KAPITEIN ROB! Nachtelijke overval in huis te Den Haag loopt op niets uit EEN JONGMENS (of oudere) BRANDPUNTEN VAN MAANEN'S Lederwaren JUNGLE PIMPERNEL AMERSFOORT UTRECHT HET LEVENDE EILAND DE SCHAT VAN OPA LARSEN DE ZWERFTOCHT VAN DE VLIEGENDE HOLLANDER 6?°- HOTEL- en PENSIONHOUDERS Dinsdag 21 Februari 1930 Politie, opzoek naar ex-SS-er, wordt met emmer water ontvangen (Van een onzer verslaggevers) De Haagse politie heeft in haar JJver om een ex-SS-er te arresteren de familie Hagenaar aan de Schenkweg 62 in de nacht van Zaterdag op Zondag minder prettig verrast. Er werd een overval gepleegd, en het hele huis waar in de oorlog diverse N.S.B.-families gewoond hebben van hoven tot onder doorzocht. Maar de ex-SS-er, iemand uit Gouda, werd niet gevonden. Integendeel, de heer Hagenaar, voormalig kapitein bü het KNIL zegt nooit relaties met NSB-ers of SS-ers te hebben onderhouden. H(j woont, evenals z(jn echtgenote, sinds 1947 in het huis en meent, dat de politie onjuist Is ingelicht, wanneer deze vermoedt, dat er ook nu nog ex-politieke delinquenten in het huis wonen. kijken, maar het schijnt, dat de „oude kennissen" van X sinds lang niet meer in het huis wonen. De familie Hagenaar is intussen wei nig gesticht over de nachtelijke overval. Het gebeurde 's nachts omstreeks een uur. Het echtpaar Hagenaar dat iuist de twee en twintigste verjaardag van ziin huwelijk had gevierd wilde naar bed gaan. toen er twee keer hard werd gebeld. Mevrouw Hagenaar keek op de tweede verdieping uit het raam en zag een gloednieuwe auto voor de deur staan. Op het bordes stonden twee mannen. ..Politie" zei er een. ..Wilt u ons erin laten?" Maar mevrouw Hagenaar vertrouwde het niet. Zij meende, dat de mannen onder valse voorwendselen binnen trachtten te komen en verzocht hun weg te gaan. Toen dit niet ge beurde haalde zij een emmer water en gooide die leeg boven de hoof den van de mannen die achteraf inderdaad van de politie bleken te zijn. Kort daarop reed de auto weg. zodat mevrouw Hagenaar aannam, dat de nachtelijke bezoe kers verdwenen waren. Zu ging naar beneden en keek om een hoek van de deur om zich ervan te overtuigen dat haar vermoeden juist was. Plotseling werd zij door een man beetgepakt. Een der rechercheurs was achtergebleven en dreigde te zullen schieten Inmiddels was de heer Hagenaar in nachtgewaad de straat opgerend. Hij bevrijdde ziin vrouw, die nog op haar blote voe- I ten liep. en trok haar mee naar binnen en gooide de deur hard 1 dich Terstond liep hij naar de tele foon en belde de politie op. Even later werd er weer gebeld. Een troep politiemannen met een jeep stonden voor de deur. Na ver toon van een machtiging gingen zij naar binnen en begonnen het hele huis te doorzoeken. „Waar is X?" fin het belang van het onderzoek kunnen wij de naam niet vermel den) werd er van verschillende kanten gevraagd. Maar hoewel de heer en mevrouw Hagenaar mee deelden nooit van X te hebben ge hoord, werd hieraan geen geloof gehecht. De huiszoeking ging door cn pas, nadat geconstateerd was, dat niemand zich in het huis ver borgen had, ging de politie heen. Nader vernemen wij, dat de ge zochte ex-SS-er gedurende de oor log in Gouda zeer bruut is opge treden. Tijdens de bevrijding be vond hij zich in het buitenland en meldde zich bij het Franse vreem delingen legioen, waar hij inmid dels ontslagen is. De Goudse poli tie vermoedde nu, dat X eerst daags naar Nederland zou terug keren en naar het huis aan de Schenkweg zou gaan, waar nog „oude kennissen" van hem moes ten wonen. Zij verzocht haar col- W oudenberg „De Poort" komt terug Het gedeelte van Woudenberg, waar de Amersfoortse en de Utrechtse weg elkaar kruisen, draagt de naam van „De Poort". Vroeger, da', is voor Mei 1945, stond daar ook een café, dat die naam droeg. In de eerste Meidagen van 1945 hebben de Duitsers daar alles verwoest: het wijkgebouw van Het Groene Kruis, café de Poort, de eierhal. het Harmoniegebouw, eni ge woningen, terwijl ook de grote garagp van Gebr. Honders veel had geleden. Thans is men begonnen niet het grondwerk voor een nieuw hotel, terwijl met de bouw van het wijkgebouw een begin is gemaakt. Daar voor de voilieheid van het drukke verkeer meer ruimte nodig is. kunnen niet alle verwoeste ge bouwen herrijzen. Vrijz. Hervormden bijeen Een vereniging, waarvoor in Woudenberg en omgeving steeds meer belangstelling bestaat, is die van Vrijzinnig Hervormden. Daar voor zijn verschillende oorzaken. Een belangrijke oorzaak is, dat Ds M. C. van Wijhe uit Amersfoort veel lijd aan de belangen van de vereniging besteedt. Op de jaarver gadering bleek, dat het ledental voortdurend stijgt en dat de cate chisaties trouw worden bezocht Door de dameskrans werden het bës'uur drie koraalboeken aange boden. Na de pauze hield ds van Wijhp een ïnléiding over Gods dienstige opvoeding. Het verslag van de penningmeester vermeldde» - TT van uc ucillllllKliirrCM. a s in Den Haag eens te gaan een tekort van f 95.41 VOETBALLERS ZEEZIEK LONDEN. Gisteravond omstreeks half NEDERLANDSE acht zijn de Nederlandse voetballers, die morgen in New Castle de strijd \egen het Engels B-elftal zullen aanbinden, in Lon den gearriveerd. Aan het Liverpool Station werden zij verwelkomd door Sir Stanley Rous, secretaris van de F. A. en bestuurs leden van de Middlesex Wanderers, die van de gelegenheid gebruik wilden maken om oude bekenden de hand te drukken. Het eerste deel van de overtocht geschiedde bij ruw weer. De regen viel in stromen neer en de krachtige zuidwester bracht het schip danig aan het schommelen met hel gevolg, dat 9 of 10 spelers last kregen van zeeziekte. Na drie uur luwde de storm en toen het gezelschap in Londen uit de trein stapte, was iedereen weer in orde. De stemming liet mets te wensen over. De spelers zijn vol strijdlust en vast van plan hun huid zo duur mogelijk te verkopen. Alle zitplaatsen voor de wedstrijd van morgen zijn reeds uitverkocht. In totaal is er plaats in het stadion voor 65.000 toeschouwers Het elftal ver trekt vandaag naar New Castle. Bazar Ten bate van Het Groene Kruis wordt in Woudenberg een bazar georganiseerd. Een damescomité heeft de voorbereidende werk zaamheden op zich genomen. Hier van is mé vrouw Hosang presidente, mevrouw Visser secretaresse en mej. J. Ph. Dorrestein penning meesteres. Indien mogelijk zal de bazar in April as. gehouden wor- aen. Zanguitvoering Donderdag 23 en Zaterdag 25 Februari hoopt de Zangvereniging „De Lijster" in de zaal van ..de Schans" een uitvoering te geven. Soest Luchtbeschermers krijgen herinneringsteken Even voor en tijdens de laatste oorlog heeft de Luchtbescher mingsdienst ook in Soest verdien stelijk werk verricht. Thans heeft de 'Minister van Binnenlandse Za ken er in toegestemd, dat door de Nederlandse Veren, voor Lucht bescherming, een herinneringste ken wordt uitgereikt aan de vrij willigers, die daarvoor op grond van hun werkzaamheden ten be hoeve van de voormalige Luchtbe scherming. ook buiten verband met de N.V.v.L., in aanmerking komen. De prijs is 0.50 per stuk. Jaarvergadering KABO De Katholieke Bond van Over heidspersoneel, afd. Soest, hield in het St. Josephgebouw een jaarver gadering, onder leiding van de heer A. Snijders. Sinds de fusie met de vereniging „St. Petrus en Paulus" is het ledental met twintig toegenomen. Het nieuwe bestuur is als volgt geformeerd: R. Haasje, voorzitter: J. Brouwer, 2e voorzitter; H. Spij ker. secretaris; G. Visser, 2e secre taris; A. Hilhorst. penningmeester: E. van Klooster, 2e penningmeester en W. Steenbakker, commissaris. De heer G. v. d. Bedum hield een propaganda-rede. Damuitslagen I}e onderlinge competitie van de damclub „De Variant" te Soest had het volgende verloop: H. SjollemaA. L. Massop 11; J. KentinR. J. v. Lieshout 02; A. L. MassopC. van 5s 20; R. J. v. LieshoutH. Terlouw 02; R. DamenJ. v. Koesveld 20; A. L. MassopJ. Kentin 20; H. SjollemaS. Zwart 20; R. Da- menC. van Es L— 1; R. J. v. LieshoutH. Sjollema 20. De medaille voor de beste pres tatie in de bondscompetitie werd gewonnen door de heer H. Ter louw. NIEUWE NOTARIS TE SOEST 'S-GRAVENHAGE. Tot no taris binnen het arrondissement Utrecht, ter standplaats de ge meente Soest, is benoemd de heer M. van Veeren, candidaat-notaris aldaar (vacature A. O. Dammers). Eerste hoofdgeneeskundige verlaat Arbeidsinspectie DEN HAAG. Naar wij ver- nemen zal de eerste hoofdgenees- kundige bij de arbeidsinspectie dè heer J. Ie Roy wonende te Velp (Gld.), met ingang van 1 Maart de dienst verlaten. De heer Le Roy werd 5 Novem ber 1879 te Deventer geboren. Hij behaalde het arts-diploma aan de rijksuniversiteit te Utrecht op 23 Januari 1914 en was eerst gedu rende twee en een half jaai werk zaam als geneesheerassistent in het ooglijdersgasthuis te Utrecht, voorts als geneesheer bij het pro vinciaal ziekenhuis „Duin en Bosch" te Bakkum (N.H.), ver volgens als controlerend genees heer van het algemeen mijnwer kersfonds te Heerlen waarna hij werd benoemd tot geneeskundige bij de arbeidsinspectie. Meermalen heeft hij zijn didac tische gaven beschikbaar gesteld voor het geven van onderricht aan scholen voor maatschappelijk werk, welke werkzaamheden hij' tot op heden nog verricht. Bovendien heeft hij vele jaren colleges gegeven in E.H.B.O, en hygiëne aan de landbouwhoge school te Wageningen. Tijdens de bezetting werd de heer Le Roy wegens zijn princi piële en krachtige houding, op last van de Duitsers te rekenen vsn 10 December 1943 ontslag verleend nadat hij door de „Si* cherheitsdienst" reeds maanden lang tevergeefs was gezocht. Hoewel hij op 5 November 1944 reeds de pensioengerechtigde leef tijd had bereikt, werd de heer Le Roy terstond na de bevrijding in ere hersteld en opnieuw in zijn functie als geneeskundige bij ce Arbeidsinspectie benoemd. In September 1946 benoemde H.M. de Koningin de heer Le Roy tot officier in de orde van Oranje Nassau. Met ingang van 1 Januari 1948 werd de heer Le Roy be noemd tot eerste hoofdgeneeskun- dige bij de Arbeidsinspectie in welke functie hij de provincies Utrecht en Gelderland en een ge deelte van Overijssel onder zich had. Hiermede betuig ik mijn oprechte dank aan alle vrienden en buurtgenoten voor hun hartelijke onthaal en voor de aardige cadeaux. die ik mocht ontvangen, bij mijn terugkeer uit Indonesië. Dit spontane medeleven is door mij zeer op prijs ge steld. F. J LAGERWEY Leusderweg 255 *n VROUW MET SMAAK koopt 'n VAN MAANEN'S TAS want 'n van Maancn's tas is dc beste Ook voordeliger Soesterweg 214 - Tel. 6093 ANTHONY VAN KAMPEN spreekt Woensdagavond 22 Februari in „Amicitia" over Aanvang 8 uur Bij de boekhandel zijn Woensdagmorgen nog kaar ten verkrijgbaar a 0.40 en 's avonds aan de zaal Laat deze laatste gelegen heid niet voorbij gaan! Uiv advertentie in deze krant wordt gelezen in stad en lanc' Voor direct gevraagd te Amersfoort voor expeditie, adresseermachme en lichte administratie. Loon naar bekwaamheid. Accu- taresse eerste vereiste. Eigenhandig geschreven brieven onder no 515 bureau van dit blad. Aangekocht van opge heven textielzaak, grote partij prachtige nieuwe dames- en meisjesjaponnen, rokken, kinderjurkjes (ge smokt). Dames, dat is een reisje naar Zeist waard! Ook grote maten Emzed Vijverlaan 7 Zeist. Filiaal Lijnmarkt 28. M.rkoop in Zeist Verkoop in Zeist da gelijks van 26 uur. Tel. 2779 Te huur gevraagd Apothekersassistente, 24 j R.K., zoekt een gezell. zil- slaapkamer m pension. Bl onder no. 2647 bur. v. d. bl. Kamer met stromend wa ter gezocht in Amersf. of omstreken door heer Br. no. 2345 bur. v. d. blad. Voor Harderwijk en omstr. de welbekende Brabantse Heil-magnetiseur Genezer Josc komt Donderdag a.s. 23 Februari Hotel Baars te Harderwijk. Echtpaar met 2 kinderen (2 en 4 jaar) zoekt inge richt zomerhuisje van 12 tot 25 Juni (ev 18/61/7) Br met volledige inlichtingen aan H van Looij. Schouw tjeslaan 39. Haarlem. Eindelijk de ..Hoover" roestvrü stalen wasmachine. Handig formaat Wast vlug - veilig - voordelig. Radio Tukker. Kamp 3. telef. 4494. Personeel gevraagd Dienstbode voor dag en nacht gevraagd, v.g.g.v. Me vrouw Beenhakker. Juliana- plein 8. Gaas is 's zomers schaars. Weet u nog? Nu volop voor- aad. ook in horregaas. J. v. de Heuvel. Weverssingel 18. Voor direct, hulp voor be dienen van groentenwijk. leeft. 16—17 jaar Melden 's avonds tussen 67 uur: D. ten Hoeve, v. Campen- straat 52. Haast Haast. Haast... Als dat zo is. maak dan ge bruik van. onze zo gebracht zo klaar 'methode. Al uw schoenreparatie in één uur klaar. Willemse, vooraan de Leusderweg Woningruil Woninpruil. Aangeb.: heel huis, bev.- 2 kamers, keu ken, zolder. Huur 3.20 per week. Gevr.: groter huis. hogere huur geen bezwaar j Te koop gevraagd Br. no. 1234 bur. v. d. blad Voor oud goud en zilver ont vangt u de hoogste prijs hij H Esmann Steenweg 8 naast de Buurkerk. Lessen Autorijschool C. Schuur. Utrechtseweg 98. Tel. 3107. fnstr.-diploma K.N.A.C. Antiquariaat G. Korngold Ach ter St. Picter 17, heeft tele foonaansluiting gekregen onder no. 23002. Inkoop wetenschap pelijke boeken. Diversen Kleuterklas Openbare School Waalstraat. Op 6 Maart a.s. vangt het Onder wijs aan. Aangifte van leer lingen vóór 25 Febr. a.s. bij het Hoofd der O.L. school Waalstraat. Te koop gevraagd, houten hurts ongeveer 6x8 meter. even tueel tc verplaatsen cn schuur 4x4 meter Br ond. no. 209 bur. van dit blad. Gevraagd te huur of te koop woonhuis of halve villa, 6 ka mers. badkamer en keuken te Utrecht of naaste omgeving Br. ond. no. 8842 bur. van Q blad. Stofzuigerreparaties U belt. wij komen. Rijwielhan del H. J. v. d. Maas. Arn- hemseweg 43, tel. 4965. ER ZIJN WEER NIEUWE BOEKJES VAN Onze held bezorgt U genoeglijke uren bij het lezen van De prijs per boekje bedraagt slechts f 0.75. BESTELT NOG HEDEN. Verkrijgbaar bij de bezorgers van dit blad. Te koop gevraagd, boerenwo ning. zonder land. Br onder no. 208 bur. van dit blad. Te koop aangeb. Fabrleksterrelntje met bouw plan voor 250 m2 bedrijfs ruimte Grootte 1000 m2. Te bevragen Van Deyl Co.. te lefoon 12440 en T. C. Rood- voets. Telefoon 10440. Accordeons. WIJ bieden aan knopaccordeons vanaf f 250.00. Tevens goedkope aanbieding in guitaren bij J. v. d. Wel. Amsterdamsestraatweg 38. Triplo" BaÜDOirt-oen niet 5000 m schrift, lang potlood- model prijs slechts 1-65. Zui- dam's Kantoorboekhandel Fa M H. Mostert. Voorstraat 44 Te koop, eetservies, 24 dig Nassaustraat 18, 's avonds na half acht Een 8 korfs en 7 korfs praam en een gebruikte schouw. J. Rijkse. Odijk. Door omstandigheden aangebo den. zeer goed Snayrnakarpet, 2.5x3.5 m. Br. ond. no 8848 bur. van dit blad. 2de hands muziek voor plano, viool. zang. orgel. Inkoop. Ver koop „He1 Boekenstalletje", Rozenstraat 10 tussen Vreeburg en Jacobitoren. Stop Is uw rijwiel op? Naar Freek Trapman. die levert weer op gemakkelijke beta lingsvoorwaarden Betalings condities 6. 12 en 18 maanden Jac. v. d Borchstradt 47. Tele foon 15226 Prima leren Jassen v.a. f 98.00. f 125.00, f 145.00. Repareren, kleuren en opknappen. Ga zenbeek. Speciaalzaak. Twljn- straat 61, Utrecht. YROOMzüRILSHAW AMERS'OOf. T I die er prijs op stellen vermeld te worden in de H. en P. gids voor 1950 wordt verzocht spoe digst uitvoerige gegevens over hun bedrijf te verstrekken aan het kantoor der V.V.V. - STATIONSPLEIN 8a - AMERSFOORT I Te koop aangeboden 200 cc Victoria, bouwjaar 1939, moei nog geheel ingereden worden en geheel ir. prima staat Te vens te koop een met bont ge voerd,. vlicgeniersoverall Uit fluitend aan particulieren Groen van Prinstererweg 8, De Bilt. Te koop Royal Enfield, 500 c c. k k 1938 Na 7 uur. Muyskcns- weg 63. Zuilen. Te koop aangeb.: Singer hand- naalroachlne 45. Lcwenstein trapnaaimachine 95. Lewen stein kleermakertrapnaaima- ehlne 125. Singer in moderr c salonkast; alle onder garantie desgewenst op gcm&kkelljke betalingswijze Te bezichtigen Herenweg 40. 2x bellen b d Amsterdamsestr weg. Utrech* Tel. 23968 Te huur gevraagd Ouderejaars stud, zoekt onge meubileerde zit-slxapkaroer zonder pension. Br ond. no 8844 bur. van dit blad. Ouderejaars student zoekt met ingang van 1 Maart, kamer, z P Br. ond. no 8851 bur. dit blad. Te huur aangeboden Per 1 Maart a s. te huur aan* geboden, gem. zlt-slaapkamer voor dame. Dlllenbürgstr. 31 Tehuis aangeboden voor stu. derend of werkend meisje in rustig gezin. Brieven onder no 8853 bur van dit blad ZOEKT EEN 11 èoof' ijrm PI l( 1263. En weer dwaalden we verder door de gangen van de trein, openden tussendeuren, keken in de ba gageruimten en gluurden in iedere coupé. De mensen keken wel even vreemd als ze ons langs zagen komen en de Gichelvogel moesten we telkens verbergen om niet te veel op te vallen, maar ons doel het derde lid van de bende bereikten we toch. Hij zat helemaal aan het einde van de vierde wagen in een stil gedeel te. Toen we naar binnen keken begonnen we te lachen want de eenzaamheid had deze bandiet blijkbaar slaperig gemaakt. Inplaats van op zijn koffertje te passen, waarin toch misschien het kostbare parelsnoer kon zitten, was hij scheef weggezakt en zat half weg gedoken te slapen. „Sssst," zei ik: „We moeten geen slapende boeven wakker maken, snurkende dieven schieten niet/' Op onze tenen gingen we de coupé in, pakten het koffertje en lieten heel voorzichtig de slo ten openklikken. „Ha," fluisterde ik: „Wat een bof, deze keer gaat het erg makkelijk.", Zulke dingen kun jé beter niet zeggen, want de man .in de hoek deed langzaam zijn ogen open en gluurde in onze richting zonder dat wij het merkten Personeel gevraagd] Gevraagd een net dagmeisje, zelfst. k. werken, van half negen tot half zeven in gezin met 1 kindje Streumer, Jos Haydnlaan 49. Tel 11534. Gevr. voor direct beschaafd net meisje, liefst niet beneden 18 jaar. Gezin 3 personen, moderne flat; voor halve en enkele hele dagen per week. Aanmelden na 7 uur. Oude noord 79 bis A. Als noodhulp net flink meisje gevraagd, die zelfstandig kan huishouden van 9 tot 5 uur Von Weberstraat 11. Tegen 15 Maart, net meisje gevraagd, voor dag en racht. boven 20 jaar, zelfstandig kun. nende werken, van goede ge tuigen voorzien. Veel vrij Aan melden Tolstecgsingel 15 Utr. Bij 't Kleutcrhuis. Steenweg 60 Utrecht. Is plaats voor een flinke verkoopster. Aanbieden 's avonds na 7 uur Lessen Muzieklessen. Thomasscnstraat 17 (bij de gasfabriek) Eddy Reeskamp. Alle tokkellnstru- menten accordeon en blokfluit Lesgeld 5.— per maand, priveles Telefoon 11366. Leert autorijden. Vlug cn goed, zoals alleen „Succes" het doet. 3,50 per les, 3 kw. W Ba- rentzstr. 64, Tel. 17386. Diversen Stofknopen. stofgespen, cein. tuurs. in één dag klaar. Maga zijn De Pionier. Oude Gracht 183. Telefoon 16639 (tussen Lijnmarkt en Hamburgerbrug) Woonruimte maakt u door een opk'apbed oi dlvanbed tc ma ken van uw ledikantspiraal. Uw ledikant kan ombouw wor den. AVEO. Jutfaasseweg 78. Tel. 16718. Bedrep .ralles verenbedden, 3-delig maken, event, nieuw Ujk. Kapokmatrassen bijvul len met prima Javakapok. in 1 dag als nieuw terug. Vraagt prijs AVEO, Jutfaasseweg "ï3. Tel. 16718. Hypotheek 3*i7o beschikbaar voor mooie posten boven 10.000.Normale posten 3>6%. Tevens beleggingshuizen te koop gevraagd M Ultee. makelaar N.B.M. Regentesse- laan 83, Utrecht Telefoon 1781 Moderne brillen, ruime keuze G B. Schoor.derwoerd Opii- ciën Lijnmarkt 20 a, Telefoon 13600. Ook leverancier van alle ziekenfondsen. Alle voorko mende reparaties zo nodig binnen 24 uur gereed. Van Uw eigen >iof vervaardi gen wij Japonnen, deux-pièces mantels, mantelpakjes blouses, rokken etc Het beste adres „LTnnovation" Biltstraat 60 Telefoon 21136. Olieverf. Prims vooroorlogse Glansverf 2.25 per kg. Even eens op zuivere vooroorlogse basis. Grondverf. Standverf. Japanlakken. Blanke Lakken enz. Onze verven komen uit eigen fabriek en worden voor U op elke gewenste kleur ge bracht. Aangewezen adres voor H.H. Schilders en wederverko pers. Erkend verffabrlkant door het Rijksbureau Chemi sche Producten. Gron. Electr. Verffabrlck B. Kuipers. Vleu- tenseweg 118. Utrechl T»1 10809 H.H. Automobilisten. Uw adres voor grote sortering onderdelen zowel gebruikt als nieuw Ga rage v. d. Hoef. Biltstraat 43 A Telefoon 15230. Bureau Wljkkraamverpleging. 2 maal daags hulp door rijks- gediplomeerde zusters. Tarief naar inkomen. Eventueel be spreking thuis Oudwijker- dwarsstraat 26 bis Telef. 16275 Telepaath-Helderzicnde Robinl. Croeselaan 299 bis. spreekuur 's avonds 7—9 Magnetiseren volgens afspraak. Schriftelijk advies f 2.60 foto en 3 vragen opzenden. Volkorenbrood ls gezond, vraagt het uw dokter en bestelt het bij Bakker Heinen Bem. Weerd O.Z. 71. Tel. 13331. Bij Maison Montagnc. Lijn markt 16 Tel. 13920. Engelse Alpino's, div. kleuren Jum pers en vesten, moderne over gangsjurkjes met 1 en k. mou wen Haarnetten badmutsmodel 2 stuks voor 60 ccr.t. Haarnetten met elastiek 2 stuks voor 30 cent. Huize „Corvcr" Steen weg 1. Fenix Engelse en Tsjechische maatkleermakerij. Grote sor tering Importstoffen voor cos- tuums. tailleurs mantels eer ste klas verwerking Matige prijzen. Schoutenstraat 11 Mr Willy Kruis, astroloog-oc cultist. Voorlichting over Uw lot en leven. Ieder gewenst advies. Discreet. Spreekuren 2 tot 9 uur. Obrechtstraat 25 bis. Utrecht. Accordeon-reparaties. Wij ma ken uw oude accordeon weer als nieuw. Ook moderniseren met de nieuwste celluloid be werking Het maken van nieu. we balgen. Het inmaken van registers. beleren en zuiver afstemmen enz. Alle reparaties worden uitgevoerd met v.o materiaal onder volle garantie door onze Italiaanse accordeon- technici. Vraagt vrijblijvend prijsopgave. Alleen Muziekh. ,.De Gouden Harp". Amsterd.- str.weg 68 Tel. 14480. Utrec'nt Postzegclhandel J. Esser, Ma- riastraat 35. Utrecht. Wij kun. ncn van vrijwel alle landen van Europa prima albums leveren. Kunstgebit reparatle-lnrlchtlnt „OudwUk". Telefoon 12350 Spoedreparatles binnen enkelo uren gereed. W C Bunschoten Bloesemstraat 13 (achter spoor brug 'Mallebaanstatior.). Utr. Kunstgebit-reparatie? Birncn één dag klaar. Spoedgevallen enige uren Geopend van 8 to'. 8 uur Ook Zaterdags Let op adres' Oudwijkerdwarsstraat 134 tegenover school, buslijn '2. Utrecht. Tijdelijke, voorjaars.reclamr Deze wéék japonnen stomen voor slechts f 2.50. Fa. Ham- mann. opgericht 1880. Amster damsestraatweg 60 Telefoon 14584 Komt uw man, zoon of ver loofde terug uit Indonesië Geef hem een goed. maar te vens nuttig geschenk. Verras hem met een Philips droog- scheerapparaat van Radio Ac tief, Vredenburg 19. Utrecht Telefoon 13191. Wegens enorme overdrukte kunnen slechts in zeer beper.:- tP mate goederen worden aan genomen voor de normale prij zen. Maison Petit, sinds 1SS2 Ganzenmarkt 12. Telof. 13710. Let op. Wij leveren U weet alle modellen geslepen glas' platen. Ook levering buiten de stad Glasbedrijf J. Niessen. Koekoekstraat 24. Utrecht. Tei 23374. Koffer- en tasreparatics. Rits sluitingen. voering, handvat ten sloten Prima rubber cn zoolleder voor zelf reparatie het spaart u guldens Gale- sloot's Lederhandel. Vinl'.eti- burgstraat 7.

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 6