BRANDPUNTEN Zweeds Boerenblauw AMERSFOORTSE KUNSTHANDEL Herfsttocht K.N.A.C. B. Q. Hogewincl RODE ZAKDOEKEN AMERSFOORT UTRECHT 4 Woensdag 9 November 1949 DEN HAAG De sporlcom- missie van de KNAC heeft thans de uitslag bekend gemaakt van de op 28 en 29 October j.l. gehouden 12e herfsttocht, welke van Berg er. Dal bij Nijmegen over Zeist naar Schiphol voerde. Slechts één van de 201 deelne mers heeft de tocht reglementair volbracht, d.w.z. deze in de voor geschreven tijd gereden en geen enkele van de 16 routecontroles (Zeist niet meegerekend) gemist. Het was de heer A. J. van Ame- rongen te Amsterdam 'met mevr. R. van Amerongen als kaartleze- res, die dus beslag legde op de herfsttocht-plaquette. Verder was er één deelnemer, nl. de heer C. L van Woelderen uit Den Haag met de heer J. Jolles als kaart lezer, die slechts één controle had gemist maar 46 minuten te laat aan de eindcontrole te Schiphol aankwam. Zes deelnemers hadden twee controles gemist, maar waren op de vastgestelde tijd binnenge komen, terwijl drie deelnemers eveneens twee controles hadden gemist maar te laat de eindcon trole bereikten. De overige deelnemers hebben meer dan 2 controles gemfst, of hun routekaarten niet of niet op tijd ingeleverd. Grote prijs Argentinië BUENOS AIRES. Dinsdag werd de tweede étappe, Como- doro RivadaviaRio Ga) legos, van de grote prijs van Argentinië over een afstand van 944 kilome ter gereden. De Argentijn Fran- gio won m 7 uur 57 minuten 40,4 seconde, gemiddelde snelheid 122 km. per uur. Galvez (Argentinië) werd twee de op 1 minuut. In het algemeen I klassement heeft Galvez de leiding j met 21 uur 24,4 sec Fangio is tweede met 22 uur 1 min. 25.6 sec. Vandaag verschenen 82 deelne mers (oorspronkelijk 119), aan de start. maakt." Rita kan, wat een gewoon mens niet kan LAUSANNE. Rita Hayworth, prinses Ali Khan, zal haar Khan baby krijgen in het deftige kraam vrouweninstituut Montchoisy in een buitenwijk van Lausanne. Montchoisy is de particuliere kli niek van professor Rodolohe Ro- chat, een knappe, grijsharige gy naecoloog van ongeveer 55 jaar, die verschillende koninklijke ba bies op de wereld geholpen heeft. Hij behandelde prinses Anne de Bourbon-Parma, de vrouw van ex- koning Michael van Roemenië, gra. vin Barcelona, de vrouw van Don Juan van Spanje, en hij is medisch adviseur van ex-koningin Victoria van Spanje en haar dochter prin ses Beatrice Torlonia. Prins Ali Khan zou professor Rochat verzocht hebben er niet over te spreken, dat Rita de blijde gebeurtenis in zijn kliniek zou on dergaan Truman's „Fair Deal" zegeviert NEW YORK. De „Fair Deal" van president Truman heeft een grote zege behaald in de vorm van een stevige democratische meerder heid, waarmede Herbert Lehman gekozen is tot senator voor New York en de New Yorkse burgemees ter, Willem O'Dwyer, in zjjn func tie werd herkozen. Lehman versloeg de vooraanstaande republikein Fos ter Dulles. De overwinning van Lehman wordt beschouwd als een aanwijzing voor de Congresverkiezingen van 1950 en als een mogelijk voorteken, dat Dewey, de gouverneur van New York, het volgend jaar niet voor een derde ambtsperiode herkozen zal worden. Trumans ..Fair Deal" was tot de belangrijkste inzet van de strijd om dc senatorszetel ge- Leusden Bekendmakingen Het gemeentebestuur van Leus den roept gegadigden, die een ge zin met meer dan twee kinderen hebben en menen momenteel on voldoende te zijn gehuisvest op, hiervan ten spoedigste schriftelijk I opgave te verstrekken aan de ge- I rneentesecretarie te Hamersveld. Bij de toewijzing van de binnen- I kort gereed komende gemeente- I woningen zal voor zover dit nood zakelijk blijkt te zijn en mogelijk is met deze opgave rekening wor den gehouden De plaatselijke bureauhouder deelt mede, dat in verband met de opheffing van de vleesdistributie in liet vervolg voor huisslachtingen geen voorafgaande machtiging van hem meer is vereist. De bepalingen omtrent aangifte ter gemeente-se cretarie en keuring van de slacht dieren blijven echter onvermin derd van kracht. In verband met de gebruikelijke personeelswisseling voornamelijk I op landbouwbedrijven e.d. in de maand November worden betrok kenen er nog eens op gewezen, dat van iedere verhuizing ook binnen cic gemeente, binnen vijf dagen ter gemeente-secretarie aangifte dient te geschieden. •*'6Mand Hedenavond om zeven uur wordt in de Nederl. Herv. Kerk aan het Hamseweg de dankstond voor het gewas gehouden waarin ds. Jelle- ma hoopt voor te gaan. 'H'st Distributiebureau gesloten De distributiedienst houdt geen zitting meer te Soest. Zij, die nog iets, met betrekking tot de distribu tie, in orde wensen te brengen, kunnen dit nog doen aan het kan toor te Amersfoort, Plantsoen West no. 2. Tel. K3490—4320. Waar de exploitatie der olievel den, waar Indonesië zo rijk aan is, ter hand wordt genomen, ont staan nederzettingen, die uit groeien tot dorpen en steden. Bij de olieraffinaderijen van de BPM te Pladju werken een staf van 500 man en 12.000 arbeiders. De sociale verzorging van dit perso neel is uitstekend. In een modern ziekenhuis worden de zieken, be houdens in uitzonderlijke geval len, geheel gratis verpleegd. SPSV verliest Vorige week Dinsdag speelde SPSV tegen de Rijkspolitie uit Bilt- hoven en won met 41. De return wedstrijd, welke Dinsdagmiddag te Bilthoven plaats vond, bracht eem20 nederlaag voor SPSV. De Bilthovenaren beschikten nu over een betere voorhoede. Tafeltennisnieuws Na een gelijkopgaande strijd wer den door Soestdijk I en Rivendi 4 de punten eerlijk gedeeld. Het werd 55 gelijk. De beide thuiswedstrij den kenmerkten zich door span ning. Zowel Soestchjk 2 als Soest dijk 3 wisten met klein verschil 6—4 te winnen, resp. op PVH 2 en Jaffa 5. Soestdijk 4 leed een 73 nederlaag tegen ZTTV 2. Het pro gramma voor deze week luidt: Woensdag 7 Nov.: VRA 4 Soestdijk 4; Donderdag 10 Nov.: GMU 2Soestdijk 1; Zaterdag 12 Nov.: Soestdijk 2Barna 8; Zater dag 12 Nov.: Soestdijk 3GMU 3. Driehonderd sollicitanten Voor de betrekking van directeur van de VTV.V. „Soest Vooruit" te Soest hebben zich minder dan 300 sollicitanten aangemeld, waaronder vele gepensionneerden. Chauffeur bestal patroon De 31-jarige chauffeur H. L. H. alhier snuffelde onlangs in de jas zakken van zijn patroon en vond daar een portefeuille, inhoudende ca. f 400. Dit geld eigende hij zich toe en maakte er goede sier van. In gezel schap van twee dames trok hij van de ene plaats naar de andere, maar de vreugde was van korte duur, want de chauffeur werd te Scheve- ningen gearresteerd. Ook de hem vergezellende aames had hij geld afhandig gemaakt, nl. bedragen van f 20 en f 10. Wegens deze drie diefstallen was de man Dinsdag voor de Utrechtse Rechtbank gedagvaard, waar een jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest tegen hem werd geëist. Uitspraak 22 November. Nu de Soester knollen weer rijpen Nu de knollen weer rijp zijn moet helaas weer worden geconsta teerd, dat de jeugd, vooral op de velden van de Eng. danig huis houdt en zich knollen toeeigent. Bij een controle werden enige van de ze baldadige jongelui betrapt met alle gevolgen van dien. Gevonden voorwerpen Gevonden- bruin-wit-gele shawl, wollen kindermuts, rechter want, portemonnaic. kunstgebit, witte rozenkrans in doosje, grijze wollen kinderwantjes, bruin-gele rechter want. rechter dameshandschoen, 1 paar glacé heren-handschoenen, jachthond, sergeant (houten klem), bruine ceintuur, sokophouder, bruin gestreept kinderjasje, linker herenhandschoen, zwart met wit gvlekte jachthond, onafgewerkt blauw gebreid jurkje met wol en breipennen, bril met hoorn mon tuur, groene portemonnaie met geld, zwarte wollen want, porte- mognaie. Inlichtingen elke Woensdag en Zaterdag van 14 tot 16 uur aan het politiebureau. Openbare aanbesteding Ten kantore van dc directeur van gemeentewerken aan de Lang; Brinkweg werd Maandagmorgen door B. en W. van Soest mtS openbaar aanbesteed het bouwen van 36 woningen met schuurtjes op een terrein gelegen tussen de Koninginnelaan en Hartweg en be kend onder uitbreidingsplan Hart" weg". 20 inschrijvingen Waren bin': nengekomen met het volgende resultaat: Tetenburg. Utrecht 344 044 Ribberink, Soest, 369.528.—. Hen driks. Hoogland, 319.500.—; Bak ker, Nieuw-Vennep. J 356.000—" v. Breukelcn. Soest, 356.200o! Gort. Groningen, 347.996—, q B. Nijhof. Oud Alblas f 363.496.—- H. W. v. Asch. Soest, 352.700 H. v. Asch. Soest. Soest, 327.960* v. d. Tol, Maartensdijk, 355.104; v. Buren Renes, Leusden' 336.400.v. d. Bom. Huizen (N.H.), 356 000.—; W. Klein Heemstede, f 359.922.v. Maurik' Hilversum, 379.300.v. Herp v. Dijk, Utrecht, 349.900.v. d. Broek v. Wilsum. Baarn 355.032.Vlaanderen 8c Vrees wijk. Huizen 357.000.Th. de Goede. Soesterberg. 349 848.—; Fa. de Ridder. Utrecht, 361.000; Walstein. Laren, 360.000.—. De gunning zal later worden be kend gemaakt. Opbrengst collecte De straatcollecte, welke Zaterdag j.l. in Soest werd gehouden ten bale van 't Nederlandse Oorlogsgraven- Comité, heeft opgebracht f 476, 17, waarvan f 162.71 van Soesterberg. Hoevelaken DOOPS AANGIFTEN Dc aangifte voor de H Doop op Zon dag a.s. moet plaats hebben a.s Vrij- dagavond om 8 uur in dc Consistorie kamer. AUTO DOOR HEK Op het kruispunt reed des nacht* een auto door het afrastcringshek, waardoor- een stuk afknapte en de heg over een gedeelte werd vernield De auto is onbekend gebleven FAMILIEBERICHT Met grote vreugde geven wij U kennis van de ge boorte van onze Zoon MICHIEL De Heer en Mevrouw H. KATTENBURG- DE ZWART Blaricum. 9 November 1949 Englaan 14 Tijd. adres: Majella Stich. ting. Bussum. ADVERTENTIES Voor kraamhulp voor hele dagen naar KR&AMBUREAII AMERSFOORT EN OMSTREKEN Spreekuur elke Woensdag middag van 2—3 uur iD het Wijkgebouw van het Groene Kruis, ingang Valkestraat Tandarts Bergstraat 11 TOT NADERE AANKON DIGING GEEN PRAKTIJK met zwart motief, grote maat 1.per stuk niet meer dan 6 stuks per adres Franco toezending na ontvangst van post wissel of brief met geld ZANTENGE De Genestetstraat 10 Enschede 7ot ZO woorc/en fO. 50 woord méér /O/O per plaatsing Te koop gevraagd Orgel gevr. met krachtige toon. Aanb merk, reg, en prijs bij H. M. de Vaal. Amersfoortsestraat 23. Bar neveld. 4238 Te koop gevr. een in goede staat zijnde bakfiets. Bloe- menhuis Stationstr. 45. 4245 Te koop aangeb. Zwart colbert met vest en smoking m. 48. Langestr. 19 na 7 uur. 4242 Personeel gevraagd Gevr. wegens huwelijk der tegenw. nette eenv, juffr. voor de huishoud, voor dag of d. e. n. Zich te melden liefst na zeven uur Mevr. Wijk, Berkenweg 5, Amersfoort 4244 j^PereonedMiigttJ Jongedame. 19 jaar. zoekt voor ruim 1 maand weck, kantoor, winkel of huishou ding. Brieven no. 4234 bur. van dit blad. Woningruil Woningruil. Aangeb. Den Haag. vrij bovenhuis. 4 ka mers en keuken. Gevr. vrije woning, Amersfoort of om geving. Brieven no. 4237 bu reau van dit blad. Diversen Wat de Hoed is voor de vrouw, is het boord voor de man. Dus naar.. J. Weber, Dollardstr. 40 4235 Radio Dresselaerts voor een nieuwe Philips radio of een vakkundige repara tie is Uw adres Krommestr. 9 Amersfoort Telef. 5772. 4221 Gaat U trouwen? Gefe. llciteerd, maar laat Uw trouwreportage dan bij Ar- chifoto maken. In record tempo gereed. 4222 De mooiste foto's van Uw kinderen maakt men bij U thuis. Laat foto „Bell" dat doen. Oude Soesterweg 116. Telef. 5038. 4223 St. Nicolaas nadert. Laat nu reeds als verras sing een serie kinder foto's aan huis maken door Archifoto. Rubens straat 79. telefoon 3070. Amersfoort 4227 Hocktax van vóór 1940. L.S.P. op het oudste adres om teleurstelling tc voor komen. Billijke tarieven, v. d. Hoek. Paulus Potter straat 34. tel. 6089 4225 Heeft U een klein of groot feest? Archifoto's service- dienst staat altijd voor U klaar. Archifoto, Rubensstr. 79. Amersfoort. 4226 Belastingzaken, boekhou dingen enz. Spreekuren 11— 1 uur v.m. en n.m. 78 uur TeL 4578. Havik 39. Amers foort. 4229 Psychometristc (Helder ziende) heeft elke Donder dag consult van 2.30 tot 9 uur n.m. en volgens af spraak. Zuidsingel 10. 4239 Hoektax. Telef. 6004. Dag en nacht geopend. Concur rerende prijzen. Alleen kan toor St Radboudstraat 10. Geen filialen. 4230 Kaplaarsjes ontvangen, ori ginele Rupax, geen onder werken die loslaten vanaf 3.50. Willemse. Leusder- weg b/d overweg. 4224 [jTfc^p gevraagd Te koop gevr. voor geldbeleg ging 1 öf 2 goed onderhouden woonhuizen. Br. no. 7276 bur. blad. Voor oud goud en zilver ont vangt u de hoogste prijs by H. Esmann, Steenweg 8 naast de Buurkerk. Wie kan ons helpen aan een goede hand- of trapnaaimach.' Br. m. prijsopg no. 661 bur. bl. ^TeJIcoop^aangeb^J Wegens omstandlgh. pracht Philips radiotoestel met ga rantie, prijs f 200. Spoed. Van Vuuren. Liesboschw. 38. Hoog raven. tel. 20376. Bontjas (veulen) m. 44. zeer voordelig. 3 wintermantels, m. 44 p. st. f 25. Willem Arntsz- kade 80. 20.000 zakjes (nieuw oliedoek), afm 23x17 cm, onverwoestbaar.' p. st. 3 cent. J. Geerts, Lijn- markt 37, teL 10228. 40.000 Geallieerde soldalen gaven hun leven voor Uw bevrijding. Geef en collecteer op KLAPROOSDAG Meldt U aan bij het NEDERLANDS OORLOGSGRAVEN COMITÉ AMERSFOORT E. A, Jansen. Begraafplaats Rusthof, Tel. 3603 Mevr. M. v. Hasselen, Muur huizen 11. Tel. 3655 Of waar te Uwer plaatse het Klaproos-affiche hangt. Condor guitaren in kwaliteit onovertroffen, thans f 52 50 en f 42 Desgcw. termijn v.a. f 2.p. w. Alleen verkoop: Muziek Staffhorst. Drieharing- straat 5. Tob niet langer met Uw oude rijwiel, thans leveren wy weer op gemakkciyke betalingsvoor waarden G H. Post. Mamix- laan 126. Tel. 17657. Ned. Klassiek Verbond Afd. Amersfoort Secretariaat: Schaepmanlaan 2 Op Vrijdag 11 November a.s. des avonds te 8 uur zal Prof. Dr ELIZABETH VISSER uit Groningen in het bovenzaaltje van Hotel Frank. Stationsplein, een lezing houden over: „KEIZER NERO EN HET OOSTEN" Alle belangstellenden zijn welkom. In deze bekende fijne uitvoering hebben we weer enkele thee- en ontbijtserviezen ontvangen. Voor 12 personen l\'og steeds weinig deviezen, dus beperkte voorraad UTRECHTSEWEG 36—38 Haarnetten, badmutsmodcl, 2 voor 60 cent. Met elastiek 2 voor 30 cent. Huize Corvcr. Steenweg 1. Veulen bontjas en bl. tulen avondjurk met onderjurk, m. 4042. Magnoliastraat 9 bis a. Tijdelijk aanbod 1 Kurkdroge eiken haardblokken A G per 100 kg. Haast UI ..Winter borg". Burg Reigerstraat 29. Tel. 14316. Te koop aangeb. Singer ring- spoel trapnaaimach. f 125.—. handnaaimach Naumann f 65 Singer kleermakerstrapnaaim f 195.Singer in mod salon- kast. Alle onder garantie, des- gew. op gemakk betalingswij ze. Te bcz. Herenweg 40 (2x bellen), bij de A'damsestr.w.. Utrecht. Haarnetten, badmuts model, 2 voor GO ct Met elastiek 2 voor 30 cent. Huize Corver. Steen weg 1. Demon- Petroleumkachels met kookgelegenheid. Enorme warmte 35.95. Petroleumstraal- kachels 33 50. Eónvlams petro leumstellen 7.95. Emaillc petro- leumvergassers 17.50. Stalen bedkruiken 2.40 Stichtsche Ijzerhandel, Lange Ellsabeth- straat. Te koop: Salamanderkachcls, \ulkaehel, petroleumkachel mooie divan, i g. st., koperen platte traproeden, kinderstoel, box met vloer, cocosloper, prima vloerkleed, meisjes- en damesfiets, overgordijnen. Oud- wijkerveldstraat 65. |^To^HuurjgevraagdJ Gevraagd zlt-slaapkamers met en zonder pension. Aanbiedin gen aan Stichting voor Wo ningzoekenden. Herenstraat 15. Het kantoor voor alle wo ningzaken I Te huur aangeboden Grote gem zlt-glaapkamcr met str water en stookgel. Geschikt I voor 2 stud Tel. 16352. Br. no. 7272 bureau blad. Wed,, 60 jaar. heeft aan tc bieden, gem. zit- cn slaapka mer op goede stand voor dame. heer of ouder echtpaar. Br. no 7235 bur blad. Personeel gevraagd Net meisje gevr. van 8 305 u Geheel zelfst kunnende wer ken Kijzer, Bernard dc Waal straat 57. Zuilen. Tot's banketbakkerij. Biltho ven, Julianalaan 6 D vraagt nette 2e of 3c bediende. Tel 2894. Gevr. voor direct een nette slagerslccrling bij F. W. v. d Vaart, Abstederdijk 69. Utr. Gevr. een aank. meisje voor de morgenuren bij mevr. Hui- bregtsen. W. de Zwijgerstr. 18. Gevr. op patronen-afdeling een aank. lecrllng-coupcuse. Br met opg. van leeft, en ver langd salaris no. 7273 bur. bl Gevr. voor direct, voor tydelijk meisje v.d. of d.e n. Zeer goed loon Aanm. tussen 68 uur: mevr. van Hulsbergen, Wilh.- park 51. N.V. PHILIPS' VERKOOP-MAATSCHAPPIJ VOOR NEDERLAND EINDHOVEN Ruilen Mevr. Agter, Prof. Brockema- laan 38 vr. hulp voor 2 dagen p. w., of meisje voor de mor genuren. Maison de Vries vraagt be kwame coupeuse om zelfstan dig de leiding van het atelier op zich te nemen Nobclstr. 8. Aangeb te Maarssen. Nwe Stationsweg 5. heel huls, kamer suite. gang. keuken, kelder boven 3 slaapk. en vliering, tuin en schuur, huur f 5 per w. Gevr. te Utrecht een derg. woning of iets kleiner, huur tot f C. Personeel aangeb. Lessen Biedt zich aan volwassen reclame-decoraC» e - huisschilder. Br. no. N.—5807. Adv. Bur. Alia, Paus-dam. Bijlessen, meetkunde, algebra Frans, Duits. Engels Toezicht huiswerk. Succes verzekerd Min. 3.per maand. Br. no. 7219 "bur. blad. ontJek 99 door A)wti IDeuU^C. 1176. Hel ging helemaal anders dan ik me voorge steld had. In plaats van één zaten er drie ontdekkings reizigers in de kelder van het gebouw en ze vonden het helemaal niet naar. Nee, ze schenen het zelfs best naar hun zin te hebben. „Heren", stamelde ik zwakjes: „Begrijp het dan toch. Ik heb die gevaar lijke doctor verslagen, die U gevangen genomen heeft en nu zijn jullie vrij om terug te keren naar de be schaafde wereld! „Hihi'', zeiden de drie ontdekkings reizigers hatelijk: „Beschaafde wereld, hahal Doe ze de groeten wij blijven hier. We hebben het hier best naar ons zin sigaren en tabak genoeg, klapkauw gum van die rare knutselaar in overvloed en geen geldzorgen. Dag ventje!" Zo vlug gaf ik het niet op. „Mannen", zei ik: „Dan ga ik terug, maar ik zal ge- eerd worden en beroemd, v/ant dan heb i k de Noord pool ontdekt en jullie niet!" Die was raak, de mannen dachten even na. „Ehben je lid van de ontdek kingsreizigersvereniging?", bromde er toen een. Ik stamelde verbaasd dal ik daar nooit van gehoord had en toen begonnen ze alledrie weer te hoonlachen en gooiden me de deur uit. „Dan is je ontdekking niet geldig'', riepen ze: „Ga weg, amateur Je bent geen vakmanI Vooruit, ga maar weg en de groeten thuis!" Helemaal duizelig en teleurgesteld liet ik me de deur uitwerken Diversen Hond gratis, middelgroot, lang harig bouvier, vr. zeer goed dier. goed tehuis. Tel. 20675. Kromme Nwe Gracht 47. Bijverdienste gezocht door em- balleur. Goed administratief onderlegd. Bekend met c-xp. Binnen- en buitenland. Br. no 664 bur. blad. Arnova. Hekelsteeg 17. telefoon 10987. maakt Uw oude lampe- kap als uieuw. Mr, Michael, Psychometrist- Ma'gnetlseur. houdt iedere Maand, en Donderd spreek uur van 109 uur, en volgens afspraak. Singeldw.str. 3 bis. by de Herenweg. Proefcon- sult schriftelijk 1.foto. geb.datum insluiten. Een zakenman heeft geen tijd voor allerlei adminlstratiewerk Hij draagt dit over aan Ac countantskantoor O. J. Dekker. Homcruslaan 63. tel. 15530. :teeds 40 jaar Uuijsman s Kof- ferbuis. Voor koffers, schooi en actetassen portemonnales portefeuilles riemen, honden artikelen enz Oudegracht 24 bij dc Jacobibrug. Héren. wilt u zich prettig scheren, dan moet U de mes- les .Drogist" eens proberen' Eens geprobeerd, altijd be geerd! Verkrijgbaar alleen bu Drogisten Ulo uw stoffen vervaardigen wij chique japonnen, deux-piè- ces. mantels mantelcostuums enz U kent onze coupe. Fa Fortuin Nobelstraat 25 A. Tel 14065 Uw kousenreparatie zonodig klaar, terwijl U wacht, dan Uw kousen by ..de Kousenladder" gebracht. Breedstraat 55. tel, 22105 Speciaal voor ladders onhalen in Nylons Voor 90 pulden maken wy een met 15 jaar garantie 3-delig geheel verend bedstel. als U Uw oude kapokmatras laat verwerken. Utr. Matra^senma- kery. Koekoekstr. 50. Utrecht, Mr. liobliil. Telepaath-Hclder- ziende. Croeselaan 299 bis. Utr Verstrekt adviezen omtrent Toekomst, Karakter. Huwelijk Werkzaamheden, Vooruitzich ten enz. Spreekuren werkda gen van 7—9 uur. Postuegelhandel J. Esser, Ma- riastraat 35. Utrecht wy kun nen van vrijwel alle landen van Europa prima albums leveren Olieverf. Prima vooroorlogse Glansverf 2 25 per kg. Even eens op zuivere vooroorlogse basis. Grondverf, Standverf Japanlakken. Blanke Lakken enz. Onze verven komen uit eigen fabriek en worden voor U op elke gewenste kleur ge brachtAangewezen adres voor H H Schilders en weder verkopers. Erkend verffabri- kant door het Rijksbureau Chemische Producten Gron Electr Verffabriek B Kuipers Vleutenseweg 118 Utrecht Tel IVle zich fijn wil tractoren, moet vlees en worst van J°h van Rijn proberen Springweg 7 Tel 14314 U slaagt beter voor een pracht radio-apparaat bij Radio Cen trum. vanaf I 175 Gemak kelijke betalingsvoorwaarden Vinkenburgstraat 46 Telef 19636. Pasfoto's? 10 stuks geperfo reerde en gegomde foto's ge lijk sluitzegels in één boekje Alleen verkrijgbaar bij Pers fotobureau 't Sticht Steenweg 15 Utrecht. Hypotheken - Financieringen Credietcn. Ook kleine lenin gen aan particulieren Afw snel en discreet. Br met post?. ..Reclamepost" M P Lindostr 29 bis Utrecht. Verhuizingen Transporten Van ouds bekend fa wed G v. d. Brink en Zonen. Goe- destraat 114-116 tel. 12303 Utr Erkend meubeltransporteur Vakkundig, vertrouwd billijk J. Kolljn Reparatie verster kers en radioapparaten. Am- sterd.str.weg 162, Utrecht. Lederbcwerklng. Voor de lange avonden. Alle soorten leder en vlechtband in diverse kleuren. Galesloot's Lederhan. del. Vinkenburgstr 7 Utrecht. Korter en Tasrcparatle. Rits sluitingen voering, handvatten, sloten enz. Grote sortering school- en actetassen v.a f 5.25. Galesloot's Lederhandel. Vin kenburgstraat 7 Utrecht, Permanent Wave „Wella" met o..ebehandelmg 7.—. ideaal f 6.—. Geschoold personeel. Gedipl. kapper. Jos V. d. Laan. Bemuurde Weerd OZ. 1 tel. 18032 Laticelzadelkusscns maken een fauteuil van uw flets, 5.25. Alle soorten Phillpslamptn 13.55. Dynamo I 9.75. Repa ratie-inrichting van Ouwer- kerks Rijwielhandel. Oude gracht hoek Wed. Uw bed slecht? Bel 16718 In 1 dag gereed. Als nieuw tcrüg. bijgevuld met Java-kapok. Vrijblijvend prijsopgaaf. ..Avo", Jutphaasseweg 78. Utrecht. Kunstgebitten reparatie, binnen 1 dag klaar. Spoedgev. vlug ger Geopend v 88 u.. ook Zat. Let op het juiste adres: Oudwijkerdwarsstraat 134 (to. school, buslijn 2). öozc week geven wij als extra reclame costumes cn mantels voor slechts 2 50 Deze goe deren worden chemisch gerei nigd en model geperst- Malson Petit sinds 1862. Ganzenmarkt 12 Tel 13710 Vulpen kapot, breng hem bij ons. U krijgt hem weer als nieuw terug en vakkundig ge repareerd. Zuidam's Kantoor boekhandel. Fa M. H. Mos- tert. Voorstraat 44. oor matrassen overtrekken en bijvullen, naar de Speciaal zaak in matrassen, in één dag klaar. Utr. Matrassenmakerjj. Koekoekstiaat 50. Utrecht Veren bedden 3-delig nrokeu en overtrekken met veren- dichte tijk, in één dag klaar. Natuurlijk naar de Speciaal zaak in matrassen. Utr. Ma trassenmaker!)Koekoekstraat 50, Ulrecht.

Dagblad voor Amersfoort | 1949 | | pagina 4