V P. E. H. van Mourik Hoogland wint met 3-2 GRAND SMIP«tSMAP REVUE !/i li Jl 1,1 II lil AMERSFOORT UTRECHT AANMELDING VREEMDELINGEN 1e banketbakkers 2e banketbakkers en leerjongens 8 Maandag 10 October 19') „De Pedaalridders" houdt recordritten Voor het jaar 1949 zijn een drietal recordritten van „De Pedaalridders" over een afstand van 15 km vastge steld. De renner, die in iedere klas se in deze 3 ritten de kortste tijd maakt, wordt recordhouder 1949 van de A. B. of C-klasse. Gisteren werd de eerste rit verre den. Onder ongunstige weersomstandig heden werden 10 A-klassers om de 2 minuten gestart. A. Pol was hier de snelste doch zijn grootste concurrent v. d. Panne had er slechts 2 seconden langer over werk. Met zwaar materiaal toonde Krij- nen wederom een goede temporijder te zijn door met nog geen 2 minuten verschil in rijtyd op Pol zich 8e te klasseren. Het was ideaal weer voor record rijden toen de B- en C-klasse wer den gestart wat in de gemaakte tij den ten opzichte van de A-klasse tot uitdrukking komt. De B-klasser Lem maakte de snel ste tijd van de dag nl. 125 min. 4 sec. W. Veldman toonde zijn goede vorm ook weer in deze recordrit door zich met 34 sec. verschil op Lem. 2e te klasseren. Bij de junioren was H. v. d. Glas de locomotief. Hij werd le in een tijd van 26 min. 1 sec. De uitslag: Klasse A: 1. A. Pol, 25 mm. 10 sec.; 2. W. v.d. Panne, 25 min. 12 sec.; 3. H. v. d. Laan 25 min. 19 sec.; 4 \V. Hartsuiker. 25 min. 53 sec.; 5. W. Veenvliet, 26 min. 26 sec 6. T. Veldman, 26 min. 39 sec 7. H. Schotting, 26 min. 42 sec 8. R. Krijnen, 27 min. 1 sec.; 9 J. v. d. Riet 27 min. 30 sec.; 10. v. Walsum, 27 min. 54 sec. Klasse B: 1. J. Lem, 25 min. 4 sec.; 2. W. Veldman, 25 min. 38 sec 3. Kathagen. 26 min. 22 sec4. J. v. d. Glas 27 min. 1 sec.; 5. J. v Eldert 29 min. 21 sec.; 6. G. Dunk. 29 mm. 51 sec.; 7. J. v. d. Heuvel, 30 min.; 8. L. v. Ouwerkerk, 30 mm. 40 sec. Klasse C.: 1. H v. d. Glas. 26 min. 1 sec.; 2. D. v. Wijk 27 min. 21 sec 3. G. v. d. Brug, 28 min. 2 sec 4. v. d. Berg, 28 min 3 sec.; 5. T. Valkenburg, 31 min. 37 sec. Hoogland De wijziging welke de achter hoede van Hoogland twee weken geleden heeft ondergaan heeft thans wel bewezen een grote ver betering te zijn. Hoogland en Aus- terlitz staan op de ranglijst onder elkaar. Ook in het veld was dit te IN DE TE HAARLEM gespeelde wedstrijd bonden de Ajacieden nu EDO aan hun zegekar. Met 12 moesten de Haarlemmers het tegen de Amsterdammers af leggen. Michels, de rechtsbinnen van Ajax, maakt met een prach tige kopbal over de te ver uitge lopen EDO-doelman v. d. Berg (geheel links) het eerste doel punt voor zijn club. zien, want ze gaven elkaar geen duimbreed toe. Het was spannend van begin tot eind. Austerlitz had reeds na vier minuten succes door haar linksbinnen (01). Hoogland ondernam enke.le tegenaanvallen, waaruit J. Schoonderbeek met een lage schuiver de partijen weer op gelijke voet bracht (11). De zelfde speler had een kwartier later weer succes (21). Bij een der aanvallen op de Austerlitz ves te viel de back te zwaar aan en uit de toegekende penalty bracht Schoonderbeek de stand op (3Ij. Austerlitz drong daarna op en zette aanval op aanval in. Uit een hiervan kreeg Jongerden de bal niet goed onder controle en Aus terlitz strafte dit met een doelpunt af (3—2). Na de rust werd Hoogland in de verdediging gedrongen, doch alle pogingen van Austerlitz strandden op de verdediging van Hoogland. Bij een Hooglandaanval meenden we Schoonderbeek nogmaals te zien doelpunten, doch het schot was te zacht. Ook Austerlitz zag geen kans meer een ge'ijk spel uit het vuur te halen. Deze wedstrijd werd sportief gespeeld en was bij scheidsrechter Groeneveld m goe de handen. HSV II speelde tegen de Kie vieten II uit Voorthuizen en won met 62. Ruststand was 22. Soest Imkers vergaderden De Soester imkers kwamen Vrij dagavond in vergadering bijeen in De Gouden Ploeg, om plannen 1" maken voor de komende winter. Na voorlezing der notulen, deelde de voorzitter de namen mede van enige sprekers, die zo mogelijk dit seizoen voor de afdeling, een spreekbeurt willen vervullen. Ver volgens komt het punt propaganda ter sprake. Bij de candidaatstel- ling voor het hoofdbestuur, wordt de heer Van Dijk uit Bilthoven genoemd. Na de pauze komt aller eerst de feestavond ter sprake: Hiervoor bestaat veel belangstel ling, doch dit punt werd aange houden tot de volgende vergade ring. Een geanimeerd bijenpraatje" volgde hierna en verschillende bijenhouders vertelden hun erva ringen opgedaan m het afgelopen seizoen, welke van belang waren voor andere imkers. Soester op „Willem Barendsz" Volgende week vertrekt de wal visvaarder „Willem Barendsz" voor de vierde maal naar de Zuid pool Onze, plaatsgenoot, de heer J. Kramer, pas uit Indonesië te ruggekeerd. zal deze tocht als va rensgezel meemaken. Concert voor Zonnegloren Zaterdagavond >verd in de Oude Ned. Herv. Kerk een concert ge geven waarop o.a. de prelude en fuga C-dur van J. S. Bach werd gespeeld en het Amsterdamse Kwartet, o.l.v. Simon C. Jansen O bone Jesu van Ingegneri en een Latijns motet van Perez zong. Het Jongsma. De baten van dit con cert waren bestemd voor „Zonne gloren". Aanbesteding In opdracht van de heer A. W. Beckenngh, werd door architect Beekman aanbesteed het bouwen van een villa aan de Utrechtse- weg alhier, onder Soester aanne mers. De uitslag is als volgt: Ver hoef en Stam 38 200: W. van Asch f 37.425; H. W. van Asch 37.400; Wed. H. van Breukelen 37 100; W. v. d. Velden 36.540; J. Mets 36.430; D. Groenestein 36.428; W. v. Breukelen 34.870; G. van Egdom 31.500. Voor beroep bedankt Ds. IJ. Veenstra te Augustinusga (Fr.) beroepen predikant bij de Ger. Kerk te Soestdijk, heeft hier voor bedankt. Geslaagd De heer L. Meijer, agent van po litie alhier, slaagde j.l. Vrijdag voor het te Amersfoort gehouden staatsexamen (politie-diploma). Zw. VooruitS.E.C. 14 SEC heeft Zondagmiddag de overwinningsreeks voortgezet door van Zw. Vooruit te Utrecht met niet minder dan 14 te winnen. De voorhoede van SEC was gewij zigd doordat M. Maassen midvoor en E. Klompenhouwer rechtsbui ten speelden, welke opstelling goed voldaan heeft. Direct na de aftrap neemt SEC het offensief en reed? na 5 minuten is het M. Maassen die profiteert van het missen van een der Zw. backs. (01). Hierna worden om beurten de achterhoe des op de proef gesteld, doch deze weten van geen wijken, zodat voor lopig doelpunten duur zijn. Na 25 minuten spelen krijgt linksbuiten O. Maassen de bal schitterend aan gegeven door C. van Veen, hij zwenkt naar binnen, passeert zeer handig de rechts-back van Zw. en besluit zijn ren met een lage schui ver, die doel trof, (02). Zw. Vooruit was niet' ontmoedigd. Een minuut later schoot de midvoor hard tegen de staander, de bal kwam terug bij de vrijstaande rechtsbuiten Matthijssen en deze schoot rakelings langs van Zoghel. 1—2. Na de rust was het weer SEC dat de toon aangaf. Na twee mi nuten spelen was het de snelle O Maassen die zijn bewakers te vlug af was en de voorsprong van SEC vergrootte, 13. Zw. Vooruit zette toen alles op de aanval en wij gen beide backs op de middenin Dit spel werd hen echter noodir? tig, want toen W. Pureveen de bii met een boog over de Zw. baev, heen plaatste, was het M. Maas.4* o":e er achteraan holde. Hij was v-i doel op bijna drie meter penariJt toen hij „gevloerd' werd. t£ scheidsrechter wees naar de be ruchte witte stip en C. van Vee- voltrok het vonnis. 14. Wegfl- een blessure moest M. het veld verlaten. J. WestervcH ging hem vervangen. IJ.F.C.-B.D.C. l-l BDC dat momenteel de tweed? plaats van de ranglijst van de 1? kl. B van de afdeling Utrecht r. neemt, moest Zondag op bezoe'c b" het onlangs gedegradeerde IJFC IJsselstein. dat in dit seizoen net geen enkel punt behaald Dat tegen een hekkensluiter k\\ali vechten is, heeft BDC ondeivor.. den. Reeds vijf minuten na de aan.' vang was het de midvoor vj BDC, G. v. d. Berg, die door fhr'? doorzetten, de bal van de IJf£ keeper kon bemachtigen Hij kcr van dichtbij scoren en BDC d - ding geven, 01. Het spel golfde hierna van doel tot doel met v, selcnde kansen. Na een half uw spelen, maakte linksbinnen Vroon van IJFC geluk. 1—1. Na de doelwisseling weer eer geli.ik opgaande strijd, doch doel. punten bleven uit. HooglanderveenS. Hoys 0—4 Soester Boys heeft in een spor tieve wedstrijd Hooglanderveen óp eigen terrein een verdiende 0-j nederlaag toegebracht. Heilgymnast-Masseur Paulus Buyslaan 1 Geen praktijk tot nader aankondiging. de architect van Uw voctwoning? Zo ja, zegt het Uw kennissen. U bewijst hun daarmede een dienst. LANGESTRAAT 78. Voor kraamhulp voor hele dagen naar KRAAMBUREAU AMERSFOORT EN OMSTREKEN Spreekuur elke Woensdag middag van 23 uur in het Wijkgebouw van het Groene Kruis, ingang Valkestraat ^191^ THEATRE TEL. 4632 Van Vrjjdag 14 t/m Donderdag 20 Oct. a.s. iedere avond 8 uur Zondagmiddag 2 uur (gereduceerde prijzen). RENE SLEESWIJK UJILLV WALDEN PIET mUVSELAAR in de nieuwe '49-so Hetty Berger - Jean Smits n'gela Anthony 4 Rhythm Aces 12 Dancing Lovelies - Rodney Brothers Bill Stanford's Revueorkest Voorverkoop en plaats bespreking als volgt: Voor VRIJDAG en ZATERDAG van WOENSDAG af ZONDAG en MAANDAG van VRIJDAG af DINSDAG WOENSDAG en DONDERDAG van MAANDAG af Kassa iedere dag geopend van 10.00 uur af. (ook tel. 4632) Telefonisch bcsor. plaatsen dienen afgehaald te worden op de dag der bestelling voor 16 uur. ATTENTIE!! VRIJDAGAVOND SPECIALE „JUBILEUMPREMIèRE' Huldiging van: 7T ter gelegenheid van hun lS'z-jarig JUBILEUM. PRIJZEN DER PLAATSEN: 1 50—4 00 a r.i. N.B. Het Bonte Dinsdagavond programma door dit gezelrchap uit te voeren wijkt geheel af van deze revue!! 2 dames, moeder en dochter oeken ongcmeubileerdc ka mers met aparte kookgelegen heid, te Utrecht. Brieven aan prof. dr. F. H. L. van Os. Rijksstraatweg 26, Haren (Gr i 7ót 20 woorden fU t>U eüc woord méér/O/O per plaatsing Te huur gevraagd Heer, b.b.h h., zoekt een kleine ongem. kamer zonder pension. Brieven onder No. 3246 bur, van dit blad. Personeel gevraagd Gevraagd: Een schoen maker Halfwas. Fahner's schoenreparatie Arnhemse straat 18. 3266 I^Personeel^aangebJ Net meisje zoekt betrek king voor dag en nacht (zo spoedig mog.) Hulp in huishouding. Br. onder No. 3245 bur. van dit blad. Lessen Dansschool Snijders, Korte Gracht, tel. 5183. Dinsdag 11 Oct. nieuwe lessen voor be- gmnenden. Dames en heren kunnen zich nog aansluiten. 3259 Diversen Dames, het is nu de tijd om van Uw oude hoed een nieuw model te laten ma ken. De prijs van het ver vormen, zowel als van gar nering is aanzienlijk ver laagd. Maison Moderne, Utrechtsestraat 21, A'foort. 3253 Modevakschool ENS AID. Aangifte nieuwe leerlingen. Opleiding diploma eigen ge bruik en stof versieren. Ge- dipl. lerares-coupeuse mevr. Voskuil maakt ook patro- nn n. maat. desgew. knip pen en pasklaar maken. Spaarnestr. 122, A'foort. 3244 Ann en Bert Kampermann. Pioniers voor beter dan sen. Privé lessen alleen vol gens afspraak. Tel. 5494. 3247 Bezoekt de bazar. ..Diaco nessen werk" in de Markt hal. Geopend: Maandag 10 Oct. 811 uur. Dinsdag 11 Oct. 2.305 uur en 710 uur. Woensdag 12 Oct. 2 30 5 uur en 7—11 uur. 3243 Schoenvergroten! Tot twee maten. Succes gegarandeerd Alleen bij Van Maancn. Soesterweg 214. 3248 Loopjongen verloor 1.1. Donderdag op Utr.weg. van Steven v. d. Hagenlaan naar Nederberg. portefeuille met inhoud. Verliezer zeer ge dupeerd. Brieven onder No. 3270 bureau van dit blad. Door bijplaatsing van de nieuwste machine, geheel gemoderniseerde indeling cn werkwijze, al Uw schoen reparatie in één uur klaar! Willemse Leusderweg b. d. overweg. 3267 Nette jonge gescheiden man zoekt een dito vrouw 1 of 2 kinderen geen be zwaar. Niet onbemiddeld. Brieven onder No. 3264 bur. van dit blad. Ned. Ver. v. Spiritisten „Harmonia" Afd. Amersfoort Openbare avond te houden op Donderdag 13 Oct. a.s. 8 uur in het gebouw v. d. Vrijz. Hervormden aan de Zuidsingel. De heer W. Ha ven uit Bussum houdt een lezing met lichtbeelden over geestenphotografie. Entree f 1.—. 3261 Maranatha-Conferentie- avonden i.d. Kerk a.d. Ap pelweg op Woensdag en Don derdag 12 en 13 October. 7.30 uur. Sprekers ds. v. Brug gen, ds. v. d. Werfhorst en ds. van Petegem van de Vrije Evang. Gem. 3263 Modeltekenen. Bij voldoen de deelname 1.50 p. avond Opg. vóór 15 October. Henk Meeuwissen, Leraar tekenen M.O. A, N.O. Muurhuizen 92, Tel. 5400, 3260 Te koop gevraagd Waarschuwing. WIJ betalen de hoogste prijzen voor net gedr. heren- en dameskleding, zolder- opruimingen en meubelen. G, van Nljendaal, Mgr. v. d. Wete ringstraat 26. Tel. 18329. ^TeJcoop^aangeb^J In van Luyu's beddenhuLs, Pre- dikhcrenstr. 4, Utrecht. 2 pers. driedelig matrasstel f 57.1 -pers, matras m. kapokkusscn f 392- pers. ledikant met spiraalmatras f 27.dito 1- pers. f 172-pers. gezondh matras fijne maas f 25.2- pers. opklapbed fijne maas f 44.2-pers. dne-delig ma trasstel met geheel verend bin nenwerk f 95.—: 2-pers. veren dichte tijk-overtrek f 35.op maken van matrassen f 10.—; uw veren bed maken tot een driedelig matrasstel. overtrok ken met een v o. vcrendichte nieuwe tijk f 75. Tc koop. grijze bontjas, maat 46. Thomassenstraat 8. Postzegelhandel Jan Riet. Minrcbroederstraat 2. Utrecht Ontvangen Yvert Cat. 1950 Prijs f 12.85. Te koop in Zeist. 2 goede maandwonlngen, bouwjaar 1937. Koopsom f 9700.—. Huurop brengst f 678. Br. no 938 bur. blad. Petroleumstraalkachels, tevens kooktoestel f 33.50, Emallle pe- troleumvergassers f 17 50, Losse primusbranders f 4 40. 2 vlams gaskomforen f 38 50. Wringen f 29.Stormlantaarns f 4.35. Wringerbokken. Stichtsche Ijzerhandel. Lange Elisabeth straat. Haarden cn kachels repareren en schoonmaken. Van ouds W. A. Muijsert. Oudegracht 266, Utr. Tel. 21564, v. h. L. Nieuw- straat. Gramofoonplaten koopt U veel voordeliger en kunt U zelf uitzoeken uit grote voorraad bij Schippers. Willibrordusstr. 12. Zuilen (bij Julianapark) Te koop wegens vertrek diver se meubilair, o a. nwe haard, gasfornuis, huisk ameublement, bedden, eetservies enz. Zadel straat 32. Telef 19452. Zw. bontmantel. Pers. patt maat 4214. Zeer billijk te koop. Eerste Brandenburger weg 85. De Bilt. Bushalte Stee- nen Camer. De Commissaris van Politie te Amersfoort vestigt nog maals de aandacht op artikel 27 van het Vreemdelingen- reglement, luidende: Ieder, die aan een vreemdeling nachtverblijf verschaft, is verplicht daarvan, hetzij mondeling, hetzij schrifte lijk. kennis te geven aan het Hoofd van de Plaatselijke Politie der gemeente, waar het nachtverblijf wordt ver schaft. of aan een door dat Hoofd van Plaatselijke Politie aangewezen ambtenaar, onder opgave van: naam. voor naam. nationaliteit, woonplaats, datum en plaats van ge boorte. zomede voor zover een Nederlands visum is ver leend. van een korte omschrijving van het daarbij be paalde. alle welke gegevens moeten worden ontleend aan het desbetreffende paspoort. Deze kennisgeving behoort binnen 24 uur aan het Bu reau van Politie, afdeling Vreemdelingendienst (teL 4445 toestel 7) te worden gedaan. Overtreding van het vorenstaande wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste één maand of geldboete van ien hoogste vijfhonderd gulden. Op de naleving dezer bepaling zal streng worden gelet Kwalitcitsbakkerü „DE STANDAARD" vraagt voor direct: en voor de afdeling mpak- kerij MEISJES van pl.min. 17 jaar. Aanmelden 's middags na 16.00 uur aan het hoofd kantoor. Soesterweg 75. Engels. Mrs. Elsie M. Cow- nic. Nachtegaalstr. 56bis. Con versatie. opleiding beginnen- den cn meergevorderden. Woningrull geslaagd! Schumannstraat 25 naar Dol- lardstraat 2 bis. door bemidde ling van Stichting voor Wo ningzoekenden. Herenstraat 15 Het kantoor voor alle woning zaken! [_Te_huur gevraagd Heer zoekt kamers met volle dig pension met ingang van 1 Nov. Liefst geen beroeps B b h h... Br. no. 419 bur. blad. Parapsychologisch adviesbureau verstrekt adviezen omtrent toekoms*, karakter, huwelijk" werkzaamheden, vooruitzichten, enz Zendt foto, 3 vragen en 2.60. Robini. Croeselaan 299 bis Utrecht. Lederen kleding Ook maat werk Repareren, verven en In vetten. B Snatager, Oude Gracht 242 Telefoon 11186 Onderw. fez. z. k zoekt wo. nlng of woonruimte in of bii Utrecht Br. no. 6915 bur. bl. Tc huur aangeboden Te huur, gem suite en keu ken, niet centr. verwarming, gas. licht en water f 150 p. ni 2 gem. zit-slanpkamcrs f 30 per kamer. Corn Evertsenstr 13. Personeel aangeb. Besch. j.vr. met d van 3 j., zoekt plaatsing als hulp in de huish Br no. 6922 bur. blad Bosch dame. z z g.g. als huish, bij dame of heer met zaak V.g.g.v., P.G. Br. no, 6921 bur, blad. Jongedame, dipl. huish.sch zich theoretisch bekwamend voor tandartsassistente, zoekt plaatsing als zodanig. Br. no 6928 bur. blad. Lessen Do It now. Learn English from an expert. Lessons In the day-time en and in the evening W. Eikelenboom, Master of the English language and literature 174 Blltstraat. Utrecht. \utoriJschool „Minerva", f 4 per uur Clubjes van 3 pers. voordeliger. Homeruslaan 37 Utrecht. Telefoon 19353. Rullen Diversen Heren, wilt u zich prettig scheren, dan moet U de mes jes ..Drogist'1 eens proberen I Eens geprobeerd, altijd be geerd I Verkrijgbaar alleen bij Drogisten. U slaagt beter voor een pracht radio.apparaat bij Radio Cen trum. vanaf f 175Gemak kelijke betalingsvoorwaarden Vinkenburgstraat 4—6. Telef 19636. Permanent Wave „Wella" met oliebehandeling- f 7.—. ideaal f 6.—. Geschoold personeel Gedipl. kapper. Jos. v. d. Laan. Bemuurde Weerd O.Z 11 Tel. 18032. Persfotobureau ,,'t Sticht". Snel als 't weerlicht pasfoto's in 2 uur kiaar. Steenweg 15 Grootste fotobedrijf in Neder land. Hypotheken Financieringen - Credieten. Ook kleine lenin gen aan particulieren. Afw. snel en discreet Br. met postz ..Reclamepost" M. P. Lindostr 29 bis. Utrecht. Medium geeft advies dagelijks van 2 tot 5 en van 7 tot 9 uur. Zondags van 2 tot 5 uur Voorstraat 66 bis 2x bellen Verhuizingen Transporten. Van ouds bekend, la. wed G. v. d. Brink en Zonen. Goe- destraat 114-116. tel 12303. Utr. Erkend meubel iflansporteur. Vakkundig, vertrouwd, billijk. Reeds 40 Jaar Huijsman^s Kof fcrhuls. Voor koffers, schooi en actetasscn, portemonnaies, portefeuilles, riemen, honden- artikelen enz Oudegracht 24. bij de Jacoblbrug. J. Kolijn Reparatie verster kers en radioapparaten Am. sterd.straatweg 162. Utrecht Wie zich fijn wil iractercn, moet vlees en worst van Joh van Rijn proberen. Springweg 6. Tel. 14314 Helderziende, Mevrouw de Klerk uit Den Haag heef: a.s Woensdag pnvé-consult van 10.305 uur. Hamburger straat 21 Gerenommeerde zaak, levert U le klas maatkleding voor da mes en lieren op zeer aan trekkelijke betalingsvoorwaar den Er. no 543 bur blad. ontdek de doof i iï)euU^k_ 1150. Uit de kop van de robot klonk een gil als een stoomfluit toen hij in de laatste seconde zijn misstap bemerkte. Maar toen was het te laat om zijn blikken benen terug te trekken, hij glibberde over de bevroren rand en tuimelde van de hoge ijsberg af. Ik haalde diep adem in de stilte vóór de daverende slag me vertelde, dat mijn vijand beneden was. „Grut", stamel de ik: „Dat klonk of ze een keukenkast vol pannen omgooiden van blikmans zal wel niet veel over zijn ik ga eens kijken 1" Ik rende terug de helling af en liep om de berg heen naar de plaats waar de robot lag. De val had hem geen goed gedaan zijn benen zaten in een rare knoop en zijn hoofd lag ernaast. „Dat machientje is stuk", zei ik en tilde de kop op: „Die stalen namaak-mens zal het me niet meer lastig maken. Een knap stukje werk, zo'n robot ik ben benieuwd wie hem gemaakt en hierheen gestuurd heeft. Hm, ik heb altijd graag geknutseld misschien kan ik met die rommel iets beginnen...." Ik ging aan het werk, sloeg mijn tent op, legde een vuurtje aan en begon de stukken van de robot uit elkaar te schroe ven. Vooral het kastje, dat hij op de rug droeg had mijn aandacht, want daarin zat de radio-ontvanger waardoor hij bestuurd werd. „Ha", zei ik: „Als mijn plannetje lukt is het leed geleden I" Uw kousenreparatie zo no dr. klaar terwijl U wacht. Dan even uw kousen bij „De Kou- scnladder" gebracht. De mo dernste speciaalzaak met de meeste service. Breedstraat 55, Tc.. 22105. Voor al Uw reparaties aan kunsttanden en gebitten, naar de bonafide technikcr. Chris Huismans, Mcnno v. Coehoorn- straat 6. (bii Noordcrbrugi Tel. 22706, Utrecht. Geves tigd sinds 1929. Latlcelzadclkussens maken een fauteuil van uw fiets, f 5.23 Alle soorten Philipslampen f 13.55. Dynamo f 9.75. Rcpa. ratie-inrichting van Omver- kerks Rijwielhandel, Oude. gracht hoek Wed. Uit Uw stoffen vervaardigen wij chique japonnen, dcux- piüces, mantels, mantel-cos. t'iums enz U kent onze coupe. Fa. Fortuin, Nobelstr. 25 A. Tel. 14065. Boekhoudingen. Belastingzaken. Sociale Wetten. Snelle correcte 'v.crking door Accountantskan toor O J. Dekker. Homeruslaan 03. Tel. 15530. Postzegelhandel J. Esser, Ma* riastraat 35. Utrecht. Wij kun nen van vrijwel alle landen van Europa prima albums leveren. Psycliom. Helderziende Mevr Hekel van Breelnen heeft Vrij dag 30 September privé-consult van 10—12.30 en van 1.30—G u Hamburgerstraat 21 Wed.. 45 j., mld.st. vraagt nette kostganger, met huis. verk., builen Utrecht. Br. no. 6933 bur. van dit blad. Mr Michael, Psychometrist- Magnetlseur. houdt iedere Maand, en Donderd spreek uur van 106 uur. en volgens afspraak Singeldw.str. 3 bis. bij de Herenweg Proefeon- sult schriftelijk 1.foto. geb.datum insluiten. Gjsreparatie. Slecht gas ked geld cn pannen. Uw oud app»* iaat. goed geicpareerd. is be:«: dan een slecht nieuw. Alle mer ken 2 jaar garantie. Telef 11715, Gasrep bedrijf „LODA" Meubelen gcmakkeiyae beu- "ng. Vra.igt vrijblijvend inlich tingen. Wij leveren alle voor komende ameubelementen-bed- stellen enz. Betaling in overlel met cliënt. Br. onder no 50 bur v. d. blad. Mr. Robini, Telepaath-Helde:- ziende, Croeselaan 299 bis. Utr. Verstrekt adviezen omtrer'. Toekomst karakter, huweli.it werkzaamheden, vooruitzichten, enz. Spreekuren, werkdagen van 7—9. Olieverf Prima vooroorlogse Glansverf f 2 25 per kg Even eens op zuivere vooroorlogse basis Grondverf. Standveii Japanlakken, Blanke Lakken, enz. Onze verven komen uit clgcn fabriek en worden voor U op elke gewenste kleur ge bracht Aangewezen adres voor H.H. Schilders en weder verkopers Erkend verffabn- kant door het Rijksbureau Chemische Producten Gron Eiectr. Verflabriek B. Kuipers. Vleutenseweg 118. Utrecht. Tel 10809. Parijs ontwerpt cn ..Silco maakt van Uw stof binnen H dagen Uw japon, deux-pièces rok of blouse va f 10 75. incl alle ben fournituren. Keur® uit meer dan 100 excl. model len Mevr Heil, Corneillelaan 2. Oog in Al. Tel 20800 Mr Willy Kruis, Astroloog- Occultist Voorlichting over Uw lot en leven, ieder gewenst advies Discreet. Spreekuren: 2—9. Obrechtstr. 25bis. Utrecht. II H. Automobilisten. Uw adres voor grote sortering onderde len. zowel gebruikt als nieuw. Garage v. d. Hoef. Biltstr. 43*. Tel. 15230.

Dagblad voor Amersfoort | 1949 | | pagina 8