MANNEN UIT DE TROPEN Castella - de meest geliefde schoonheidszeep! Wij geven alle gedemobiliseerde jongens 10% KORTING op hun AAN TE SCHAFFEN KLEDING Iedere vrouw kan mooi zijn De ongekende zuiverheid en zachtheid van de nieuwe CASTELLA-kwaliteit zijn te danken aan de zojuist in werking gestelde Sharples-installatie, verreweg de grootste omwenteling in het maken van zeep sedert 1863! Ook aan baby werd gedacht in Concordia Langestraat 113 AmersfoortopVrijdag31 Maart a.s. van 9-4 uur. la niei ie üehuanqen Donderdag 30 Maart 1950 Telefoon 3001, Amersfoort Aleer dan 'ooit is dat het geval, nu CASTELLA Schoonheidszeep wordt gemaakt volgens een geheel nieuwe methode, die de zuiverheid en de zachtheid ten top voert. Verfris en ver jong nu uw huid, - ook op de vier plaat sen waar anders zo gauw rimpels optreden. (Wijze: Als ik éénmaal op mijn fietsbel bel) Hij kwam pas uit de tropen Al na een jaar of drie. Moest kleding toen gaan kopen Maar wist nog niet bij wie. Men sprak van GEUTJES kleding. Bestelde daar zijn pak Pas in zijn burgerpakje Was hij op zijn gemak. Als ik éénmaal in t costuumpje loop Dat ik bij Geutjes koop. Dat ik bij Geutjes koop. Als ik éénmaal in 't costuumpje loop. Dan heb ik reuze sjans. Een beeldschoon meisje kijkt mij aan En blijft dan blozend staan. Ik knik. zij slikt Wij samen uitgegaan. Ais ik éénmaal in t costuumpje rijd Met die lieve meid. Met die lieve meid. Als ik éénmaal in 't costuumpje rijd Dan is 't pas lentetijd. Heren-, Dames- en Kinderkleding Langestraat 77 Amersfoort Dat zult ook U zeggen, wanneer U die gemakkelijke COWBOY- schoenen aan Uw voeten voelt of eigenlijk: U voelt ze luist nletl Zulke aparte, sportieve mo- dellen, zo de- gelijk, tol In oë puntjes afgewerkt: U hebt in de kranten gelezen, hoe de instal latie officieel door onze Marshall-vrienden werd gestarten hoe tienduizenden vrouwen en meisjes nu kennis gaan maken met voorheen niet denkbare schoonheidsresultaten. Nog rijker schuimt nu Castella van Dob- belman in Nijmegen. Nóg zachter, nóg beter voor de huid is thans deze geliefde schoon heidszeep. Voor de volle honderd procent doen heilzame oliën hun huid verjongend werk. Mild en fris is het niet na te bootsen CASTELLA-parfum. In zeven dagen resultaten Iedere, normale huid, des ochtends gemasseerd met het geurig CASTELLA-schuim, moet binnen zeven dagen opleven, moet fris en veerkrachtig worden. Neem zelf de proef! Mooier dan andere en nét %o goedhoop! BERENSCHOENEN. Ook de Castella Over- vette Kinderzeep wordt nu volgens Sharpies- methode gemaakt. Ver trouw de tere huid van uw kleine slechts toe aan deze super-zachte kinderzeep Prachtige partijen le klas wollen Windjacks 7 50 Zware Amer. Legeroveralls. zonder mouwen, 6.50 Nieuwe Australische wollen Skiwanten m. kap 2 75 Katoenen Windjacks 3 50 Regenjassen (gascapes) bult uitgehaald 7.50 Wollen Canadese Sportjasjes met ceintuur, iets moois 15.— Zware Herenoverjassen15.20.en 25. Wollen overhemden 4 90 Haast Uwant van verschillende goederen is de voorraad beperkt. Lang geleden begon men reeds in te bereid met heilzame olie. Deze schoon- zien, dat zeep niet alleen een reini- heidsgedachte vindt thans zijn bekro- gingsmiddel, maar ook een schoon- ning in de nieuwe Castella, de extra- heidsmiddel was. In die tijden maakten zuivere en zachte schoonheidszeep, de fabrikanten van Castella reeds zeep, gemaakt met de Sharples-installatie. Reeds na een week valt het ieder op, hoeveel mooier en gezonder en frisser zelfs de saaiste huid is geworden. Koop nog vandaag Castella, u zult onder vinden, dat wij geen woord te veel zeggen CüLüiardswteclamG

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 8