aankomende KANTOORBEDIENDE LIQUIDATIE TEXTIEL LEGERGOEDEREN (mnl. of vr.) M.T.S.er AMERSFOORT UTRECHT Gerepatrieerde MILITAIREN ZOEKEN WERK Alleen voor gerepatrieerde militairen. 6 Woensdag 14 December 1949 Ivan een grote partij bestaande uit: I WOLLEN BATTLE-DRESS PAKKEN (broek en blouse) van ff 1.75 - ff 5.- per stel LINNEN WERKBROEKEN I (licht beschadigd) I 1.50 p. st. WOLLEN BLAUWE BROEKEN .14.- p. st. z g. a.n. SOKKEN 25, 30, 35 en 45 ets. p paar I WOLLEN TRUIEN (licht beschadigd) 11.50 p. st. JAEGER ONDERPAKKEN (perfect) f 2.50 Verder aanwezig een partij z.g.a.n. KHAKI-WINTERJASSEN Ien een partij Amerik. bruine kamgaren broeken VERKOOP UITSLUITEND AAN HANDELAREN EN FABRIEKEN LSTOCK AMERICAIH, Waterlooplein 14, Amsterdam TELEFOON 24313 CENTRALE VERWARMINGSBEDRIJF te AMERSFOORT VRAAGT: materiaalkennis gewenst en kunnende factureren. Brieven onder no. 2208 bureau van dit blad. met enige fabriekservaring gevraagd door fabriek met metaalbewerking Leeftijd 2535 jaar. Bij gebleken geschiktheid levenspositie. Pensioen regeling. Brieven met inlichtingen omtrent opleiding, hui dige en vroegere werkkring, leeftijd, laatst geno ten salaris onder No. 791 bureau van dit blad. Ti enmi Door de EdelAchtbare Heer Rechter-Commissaris in het faillissement van H. BLOM, garagehouder, Breestraat 4 le Amersfoort, is bepaald: le. dat de termijn, binnen welke de schuldvorderingen moeten zijn ingediend bij de Curatrice. zal eindigen 30 December 1949; 2e. dat de verificatie-verga dering zal gehouden worden op Maandag 13 Februari 1950. des voormiddags om 9 15 u in een der lokalen van het Gebouw der Rechtbank te Utrecht, Hamburgerstraat nr 28. De Curatrice: Mr. E. C. C. BollLiorv Groen v. Prinstererlaan no. 24 Amersfoort, 14 December 1949. imw'i, I Tóe zo fO.i Te koop gevraagd I Te koop gevraagd een in roede staat zijnde handnaai- nachine. Brieven onder No *.202 bureau van dit blad. Voor kraamhulp voor hele dagen naar KRAAMBUREAÜ AMERSFOORT EN OMSTREKEN Spreekuur elke Woensdag, middag van 23 uur in het Wijkgebouw van het Groene Kruis, ingang Valkestraat Voor rijwielen en onder delen. autopeds en driewie Iers, het aangewezen adres is H. Brandt, Hof 29, Amers foort, tel. 6454. Modevakschool „Coupe Na tionaal", W v. Mechelenstr. 15. Amersfoort. Lerares E. d. Beek. Knip- cn naailessen voor'eigen gebruik. Kniples- sen voor gevorderden. Oplei ding voor examens. Kleine clubs, ook privé-les. goed onderwijs, billijk tarief. Aan melden dagelijks. Abonneert U zich NU op Leesportefeuille „Intiem". Wekelijks 11 tijdschriften. Inl.: Diependaalselaan 268, Tel, 9256. K 2950 Te huur aangeboden Gevraagd te Amersfoort 1 zit- en 2 slaapkamers ge meubileerd m keuken of gebruik daarvan voor pers. vanaf Maart voor 9 maanden. Brieven onder No, 2201 bureau van dit blad. Voor direct gevraagd een net dagmeisje, zelfst. kun nende werken. Aanmelden Radiolux. Langestraat 17. Te koop: nieuwe wollen japon, maat 48 (groen) 25, Primulastraat 27. Te koop: 2-pcrsoons ledi kant met spiraal. Scheltus- straat 37. Te koop: Huisje met 7000 M3 grond. Brandsweg 70. Hulshorst. Brieven aan Ko ninginneweg 138 Amsterdam, Personeel aangeb. Een nette verstelnaaister biedt zich aan voor oud en nieuw werk. Brieven onder No. 2204 bureau van dit bl. Ruilen Woningruil. Aangeboden A'dam Zuid, 1 min. van Olympiaplein moderne le etage, 3 kamers, badkamer, keuken. W.C., zolderkamer en veranda. Gevraagd: wo ning A'foort of naaste om geving. Brieven onder No. 2206 bureau van dit blad. Aangeb. een grote woning omgev. Soesterkwartier. bev. 4 slaapkkamer suite, keu ken. kelder, 2 min. van kerk en school. Eventueel ook te koop. Gcvr. Kleinere woning omgev. Soesterkwartier. Br. onder No. 2205 bureau van dit blad. Diversen Al Uw schoenreparatie in één uur klaar, pracht afwer king. Zolen genaaid of ge lijmd en geen verhoging van prijs. Honderden tevreden klanten. Willemse, Leusder- weg b. d. overweg. Psychometriste/Helderziende heeft elke Donderdag con sult van 2.30 tot 9 uur n.m. en volgens afspraak. Zuid singel 10. Radio Dresselaerts. Voor een nieuwe Philips radio of een vakkundige reparatie is Uw adres: Krommestraat 9, Amersfoort, tel. 5772, Wü kopen alle soorten radio-apparaten, ook defect gramofoonmotoren, pick-ups, platen, kleine en grote par tijen, wasmachine-motoren, naaimachines, gereedschap pen, rijwielen, enz. enz. In- en verkoop. Rijwielhandel en reparatie-inricht, .plec tra". Het Handelshuis, Hof 29, tel. 6454. De mooiste foto's van Uw kinderen maakt men bij U thuis. Laat foto „Bell" dat doen Oude Soesterweg 116, telef. 5038. Belastingzaken, boekhou dingen enz. Spreekuren 11 1 uur v.m. en n-m. 78 uur. Tel 4578, Havik 39. Amers foort. Kerstmis nadert. Laat nu reeds als verrassing een se rie kinderfoto's aan huis maken door Archifoto. Ru- bensstr. 79. tel. 3070. A'foort. Heeft U een klein of groot feest? Archifoto's service dienst staat altijd voor U klaar. Archifoto. Rubensstr. 79, Amersfoort. Gaat U trouwen? Gefelici teerd. Maar laat Uw trouw reportage dan bij Archifoto maken. In record tempo ge reed. Autorijschool C. Schuur. U leert rijden in een fonkel nieuwe wagen, veilig eenvoudig. Utrechtseweg tel. 3107. „Actief" 20 op prijzen van reinigen. korting chemisch Accordeon-vereniging te Amersfoort heeft nog plaats voor beginners en gevor derde accordeonspelers (sters). Aanmelden Bert Pot, Bisschopsweg 74. Vermist, Dinsdagmiddag, 13 Dec., 3 uur, voor Gemeen tehuis Amersfoort, actetas met administratieve inhoud (o.a. portefeuilles met voor vinder waardeloze stukken), bril, damesbeurs, enz. Voor vinder of degene die aanwij zingen geeft beloning. Ver voegen bij Kinderzorg, Arn- hemseweg 67 of Rubensstr. 19. Te koop gevraagd Oud goud, zilver en Juwelen. Hoogste waarde. G. F. "Huls man Jr., Juwelier, Vredenburg 33. Utrecht. Expert der Ned. Spoorwegen. Zoldcroprulmlngcn. De hoogste irijzen voor lompen en meta- en. Fa. T. Flentcrle, Amster damsestraatweg 57 telef. 16546 en Zonstraat 34 tel. 22073. WIJ geven de hoogste prijs voor oud goud en zilver. Ju welier C. van Dijk. Steenweg Te koop gevraagd: Ameri kaanse tijdschriften op elk ge bied, niet ouder dan Januari 1949, bij „De Boekenmolen" D. H. Kooi. Slotlaan 1. Zeist. TcL 4784. WIJ kopen alle soorten lom pen en metalen, tegen de loogste prijzen. A. Prozée. Vleutenseweg 49. telef. 10631. Utrecht Voor oud goud en zilver ont vangt u de hoogste prijs bij H. Esmarm. Steenweg 8 naast de Buurkerk. llioenzestiel ^enddriehonderdz Ons Nederlands gezin wordt elke dag weer groter en groter. En er is practisch geen huis waar ik een nieuw familielid door de schoorsteen laat zakken, of er glijdt ook dag in dag uit een dagblad in de brievenbus. Dat is een van de redenen waarom Adverteren in Dagbladen z'n geld dubbel en dwars opbrengt. PUBLICATIE VAN HET CEBUCO Centraal Bureau voor Courantenpubliciteit van de Nederlandse Dagbladpers Te koop gevr.. beslist in goede staat, roeibootje. Tevens tc koop aangeb. zéér mooi dres soir (massief eiken). Tc bevr. A. Ph. Lavèn Jr. Amsterd.sir - weg 329. Te koop aangeb. Een prima handnaaimachin Lcwenstcln 65.Singer 75.—, een Naumann ringspöel trapnaaimachinc 145.Sin ger in salonkast. Alle onrier garantie en desgewenst op ge makkelijke betalingswijze bezichtigen: Herenweg 40 bij Amsterd.str.weg. Utrecht. Eiken huiskamertafels, flinke voorraad p. stuk 20.—. Geerts. Ljjnmarkt 37. Telef 10228. Militaire gestikte dekens, twee pers. gebruikt maar gestoijmd per stuk 6.—. J. Geerts. Lijnmarkt 37. Tel. 10228. Eén pers. bedden 19.— ook op gemak, betaling. J. Geerts Lijnmarkt 37 Tel. 10228. Accordeon, piano-klavier, 80 bassen, met reg. Merk Sett Soprani (Rialto) Moderne kast, njeuw 1 450.Br onder no. 7664 bur. blad. Te koop: Ledikant 1 p., hout 10.—. Nachtkast f 5.—. Was tafel 5.—. Waskast 29—. Club 19.Lits-jumeaux 49. Secretaire 59 Bureau f 49. Lange Nieuwstraat 43. Vader 'eest voor. Prachtig boek met 36 verhalen voor de kleintjes om voor te lezen 2.90. Zuidam's Kantoorboek handel Fa M. H. Mostert -Voorstraat 44. Te koop aangeboden: bakfiets met ni.cuwe banden. Te bevra gen bij N. L. Mulder. Kastan- claan 19. Groenekan Accut ulatorcn. Wij leveren alles op het gebied van accu's A. H. Spronk. N Daalstraat 3 Utrecht. Telef. 19970 Autopeds met sPaakwiclcn, lieheel op kogels lopend f 31.95 De Kampioen, Marnixlaan 15 Tel. 11195 Utrecht. Tob niet langer met Uw o"de rijwiel, thans leveren wij weer op gemakkelijke betalingsvoor waarden. G. H. Post. Marnix laan 126. Tel. 17657. Haarnetten, badmutsmodel. voor 60 cent. Met elastiek 2 voor 30 cent. Huize Corver. Steenweg 1. Neumeyer piano te koop In prima staat Brieven no. It 5957, Adv. Bur. Alta. Pausdam Kinderwagen, goed onderhou den. v.o. kwaliteit en een pit- rieten wieg op wielen, z g a.n. (gr. model). W. van Abcoudo- plcin 26 (Tuinwijk). Open haard te koop aangebo den v. Alphenstraat 38bisA. Utrecht Woensdag- cn Vrijdag avond na 6 uur. Te koop kunstspelniano, ook Fiedler. Leipzig, mahonie kast met 44 rollen, meest klass. muziek cn Becthovenbankjc. Adres. Wilhelmlnalaan 26, Zeist. Te huur gevraagd Rustige jongeman, vraagt gem zit-slaapkamer z pension per 1 Jan. Week-end afwezig Br. onder no. 792 bur blad. Te huur aangebeden Werkplaats te huur. vragen Koningsweg 61. Aangeboden een gezellige gem. zit-slaapkamer met v.w. en prima pension. Prof. Ritzcma Boslaan 73 (Tuindorp) Personeel gevraagd Net Jong meisje voor de mor genuren gevraagd in gezin met 2 kinderen. Dr. s'Jacoblaan 9. Tuindorp. Gevr flinke werkster voor Dinsdagmiddag, Donderdag en Zaterdagavond. Slagerij Schut ter. Nachtegaalstraat 76 Magazijnen Tamse Sassen- straat Zwolle, in le klas Luxe artikelen, Porcelein, Lederwa ren enz. zoeken een Gerou tineerd Jong Etaleur. schaafd persoon met fijne smaak, accuraat cn vlug kun nende werken. Aanb. met sal. Personeel aangeb. Dame biedt zich aan tegen matige vergoeding om bij heer op gevorderde leeftijd en ge goede middenstand de huis houding waar te nemen, hij voork. met hulp van werkster. Geen verpleging. N H. Utrecht of omgeving. Br. onder no. 7666 bur. blad. Dame wil assistentie ln de bulshouding verlenen bij men sen op leeftijd, bij dame alleen of in rusthuis. Kan zeer goed koken en alle voork. huish. bezigh. verrichten. Intern. Br. no. S—5958, Adv. Bur. Alta. Pausdam. Beschaafd meisje voor lichte huishoudelijke bezigheden ge negen eventueel in zaak te helpen. Intern. Op de hoogte van fotografie. Brieven onder no Z 265 Beijer's Adv. Bureau Wed 5. Lessen Muzieklessen, Eddy Reeskamp. Thomassenstr. 17. Gasfabriek. Tel. 11366. Accordeon, blok fluit. guitaar. Hawailanguitaar, mandoline en alle andere tok. keiinstrumenten f 5.p. mnd. •iuiickinstituut Reeskamp. Les sen op gitaar hawaiian-gitaar en alle andere tokkelinstru- menten. Leistraat 3 bis (halte Wittevrouwenbrug). Tel 19160 Cevestlgd sinds 1893. lachincschrijven. Stenografie Handverbcteren. Boekhouden. .Middenstandsopiciding. Talen Ook prima schriftelijke lessen Mercurius-cursussen voor han. delsonderwijs. Amsterdamse- straatweg 12 bis. U»recht Tel 13714 Ruilen Winkel-woonhuis met werk plaats aan de rand der s'.ad Te ruilen voor nette woning. Te bevragen onder no. 7662 bur. blad. Diversen Mr. Michael Psychometrlst'. Magnetiseur houdt iedere Maand, en Donderd spreek uur van 10—9 uur. en volgens afspraak. Singeldw.str 3 bis. bij de Herenweg. Proefcon- sult schriftelijk I 1.—. foto eeb datum Insluiten Kunstgebitten reparatie, binnen 1 dag klaar. Spoedgcv. vlug ger. Geopend v. 88 u ook Zat Let op het juiste adres. Oudwijkerdwarsstraat 134 (to school, buslijn 2). Een zakenman heeft geen tijd voor allerlei administraticwerk Hij draagt dit over aan Ac countantskantoor O. J. Dekker. Homeruslaan 63. tel. 15530. Olieverf prima vooroorl. glansverf 2,25 per kg. Even eens op zuivere vooroorlogse basis. Grondverf. Standvérf. Japanlakken. Blanke Lakken, enz. Onze verven komen uit eigen fabriek en \yorden voor U op elke gewenste kleur ge bracht. Aangewezen adres voor H.H Schilders en weder verkopers Erkend verffabri- kant door het Rijksbureau Chemische Producten. Gron Electr. Verffabriek B. Kuipers. Vleutenseweg 118 Utrecht Tel Wie zich fijn wil tracteren, moet vlees en worst van Joh. van Rijn proberen Springweg 6 Tel. 14314 Postzegclhandol J. Esser, Ma- rlastraat 35, Utrecht. Wij kun nen van vrijwel alle landen van Europa prima albums leveren. U slaagt beter voor een praent radio-apparaat bij Radio Cen trum, vanaf f 175.—. Gemak kelijke betalingsvoorwaarden. Vinkenburgstraat 4—6. Telef. 19636 Verhuizingen Transporten. Van ouds bekend fa. wed G v. d. Brink en Zonen. Goe. destraat 114-116, tel. 12303, Utr Erkend meubeltransporteur Vakkundig vertrouwd, billijk Reeds 40 Jaar Huijsman's Kol- ferhuls. Voor koffers, schooi en actetassen, portemonnaler portefeuilles, riemen, honden- artikelen enz Oudegracht 24 bh de Jacobibrug Geneeskrachtige kruiden recepten van J. Mesters, Jans- veld 53 Utrecht Bij de Voor straat. Uw kousenreparatie zonodig klaar terwijl U wacht, dan Uw kousen bij ..de Kousenladder" gebracht. Breedstraat 55. iel 22105. Speciaal voor ladders ophalen in Nylons. Hypotheken - Financieringen - Credleten. Ook kleine lenin. gen aan particulieren. AIw snel en discreet. Br. met postz ..Reclamcpost" M- P, ilndost r 29 bis. Utrecht Permanent Wave „Wella" met ollebehandellng 7.—. tdeanJ I 6.—. Geschoold personeel Gedlpl. kapper Jos. van de Laan. Bemuurde Weerd 0.7, II Tel. 18032. Heren, wil» o zich prettig scheren, dan moet U de mes jes „Drogist" eens proberen Eens geprobeerd, altijd be geerd! Verkrijgbaar alleen bH Drogisten; Kapsalon Gretha. Permanent Wave f 5.—. Bekkerstraat 8 Pasfoto's. 10 stuks geperfo- reerde en gegomde foto's ge lijk sluitzegels ln één boekje Alleen verkrijgbaar bij Pers fotobureau 't Sticht. Steenweg 15. Utrecht. Koffer, en Tasreparatle. Rits. sluitingen voering handvatten sloten enz. Gróte sortering scnool- en actetassen v.a. f 5.25 Galcsloot's Lederhandel, Vin kenburgstraat 7. Utrecht. Lederbcwerkng. Voor de lange avonden. Alle soorten leder en vlechtband in diverse kleuren. Galcsloot's Lederhan. del, Vinkenburgstr. 7. Utrecht Byouxhuis, Choorstraat 21, zet nieuwe spiegel in Uw poeder doos. rijgt Uw gebroken col- lier cn rep Uw bijouterieën Toekomstpeilingen. Wat zal 1950 brengen? Zendt foto. ge boortedatum en 2.60 aan te- lepaath Robinl. Croeselaan 299bis. Utrecht Consult de« avonds van 7—9 uur. Dames opgelet. Een welkom Kerstgeschenk. Permanent Wave 5.— met Biologische crème en oliebehandeling i 7 50 Watergolven, ondulcren, ver ven en bruldskappen. Met en zonder bespreken. Malson .Beatrix", Amsterdamsestr.weg 163. Utrecht oo (Omtt ITV.üldijIc~ 1206. Ik dacht er dus niet over om voor die twee opgepoetste mannen de renbaan te verlaten en toen ze samen ruzie gingen maken trok ik me een eindje terug. „Luister eens, Pedro", zei ik: „We zullen die lui eens laten zien dat wij net zo goed op dit veld thuis horen als zij. Jij bent ook een echt renpaard. Laat zien wat je kunt, Pedro zo snel mogelijk vooruit!" Pedro begon te hinniken van vreugde, er kwam een vastberaden trek rond zijn ogen, hij verhief zich op zijn achterbenen en haalde diep adem De volgende seconde had ik het gevoel of ik door een passerende sneltrein meegesleurd werd, zo snel en met zulke machtige sprongen wierp Pedro zich vooruit! Het kostte me heel wat moeite om in het zadel te blijven, het was niets geen rustige zitplaats. In de bochten hing ik er half naast en het scheelde niet veel of ik sloeg over boord, maar de vaart bleef erin en Pedro scheen er zelf erg veel plezier in te hebben. De twee dure heren, die nog steeds stonden te kib belen kregen me pas in de gaten toen ik al aan de andere kant van het veld was. „Hé, kijk eens", bromde de dikke: „Ketelbinkie slaat op holI" „Nee", zei de lange en tuurde peinzend naar de rennende Pedro: „Maar dat paard van hem is akelig snel, bijna net zo snel als ons paard Flits. Dat mag niet, we kunnen geen mededinger gebruikendaar moeten we iets aan doen Geaem. marinier, b z.a. als instrument maker-glasblazer, 4 j. laboratorium- pract., ook buitenland. Br Pm-19761 bureau van dit blad Gedemob Sgt-Maj. v. g h.. jong en energiek, zoekt een passende betrekking als reiziger-vertegenwoordiger, reeds als zodanig werkzaam geweest bij groot Hardelshuis tc Amsterdam. Br. Pm-19760 bureau van dit blad Gedemobiliseerd Korp Verp. KL, 24 jr., z. z. g. g als verkoper of reiziger in textiel In bezit rijbewijs A. Kan volgend jaar examen doen pr. ged. mamifacturen-brevet. In totaal 5 jaar in het manufacturenvak werkzaam ge weest. Br. Pm-19759 bureau van dit bl. Gedemobiliseerd O.V.W -er. gehuwd 25 jssr zag zich gaarne geplaatst als chauffeur in Doetinchem of omstreken. Br. Pm-19758 bureau van dit blad. Gerep. mil.. 23 jr., wil een toekomst als vertegenwoordiger veroveren Goede alg. ontw.. Midd dipl. Int. rijbewijzen. Uitst. get schriften. Br. Pm-19763 bureau van dit blad. Gedem. Sgt. K.L., zoekt plaatsing als Instrumentmaker in groot of klein be drijf. leeftijd 26 jaar. Genegen ook als chauffeur dienst te doen. In bezit van alle rijbewijzen. Br. Pm-19762 bureau var, dit blad. Ged. korp., 4 Jaar tropendienst, oud 23 jaar. in bezit Ambachtsschooldiploma M T.A.S., rijbewijs A en B. biedt zich aan als chauffeur. Tot alle arbeid bc- reid. Br. Pm-19909 bureau van dit blad. Bijna gedem. militair, 24 jr., H BS.-opl zoekt werkkring ln handelsbranche' liefst omg Utr. of A'dam. T.z.t. uitzen ding naar Indon. of buitenland geen be- -waar. Br. Pm-19910 bureau van dit bl. B.z.a. ged. mil., halfwas kok. Z.z g.g. in goed rest. of hotel om vak grondig te leren. Br. Pm-19911 bureau van dit blad. Gedemobiliseerd militair zoekt langs deze weg een werkkring als machine bankwerker (instrumentmaker, stem- pcimaker). Diploma's aanwezig Br. Pm 19895 bureau van dit blad Jongeman. 21 jaar. zag zich gaarne ge plaatst in groenten- en frultbcdrijf. Met vak bekend. Zelfstandig gewerkt, v.g.g voorz. Br Pm-19902 bureau van dit bl Gercpatr. sergt-. 23 jr.. ongeh.. N.H.; ervaring 6 jr. winkeldiensten en 3 jaar magazijnwerkzaamheden, b.z a voor pass. Werkkring, v.g.g.v. Br. Pm-19900 bureau van dit blad. Gerep. mil., 23 jr.. b.z a. als technisch tekenaar voor electr. instrumenten. Opl. 4 j. A.B.S., V.M.T.O 1 j. Electr. Techn. School. Br. Pm-19874 bureau van dit blad. Gedemob. militair 7 Dec -devisie zag zich gaarne geplaatst als clectriclen. Br. Pm-19876 bureau van dit blad Gedemob. mil., leeft. 25 jr., zoekt eon hem passende werkkring, beroep auto monteur. In bezit van diploma's. Ook kunnende chaufferen. Br. Pm-19878 bu- reau van dit blad. Gercpatr. militair, leeftijd 24 j.. in bezit van dlpl. M.T.S. afd. Werktuigb zoekt een passende werkkring. Brieven Bm- 19879 bureau van dit blad. 2e Bovag-monteur. 23 jaar. van gegoe den huize. 3-j. HB S gedem uit Indië (vliegtuigmonteur), zoekt plaats in le klas garage Br. Pm-19881 bureau van dit blad. Gerepatr. militair z.z.g.g. als admini stratieve kracht in magazijn of id. Demobt. eind Febr '50. Ruim 3Ï6 jr. adm. werkzaam (ook zelfstandig). Kan typen en is v.g.g.v, Br aan W. Zwaan. Voorstraat 88. Stavoren.Pm-92450 Ged. militair kok. bakkerszoon, v.g.g.v., zag zich gaarne geplaatst in een bakke rij (gemengd), in Leiden of omgeving. Brieven aan A. A. de Vries, Voorstraat 12. Leiden. Pm-92449 Gerepatrieerde zoekt een betrekking, liefst op handelskantoor. In bezit van Ulo-A-, typen- Engels-dipl. Brieven Pm-19880 bureau van dit bjad. Dem. 2c luit 23 jr.. H.B S-A 5-j c. g. ie'zoekt bctr. op handelskantoor, liefst afd. export. Uitz. buitenl geen be7.waar (niet Indon.) Br. Pm-19822 bu reau van dit blad. Gedem. mann.. leeft 22 jr zoekt plaats in expeditiebedrijf of als pakhuisknecht. Onverschillig in welke plaats of pro vincie. Br. Pm-19820 bureau van dit bl. Gedemob. sergt-adm., zag zich gaarne geplaatst als adm. kracht, liefst Amster dam of Hilversum. Psych. techn. test. onderzoek aanw. Br. Fm-19821 bureau van dit blad. Gedem. d.pi. mil., Mu'o, kant.ervaring, zoekt betrekking. Is bereid alles aan te pakken. Br. Pm-19819 bureau van dit bl. Gerepatr. le It.. 31 jr. geh H.BS-B. pr.dipl. Fr.. D.. vlot Eng. spr. 6 jr erv. corr., uitst. stylist, repres.. zoekt werkkring, waar talenkennis hem voor uit brengt. Br. Pm-19V86 bureau van dit blad. Gedem. mil., zoekt werk als lasser, auto. genisch lassen M Bethlehem, Haven straat, Winsum (Gr.) Pm.-92448 Biedt zich aan: Halfwas bakkersknecht voor gemengd bedrijf. Brieven aan J. de Krey. Giessen-Nieuwkerk Pm-92447 Aliround-secr., 28 jr. 3 j. buit.l.gew. zoekt interessante betrek. Commerciële inslag. Genegen te reizen Indiensttred. onmiddellijk. Br Fm-19824 bureau van dit blad. Verpleger in bezit van diploma A en B. zoekt hem passende werkkring, onver schillig waar. bij voorkeur hls verband- mcester. Br Pm-19826 bureau van dit bl. O.V.W.-er Kon. Mar.. 36 Jr.. zoekt be trekking. Uitst. refer., prima organisator, zelfstandig werker, past zich snel aan en is betrouwbaar. Gewend leiding te geven Liefst op afd. Sociale Zaken van grote Mij. Br. Pm-19837 bur. van dit bl. Gerepatr. korp -schrijver met 3\i, jarige pract. ervaring en in bezit van" MULO A cn B. dipi. typen. z.z.g.g. in admin. functie of boekhoud-ldcling. Br. Pm- 19986 bureau van dit blad Voor direct los arbeider, onverschillig wat, 24 jr., ong., kunnende melken en enige chauff.-tiv Llefr.: in Fr. Br. Pm- 19968 bureau van .ait olad. Demobilisant zoekt werkkring in piano- bedrijf. Bekend met klavierbeleggen, be- vilten. enz. Br Pm-19992 bur. van dit bl. A.s. demobilisant zoekt werkkring. Liefst als verkoper in grote zaak of als post beambte bij de P T.T of als conduct, bij de tram. Ervaring als facteur. Br. Pm-19991 bureau van dit blad. Gerepatr korp. O.V.W -er. 22 jr. zoekt een baan. Opl. Middelb. Hand sen. On verschillig wat of waar (ook buitenland). Geen kantoorwerkz. Br. Pm-19990 bu reau van dit blad. Ged. Kpl. L S.K. 23 jr.. zoekt passend werk. Bez. Dipl. Amb. Dag- en Avond school (Bemeteli. Midd st.-dipl., 3-jarige L.S.K. met Opl. Vliegt.monteur. Br. Pm- 19988, bureau van dit blad. Biedt zich aan ged. rail. uit Indonesië Genegen alle voorkomende werkzaam heden te verrichten. Liefst kantoorwerk. Br. Pm-19967 bureau van dit blad. Demob. sergt.. 4 j. werkz. bij radio- techn., gewend met pers. om te gaan en studerend voor technicus, zoekt een hem passende werkkring. J. G. Joostcn. Hoofdkantoor W.Z. 53, Emmer-Compasc. Pm-92579 Biedt zich aan: le kapperbediende. Goed kunnende werken cn v.g.g v. Br. Pm- 19966 bureau van dit blad. Jongeman b.z.a als chauffeur-monteur bij een transportonderneming of garage Br. Pm-19875 bureau van dit blad. Aan de Advertentie-afdeling vSn het „DAGBLAD VOOR AMERSFOORT" Snouckaertlaan 7, Amersfoort Adres: Datum van aankomst in Nederland: Naam van boot: Deze annonces worden in volgorde van binnenkomst geplaatst op een door het „Dagblad voor Amersfoort" te bepalen dag

Dagblad voor Amersfoort | 1949 | | pagina 6