Drastische prijsverlaging HENCO van3Znu18( De Ketelbinkiekrant Uitbundige vreugde GROTE PRIJSVRAAG PRACHTIGE NIEUWE FIETS E. N. v. d. BERGH KARPETTEN Laat ook Uw kinderen in deze vreugde delen! VAN 25 CT. VOOR hei gewin maar voor AMERSFOORT UTRECHT VOLKSUNIVERSITEIT „De Gorilla van Ubanguil" Natuurlijk alleen bij de was-en im soda geconcentreerde was- en inweeksoda 's avonds de was met Henco in de week, is 's morgens al half gewassen. Henco werkt krachtig, Henco haalt al het vuil uit het goed,maar spaart het. weefsel. Water bevat kalk, waardoor veel van Uw kostbare zeep verloren gaat. Henco vernietigt de kalk en maakt zelfs het hardste water zacht als regenwater. 1 pak Henco, de moderne soda, heeft de kracht van 21/2 pond gewone soda. Henco spaart zeep, dus geld F CCII product BRANDPUNTEN Alle kinderen mogen meedoen aan „Op zoek naar de schatten van Lawai", met als hoofdprijs een Woensdag 1 Februari l9jj Arts PRAKTIJK HERVAT Voor kraamhulp voor hele dagen naar KRAAMBUREAU AMERSFOORT EN OMSTREKEN Spreekuur elke Woensdag middag van 23 uur in het Wijkgebouw van het Groene Kruis, ingang Valkestraat Pracht monstercollectie w.o. Wiltons. Engelse Axmin- sters. Haarvelours, Holtaps en zware Moquette karpet ten in fraaie dessins. Grote maten 69.-, 85.-, 110.- en 125.-. Pracht Mach Smyrna tapijten 188.- en 225 Slechts éérf dag: Alléén a.s, Donderdag v. 10-12 en 2-4 u. Gebouw CONCORDIA Langestraat 113, Amersfoort Te koop te Amersfoort: woonh., m. mag. w.i. geves tigd Grossierderij in Textiel en Galanterieën, benevens Kleinh.verg. Woonh. bev. k. en s., keuken. 2 sl.k., badk. Mag 7x10 M. met id. et. Vergunningen eventueel ook apart over te nemen. Inl Langestr. 131 b, A'foort, tel. 4094. Een leuk geschenk. Laat nu als verrassing een serie kinderfoto's aan huis ma ken door Archifoto Rubens straat 79 tel. 3070, A'foort Radio Dresselaerts. Nieuw- ste Philips radiotoestellen vanaf 155.Vraagt vrij blijvend demonstratie. Wij ruilen Uw oude toestel in, Krommestraat 9, tel. 5772. Kleermakerij Kikkert, Ber- nulfusstr. 35. tel. 4880. Wij keren, veranderen en mo derniseren dames- en heren kleding. Ook nemen wij coupons ter verwerking aan Belastingzaken, boekhou dingen enz. Spreekuren 11— 1 uur v.m. en n.m. 78 uur. Tel 4578, Havik 39. Amers foort De beroemde Brabantse magnetiseur Genezer José is iedere Vrijdag van 9 tot 5 uur in Café Tibert, Kamp 21, Amersfoort. Psychometriste (Helder ziende) heeft elke Donder dag consult van 2.30 tot uur n m. en volgens af spraak. Zuidsingel 10. Nog steeds grote voorraad beste Friese klci-aardappe len. Boomsma's Friese Aard- appelhandel. Oude Soester- weg 149, tel. 4580. Te koop een boerderij met pJm 19 ha. prima land. Koop som billijk. Hypotheek beschik, baar. Brieven onder no 144 bureau van dit blad. Aangeboden: met bont ge voerde zwarte herenjas, gro te maat Te bevr. Volta straat 15. Utrechts Administratickan toor, v Asch v. Wijckskade 23, Utrecht, telefoon 16815 Boekhouding, Sociale wetge ving, Belastingzaken. Cor recte en coulante verzorging van Uw administratie Naai- en verstelwerk ge vraagd. Ook genegen aan huis te komen. Mej. C van Beek, Aieuwe Kerkstr. 26. Nijkerkerveen Te huur gevraagd Ongemeub. kamer te huur gevraagd, Amersfoort of om geving. Brieven onder no 2511 bureau van dit blad. Wed. met dochter zoekt gedeelte van woning, liefst Leusder- of Bergkwartier. Br. no. 2518 bur. v d. blad Pertoneel gevraagd Gevraagd flink meisje voor dag of dag en nacht, in klein gezin. Zondags vrij. Aanmelden: Mevr. van Haselen, Borgesiuslaan 41, Amersfoort. Diversen Uw goede schoenen laat ze msken bij Sol en het blijven goede schoenen. G. M. Sol, Krommestr. 20, tel. 4526. De mooiste foto's van Uw kinderen maakt men bij U thuis. Laat foto „Bell" dat doen Oude Soesterweg 116. telef 5038 City Hotel, a.s Zaterdag en Zondag van 3 tot 6 uur en van 7 3011 uur En semble Agnes Offermans (4 personen). Show-stemming en concertmuziek. Vrije toegang Hallo. Hallo. U belt 5362 en wij brengen U een mooi Duinkonijn a 2,25. Van Rijn. Poelier, Achter de H Geest Te koop gevraagd Voor oud goud on zilver ont vangt u de hoogste prijs b:j H. Esmann Steenweg 8 fnaast de Buurkerk). Geldbelegging. Te koop gevr. uitsluitend voor geldbelegging, solide maandwoning, bij voor keur ln Tuindorp Aan te bic den onder no. 136 bureau van. dit blad. Accordeon met 12 of meer bas sen Brieven met prijs en merk or.dcr no 143 bureau van dit blad. CURSUS RUSSISCHE LETTERKUNDE, Docent Dr. A. Saalborn. op 9, 16 en 23 Februari. Totale kosten 2. Aanmelding voor 5 Februari Secretariaat Utrechtseweg 99 (Tel. 5454). Te koop aangeb. Gestikte (2 persoons) dekens 6.— en 9.—. Grote party halfwollen en molton dekens. 1 persoons bedden 19 Lyn, markt 37 Telefoon 10228, Tc koop. 1 persoons bedden 19—2 persoons- gestikte de kens 6.1 persoons ma trasdekken 2.50 enz. Ook op gemakkelijke betalingsvoor waarden, C van Dijk. Amster- damsestraatweg 307 Een Naumann handnaalmachl- ne 65.—. Een Lcwenstein trapnaaimnchine 110 Een kleermakerstrapnaaimachine I 165Singer, voor en ach. teruit. Slngor ln moderne sa- lonkasl. Alle onder garantie. Desgewenst op gemakkelijke betalingswijze. Te bezichtigen Herenweg 40 (2x bellen), bij de Amsterdamsestraatweg Utrecht. Een paar schaatsen met riemen rondrijdors) maat plm. 39. Te bevragen: Julianaweg Hoograven. Accordeon met 3 registers. 120 bassen. Spotkoopje Ook rul- voor kleiner. Brieven on der no. 142 bureau var. dit blad Tob r.iet langer met Uw oude rijwiel, thans leveren wij weer op gcmakkeiyke betalingsvoor. waarden. G. H Post Mnrnlx- fann 126. Tel. 17657 Te huur aangeboden Klem gemeubileerd zlt-slaap kamertje, met stromend water aangeboden. eventueel met pension Brieven onder no. 8670 bur. blad. Personeel gevraagd Mevrouw Fortuin Burgemees ter Reigerstraat 70 vraagt een meisje voor de ochtenduren, niet ouder dan 16 jaar. Aar., melden van 8.30 tot 9 30 uur. Gevraagd net dienstmeisje, Ho- Harmonie", Maarssen. Gevraagd voor dag en nacht, per 15 Februari of later; flin ke zelfstandige hulp ln de huishouding, kunnende koken, blf alleen wonende dame. P.G. niet beneden 30 jaar. GerJefe. lijk huis te Doorn. Kan be schikken over eigen zit-slaap- kamer Brieven letter P. Boek handel Kleiss. Doorn. Mevrouw van Dorsser Keus, Frederik Hendrikstraat 136 te lefoon 17904, vraagt voor direct een hulp ln de hulshouding, oor halve of hele dagen. Gevraagd, net meisje, v. d en Aanmelden Mevr. Hoog land, Dantelaan 62. Oog in Al 'raagt! net meisje van half negen tot hall' drie Mevr. Feikema J v. Seorelstr. 51. Matrassenmakers, a gevraagd 2 vakmensen b. 1 halfwas. Br. ond. no. 138 bur. blad. Personeel aangeb. Jongeman, 22 jaar, van goede getuigen voorzien, zoekt werk kring jn slagerij 3 jaar als militaire kok werkzaam ge weest. Zoekt tevens bijver dienste in iedere vorm. Bric. ven onder no. 8663 bureau van dit blad. Biedt zich aan een vaste boe renarbeider goed kunnende melken. Met alle werk be kend. Huis moet beschikbaar zijn Liefst omgeving Utrecht B. van Schaik, Amerikastraat 23, Hillegom. Energieke jongeman, van goe de getuigen voorzien, zoekt vondwerk in middenstands boekhouding. Thuiswerk of aan huis. Spoed gewenst. Brie ven no. 8664 bureau van di: Lessen Frails. Duits. Engels. Bijlessen Gunstig,» voorwaarden Brie. ven onder no. 8666 bureau van dit blad. Wiskunde, les in algebra meet kunde. gor.io stereometrie, be- •chr. meetkunde door onder wijzer wiskunde Per maand 8.Brieven onder no. 8667 bureau van dit blad. Ruilen W'le ruilt mijn woning te Am sterdam, 4 kamers, vaste was tafel gang, keuken en bergzol der voor woning in Utrecht. Huur 26.per maand. K. Visser, Chrlstiaan de Wetstraat 27 III A'dam O. Diversen Kunstgeblttenreparatie binneD 1 dag klaar. Spoedgevallen vlug. ger. Geopend van 8 tot 8 uur. ook Zaterdags Lel. op het juiste adres. Oudwijkerdwarsstr 134 (tegenover school) Buslijn 2. Postzegelhandel J. Esser Ma- riastraat 35. Utrecht. Wij kun nen van vrijwel alle landen van Europa prima albums le veren. Verhuizingen Transporten Van ouds bekend fa Wed. G Brink en Zonen Goode- straat 114—116. Tel 12303, Utr Erkende meubeltransporteurs Een zakenman heeft geen tyd voor allerlei adminlstratiewerk Hij draagt dit. over aan Ac cour.t.antskantoor O J Dekker Homeruslaan 63. Telefoon 15530. Vakkurdig, vertrouwd billijk ftoeds 40 jaar Huysman's K*»f. ferhuis. Voor koffers school- actetassen. portemonnaies. portefeuilles, riemen honden- •tikeler. enz. Oudegracht 24. bij de Jacobibrug. U slaagt beter voor een pracht radio-apparaat bij Radio Cen trum vanaf 175.—. Gemak kelijke betalingsvoorwaarden. Vinkenburgstraat 4—6 Tclef. 9636. Feestartikelen! Bruiloftsliede ren. Bladmuziek (ook in. Kla- varskribo). Muts-en Guirlanaes enz (ook in clubkleuren) To neelstukken. Toneelcostumes Toneelgrime. Import theater- schmink. Verhuur var. pruiken. Vanouds: „Musica", Amster. damsestraatweg 72. Utrecht. Te lefoon 17339 Attentie!!! Het vertrouwdste adres voor reparatie van Uw defect radiotoestel is ..De Ra- diobeurs", Dick v. d. ee Ko'ekoekstraat 27. Tel. 14982 Vulpen kapot. Breng hem by ons-, u krijgt hem weer al: r.louw terug en vakkundig ge repareerd Zuidam's Kan toorboekhandel. fa. M. H Mostert. Voorstraat 44. Uw bed slecht? Bel 16718, in één dag gereed. Als nieuw tg- rug bijgevuld met Javakapok Vrijbllj\end prijsopgaaf. AVO Jutfaasseweg 78 Utrecht. Arnova. Hekelsteeg 17 telefoon 10987. Maakt uw oude lampc- kap als nieuw. Mr Robini, telepaath-helder- ziende, Croeselaan 299 bis. Spreekuur 's avonds 7 tot 9 uur Overdag volgens afspraak. Schriftelijk advies I 2.60 foto en 3 vragen opzenden. Mr. Michael psychometrist- magnetiseur houdt iedere Maandag en Donderdag spreek uur van 10 tol 9 uur en vol gens afspiaak Singeldw.stx. .3 bis (bij de Herenweg) Proef- consult schriftelijk I 1.— foto geboortedatum insluiten. Olieverf Prima vooroorlogse glansverf 2.25 per kg. Even eens op zuivere vooroorlogse basis, grondverf standverf Ja- par.lakken. blanke lakken enz Onze verven komen uit eigen fabriek en worden voor u op elke gewenste kleur gebracht Aangewezen adres voor H.H schilders en wederverkopers Erkend verffabrikant door het Rijksbureau Chemische Pro ducten. Groningse Electrische Vcrffabrlek B. Kuipers, Vleu. tenseweg 118. Utrecht. Telefoon 10809 Koffer- en tasreparatles Rits sluitingen, voering, handvat, ten sloten Prima rubber en zooileder voor zelfreparatie, het spaart u guldens Gale- sloot's Lederhandel, Vinken- burgstraat 7. Uw kousenreparatie zonodig klaar, terwijl U wacht dan Uw iousen bij de Kousv-nladder" gebracht Breedstraat 55. Tel. 22105. Speciaal voor ladders ophalen ln Nylons. Hypotheken - Financieringen Credieten. Ook kleine lenin. gen aan particulieren. Afw. snel er. discreet. Br met posiz. .Reclamepost" M P. Lindostr. 29 bis. Utrecht. Permanent Wave „Wella'' met oliebehandeling 7.— ideaal I 6.—. Geschoold personeel. Gedlpl. kapper. Jos. v Laan, Bemuurde Weerd O.Z. 11. Tel. 18032. Pasfoto's? 10 stuks geperfo reerde er. gegomde foto's ge lijk sluitzegels in één boekje. Alleen verki-ygbaar bij Pers fotobureau 't Sticht. Steenweg 15 Utrecht. Latlcel zadclkussens, afslag 4.75: Bibiarubber pantalon- beschermers 75 cent. Laticel. specialist var. Ouwerkerks Rij wielhandel Oude Gracht 166, hoek Wed. 100 procent ruimtebesparing. Van Uw ledikantspiraal een divanbed of opklapbed van Uw houten ledikant de ombouw. Reparaties biliyk Te zien Pie. terskerkhof 21 ..Nefaco". Vrijbiyvend prysopgave voor het vakkundig over-stofferen of beklcdcp van uw meubels, 2 fauteuils en 4 stoelen vanaf 25.— vooroorlogse stoffen, AVO. Jutfaasseweg 78. Tele foon 16718 1247. Ik wis!, dof ik die slem, die mijn naam riep al eerder gehoord had, ergens in hef begin van dit avontuur. En toen de eigenaar van die stem zich door de omstanders drong en voor me stond wist ik dade lijk wie het was: Lord Brubbel die zo'n last met Pedro gehad had dat hij het paard voor mijn fiets geruild had en daardoor een begin maakte aan deze paar- dengeschiedenis. „Ventje," zei lord Brubbel: „Wat jij met" Pedro gepresteerd hebt is geweldig, fenominaal, zeg! Toen ik dit paard lang geleden kocht, wist ik dat het een bijzonder dier was, maar ik kon het niet temmen. Het is een wonder dat jij hem wel tam ge kregen hebt en er deze wedstrijd mee gewonnen hebt. Pedro is een pracht-beest ik zou hem graag terug willen hebben, kan ik hem voor veel geld van je kopen. „Tja," zei ik peinzend: „We zijn erg aan elkaar gehecht, Pedro en ik. Maar eigenlijk weet ik niet wat ik verder met hem beginnen moet, hij zal het bij U beter hebben, dan bij mij thui$ in het fietsenhok. Goed neem Pedro maar mee en zorg goed voor hem. Geld hoef ik niet voor hem te hebben, hij is onbetaal baar, maar geef me m'n fiets maar weer terug, dan heb ik toch iets om op te rijden." Lord Brubbel was in zijn nopjes, maar Pedro keek treurig toen we afscheid namen en ik slikte ook eensBuiten stond mijn fiets klaar, ik klom op dat trouwe karretje en liet ze allemaal achter; Lord Brubbel, de toeschouwers en het paard Pedro heerste in talloze gezinnen, toen het jeugdblad „DE KETELBINKIEKRANT" in zijn nieuwe vorm verscheen. VADER EN MOEDER, ook Uw kinderen zijn dol op lezen en houden van vro lijke, spannende verhalen met leuke plaatjes. De „KETELBINKIEKRANT" in zijn nieuwe vorm is de beste ontspanningslectuur, die U zich voor Uw kinde ren kunt wensen. Geeft Uw kinderen hun eigen blad, WAREMPEL. MtT fcUIM EBN METER Over enkele dagen verschijnt het nieuwe nummer. Kapitein Rob vertelt hierin „Hoe een pinguin de „Fram" redde". Voorts het spannende verhaal (een jachtavontuur in de Congo). Verder de oude bekenden als Vader Uil, Rode Stier, Sneeuwvlok Ketelbinkie. Belinda, Oscar. Roland, de prins van het woud, enz. En niet te vergeten de gezellige correspondentie-rubriek van Oom Bob. Bestelt nog heden het nieuwe num mer bij de bezorger van dit blad! De prijs bedraagt slechts 20 cent.

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 6