kost nog niet de helft i eieren in één fles melk! A BRANDPUNTEN De Friese Fruit en Groentenhal KLAAS TIMMERMAN iouden BERT KAMPERMAN THE ROMANCERS CHOCOLADE Zaterdag 28 Januari 19501 HEDEN. 28 JANUARI hebben wij onze zaak in aardappelen, groenten en fruit GEOPEND KAMP 78 Wtf verkopen uitsluitend PRIMA KWALITEIT. Beleefd aanbevelend, Tel. 4186 Voorheen Hof 15 Tel. 4186 Eén liter melk heeft voor voeding evenveel waarde zeven eieren! YV7IST U, dat melk zó rijk is aan M voedingsstoffen? En dat niet alleen 11 kinderen melk nodig hebben om gezond, sterk en levenslustig te blijven? De voeding van vele gezinnen is arm aan eiwity kalk en vitamines Tekorten aan deze onmisbare stoffen 9 moeten worden tegengegaan. Denk er 9 daarom aan, dat melk het enige voedsel W is, waarin deze stoffen beschikbaar zijn in goede verhouding en voor veel minder I geld dan in ander voedsel, dat de ge zondheid beschermt. Laat de jeugd dus melk drinken, maar neem zelf ook een paar glazen Soep en stamppot worden vollediger en véél beter van smaak met een scheut melk. presenteert voor leerlingen, oud-leerlingen en hun lntroducées in dansbezetting o.l.v. GERARD v. KREVELEN en „THE SINGING NIGHTINGALES" op ZONDAG 5 FEBRUARI 1950 in de MARKTHAL aanvang 8 uur, einde 1 uur. Bus op Soest start om 1 u. 's nachts van de Markthal. Geeft hun dan, als ze uit school komen Mars-chocolade. U hoort ze niet, wanneer zij smullen van zo'n lekker stuk Dansstudio Dan Bearda, Privé dansles. Bespreking dagelijks van 210 uur aan de studio. Utrechtseweg 89, A'foort. tel. 4456. AMERSFOORT Melk is uniek. Méér dan enig ander voedsel bevat melk de stoffen onmisbaar voor leven en groei Rechtszaken, civiele zowel als strafzaken, informaties, incasso's, adviezen enz. spreekuren: voormiddag v. 111 u. en n.m v. 78 uur. Havik 39. tel. 4578. Goede winterjas m. 48 (grijs) en een korte jas m. 48 gevoerd met leer. Hoge- weg 23 2 x bellen. Daarom voor een betere gezinsvoeding: cYïlelh bij de boterham; ^oqUurt, pap oj vla bij het warme maal; 3Camemelk als een verkwikkende drank; ^oom als ge Uzelf of anderen eens wilt tracteren. Te koop: Prima gebruikte haarden en haardkachels zo goed als nieuw. J. v. d. Heu vel. Weverssingel no. 18. 'een groot stuk van 50 gram Een leuk geschenk. Laat nu als verrassing een serie kinderfoto's aan huis ma ken door Archifoto Rubens straat 79 tel. 3070, A'foort. aan Mats besteed is goed besteed Uw geld Gaat U trouwen? Gefelici teerd. Maar laat Uw trouw reportage dan bij Archifoto maken. In record tempo ge reed. Ongemcub. kamer te huur gevraagd. Amersfoort of"om geving Brieven onder no 2500 bureau van dit blad. Personeel gevraagd Gevraagd: slagersbcdiendc. H. Schuring, H. v. Vianden- straat 11. Voof Inlichtingen kun4 U zich wenden lol hel Voorlichtingsbureau van de Voedingsraad. Vakkundig schoorsteen vegen; goten, afvoerpijpen en putten schoonmaken. W. H. Schlebaum Zonen. Julianalaan 82. Soestdijk. geheel overtrokken met melkchocolade extra dikke laag caramel met roomboter heerlijke vulling van chocolade glucose, eiwit en volle melk Deze week bestaat nog ge legenheid tot aanmelding voor de nieuwe cursussen in stenografie en typen met 25 reductie op het lesgeld Verder nog gelegenheid tot deelname aan de Midden standscursus. Lesgeld slechts 5.per maand. Vraagt zonder verplichting nadere inlichtingen, ook voor de cursussen Boekhouden. As sociatie. Nederl. Handels correspondentie. Moderne Bedrijfs-Administratie, En gels. Instituut „Seegers" Di recteur: Drs L. A. M. See gers. Voltastraat 45. tel. 5169 Amersfoort. Piano-, viool- en clarinet- lessen: W. de Krieger, Lo- rentzstraat 50, Amersfoort. Van de zomer nog spreekt U Engels als U NU pn- véles neemt! Alléén practi- sche lessen; géén onnodige geleerdheid! Conversatie, corresp les, vertalingen W. van Kl^ef. tel. 4882, Zwaan straat 4. Piano, klein model, zwart goe de toon. Br. onder no 8639 bur. v. d. blad. PeDe wandkofflcmolens nu nog I 1150; ..Demon" petroleum, kachels met kookgelegenheid 35.95Metalen wringers -13.75; Reclame wringers f 28 90. Horregaas. Stichtschc Ijzerhandel. Lange Elisabeth- straat Te huur gevraagd UTRECHT Ambtenaar N.S zoekt zonnige zlt-slaaPkamcr met ontbijt of volledig pension. iLefst pmtrek CS Brieven met prijsopg. onder no. 8636 bur. van dit bi. Te koop gevraagd Uw radio rullen wij in tot 390 Nieuwste Philips. Wal dorp Erres met bandspreiding 155—, 1 208.—. I 250.-- I 280— enz. Grote keuze De monstratie aan huis! Te beta len ir. 12 maanden. 2 dagen op proef Het betrouwbaarste adres sinds 20 jaar. Radio Jaarsveld Bern. Wcerd O.Z 12 (bij de sluisjes) Reparaties, verhuur, versterker Telefoon Woningruil Bel op 15391. WIJ kopen alles op. Kleding meubelen, zolder opruimingen, lompen metalen, enz. Oude metalen extra hoge prijzen. Firma J. var. Buuren en Zoon Krommerijnstraat 2. Woningruil. Aangeb.: ge hele woning. *t Stort-Zuid (geen inwoning). Gevraagd; in Amersfoort een kleinere woning met tuin. Geen Soesterkwartier. Brieven no. 2505 bur. van dit blad. Te huur of te koop gevraagd terrein, waarop houten wonino of schuur mag worden ge plaatst. Utr of omgeving Br onder no. 8633 bur. v. d. bl. Te koop goede H.D. '27. 125 Hoog Kanje 10. Zeist. Tel. 4314 Utrechts Administratiekan toor, v. Asch v. Wijckskade 23. Utrecht, telefoon 16815. Boekhouding. Sociale wetge ving, Belastingzaken. Cor-i recte en coulante verzorging van Uw administratie Een accordeon pianoklavier. 80 bassen. Merk Hohncr. Spring weg 26 bis. Waarschuwing Wij betalen dc hoogste prijzen voor r.et gedr. heren- of dameskleding, zol deropruimingen cn meubelen. G. van Nijendaal. Mgr v d. Weteringstraat 26. Tel. 18329. Van April tot November 2 ge. meubileerde kamers zit- en slaapkamer) met kookgelegen heid voor echtpaar met 2 meis jes 9 en 8 jaar liefst in Utrecht of omgeving Goede stand Br onder no. 8640 bur. v. d. blad. Diversen Z g a.n kinderwagen, opvouw- bajr, enkele malen gebruikt. Hamoen Woonark ..Uit en Thuis" achter Mil Hospitaal. Oudenrijn. Huwelijksbemiddel'ng voor be schaafde dames en heren. Bur ..Hera". Nieuwe Gracht 193, Utrecht. Tel 13066. Serieuze behandeling conditie billijk Discretie verzekerd. Lcgèrgoederen. Stropdassen pracht dessins 1.75; horloges i 7.50partij nieuw© dames schoener. 5.90; restant over. ills ƒ3.95; jeep-jekkers 37.50: winterjassen 16.50; onder broeken 1.75, wollen sokken 1.20. Lederhandel De Ollfar.t Twijnstraat 55. Magneet Pon Wilhelmina Ens Dames- Heren en Sport- rywielcn, vanaf 117.50. J. v. d. Koot, Krommestr. 42. Alles 1 jaar schriftelijke ga rantie. Tevens reperatie-in- richting. Tel. 3694. Geslaagd voor S.P.D. na jaar 1949: L A. de Bruin. H. E v. d. Ham, W. Krijnen, D. Snippe. G. Suttorp, Febr. a.s nieuwe cursus voor MB.A. en Staatsp d. Aan melding bij: H. P. Broek- huyse. Tc-1. 5303. Blanken- heimstr 35 A'foort en J P. Heukelom. Tel. 3580, Soem- bastr. 8. Amersfoort. Personeel aani Zakenman, vraagt een of meer in zeer goede staat zijnde woningen voor geldbelcgg'ng. Br. no. W-6152 Adv. Bur. Alta Pausdam. Bureau Wijkkraamverplcging 2x daags hulp door Rijksgeöi- plomceide zusters Tarief naar inkomen, eventueel bespreking thuis Oudwijkerdw.str. 26 bis, Tel 16275. Oud chauffeur, rijbewijs A.. bekend met alle merken wa gens. vraagt werk voor vracht auto zelf niet in het bezit hiervan. Briever. onder no. 8520 bur- van dit blad. Spotkoopjes bij Emzed. Nwc wollen sokken 1 10 er. I 17?; nieuwe fil d'ecosse sokken 0.98: nieuwe heren. en jor\- genssportkousen 0.75 er. 1 25- Met kleine weeffoutjes goed kope meisjesmantcls. heren- wlnterjassen Ficldjackets voor schaatsen sport or.z. Emzed Lijnmarkt 28. Maison ..Bcumer". Royaards v. d. Hamkade 80. buslijn 3. halte Marnixlaan Verhuur van chi que bruidsjaponnen, bruidsm avor.djap.. sluiers, bontcapes en bruidsjonkers. Zwarte he renkleding. Alles geheel com. pleet. Naar Noordwijk aan Zee met vacante. Gratis inlichtingen Zomerverhuur Woningbureau Noordwijk Tel. 2065. Noord- wijk aan zee. Stationsplein 3 Eindhalte tram en autobussen Te koop aangeb. Door inruiling te koop aangeb.: 1 gebruikt dames- rijwiel met lamp 45.—; 1 damesrijwiel zonder lamp 35.1 herenrijwiel, in prima staat, 55.—. J v. d. Koot. Krommestraat 42, Rij wielhandel. Houten stellingen, toonbanken kasten, tafels, stoelen. (alles gebr.) Grote partijen. Spot prijzen. Bez. 85 uur Gans. straat 62, inrijpoort. Slagerij. B.z.a bekwaam win kelbediende. Br ond. no. 8635 bui van dit blad Mr. Roblnl, Tclepaath- Helder ziende. Croeselaan 299 bis. Spreekuur 's avonds 7—9. Over. dag volgens afspraak. Schrif telijk advies I 2.60. foto en 3 vragen opzenden. Trainingspakken, khakihem- den, wollen truien, geruite wollen herenshirts, rhythmi- sche pakjes, turntricots voet balbroekjes. voetbalshirts, ta feltennis en mecanodozen Sporthuis Olympia Steen weg 33. Voor een beter ledikant of bedstel naar Het Beddenhuis J W. Schaatsenbcrg, .Damstr 13 Tel. 16317. Verhuur van Reiswiegen L— per dag. Heer. 40 jr. in bezit van rijw rijbew. A er. B en schrijfmach. zoekt werkzaamheden. Utr ~>l omg Kan ook thuis werk »-er- richten. Br. end. no. 8632 bur. von dit blad Overal waar men komt, gaat of loopt. Daar prijst men ons overhemd en boord lVas- cn Fünstrükcrg J. "U'eber, Dollardstraat 40. Te huuv aangeb.: net degelijk kosthuis met huiselijk verkeer. Springweg 26bis. Te koop aangeboden: Singer handnaaimachine 45 ..Lewen" steir." trapnaaimachine 110 .Pfaff" kleermakermach. voor en achteruit 150. Singer in moderne salonkast. Alle onder garantie desgewenst op ge makkelijke betalingswijze. Tc bezichtigenHerenweg 40, 2x bellen, b. d Amsterd str weg. Utrecht. Herenhuis, centr. stad. waar van binnenkort 9 kamers leeg te aanvaarden Koopsom 35 000.—. Enig nieuw te bou wen woningen met garage. Koopsom f 18.500 Een heel huisje, huuropbrengst 312 Koopsom 3600.—. Hypotheek- gelden A 3!/«% verkrijgbaar bij v. Veen's Makelaarskantoor. L. Nieuwstraat 90. Utrecht. Ronzenboom Manufacturen, Voorstraat 31 tel 10104. heeft dames. heren-, meisjes cn ongcnsonderkleding. Trainings pakken overhemden, fant. schonen kousen, sokken four nituren Schaatsen slijpen „Beuwa", slijperij: vanouds bekend adres Twijnstraat 9. Utrecht. Telef 21366. Te huur kleine kantoorruimte met tel., verw.. gestoffeerd Op goede stand Tevens gas. radiator te koop aangeboden. Br. onder no 8619 bur. van dit blad. Jonge weduwe met pensioen zoekt plaatsing als filiaalhoud ster o a. Met winkelverkoop bekend. Brieven no. X-6153 Adv. Bur. Alta, Pausdam. Stop, Ss Uw rijwiel op? Naar Freek Trapman die levert weer op gemakkelijke betalingsvoor waarden. Bct3lings-conditics 6. 12 cn 18 maanden. Jac. v. d. Borchstraat 47. Telefoon 15226. Dames! Volgt een cursus in dames- en kinderkleding. J. Pot. Gedipl. Lerares-coupeu se. Jan Steenstraat 30, Amersfoort. Voorschotten aan ambte naren. gepensionneerden alsmede personen in vaste particuliere dienst, worden verstrekt door de N.V. „Onderlinge Voorzorg" van 1894. Bekensteinselaan nr. 10. Amersfoort. (Instelling voor Openbaar Nut in de zin der Ambtenarenwet 1929). Medium geeft advies, dagelijks van 2 tot 5 en van 7 tot 9 uur. Zondags van 2 tot 5 uur. Voor straat 66bis. 2x bellen. Bmlgranten. Wij verpakken en verzenden Uw inboedel vak. <undig. billijke tarieven. Ver- jakkingsondern. H. Krill Utr. weg 75 Zeist tel. 23865. Biedt zich aan net meisje van buiten voor dag en nacht. lft. 22 jaar Voor direct. Er. ond. no 8644 bur van dit blad. Grote gestoffeerde zit-slaapka- mer met stookgelegenheid en stromend water zonder pen. slon, omgeving Wilhelmincipark. voor keurig persoon b.b.lvh. Brieven onder no. 8641 bureau van dit blad. Tob niet langer met Uw oude rijwiel thans leverer. wij weer op gemakkelijke betalingsvoor waarden. G. H. Post, Marnix laan 126. Tel. 17657 Gestikte (2 pers.) dekens f 6.. cn 9 -. Grote partij halfwollen cn molton dekens. 1 pers. bed den 19. Lijnmarkt 37. Telcf. 10228. Te koop: omtrek Rivierenwijk ben. en bovenhuis. Huuropbr. 50.50 p. mnd. Lasten 119—. Koopsom 7500 v Gcclen's Makelaarskantoor. Anth. Mat- thaeuslaan 38. Tel. 21619. Reis- en boodschaptassen nu extra voordelig. Wij zijn er bijna door. Haal 'r Van Maanen bij. Soesterweg 214, telefoon 6093. Heeft U spuitwerk? En heeft U er haast mee? Dan is het juiste adres Haagen. Poort straat- 95. Geen grijze haren meer. Haar verf en haarkleurstellcn bij Huize „Corver". Steenweg 1. Vakkundige bediening Vet huisje: kamer slaapkamei :cuken en zolder: lsgc huu:, ruilen voor groter huis Bl ond r.o £642 bur. blad. Te koop H.H. schilders, een goed beklante schilderszaak met huis. werkplaats en tuin. Elke dag te zien behalve 's Zondags bij L. Booi, Uitweg no. 9. Lopik. Te koop: l.pers. bedden 19.- 2 pers. gestikte dekens 6 1 pers matrasdekken 2 f enz Ook op gemakk. betaling: voorwaarden. C van Dijl Ams-terdamsestraatwcg 307. Wij omlijsten Uw platen, foto's en schilderwerk. Spoedig, smaakvol en goedkoop Groot ste Speciaalzaak Bayer alléén Steenweg 47 1 Febr. vrij 2 gem. of ongem. gr. kamers te Zeist in 1ste klas rustig pension Garage aanwe zig. Tel. K 3404—2837. Br. onder no. 8633 bur. van dit blad. Te koop aangeboden, mah.hou ten tafel met zes stoelen, mah houten kast met ingebouwd bureautje. Te bevragen: Cre- mcrplcin 17 bis. Gezichtsharen afdoende ver wijderen door diathermie. Speciale behandeling tegen roos en haaruitval. Algehele gelaatsverzorging. Manicure. Mevr. van Haselen. Gedi plomeerd Schoonheidsspe cialiste, Borgesiuslaan 41. A'foort, tel. 4520. Leesbibl. Gez. W. Scheick, Hobbemastraat 23. 10 ct. p. deel. Alle kantoorbenodigd heden en schrijfbehoeften. Fenix Engelse en Tsjechische maatkleermakerij .Grote sor tering Importstoffen voor cos- tuums, tailleurs, mantels, eer ste klas verwerking. Matige prijzen Schoutenstraat 11. Engels. Nog enkele deelne mers gevraagd voor conversa tie clubjes - zowel gevorder den als begir.nendcn. Voorde hge condities Mrs Elsio M. Cownie Nachtegaalstr 56 bis Grijze haren? Kleico hergeeft na enkele eenvoudige behan delingen uw haar zijn oor spronkelijke kleur. Geen verf absoluut onschadelijk ..Het Parfumeriehuis". Amsterdam sestraatweg 144 F (bij het via duct). Voor een goede foto, voor Uw amateurswerk. voor het vernieuwen van verbleekte portretten, voor vakkundige reparatie aan Uw toestel: Portretspecialist de Smalen. Ba M3ison Montagne Lijn markt 16 Tel 13920. Engelse Alpino's, div. kleuren Jum pers en venten moderne ovcr- eangsjurkjes met 1 en k. mou. wen. l eert auto rijden, vlug en goed zoals alleen .Succes" het doet 3 50 per les. 3 kw. W Bnrentzstrait 64. Tel. 17386 Radio Dresselaerts- Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 155.Vraagt vrij blijvend demonstratie. Wij rullen Uw oude toestel in. Krommestraat 9, tel. 5772. Kousen bij Umko in haast ge bracht worden keurig gerepa reerd. terwijl U wacht. Spe cialist in Nylonreparatic Umko ..De Kousenkabouter Kousen speciaalzaak. Lijnmarkt 14 Doodgewone dingen, als zagen schaven, booromslagen, passer dozen Bahco's winkelhaken, ringslcutels. bankschroeven, lljmtangen enz. kopen wij ook g3arne ..Curio", Voorstraat £5 Speelgoed, kinderboeken, enz. Fa. C. Mulder v/h ter Weel. Alle soorten boeken en romans in Leesbiblio theek „Lectura". Soester weg 177 Engelse conversatielessen voor emigranten, door iemand met jarenlange praktijk in Er.gcls sprekende landen. Voormalig tolk in Engelse overheids dienst. Hambui gerstraat 29 Uw naaimachine defect? Wij repareren vakkundig en en billijk. Hekkers naaima chinehandel tel. 3351. Krom mestr. 28. Amersfoort. Van Uw eigen stof vervaardi gen wij japonnen, dcux-picces, mantels, mantelpakjes, blouses rokken etc. Het beste adres L'Innovation, Biltstr. 63, telef 21136. Niet fit of moeilijkheden? Raadpleeg mevrouw Boender, magretiscuse. Maandag en Donderdag van 4 tot 6 uur en volgens afspraak. Bijlhouwer- traat 1 Telefoon 21464. Uw adres voor tabak, si garen en sigaretten is: W. Hendriksen, Soesterweg 466, hoek Hulststraat, A'foort. Diversen Attentie!!! Het vertrouwdste adres voor reparatie van Uw defect radiotoestel is ..De Ra- diobeurs", Dick v. d. \7ce, Koekoekstraat 27. Tel. 14982. Moderne brillen, ruime keuze G. B. Schoonderwoerd. Opti- cien- Lijnmarkt 20 A Telef ..Woningruil Magneet". No. b. i36oo Ook leverancier van al- De meest uitgebreide woning- ie ziekenfondsen. Alle voorko- ruilkrant met duizenden inter, mende reparaties, zo nodig locale woningruil-aanbiedingen binnen 24 uur gei eed. a 50 cent Verkrijgbaar bij alle Deze weck chemisch reinigen kioskep en de Stationsboekhan- en persen van japonnen 2. del. Uitgave van Woningruil- Nu is het tijd om Uw schuif- normaal 3.75. Verven van centrale ..Nederland". Spoor- deuren te laten moderniseren mantels, costuums, en japon straat 11. Utrecht. telefoon met glas in lood. Glasbedr J nen slechts 5 50, normale 21758. giro 465626 Specialisten Niesscn, Koekoekstr. 24, Utr prijs i 3 50 Maison Petit, sinds in ruilcombinntles. 1862. Ganzenmarkt 12. Telefoon Mr. Michael, psychometrist- Hypotheek 3',4% beschikbaar, magnetiseur. houdt iedere Voor mooie posten boven Maandag en Donderdag spreek- .•lrèn(' Chassemont rle eni- 10.000 Normale posten uur van 10 tot 9 uur en vol- 8e vloeibare lippenstipt met 3 ia «Te Tevens beleggingshuizen gens afspraak. Singeldw str. 3 schriftelijke klssproof garantie, te koop gevraagd. M. Ultee. bis (bij de Herenweg) Proef- Prijs 4.75 Het Parfumerie- makelaar N.B.MRegentesse- consult schriftelijk 1— foto huis. Amsterdamsestraatweg laan 83. Utrecht. Telef. 17810. geboortedatum insluiten. 144 f. bij het viaduct. Flanellen nachthemden 15.95; flanellen buikban den 6.98. Corsetten zwaar. Naar onze bekende prettige pasvorm 13.95. Straatsma, Corset-speciaalzaak, Plant soen West 11. tel. 6220. J. te E. verwacht U Donder dagavond 7 uur ln café Bristol bij station te Arnhem. Schrijf omgaande aar J. Visser kiosk Vclberplem. Arnhem Kleermakerij Kikkert, Ber- nulfusstr. 35. tel. 4880. Wij keren, veranderen en mo derniseren dames- en heren kleding. Ook nemen wij coupons ter verwerking aan 1244. De spanning langs de renbaan was het kook- Eunt genaderd en de radio-reporter deed vreselijk zijn es» dat aan de luisteraars in het land duidelijk te maken. „Dames en heren," kreunde hij hees: „Het ge bonk dat U op het ogenblik boven het geschreeuw van de toeschouwende massa hoort zijn mijn hartkloppin gen. Nimmer in de sporthistorie heeft men dergelijke daden gezien als hier vanmiddag gepleegd worden. ik zal trots zijn dit naderhand aan mijn kleinkinderen te kunnen vertellen. Het zwarte paard Flits nadert de eindstreep en zal de verdiende overwinning in de wacht slepen, want het dier heeft erg zijn best gedaan. De overwinning hadden we echter meer gegund aan het paard Pedro met zijn kleine berijder, die ondank: hun grote pech deze middag tot een ongelooflijk ge beuren gemaakt hebben. Pedro ligt nog een metei of tien achter Flits, die binnen enkele seconden de eindstreep zal passeren en... wat is dat? 11 Pedro schijnt het toch nog te willen proberen, maar dat is onmogelijk, dal isNu is Pedro nog maar één meter achterwathij is gelijkde eindstreep nog één kolossale sprong nee J A I II Hij heeft ge wonnen met een snuivende neuslengte voorsprong is het paard Pedro als eerste over de streep gegaan en heeft de Grote Prijs gewonnen...1 Water," hijgde de afgematte verslaggever...

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 8