RINSO zelfstandig werkende 2e Monteur WERKELIJK K WITS l r en RINSO BEVAT GEEF*! SCHERPE k MIDDELEN M. NETELENBOS Fa. JOH. DE HEER Van heden af: Slagerij „Klashorst" Garage HARTEMINK UTRECHT Plaatst een Brandpunt 4 Donderdag 2 Februari 195Q Autodieven gevat in Woerdens café Belg overtrad bovendien deviezenbesluit WOERDEN De polilic te Woerden heeft in een café aange houden de 28-jarige Belg J. H. L. T.. kofficbrander. en de 29-jarige garagehouder A. II. de II. te Rot terdam. die aan een autohandelaar te Woerden een nieuwe Chrysler te koop aanboden. Na een langdurig verhoor beken de de Belg met de dokwerker V. H. in Antwerpen de personenauto te h£bben gehuurd bii een garage houder R.. die met de Belg. de dam in verbinding met de garage houder. Zij stelden zich te Rotter- auto in Woerden zou trachten te verkopen. Tevoren werd in de ga rage van R het Belgisch nummer van de auto verwisseld voor een Nederlands provinciaal kenteken terwijl ook het motornummer werd vervangen. In Woerden liepen zij tegen de lamp. De auto werd door de politie in beslag genomen. De verdachten zim overgebracht naar Rotterdam. De derde man in het complot. V. His inmiddels door de politie te Rotterdam gearresteerd. De Belg bleek zich in ons land bovendien aan overtreding van het deviezen- besluit schuldig te hebben gemaakt waarvoor hij nog drie maanden te goed heeft. Bulgarije krijgt een nieuwe premier SOFIA Walko Chervenkow is Woensdag door het Bulgaarse par lement met algemene stemmen ge kozen tot minister-president. Hij volgt in deze functie Wassil Kola- row op, die twee weken geleden overleed. Chervenkow. geboren in 1900. werd in Augustus 1949 gekozen tot vice-president van de Raad van Ministers. Sinds 1919 is hij actief lid van de Bulgaarse communistische par tij. Hij werd in Moskou in de com munistische leer geschoold In 1923 werd hij bij verstek ter dood ver oordeeld voor de rol, die hij ge speeld had in de communistische opstand in Sofia. Tijdens de oorlog verwierf hij de Russische Lenin medaille voor zijn aandeel in de strijd tegen het Fascisme. Garry Davis, wereldburger nummer 1 heeft ziin pogingen om Duitsland binnen te komen opgege ven. Davis verklaarde nu van plan te ziin ..zich voor een maand of twee terug te trekken" Landelijke Ruiterdag druk bezocht Voorzitter Federatie waarschuwt (Van een onzer verslaggevers) UTRECHT Met oranje-groene lin ten was Woensdagmiddag de grote zaal versierd van het Utrechtse Tivoli. waar onder grote belangstelling de XXIIIste Landelijke Ruiterdag wjerd gehouden door de leden van de Koninklijke Ncd. Federatie van Landelijke Ruiters. Onder de talrijke aanwezigen bevond zich dr Micdcma, directeur van de afdeling Llch. Opvoeding van het. Ministerie van O., K. en W. In zijn openingsrede wees de voorzit ter van de Federatie, dr C. Brands, op het grote belang van de rijverenigingen, die door hun demonstraties bij lande lijke gebeurtenissen hebben geholpen het platteland op de voorgrond te plaatsen en een steeds hechter positie gaan Innemen in het Nederlandse Sportleven. In het jaar 1940 hebben zich voor de ruitersport geen feiten voor gedaan. waarvan men met schitterende fanfares gewag wenst te maken, hoewel het afgelopen jaar geenszins als onbe langrijk mag worden gekenschetst De voorzitter kon optimistische, doch ook minder vreugdevolle geluiden laten horen. Een brandend vraagstuk ls de binding der leden in de Federatie, die in verscheidene verenigingen te wen sen overlaat. Reeds is van Katholieke zijde toenadering gezocht. Het wachten is echter nog steeds op een landelijk Rijvoorschrift van de Stichting Neder landse Rijschool. Ook de fokkerij in ons land kan nog veel verbeterd worden. Paarden in het buitenland gefokt, verschijnen nog in te groten getale op onze concoursen. Ook het kcunngsprogramma, dat velen niet bevredigt, moet worden herzien en het is hoog tijd, dat er een vakpers komt. één practisch wetenschappelijke paar- dcnblad". Wanneer de eenheid In de ruitersport toch niet spoedig komt. zal de Federatie haar eigen weg weten te gaan. Aan het slot van zijn rede deelde dr Brands mede, dat het Ministerie van O.. K. en W. de Federatie een niet on belangrijke subsidie heeft toegezegd, om ten bate van de opleiding van rij - leraren en instructeurs. De rest van de middag werd o m be steed aan het vertonen ,van een film programma en het houden van een pro vinciën-wedstrijd hyppische hersen gymnastiek. BENGASI Emir Idriss el Senoessi heeft aan A. Pelt. Hoge Commissaris der V N. voor Libye, een ontwerpstatuut voor Libye voorgelegd. Libye zal een staten bond worden onder het gezag van de familie van de Groot-Senoessi. Binnen zijn natuurlijke grenzen zou het zfjn volledige onafhanke lijkheid verwerven. Cyrenaika, Tripolis en Fezzan zouden als drie autonome landen met eigen rege ring van de statenbond deel uit maken. De emir eist tevens ver goeding voor oorlogsschade en de restitutie aan de Libyers van de hun door de Italianen ontnomen bezittingen. Voetbalsecretaris voor het gerecht (Eigen bericht, BRUSSEL De veelbesproken affaire met betrekking tot Alfred Verdyck, de bekende secretaris-ge neraal van de Belgische voetbal bond. die in December „om ge zondheidsredenen" ontslag nam. na 40 jaar zijn functie te hebben uit geoefend. heeft een sensationele wending genomen. Het Bondsbestuur bracht de zaak voor het gerecht. Tijdens een al gemene vergadering van de B.V.B. deelde de voorzitter, Dessain, mede. dat hel Bondsbestuur misschien op het débat had kunnen ingaan daar de heer Verdyck zich enige tijd op publiek terrein had begeven, naar dat het inmiddels ernstige feiten heeft vernomen, die een grondig onderzoek noodzakelijk maken en van een dergelijke aard zijn, dat het bestuur ze aan het gerecht heeft moeten voorleggen. In deze verklaring werd ook gezegd, dat uit eerbied voor het gerecht en orn het onderzoek niet te hinderen deze feiten nog niet kunnen wor den bekend «emaakt. Dit is de klap op de vuurpijl in een zaak die omsponnen is met geruchten over enorme malversaties, geruchten, die de heer Verdyck er toe brach ten een speciale persconferentie te beleggen nadat de voetbalbond niet was ingegaan op zijr verzoek pm zich voor een buitengewone al geméne vergadering te verdedigen De heer Verdyck deelde mede. dat een commissie van onderzoek hem had beschuldigd te kwistig met de bondsgelden te zijn omge sprongen bij de modernisering van het bondssecretariaat. De bouw kundige die daarna een rapport had opgemaakt, had daarentegen verklaard, dat de uitgaven niet te hoog waren geweest. Volgens de heer Verdyck had eerst niemand zich bekommerd om de verbou wingsuitgaven, die bijna 6.000.000 francs hadden bedragen, maar zouden bestuursleden van de bond om redenen van persoonlijke aard beschuldigingen jegens hem heb ben gelanceerd. Dam-simultaan seances De Rotterdamse meester Ph. J. Ham speelde simultaan te Win schoten aan 58 borden. Het resul taat luidde* 28 gewonnen 11 remi se en 19 verloren partijen, oftewel 58, procent. Zonflag vindt de grote simultaan seance. georganiseerd door de jubi lerende vereniging Het Westen, in de Heemraad aan de Nieuwe Bin nenweg plaats P. Roozenburg, de wereldkampi oen. zal uitsluitend erkend sterke clubspelers tegenover zich krijgen. De aanvang is gesteld op tien uur. Noorse rijders winnen te Stockholm STOCKHOLM In een twee- daagse schaatswedstrijd heeft Noorwegen met 144.574.5 pnt. van Zweden gewonnen. Gedetailleerde uitslagen: 500 m: 1 Farstad (N) 44.5 sec.. 2. Martin- sen (N) 45.3 sec., 3. Malmsten (Z) 45.5 sec. 1500 m: 1. Martinsen (N) 2.24 0. 2. Farstad (N) 2.24.6. 3. O. Lund- berg (N) en Liaklev (N) 2.24.9. 3000 m: 1. S Hauglie (N) 5.02.1. 2 Hedlund (Z) 5.04.7. 3. Martinsen (N) 5.05.2. 5000 m: 1 S. Hauglie (N) 8.41.7, 2. V. K. Hansen (N) 8.46.2. 3. Mar tinsen (N) 8.47.1. Hengelo's daintournooi De uitslagen in de tweede ronde van de hoofdgroep Hengelos dam- to urnooi luiden: J. JurgVerkuil 11. GordijnBaas 11. en Van DijkA. Jurg 20. Van Dijk leidt thans met 4 punten. Gordijn heeft er drie. Soest TTC „De Stompert" Te Soesterberg is dezer dagen een nieuwe vereniging opgericht n 1. een tafeltennisclub .De Stom pert". Het bestuur bestaat uit de heren Voorberg, voorzitter Reins- ma, penningmeester en Snapper, se cretaris De speelmiddag is iedeie Zaterdag van 2 tot 6 uur in een lo kaal van huize „Nellystein". Jonge boeren houden kringdag Vele jonge boeren uit de kring Amersfoort van de J B. T. E. had den gevolg gegeven aan de oproep van hun bestuur om naar Soest te komen, waar de jaarlijkse knngdag werd gehouden. Na de H. Mis vulde de zaal van het St. Josephgebouw zich geleidelijk met jonge boeren. Voorzitter G. Th. v. d. Heuvel uil Hamersveld maakte in zijn ope ningswoord gewag van de nood. waarin de boerenstand momenteel verkeert en wekte de aanwezigen op om mee te helpen deze wereld te verbeten. De J- B. T B. geeft de kracht om dit te bereiken. Rector H. W. M. v. d. Bergh, aal moezenier van het mannelijk jeugd werk in het Aartsbisdom gaf in een boeiend betoog een antwoord op de vraag: „Wat verwachten wij van onze jonge boeren". Tot besluit van het eerste gedeel te. hield de heer J Batenburg, ge meente-secretaris van Soest, een korte toespraak, waarin hij het me deleven en de belangstelling van het Soester gemeentebestuur voor het werk van de boercnorganisatie deed uitkomen. Laatste gang van ds M. Verkerk De dood van ds M. Verkerk. Ned Herv predikant te Soest, tengevolge van een auto-ongeval, heeft de leden van de Ncd Hervormde gemeente te Soest en zeer velen met hen, ten zeer ste getroffen Dit bleek vooral bjj de uitvaart op Woensdagmiddag in de Oude Ned Hervormde kerk, waar een rouw dienst werd gehouden. Toen om half twee het stoffelijk over schot van de overledene de Oude Ncd Herv. Kerk werd binnengedragen, was deze tot de laatste plaats bezet en moes ten velen met een staanplaats tevreden zijn. Ds E. E de Lose van Hilversum, die de rouwdienst inleidde, na het zingen van Psalm 103, hield een predikatie met als tekst Joh, II en Math. 25. Ds E. Groencveld. Ncd Herv predi kant te Soest, sprak hierna als voor zitter van de Kcrkeraad van .Soest en namens de colleges van de gemeente en collega's, betoonde in gevoelvolle woor den het medeleven van de gemeente en sprak woorden van troost en deernis tot de weduwe van de overledene. Ook ds Gerritsen van Amersfoort bracht dank aan ds Verkerk voor het vele nuttige werk voor de Ncd Herv gemeente te Soest verricht. Namens de Ned Herv. gemeente te Woudenberg waar ds Verkerk zijn laat ste geestelijke taak en een jeugddienst verrichtte, voerde ds Vermaas van Amersfoort het woord Ds Zijlstra van Moerkapcllc, die de overledene aldaar in het ambt was op gevolgd. bracht de innige deelneming over van Kcrkeraad. Kerkvoogdij en de gehele gemeente. Vervolgens spraken, de heer Kleijn als secretaris van de Ger Bond en ds Batc- laar namens dc Ger. Zending en tevens als ambtgenoot en collega. Het gemeentebestuur van Soest was vertegenwoordigd door de burgemeester mr S P Baron Bcntinck en wethouder J. v. d. Arend Tenslotte dankte een broer van de overledene. Met Psalm 25-6. met deze psalm ein digde de overledene dc jeugddienst te Woudenberg verkreeg deze indrukwek kende kerkelijke plechtigheid haar einde Onder klokgelui werd hierna het stof felijk overschot naar dc Ncd Herv be graafplaats aan dc Veldweg overge bracht. waar zich honderden gemeente- naren en belangstellenden hadden ver zameld Aan de geopende groeve hield ds E E de Lose een korte predikatie met als tekst Openb. 7. Met gebed werd deze indrukwekkende plechtigheid besloten. Hoogland GLADHEID BRENGT ONGEMAKKEN Ook Hoogland heeft de ongemakken gezien van gladde wegen. De autobus naar Spakenburg moest na vele glij- partijtjes haar reis staken en bleef op de Hamseweg staan. Eveneens konden verschillende auto's hiei niet verder Een zandaulo van de Rijkswaterstaat bracht oplossing Direct hierachtcraan vertrok de stoet van gestrande auto's Ernstiger was het voor mej. E S die ongelukkig kwam te vallen en een enkelfractuur en een lichte hersen schudding opliep. Zij moest in het zie kenhuis de „Lichtenberg" te Amersfoort worden opgenomen. IVoudenberg Opperwachtmeester Bijker neemt afscheid Dinsdag 31 Januari was 't voor dc heer Bi.jker opperwachtmees ter postcommandant te Wouden berg de laatste dag. dat hij die functie waarnam. Van de gelegen heid om van de heer Bijker af scheid te nemen werd door vslpn gebruik gemaakt We noemen daarvan de Durgemeester J A. Kosang, de secretaris N. J, C. Cra^ mer, het secretariepersoneel, de adjudant de!- Rijkspolitie de heer Kelderman, die rriet de opper wachtmeester Van Ooyen naméns cie groep de heer Bijker huldigde et: daarbij een keurige schemer lamp aanbood Verder kwamen nog veel collega's persoonlijk de hand drukken De heer Bijker mag te rugzien op een 37-jarige diensttijd bij de politie Moge hij nog vele jaren van zijn rust genieten. Slachtoffer auto-ongeval ter aarde besteld Onder buitengewone belangstel- ling werd Woensdagmiddag het stoffelijk overschot \an de 14 ja rige W G Veenendaal, die Vrij dagavond op de B.W-laan te Amersfoort verongelukte, aan de schoot der aarde toevertrouwd. Di. P Bouw, die daarvoor uit Ridderkerk was overgekomen, leidde de plechtigheid Raad vergadert De burgemeester heeft de lecen van de gemeenteraad ter veraade-* ïing opgeroepen tegen Vrijdag 3 Februari des middags half drie. Gevonden voorwerpen Gevonden een vulpootlood en een paar zwarte gymschoentjes Inlichtingen bij de Rijkspolitie Verloren een witte wollen das. Predikbeurten Zondag 5 Februari Ned. Herv. Kerk vm. 9,30 uur ds Ewold van Zeist. nm. 6,30 ds Cirkel van Ede. Vereniging van Vrijzinnig Her vormden vm. 10,30 uur ds G W B A Thoden van Velzen van Zeist ir. het lokaal van „De Schans" Medische Zondagsdienst De medische dienst wordt Zon dag 5 Februari 1950 voor Wou denberg, Maarshergen en Moarn waargenomen door dr. P A G Geyskes te Woudenberg. LOOP DER BEVOLKING IV 1949 Op 1 Januari 1949 telde Wou denberg 2182 m. en 2140 vr. Ge boren in dat jaar 53 j. en 62 m Overleden: 23 m. er. 11 vr Op 31 December 1949 warén e» 2159 m. en 2124 vr. Deze terug*, gang werd vooral veroorzaakt, doordat Geerestein waar veel ge- repatrieerden gehuisvest waren ontruimd werd. Eiermarkt WOUDENBERG 31 Januari - Aangevoerd 25000 eieren. prjjs f 14—f 15 per 100 stuks. Handel vlot. Leusden „Bavoort" vergadert De Buurtvereniging „Bavoort" hield Woensdagavond j.l. in de kleine zaal van café Van Dalfsen te Bavoort een ledenvergadering, die werd geopend en geleid door de voorzitter, de heer W. Drost. Uit de voorgelezen notulen door de secretaris, de heer Van Doornik, bleek dat de vereniging in het af.' gelopen jaar zeer actief is geweest. In verband met de precaire toe stand van de kas stelde het bestuur voor om de contributie, die thans f 2.50 per iaar bedraagt, te verho gen tot f 6.— per iaar. Besloten werd dit bedrag op f 4.per iaar te brengen te betalen in 4 kwarta len van f 1.—. Op voorstel van de leden werd besloten om vcor 1950 de helft van de kas te besteden voor de kinde ren. terwij] de resterende helft dan kan dienen voor vermaak der vol wassenen. Aan de rondvraag gekomen werd in principe besloten om dit jaar weer een busreis te maken. Defini tieve plannen zullen gemaakt wor den op de jaarvergadering in April e.k. Opbrengst collecte De gehouden collecte voor de Pakketten-actie der in Indonesië vertoevende Protestantse Leusder.- se militairen heeft f 277,92 opge bracht. Vos gevangen Woensdag is opnieuw een vos gesignaleerd in de Treek. Met be hulp van schop en houweel is de vos uitgegraven en gevangen. BURGERLIJKE STAND Geboorten SJoukje Suzanna Albertha, dochter van A v. d Hoef en van G A Brinkman Johannes Franciscus. zoon van G. H. van de Hengel en van A L. Zwarl. Stoutenbiirg BURGERLIJKE STAND Geboorten: Geertruy Hendrica. doch. ter van A v. d. Berg en van H Post. GEEF MIJ MAAR ZO'N VET RINSO- SOPJE, OOK IH M N WASMACHINEI JT WAT WAST WORDT Van heden af is als agent voor onze firma aangesteld de heer ARNHEMSEWEG 66 te AMERSFOORT die U alle gewenste inlichtingen kan verstrekken Piano's - Vleugels - Orgels Radio- en muziekhandel ROTTERDAM DEN HAAG UTRECHT City Hotel, a s Zaterdag en Zondag van 3 tot 6 uur en van 7.3011 uur En semble Agnes Offermans (4 personen)Show-stemming en concertmuziek. Vrije toegang. Leesbibliotheek D. Lamme, Oude Soesterwcg 97. zorgt voor gezellige avonden. Varkenscarbonade 1 10 p 500 gr. Fricandeau en magere lappen 1.35 p. 500 gr. Doorregen varkenslappen 1.15 p. 500 gr. Malse biefstuk (runder)1.40 p. 500 gr. Rosbeef en magere runderlappen 1.30 p. 500 gr. Alles le kwaliteit. Afgehaald aan de winkel contant Arnhemseweg 48 GEVRAAGD: Goed op de hoogte met reparaties aan bedrijfsautomobielen BRANDPUNTEN AMERSFOORT f Te koop gevraagd Gevraagd; Een gebruikte, zwarte of eikenh. piano of vleugel. Vermelding van prijs, het merk. houtsoort, enz. onder no. 2529 bur. van dit blad. Te Icoop aangeb. Te koop aangeboden: een noodwoning, groot 5x9 mtr. bij J. G. Schreuder, As- schatterweg 10. Hamersveld. Te koop: prima gebruikte haarden en haardkachels, zo goed als nieuw. J. v. d. Heuvel. Weverssingel 18. Te koop: een paar bruine dameslaarzen in goede staat 10.O. Soesterweg 225. Te koop: Duitse piano, klein model, Paul Co., eikenhout, in prima staat. Br. ond. no. 2528 bur. v. d. blad Te koop 2 prima orgels op gemakkelijke betalings voorwaarden. Br. onder no 2531 bur. van dit blad. Te huur gevraagd Heer, b.b.h.h. vraagt gezel lig gemeubileerde zit-slaap- kamer met stromend water op goede stand, liefst cen trum. Zonder pension. Br. met uitvoerig inlichtingen en prijsopgaaf onder no. 2530 bur. van dit blad. Heer, werkende stand, zoekt pension met ruime zit- slaapkamer (geen beroeps) bij wed. of klem gezin. Br. onder no. 2527 bur v. d blad Personeel gevraagd Gevraagd in Hotel „Peter" te Ermelo, wegens teleur stelling. een net meisje voor de bediening en voorko mende werkzaamh. (meer dere hulp aanwezig). Hoog loon en veel verval. L. Bak ker Pzntel. 316 Personeel aangeb. Jongeman zoekt plaatsing als wikkelaar. Tevens be kend met installatiewerk. Br. no. 2523 bur. v. d. blad. Eenvoudige dame. m. 1, zoekt plaats als huishoud ster bij dame of heer. hoog salaris geen vereiste. Brie ven no. 2519 bur v. d. blad. Net persoon, met vast werk, 36 jaar zoekt kennis making met net meisje on geveer dezelfde leeftijd. Br. event, met foto op erewoord retour onder No. 2526 bur. van dit blad. Utrechts Administratiekan toor, v. Asch v. Wijckskade 23. Utrecht, telefoon 16815 Boekhouding, Sociale wetge ving, Belastingzaken. Cor recte en coulante verzorging van Uw administratie. Uw goede schoenen laat ze msken bij Sol en het blijven goede schoenen. G. M. Sol, Krommestr. 20, tel. 4526. Uw naaimachine defect? Wij repareren vakkundig en en billijk. Hekkers naaima chinehandel tel. 3351, Krom mestr. 28. Amersfoort. In- en Verkoopbuis Emzcd Vijverlaan 13. Zeist: Lijn- markt 28. Utrecht verkoopt prima kleding (weinig ge dragen chemisch gerei nigd) voor iedereen. Dage lijks 26 uur. Welke leraar of lerares Engels, omgev Soesterberg^ heeft 2 avonden p. w. vrij, tussen 19 en 23 uur, om aan heer Engelse les te geven Brieven met opgave lesgeld onder no 2525 bur. v. d. bl. Mijn dank aan Magneti scur José. Ik had jaren ischiaspijnen; ben nu gene zen. Th. Schooma. Jac. van Beierenstraat 29. Bestelt uw prima Friese harde turf. Thuisbezorgd. Westsingel 19 Wie heeft slee meegeno men, omgeving Waalstraat? TerugbezWed J, Koudijs, O. Soesterweg 121. Maatsch. werkster vr. m April of later zonn. ongem zit-sl.kamcr m. v. wast. en bergruimte, event, warme maaltijd. Br onder no 2520 bur. van dit blad. Te koop gevraagd Voor oud goud en zilver ont. rangt u de hoogste prijs bfj H. Esmann Steenweg 8 (naast de Buurkerk). Waarschuwing. Wij betalen de hoogste prijzen voor r.et ge dragen heren- of damesklc. ding zolderopruimingtn en meubelen G van Nijcndaal. Mgr van do Weteringstraat 26. Telefoon 18329 Geldbelegging. Te koop gevr. uitsluitend voor geldbelegging, solide maandwoning, bij voor keur in Tuindorp. Aan te bie den onder no. 136 bureau van dit blad. Te koop gevraagd Amerikaan se tijdschriften op elk gebied, niet ouder dan Januari 1949 Bij ,Dc Boekenmolen*'. D. H Kooi, Slotlaan 1 Zeist. Tele foon 4784. Zolderopruimir.gen. De hoogste prijzen voor lompen en meta len. Fa. T Flentorie, Amster. damscstraatweg 57 Telefoon 16516 en Zonstraat 34, Telefoon 22073. WIJ geven de hoogste prijs voor oud goud en zilver. Ju welier C. van Dijk. Steenweg 39. Oud goud. zilver en Juwelen hoogste waarde G F. Huisman Jr., juwelier Vredenburg 33. Utrecht. Expert der Nederland se Spoorwegen. Wij kopen alle soorten lompen en metalen tegen de hoogste prijzen A. Prozée. Vleutense weg 49. Telefoon 10631 Utrrch' Te koop gevraagd. Een huls, liefst met garage voor zelfbe woning, tevens woning be schikbaar. Brieven onder no. 8684 bureau van dit blad. Accordeon met 12 of meer bas sen Brieven met prijs en merk onder no 143 bureau van dit blad. Tc koop aangeb. Prima klei-aardappelen. Late Blauwen 13 cent; Bevelanders 13 cent; Eigenheimers 12 cent: Bintjes 11 cent; Gelen 10 cent Blanke zuurkool 40 cent; Goud gele inmaak andijvie 50 cent. Alles per kg. M J. van Buu- ren. Krommcrijnstraat, hoek Notenbomcnlaan. Telef. 15391 Aangeboden voetbalschoenen, maat 43. Hockeystick. B. de Waalstraat 37. Zuilen. Te koop aangeboden zo goed als nieuwe Philips radio. Prachtig van klank. Asselljn- straat 23 bis. Uw radio ruilen wij in tot 390.Niouwste Philips, Wal. dorp, Erres met bandspreiding 155.—, t 208.— 250 280.— enz. Grote keuze "De monstratie aan huis! Te'beta len in 12 maanden. 2 dagen op proef Het betrouwbaarste adres sir.ds 20 jaar. Radio Jaarsveld. Bern Weerd O.Z 12 (bij de sluisjes). Reparaties; verhuur versterker Telefoon 1983G. Accordeon met 3 registers. 120 bassen. Spotkoopje Ook rui len voor kleiner. Brieven on der no. 142 bureau var. dit blad Stop. Is uw rijwiel op? Freek Trapmar., die levert weer op gemakkelijke beta lingsvoorwaarden. Betalinr.s- condities 6. 12 en 18 maanden Jac. v. d Borchstraat 47. Tele foon 15226. Een Naumann handnaaimachi ne 65.Een Lewenstein trapnaaimachine 110.— Een kleermakerstrapnaaimachlne 165Singer, voor en ach. teruit Singer in moderne sa- lonkast Alle or.der garantie Desgewenst op gemakkelijke betalingswijze Tc bezichtigen Herenweg 40 (2x bellen), bij de ■\mstcrdamsestraatweg Utrecht. Een prima duffelse jekker, maat 52, vooroorlogs en een jongens winterjas 10 jaar. J. de Deckerstraat 22. Iets aparts Geheel zwaar ge beeldhouwd eiken Mechcls ameublement: 6 stoelen, bank. buffet tafel en spiegel Firma J. van Buuren en Zoon. Krom. merijnstraat 2 Telefoon 15391. Achter fiets en motor een aan hangwagen op luchtbanden, draagvermogen 400 kg. Te be zichtigen voor 12 v.m. Schoe nerstraat 59. Tc koop aangeboden: 2 hand- breimachines. 8 ter deling 50 breed 10 ter deling 70 breed. Compleet. B. van de Wal, Drie bei gseweg 20a. Zeist. Plastic speelkaarten, afwasbaar en een drievoudige levensduur 1 2 25 per spel. '"Zuidam's Kan toorboekhandel fa. M. H. Mos- tert. Voorstraat 44. Mooie Erres radio. 4 golfban den Voor elk aannemelijk bod. Na 6 uur. Syrlusstraat 1. Pr. kleding en goedk Colberts 5.—. 6.—. Costumes maat 1G48 f 15.—. 1 20—. Werk broeken. Enige mantels I 12 50 Gasthuissteeg 31. Trainingspakken. khakihem den wollen truien, geruite wollen herenshirts, rhythmi schc pakjes, turntricots. voet balbroekjcs voetbalshirts ta feltennis en mecanodozcn. Sportl.uls „Olympia". Steen weg 33 Accumulatoren Wij leveren alles op het gebied van accu's A H Spronk. Nieuwe Daal- straat 3 Utrecht. Telefoon 19970. Autopeds met spaakwiclcn geheel op kogels lopend f 31.05 De Kampioen". Marnixlaar 15 Telefoon 11195 Utrecht. Te huur gevraagd Zit'slaapkamer gezocht door heer, bij voorkeur omgeving Toisiecgbrug Twijnstraat of Rivierenwijk Br onder no bureau van dit blad. Beroepsofficier, echtgenote en 2 kinderen, zoeken woning ui etage bij beschaafd gezin. 3 kamers, keuken, c.q., badka mer. Brieven onder no. 8682 bureau van dit blad. Gerepatrieerd militair vraagt voor enkele maanden gemeu bileerde zit- en slaapkamer. Brieven onder no. 8681 bureau van dit blad. huur gevraagd ongemeubi- woonrulmtc. Brieven H d. Vliet, Jos. Haydnlaan 13. Te huur aangeboden Vlugge, degelijke opleiding voor praktijkexamens boek houden S P D en M O Pri vaat-. club- en cursuslesscn. Accountancy-office Hcydeman. M. van Coehoornstraat 28. bij de Noorderbrug. Telef. 22700. Diversen Nu is het tijd om uw ouder wetse spiegel te moderniseren opnieuw verzilveren var. spie gels Glasbcdrijf J. Niossen koekoekstraat 24. Utrecht. Te- c.oon 23374. Hypotheek 3*4% beschikbaar voor mooie posten boven i 10000.Normale posten 3Vfeéo. Tevens belcggingshuizen te koop gevraagd. 1^1. Ultee makelaar N.B.M., Regentesse- laan 83. Utrecht. Telefoon 17810 Arnova, Hckelstceg 17 telefoon 10987. Maakt uw oude lampc- kap als nieuw. Bedreparaties. Veren bedden 3-delig maken eventueel nieuw tijk. Kapokmatrassen bijvullen met prima Java-ka. pok, in één dag als nieuw te rug. Vraagt prijs AVO. Jut- faasseweg 78 Telefoon 16718. Bijouxhuis, Choorstraat 21. zet nieuwe spiegel in uw poeder doos rijgt uw gebroken col lier en repareert uw bijoute rieën. Geneeskrachtige krulden en ecepten van J. Mesters, Jans veld 53. Utrecht (bij de Voor. straat) Aangeboden een rustige zon- rulme zit-slaapkamcr voor heer. Omlrck Wilhelminapark Brieven onder no 147 bureau van dit blad Personeel gevraagd Matrassenmakers, a gevraagd 2 vakmensen b. 1 halfwas. Br. ond. no. 138 bur. blad Ruilen Woningruil. Aangeboden ir. Amsterdam-Zuid flatwoning Gevraagd te Utrecht: woning of flat. Brieven onder no 8671 bureau van dit blad. Hawaiian-gltaar. mandoline guitaar en alle andere tokkel- ir.strumenten Lessen bij Mu ziekinstituut Reeskamp. Lei straat 3 bis (halte Wittcvrou- wenbrug). Tel. 19160. Geves. tigd sinds 1893. Machineschrljvcn, stenografie handverbeteren. boekhouden middcnstar.dsopleiding talen. Ook prima schriftelijke lessen Mercurlus-cursusscn voor han delsonderwijs. Amsterdamse- straatweg 12 bis. Utrecht. Te lefoon 13714. Muzieklessen. Thomassenstraat 17 (bij de gasfabriek). Eddy Reeskamp. Alle tokkellnstru- menten accordeon en blokfluit Lesgeld 5.per maand, privéles Telefoon 11366. Leert autorijden, vlug en goed. zoals alleen .Succes" het doet f 3.50 per les (3 kwartier). W. Barentzstraat 64. Telef. 17386. Laat uw gestoffeerde meubelen opnieuw bekleden, rechtstreeks aan de fabriek Vraagt vrijbltj vend prij'sopgaaf. Club- Meu belfabriek H J. Huygen Grut- lersdijk 32 C. Telefoon 17884 Uw stofzuiger van de wijs? Bel op 111G1 ..Het Stofzuiger Paleis". Vakkundige reparatie, inrichting. Alle onderdelen voorradig. Steenweg 62 vlet op het nummer 62). Bijverdienste gezocht dooi emballeur Goed administratie, onderlegd. Eekend met exp. binnen- en buitenland. Brie ven onder no. 664 bureau van dit blad. Bureau Wljkkraamverpleglng. 2 maal daags hulp door rijks- gediplomeerde zusters. Tarief naar inkomen Eventueel be spreking thuis Oudvvijkcr. dwarsstraat 26 bis. Te"lefoon 1C275. Geen grijze haren meer. Haar verf en haarkleurstollcn bi> huize ..Oorver". Steenweg 1. Vakkundige bediening. Van uw eigen stof vervaardigen wij japonnen. deux-pièccs, mantels, mantelpakjes, blouses, rokken etc Het beste adres: LTrnovation", Biltstraat 68. Telefoon 21136. Moderne brillen. Ruime keuze, G B Schoondervvoerd. Opti cien Lijnmarkt 20 A. Telefoon 13600. Ook leverancier van alle ziekenfondsen. AU* voorko. mende reparaties zo nodig binnen 24 uur gereed. Kunstgebit repnratie.inrichting ..Oudwijk" telefoon 12330 Voor alle moeilijkheden met ivv kunstgebit W. C. Bunschoten. Bloesemstraat 13 (achter spoor brug Maliebaanstation). H.H. Automobilisten. Uw adres voor grote sortering onderdelen zowel gebruikt als nieuw: Ga rage v d Hoef Biltstraat 43a, Telefoon 15230. Rinso is n zuiver zeep- poeder; 't geeft dus een vetter sop. Rinso bevat geen schadelijke midde len; 't is dus volkomen veilig. Koffer- en tasreparatles. Rits sluitingen. voering, handvat, ten sloten Prima rubber en zoolledor voor zelfreparatie het spaart u guldens Gale- sloot's Lederhandel, Vinkcn- burgstraat 7. Voor Amerikaanse legergoede. ren naar „De Specialist" Pan- tcrcombinatie. Crocselaan 63. Utrecht Wij kleuren en repa reren uw lederen motorkleding Fenix Engelse en Tsjechische maatklecrinakenj Grote sor. tering importstoffen voor ens- luums tailleurs, mantels. 1ste klas verwerking. Matige prij zen. Schoutenstraat 11. Bij Maisor. Montagne, Lijn markt 16 telefoon 13920. En gelse alpino's diverse kleuren Jumpers en vesten, moderne overgangsjurkjes met lange en korte mouwen. A'oor stofknopen en stofgespeii Oude Gracht 183 (tussen Lijn markt cn Hamburgerbrugi Te. lefoon 16639. In éér. d3g klaar. Woonruimte maakt u door een opklapbed of divanbed to ma ken van uw ledikantspiraal Uw ledikant kan ombouw wor den. AVO Jutfaasseweg 78. Te- leloon 16718. Volkorenbrood Ls gezond. Vraagt het uw dokter en be stelt het bij bakker Heinen Bemuurde Weerd Oostzijde 71 Telefoon 13331. Roozenbuom Manufacturen Voorstraat 31 tel 10104 heef' dames- heren-, meisjes, cn longensonderkleding Trairings- oakken overhemden. fant schorten kousen, sokken, four nituren Lederbcwerklng. Voor de lango avonden. Alle soorten leder en vlechtband in diverse kleuren. Galesloot's Lederhandel Vin- kenburgstraat 7. Utrecht. Mr Robmi, telepaath-helder- zicndc, Croeselaan 299 bis. Spreekuur 's avonds 7 tot 9 uur Overdag volgens afspraak. Schriftelijk advies f 2.60 foto en 3 vragen opzenden. Kapsalon Gretha. Permanent, wave 5.—. Bckkerstraat 88.

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 4