PERSIIEI-AITIMOBIELEN STRIJD tegen de DUUKTE TENTOONSTELLING Profiteert van onze Enkele modellen uit onze schitterende, rijk gevarieerde collectie Voorjaarsmantels Julianaplein 11 Tel. 4192 DE LELIE" AMERSFOORT van 20 t'm 29 April AMSTERDAM - Tel. 96441 Geopend van 10-17 en 20-22 uur Toegangsprijs: fl. 1.50 incl. bel. O -» Vdörverkoop De Spprtvrlend. Reguliersbrcestr 4> Zaterdag 22 ■kaanse doctoren constateerden ^Jok üw huid kan binnen 14 dagen mooier, gezonder en gaver worden. Pas deze Palmolive Schoonheidskuur 10e. Was Uw gezichr met Palmolive Zeep. Masseer het weldadig-zachte Palmolive-schuim slechts één minuut in Uw huid. Spoel daarna af. Doe dit drie keer per dag. Twee weken lang. En U ontdekt, wat de 36 bekende huidartsen bij 1285 Ameri kaanse vrouwen, die de Palmolive Schoon heidskuur ook toepasten, zagen: een fraaiere huid. 4 Vraag óók het extra-grote stuk ,voor-het-bad' 50 cent MOi-lVE Vlotte Fingertip, zuiver wol len velours in moderne zomertinten met een leuke garnering op de zakken. Prachtige zuiver wollen swagger met ceintuur Lin de, bleu. beige, grijs. Slechts Sn was Uw haar met Palmolive Shampoo 3* 20 cent per pakje Alkalivrij! Chique damesmantel, zui ver wol m ottoman-effect. bleu, linde, beige en zand kleur. Maten 42 t/m 52. Bijzonder voordelige prijs Prima Georgette dames mantel in marine en zwart. In grote maten 45 t/m 55 V. Als steeds biedt C&A U het hoogste tegen de laagste prijst Uw adres voor tabak, si garen en sigaretten is: W Hendriksen. Soesterweg 46. hoek Hulststraat, A'foort. Voor kraamhulp voor hele dagen naar KRAAMBUREAU AMERSFOORT EN OMSTREKEN Spreekuur elke Woensdag middag van 2—3 uur in het Wijkgebouw vaD het Groene Kruis, ingang Valkestraai Dames wilt U met een heer gaan wandelen. Laat ons dan zijn Overhemd en boord behandelen Was- en Fijnstrijkerij J. Weber Dollardstraat 40. Nieuwe uitgaaf UW ADRES voor een heerlijke ijstaart of ijs- schotel Ook voor Uw feestjes en partijtjes levert Wan Roon U weer ijs van de allerfijnste kwaliteit. Tijdig bestellen gewenst. van het beroemde populaire werk Dansstudio Dan Bearda. Privé dansles Bespreking dagelijks van 210 uur aan de studio Utrechtseweg 89. A'foort. tel 4456. Vakkundig schoorsteen vegen; goten, afvoerpijpen en putten schoonmaken. W. H. Schlebaum Zonen, Julianalaan 82, Soestdijk. DE TIJD ZAL HET LEREN door dr. F. Kahn en dr. L. lleyermans gróót form.. 268 bladz., met cc-n aantal platen en afbeeld.: fraaie uitvoering, in prachtband 8.90. In dit voortreffelijke, door vele doktoren en opvoeder* warm aanbevolen standaardwerk worden alle soxuele vraagstukken op openhartige en heldere wijze behan deld. Het bock behoort in elk modern gezin aanwezig te zijn en alle jonggehuwden en verloofden moesten het kunnen aanschaffen' Bestelt uw exemplaar op onderstaand biljet. Toezending in gesloten verpakking Betaling kan gcséhicden In 3 maandelijkse termijnen. Bestelbiljet Aan de HOOFDSTADBOEKHANDEL Amsterdam Kalvcrstraat 108 Postgiro 272196 Gelieve mij te bezorgen of toe te zenden ex. Het sexuele leven van de mens 8.90 per post onder rembours/betaling na ontvangst. F*r postwissel of giro/bet. In 3 maandelijkse termijnen v. I ijaam: Adres Woonplaats: .-'j Kleerteakerü Kikkert. Ber- nulfusstraat 35. tel. 4880. Wij keren, veranderen en mo derniseren dames- en heren kleding. Ook nemen wij coupons ter verwerking aan Voor een goede foto. voor Uw amateurswerk, voor het vernieuwen van verbleekte portretten, voor vakkundige reparatie aan Uw toestel Portretspecialist de Smalen Behang Labrie heeft rui me keuze in behang vanaf 45 cl. per rol. Verfwaren, be hang, glas enz. Labrie. Leus- derweg 113, tel. 3777 het behoud is voor Uw kleren Het nieuwste op hét gebied van chemisch reinigen Krimpt niet. blijft vormvast Chemische Wasserij Leesbibl. Gcz. W. Scheick, Hobbemastraat 23. 10 cent p. deel Alle kantoorbenodigd heden en schrijfbehoeften. Een blijvende herinnering Laat Archifoto Uw trouw reportage verzorgen, 100 °7c service en dezelfde dag ge reed Archifoto. Rubensstr 79. telefoon 3070 Denkt U aan emigreren?? Dan eerst Engels leren!! Be halve privélessen beginnen in Mei twee goedkope ,,Club"-cursussen voor ..be ginners": Dinsdagav. 7.30 8.30 en Donderdagavond 7.00 —8.00 Inschrijving vóór 25 April W van Kleef. tel. 4882. Zwaanstraat 4. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort maken be kend, dat op de daarvoor bestemde plaatsen is aangeplakt een publicatie inzake een verzoek van B. C. OVERMARS om een verlof B in het perceel Arnhemseweg 34, alhier. I. 3223 Kamp 96 Speelgoed, kinderboeken, enz. Fa. C. Mulder v/h ter Weel. Alle soorten boeken en romans in Leesbiblio theek „Leótura". Soester weg 177. Te koop enige lange lede ren damesjasscn v.a. 27 50 zwart. Damcsrenpak 75-- Joga, Leusderweg 7. 1 Te koop aartgeb. Tafelbiljart als nieuw, geheel compleet. 3 ballen, 2 queue's 65. Niet op Zon dag. Radboudstraat 23. Te'koop: Duitse Piano, m Zekendorff, zwarte kast. Keurig onderhouden. Zeer bill, prijs. Brieven onder no. 3036 bur. van dit blad. Te huur gevraagd In Amersfoort, tijdelijk door gezin van 3 personen woonruimte gevraagd. Brie ven onder No. 3014 bureau van dit blad. Te huur aangeboden Te huur: hulpmotorrüwie len, per uur en per dag. Voor Zaterdags en Zondags vooruit te bespreken. Bor- gerlaan 3 en Krommestr. 13 I Personeel gevraagd Gevraagd voor dag en nacht een flinke hulp in de huishouding. Aanmelden of brieven Mevr. Wolf, Rijn straat 5 I. A'dam, tel. 90544. Gevraagd een net meisje voor halve dagen Mevr. Groeneveld, Brouwerstr. 1. Lessen Privélessen dagelijks. Ann en Bert Kamperman. Lan- gestraat 113, Tol. 5434. Autorijschool C. Schuur, Utrechtseweg 98. Telef. 3107 Instr.-diploma KNAC. Huwelijk Wenst U een gelukkig hu welijk? Uw adrse: Bem. Kai\t „Metropa". Middel- landplein 21A. Rotterdam, tel. Ö0613. Gratis inlichtin gen in blanco couvert. Woningruil Aanaeb. 2e flat. Roosevelt- laan Adam-Z 55.Gevr. m bosr\jke omg. rustig gel- huis. Br! U 454 Bur. van dit blad. Diversen 3.000.000 grasmaalmachlnes maakten de Qualcast fabrie ken. Deze beproefde Engelse machine leveren wij vanaf 38.50. J. v. d. HenveL Ijzerhandel, Weverssingel 18 Humanistisch Verhond, Amersfoort. Laatste bijeen komst in dit seizoen Zondag 23 April half elf. Muziek school, Rcgentesselaan 26. Spreker: Ab. Meilink. On derwerp: Geestelijke vor ming in het gezin. Stofzuigerreparaties bij ons gebracht, zonodig dezelf de dag gereed. Rijwielhandel H. J. v. d. Maas. Arnhemse- weg 43, tel. 4965. Tel. 6004. Gaat U naar de bollenvelden en Keukenhof, maar dan per Hoektax. Nieuwe wagens met radio. Alleen St. Radboudstraat 10. City Hotel. Het orkest Ag nes Offermans speelt deze maand Zaterdag 711. Zon dag 3-6-7 uur in City Ho tel. Het is zo langzamerhand en begrip geworden in Amersfoort, voor leuke kin derfoto's <6 of 12 verschil lende. bij U aan huis) naar Archifoto. Al uw schoenreparatie in één uur klaar Dat kan. maar of het dan vakkundig wordt afgeleverd? In deze dure tijd hebben uw schoe nen een goede verzorging nodig. Deze geven wij in on ze prima ingerichte werk plaats Monsma, Puntenbur gerlaan 22—24. tel. 5189. Nu een ball-pointpen voor Iedereen, slechts 1.15. Van Munster's Kantoor-Boekhan del O Soesterweg Hoek Violenstraat, tel. 6831. Gezichtsharen afdoende ver wijderen door diathermic. Speciale behandeling tegen roos en haaruitval. Algehele gelaatsverzorging. Manicure Mevr. van Haselen Gedi plomeerd Schoonheidsspe cialiste, Borgesiuslaan 41, A'foort. tel. 4520. Utrechts Administratiekan toor. v. Asch v. Wijckskade 23. Utrecht, telefoon 16815. Boekhouding. Sociale wetge ving. Belastingzaken. Cor recte en coulante verzorging van Uw administratie Iedereen weet het nu wel: De leukste kinderfoto's bij Foto-Bell". Ook bij U thuis. Oude Soesterweg 116, tele foon 5038. Naaimachines. Heeft u veel naaiwerk en geen naaimachi ne? Wij verhuren naaimachi nes vanaf 4 per week Hekkers Krommestr. 28 Amersfoort. Radio Dresselaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 155.—. Vraagt vrij blijvend demonstratie Wu ruilen Uw oude toestel in. Krommestraat 9. tel. 5772

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 8