25 GARDO repareert alles aan Uw kinderwagen Groothandelsgebouw te Rotterdam eind 1950 in beton gereed de beste reep, die Nederland kent! Zwitsersche O Vierdaagse eind Juli GARDO'S KINDERWAGEN BEDRIJVEN VERHUUR EN STALLING „DE GROENMARKT" AMERSFOORT UTRECHT 4 Zaterdag 21 januari 1950 Druk autoverkeer in enorme kelder die 18 Mei geopend wordt Wc moesten netjes rechts houden op de weg, anders hadden wy kans gelopen, door een van de passerende auto's te worden aangereden. Het pi kante van dit vrij onschuldige geval zal U duidelijk worden, wanneer wy er by vertellen, dat het onder de grond gebeurde, om precies te zyn, 4 meter 30 onder N.A P. Daar, in de enorme kelder van het in aanbouw zynde grootbandelsgcbouw aan de stationsboulevard het toekomstige Weena waa het gistermiddag korte tijd een va et vient van auto's, die via de glooiende af- en oprit, rondj«jr van een halve kilometer lengte maakten. skelet. Opnieuw komen wij in de verleiding, enkele cijfers te noemen. Maar laten wij volstaan met de af metingen: lengte 220 meter, breedte 84 meter, hoogte 34 meter. Het nieu we stationsgebouw DP., dat er naast zal verrijzen, wordt slechts 15 meter hoog en zal er bij in 't niet verzin-1 ken Wanneer er geen stagnaties in de bouw optreden, hoopt men eind van dit jaar het gebouw onder de kap te hebben De afbouw zal daarna nog geruime tijd vergen. COMPLEET STADJE Wanneer het voltooid is, zullen er dagelijks 2500 mensen werken. Acht etages wordt het hoog. verbonden door 30 snelle liften. Het gebouw zal behalve bedrijfsruimte en show rooms, vergaderzalen, winkels, café's, een postkantoor en bank, reisbureau en kapsalon bevatten. De toekomstige bewoners, de 150 Rotterdamse grossiersbednjven, heb ben gistermiddag het bouwwerk be zichtigd. In hun gezelschap waren o m. de wethouders Meertens en Van Tilburg, en de heren v. d. Mandele en Lichtenauer van de K. v. K. De ar chitecten en ontwerpers van het ge bouw. de heren Van Tijen en Maas kant fungeerden als gidsen der grote te groep, die nochtans bijna verloren ging in de zee van beton. Hier en daar is het pand reeds tot en met de eerste etage gevorderd. Ook is de eerste aanleg van de ex peditiestraat op de eerste etage reeds te zien. Men liep de arbeiders niet in de weg, want deze waren wegens do vorst met .vacantie' gestuurd. Ho- Als eenheid grootste gebouw van Europa Rotterdam staat meer in de be langstelling van het buitenland dan de burgerij over 't algemeen beseft. Het internationaal georiënteerde Bouwcentrum aan de Diergaardesin gel trekt vele buitenlandse bezoekers en zij behoeven de straat maar over te steken, om op een bouwobject te stuiten, dat in zijn soort tot nu toe enig is in Europa. Wij hebben reeds eerder uitvoerig geschreven over de bouw van dit als eenheid grootste gebouw in ons we relddeel. Getallen met vele nullen hebben wy toen genoemd met be trekking tot de enorme hoeveelheden verwerkt of nog te verwerken ma teriaal. Maar veel meer dan die cij fers zal U de aanblik van het reeds voltooide gedeelte van dit giganti sche gebouw kunnen vertellen. Do kelder is nu klaar en zal naar ver wacht wordt op 18 Mei Opbouw dag in gebruik genomen kunnen worden. Dat wil zeggen, dat er dan van de m totaal 150 Rotterdamse grossiers, die in het gebouw onder dak zullen vinden, een 30 tal de kel der zal kunnen benutten als opslag plaats en expeditieruimte. Aannemingsmij. Van Eesteren heeft over fundering en kelder onge veer twee jaar gedaan het was een pionierswerk en nu is een combi natie van vijf grote aannemers: Van Eesteren, De Kondor, Holl Beton Mij, Dura en Bataafse Aann. Mij. be gonnen met de bouw van het beton- 1 penlijk duurt deze niet al te lang! De genodigden in het bezit van een auto hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt, een tourtje te ma ken langs de expeditiestraten in de kelder. In het café-restaurant van het Bouwcentrum hebben voor en na de rondgang, de heren Pot en Thurmer, belden van de N.V. Groot handelsgebouwen, de betekenis van 't Grossierscentrum voor Rotterdam in enthousiaste bewoordingen uiteen gezet. Via het Groothandelsge bouw zo werd gezegd zal de in ternationale positie, welke Rotter dam reeds inneemt waar het gaat om het verlenen van verkeersdiensten en de aan- en verkoop van stapelpro ducten, ook voor de industrie en de daarmee samenhangende groothan del in industriële producten ten vol le worden benut. Zo zal, naar het zich laat aanzien, dit gebouw met al zijn service, dat het zijn bewoners kan bieden, met recht een markt worden waar de draden zullen wor den doorgetrokken naar nieuwe af zetgebieden, zowel in het binnen- als in het buitenland. Wij kunnen slechts hopen, dat deze stoute verwachtingen, alle bewaar heid worden! Washington diep ontstemd over Bulgarije WASHINGTON. De V.S. zijn zeer verontwaardigd over het op treden te Sofia tegen officiële Amerikaanse vertegenwoordigers. In het wilde weg beschuldigt Sofia de Amerikanen van alles en nog wat; daarom is normaal diploma tiek verkeer met Sofia onmogelijk geworden. Twee Amerikaanse em ploye's zijn terechtgesteld, een an dere is gestorven na door de Bul gaarse politie te zijn mishandeld en weer anderen zijn gearresteerd en gemarteld. Sofia blijft ver beneden de laag ste eisen van diplomatieke verhou dingen. Dit alles is in een krachtige nota vervat. Rood China benoemt reeds een gedelegeerde bij V.N. PEKING Een lief van het Chi nese Politieke Bureau, Tsjang Wen-Tien, is benoemd tot leider van de Chinese communistische delegatie bij de V.N. in afwach ting van een spoedige accredite ring. De communistische minister van Buitenlandse Zaken Tsjoe En-Lei heeft zowel de secretaris generaal van de V.N. Trygve Lie, als de president van de Algemene Vergadering, Carlos Romulo van de benoeming van Tsjang Win- Tien in kennis gesteld. In zijn brief aan deze function- narissen, stelt Tsjou En-Lai de volgende vragen: „Wanneer wordt de nationalisti sche delegatie uit de V.N. verwij derd?" .Wanneer wordt aan een .wetti ge vertegenwoordiger van de Chi nese Volksrepubliek' toegestaan aan de werkzaamheden van de Verenigde Naties deel te nemen?" I TE OUDE-NIEDORP, West- Friesland, zij7i de fundamenten van de oude St. Wcretijriduskerk blootgelegd. Deze fundamenten dateren vermoedelijk uit het eind van de vijftiende eeuw. De Rijks dienst voor het oudheidkundig bodemonderzoek volgt met grote belangstelling deze opgravingen. Een overzicht der werkzaamhe den. DEN HA'AG De jaarlijkse internationale Vierdaagse van de NBVLO zal dit jaar wederom te Nijmegen worden gehouden van 25 tot en met 28 Juli a.s. Soest W apens en munitie in beslag genomen Bij een inwoner van Soest nam de politie een grote hoeveelheid munitie, chemische vertragingsont stekers en aanvuurleidingen voor zakmijnen, alsmede handgranaten, stenguns, geweren en brengun in beslag. Het was voor de politie een ge noegen, dit gevaarlijke oorlogstuig te kunnen laten opruimen. Verkiezingsamnestie in Griekenland LONDEN Negenhonderd gevan genen op het eiland Makronisos zul len worden vrijgelaten volgens een door Radio Athene omgeroepen of ficiële Griekse bekendmaking. Sluit café's op tijd De politie houdt 's avonds gere geld toezicht op de bepalingen om trent het sluitingsuur van vergun- nings- en verloflokaliteiten, daar deze niet altijd stipt worden nage leefd, hetgeen aanleiding heeft ge geven om tegen enkele overtreders op te treden. Hierbij zij opgemerkt, dat tegen personen, die zich na het sluitings uur nog onrechtmatig in een derge lijke lokaliteit bevinden, eveneens procesverbaal zal worden opge maakt. Oplichter aangehouden Op 4 Januari j.l. vervoegde zich een persoon bij een Soester inwo ner, die verklaarde, dat hij in Soest tijdens de mobilisatie in 1939, als militair gelegerd was ge weest. Nadat deze mobilisatieklant vertrokken was, bleek ook een kistje met f 50.- verdwenen. Be doelde persoon kon in IJmuiden worden aangehouden. Tijdens het onderzoek bleek, dat deze persoon zich bij diverse in woners van onze gemeente tevens had schuldig gemaakt aan het lenen van geld onder valse voor wendselen en het maken van ver teringen zonder betaling. Het hoofd van de plaatselijke politie te Soest verzoekt eventuele gevallen als bovenbedoeld, waar van geen aangifte is gedaan, nog zo spoedig mogelijk hiervan ken nis te geven aan het bureau van politie, afdeling recherche. De Variant wint Donderdagavond speelde dc Soestc* Damclub ..De Variant" haar laatst competitiewedstrijd van het seizoen te. gen Veluwezoomll en wist deze ontmoel ting met 146 te winnen. Zij bezet thans in het eindklassement de 2e plaatj op de ranglijst van de 2e klasse, hetgee.i voor deze jonge vereniging, welke dit seizoen voor het eerst aan de competi tie deelnam een goed en succesvol rel suitaat genoemd mag worden. De ge. detailleerde uitslag van deze laatste wedstrijd is: De Variant I—Veluwezoom II: A. L. assop—E. Bralts 20; R Damen—L. v. d. Zanden 11; H. KraaiJJ. Marte- sen 20J v. Koesveld—E. Wulfsen 1—1; J. v. LieshoutJ. Dijkhuizen 2—0; H TerlouwD. J. Hogeboom 1—1 S/oilema—T Bralts 11; C. van Es—M* dc Jong 11 D. RadstokD. Schipper 11 H. SjollemaW. Frenken 2—0, Tctaal 146. Examens Dezer dagen slaagden voor het diploma Steno, de dames Ans Mul der en Ton Koens, leerlingen van Zuster Christina, St. Jozefgesticht te Soest. Oude man valt uit trein Vrijdagavond om ongeveer 6 uur wilde de 82-jarige gepensionneerd onderwijzer, de heer P. K. te Soest, de electrische trein, die op dat tijd stip aan station Soest-Zuid stopt, verlaten. Hij deed dit echter aan de verkeerde kant en viel 1M m. naar beneden, waarbij hij zijn rechter enkel brak. Per ziekenauto is de man naar het ziekenhuis „De Lichtenberg" te Amersfoort over gebracht. Leusden NOG 14 LEUSDER MILITAIREN IN INDONESIË Namens d-a Commissie der Chris telijke Jeugdorganisaties te Leusden, wordt er evenals voorgaande jaren, een beroep op de inwoners dezer ge meente om hulp te geven voor de op touw gezette pakketten-actie voor d-a Protestanse militairen in Indonesië. Uit Leusden vertoeven nog 14 mi litairen in Indonesië. In verband daarmede heeft de commissie besloten om in de week van 23 tot en met 28 Januari a.s. een inzameling te houden. KAPPEN - ZEILTJES - WIELEN - BANDEN - SPUITEN EN BEKLEDEN Amersfoort, Bloemendal hoek 't Zand Telefoon 3198 Deventer, L. Bisschopstraat 2 T<flefoon 4567 Op veelvuldig verzoek nog één week verlengd. 10 I Korting op chemisch reinigen S VOOR ALLE JAPONNEN f 'mS De zorg voor Uw garderobe is bij DE ZW1TSERSCHE in goede handen. STOMEH VERVEN FILIAALAMERSFOORT IANGESTR. 98, TEL. 33: Diversen Kleermakerij Kikkert, Ber- nulfusstr. 35, tel. 4880. Wij keren, veranderen en mo derniseren dames- en heren kleding. Ook nemen wij coupons ter verwerking aan Naaimachines. Voor goede reparatie Mak. Kapelweg 38 20 jaar fabriekservanng Uw adres voor tabak, garen en sigaretten is: W. Hendriksen, Soesterweg 466, hoek Hulststraat. A'foort. Speelgoed, kinderboeken, enz. Fa. C. Mulder v/h ter Weel. Alle soorten boeken en romans in Leesbiblio theek „Lectura". Soester weg 177. Leesbibl. Gcz. W. Scbelck, Hobbemastraat 23, 10 ct. p. deel. Alle kantoorbenodigd heden en schrijfbehoeften Elcctrisch ontbaren, Alge hele gelaatsverzorging. Spe ciale behandeling tegen rim pels, puistjes, wratten verdere huidfouten Hoogte- zon. Mevr. v. Haselen. Ge- dipl. Schoonheidsspecialiste, Borgesiuslaan 41, Amers foort. Tel 4520. Verhuur v. auto's, rijwielen en motoren. Beleefd aanbevelend, A. SCHEPERS, Groenmarkt 10A. I^JTe^koop^gevraagdJ Te koop gevr.: burgerhuis of klein landhuis, liefst met tuin. J D. Bruining. Volta straat 6, Amersfoort. Te koop aangeb. Te koop: 2 stuks, 5 P.K.- motoren met drijfwerk en zaag. Tevens grote partij droog aanmaakhout. J M de Smalen JrRuitenbee kerlaan 7. Leusden. Spoed. Aangeb. wegens vertr. naar elders dameskle ding maat 44 z. g. a n. Adm de Ruyterstraat 64. Motorrijwiel nieuw, zo uit de krat 175 cc kopklep, te lescoop en achterwiel verin o 150— beneden catalogus prijs. Brieven onder No. 2456 bureau van dit blad Te huur gevraagd Echtpaar z. k. vraagt on- gemeub. woonruimte. Br. onder No. 2457 bureau van dit blad. Te huur aangeboden Aangeb.: ruime beneden- achterkamer. met volledig pension, centrale verwar ming. Voor 2 pers. eventueel slaapkamer er bij. Ev. Meys- terweg 2. Aangeboden aan meisje, mooi slaapkamertje met pen sion. Gezellig huiselijk ver keer. Billijke prijs. Brieven onder No. 2454 bureau van dit blad. Te koop: jongenswinter jas, 14 jaar; rubberlaarzen en één paar schoenen, m. 40 2 colbertjassen. Nijverheid, straat 27 Te koop: leren damesjasje, blauw, maat 42; kroonlamp: kinderwagen op kogellagers; wandelwagen. J. Toorop- straat 8 I Personeel gevraagd Gevraagd: een huishoud ster. 40 jaar. Brieven onder no 2452 bur. van dit blad Personeel aangeb. B.z.a.: huishoudster, mid delbare leeftijd, liefst buiten Br. no 2446 bur. v. d blad. Lessen Piano-, viool- en clarinet- lessen: W. de Krieger. Lo- rentzstraat 50. Amersfoort Woningruil Ruilen: heel huis voor grote woon- en slaapkamer, kl. slaapk., keuken en berg ruimte (ca. 25.Br. on der no. 2451 bur. v. d. blad. Voor een goede foto, voor Uw amateurswerk, voor het vernieuwen van verbleekte portretten, voor vakkundige reparatie aan Uw toestel: Portretspecialist de Smalen. Eerste Amersfoortsc Auto rijschool G. v. d. Hooff, ge diplomeerd instructeur. W. v. Mechclenstr. 26. tel 5381 Dansstudio Dan Bearda, Privé dansles. Bespreking dagelijks van 2—10 uur aan de studio. Utrechtseweg 89. A'foort. tel 4456 Vakkundig schoorsteen vegen: goten, afvoerpijpen en putten schoonmaken W H. Schlebaum Zonen, fulianalaan 82. Soestdijk Al uw schoenreparatie in één uur klaar. Dat kan, maar of het dan vakkundig wordt afgeleverd? In deze dure tijd hebben uw schoe nen een goede verzorging nodig Deze geven wij in on ze prima ingerichte werk plaats. Monsma. Puntenbur gerlaan 22—24. tel 5189 De mooiste foto's van Uw kinderen maakt men bij U thuis Laat foto ..Bell" dat doen Oude Soesterweg 116. 'elef 50.88 Rechtszaken, civiele zowel als strafzaken, informaties incasso's. adviezen enz spreekuren; voormiddag v 11—1 u en n m v 7—8 uur Havik 39 tel 4578 Gaat U trouwen? Gefelici teerd Maar laat Uw trouw- reportage dan bij Archifoto maken. In record tempo ge reed Een leuk geschenk Laat nu als verrassing een serie kinderfoto's aan huis ma ken door Archifoto Rubens- straal 79 tel 3070. A'foort Radio Dresselaerts Voor een nieuwe Philips radio of een vakkundige reparatie is Uw adres: Krommestraat Amersfoort, tel. 5772. Dansstudio Dan Bearda. Utrechtseweg 89. tel 4456. Op scholierenclub (begin ners leeft. 1417 jaar) kun nen nog enige jonge dames geplaatst worden. Lestijd 's Maandags van 78.30 uur Uit voorraad leverbaar nieuwe rijwielen 2.75 per week. Na 50 weken uw eigendom. Rijwielhandel Bredauw. Berkenweg 22. tel. Belastingen, adviezen voor particulieren en kantoren. J. D Braining. Oud inspecteur Rijksbelastingen. Voltastr. 6. Amersfoort. Dag en nacht werkt de automaat, dus. U behoeft nooit meer zonder sigaretten Ie zitten. Beleefd aanbeve lend: Wed. Bergman, Arnh, weg 35 Amersfoort. Uw kousen kapot? Geen bezwaar. De Kousenladder- centrale maakt ze keurig, vlug en billijk voor U. spe ciaal nylon, v Bemmelstraat 3 b. d. Kapelweg. Dames. Wij kunnen U le veren zware corsetten met prettige pasvorm. vanaf 13.95, Flanellen nachthem den. Buikbanden vanaf i.95. Elastieken kousen. Joh. Straatsma, Corselspc- ciaalzaak, tel. 6220. Plant soen West 11. Amersfoort. Voor Ziekenfonds op advies van H.H. Doktoren. De Boekencentralc ruimt op. Ongelooflijk lage prijzen. Romans vanaf 0 25; studie- boeken vanaf 0.10; partij muziek 0.25: kinderboeken 0.25. E. Menko. Lange straat 68. Te koop gevraagd Bel op 15391. Wij kopen alles op Kleding meubelen, zolder, opruimingen lompen, metalen enz Oude metalen extra hoge prijzen Firma J van Buurcn en Zoon Krommerijnstraat 2 Zaak. waarin behoorlijk be staan mogelijk is ter overname gezocht. Brieven onder no 8528 bureau van dit blad Buiten.café. met flink stuk grond ter overname of ir. pacht gevraagd Brieven onder no Ï529 bueau van dit blad Grond tc koop gevraagd. 1 a 3 na. hoge grond geschikt voor sippen en enige tuinbouw Brieven met prijs en ligging ond no. 3530 bur. blad. Huls te koop gevraagd, omge ving Kanaalstraat of Majeüa- wijk. Leeg te aanvaarden Brie. ren onder no 8541 bureau van dit blad Geslaagd voor S.P.D. na- iaar 1949: L. A dc Bruin. H E v. d. Ham, W Krijnen. D Snippe. G. Suttorp. Febr. nieuwe cursus voor M.B A. en Staatsp. d. Aan melding bij: H P Broek- huyse Tel 5303, Blanken- heimstr. 35 A'foort en J. P Heukelom. Tel 3580, Soem- bastr. 8, Amersfoort Te koop gevraagd licht motor rijwiel. niet ouder dar. 1938, geen f ietsmodel. Tel. 22887 Utrecht. Waarschuwing wy betalen de hoogste prilzen voor net gedr heren- of dameskleding zol- dcroprulmingen er. meubelen G van Nijendaal Mgr. v o Weteringstraat 28 Tol 18329 Zoideropruirouigcn. De noogs. arijzen voor lompen en meta. 'en. Fa T Flentcrie. Amster- lamsesixaatweg 57. Tel. 16546 'n Zonstraat 34. Tel 22073. A'lj geven de hoogste prijs, voor oud roud er. zilver Ju welter C v Dijk. Steenweg Fe koop gevraagd: Ameri. 'cannse tijdschriften op elk ge bied niet ouder dan Januari 1949 bij ..De Boekenmolen' D H Kooi Slotlaan 1 Zeist Tel 4784. WIJ kopen alle soorten lom oen en metalen. tegen de hoogste prijzen. A Prozce, Vleutenseweg 49 Tclcf 10631 Utrecht. j Te koop aangeb. Mooi m. bis. Perzisch kleerl. 2.05vl o 300.Obrechtstraat 31 Tc koop aangeboden studie •üano, j". goede conditie Beta ling eventueel in termijn. Brie ven onder no. 8556 bureau van dit blad. Uw radio ruilen wij In I 390.—. Nieuwste Philips. Wal- toro F'•••es met band^rei ding 155.—. 208 250.—. 280.enz. Grote keuze. De monstratie aan huis! Te beta len in 12 maanden. 2 dagen op proef Het betrouwbaarste adres sinds 20 jaar. Radio Jaarsveld. Bern. Weerd O Z. 12 (bij de sluisjes). Reparaties, verhuur, versterker. Telefoon 19886. Te koop aangeboden in goede staat zijnde winterjas en he- renpak. Brieven onder no. 7907 bureau van dit blad. Intekening nieuwe Winkler Prins Encyclopaedic. 18 delen, waarvan G verschenen f 335 (catalogusprijs 432.Brie ven no. 8553 bureau van blad. Accumulatoren Wij leveren alles op het gebied van accu's H. Spronk N Dnalstraat 3 Utrecht Telef. 19970 Autopeds met spaakwfelen. leheel op kogels lopend t 26.95 Oc Kampioen, Marnixlaan 15 11195 Utrecht Trainingspakken. khaklhem den wollen truien, geruite wollen herenshirts rhythmi- sche pakjes, turntricots. \oet- balbroekies. voetbalshirts, 'a- fcltennls en mecanodozcr. Sporthuis Olympia Steenw 33 Stop. is Uw rijwiel op? Naar Teek Trapman, die levert weei op gemakkeliike betalingsvoor waarden Betalirgscondities 6 12 en 18 maanden. Joe v d Borchstraat 47 telefoon 15226 Tob niet langer met Uw oudi' rijwiel, thans leveren wij wc-ct ap gemakkeliike betallngsvoor waarden G H Post Marnix aan 126. Tel 17657. egergoederen. Overalls t 3 95 Broeken 7.50 Opruiming par tij truien 1 3.90 Sokken Over hemden enz Leder, rubber jchoenreparatie. Lederhandel .De Olifant" Twfinstraat 55 Utrecht. Herenhoeden Partijtje hoeden waaronder fijnste haarvllt. Alle chemisch gereinigd Als nieuw Vanaf 3 50 lot f 5 50 De Duif Nieuwe Gracht 37 Or.-ndharige Foxterricrtjes, Schotjes. Keesje, pracht Jlol- •ardse Herder zeldzame wa ker Uitsluitend dierenvrienden Trimmenknippen, wassen Vlees hondcnartikclen Pension Leeuwenberghstr. 24, Tuinwijk Tc koop: 1-pers. oeclden f 19. 2 pers. gestikto c-Kens f G 1 pers matrasdekken 2 50 enz. Ook op gemakk. betalings voorwaarden C. van Dijk Amsterdamsestraatv/eg 307, Te koop 1 schrijfmachine, ir. prima conditie Palmstraat 39 Bontmantel tc koop aangebo den zwart Seal. in prima staat maat 42. Billijke prijs Adres. Storrenbos 12 bis. Prima leren Jassen v.a. 98 125. J 145. Repareren klcu- ren en opknappen Gazenbeek, Speciaalzaak. Twijrslraat 61 Utrecht. Aangeb. kunstschaatsen, ge schroefd aan damesschoenen n 40 Tc bevr.; Var. Alphen. rtrnot 1 Na 6 uur. Aangeboden wegens vertrek, prachtige handnaaimachinc. naait voor- en achteruit met kap. Prijs 110.— Koopje Solksbeekstraat 46 Utrecht Nieuwe 18 delige Winkler Prins ncyclopacdic aangeboden Prijs f 275,—. Brieven onder no. 8531 bureau van dit blad Te koop ir Utrecht levensmid. deienbedrijf. Ruime winkel met knntoor en pakhuis. Geheel nieuwe inventaris. Gemakkelij 'se bet.alingsconditie Voorraad en eerste betaling 3500 -ontar.t. Omzet per jaar 36.000 Brieven onder no 8538 bureau van dit blad Te huur aangeboden Kamerbeurs „De Dom.", Oude Gracht 181. nabij Lijnmarkt. Zoekt u kamers? Alleen bona fide pensions worden bij mijr. administratie ingeschreven. Ge. vestigd 1933, Kloekers. Tc huur aangeboden zonnige gestoffeerde zit-slaapkamer. stromend water, stook- kookgelegcnheid. Centrum, voor dame, b b h.h. Brieven ondei no 8512 bureau van dit blad. Wegens verplaatsing aangebo den winkelruimte, zonder woonhuis, met inventaris, cen trum. Brieven onder no. 8557 bureau van dit blad. Personeel gevraagd Wegens huwelijk van het te genwoordige. vraagt mevrouw De Jonge Franz Schubertstvaat 1 te Utrecht, telefoon 15345. flink zelfstandig meisje, voor dag en racht Aanmelden Maandag 23 Januari a.s. des avonds na 7 uur Tc koop aangeboden een mars- rom. Te bevragen Oude Gracht Wandelwagentje. Jn goede staal 10.Cremerstra.it 114. Te koop aangeboden prima 7 lamps radiotoestel, 's Avords 6 uur Kanters. Wellevre. denstraat 7 bis Grote partij meubels o.a. 2 fau teuils. 4 stoelen 98.dres soirs 95.—. schuiftafels I 29 prima 2 persoons bedstelien met knpokkussens 69 Ver "er hebben wij nog wel hon- lerd andere artikelen Alles is nieuw met kleine beschadigin gen voor spotprijzen Alle. moet weg. Ons pakhuis is ge. opend van 's morgens 8 uur tot s avonds 6 uur Ook Zaterdags Schalkwijkstraat 4 bij de Nieu we Gracht Straks komt dc vorst. Voorziet U nu nog van een goede jas voor u of uw zoon, een mantel voor uw vrouw of dochter Weinig geld? Ga naar Emzed want: indien u weinig wilt be steden laat u dan door Emzed '-riedenJ Wij hebben van alles! Emzed Lijnmarkt 28 Utrecht Vijverlaar. 7 Zeist. Zo goed als nieuwe wjntcr.|a< voor jongen van 12 jaar. Zeer billijke prijs. Balijelaan 36 Villa tc koop in Doorn, direct leeg if. aanvaarden ook 'gcmcu. bilcerd of gestoffeerd 8 ka mers waarvar. 5 met vaste tafel, serre groot bslcon badkamer zolder kelder, mooie ♦uin telefoon, ook zeer geschikt voor klein eerste klas rusthuis of pension. Brieven onder no "10 bureau v?n dit blad. Te huur gavraagd Oud goud zilver en Juwelen hoogste waarde G F Huls-1 Pakhuis te koop met ruime man Jr. juwelier. Vredenburg I woning. Nadere tnlichtlncen: 33 Utrecht Expert der Neder-1 Makelaar G. B Droit. Hase- landse Spoorwegen. broekstraat 7. Telefoon 11787 Door juriste gestoffeerde of ge deeltelijk gemeubileerde zit. slaapkamer (of zit- en slaapka mer) zonder pension (b.bh.h.l Brieven onder .no. 8552 bureau van dit blad. Jongeman stud., zoekt per 1 Februari zonnige gemeubileerde zit-saapkamer. zonder pension. Liefst Hoograven. Week-end af wezig Brieven onder r.o. 8537 bureau van dit blad. Wegens huwelijk V3n het ie genwoordige. flink mcLsje ge vraagd voor dag en nacht goed kunnende koken en netjes werken. Van goede getuigen voorzien. Meerdere hulp aan. .vezig. Aanmelden na 19 30 uur Wilhelminapark 9 Lessen M.'iclilncichryven Slenogr,- Handverbeteren Boekhouden, Midrienstandsopleldirg, Talen Ook prima schriftelijke lessen Mercurius.cursussen voor han delsonderwijs. Amsterdamse- strnatweg 12 bis. Utrecht Tel, 13714. Electrische Hawaliangltaar. gi taar. mandoline ukelele, accor deon. blokfluit. Eddy Reeskamp. muziekleraar, Thomassenstraat 17 (bij de gasfabriek), telefoon 11366. Lesgeld f 5 per maand Leert auto rijden, vlug goed zoals alleen .Succes" hei doet. I 3 50 per les. 3 kw Rarentzstrnat 64 Tc-1 17386 Gitaarlessen, klassiek en mo dern. Muziekinstituut Rees kamp. Lcistraat 3 bis, (halte Witte vrouwenbrug). Telefoon 19160. Gevestigd sinds 1893. Engels. C. J Vader. Dillenburg- straat 23. leraar Engels M.O 'rivé. en clublessen beginners gevorderden, conversatie han- corrAcnondentle Ruilen Spoed. Gevr. huls In Utrecht, met 6 7 kamers, tegen ruil nieuw huis in Minister de Vis serstraat 4. Zuilen. H. Oost- veen. Woningruil. Aangeboden mo dern huls. Tuindorp, bevatten de suite, keuken. 3 slaapka mers. badkamer, zolder, tuin. schuur. Huur 36.per maand. Gevraagd gelijkwaardig of groter huls met garage te Utr. of omgeving, kopen of huren. Brieven onder no. M6123 Adv. Bureau ALTA, Pausdam. Diversen Schaatsen slijpen. „Beuwa li.iperij; vanouds bekend adres Twijnstraat 9 Utrecht Telef. 2180G. waterleiding bevroren of stuk? Wij ontdooien clectrisch en repareren spoedig. H A v Zeist, Amsterdams-estr.weg 448. Tel. 22G80 Voor eer. beter ledikant of bedstel naar Het Beddenhuis. W. Schaatsenberg. Damstr 13. Tel 16317. Verhuur van Reiswiegen 1.— per dag. Mr Robinl. Telepaath- Helder ziende. Croeselaar. 299 bis Spreekuur -s avonds 7—9 Over dag volgens afspraak. Schrif telijk advies 2.60, foto en 3 vragen opzenden. vapsalon Gretha Permanent- Wave 5.Bekkerstraat 88 Geneeskracht!go krulden recepten van J- Mesters. Jans- veld 53. Utrecht. Bij de Voor. straat Bijouxliuis. Choorstr. 21. ze« nieuwe spiegel in Uw poede: doos. rugt Uw gebroken col- lier en reD uw biiouterioën Laat uw gestoffeerde meubelen opnieuw bekleden rechtstreeks aan de fabriek. Vraagt vrij blijvend prijsopgaaf. Clubmeu helfabrlek II J Huygen. Grut er-^diik 32 c Tel. 17884 Uw .stofzuiger van de wijs? Bel op 11161 „Het Stofzuiger Paleis" Vakkundige reparatie inrichting Alle onderdelen voorradig Steenweg 62 (let op het no. 62). WIJ omlijsten Uw platen, foto" schilderwerk. Spoedig smaakvol en goedkoop. Groot ste Speciaalzaak Bayer, alléén Steenweg 47 rijze haren? Kleico hergeeft na enkele eenvoudige behan delingen uw haar zijn oor- spronkelyke kleur. Geen verf absoluut onschadelijk „Het Parfumeriehuis". Amsterdam sestraatweg 144 F (by het via duet). Kousen bij Umko in haast ge bracht worden keurig gerepa reerd terwijl U wacht. Spe. cialist in Nylonreparatie Um ko .De Kousenkabouter" Kou senspeciaalzaak. Lijnmarkt 44. Mevrouw Boender, magnetiscu se. heeft door de grote uit breldlng van haar buitenprak- tijk alleen privé.consult Maan- dags en Donderdags van 4 tot 6 uur voor psychometrie vol gens afspraak Bylhouwerstraat 1 telefoon 21464. Van Uw eigen stof vervaard! gen wij Japonnen, deux.ptèccs mantels mantelpakjes blouses rokken etc Her beste adres L'Innovatlon. Biltstr 63. telef 21136 Moderne brillen, ruime keuze B. Schoonderwoerd. Opti cien Lynmarkt 20 A. Telef 13600 Ook leverancier van alle fckenfondsen. Alle voorko. mende reparaties. zo nodig binnen 24 uur gereed Vu Is het tijd om Uw schuif, deuren te laten moderniseren met glas in lood. Glasbcdr. Niessen. Koekoekstr 24. Utr Michael psychometnst- magnetiscur. houdt Iedere Maandag en Dorderdag spreek uur van 10 tot 9. u en volgen« fspraak Singcldwarsstraat 3 bis (bij de Herenweg). Proef consult schriftelijk f 1— foto Tcboortodatum insluiten Kunst^eblttenreparatie binnen 1 dag klaar. Spoedgevallen vlug. ter. Geopend van 8 tot 8 uur aok Zaterdags. Let op het Juiste dres Oudwykerdwarsstraat 134 tegenover school) Buslijn 2 Plano en orgel stemmen. J de Raad. Pieter Saenredamstraat 16 fhli He Jan v ScorelstraaM Willy Kruis, astroloog-oc cultist Voorlichting over Uw lot en leven Ieder gewenst advies Discreet. Spreekuren 2 tot 9 uur. Obrechtstraat 25bis Utrecht Cunstgebit reparatlc-innchiine Oudwijk". tel 12330 Vooralle moeilijkheden met uw kunst ■rebit. W. C. Bunschoten. Bloe semstr. 13 (achter spoorbrug lifbanrstatlon). Automobilisten. Uw adres voor grote sortering ondercie- 'en. zowel gebruikt als nieuw "arage v. d Hoef. Biltstr 43 a 15230. Bureau Wljkkraamvcrpleging !x daags hulp door Rijksgedi ilomeerde zusters Tarief naar nkomer.. eventueel bespreking huis. Oudwykerdw.str. 26 bis tel. 16275 Roozenboom Manufacturen, Voorstraat 31 tel. 10104, heeft dames,, heren-, meisjes en longensonderkledlng. Trainings pakken overhemden, fant, schorten kousen, sokken, four nituren Emigranten, wy verpakken en verzenden Uw inboedel vak, <undig, billijke tarieven. Ver- aakkingsondern. H. Krill Utr. weg 75 Zeist tel. 23865. Geen grijze haren meer. Haar verf en haarkleurstellen bij Huize „Corver" Steenweg 1. Vakkundige bediening. Fenix Engelse en Tsjechische maatklc-ermakerij. Grote sor, ering importstoffen voor cos- uiums. tailleurs mantels, eer, >te klas verwerking. Matige oryzen. Schoutenstraat 11 Bij M3ison Montagne. Lyn markt 18. Tel. 13920. Engelse Alpino's, div. kleuren Jum, pers en vesten moderne over- gangsiurkjes met 1. en k. mou wen Geldgebrek? Verkoop dan Uw overtollig gereedschap. Inkoop van kleine en grote partijen handgereedschap voor hout en metaalbewerking. ..Curio'' Voorstraat 55. .WoningTUil Magneet". No. 6, De meest uitgebreide woning- ruilkrant met duizenden Inter, locale woningruil-oanbicdingen a 50 cent Verkrygbaar by alle kiosken en Stationsboekhan del. Uitgave van Woningruil- centrale ..Nederland". Spoor straat 11. Utrecht, telefoon 21758. giro 465626. Specialisten in riillcomblnaties. Dames. Een opzienbarende antdekkir.g. 1950 bracht U do Heuwste stoompermanent Royal" Een overweldigend suc ces. Soepele en golvende natuurkrul I 5— er. 1 7 50. Met en zonder bespreken. Mai- son ..Beatrix' Amsterdamse, straatweg 163 Utrecht. Metalen wringers, geen 58. maar 43 75. Reclame wringers 28 90. Zware wringerbokken 12.50 Prachtige strijkplanken j. Emmers Wasketels. Tei, len. Stichtsche Ijzerhandel L. Flisabothstraat. Luxe Salamanderkachcls met kookgelegenheid 78,15. Couvin salonkachels 80.75 Huishoud- kachels 27...Demon" petro, leumkachels met kookgelegen heid 35.95. Petroleumvcrgassers 17 50 Primus.onderdelen. Sticht- che Ijzerhandel. Lange Elisa- bethstraat. Woonruimte maakt U door een opklapbed of divanbed te ma ken van Uw ledlkantsplra.il. Uw ledikant kan ombouw wor, den AVO Jutfaasseweg 78. tel. 16718 Deze week chemisch reinigen en persen van herencostuums f 2.95. Verven van mantels, cos-tuums. en japonnen slechts 5.50. Normale prijs t 8.50. Maison Petit, sinds 1862. Gan zenmarkt 12 tel. 13710 Hypotheek beschikbaar. Voor mooie posten boven 10.000Normale posten 3%%. Tevens beleggingshuizen e koop gevraagd. M Ultee, makelaar N B M.. Regentesse. laan 83. Utrecht telefoon 17810. Medium geeft advies, dagelijks van 2 tot 5 en van 7 tot 9 uur. Zondags van 2 tot 5 uur. Voor straat 66 bis 2x bellen. Postzcgelhandel Jan Riet. Min, rebroederstraat 2. Utrecht Ver schenen aan.v. 1950 Holland al bum 1,25. Aanv. 1950 Favoriet 1.75. Steeds te koop gevraagd alles wat postzegel ls. Voor ondergoed, kousen en sok. ken is het adres v d Zeyden's Manufacturenhandel. Lauwe recht 14 Utrecht. Wil heer schrijver brief d.d. 19 Dcc. '49 afzender L Z B 2 Kiosk Vismarkt Utrecht, nog maals schrijven aan J. Visser, Kiosk Velperplein Arnhem.

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 4