TRACTOR-KENNIS TRICOTAGES Olijfolie LINGERIES EN DE DROOM VAN IEDERE VROUW „Kwaliteit wint" Links geweven dameskousen KTffVlAtit "T iMsJui1Ak BRANDPUNTEN jM'dan I.L.T.Ö., Vlasakkerweg 1 Meisjes Nachthemden Meisjes Pyama's Jongens Pyama's Wollen Dames Camisoles Gemolt. Kinderdirectoires Zwarte Directoires O SPLENDID ACCOUNTANTSKANTOOR H. en J. DE VRIES KfllICpfl Wij ontvingen nieuwe,, Nylons" q «n Dames Nachthemden Dames Pyama's Heren Pyama's Dames Onderjurken Interlock Onderjurken Gemolt. Damesdirectoires Een eeuwenoud schoonheidsgeheim Zaterdag 28 October 1950 Schriftelijke cursus voor hen, die tractoren besturen. Onmisbaar voor landbouwers enz. VRAAGT PROSPECTUS. Amersfoort A M i: Bt S I ooit T Te koop aangeb. Te koop enkele reismon- sters 2-staafs clcctr. kachel tjes. Prijs 7.758.25 p. st Adres: de Bosch Kemper laan 15. 3 x bellen. In- en Verkoophuis Emzed Vijverlaan 13 Zeist. Lijn- markt 28 Utrecht. Verkoopt prima kleding (weinig ge dragen - chemisch gerei nigd) voor iedereen. Dage- liiks 26 uur. Behang Labrie heeft rui me keuze in behang vanaf f 0.45 per rol Verfwaren behang, glas enz Labrie. Leusderweg 113. tel. 3777 Sportpruzenhandel Spükcr. Soest. Soesterbergsestr 26 Bekers, kransen, medailles voor iedere tak van sport Vraagt keuze zending of reizigersbezoek. Gramofoonplatcn. Zowel In populair als klassiek vindt U grote sortering bij Mu ziekhandel C v Wijngaard Langestr. 72. Tel. 6225. Te koop: een partij nieuwe gegalv. golfplaten, lang 2.05 M„ breed 0 90 M a 6.50 p. stuk bij Firma B Zwaaf Zonen. Amersfoort. Wegens vertrek een nieu we Magneet sportfiets (he ren) compleet, met reserve banden. Te bezichtigen tus sen 7 en 9 uur. Koning, Ber- nulfusstraal 29. Nieuwe radio, wegens bijz. omst. van 385.- voor 265.-. 3 banden, magisch oog. p.u. aansl.. enz. gegarandeerd splinternieuw en met volle garantie. Brieven onder nr 4175 bur. van dit blad. Te koop aangeb z.g.a n jongensjas, donkerbl.. leeft. 1415 jaar, 30—. Dollard- straat 132. Te huur aangeboden Te huur aangeb. voor en kele kleine wagens, garage, ing. 1 Nov. Leusderkwartier Br. no. 4173 bur v. d. blad. Personeel aangeb. Jongeman, 22 jaar. in be zit dipl. Handelsavondschool en typen, zoekt eenvoudig kantoorwerk. Is ook genegen typewerk te verrichten. Br no. 4171 bur. van dit blad. mooie flanel, vanaf mooie flanel, vanaf effen keperflanel vanaf leuk fantasie weefsel Bijpassende directoires zware kwaliteit, kleur zalm, vanaf zware macco kwal. kindermaten vanaf Dames maten vanaf Aangeb. vrij, klein huis. Gevraagd groter huis. ge schikt voor samenwoning. Br. no. 4168 bur, v. d. blad Lessen Clubje „Engels voor Be ginners", beginnende Dins dagavond 7 November, 7.30 uur, zoekt nog deelnemers. Lesgeld 4.per maand. Aanmelden: W. v. Kleef. Heiligenbergerweg 58. Autorijschool J. v. Mil tenburg, Vermeerstraat 131 Snelmethode per les f 4. Tel. 3801—5930—6018. Autorijschool A. van Nic. Instructeur KNAC en ANW B Inl Lissone en Lindeman Amersfoort Tel. 5637 of 3862 Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. Dansstudio Dan Bearda Privé dansles. Bespreking dagelijks van 2—10 uur aan de studio, Utrechtseweg 89. A'foort. tel 4456 Dans-instituut Ann Bert Kamperraan. Privé-lessen dagelijks Langestraat 113. telefoon 5494. Dansschool Joop Snijders. Korte Gracht 20. Tel. 5083. Privé-lessen in New Char leston. moderne en oude dansen volgens afspraak. Autorijschool C. Schuur. Utrechtsewee 98. telef 3107 Instr -Hinlnma KNAC Wenst U een gelukkig hu welijk? Uw adres: Bern Kant. ..Metiopa", Middel landplein 21 A. Rotterdam. Tel, 50613. Vele dankbetui gingen. Gratis inlichtingen in blanco couvert Speelgoed, kinderboeken, enz. Fa. C. Mulder v/h ter WeeL Alle soorten boeken en romans in Leesbiblio theek „Lectura". Soester- weg 177 Archifoto aan dc spits. Het toneelseizoen breekt weer aan. Laat ons Uw to neelreportage vervaardigen. Snelle aflevering. Archifoto, Rubensstraat 79. Schocnvergroten tot 2 ma ten. altijd succes. Schoen- en tassenreparaties. vlug en billijk. Let op het juiste adres Van Maanen. Soester- weg 214 tel 6093 Uw stofzuiger defect? Stof zuiger Service repareert en stelt gratis andere stofzui ger beschikbaar. Alb. Cuyp- straat 32. tel. 3430. Voor reparaties kunstgebit ten, snel en goed. in pijn. 1 dag gereed. A. H. v. An- del. Bankastr. 50. A'foort, tel 5805. Taxi!! Ruime 5- en 7-pers. wagens. Buitenritten tegen zeer lage tarieven. Dag en nacht bereikbaar. Tel. 6089. v. d. Hoek, P. Potterstr. 34. Vakkundig schoorsteen vegen: goten, afvoerpijpen en putten schoonmaken. W. H. Schlebaum Zonen. Julianalaan 82. Soestdijk. Archifoto aan de spits. Wij presenteren: Een foto- kalender van Uw eigen kin deren. Vraagt vrijblijvend inlichtingen Rubensstr. 79. Telefoon 3070. Radio van Geet. Arnhem- scstraat 29. Tel. 6383. De Radio-Specialist Tevens alle merken stofzuigers. Kiest vooral de juiste bril. Voor goede brillen en des kundig advies firma Th. Groenhuizen. Opticien Utr. straat 10 Tel 6663 Radio Dresselaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 115Gemakke lijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9, telefoon 5772. De A B W Amersfoortse Bedrijfskleding Wasserij. Speciaal adres voor overalls, stofjassen overhemden en boorden Was- en Strijkin- richting J Weber. Dollard- straat 40 tel 3348 City Hotel. Muziek Zater dag 711 Zondag 3—6 en 711 u. Komt U ook luiste ren? Neem verzoeknummers mee Verzet Uw zinnen komt City binnen. Voor een goede foto. Voor Uw amateurswerk. Voor het vernieuwen van verbleekte portretten. Portretspecialist dp Smalen. Zwoeg niet langer, erger U niet langer. In één dag be handelt de Snelwas Uw was goed. Arnhemseweg 5 Tele foon 5113. Voorschotten aan ambte naren, gepensionneerden als mede personen in vaste par ticuliere dienst, worden ver strekt door de N.V „Onder linge Voorzorg" van 1394, Bekensteinlaan 10. Amers foort (Instelling voor Open baar Nut in de zin der amb tenarenwet 1929). Eindelijk is het ons pelukt de vooroorlogse ABC-bats te bemachtigen. J. v. d. Heuvel. Weverssingel 18. Mocdercursus Groene Kruis. Aanvang Moedercursus op Woensdagmiddag 1 Novem ber 2.30 uur in de Valke- straat, Gebouw Groene Kruis. Deelname gratis. Aan gifte: Korte Gracht 10 en op de Bureau-uren. Voor een of twee meisjes, leerlingen van middelbare scholen, resp. 16 en 14 jaar oud, wordt in de buurt van Amersfoort een pleeggezin gevraagd. Brieven onder no. 4174 bur. van dit blad. St- Nicolaas-voorstellingen door Bert Brugman's Ma rionettentheater. Blaricum. Tel. K 2953—3500. Vraagt prospectus. Voor PRIMA GRONDVERF GLANSVERF STANDVERF PLAMUUR enz. enz. Naar J. A WOERDKOM UTRECHTSESTRAAT 33 Telef. 3626. EEN MUIS kan reea» een gevoor zijn voor Uw ko»teli|k voedsel. Verdelg dot ontuig doorom grondig mei SPLENDID GlFKORRELS. Enkele korrels, met een leoellje uil- gestrooid werken absoluut of- doende SPLENDID is onbeperkt werkzaam, zelfs als het not geweest is. ftKfl GIFKORRELS per pakje 25 cent b// Apotheken en Drogisten. Imp.: H. TEN MERKEL Hilversum Heden gcetaleerd de BOXA Universeeltas als visite-tas boodschappentas en reistas, in één. Slechts 12 50. VAN MAANEN heeft hiervan de alleenvcrkoop. ZIET DE ETALAGES! SOESTERWEG 214 TELEFOON 6093. Vlasakkerweg 1, Amersfoort, Tel. 4236 Accountancy en Belastingzaken een pracht kwaliteit [links geweven] O-Ou Diversen Bontmantels, gedistingeerd en modern, tegen uiterst con currerende prijzen, bij Bont. werkerij Alaska. Hellestraat 6. Telefoon 5290. Schoonheidsmtddd. Personeel gevraagd Gevraagd volkomen zelfst. hulp in de hulshouding in doktershuis. Mevr. Clas H. Schreuder. P. Buyslaan 22. Woningruil Woningruil. Aangeb.: ge deelte v. woning, bev. kamer en suite, keuken, schuur, tuin. balconkamer, halve zol der. Celciusstraat. Gevraagd: heel huis. Huur tot 7 p. week. Brieven ond. no. 4170 bur. van dit blad. prima flanel effen flanel, vlotte modellen zware flanel, leuke strepen prima charmeuse kindermaten vanaf Damesmaten vanaf alle malen, vanaf N.R.V. Zwitserlandavond. Schitterende films over Oost- Zwitserland van het ..Ver- kehrsamt Graubünden" op Maandag 30 October om 8 uur in 's-Prinsenhof. Entrée leden „N.R.V." en „Neder landZwitserland" 0.50 Anderen 075. Kaarten vooraf op de bekende adres sen of aan de zaal. Berini hulpmotor, compleet met rijwiel 365.Losse motoren 239.Kan op ieder rijwiel gemonteerd worden. Gebr v. d Ploeg Arnhemsestraat 44. Soester- weg 96. Emigratie: naar alle we relddelen. Gratis inlichtin gen omtrent passage en boe kingsmogelijkheden. Reisbu reau Lissone-Lindcman. Vai- kensmarkt 1. Tel. 5637. Ge opend van 9 tot 17 uur Bo vendien speciaal voor emi gratie iedere Vrijdagavond van 1922 uur. Uw adres voor tabak, si garen en sigaretten is: W Hendriksen. Soesterweg 466 hoek Hulststraat. A'foort. Gezichtsharen afdoende ver- wüderen door diathermie Speciale behandeling tegen roos en haaruitval. Algehele gelaatsverzorging. Manicure Mevr. van Haselen. Gedi plomeerd Schoonheidsspe cialiste, Borgesiuslaan 41 A'foort. Tel. 4520 Iedereen weet het nu wel! Dp leukste kinderfoto's bij Foto Bell". Ook bij U thuis. Oude Soesterweg 116. Tel 5038. In Palmolive zeep geopenbaard I Reeds Cleöpatra gebruikte olijfolie voor de verzorging van teint en huid. Palmolive Zeep, vervaardigd met kostbare olijfolie, is een erkend schoonheidsmiddel voor het verkrijgen en behouden van een fluweelzachte, gave huid en de jeugdige, bloeiende teint die een zo grote charme geeft. Palmolive reinigt Uw huid mild maar grondig cn verwijdert alle ongerechtigheden, zonder de huid- poricn te vergroten. Was Uw gezicht met Palmolive Zeep. Masseer Uw huid één minuut met het zachte Palmolive schuim. Doe dit 3 heer per dag. Twee weken lang. Uw huid herwint haar frisse charme LANGESTRAAT 50 AMERSFOORT TELEFOON 6241 in de mode tinten 2.75 - 3.15 - 3.50 Wollen onderkous 2.90 i - mm 1469. Er viel niets meer Ie doen. De Wijze Bollen hadden met hun gekibbel zelf de vredesduif wegge jaagd, ze moesten het nu verder ook maar zelf uit zoeken. Wij verlieten het grote gebouw door een achterdeurtje en wandelden door de drukke straten terug naar het vliegveld, waar de koets stond. „We moeten maar weer opstijgen," verklaarde professor Steekneus: „ik zal proberen de koers van de vredes duif op mijn radar-scherm te bepalen." Het was al avond toen we alle drie erg vermoeid het vliegveld op wandelden. „Hela," riep juffrouw Snibbel: „Waar blijven jullie: de aardappels worden koud; jullie hebt je tijd weer verkletst!" Dal was maar al te waar, maar het eten smaakte ons toch best. Professor Steekneus ging voldoan weer achter het stuurwiel zitten en liet de koets opstijgen. Even later waren we boven de Oceaan en een paar dagen zagen we weer niets anders dan water onder ons. Op een morgen ver anderde dat, toen zagen we veel zand, rode daken en groen gras onder ons, waarin netjes opgepoetste koeien wandelden. „Holland!", riep ik: „Kijk maar daar: een molen. En daar een bordje met Verboden Toegang, dat kan niet missen!" „We gaan landen," kondigde de professor aan: „Ik heb de vredesduif in de kijker." „Gelukkig weer in Holland," zei juffrouw Snibbel: „Net op tijd, vandaag komt de schillenman en ik moet nodig de stoep schrobben. Schiet een beetje op, mens!"

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 6