WONINGINRICHTING 4 DE KETELBINKIEKRANT is:.., via» Vertegenwoordigers volledige spannende jeugdverhalen grote prijsvraag fiets fimis Mrn't Grote Propaganda-Feestavond 9aar is een tas voor nodig! ADVERTENTIE Vrijdag 17 Februari 1950 Biljartvereniging „d' Oranjeboom" van Maanen's Lederwaren VERLOREN BELONING Kwaliteit wint B, AMERSFOORT UTRECHT j^ToJiuur^aangebodenJ V ROOM tDBEESMANlM 6 In Café „d'ORANJEBOOM" LEUSDERWEG. BILJARTWEDSTRIJDEN van 7^—11 UUR. DAARIVA #B A L m.m.v. „The Nightbreakers" o.l.v. Klaas Smit. Entree 1. Kaarten aanvragen vóór Zaterdag 4 uur. OCCASION Ter overname Een zeer goede, kruissnarige Duitse L. SCHMITT PIANO zwart gepolitoerde kast. voorzien van ivoop kla vier enz. Levering met vijf jaar garantie, franco huis. Pijs slechts 875. Firma R. VAX DEX BURG. ARNH.STRAAT TEL. 3877 AMERSFOORT. U BENT LERAAR ENER SCHOOL? Daar is een TAS voor nodig Soesterweg 214 - Tel. 6093 Donkerbruine LEDEREN PORTEFEUILLE met jnhoud. Vinder krijgt flinke LEUSDERWEG 219 AMERSFOORT. LANGE STRAAT 50 TELEFOON 6241 99 Gordijn etamine, diverse dessins, 90 cm. breed, f 1.10 per Mtr. Marquisette, diverse dessins, 90 cm. breed, f 1.35 per Mtr. Marquisette, pracht kwaliteit, 130 cm. breed f 2.75 per Mtr. Afgepaste gordijnen met mooie kant, 90 x 170, p. stuk 16A0 Handweefstoffen, grote collectie, 120 cm. breed, f 3.75 per Mtr. Cretonne, pracht dessins, 120 cm. breed, f 2.40 per Mtr. Cocoslopers en -tapijt 50 c.m. breed f 3.05 per Mtr. 70 cm. breedf 3.95 per Mtr. 100 cm. breed, f5.50 per Mtr. Cocoskarpetten 200 x 300, zeer solidef 43.50 Verto Tapijt, een zeer solide en artistieke vloerbedekking, 100 cm. breed f 6.90 per Mtr. Bouclé-lopers, 50 cm. breed, f 4.95 per Mtr. Viltzeil, Balatum, Vocaleum, 183 cm. breed, f 2.40 per Mtr. vooraanstaande Tabak-, Koffie- en Theefirma is plaats voor prima (een voor Friesland en een voor het centrum van het land). Gevraagd wordt: representatief voorkomen, goede algemene ontwikkeling, commercieel inzicht, tact, doorzettingsvermogen, verantwoordelijk heidsgevoel en ervaring in deze functie. Leeftijd: 24-32 jaar. Voor actieve en energieke persoonlijkheid goede levenspositie met recht op pensioen. Eigenhandig geschreven brieven met korte ver melding levensloop, onder bijvoeging van een goedgelijkcnde pasfoto, aan het Bt/r. v. d. Blad, onder No. u. 199 BRANDPUNTEN To koop gevraagd Gevraagd: Een goede ge bruikte piano of vleugel. Opgave van merk, prijs en houtsoort onder No. 2627 bureau van dit blad. J Te koop aangeb. Konünen-Chinchilla te koop Oude 8 p. stuk Jonge 10 weken ƒ2 p. stuk. De Boer. Aucubastraat 22. Te koop: herenrijwiel, ge heel compleet, i.g st. Prijs 35.Te bevr. 's avonds tussen 78 u. Kruiskamp 94 Te koop: groene dames mantel. maat 42. 18.— Kinderstoel m beklede rug 15.Heiligenbergerweg 13. achteringang poort. Te koop een z. g a n. box met vloertje. Stephensónstr. 7 na 5 uur Personeel gevraagd Gevraagd een net flink dagmeisje van 8 tot 4 uur. Vermeerstraat 125. Woningruil Woningruil. Aangeb.- te Utrecht ruime le etage aan de oostrand der stad. Ge vraagd: woning of voor be woning geschikt te maken ruimte, omgeving Wouden bergLeusden. Brieven on der no. 2624 bur. v. d. blad. Diversen Rijwielhandel H. J. v. d. Maas, Arnhemseweg 43. tel 4965. Rijwielreparaties bij ons gebracht, zo nodig klaar terwijl U wacht. Autorijschool C. Schuur, Utrechtseweg 98. Tel. 3107. Instr.-diploma K.N_A.C. Nog steeds grote partijen Friese klei-aardappelen. Boomsma's Friese Aardap- pelhandel, O. Soesterweg 149. tel. 4580. City-Hotel bij de Kei. A s Zaterdag optreden van de Dames-kapel „De Leiliess" 7 uur. Iets buitengewoons. A s. Zondag 3, 6, 7 en 11 uur de originele De Drie Muske tiers. Des avonds cabaret. Teleurgestelden van vorige weck. komt vroeg en U heeft een mooie plaats. Toe gang vrij. Wedkl. pensioen, zoekt bijv. breiwerk, behulpz. zijn bij bel. mensen of iets derg. Br. no 2620 bur. v. d. blad Te koop gevraagd Goede gramofoonplaten gra- mofoons. pick-ups'. koopt en verkoopt De Gramofoor. Spe cialist. Ook voor veren. naai. den ca onderdelen. Predikhe renstraat 25. bij de Neude Waarschuwing. WIJ betalen de hoogste prijzer. voor net gedr heren, of dameskleding zol deropruimingen en meubelen van Nijendaal. Mgr. v. d Weteringstraat 26. Tel. 18329. Te koop aangeb. Eiken huiskamertafels. Grote partij P- stuk I 17 50 met mas sieve oladen 25.— sterke keukentafels, lengte 1 m. tot 1.20 m., per stuk f 6.— Beu ken werktafels. 4 m lang met 4 laden, p. stuk 25.Ver der grote voorraad kasten, banken, stoelen enz enz. (alles gebr.) Bezichtigen: Gansstraat 62 Inrijpoort. Tel. 10228. Een prima Singer handnaaima chine 55.Pfaff rir.gspoel trapnaalmachine 135.— Sin ger klcermakcrstrapnaalmachl- ne 150. Singer in moderne salonkast alle onder garantie Desgewenst op gemakkelijk' betalingswijze. Tel 23968 T bezichtigen: Herenweg 40 2 x bellen b.d. Amsterdamsestraat weg Utrecht Gestikte dekens 2 pers Grote partijen (gestoomd) p. stuk 6en 9.—. Prima wol vulling 1 0 60 per kg J. Geerts, Lljnmarkt 37. Telefoon 10228 Alleen In het Van Luyn's Bed denhuis. Predikherenstraat 4 2 pers. 3-dellg matrasstel 57.1 pers. matras, prima gevuld 31.50: 2 pers. ledikant met spiraalmatras 27.dito 1 pers. 17.—: 2 pers gezond' heldsmatras 25.—: 2 pers. opklapbed met fijn geweven gezondheidsmatras 40. pers. verendlchte beddentijk 35.—: 2 pers. matrasstel. ve rend binnenwerk 95.—. Om alle klanten te laten profiteren van de reductie geven wij nog enkele dagen 10% korting op alle artikelen met medebren- glng van deze annonce. Te koop aangeboden electri- sche pomplnstallatle „Slhi". nieuw, geheel compleet met ketel van 500 1. wegens vertrek tegen fabrieksprijs. Te bezich tigen van 6 tot 8 uur. Burge meesterlaan 26, Driebergen. Prima leren jassen va 98. 125.—. 145 Repareren, kleuren en opknappen.- Ga zenbeek Speciaalzaak. Twijr. straat 61. Utrecht. 1 gasgeyser. compleet Kinder- ledikantje met bedje. 10 m tuinslang. Tuingereedschappen Kir.dcrslee 20 Weckflessen Huiskamerlamp. Petrarcalaan 47 Vader en moeder, ook Uw kinderen houden van lezen, van vrolijke en spannende verhalen. En het Is U toch niet om het even. welke ontspanningslectuur ze lezen? in het nieuwe nummer van „De Ketelblnklckrant" zijn vier volledige, spannende en tevens leerzame verhalen opgenomen. Geeft Uw kinderen goede lec tuur en koopt voor Uw kroost een exemplaar van Kapitein Rob verter? „Redding met de Davis-long", dat hij met zijn zeilschip de „Vrijheid" in de Perse See beleefde. André de Jong schreef en Hans Katan Illustreerde het boeiende verhaal „De Nieuwe Prauw". „Kasteel Olmenrede" is een spannende geschie denis, die de scholleren Piet, Klaas en Dlck tijdens de vorstperiode In een onbewoond kasteel beleefden. Het vierde verhaal Is van F. C. Paid, die een geestige dierenwereldgeschiedenis schreef onder de titel „Een rijke familie". In het nieuwe nummer tevens de laatste opgave van de met als hoofdprijs een prachtige nieuwe Ook Uw kinderen kunnen aan deze prijsvraag deelnemen! Vanzelfsprekend zijn ook alle oude be kenden zoals Rode Stier. Ketelbinkie, Sneeuwvlok, Belinda, Kick Wilstra, Ronald, Oscar en alle andere helden met nieuwe avonturen present. En niet te vergeten: Oom Bob en zijn correspondentierubriek. De inhoud van de Ketelbinkiekrant is spannendsportief en leerzaam. Bestelt nog Hondenvrienden. Vanaf 22 Fe bruarl dagelijks vers vlees cn slachtafval, gekookt en gesne den hygiënisch verpakt. 60 et per kg. Schrijft briefkaart of belt op 18397 welke dag (da, gen) u het bezorgd wilt heb ben.. Afgehaald 50 cent per kg. ..Topl". Oude Gracht 235 (ingang poort). Hartlngstraat 24 Ir. De Bilt. Zeist. Drieber gen en Doorn verkopers ge vraagd Aangekocht vanwege emigratie opgeheven textielhandel; grote partij chique dames, en kin derjaponnen en rokken. Ver. koop begint morgen. Maakt dat u er bij bent dames!! Em- zed, Lijnmarkt 28. Zijkammen. Voor vooroorlogse kwaliteit ruime sortering 50 cent per paar. Huize Corver. Steenweg 1. Te koop gashaard merk Pro metheus. ir. goede staat en goede temperatuur - regeling Te zien tussen 5 en 6 uur bij A. van der Berkhof. Hendrick d,» Keysorstraat 49. Telefoon 12341 Metalen wringers, prima rol en 43 75. Engelse wringers 49 50. Reclame wringers 28 90 Emaille broodtrommels 15 50 Petroleumvergnssers 17 50 Hor. regaas voorradig. Stichtschc Ijzerhandel, Lange Elisaboth- straat. Chevrolet - Standaard Coach 1936/37 Wagen in prima staat Gecn olieverbruik. Benzine 1 op 9/10 var. Dijklaan 23. Bilt. hoven. Tel. 2608 Te huur gevraagd Dame zoekt gestoffeerde kamer met stookgclegenheid stromend water Afwezig iedere dag var. 9—7 uur Brieven onder no 197 bureau blad. 2 studenten zoeken per 1 Maart een grote, goed gemeubileerde zlt-slaapkamer, in omgeving Stads en Academisch Zieken huis of centrum. Brieven on der no. 8822 bureau van dit blad. Kamer gezocht. Rustige gezon. de weduwvrouw op leeftijd, zoekt kamer. Is veel buitens huis. Brieven onder no. 8786 bureau van dit blad. Te huur aangeboden een xit- slaapkamer met pension, stook- gelcgenheid en stromend wa ter en balcor. voor net per. soon. Omgeving Stads en Aca demisch Ziekenhuis en Croese- laan. Da Costakade 70. Personeel gevraagd Mevrouw Schorer. Prins Hen. driklaan 70. Utrecht zoekt een dagmeisje van goede getuigen voorzien Aanmelden 7-8 uur nam. In klein gezin, zonder kinde ren. gevraagd meisje voor dag of dag en nacht. Salaris f 50. per maand. Aanmelden 6.30 7.30 uur Willem Barentzstraat 10. Gevraagd per 1 Maart flink meisje, v.d.er.. Aanm. na 7 u Mevr. van Luyn Wilhelmlna- park 26 Gcvr. vert., die regelm garn. ges bez., voor hoog winstgev art v. prov Utrecht. Br. no 147-077. Bolrek, Kon pl., Am sterdam. Personeel aangeb. B.z.a. net meisje. 21 Jr. als juffr. 1. d. h. bij echtp. z, k v. d. en n Br. ond. no 19; bur. van dit blad. Ruilen Woningruil. Aangeb Koolho- venstraat. Zullen, een woon. huls. bevattende 6 kamers (wo. badkamer) zolder cn tuin. In ruil voor een groter huis van 8 kamers, op goede star.d te Utrecht Br. ond no 8796 bur van dit blad. Woningruil. Aangeboden vvije benedenwoning, kamer en sul- te. 2 slaapkamers, douchecel, gangkast, kelder achtertuin, schuurtje Huur 32.50 per maand Gevraagd hele woning 6.7 kamers, max. 50.per maand. Brieven no. X6237 Adv. Bureau ALTA, Pausdam. Woningruil GroningenUtr. Aangeboden Groningen vrije bovenwoning grote kamer, grote keuken 3 slaapkamers, balcon. rijwielbergplaats- Ge vraagd Utrecht 4 of 5 kamer woning op behoorlijke stand Huurprijs 25.tot t 40 p. maand. Brieven v. d. Waal straat 7 A. Groningen. Wle wil ruilen prima huisje. 3 kamers, zolder, vliering, gang. keuken en plaatsje Laurens Reaalstraat 9. Utrecht. Mei 2 losse boorden Perfecte pasvorm 3 Versch. mouwlengten Keurige dessins \o/K t.m.l Dezelfde uilvoering met vaste boord 75 AMERSFOORT Diversen Nog 10 weken stoken! Bestel direct parelcokes f 5.65 per 2 h.l. Franco thuis. „Winterzorg" Burg. Relgerstraat 29. Telefoon 14316. U slaagt beter voor een pracht radio-apparaat bij Radio Cen trum vanaf f 175.—. Gemak kelijke betalingsvoorwaarden Vinkenburgstraat 46 Telef Verhuizingen Transporten. Van ouds bekend fa Wed. G. v. d. Brink en Zonen. Goede- straat 114—116. Tel. 12303. Utr. Erkende meubeltransporteurs. Vakkundig, vertrouwd, billijk Reeds 40 Jaar HuIJsman's Kof- ferhuls. Voor koffers. schooi en actetassen. portemonnalcs. portefeuilles, riemen, honden artikelen enz. Oudegracht 24 bij de Jacobibrug. Uw kousenreparatie zonodig klaar terwijl U wacht dan Uw kousen bij „de Kousenladder" gebracht. Brcedstraat 55. tel. 22105. Speciaal voor ladders ophalen in Nylons Hypotheken Financieringen. Credleten Ook kleine leningen aan particulieren. Afw. snel en discreet. Br. met postz. „Recla- mepost". M. P. Lindostraat 29bis Utrecht Permanent Wave ..Wella" met oliebehandeling 7.—. Ideaal 6.—. Geschoold oersoneel. Gedipl kapper 'Jos. van de Laan. Bemuurde Weerd O Z 11 Tel. 18032. Uw bed slecht? Bel 16718. in één dag gereed. Als nieuw te rug bijgevuld met Javakapok Vrijblijvend prijsopgaaf AVO Jutfaassewcg 78. Utrecht Pasfoto's: 10 stuks geperfo reerde en gegomde foto's ge lijk sluitzegels tn één boekje Alleen verkrijgbaar bij Pers fotobureau 't sticht Steenweg Latieel zadelkussens, afslag 4.75: Bibiarubber pantalon beschermers 75 cent. Laticel- speciaiist van Ouwerkerks Rij wielhandel, Oude Gracht 166. hoek Wed. Ieder bedrijf, groot of kleit: heeft een goede boekhouding nodig. Vraagt inlichtingen bij Accountantskantoor O. J. Dek. ker. Homeruslaan 63. Telefoon 15530. Dames. UMKO beeft goed nieuws voor U. Elja het ver beterde rubbercorset zonder baleinen is thar.s 15% in prijs verlaagd Wij hebben alle ma. ten en alle modellen ook voor de moeilijkste figuren In voor- raad.6 maar.den schriftelijke garantie. Uitsluitend verkrijg baar bij UMKO. „De Kousen kabouter". Lijnmarkt 44. Pas kamers aanwezig. Telepaath-Ilelderzlende, Roblnl, Croeselaan 299 bis Spreekuur 's avonds 7—9. Magnetiseren volgens afspraak. Schriftelijk advies 2.60 foto en 3 vragen opzer.den. 100 procent ruimtebesparing. Van Uw ledikantspiraal een divanbed of opklapbedvan Uw houten ledikant de om bouw Reparatie billijk. Te zien Pieterskerkhof 21 „Nefaco". tel. 23068 Dames, eist voor Uw geld de allernieuwste goedkoopste houdbare permanent wave I 5 en 7 50. Grove elastische natuurkrullen. Geschikt voor alle haarsoorten Maison „Bea trix". Amsterdamsestraatweg 163. Utrecht. Als laatste reclame geven wij deze week een zeer voorde lige aanbieding voor het sto- men van Uw goederen, japon nen f 2. normale prijs I 3,75. Costumes, mantels er. regen. Jassen 2 95, normale prijs 4.25. Maison Petit, sinds 1652. Ganzenmarkt 12 Tel. 13710. Heeft U een feestje? Servies, goed en glaswerk te huur. Mag „De Pionier". Oude Gracht 183. Tel. 16639 tussen Lijnmarkt en Hamburgerbrug. Voor een beter ledikant of bedstel naar Het Beddenhuis. J. W. Schaatsenberg Damstr. 13 Tel. 16317. Verhuur van Reiswiegcn 1 1 per dag. Emigranten. Wij verpakken en verzenden Uw Inboedel vak. kur.dig billijke tarieven. Ver- pakklngsondern H Krill. Utr. weg 75 Zeist Tel. 2386 ZOEKT EEN 1260. Onze eerste aanval op een lid van de bende was dus mislukt door de bemoeizucht van Doppie Drukfout, die daarvoor van de bandiet zelf al een stevige afstraffing gekregen had. Toet en ik stonden nog een beetje beteuterd te kijken, toen Doppie plot seling weer kabaal begon te maken en naar boven wees. „Kijk eens," kraaide hij: „D'r komt een papegaai aan. Hoe komt die vogel in de trein en wat ziet hij er kwaadaardig uit!" Toet en ik keken op en zagen dat het geen papegaai, maar wel de Gichelvogel was. Kwaadaardig zag hij er ook niet uit, hij had eerder een vastbesloten trek om zijn snavel. Hij keek niet eens naar ons toen hij over onze hoofden suisde, ik hoorde hem wel in het voorbijgaan: „Eén ogenblikl", mompelen en toen was hij al weer een eind verder en vlak bij de bandiet, die weer rustig zijn koffer stond te bewaken, waar misschien het parelsnoer in zat. Die bandiet beleefde in de volgende seconden de grootste schrik van zijn leven. Hij hoorde iets ruisen, voelde zich bij zijn kraag gepakt door een donkere schaduw naast zijn linkeroor, zijn hoed werd opzij getrokken en een keihard voorwerp begon tegen zijn hoofd te bonken of het een trommel was. Het ging allemaal zo vlug, dat de man geen tijd kreeg om zich te bedenken en gillend op de vlucht sloeg voor zijn onzichtbare belager. Dat hielp natuurlijk niets, want de Gichelvogel hield zich aan zijn kraag vast, schreeuwde: „Roverr, hierr, pareldieff!'' en sloeg er lustig op los. Ik vond het een grappig gezicht, maar Toet liet geen tijd ver loren gaan. „De koffer, grapjasl", siste ze: „Vlug, help me dragenl"

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 6