GALA THEE 1 J ichtge flonker. ciüc/ïïvn BLUE BAND - dat maakt het eten extra lekker! r/i i I Eik woord méér f smaakt het best! Nfemeijers Winter avonden VAN HOUTEN'S CACAO (gero) BLUE BAND AMERSFOORT UTRECHT VAN NELLE'S KOFFIE 6 Donderdag 3 November I949 Auto's rijden af en aangasten spoeden zich naar binnen, vol ver wachting van het feestelijk samenzijn. In die verwachting worden zi| niet teleurgesteld, wanneer zij de keurig ver zorgde tafel zien met het glanzende Gero-Zilver, dat zo goed past in een feestelijke gedistingeerde omgeving. VBsmm BLUE BAND PAART FUME SMAAK AAN VOEDZAAMHEID U proeft het direct: wat met Blue Band bereid is smaakt beter. Blue Band is altijd lekker, al tijd vers. Een heerlijk voedsel en zo kern gezond! De beste natuurlijke vetten dienen tot grondstof, geven Blue Band een zeer hoge calo rische waarde! Blue Band... smakelijk, voedzaam, gezond vraag er met nadruk om! BB 119-09» Gero-Zilver Is vervaardigd van zilverwit Gero-metaal. bedekt met een zware laag zuiver zilver. N.V. GEROFABRIEK jé io rc a/o 7ot 20 wc /en f 0.50 p&r plaatsing. Te koop aangeb. Te koop prima herenfiets pmpleet 35.v. Effen- lan 9 2 x bellen. 4027 pm. orgel 15 reg. 3Vz spels hed onderhouden. Randen toekerweg 13. 4025 Te koop: Meisjes winter mantel m. capuqhon, leeft, r—10 j. Pr. kwal., br. kleur, trijs 12.Dupontplein 1. 4045 Lessen faarschuwingsrapport. Bij- ferken van leerlingen door evoegde leerkrachten, [mersfoortse Studiecen. [ale Utrechtseweg 106 (in- bng Tesselschadelaan) breekuur directeur dage- Dks van 34 u. (Zaterdags Set), tel, 6920 of 5337. 4030 Diversen Kleermakerij Kikkert, Ber- nulfusstr. 35. tel. 4880. Wij keren, veranderen en mo derniseren dames- en heren kleding. Ook nemen wij coupons ter verwerking aan. 4024 Volop modeschoenen tegen oude prijzen, heel wat apar te modellen en heel wat meer keus bij Willemse, Leusderweg b. d. overweg- 4029 In- en verkoophuis Em- zed, Vijverlaan 13, Zeist; Lijnmarkt 28. Utrecht, ver koopt prima kleding (wei nig gedragen chemisch gereinigd) voor iedereen. Dagelijks 26 uur. 4028 Leesbibliotheek D. Lamme, Oude Soesterweg 97. zorgt voor gezellige avonden. 4032 Ambtenaarsgezin zoekt bijverdienste. Alg. ontwik keld, onverschillig wat. Br. onder No. 4026 bureau van dit blad. Hocktax. tel. 6004. Dag en nacht geopend. Scherp con currerende prijzen. Alleen kantoor: St Radboudstr. 10, geen filialen. 4038 Weduwnaar. 45 jaar. met goede betrekking wenst kennis te maken met vrouw vèn 35 tot 45 jaar. een kind geen bezwaar, daar zelf ook 2 schoolgaande kinde ren. Brieven onder No. 4043 bureau van dit blad. Hoektax van vóór 1940. L.S.P. op het oudste adres om teleurstelling te voor komen. Billijke tarieven, v. d. Hoek. Paulus Potter straat 34. tel. 6089. 4039 Human. Verbond Hu- manitus Cursus „Het Ge zin", Woensdag 9 No vember Ab Meilink in het Volksgebouw 8 uur ..Ontwikkeling van de activiteit". Denkt U om 27 November, muziek- ochtend met Jaap Stotijn hoboïst, Leo Driehuys piano. 4042 T« Icoop gevraagd Waarschuwing. WIJ betalen «Je hoogste prijzen voor net ge dragen heren- en dameskleding, zolderoprulmingcn en meube len. G. van Nyendaal. Mgr v. Weteringstraat 26 Telefoon 18329. Voor een herstellend patiënt, drie jaar bedlegerig geweest, wordt een goede divan ter overname gevraagd tegen niet te hoge prijs. Brieven met prijsopgaaf onder no. 7204 bur. blad. Ter overname gevraagd, win kelhuis of zaak In chocolade en aanverw. art. Br. no. 7198 bur. blad. |^Te^koop^angeb^ Te koop. nieuwe divan f 40.—. Volkerakstraat 19. Te koop: 2 buffetten, 6 stoelen tafel (m 6 inlegbl.) alles mass, eiken. marm. pendule. Prijs billijk, v. Lynden v. Sandenb - laan 13. Buffet», wegens plaatsgebrek I 10.—. Na 7 uur. Zijpestraat 5. Te koop aangeb. rijkgebeeld- houwde Mcchelse wijnkast (buffet) tevens een mantelpak, zwaqf, en lamsvacht bont- Jasje" maat 40. Zonstraat 5. Radio: wegens omstandighe den Telefunken Super klasse Universeel. 4 golfl. prijs 195. Modern toestel. Te zien: 's av. na 7 uur. Staalstraat 27. Grote driezitsbank, prima En gelse stoffering in bruin effen Velours, weinig gebruikt. Prijs I 75.Adres: Wigt, Moreelse- park 8. 's avonds tussen 18 en 20 uur. Luidsprekers v.a. 5.—. Ra dio's v.a. 25.—. Versterkers v.a. I 30 Radio-onderdelen en radiobuizen. J. Bos. Leid- seveer. hoek le Daalscdijk 11. Utrecht. Jonge Airedale terriertjes, wegens plaatsgebrek zeer bil lijk. Foxterriers, Dwergkeesjc, Duitse Staande. Schotjes. Uit sluitend dierenvrienden. Trim. men, knippen, wassen. Leeu- wenberghstr. 24. Tuinwijk. Te koop aangeboden, een pri ma Singer handnaaimachine 65.—. Singer trapnaalmachlne 150.—. Singer in moderne salonkast. Alle onder garantie, desgewenst op gemakkelijke betalingswijze. Herenweg 40. 2x bellen b. d. Amsterd.str.weg. Utrecht. De beste en het voordeligst in 't gebruik Gezellig rond de haard- Onder het genot van een kop geurige VAN HOUTEN'S CACAO beseft U dat het goed is „thuis" te zijn. 40 ct. per 100 gram Te huur gevraagd I Med. stud, zoekt ruime, gem zit»slaapkamcr in centrum. Wilh.park of omg. Maliebaan Br. no 7199 bur. blad. |j»ersoneel^gevraag£j Er\aren reiziger-colporteur ge raagd. Ruime bijverdienste Ir no. 7209 bur. blad. Mevrouw Gcrbranda, Homerus laan 53, vraagt voor enkele morgens in de week een flinke werkster. De Permanentccntrale vraagt» le kapster. Zelfstandig kun nende werken. Amsterd.straat weg 303. Tel. 19767. Meisje voor de hulshouding van 8 30 tot 12 30 uur. Geen was. Loon 8.p w. plus vacantie. Aanm. voor 8 uur Mozartlaan 19. Lessen Leert auto rijden, vlug en goed, zoals alleen „Succes het doet f 3.50 per les. 3 kw. W entzstraat 64 Tel 17386 Gitaarlessen, klassiek en mo dern. Muziekinstituut Rees kamp, Leistraat 3 bis, (halte Wittevrouwenbrug). Tel. 19160. Gevestigd sinds 1893. Diversen L.<-aercii kleding - uok maal werk Repareren, verven en In vetten. B Snatager, Oude Gracht 242 Tel. 117Ó6 Uw bed slecht? Bel 16718. in 1 dag gereed. Als nieuw terug bijgevuld met Javakapok. Vrij blijvend prijsopgave. .AVO" Jutfaasseweg 78. Utrecht. Voor stofknopen en stofgespen Oude Gracht 183 (tussen Lijn markt en Hamburgerbrug) Te lefoon 16639 In één dac klaat Grote emallle kolenkit t 4.—. lnmaakpotten vanaf 10 L f 1.80 Wasborden 98 ct Malson Royal Biltstraat 37: Amster- damsestraatweg 411 Uw stofzuiger van de wijs? Bel op 11161. „Het Stofzuiger- Paleis". Vakkundige reparatie- inrichting. Alle onderdelen voorradig Steenweg 62 Let op net nummer 62. Van uw eigen stof vervaardi ger wij Japonnen deux-pières mantels, mantelpakjes, bloums rokken etc. Het beste adres; LTnnovatlon Blltstr. 68. Tel. 21136 Trainingspakken, khaddhem- den, wollen truien, geruite wollen herenshirts rhythmtsche pakjes, turntrlcots, voetbal- broekjes. voetbalshirts, tafel tennis en mecanodozen Sport- huls Olympia. Steenweg 33. Voor Leuke Kinderfoto's ook bi) U thuis. Natuurlijk: Foto studio „Foto V8p Walsem" Kerkstraat 12—12b, telefoon 15887. De ECinderfotospeclalis- ten. Lekke daken en goten maker wi) onder garantie, zonder ver nieuwing van zink of asphalt, waterdicht. Preserveerbedrtjf Lange Nleuwstraat 6 Moderne brillen, ruime keuze G. B. Schoonderwoerd. Optl- ciën, Lijnmarkt 20 A. telei 13600. Ook leverancier van al le ziekenfondsen Alle voorko mende reparaties. zo nodig binnen 24 uur gereed. Belastingaangiften door een deskundige gedaan besparen veel geld en moeilijkheden Wendt U hiervoor tot Ac. countantskantoor O J. Dek ker Homeruslaan 63. Utrecht Tel 15530 Militaire broeken r 4.50 Gas- capes f 6.-. dubbele fietstassen f 6 50 Rugzak f 2.80. Plunje- zak f 4.- Monopo). Leirtse- veer 21 ontdekt de 99 éoop Wa 0);, fTUiqk. V' 1171. „Neem ze mee", commandeerde docter Sinister toen zijn robots Piet en Pen gegrepen hadden: „Voer ze mee naar de grote zaalik zal eerst mijn kanon afschieten en dan met dat stel bemoeials afrekenenI" Piet en Pen schreeuwden dat het een lieve lust was terwijl ze door de gangen naar boven gedragen wer den en daardoor hoorde ik de hele troep dus tijdig aankomen terwijl ik achter het omgedraaide kanon stond te wachtenDe parmantige docter liep zelf aan het hoofd en was dus de eerste die in de zaal opening verscheen en recht in de loop van zijn eigen kanon keek. „Hallo, geleerde bol", sprak ik duidelijk: „Ik ben een beetje met jouw speelgoed bezig. Aaraig knutselwerkje is ditl!" Eén ogenblik stond Sinister stok stijf, toen werd hij paars van woede en begon lawaai te maken. „Ga weal", brulde hij: „Kwajongen blijf van mijn machine af of ik zal je„Docter" zei ik: „Je vergist je, ik sta aan het goede einde van dit kanon en jij aan het verkeerde. Enik ga het af schieten... „D-brr-Gr-N-nee", slikte de doder: „Dat nietl Dat kun je niet doen, d-dat is vreselijk dan ga ik„Spijt me", zei ik: „Ik weet niet wat je daar allemaal staat te hakkelen, maar het wordt tijd dat ik met je afreken dit verhaal mag niet te lang duren. Een twee DRIE!" Met een ruk trok ik de handel over en het schot ging af Het vrouwtje gaat de kopjes pakken: De klok staal immers op half elf! Ze hoort haar manlief houtjes hakken En lacht tevreden in zichzelf Maar Piggelmee heeft iels geroken En komt fluks naar zijn Keulse pot. Het werk wordt éven onderbroken: VAN NELLE'S KOFFIE! Een genot! Huishoudelijke werkzaamheden, waarvan de mannen maar zo weinig afweten, zijn niet minder vermoeiend dan het werken op kantoor of fabriek. Maar U kunt er een kwartiertje afnemen om Uzelf te tracteren op een pittig bakje Van Nelle's Koffie. Maak een goede gewoonte van dit koffie-kwartiertje onder het werk, want U heeft er récht op en het is bovendien een welbestede tijd. VOOR GEUR EN SMAAK N Ie u Wile radio 1950 Philips, Errcs. Waldorp. 2 dagen proef. Betaling naar wens. Eventueel Inruil Reeds 20 Jaar het vertrouwdste adres Radl: Jaarsveld Bemuurde Weerd OZ 12 (bij de sluisjes). Tele foon 19836 Let opl Wij leveren U huis kamers. slaapkamers clubs dressoirs. tafels «edlkanten bedden matrassen cocoslopers en deurmatten Komt U eens kijken en praten; de betaling regelen we dan wel. H. Houtzager. Leldseweg 2i Telefoon 14704 Koffer ©n TasreParatle. Rits sluitingen voering, handvatten, sloten enz. Grote sortering school- en actetassen v.a 5.25 Galesloot's Lederhandel. Vin- kenburgstraat 7. Utrecht Kunstgebitten repar&Ne, binnen 1 dag klaarl Spoedgev vlugger ijeop v. 8-8 u.. ook Zat Let op juiste adresl Oudwykerdwars- straat 134 t.o school, buslijn 2 Parapsychologisch adviesbureau verstrekt adviezen omtrent toekomst, karakter, huwelijk, werkzaamheden, vooruitzichten enz. Zendt foto, 3 vragen en 2.60. Roblni. Croesel. 299 bis. Jtrecht. Bureau Wljkkraamverpleging. 2x daags hulp door RUksgedl- plomeerde zusters. Tarief naar Inkomen, eventueel besprekine thuis. OudwUkerdw.str. 26 bis Tel. 16275. Kinderwagens op Kogelwle.en, vanaf f 75.—. wande.wagens sterke Uitvoering vanaf f 30 - boxen met vloer innxion f 21.50 alleen in de Kinderwagen-Spe ciaalzaak „De Ooievaar" Steen weg 16 Tel. 21385. H.H. Automobilisten. Uw adres voor grote sortering onderde len. zowel gebruikt als nieuw Garage v d. Hoef. Blltstr. 43a Tel 15230. Meubel reparatie, stofferen, iy- men. beitsen, enz. Vakkundig en billijk. Zend briefkaart ol belt U op 16238. Meubelbedrijf „Ideal", Volkerakstraat 19. Tel 16238. Stalling voor luxe auto's aan geboden. De Jong. L. v. Nw Guinea 100. Tel. 15009. Net alleenst, persoon, zaken man. zoekt kost en Inwoning in klein gezin. Br. no. 7202 bur. blad. Bontmantels repareren en mo derniseren: billijke prijs en spoedige aflevering. Ripperda- plein 2 (Marnixlaan). Nu Is het tijd om Uw ouder wetse spiegel te moderniseren opnieuw verzilveren van spie gels. Glasbedryf J. Niessen, Koekoekstraat 24, Utrecht. Staaldraadborstels, harmonica gaas. gereedschappen, hangslo ten deur- en kastsloten, ket ting. draadnagels, moerboutcn, alotschroevcn, houtdraadbou- ten, houtschroeven. enz. ..Het Dekkleedenhuis". Veemarkt- olein 1—2. Utrecht Hypotheek 3Vx% alleen voor mooie posten boven 10.000.—. Tevens beleggings hulzen te koop gevraagd. Ultee. Make laar N B.M., Rcgcntesselaan 83, Utrecht. Tel. 17810. Heeft u mcubelreparatle? Wij overtrekken 2 clubs, 4 stoelen met prima Gobelin v.a. 125. 2 laut., 4 stoelen met prima leerdoek v.a 35. Raadpleeg u ons geheel vrijblijvend. Zend briefkaart. R. Jonker en Zn-, Springweg 65. Kunstgebit reparatie-Inrichting „OudwUk" tel 12330 Voor alle moeilijkheden met Uw kunst gebit W.C. Bunschoten Bloe- jemstr. 13. achter spoorbrug Malicbaanstatinn Lederbewerking. Voor de lange avonden. Alle soorten Ieder en vlechtband In diverse kleuren. Galesloot's Lederhan. del. Vlnkcnburgstr 7. Utrecht. In de week van 31 Oct. tot 5 Nov Japonnen-reclame. Deze kunnen gebracht worden voor chem. reinigen, ontvlekken en oppersen, voor slechts f 2.50. Malson Petit, sinds 1862. Gan zenmarkt 12. teL 13710.

Dagblad voor Amersfoort | 1949 | | pagina 6