IHVC vond in Alkmaar victorie lerug en won mei 3—0 AF WC leed onverdiende nederlaag tegen Holland Amsvorde speelde matige wedstrijd en won ,Boys' scoorde half dozijn doelpunten Amersfoortse blijdschap clubs zorgden voor en teleurstelling Alcmaria Vitrix viel tegen en kwam niet aan goals toe Quick scoorde de gelijkmaker in laatste minuten ilaaiidas 31 October 1949 Er ivas voor de paars-gelen geen doorkomen aan Nee. van zo'n onverwacht einde zou zelfs de meest verstokte „Holland"- aanhanger niet gedroomd hebben. APWC toch, dat bij de rust een 10 achterstand had. beukte gedurende de gehele tweede helft op het doel der gasten en ieder ogenblik scheen de gelijkmaker te komen In de laatste minuut echter doelpuntte een der ..Holland '-voorwaartscn op zeer fraaie wijze uit een goed genomen corner. Toen was de paars-gele ploeg definitief geslagen. Eigenlijk onverdiend, gezien de geweldige activiteit, die v d. Flier c.s. ontplooiden. Het wilde nu eenmaal niet lukken, daarmee is alles gezegd. HVC heeft Zondag in Alkmaar voor een victorie gezorgd. Dat verwekte I bij de spelers zelf en de enkele tientallen supporters, die de verre reis ook aanvaard hadden, veel vreugde. Er werd na afloop tenminste hier en daar op de tribune luidkeels hoera geroepen en de vriendelijke bewoners van Alkmaar, dat Amersfoort zo gastvrij ontving in de Meidagen van 1940, applaudisseerden voor de prestatie van de HVC-ploeg al even hartelijk. Ze vonden HVC de beste ploeg, die ze tot nog toe tegen „Alcmaria Victrix" bidden zien spelen. Aardige wedstrijd met een sportief verloop Geen vuiltje aan de lucht, dacht v. d. Pol, toen hij zag hoe Brits een hard ingeschoten bal opving. Een opname uit de wedstrijd Alc maria VictrixHVC. (Foto Schoen) En toch. ja. en toch zijn we niet I geheel tevreden. Wel met de 30 overwinning, die volkomen ver diend was. Maaf de tegenstand der Alkmaarders, speciaal in de verde- oming. was zwak. Er werden daar keer op keer fouten gemaakt, waar voor een voetballer met zelfrespect I zich zou schamen. En die fouten tverden door de HVC-aanvallers I r.iet afgestraft, zoals het behoorde. De keeper van Alcmaria liet de bal b.v niet één, maar vele keren uit I zijn handen vallen, als hij hoog op- I sprong. Maar daar werd geen aan- I dacht aan geschonken. HVC had toch niet de hand ge houden aan de opstelling, die eind vorige week bekend was gemaakt. Van de Broek was linksbuiten ge- I bleven en Schriever maakte zijn rentree op de linksbinnenplaats. Hij heeft een aardfgé" Wêdsti'ljct ge-" speeld. zonder bepaald uit te blin ken. Hetzelfde geldt overigens voor de gehele voorhoede, op Bartels na, die ditmaal als een terrier achter de bal aanrende en de grondlegger was van alle drie de goals. In de mid- denlinie misten we De Gans, die vorige week geblesseerd raakte. Stapel verving hem verdienstelijk. Zijn aanvallend werk was beter dan dat van De Gans. maar als verdediger was hij beslist de min dere van de ander. Biezenbos was een struikelblok voor de Alkmaar- se voorhoede, maar plaatste zeer slecht. Slecht afgeven is trouwens een euvel, waaraan meer HVC-ers lijden. Prinsenhof was minder goed dan in vorige jaren, maar blonk daarentegen weer uit door zijn ge vaarlijke long-passes. De achter- hoede was subliem. HVC speelde met vier man in de voorhoede en vier man in de middenlinie. Dat systeem werd de Amersfoorters opge drongen, doordat de oorspron kelijke middenlinie in haar stu wende taak verre tekort schiet. Sleeking fungeerde nu als vierde man en speelde zijn beste wed strijd, sinds hij in het eerste elftal is opgenomen. Alcmaria Victrix viel ons erg te gen. De achterhoede was al zeer zwak en de voorhoede bracht het dank zij de enige uitblinker, de linksbuiten, wel tot aanvallen, maar kon de Amersfoortse verdedi ging beslist niet de baas worden. EERSTE GOAL Bartels ontving, toen er een kwartier gespeeld was. de bal van Van de Broek, won een duel .van rechtsback Maasen en schoot on houdbaar langs keeper Afrink. Dat gaf de burger wat moed en zo kwamen er wat meer aanvallen op het Alkmaarse doel. waarvan cor ners het gevolg waren. Aan de andere kant speelde de HVC-ver- dediging kat en muis met de Alc- maria-voorhoede. Eenmaal zag het Het HVC-elftal, dat van Alc. Vic trix met 3-0 won: v.l.n.r. (staand) grensrechter Van Alphen, Male- stein, Bartels, Brits, Stapel, Schriever, v. d. Pol, scheidsrech ter Aarsen, trainer Van Kol; (zittend)Barreveld, Prinsenhof, Biezenbos, Heeking en Van der Broek. (Foto Schoen) er nogal gevaarlijk uit. toen van de Pol een doelschop slecht nam. de linksbuiten een voorzet kon geven, waaruit rechtsbinnen Ditsel keurig kan inkoppen. Maars Brit stopte het leder magnifiek, zodat het ge vaar weer geweken was. Tien minuten na het eerste doel punt volgde het tweede. Dat was het mooiste van de middag. Bartels was op zün eentje door de Alk maarse verdediging gedrongen en op de rechtervleugel beland. Hij gaf een hoge voorzet en de inmid dels snel toegelopen Van de Broek, die weer wat actiever was dan voorheen, trapte het leder ineens, terwijl hij er niet al te gunstig voorstond, zeer hard in het doel (0—2). Even voor de rust kwam er nog wat sensatie, toen linksback Maa sen vqn Alcmaiia Victrix in een hachelijk ogenblik voor zijn doel de bal corner wilde koppen, haar te gen de paal knikte. Barreveld schoot toe en zond een hard-schot Tweede goal kwam in laatste minuut De APWC-achterhoede, die in de eerste helft nogal eens onzeker was, herstelde zich na rust uitstekend. J d. Vlier en P. Snijders waren de Utrechtse voorwaartsen toen vol komen de baas en konden zich ge durende lange tijd in de nabijheid van de middenlijn ophouden. S. Mossing was ongetwijfeld de beste man in de halflinie; steeds zette hij zijn voorhoede aan het werk en onderbrak menige Holland-aanval. Ook A. v. d. Flier en J. Vonno de den het behoorlijk. Extra bewaking genoot midden voor v. Empelen. Voor hem was er helemaal geen doorkomen aan. Hij kreeg slechts enkele goede! schietkansen, maar had deze mid dag een bijster ongelukkig schot. O.i. was H. Snijders die rechtsbin nen speelde, de zwakke stee in de aanvalslinie; mede daardoor kon W. v. Empelen ook niet zijn sterk ste spel te zien geven. De andere vleugel DuinsbergenBrandsen voerde veelal aardige combina ties uit, maar eerstgenoemde slaag de er slechts zelden goede voorzet ten te geven. Als geheel kon deze voorhoede ons niet geheel en al be koren, wat techniek en samenspel betreft. Zij toonde echter geen ge brek aan ijver Reeds in de eerste minuut kreeg APWC een scoringskans, de doel man kon echter tijdig ingrijpen. Onze stadgenoten bleven nog even in de meerderheid, maar langza merhand ontkwam Holland aan de druk en ontwikkelde zich een ge- Üjkopgaande strijd. We noteerden een goed schot van Duinsbergen. dat even goed werd gestopt, en een kogel van Joh. v. Empelen. waar aan alleen de goede richting ont brak. Voor 't APWC-doel ontston den ook enige gevaarlijke ogenblik ken door foutjes in de achter hoede en een daarvan werd de thuisclub noodlottig. Na pl.m 20 minuten kwam doelman IJzendoorfi zijn doel uit om een kopbal op te van gen. De voor hem staande Mos sing sprong hoog op en trachtte het leder het veld in te kop pen. Het ging de verkeerde kant uit. want IJzendoorn kon alleen maar toezien, dat R- de Boer van Holland de bal op zijn hoofd kreeg en in het lege doel kopte (01). Kort daarop dachten we, dat het 02 zou worden, maar rechtsbui ten Pijl verknoeide de kans ..van zijn leven", hij schoot hopeloos naast. Even voor rust kreeg Joh v. Empelen een dergelijke kans. Hij vond alleen nog de doelman tegen over zich en schoot de bal precies niet ver genoeg buiten diens bereik. EEN LIJDENSWEG Na rust werd het in zekere zin een lijdensweg voor APWC. dat een geweldige veldmeerderheid ontwik kelde. Een onafgebroken golf van aanvallen dreigde de Holland-veste Dans om de bal tijdens de wed strijd APWCHolland. (Archifoto) tq overspelen, maar die veste hield stand. Middenvoor v. Empelen kreeg zijn vierde schietkans en schoot regelrecht in des keepers veilige armen. De Utrechtse doel man had letterlijk handen vol werk, maar hij kweet zich op buitenge wone wijze van zijn taak. terwijl ook de backs en de teruggekomen halfspelers hun beste beentje voor zetten. Eén minuut voor het einde van dit drama ontstond het reeds omschreven tweede Holland doel punt Er werd nog even afgetrapt, maar direct daarna kondigde de scheidsrechter het einde aan. Het was een bitter einde, voor APWC althans. Een troost al is die schraal in dit geval treft jullie toch geen blaam, paars-gelen! in. dat wonder boven wonder op de vuisten van de keeper terecht kwam. Na de rust zagen we hetzelfde spelbeeld. Er kwamen onschade lijke aanvallen van de Alkmaarders en veel gevaarlijke aanvallen van HVC. Een er van had succes. Bar tels nam zowel de spil als de linksback in de maling, zwoegde op het doel af en gaf de bal toen door naar Barreveld. die weinig moeite had om te scoren (03). Het was een aardige wedstrijd geweest, die een sportief verloop had gehad. Uitslag (11) gaf verhouding tussen „The Reds" en Laren goed iveer De 11 uitslag van de wedstrijd tussen Quick en Donar geeft de verhouding goed weer. Quick heeft wel meer kansen gehad dan de gasten, maar qua snelheid en plaatsen waren die juist beter. Bovendien was hun doelman prima in vorm en zat het de Amersfoorters ook niet altijd mee. Cesar die de Donar rechtshalf om speelt en naar Kraamwinkel speelt wiens schot door een uitgestoken been van een back gekeerd wordt. De bal komt daardoor terecht bij rechtshalf Van de Brink, die mooi voor het Donar-doel plaatst, maar linksbuiten F. Hilferink, schiet naast. Na de rust hebben enkele scho ten van Quick-spelers geen succes omdat zij steeds een Donar-been en in de laatste instantie de uitste kende doelman Wiersma op hun weg vinden. In deze periode valt ook het rustige en goede doelverdedigen van Van Loon op. Herhaaldelijk moet het spel door kleine ongeval len, welke veroorzaakt worden door te enthousiast, maar volko men fair spel. Nijenhuis en Van de Brink de halfspelers van Quick komen er steeds beter in en zetten herhaaldelijk de voorhoede aan het werk, maar een doelpunt komt niet. Aanvoerder De Jong wijzigt het elftal zeer terecht. Nijenhuis gaat rechtsbinnen spelen, terwijl Jellinck op de linkshalf plaats komt. De voorhoede voldoet nu beter, want de aanvallen worden gevaarlijker. Nijenhuis geeft Cesar een kans, die echter naast schiet. Vijf minuten voor het einde plaatst Nijenhuis de bal mooi voor het Donar doel. Cesar raakt de bal iets aan welke daardoor voor de voet van F. Hilferink komt, die met een kalm schot in de hoek, de verdiende gelijkmaker scoort (1-1). Hilferink bracht opluchting Er wordt reeds direct in een hoog tempo gespeeld. Reeds na twee minuten veroorzaakt een der Donar-backs een corner. Deze le vert voor Quick echter geen doel punt op. Donar is nu iets in de meerderheid. In het middenveld wordt spil De Jong ongeoorloofd aangevallen. De door links-half Nijenhuis genomen vrije schop wordt op zeer goede wijze door keeper Wiersma van Donar onschadelijk gemaakt. Even later lost Kraamwinkel een mooi schot, dat ook al keurig wordt ge keerd. Quick is nu iets in de meerder heid. Het succes echter komt aan de andere kant. Een snelle aanval van Donar wordt geleid door rechtsbinnen Gerritsen. Hij plaatst de bal tussen de Quick backs. De Donar midvoor rent snel achter de bal aan. keeper van Loon aarzelt met uitlopen en voordat hij het beseft ligt de bal achter hem in het doel (1-0). Quick valt verwoed aan om de achterstand in te halen. Cesar speelt zich keurig vrij en lost een hard schot, dat door de Donar keeper uit de hoek wordt gestompt. In deze periode is het spel van Quick te kort. Bij Donar wordt het via de vleugelspelers geleid, waardoor de aanvallen zeer gevaarlijk zijn, ofschoon zij geen doelpunt opleveren. De bal komt via de Jong bij 's-Graveland kon slechts eer redden De 61 overwinning die Amers foortse Boys op 's-Graveland be haalde is geen moment in gevaar geweest. Vooral na de rust hebben de Boys-voorwaartsen vele kansen gehad, doch zij liepen steeds in de buitenspel val. Het was onbegrijpe lijk dat men steeds in deze val liep daar het spel van de 's-Graveland achterhoede er geheel op was in gesteld. „Boys" had met een beetje opletten voordeel uit deze situatie kunnen halen. De grote overwinning die „Boys" behaalde was niet te danken aan buitengewoon goed spel, doch meer aan het zwakke spel van de Gooise tegenstanders. De Amersfoorters speelden een behoorlijke wedstrijd en vooral in spelopvatting staken zy ver boven hun tegenstanders uit. Alleen de rechtshalf kon zich tegenover onze stadgenoten handhaven, doch zyn teamgenoten speelden zeker een klasse slechter en in deze vorm be hoort 's-Graveland zeer zeker tot de zwakste ploegen in de afdeling. In de aanvang gaf 's-Graveland nog goed partij en het leek er niet op dat Amersfoortse Boys zo'n grote zege zou behalen. Geleidelijk nam „Boys" echter het spel in handen en het viel hier bij op dat de middenlinie goed het middenveld beheerste. Na een goed kwartier ontstond de eerste Amersfoortse goal op vrij onverwachte wijze. Rechtsbuiten Christ kreeg bij de middenlijn de bal vrij en liep snel naar binnen. Van grote afstand loste hij een schot dat de keeper wist te keren, doch de terugspringende bal werd opnieuw door Christ ingeschoten en ditmaal moest de doelman zwich ten; Even beet 's-Graveland van zich af, doch spoedig was dit offensief weer geluwd en het was wederom Christ, die met een hard schot suc ces had (02). De vroegere doelman Hoek speel de middenvoor en deed dit werkelijk niet onverdienstelijk. Met het doel punt dat hij nog vóór de rust scoor de toonde hij, dat hyweet welke ballen voor een keeper moeilijk te houden zy'n. De 's-Graveland docl- verdediger wist ten minste met Hoek's harde schot vlak onder de lat geen raad. Nog voor de rust maakte de rechtsbinnen van grote afstand er 13 van en wij kregen de indruk dat de Amersfoortse doelman wat verrast was, daar hy iets te laat reageerde. Reeds drie minuten na de hervat ting had De Braber succes door van dichtbij uit een hoekschop in te schieten (14). Er was daarna slechts één ploeg die speelde, doch alle aanvallen liepen door buiten spel op niets uit. Na een half uur toonde W. Kraak dat een doelpunt niet ingekogeld behoeft te worden. Op zeer rustige wyze verschalkte hy de doelman (15). Nog eenmaal konden daarna de Amersfoorters juichen en dit was toen Hoek snel door de verdedi ging brak en de bal op keurige wyze langs de uitgelopen keeper plaatste (16). „Brederodes" beet toe doch tevergeefs In ccn middelmatige wedstrijd heeft Amsvorde kans gezien zijn positie op de ranglijst te verstevigen door een 20 overwinning op het bezoekende Brede rodes. Dat ls ook vrijwel de enige ver dienste van de wedstrijd die Zondag- raiddag op de Lcusderweg werd ge speeld. Zeker, aan enthousisme ont brak het de helde ploegen niet, het tempo was dikwijls zeer hoog, doch er waren zeer weinig momenten dat van werkelijk goed voetbal gesproken kon worden. Een verrassing was de onverwacht grote tegenstand die de Viancrs boden. Vooral voor de rust gaven zij veelal het tempo aan en met frisse open aanvallen bezorgden zij de achterhoede van Ams vorde handen vol werk. Keeper Dijk huizen had echter een bijzonder goede dag en door zijn energiek optreden ls het mede te danken dat de rust met een 1—0 voorsprong Inging. Ook de beide backs Wats Hannes en Gcrrlt Pleters waren zeer goed op dreef. Pit achtertrio heeft wel het gróótste aandeel ln de overwinning gehad. Zij, die aan ccn ^.walk-over" hebben gedacht, kwamen reeds kort na het be- ginsignaal tot de conclusie dat Brede rodes behoorlijk tegenstand zou bieden. Het initiatief was dan ook geheel aan de bezoekers, die met hun razend snelle aanvallen regelmatig voor het Ams- vorde-doel opereerden. Met hun scho ten waren zU echter niet fortuinlijk, want de bal werd enkele malen Juist naast geschotc-n. Toen Amsvorde na ongeveer tien mi nuten spelen het initiatief overnam be tekende dit bijna ccn doelpunt voor de gasten, die profiteerden van het ver op dringen van de Amsvordc-achterhocde. Met de vingertoppen wist Dijkhuizen echter het venijnige schot van de rechtsbinnen onschadelijk te maken. Direct daarop trok de Amsvorde' voorhoede opnieuw ten aanval en toen Kool een zuiver schot van grote af stand loste ging de bal langs de ver- I.C. Nederland-IC. België DEN HAAG. Op 19 en 20 No vember a.s. zal op de overdekte baan van Marlot te Den Haag een ontmoeting plaats hebben tussen de Internationale tennis clubs van Ne derland en België. Het team van de Nederlandse I.C. zal bestaan uit: Van Meegeren, Van Swol, Rinkel, Wilton, Van Dalsum en de Belg Mo- reau als gast. bouwereerde keeper hoog in één der hoeken (10) Na nog enkele minuten In de aanval te zijn geweest moesten de Amersfoorters de aanval van de Via ncrs afstaan. Tijdens een vrij langdu rige periode kwam het Amsvorde-docl vele malen in groot gevaar. Snel speel den de Viancrs steeds weer de bal in de juiste richting en trokken doelbe wust ten aanval. In deze periode zou Brederodes beslist een tegenpunt heb ben verdiend als zij hun aanvallen wat beter hadden afgewerkt en vooral. als het achtertrio van Amsvorde niet zo bijzonder goed was geweest. Ener zijds echter een goede aanval met zwakke afwerking en anderzijds ccn hecht verdcdigingsblok, waar voor de Viancrs geen doorkomen aan was. Zo was het trouwens vrijwel de ge hele wedstrijd. Snel en bewegelijk, goe de open aanvallen doch missen van goede kansen was schering en inslag. Het laatste kwartier voor de rust gaf Amsvorde de toon aan. doch de stand bleef ongewijzigd. De tweede helft begon met een pe riode, waarin Amsvorde het beste van het spel had. Jan Krank, die ^ioor het publick lang niet altijd goed begrepen wordt, doch zeer verdienstelijk werk deed. zorgde met ccn pracht-doclpunt voor de beloning. De actieve rechtshalf Koot bracht dc bal goed op. gaf een zuiver gerichte pass naar Kraak, die rustig een tegenstander passeerde, daar na het leder met een paar lange passen in de richting van het doel schoof om deze handige manoeuvre met ccn mooi schot te besluiten dat dc Brcdorodcs- keeper op dc knieën bracht. 2—0. Bij een botsing raakte Mcskcs aan zijn neus gewond en werd vervangen door H. v. d. Pol. Veel verandering bracht dit niet, want het spel bleef „vlak". Amsvorde speelde na het tweede doel punt met de zekerheid van overwinnaar en kon dit ook gerust doen. want de Brederodcs-aanval werd steeds zwak ker. R. Pleters, die vooral voor de rust goed aanvallend en verdedigend werk deed. legde zich steeds meer op de aan val toe en het had er alle schijn van Drie overwinningen, een gelyk spel en een nederlaag zijn de resul taten, die de Amersfoortse clubs Zondag behaald hebben. HVC, Ams vorde en Boys wonnen, Quick speel- van de Boys, 61 maar liefst, valt het meest* op. HVC's overwinning de gelijk en APWC verloor. De zege bewijst, dat de voorhoede toch ook nog wel tot scoren in staat is. In tussen is Amsvorde de enige Amers foortse club, die de leiding nog heeft. HVC is door zijn overwinning op de tweede plaats terecht gekomen. De Amersfoorters hebben echter een wedstrijd meer gespeeld dan hun naaste concurrent. DWV en De Spartaan speelden 00 gelijk, maar Elinkwyk won met maar liefst 5-2 van Zaandijk, zodat de Zuilenaren aan de kop bleven. Volendam versloeg Vrienden schaar mét 30 en haalde de Cu- lemborgers daardoor in. Er wordt overigens onder in de afdeling erg gedrongen! De stand is: APWC heeft, zoals te verwachten was, het niet kunnen bolwerken te gen Holland, dat met 20 won. CDN verloor zeer onverwacht van Zeist, zodat Baarn gelijk met de Driebergers kwam en zelfs een wed strijd minder heeft gespeeld. Patria speelde gelyk en haalde daardoor DWSV, dat verloor, in. De stand Baarn CDN Holland Zeist .Fortitudo EMM APWC BVC BFC Patria DWSV Quick speelde gel(jk tegen Donar. maar doordat Stichtse Boys won van De Stichtse zakten de Amers foorters een plaats. Olympla be hield de leiding. Larer. won van DEV en SDO versloeg PVC, dat hekkensluiter werd. De stand: Olympia Donar St. Boys Quick Laren Victoria Zebra's De Stichts DEV SDO PVC 6 5 1 0 11 6 4 2 0 10 7 5 0 2 10 6 4 1 1 9 7 2 4 1 8 6 2 2 2 6 6 2 1 3 5 6 2 1 3 5 6 0 3 3 3 7 1 0 6 2 7 0 1 6 1 Amersfoortse Boys versloeg 's-Graveland met maar liefst 6—1, maar bleef op dezelfde plaats. SEC verspeelde een kostbaar punt tegen Voorwaarts. VVOG en JSV deelden de punten, evenals Zwaluwen Voor uit en Kampong. De stand: SEC JSV Maarssen Voorwaarts A. Boys Zw. Vooruit LVV 's-Graveland Kampong VVOG Amsvorde niet teleur. 5 5 4 3 sttide zijn aanhang Brederodes werd met 20 verslagen. Maar VVY gaf de moed ook niet op en stuurde Utrecht met een 52 nederlaag naar huis. GW won met 21 van Barneveld, zodat er genoeg span ning in de kopgroep blijft. RUC en Vreeswijk speelden gelyk. Nijenro- des won met 21 van stand is hier ten slotte Amsvorde VVY GGV Nijenrodes Saestum Utrecht Brederodes Vreeswijk Barneveld RUC Saestum. De 6 0 1 12 6 0 1 12 5 11 11 4 0 3 8 2 3 2 7 2 2 3 6 12 4 4 0 4 3 4 115 3 115 3 Keeper Dijkhuizen van Amsvor de staat klaar om het leder klem- vast op te vangen. Een spelmo ment uit de wedstrijd tegen Bre derodes. (Archifoto) dat de voorsprong nog vergroot zou worden. Tien minuten voor het einde kwam nog een plotselinge opleving van de kant van de Viancrs, doch opnieuw bleek de voorhoede niet tegen het so- liede achtertrio van Amsvorde opge wassen. Het einde van deze. weinig interes sante wedstrijd, kwam dan ook met een wat geflatteerde 20 overwinning voor Amsvorde. Amerikaanse tennis-profs misschien naar Nederland DEN HAAG Onderhandelin gen zijn gaande, ten einde in Januari in enkele Nederlandse steden exhibitie-wedstrijden te or ganiseren tussen de Amerikaanse beroepsspelers Jack Kramer en Pancho Gonzales. Het is echter nog lang niet zeker, aangezien de ge vraagde honoraria hoog zijn en dus een grote lokaliteit en hoge entreeprijzen noodzakelijk worden. Bovendien stellen de Amerikanen de voorwaarde, dat zij met het volledige gezelschap, bestaande uit: Kramer. Gonzales, Segura en Par ker zullen verschijnen. DEN HAAG - Op 12 en 13 No vember organiseert de Brussels Swimming Club ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan een interna tionaal zwemfeest waarvoor de vol gende Nederlandse zwemmers zijn uitgenodigd; Irma Schuhmacher en Nel Gerritsen van de Rotterdamse Dames Zwemclub, Hannic Caspers van de Leidse Zwemclub. Kievit en Van Rooy, beiden van Aegir Eind hoven.

Dagblad voor Amersfoort | 1949 | | pagina 3