Arts Huisbezoek normaal. Tot 1 Juli zijn de spreek uren iedere ochtend 8-9. Za terdagmiddag 12. „Barbett** loste dit probleem op door in één kwaliteit drie verschillende typen te fabriceren. Drie soorten mesjes, kwalitatief gelijkwaardig*), maar door dikte, slijptechniek en buigzaamheid aangepast aan Uw per soonlijke eisen, in handige verpakking van vijf stuks. „Sharp", 0.10 mm. f. 0.75, voor lastige baard; „Mild", 0.13 mm. f. 0.85, voor gevoelige huid; „Special Tunt", 0.07 mm. f. 1.super-dun voor liefhebbers van een „close-shave". op Uw tocht is theetuin Roeien - Zeilen - Motorboten Jachthaven A.N.WB, r-»: 2221 a/d Eerri - Baarn. WAT DE VROUW ZEGT In vergelijking met wat moderne gelaatsverzorging onze dames kost, is voor een man dc geringe extra nitgave voor een werkelijk goed scheer mesje een te verwaarlozen factor. Ook de dames denken er zo over, omdat zij haar man het liefst goed geschoren zien. Juist zij zijn de eersten om te zeggen: „Gun jezelf Barbett man je baard is er wèg van!" Bnrbctt-mesjcs worden uitsluitend vervaardigd uit het hart van de staal plaat en nooit uit randstaat, dat voor het massa-product gebruikt wordt. RHENEN Uw hulp wordt ingeroepen bij onze licht-rondvraog. Door deelneming daaraan (o.a. het verstrekken van enkele eenvoudige gegevens over Uw verlichting) maakt U kans op het ont vangen van een beloning. Uw handelaar verstrekt U bij aan koop van een Philips lamp van 100 of 150 watt een rondvraag-formulier. Loop nog vandaag even bij hem aan! Inl. Bureau Dat loopt op. Geeft Uw kind liever een abonnement, dan kan het iedere dag zwemmen en dan bent U voor vijf gulden voor de hele z-omer klaar. Er is geen sport goedkoper dan ZWEMMEN. Er is geen BAD beter dan Het ZWEMBAD midden in de stad. Verhoog de vreugde van utc tochten Kunt U dit niet lezen, niet erg. Hoofdzaak is dat U dit kunt lezen. We hebben een grote sortering in Juist voor onderweg komt de nieuwe Tractatie-Beker van Paré zo goed van pas! De heerlijke inhoud van fijne, verfrissende „Sporting Drops" is samengesteld uit diverse, voedzame suikers. Uitstekend tegen de dorst, altijd droog en keus uit verschillende pure vruchtensmaken. Let op het inhoudsetiket voor de juiste smaak! 1899-1949 In DAMES- alsook in HERENJASSEN het model TRENCHCOAT In LINNEN DAMESMANTELS een beperkte voorraad. dicteerde Madame Mode een vorm met lage taille en lange rok waarin een enkele plooi. Het geheel accentueerde de slanke lijn. Aan de hoogste eisen der vrouw voldeed de gese lecteerde collectie Burgemeester en wethouders van Amersfoort maken be kend. dat aan het stadhuis is aangeplakt een publicatie inzake een verzoek van P. J. KNOESTER en W. G. TER- TOOLEN om een verlof B in een lokaliteit van de thee- schenkerij ..Paviljoen Dierenpark" Barchman Wuytiers- laan 224 alhier. GEM. PUBLICATIE WIJZIGING IN HET OPHALEN VAN HET HUISVUIL De directeur van de gemeentelijke reinigings- en ont- smettingsdienst maakt bekend, dat het huisvuil van MAANDAG 6 JUNI (2e Pinksterdag) op DINSDAG 7 JUNI a.s. zal worden opgehaald. JUBILEUM Herdenkt ook dit jaar Uw trouwdag met de speciale Pondsdoos Paré Bruidsuikers! LANGESTRAAT 77 TELEF. 5840 MAISOft BARTEL Enige prima studie-piano's te koop Prijs f 300 5 Jaren garantie Te zien bij H. de Grood. Herenstr. 44. Piano stemmer Gevraagd voor onmiddellijke indiensttreding een accurate vrouwelijke kantoorbediende, kunnende typen. Dipl Boek. houden strekt tot aanbeveling Sollicitaties met vermelding van genoten opleiding, referen' tics leeftijd, godsdienst, ver langd salaris, te richten aan adm. Hom. Ziekenhuis. Ouden rijn. Maatkleermakerii Ramaker Oude Gracht 154 Tel 17719 Grote sortering Engelse kam- garen v herencostuums tail leurs. mantels 1ste klas maat werk. garantie matiEe prlizen vlugge levering. Hypotheken. Financieringen Credielcn. Ook kleine lenin gen aan particulieren. Afw snel en discreet. Br met postz. Reclamepost" M P Lindostr 29 bis Utrecht Jonge hondjes. Gratis goed tehuis gezocht. Lange Smcc- straat 16 Gaat u overzee. Wij verpak ken en verzenden uw inboe del vakkundig. Holl Verpak kingsonderneming H Kri.l, Utrechtseweg 75, Zeist Telef. 2386. Voor al Uw reparaties aan kunsttanden en gebitten naar de bonafide techniker Chris Huismans. Menno v. Coehoorn_ straat 6. (bij Noorderbrug). Telefoon 22706. Utrecht Ge. vestigd sinds 1929. Diversen j Te koop gevraagd W ij kopen alle soorten lom- Den en metalen tegen de hoogste priizen. A Prozée. Vleutcnscw 49 Tel 10631 Utr Wij geven de hoogste prijs, voor oud goud cn zilver. Ju welier C. v. Dijk. Steenweg 39 Uw kousenreparatie zo nodig klaar terwijl U wacht. Dan even Uw kousen bij „De Kou senladder" gebracht. De mo dernste speciaalzaak met de meeste service. Breedstraat 55 Telefoon 22105. Tik IQ./O oerp/aatsino. Grote partij keukenstoelen, IJzersterk, f 8.50 per stuk Op- vouwbare zomerfauteuils f7.50 per stuk. Diverse kleuren. H P Houtzager. Leidseweg 20 b. I», 1 J7IT.1 b Autopeds met spaakwlelen. geheel on kogels lopend f 34.95 De Kampioen Marnixlaan 15 Tel. 11195. Utrecht Tc koop; wastafel m,m en spiegel grenen 25.—; mah. kast 65.1 p ledikant, hout 10 club 35 Ook op gem betaling. L. Nieuwstraat 43- Te koop Airedale terriers, oud 2 maanden. Vader: Arno v Dcnnenhóle; moeder; Wildc- land's Winny. Adres: Servaas- bohverk 2 Tel. 18584. Mevr. Snoep. Hieronymusplant- soen 8. vraagt per 1 Juli net meisje voor dag en nacht Aanmelden na 8 uur. Overtrekken en bijvullen van alle soorten matrassen, veren bedden. 3-delig maken. Desge wenst in één dag klaar. Ma- trassenmakerij. Koekoekstr. 50. Kapsalon Gretha Permanent Wave 5. Bekkerstr. 88. Te koop aangeb. Te koop: 2 pits benzine- vergarser. Geschikt voor bakkraam. Sumatrastr. 39. 8220 Oud goud. zilver cn Juwelen Hoogste waarde. G F. Huis man Jr. Juwelier Vrccfenburg 33. Utrecht Expert der Ncd. Spoorwegen Diversen Gevr. net dagmeisje, v.g.g v. in jong gezin met kinderen. Aanm. mevr. Tweeboom. Za- delstr. 39 bis: tevens hulsnaai- ster gevr. Foto-Lux. 6 pasfoto's f 1 Nieuwe Gracht 29. hoek Ham. burgerstraat Voor Heren hebben wij prachtschoenen in de fijn ste modellen. Altijd veel meer keus bij Willemse, Leusderweg b. d. overweg. 8233 Uitverkocht onze gehele voorjaarscollectie. Onze zo mercollectie is thans com pleet Stuk voor stuk prachtschoenen. Zie onze etalages In modeschoenen altijd veel meer keus Wil lemse. Leusderweg b d. overweg. 8234 Auto's te huur, met en zonder chauffeur. tegen scherp concurrerende prij zen. Ook wagens voor het buitenland. Beleefd aanbe velend v. d. Hoek. Paulus Potterstraat 34. Tel. 6089 8218 P. Hoogmoed. Juncker Rij wielen. ook kinderfietsjes 3 —7 jaar. Stofzuigers, wrin gers op gem. bet. condities L. Nicasiusstraat 8. 8245 J. Kolljn, Reparatie verster kers en radioapparaten. Am- sterd.straatweg 162. Utrecht. Zolderopruimingen. De hoogste priizen voor lompen cn meta len Fa T. Flenterie A'dam- scstraatweg 57 Tel 16546. en Zonstraat 34 Tel 22073. Vergeet niet vóór Zaterdag zes uur enkele films voor do Pinksterdagen te halen bij Foto van Vliet. Adrlaan van Ostaaelaan 15 (let op het num. mer) Te koop: damesrijcostuum. m. 40 en laarzen, 37 en herenrij- costuum. m. 50. laarzen. 43 Nieuw smokingcostuum, m 4G. Mgr. v. d. Weteringstr. 26 Tel 18329 BIJouxhuis, Choorstr. 21 zet nieuwe SDiegel in uw poeder doos. rligt uw gebroken col lier en repareert uw bijouterie' en. Heren, wilt U zich prettig scheren, dan moet U de mos jes ..Drogist" eens probere-.' Eens geprobeerd, altijd be geerd 1 Verkrijgbaar alléén by Drogisten. Ieder bedrijf, groot of klein, heeft een goede boekhouding nodig. Vraagt inlichtingen bij Accountantskantoor O J Dek ker, Homerusl. 63 Tel 15530 Te koop aangeboden: Grote partij spoorbiels. Prijs zeer billijk. Te bevragen: Soesterweg 191. 8221 Ruilen. Gevr heel huis. liefst met garage, rand Utrecht of omgeving. Aangeboden par terre met étage bev.6 ka mers, balcon. keuken, douche tuin m schuur, mooiste punt. Catharljnesingel. Br. no. 5336 bur. van dit blad. Antieke boeken en oude pren ten koopt a contant Antiqua riaat De Boekenmolen", D H Kooi. Slotlaan 1. TeL 4784 Zeist. Inkoop Verkoop Boeken Postzegels Curiositeiten. An. tiq. Boekhandel ..Die Guide Werlt". Zadelstr. 28. Utrecht. Buitenlandse Tijdschriften In koop Verkoop. Voor Uw feesten verhuren wij U een electrische gramofoon met leuke platen reeds vanaf f 10.—. thuisbezorgd. Muziek Staffhorst. Drleharlngstraat 5. Tel. 14242 Verhuizingen Transporten. van ouds bekend Fa. Wed. G. v. d. Brink en Zonen. Goede- straat 114—116. Telefoon 12303. Utr. Erkend meubeltranspor teur. Vakkundig - Vertrouwd - Billijk. Rashondjes. Schotse Terrtcr- tjos. Foxterriers. Dwergkeesjes. Dwcrgpoedeltjes. Duitse staan, de. Uitsluitend dierenvrienden Trimmen, knippen, strippen wassen, liefdevolle behande ling. Pension Leeuwenberghstr 24 Tuinwijk Een in zeer goede staat zijnde tweeling kinderwa gen met matrasje. T<± zien 's avonds na 7 uur W. v. J. Kamp. B I Hoevelaken 8160 Heeft u grote of kleine partij en ijzer te koop Bel op 13432 U ontvangt de hoogste waar de. P. F. Cirkel. Fabriekstraat 45—47. Woningruil Utrecht-Goes. Aan geboden in Goes, net burger huis op goede stand. Te be vragen L. van Nieuw Guinea 65 Utrecht. U slaagt beter voor een pracht radio-apparaat bij Radio Cen trum. vanaf 175.—. Gemak kelijke betalingsvoorwaarden Vinkenburgstraat 46. Te.ef 19636. Medium geeft advies dagelyks van 2—5 en van 7—9 uur. Zon dags van 2—5 uur. Voorstraai 66 bis 2x bellen. Tempo '47. 6000 km. gelopen, ruilen tegen 4 wielig bcstelwa. gentje. moet goed zijn. A. v Wijk. Pr Beatrixstr 67 A Melkboer Eek cn Wiel. Prima transportrijwiel 50.-, Herenrijwiel 50.-, Meisjes- fiets 50.-. L. Nicasiusstr. 8. 8244 H.H. Fabrikanten en Aanne mers. Vraagt prijsopgaaf voor al uw oud ijzer en oude me- taalafvallen bij P. F. Cirkel. Fabriekstraat 4517. Teefooi 13482. Utrecht. Woningruil geslaagd. Cremer- straat 117 met v. Leeuwen- bergstraat 4bisA. Door bemid deling van Stichting voor Wo ningzoekenden Herenstraat 4A. Telefoon 15300. Rechtstreekse en Mecrhoeksruil door geheel Nederland. Duitse import mondharmonica's met koperen plaat. Ie klas uit voering v.a. f 1.25. Extra gro,e ballen f 2 25. onbreekbare poppenkoppen f 0.95. ook slaap- ogen. poppenpruiken va f2—. Import kindei zonnebrillen f 0 75. Import celluloid poppen met haar f 4 75 De speciaal zaak voor poppenreparatles. Poppenziekenhuis Het Groene Kruis. Jacobijnestraat 2 Utr. Malson Montagne, Lijnmarkt 16. Dames, wy hebben ontvan gen leuke voorjaarsjurkjes, vanaf 24.50. Tevens grote collectie Japonnen, mantels, blouses, kamgaren mantelpak jes. Zagen, rlngsleutels. bor-stbo- ren. gutsen, kleine spirnalbo- ren. bankschroeven. metalen schaven, slijpmachines en al lerlei gereedschappen koopt Curio Voorstraat 55. Inkoop - Verkoop - Ruil. Te koop. g. o.h. zw. kolenfor- nuis als nw. 1 p. led vloerkl. Mcloenstr. 28, Utrecht. 5—8 u 's avonds. Ter overname nieuw grijs colbert-costuum (maat 48 50) zonder punten, 65. Borgesiuslaan 41. Amers foort. 8243 3ude kapotte auto-accu's ge vraagd. wij betalen f 3 50 per stuk. ook extra prijzen voor lood en zink. ontvangt U bij P. F. Cirkel en Zn. Fabriek straat 45—47. Telefoon 13462. Lessen Te koop aangeb.: Citroen '38. f 1750.—: Zündapp motor 500 cc. 1500.—. Beide prima lopend. Louise de Collignystr. 13. Utrecht Personeel gevraagd Permanent Wavo „Wella" met oliebehandeling 7.—. ideaal 6,Geschoold personeel. Gedtpl. kapper. Jos v. d. Laan. Bemuurde Weerd O.Z. 11. telefoon 18032. Muziekinstituut Reeskamp Leistraat 3 bis (halte Witte- vrouwenbrug). Tel. 19160. Ge vestigd sinds 1893. Lessen op gitaar hawaiian-gitaar en al le andere tokkcl-instrumenten. Hij. die met een goede broek wil lopen, moet hem bij van Buuren kopen. Broeken naar maat vanaf f 24 50 v Buuren Confectie- en Maatbedrijf. J. S. de Rijkstraat 124. Te huur aangeboden Auto's zonder chauffeur. maar dan naar v. d Hoek. 20 ct. p. km. Paulus Potter straat 34. Tel. 6089. 8219 Hoe is het mogelijk!? Box m. bodem f 24 50. Retswieg te huur f 1.— p d. Het Bedden huis. J. W Schaatsenberg, Damstraat 13, Tel. 16317. Tc koop of te huur gevraagd woongelegenheid, oud geen be. zwaar. Br. no. 5349 bur. van dit blad Voor een vakkundige reparatie aan Uw bont werken is nog steeds het aangewezen adres: Bont werker ij „Alaska", Hel lestraat 6. Telef. 5290. Amersfoort 8217 Reeds 40 jaar, Huijsman's Kof- terhuis Voor kofiers. schooi en actetassen. portemonnaies. portefeuilles, riemen, honden artikelen enz. Oudegracht 24. b/d Jacobibrug. Waarschuwing. Wij betalen de hoogste priizen voor net credr heren- cn dameskleding, zol- deropruimingen en meubelen. G. van Niicndaal. Mgr. v. d Weteringstraat 26. Tel 18329 Machlncschrljvcn, stenografie handverbeteren. boekhouden middenstandsopl talen Ook orlma schriftelijke lessen. Mer- curius-cursussen voor handels onderwijs. A'damsestraatw. 12 bis. Utrecht. Tel 13714. Uit Uw stoffen vervaardigen wij chique japonnen, deux-piè- ces. mantels mantelcostuums, enz. fa. Fortuin Nobelstr. 25A. Tel. 14065. Herenhoeden. Enige nieuwe zwarte en blauwe herenhoe den f 5— k f 6— per stuk. Tevens nog enige dames- en herenhoeden 4 f 350 p. stuk. Koopje. Haast U. ..De Duif". Nieuwe Gracht 37. Woningruil Glas- cn Verfhandel Neude, naast Postkantoor. Glansvert f 2 50. grondverf f 2.— per kg. Stopmessen f 090. stoffers f 0.80. Hakmessen - plamuur- messen enz. Stopverf - pla muur - waterverf enz. Laticel Rubberkussens voor rijwiel, ook voor de reis, kan toor geen zadelpijn meer. Maakt oud zadel nieuw. Laticelspecialist Ouwerkerks Rijwielhandel. Oudegracht 165, ïoek Wed. Waarschuwing. Brand- stoffenbon 06 geldig tot uiterlijk 10 Juni. Levert deze nog heden in bii Uw handelaar. 8139 Belegging. Te koop gevraagd, heel huis of onder, en boven huis. met behoorlijk rende ment. Uiterste prijs f 6500.—. Aanbiedingen: onder no. 2 bur. van dit blad. Woningruil. Vrij beneden huis te Utrecht tegen vrij huis te Amersfoort. Brieven onder No. 8159 bureau van dit blad. Uw Motor- of Autorijbewijs met. 14 dagen. Kerstholt. Blauwkapelseweg 19. Tel. 22055 Lesgeld f 3.— f 4.50. Rijschool sinds 1923. Verhuren van serviesgoed en glaswerk. Mag De Pionier. Oude Gracht 183. tussen Lijn markt' en Hamburgerbrug. Tel. 16639.

Dagblad voor Amersfoort | 1949 | | pagina 6