Toch zo'n mal geval nog niet DOUWE EGBERTS de beste aanvulling van Koffie rantsoen! AMERSFOORT iJvlintcL Keps Verkado UTRECHT Geniet volop Rebusivedstrijd Courantenreclame is niet te vervangen! 6 Dinsdag 31 Januari 1950 ff' oudenberg Goede uitvoering van „De Jonge Lijster" Zaterdagavond gaf „De Jonge Lijster" in de zaal van „De Schans" een uitvoering. De ver schillende liederen werden keu rig uitgevoerd en oogstten een dankbaar applaus. Nadat de kin deren een achttal nrs. hadden uit gevoerd, liet het kleinkoor van „De Lijster" zich horen. Het zong drie Zuidafrikaanse Volksliederen, die zeer in de smaak vielen. Na de pauze werd het kindrtoneel- i stuk „Het feestmaal van Pierroot" opgevoerd. De verschillende rollen werden uittstekend vertolkt. Na afloop richtte de voorzittey zich tot een drietal dames en twee heren, die zich voor het kinderkoor bij zonder verdienstelijk maken. Na mens „De Jonge Lijster" bood hij de dames bloemen en de heren -sigaren aan. Klein 1.18; 5. Jongepier 1.18.8; 6 Ottens 1.19; 7. Keijzer 1 20 8; 8. J. Poort 1.23.8. 9. Van Assen 124; 10. Etten 1.24.1; 160 m.' 1. Bredewold 19.2; 2. Keuken 19.75; 3. Jongepier 21 4; 4. Klein 22; 5. Poort 22.2; 6. Van Assen 22.8; 7. Mulder 23, 3. Hafkamp 23.6; 9. Frölich 23.7; 10. Groenevelt. Totaal klassement: 1. Bredewold. 2 Keuken. 3. Mulder, 4. Klein, 3. Jongepier. 6. Ottens. 7 Keijzer. 8. Poort, 9. Van Assen, 10. Etten. BIJBELLEZING Op Donderdagavond 2 Februari zal m het gebouw „Bethel" te Hooglan derveen om half acht een bijbellezing door ds Jellema worden gehouden. Soest Hoogland BURC.ERLÏJKE STAND GEBOREN: Nicolaas C., z. v iL. v. d. Heuvel en A. Hilhorst; Cathari- na J. L.. d. v J. Midden en M. G. v. Dijk; Johanna H. B., d. v. N. Kam man en N. Spec ONDERTROUWD: H. J. Bunnink en J. H. Brouwer. Goed spel van „Figurantu" De toneelvereniging ..De Figu ranten" tracht Zaterdagavond in Bos en Duin" het toneelspel „Als de ogen opengaan" in drie bedrij ven J. Grosveld. De diverse rollen werden uitste kend vertolkt Een bijzonder com- pliment verdiénen de regisseur de heer Gottlieb en Ceesje Mörsing, Anke Bergers en mej. T. Voskui len voor hun uitmuntende spel. Een gezellig bal beslooot de j avond Dader meldt zich aan Enige weken geleden werd tijdens de afwezigheid der bewoners in een per ceel te Soestcrberg ingebroken, waarbij zo goed als de gehele inventaris van de linnenkast werd gestolen, evenals een grote koffer. Een uitgebreid onderzoek werd Ingesteld, echter zonder resultaat. Dezer dagen meldde zich bij dc Amster damse politie een bekend Haarlems in breker die bekende de inbraak te Soes tcrberg te hebben gepleegd. Van verdrinkingsdood gered Zondagmiddag ging de heer v. N uit Coest. vergezeld van zijn vrouw en schoonouders een wan deling maken naar de Eem om het ijsvermaak in ogenschouw te nemen V. d N. begaf zich op het ijs, doch- zakte er plotseling door en verdween in de diepte. Zijn schoonvader trachtte, al schuivend over het ijs de plaats te bereiken waar zijn schoonzoon in het ijs koude water lag Hij slaagde er inderdaad in de drenkeling te grij- ,pen, doch toen hij hem op het ijs wilde trekken, brokkelde dit ver der af, waardoor beiden in het water terecht kwamen. De dames riepen luidkeels om hulp. De land bouwer Van Roomen en diens zoons snelden toe. Met behulp van haken en touwen mochten zij het genoegen smaken de drenkelingen cp de wal tet trekken. Officieel afscheid van gemeente-ambtenaar Wethouder C. v. Zwol en de heer H Bennink. wnd. directeur van **et gemeentelijk Gas- en Waterleiding bedrijf bevonden zich onder de velen, die afscheid kwamen nemen van de heer Ph. E. Hienekamp, technisch ambtenaar op het pomp station Hoogeweg. De heer Hiene kamp gaat de gemeentedienst ver laten met pensioen. Wethouder van Zwol richtte zich tot hem in een korte speech, waarna de heer Hie nekamp dankte voor de waarderen de woorden, die tot hem waren ge sproken. Spreekuur burgemeester De burgemeester van Wouden berg houdt Woensdag te Renswoude en De Holevoet geen spreekuur. Politie op de schaats De sportvereniging van de Amersfoorlse politic organiseerde Maandag op de banen van de A.IJ.V. schaatswedstrijden voor haar leden. Bredewold was de grote man, hoewel de veel jongere Keu ken het hem moeilijk maakte. De uitslag luidt: 500 m.: 1. Bredewold 1.06 2; 2. Keuken 109; 3. Mulder 1.14 7; 4. "FlJDENS de behande- -1 ling van de vier za ken, voorafgaande aan deze. stond een knappe jongeman achterin de zaal verveeld tegen de muur geleund. Het scheen hem allemaal niet te interesse ren. wat op vijftien pas afstand, aan we rszijden van de groene tafel, werd besproken. Hij stond naai de ornamenten van dc zol dering te staren, hield een zwierige Amerikaanse hoed in dc ene hand cn streek met de wijsvinger van de andere voortdurend zijn Clark Gable-snorretje glad. Pas toen deze zaak begon, toonde hij interesse en liet de lege hand de snor met rust. Omdat die hand ver lengstuk werd van 's jon- gelings oorschelp. Het was de zaak van Liesje en Trees en Marrig- je en Betje. Lies was de verdachte, toevallig de mooiste van de vier. Maar de andere drie mochten er ook best wezen. Zo'n raar stel toch. Lange tijd de dikste vriendinnen, waren ze mekaar op een kwade dag zo maar in de haren gevlogeh. Waarom? Om niks, beweerden ze alle vier. „Kom nou", zei de rechter ongelovig. En ..kom nu", viste de officier. Maar de heren kwamen met geen enkel listigheidje de aanleiding tot de veldslag te weten. Want een com plete veldslag was het ge weest, op de hei nog wel. Alleen de kanonnen en mortieren hadden ontbro ken. Maar dat had aan de hevigheid van de slag niets afgedaan. Want de jongedames alle vier strijkster van beroep hadden stevige handen en lenige vingers, met vurig rood geschilderde, puntige nagels. Dat er gevochten was, daar waren de „zus jes" het wel over eens, maar in hun lezingen over het gebeurde was een fundamenteel verschil. Want Lies en Trees zei den, dat ze op dat heide pad door Marrig en Bet op de fiets waren inge haald en dat Marrig, met steun van Bet in de rug, Liesje pardoes in d'r ge zicht was beginnen te slaan. Waarop Liesje zich, uit noodweer, verdedigd zou hebben. DE lezing van Marrig en Bet luidde evenwel, dat toen zij de andere twee inhaalden, Marrig van d'r fiets was getrok ken en midden in het ge zicht geslagen door Lies. Vandaar ook. dat Marrig haar vroegere vriendin Lies had laten dagvaarden. Wegens „het toebrengen v. minstens 1 klap en het uittrekken v. e. bos haar." „Zeg dat je bril ook an barrele lag", riep. Marrig- je's pa van de tribune. „Laat die man z'n mond houden", verzocht de rech ter. „Zijn dochter is oud en„Wijs genoeg", had de rechter willen zeggen, maar dat slikte hij gauw in, want heel wijs vond hij toch eigenlijk geen van de vier betrokkenen. Zo maar om niets te gaan vechten. Als er nu nog een aènlei- ding was geweest De officier van justitie vond het ook maar een mal geval. Wie de eerste klap had gegeven, was hem niet helemaal duidelijk. Maar in ieder geval achtte hij een deel van het Liesje ten laste gelegde, het „uit trekken v.e. pluk haar", wel bewezen. Het „min stens 1 klap" wilde hij wel laten vallen bij alle klap pen die gegeven waren. Eis vijftien gulden of tien dagen. Wat Liesje daarop te zeggen had, vroeg de rech ter. „Marrigje d'r vader is kapper, Edelachtbare. En die komt makkelijker aan een pluk haar dan ik". Dat antwoord vond de rechter nog het malste van heel dit malle geval. Ze ven en een halve gulden boete. En anders drie da gen. Toen ze twee aan twee de zaal uitgingen, had ook „Clark Gable" plotseling genoeg van de rechtszit ting. Was h ij soms de aan leiding tot de vechtpartij geweest? Hij grinnikte. Clark vond die Liesje zo'n mal geval nog niet. Of Was het misschien toch Marrigje? Gevoden voorwerpen Grijze das. stuk tuinslang, actetas. linker glacé handschoen, huissleutel (gem. Vachette). lederen motorhanö- choen, donker blauw windjack, paar bruine wanten, grote zwart bruine hond wit wollen wantje, gymnastiekschoen, zwarte vulpenhouder Koper gewicht 500 gr., rood-blauw kinderwantje, khakl- kleurige sjaal, schaap, kinderbeursje met inhoud, bruin lederen portemonnaie met inhoud, groen blauwe want. houten slede, halsband, schaats, bruine want. blauw-grijskleurige bouvier, grijze wol len sjaal, imitatie parelcollier, rood kin dertasje. Inlichtingen 's Woensdags cn Zaterdags tussen 14 en 16 uur aan het bureau van politie. Van Weedestraat. De verzending van c'e schilder stukken, vervaardigd door Linv burgse kunstenaars en bestemd voor de door de „Culturele Raad van Limburg" georganiseerde ten toonstelling in Indonesië (Djakar ta), zal zeer waarschijnlijk eind Februari of begin Maart geschie den. Hockey-dames bereiden zich voor De dames ziin zich reeds inten sief op het a.s. internationale hockeyseizoen aan het voorberei den. Reeds worden in alle distric ten proefwedstriiden gehouden en nu zijn de officiële districtswed- striiden aan de beurt. Zaterdag 4 Maart speelt West A in Deventer tegen Oost en op Zon dag 5 Maart in Venlo ZuidWest A. De opstelling van de Westelijke A-ploeg zal later worden bekend gemaakt. De opstelling van West B luidt als volgt: Schagen van Leeuwen (H.H. IJ-C.); De Jongh (H.D.M.) en Ho- gestiin (Be Fair); Horst (B.D. H.C.). Nagel (Kieviten) en Bur- gersdiik (Leiden); Broers (Be Fair). Nijpels (Amsterdam). Van der Stel (Amsterdam). Ament (B.DJï.C.) en Spanjersberg (Gooi). De tweede Tulpenrallye DEN HAAG. De tweede Tulpen rallye zal dit jaar van 16 tot 22 April worden gehouden. De eerste sterrlt is verleden jaar reeds een groot succes geworden. Er namen toen 159 equipes deel. waarvan 58 uit het buitenland Voor 1950 verwacht het organisatie comité een grote deelneming van bui tenlandse zijde. Er Is besloten aan 150 met-Nederlandse equipes voorrang bij de Inschrijving te verlenen. Het totaal aantal equipes 7.al ongeveer 225 bedra gen. Het is de bedoeling dit jaar startge legenheid te bieden in Den Haag, Lon den. Monte Carlo, Glasgow. Kopenha gen. Bern. Rome. Parijs, Bordeaux en Brussel. De finish ls in Noordwijk aan Zee De 10 routes zijn alle ongeveer 3200 km. lang. De klassementsproef, die ook dit jaar op het „Circuit van Zandvoort" zal worden gehouden, zal dienen ter bepa ling van de onderlinge volgorde van de deelnemers, die met nul of niet een gelijk aantal strafpunten in Noordwijk eindigen. Deze proef zal derhalve niet de ongewenste doorslaggevende beteke nis voor het klassement hebben. TIJDENS EEN CONFERENTIE van de Nationale Luchtvaw Verbindingen te Cleveland weré l een machine voor luchtvaartver bindingen gedemonstreerd, waar bij 't mogelijk is 28 stemmen op 'n magnetische papieren band uqh nog geen 2 cm. breed, op te ne men. De ingenieur Al Denk cn I zijn assistente Laverne Popa de monstreerden het toestel, dat hei mogelijk maakt alle gesprekken tussen piloten en controle-toren op te nemen. Zo kunnen de on- middellijke oorzaken van lucht- rampen worden opgespoord, wat I tot veiliger luchtverkeer zal Ie:- den. De hoofdcommissaris van poli. tie te Arnhem verzoekt te worcea f bekend gemaakt met de verblij;'. I plaats van Hendrik Kouman. gebo- t ren te Westervoort 10 Novembfr 1870 en wonende te Arnhem, Haag doornstraat 59. Hij is Zondagavond te voel van Duiven naar Arnhen I vertrokken en het laatst gezien v. de omgeving van Westervoort. Hij is gekleed in een lange zwarte jas met fluwelen kraag, zwarte hoed. donkerblauwe trui met zwart vei. en hoge zwarte schoenen. Een on- geluk wordt gevreesd. RIJDT VEILIG met schaatsmonturen en Hemen waar U op vertrouwen kunt. yooi'rVanUlaaimbjj! SOESTERWEG 214 TEL. 6093. BRANDPUNTEN Te koop aaqgeb. Te koop: prima gebruikte haarden en haardkachels, zo goed als nieuw J v. d Heu vel, Weverssingel no. 18. Te koop: crème kinderwa gen. kogellagers, wegens te klein; reebruine bontjas, mt. 4042; donkergrijze heren- winterjas, mt. 43. Grebbe- straat 2. Te huur gevraagd Ongemcub. kamer te huur gevraagd. Amersfoort of om geving. Brieven onder no. 2508 bureau van dit blad. Lessen Deze week bestaat nog ge legenheid tot aanmelding voor de nieuwe cursussen in stenografie en typen met 25 reductie op het lesgeld Verder nog gelegenheid tot deelname aan de Midden standscursus. Lesgeld slechts 5.per maand. Vraagt zonder verplichting nadere inlichtingen, ook voor de cursussen Boekhouden As sociatie, Nederl Handels correspondentie. Moderne Bedrijfs-Administratie, En gels. Instituut „Secgers" Di recteur: Drs L. A M. See- gers. Voltastraat 45. tel. 5169 Amersfoort. Diversen In- en Verkoophuis Emzed Vijverlaan 13. Zeist; Lijn- markt 28. Utrecht verkoopt prima kleding (weinig ge dragen chemisch gerei nigd) voor iedereen. Dage lijks 26 uur. Rübcwüs A. U haalt het bij Autorijschool C Schuur. Utrechtseweg 98, tel. 3107. Uw naaimachine defect? Wij repareren vakkundig en en billijk. Hekkers naaima chinehandel tel. 3351, Krom- mestr. 28. Amersfoort. Naai- en verstelwerk ge vraagd. Ook genegen aan huis te komen. Mej. C. van Beek, Jieuwe Kerkstr. 26. Nijkerkerveen. Utrechts Administratiekan toor, v. Asch v. Wijckskade 23, Utrecht, telefoon 16815. Boekhouding, Sociale wetge ving, Belastingzaken. Cor recte en coulante verzorging van Uw administratie Hallo. Hallo. U belt 5362 en wij brengen U een mooi Duinkonijn a 2.25. Van Rijn, Poelier, Achter de H. Geest. Zachtsmekendc fondant met een vluchtig peper munt-aroma.Heerlijk ver frissend! Verkrijgbaar in luxe dozen i90 cent per stuk; uitgewogen 39cent per 100 gram. Te koop gevraagdj Muziekvereniging zoekt voor haar repetities plano en orgel. Brieven met opgaaf van prijs, merk en aar.tal registers Adv Bur. Kapteyn, J. P Coenstraat 29 Utrecht. Voor oud goud cn zilver ont vangt u de hoogste prijs bij H. Esmann Steenweg 8 (naast de Buurkerk). Oud goud. zilver cn juwelen hoogste waarde G F. Huisman Jr., juwelier Vredenburg 33 Utrecht. Expert der Nederland se Spoorwegen. Zolderopruimir.gen De hoogste prijzen voor lompen en meta len. Fa. T Flenterie, Amster. damsestraatweg 57 Telefoon 16546 en Zonstraat 34, Telefoon 22073. WIJ geven de hoogste prijs voor oud goud en zilver. Ju welier C. van Dijk. Steenweg Piano gevraagd voor eerst beginnende leerling. Opgaaf prijs en merk aar. W. Weg man Jr Bergweg 76 B. Rot terdam.N. Wij kopen alle soorten lompen en metalen tegen de hoogste prijzen A Prozée. Vleutense- weg 49. Telefoon 10631 Utrecht Geldbelegging. Te koop gevr. uitsluitend voor geldbelegging, solide maandwonlng. bij voor keur in Tuindorp. Aan te bic den onder nó 136 bureau van dit blad. Heer, lengte 180 m, vraagt lange zwarte lederen motor- jas. Moet ln goede staat ver keren. Brieven onder no. 8661 bureau van dit blad. Gevraagd goede Duitse plano contant. Eventuele oude kast geen bezwaar. Brieven met merk en prijs onder no. 8660 bureau van dit blad. Te koop gevraagd Amerikaan, se tijdschriften op elk geblerl. niet ouder dan Januari 1949 Bij ,Dc Boekenmolen", D H Kool, Slotlaan 1 Zeist. Tele foon 4784. Te koop aangeb. Trainingspakken, khakihem- den wollen truien, geruite wollen hcrenshirts. rhythmi- sche pakjes, turntricots voet balbroekjes voetbalshirts ta feltennis en mecanodozen. Sporthuis „Olympia", Steen, weg 33 Stop ls uw rijwiel op? Naar Freek Trapman. die levert weer op gemakkelijke beta lingsvoorwaarden Betalings- condittes 6. 12 en 18 maanden. Jac. v d Borchstraat 47. Tele foon 15226 Uw radio ruilen wij in tot 390.Nieuwste Philips. Waf dorp. Erres met bandspreiding 155.—. 208 250. 280enz. Grote keuze De monstratie aan huls! Te beta len in 12 maanden 2 dagen op proef Het betrouwbaarste adres sinds» 20 jaar. Radio Jaarsveld. Bern. Weerd O Z. 12 (bij de sluisjes). Reparatie: verhuur versterker Telefoon 19836. Accumulatoren Wij leveren alles op het gebied van accu's. A H. Spronk. Nieuwe Danl- straat 3 Utrecht. Telefoon 19970 Autopeds met spaakivielen geheel op kogels lopend f 31.95. ..De Kampioen". Mamixlaar. .15. Telefoon 11195 Utrecht. Pracht plano, merk Clas Brie enonder no. 8654 bureau van dit blad. Eon Naumann handnaaimachi ne 65.Een Lewenstein trapnaaimachine 110.— Een klccrmakerstrapnaairnachine 165.Singer, voor en ach. tcruit. Singer in moderne sa- lonknst. Alle or.der garantie. Desgewenst op gemakkelijke betalingswijze Te bezichtigen Herenweg 40 (2x bellen), bij de Amsterdamsestraatweg Utrecht. Trlpo Ballpointpen. 15600 meter schrift. potloodmodel slechts 1.65. Zuidam's kantoorboek handel. fa. M. H Mostert. Voorstraat 44 Vis goedkoop. Voor slechts I 1— 2 kg dikke bot o£ schol of l'.-ó kg grote vctschar of 20 grote inmaakharingen „De Visbokser", Klimopstraat 6. (bus 7). Telefoon 18752. Cadan achteras va» auto met wielen en veren. Geschikt voor paard en wagen. Te bevragen Bloemstraat 41. Na 5 uur. ^Te^huur^gevraagdJ Werkplaats te huur gevraagd. Zeist of omgeving. 30.tot 35.per maand Brieven onder no. 852 bureau van dit blad Lessen Arts zoekt per 1 Maart '50 een zit-slaapkair-er. zonder pen sion. in Utrecht. Medegebruik van telefoon noodzakelijk Br. ond. no 141 bur. blad. Personeel gevraagd Nette accurate arbeidskracht gevraagd voor diverse fa biïeksworkzaamheden Aan melden Bemuurde Wecrd Oost zijde 52 A. Matrassenmakers, a. gevraagd 2 vakmensen; b 1 halfwas. Br ond no 138 bur. blad. Personeel aangeb. Biedt zich aan een net meisje als werkster, drie dagen per week Brieven agent N.U.D.. Gerverskop C 13 Harmeien Dame, zeer bekwaam in haken cn breien, vraagt thuiswerk. Ook schrijfwerk. Brieven on der no. 137 bureau van dit blad. Engelse conversatielessen voor emigranten, door iemand met jarenlange praktijk in Engels sprekende landen. Voormalig tolk in Engelse overheids. dienst. Hamburgerstraat 29. Ilawalian-gltaar. mandoline guitaar en alle andere tokkel- instrumenten Lessen b(j Mu ziekinstituut Reeskamp Lei straat 3 bis (halte Wittcvrou- wenbrug). Tel. 19160. Geves. tigd sinds 1893. Leert autorijden, vlug en goed, zoals alleen .Succes" het doet 3.50 per les (3 kwartier). W. Barentzstraat 64. Telef. 17386 MachLneschrlJven, stenografie handverbeteren, boekhouden middenstar.dsopleiding taler-. Ook prima schriftelijke lessen. Mercurius-cursussen voor han delsonderwijs. Amsterdamse- straaiweg 12 bis Utrecht. Te lefoon 13714. Accordeons, blokfluit en alle lokkelinstrumenten Eddy Rees. kamp, muziekleraar Thomas senstraat 17 (bij dc gasfabriek). Lesgeld 5 per maand. Te lefoon 11366. doort (Okd irUdqic. 1246. Op de renbaan begon iedereen onmiddellijk uil te kijken naar Knots en Knars, die me met hun on sportieve streken zoveel last bezorgd hadden. Agen ten zwermden rond bij de uitgangen en men zocht in alle stallen en onder de tribunes, maar het was net als ik dacht: Knots en Knars waren al lang buiten en vluchtten dwars door het vrije veld op de rug van hun paard. „Slierasperge," bromde Knots tegen Knars: „Heb je je weer door Ketelbinkie in de luren laten leggen, kun je niet eens tegen zo'n kwajongen op." „Wees stil, bromtol," snauwde Knars terug: „Had jij hem liever tegen gehouden, wat heb ik aan zo'n com pagnon, bah!" Ze maakten ruzie, en gaven elkaar de schuld, maar we zullen ons niet langer met dat nare stel bemoeien. Ze reden de weg af en verdwenen achter de horizon en uit dit avontuur. Op de renbaan was het ondertussen groot feest, ze haalden me op een platform en ik moest tegen allerlei vreemde men sen glimlachen en vertellen wat ik nu verder ging doen, maar op zulke domme vragen gaf ik geen ant woord. „Hier," zei ik: „Hier staat Pedro, die heeft zo hard gelopen, niet ik." Een meneer overhandigde me de grote prijs, Pedro kreeg een krans, waar hij erg trots op was en tpen liepen we naar de uitgang en alle mensen liepen mee, maakten foto's en riepen „Bravo!" Ik voelde me erg vrolijk en had er eerst geen erg in dat er boven het geroezemoes uit iemand drin gend mijn naam liep te roepen... van dc heerlijke ARK's beschuit en koek U kunt ze thans overal weer in voldoende mate verkrijgen, want wij hebben de modernste installatie van Europa in gebruik genomen. Haal eens ARK's beschuit en koek en vraag er dan meteen een formulier bij om deel te nemen aan BESCHUIT - KOEK BISCUIT Jongedame vraagt brldgeles. Brieven onder no. 8659 bureau van dit blad. Ruilen Bussum. Aangeboden boven huis. 3 kamers keuken, zol der met 2 kamers. Zeer lage nuur. Prima stand Gevraagd: huis te Utrecht. 5 kamers goe de stand. Brieven onder r.o. 8655 bureau van dit blad. Rullen. Aangeboden ged- bo venhuis, Rijnlaan bevattende huiskamer balcon loggia, vrije keuken. 2 slaapkamers zolder. Gevraagd klein heel of bene. denhuis. Brieven or.der no 8657 bureau van dit blad. Diversen Vriendin. Heer. ln bezit van auto, niet onbemiddeld, zoekt vlotte sportieve vriendin, plm. 20—30 jaar. Brieven met foto onder no. 8662 bureau van dit blad. Van uw eigen stof vervaardigen wij japonnen. deux-pièces-, mantels, mantelpakjes, blouses, rokken etc Het beste adres: .L'Ir.noxation", Bilts-traat 68. Telefoon 21136. Moderne brillen. Ruime keuze. G. B Schoonderwoerd. Opti- eièn Lijnmarkt 20 A. Telefoon 13600 Ook leverancier van alle ziekenfondsen. Allp voorko. mende reparaties zo nodig binnen 24 uur gereed. Let op Wij leveren u weer alle modellen geslepen glasplaten. Ook levering buiten de stad. Glasbetirijf J Niessen, Koe- kockstraat 24. Utrecht. Mr Willy Kruis, astroloog-oc cultist. Voorlichting over uw lot en leven. Ieder gewenst advies. Discreet. Spreekuren 2 tot 9 uur Obrcchtstraat 2-5 bis Utrecht. Accordeon-reparaties. Wjj ma ken uw oude accordeon weer als r.ieuw 0ok moderniseren met de nieuwste celluloid be werking. Het maken van nieu we balgen Het inmaken van registers Beleren en zuiver afstemmen enz. Alle reparaties orden uitgevoerd met voor oorlogs materiaal. ondcr volle garantie, door onze Italiaanse accordeon.technici. Vraagt vrij blijvend prijsopgave. Alleen Muziekhandel „De Gouden Harp". Amsterdamsestraatweg 68. Telefoon 14480! Utrecht. Kunstgebit reparatie .inrichting ..Oudwijk" telefoon 12330. Voor alle moeilijkheden met iw kunstgebit W. C. Bunschoten, Bloesemstraat 13 (achter spoor brug Maliebaanstatior.). Olieverf Prima vooroorlogse glansverf 2.25 per kg. Even eens op zuivere vooroorlogse basis: grondverf standverf. Ja- par.lakken. blanke lakken enz. Onze verven komen uit eigen fabriek en worden voor u op elke gewenste kleur gebracht Aangewezen adres voor H.H. schilders en wederverkopers Erkend verffabrikant door het Rijksbureau Chemische Pro ducten. Groningse Electrische Verffabriek B. Kuipers. Vleu. tensev/eg 118. Utrecht. Telefoon 10809. Postzegelhandel J. Esser Ma- riastraat 35. LHrecht. Wij kun nen van vrijwel alle landen van Europa prima albums le veren. H H. Automobilisten. Uw adres voor grote sortering onderdelen zowel gebruikt als» nieuw. Ga rage v d Hoef Biltstraat 43a. Telefoon 15230 Bureau Wijkkraamverplcging. 2 maal daags hulp door rijks- gcdiplomeerde zusters. Tarief naar inkomen Eventueel be spreking thuis. Oudwijker. dwarsstraat 26 bis. Telefoon 16275. Mr Robini, telepaath-helder- zlende, Croeselaan 299 bis Spreekuur 's avonds 7 tot 9 uur Overd3g volgens afspraak. Schriftelijk advies 2.60 foto en 3 vragen opzenden. Volkorenbrood ts gezond. Vraagt het uw dokter en be stelt het bij bakker Heinen Bemuurde Weerd Oostzijde 71 Telefoon 13331. Geen grijze haren meer. Haar verf en haarkleurstellen bij huize „Corver". Steenweg 1. Vakkundige bediening. Fenix Engelse cn Tsjechische maatkleermakerij Grote sor. tering Importstoffen voor cus- tuums tailleurs mantels 1ste klas verwerking. Matige prij zen. Schoutenstraat 11. Bedreparatics. Veren bedden 3-delig maken eventueel nieuw tijk. Kapokmatrassen bijvullen met prima Java-ka. pok, in één dag als nieuw te rug. Vraagt prijs. AVO. Jut- faasseweg 78 Telefoon 16718 Arnova. Hekelsteeg 17 telefoon 10987. Maakt uw oude lampo- kap als nieuw. Koffer- en tasreparaties Rits sluitingen. voering, handvat, ten sloten Prima rubber en zoollcder voor zelfrepnratle het spaart u guldens Gale- sloot's Lederhandel, Vinkeri- burgstraat 7. Bij Maisor. Montagne. Liin- markt 16 telefoon 13920. En gelse alpino's, diverse kleuren. Jumpers en vesten, moderne overgangsjurkjes met lange en korte mouwen. Kapsalon Gretha Permanent, wave 5 Bekkerstraat 88. Bijouxhuis. Choorstraat 21. zet nieuwe spiegel in uw poeder doos rijgt uw gebroken col- j lier en repareert uw bijoute- I rieën. Geneeskrachtige kruiden en recepten van J. Mesters. Jans- veld 53. Utrecht (Wj de Voor. straal) Laat uw gestoffeerde meubelen opnieuw bekleden, rechtstreeks aan de fabriek. Vraagt vrijblij vend prijsopgaaf Club- Meu belfabriek H J. Huvgen Grut- tersdiik 32 C. Telefoon 17884. Uw stofzuiger van dc wijs? Bel op 11161 „Het Stofzuiger Paleis" Vakkundige reparatie. Inrichting. Alle onderdelen voorradig. Steenweg 62 (let op het nummer 62). Dames. Een goed houdbare, goedkope en grof krullende permanent wave ƒ5c-n 7 50. 1ste klas werk is onze grootste reclame. Met en zón- dep bespreking. ,Maison Bea. trix". Amsterdamscstraatwzg 163. Utrecht. Woonruimte maakt u door een opklapbed of divanbed te ma ken van uw lcdtkantspiraai Uw ledikant kan ombouw wor den. AVO Jutfaasseweg 78. Te lefoon 16718. Wij verhuren serviesgoederen en glaswerk. Magazijn ..De Pionier". Oude Gracht 183 (tussen Lijnmarkt cn Hambur. gerbrug). Telefoon 16639. Hypotheek 3'iro beschikbaar voor mooie posten boven 10.000.Normale posten 3>v?h. Tevens bcloggingshuizen te koop geviaagd. M. Ultee makelaar N.B.M Regentessv- laan 83. Utrecht. Telefoon 17810.

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 6