A D I O L U X rj Uw advertentie i GEVABOX DAF diesel' tractie BRANDPUNTEN ö&LP Ook U kunt kunstlichtfotos maken FLITSINRICHTING GEVAPAN 33 i i GEMEENTELIJKE wm PUBLICATIES SPLENDID Zaterdag 16 December 1950 December heeft 31 dagen en bokbier 0 Nieuwe oogst Bokbier was oor spronkelijk het eer ste bier van de nieu we oogst. Als de gerst weer was binnengehaald, dan was men natuurlek dank baar gestemd en in die dankbaarheid had men be hoefte om uit de eerste hoe veelheid, die men van het nieuw gewonnen mout ging gebruiken. Iets heel bijzon ders te brouwen. Men roos tert de gerst wat langer en het bier wordt wat zwaar der „ingebrouwen". bevattende bouquetje babbeltjes betreffende best BOKBIER, bemind bij brave burgers benevens beminnelijke burgeressen. (Red. Herengracht 282, Amsterdam) VAAAMJl POWIf eOWlt.KMlt.SOHWC BH* Ene Gerard van der Woude was bevangen door de koude. Toen dronk hij bokbier en met een schok tuier hij weer helemaal de oude. Twee liter toe. In Texas woont Dioisie San. chez, die on langs kampioen van een blcr- drlnkwcdstrljd werd toen nU acht liter op had. Nadat zijn overwinning zeker was, nam hij nog twee litertjes toe. Drink 'ns ultl i i „Wie doet me wat!" ,,Ik voel me rijk achter een biertje", zegt chauffeur Jack M. Luys- terburg. Prins Bernhardlaan 63 Bergen op Zoom. „Of 't nu bokbier is of zo maar lekker bier, zo'n schuimend glas geeft mij iets van hier- zit-ik-en-wic-doet-me-wat! 't Klinkt misschien een beetje overdreven, meneer, maar een glas bier betekent voor mij een hele wereld. Alleen, niet zo onrustig..." De Grote Onbekende Zoals het strand hoort bij de zee, zo hoort een goed glas bier by een gezonde maaltijd. Behoort gij tot de velen, die zich aan deze re gel houden, dan hebt ge 1) een goede eetlust, 2) een beste maaltijd, 3) een kans op de zes fraaie glazen-met -het-brouwerswapen, u aan geboden door de Grote On bekende. Dag in, dag uit bezoekt de Grote Onbekende hotels, café's of restaurants, zijn glaswerk schenkend aan hen, die hy aantreft met een biertje by hun eten. En zijn devies? Ziehier: uw maaltijd smaakt pas best met bier! Bokbier Is diep van kleur, diep als do vreugde, die er in schuil gaat. Bokbier drinken, dat is een dank bare gedachte w\jdcn aan het goedo der aarde. Philips televisie 785.— Bestel nu reeds c« PHILIPS Televisie apparaat, als straks de uitzendingen beginnen, behoeft U niet lang op levering te wachten. 360 BX !90 U - 155 Hetzelfde app. In crcme 160 Wtf leveren U ook op zeer gemakkelijke betalingsconditie en wel voor iedere beurs, reeds vanaf 1.50 per week Ook Stofzuigers leveren wtf U op gemakkelijke betaling. RUTON STOFZUIGERS R10 135 R6 155 R 8 160 R5 170 Op VERLICHTING ELECTR. APPARATEN hebben wij een enorme collectie KERSTGESCHENKEN in onze SHOWROOM. LANGESTRAAT 17 AMERSFOORT met de nieuwe met afneembare Als U persfotografen vraagt, welke film zij gebruiken voor opnamen onder moeilijke om standigheden, zoals bij bedekte lucht of bij kunstlicht, dan noemen zij U GEVAPAN 33° Met deze ultra-gevoelige film, een specialiteit van Gevaert, komen geen mislukte foto's voor! GEVABOX Gevabox compleet met Jlitsinricbting f 26. Ook wintertijd fototijd met... Van dit Kerstfeest en Oudejaar èn de vele leuke momenten, die dit seizoen ons biedt, zult U prachtige kunstlicht foto's maken. Zelf! Met succes Gevaert brengt namelijk nu, nog vóór de Kerst, een Gevabox-apparaat waarop met één hand beweging een synchrone flitsinrichting kan wor den aangesloten. Deze ideale combinatie verzekert U een onfeilbaar flitscontact en gegarandeerd succes. Iedereen kan het! De flitsmrichting is gemakkelijk afneembaar. Het Gevabox foto-apparaat kunt U dus ook apart gebruiken. Het is een toestel van klasse, waarmee U 12 opnamen 6x6 maakt op een 6x9 Gevaert film. Vraagt inlichtingen bij Uw fotohandelaar. N. V. Handelsonderneming Gevaert Schcveningseweg 110 Den Haag AenMol geW! ,x \0- V \J Als Uw truck meer dan 30.000 km per jaar rijdt, dan kunt U heel wat op Uw exploitatie- <^9 rekening besparen door te gaan „dieselen". Er is geen mooiere aanbieding op dit gebied dan de DAF-DIESEL, die tegen een zeer concurrerende prijs wordt geleverd. Hij is uitgerust met de beste en modernste dieselmotor, die de wereld-industrie biedt. Iedere DAF-DIESEL is een wonder van trekkracht, dat speelt met het zwaarste werkl Agent voor Uw rayon: N.V. GARAGE EN AUTOHANDEL HENRI NEFKENS KORTE BERGSTRAAT 28 AMERSFOORT TELEF. 4648 HET NEDERLANDSE VERTROUWENSMERK Service door geheel Nederlan HOOGOVENS IJ M U I D E N De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V., te IJmuiden vraagt voor haar Civieltechnische en Bouwkundige afdeling enige bouwkundige tekenaars-constructeur, statikers en opzichters, bij voorkeur met enige ervaring op het gebied van beton- en staal constructies voor fabrieksbouw. Spoedige indiensttreding gewenst. Sollicitaties, met beschrijving van levensloop, opleiding en ervaring, worden, vergezeld van een recente pasfoto cn onder vermelding van ons nummer P 39, uiterlijk een weck na plaatsing dezer advertentie ingewacht bij de Sociale Afdeling, Princcnhof. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort maken be kend. dat op de daarvoor bestemde Plaatsen is aange plakt een publicatie inzake een verzoek van J Jansma alhier om een verlof B in het perceel Krankeieden- straat 5 I alhier. HINDERIVET Burgemeester en Wethouders van Amersfoort maken be kend. dat B. en W. van Leusden aan G. MUTHCMFWYP kend. dat Burgemeester en Wethouders van Leusden aan Q MUTH, directeur van ..Don Bosco" te Leusden. vergun ning hebben verleend tot het oprichten van een inrichting voor het geven van nijverheidsonderwijs. Voor bijzonderheden wordt verwezen naar de aanplak borden in deze gemeente. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Secretaris, De Burgemeester. J. HAARS H. MOLENDIJK DAT MUISJE heeft inderdood een sloortje, wanl elke muis, die van de SPLENDID GIFKORRELS e«t, is onherroepelijk verloren. Ook it SPLENDID onbeperkt houdbaar, zelfs als het nat geweest is. Dót is het voordeel boven ondere bestrijdingsmiddelen. Enkele korrels met een lepeltje uit strooien op plaatsen, waar de muizen meestal komen. GIFKORRELS per pakje 25 cent bij Apothekers en Drogisten. Imp.: H. TEN HERKEL - Hilversum in deze kranl wordt gelezen m in stad en land UT IICCIIT Te koop gevraagd Hypotheek-gelden beschikbaar vanaf 3',4% rente. Tevens beleg gingshuizen le koop gevraagd. M. Ultee. beëdigd taxateur. Regentesselaan 83. Utrecht. Tel. 17810. Te koop geviaagd, electrische wasmachine, liefst met elcctr. wringer. In prima staat. Om loop 16, telefoon 19314. Waarschuwing. Wij betalen de hoogste prijzen voor net ge dragen heren- of dameskleding, zolderopruimingen cn meube len. G. van Nljendaal. Mgr. v. de Weteringhstraat 26. telef. 18329. Voor geldbelegging te koop ge vraagd woon- cn winkelhuizen. Aanbiedingen A. H. W. Lee man. beëdigd-taxateur. Noor derstraat 5. telefoon 16009. Bel op 15391. Wn kopen alles op Kleding meubelen zolder opruimingen lompen, metalen enz Oude metalen extra hoge prijzen Firma J van Buurer en Zoon Krommerijnstraat 2 Te koop aangeb. Wilt u goedkoop stoken? Pri ma anthraciet 30/50 I C.80 per H.L Kachclnootjes afrn. 20/30 5.15 per H L Parclcokes 2e soort 2.35 per H.L. Uitsteken de brandstof voor uw haard I Neemt u eens proef, ze kunnen direct geleverd worden door J A van Berkcl en Zonen Am- sterdamscstraatweg 213 hoek Goudsbloemstraat. Rijnlaan 60 Tel 15630. Postzegelalbum Nederl. en O G.. inh. ruim 1600 versch. gebr. en ongebr. zegels. Cat. waarde J 1072—. Br. ond. no, 2206 bur. van dit blad. Te koop, antieke Friese klok, loopt goed. Te bevr. Juliana- vveg 296. Naaimachines, Singer hand naaimachine 65.—. Dtirkopp handnaaimachine 85.Lc- vvenstein handnaaimachine 115.—. Anker handnaaima chine 50.Koyk's Naaima chinehandel. Amsterdamscstr.- weg 214 bis, 1ste etage, telef. 23291. Royal standaard schrijfmachine. Pas geheel gereviseerd. Be slist zonder gebreken. Prijs 180.—. Pres. Rooseveltwcg 79, utrecht. Pantalon-pers. Mahonie, nikkei 11.50. Saenredamstraat -46. Te koop. winkelwoonhuis op goede stand. verhuurd voor I 1800.—, lasten plin. 90. Koopsom 21 500M. Ultee, Regentesselaan 83. Tuindorp, tel. 17810. Tc koop aangeb. een prima Singer handnaaimachine 65.-; pracht trapnaaimachine 95.-: een Singer kleermakerstrap- naalmachine 150.-: een Sin ger ringspocl in moderne sa- lonkast. Alle onder garantie. Desgewenst op gemakkelijke betalingswijze. Te bezichtigen: C. A. Witjens. Herenweg 40, 2x bellen bij de Amsterdamse- straatweg. Utrecht. Tel. 23968. Emmelot voor vakklcdlng! Kantoor- en magazijn jassen vanaf 13.75; laboratorium- en doktersjassen I 17.70; operatie- jassen 19.50: barakschorten 14.75; vcrplecgstersschorten. bakkersbuizen en -broeken kruideniers- en slagcrscolberts. bar-keepcr jasjes, enz. Over alls vanaf 13 75. Steeds voor raad in Beva-. Lonnekcr-. Or- con- en K.L.M. werkkleding I Manchester rijbroeken, plus fours. en mouwvesten. Wollen cn lederen fietsjekkers. K.L.M. regenjassen, stormguard lede ren jassen, enz. Joh. Emmelots ..Speciaalhuis". Steenweg 49— 51. Hout. Alle soorten timmerhout, autokistcn. dakpannen enz. te koop. Te bevragen op het ter rein Liesboschweg. einde Ver lengde Hoogravenseweg. Gashaarden en gaskachels, div merken Vulcana. Invcnta enz. met dubbele circulatie, wegens aanschaffing centrale verwar ming. J. C M. De Gocy. Lood gieter. Voetiusstraat 6 bis, tel. 11508. Haarden, diverse merken, on afbrandbaar gelakt. Dubbele circulatie. Cap. 300 m3 enz. J C. M. De Goey, Mr. Smid, Voe tiusstraat 6 bis. tel. 11508. Aangeb.. spotkoop.ie. Prach tigc moderne gesloten inzink- bare salonkast trapnaaimachine, weinig gebruikt. Te zien ook Zondags. Zuster H. Kcsscls. Bolksbeekstraat 46. Utrecht. Een als nieuw lakense smo king, van eerste klas maat werk. maat 46-48 100.Een lange beige lam bontjas, maat 42—44 100.—. Herenweg 43. bovenste bel. Te koop aangeb., z.g.a.n. wa gen, wieg en reiswiegje. Te bevr. tussen 7 en 9 uur. Julia- naweg 130, Hoograven. Te huur gevraagd Rustig, jong echtpaar. zoekt etage of ongemcubileerde ka mers met kookgelegenheid. Br. ond. no. 2211 bur. van dit blad. Textiel Roozenboom!!!! Textiel. Voor straat 31. Pracht collectie da mes-, heren- en kindcronder- kleding. Ruime keuze In bad- hand- cn theedoeken, lakens, slopen, diverse soorten graslin nen. kousen, sokken, bedrijfs kleding. enz. enz. Op gemakkelijke betalings voorwaarden leveren wjJ man tels. japonnen herencostuums. jassen, regenjassen, enz. Con currerende prijzen. Confectie en naar maat fa. „Wltson". Bezoekt onze showroom. Don kere Gaard 4. Ook geopend 's avonds van 7 tot 9 uur. Prima winterjassen cn costu mes. zo goéd als nieuw, 27.50, 37.50, 47,50. Dames- cn he ren regenjassen. Emzed, Lljn- markt 28. Utrecht. Personeel aangeb. Tegen billijk tarief Uw win- kelbockhouding Sn orde, in overeenstemming met de be lastingen. H. Copijnlaan 14, Tuindorp. Jonged. v z.g.h.. 21 jr. middelb. sch. opl.. Eng. stud., zoekt be trekking voor 4 dagen in de week. Br. ond, no. 62 bur. van dit blad. Kousenreparatie I Kousenreparatlelnr. ,,'tLadder- hockjc", Boorstraat UI. bij Bloemenkiosk, onzichtbaar re pareren van nylons. 5 ct. per ladder; alle reparaties, binnen 24 uur gereed. Kousen bij Umko ln haast ge bracht worden keurig gereoa- reerd terwijl U wacht. Spe cialist in Nylonreparatie Um ko, De Kousenkabouter, Kou senspeciaalzaak. Lijnmarkt 44 Ladders!!! Ook voor Uw nylons vanaf 5 cent per ladder Des gewenst in eén dag gereed Keurige afwerking, dus naar „De Kleine Winst". Predikhe- renkerkhof 12 B en Reggestr. 41. Bilthoven; Koppellaan 6. Rijwielzaken Autopeds op luchtbanden met spaak wielen vanaf 24.95. „De Kampioen", Marnlxlaan 15. Te lefoon 11195, Utrecht. Meubelen 1 pers. bedden f 12.50: divan bedden f 24 50; keukenstoelen f 6.75; krukken (stoelhoogte) f 4.75. Ook voorradig grote partij glas. kozijnen, kasten, eiken tafels. keukentafels, werktafels, banken, enz. enz. J. Geerts, Lijnmarkt 37, telef. 10228. l-persuuns bedden 19.le dikanten dekens, meubels, enz enz. Ook op gemakkeliike be taling C. van Dijk. Amster- damsestraalwee 307 (Jtrechi Permanent Wave Dames. Voor Uw Permanent Wave „De Permanent Centra le", Amsterdamsestraatweg 303 Telefoon 19767. Dames. Een mooi Kerstgeschenk Is een Permanent-wave van Dameskapsalon van Kesteren met cn zonder bespreken. Ab- stederdljk 151. hét VOETBALS «teem ^4 door fflculdijVc Te huur aangeboden Te huur op goede stand kan toor met tel. en verwarming, tevens 2 gas-radiatoren te koop. 3 en 5 pijps. Br ond. no, 2207 bur. van dit blad. 1508. Ik scheurde de dreigbrief in kleine snippers, haalde mijn schouders op, zette de sombrero op m'n bol en ging de straat op. „Ik laat me niet bang ma ken," mompelde ik: „En het zal misschien maar een grapje zijn. Het is toch maar een voetbalwedstrijd, die we hier spelen moeten. Dat is tenslotte een sportief gebeuren, daar komen geen dreigementen bij te pas!" Zo dacht ik erover, maar ik merkte spoedig, dat in Pio de Caneiro de mensen daar andere bedenksels over koesterden. Mijn portret als voetbal-wonderkind had in hun kranten gestaan en op straat werd ik on middellijk door iedereen herkend. En tot mijn verba zing bleef het niet bij kijken, van alle kanten stroom den de mannen toe en begonnen met dreigende ge zichten op te dringen. Ik bleef staan en keek ze on vervaard in het gelaat. „Jij komen hierio doelpunten maken tegen ons elftal," riep er een met een erg rood hoofd: „Vreemde snuiterio. Indringerial" De andere mensen deden ook ontzettend opgewonden en ik kwam in de klem te zitten. „Halt," mompelde ik: „On sportieve knapen, dat gaat zo maar niet. Uit de weg, of ik zal eens een paar doelpunten op jullie hoofden maken!" Er werd nog harder geschreeuwd, ze sloegen me op m'n hoed, ik kreeg een duw en toen was het genoegIk haalde diep adem en balde mijn vuisten Piano - orgel stemmers Plano cn orgel stemmen J de Raad. Pieter Saenredamstraat 46 bil de Jan van Scorelstraat Muziekinstrumenten Muziek. Ontvangen: guitaren, mondorgels en andere muziek instrumenten. Inruil, taxeren en repareren. Eventueel ge makkelijke betaling De Mu- ziekspecialist Harry Du Montcl, Oudegracht 56. Lessen Leert autorijden, vlug en goed. zoals alleen „Succes" het doet 3 50 per les 3 kw. W. Ba- rentzstraat 64. Telefoon 17386. Guitaarles? Voor goede gui- tnarlcssen Stoové, Rcggestraat 34. Utrecht. Tevens in- en ver koop van alle tokkelinstrumen- tcn. Prettige betalingsvoor waarden. Inkoop Woensdag avond 79 uur. Auto-Motorrijschool „Accuraat", Mulder en Co. Utr., tel. 16126; Nachtegaalstraat 52. In 8 12 lessen Uw rijbewijs. Het goed koopste adres. 3 leswagens. Bij Mulder cn Co. begonnen, aan veiligheid gewonnen. Opleiding voor het Midden standsdiploma. Club- en privé- lessen. Joh. Peek. Leraar Boek houden M.O. Regentesselaan 54. Tel. 21473. Utrecht. Auto-rijles, In de nieuwste verwarmde kleine Ford 3.50 per 3 kwartier. J. Bierma. Ca- tharijnesingel 128. Utrecht. Tel. 20762 (erkend cn gediplomeerd) Engelse lessen. W. J. Muller, leraar Engels M.O., Maliesingel 53. tel. 22265. Privé- en elub- lesscn emigranten. Conversatie, handelscorrespondentie. Bij werken scholieren. Lcrarcncentrale. Conversatie lessen in Frans. Duits. Engels. Spaans en Scandinavische talen Bijwerken ven leerlingen in alle vakken der Middelbare en Uloscholen. Aanmelding secretariaat Nassaustraat 36. Diversen Wij helpen u direct met meu- belreparatic, meubelstoffering, matrassenwerk. le klas werk; fabrieksprijzen. Onze wagen komt door de gehele provincie Bel 23068. Nefaco. Pieterskerk hof 21 Aveo repareert en stoffeert Uw gestoffeerde meubels met prima vooroorlogse stoffen en materialen. Prijsopg zon der enige verplichting. Jut- phaasseweg 78, tel, 16718. Binnenkort prijsverhoging. Nu kopen. Huishoudkachcls f 29.-. Luxe salonkachels f 54.„Da- vo" kookhaardkachels f 175 Wringers f 29.50 Gasbakovcns f 15.60 Petroleumvergassers, Wasketels. Stichtsche Ijzer handel. Lange Elisabethstraat. Ontvangen de spec. Cat. Ned. O.G. 1951, prijs t 2.—. Pracht boekwerk, 250 pag. Postzc gelhandel Jan Riet. Minrebroc derstraat 2, Utrecht. Het nuttige Kerstschenk is een kledingstuk van Maison Mon- tagnc. "Lijnmarkt 16. Zuivei wollen mantels v.a. 1 6950. la- ponnen, hoeden. jumpers sjaals. Kerstfeest in het zicht??? Onze sortering Kerstboom- en deco ratie artikelen is weer gewel dig. Ballen, slingers, enz. enz te veel om op te noemen. U koopt prettiger in een zaak waar men persoonlijk geholpen wordt. Koopt in de morgen- of avonduren. 22 en 23 Dec. zijn wij tot 9 uur open R I M.O. de meest gesorteerde zaak voor Utrecht en omstreken. RI.M.O Lange Elisabethstraat 23. Utr. Wrlngcrrollen vernieuwen. In één week. onder garantie. J. v. d. Kley. Haverstr. 19—21 bis. Telefoon 21696. Uw naaimachine defect? Wij repareren bij U aan huis. Van af 50 cent. Onder garantie. Overal te ontbieden. C. Vosse Adelaarstraat 98 bis. Wollen handschoenen 3.50 p. p.. dubb. fietstassen I 6.50. kop pels 2.25. tropenkoppcls 0.80. Vechtpctjes enz enz. A. de Goede, Leidsevcer 21, Utrecht. >Maison Beumer, Amsterdamse straatweg 265 (bij het abattoir) tel. 23223. Verhuur van alle ge legenheidskleding voor dames en heren. Eigen ateliers. Huize Mara, verhuur gelegen heidskleding voor dames en he ren. geheel compleet. maar ook elk onderdeel afz. Amstcr damsestraatweg 414, Utrecht, bij de Watertoren. WIJ omlijsten uw platen, foto's en schilderwerk. Spoedig, smaakvol en goedkoop. Groot ste Speciaalzaak, Bayer, alléén Steenweg 47. Grijze baren? Kleico hergeeft na enkele eenvoudige behande lingen uw haar zijn oorspron kelijke kleur. Geen verf. Abso luut onschadelijk Het Parfu meriehuis. Amsterdamsestraat weg 144 F. bij het viaduct.. Voor SportprUzen oekers me dailles. takken, kransen enz uit voorraad te leveren Juweüer N Brandwijk Choorstraat 20 Tel. 14415. Bureau Wljkkraamverpleging, 2 maal daags hulp door rijks- gediplomeerde zusters. Tarief naar inkomen. Eventueel be- spreking thuis. Oudwijker- dwarsstraat 26 bis. telefoon 16275. Van uw eigen stof vervaardigen Wij japonnen. dcux-pièces, mantels, mantelpakjes, blouses, rokken etc. Het beste adres: ..L'Innovation". BUtstraat 68, Telefoon 21136. Accuraat als de zon zelf zijn do damespolshorloges uit onzo keurcollcctles. Juwelier Schaap, Steenweg 63. tel. 10806. Utrecht. Woonruimte gevonden? Dan ge feliciteerd. Nu direct Behang en Verf kopen bij Amstra. en- tegen oude prijzen. De grootste sortering. Lagere orilzcn, Am stra. Amsterd.str.weg 135. Nach tegaalstraat 43. Dansen leren! Doe mee als er gedanst wordt 1 U kunt het in enkele privé-lcssen leren. Nu hebt u nog gelegenheid. Dans school P. Wildschut, tel. 16079. Kromme Nieuwe Gracht 48. Een brock die u past voor een prijs die u pastl Het Broeken huis. Steenweg 56. Utrecht, tcL 20642. Tevens stoppage- en re* paratle-inrichting WIJ vervaardigen voor u Ja ponnen, mantels tailleurs, blouses, rokken enz. Ook van uw eigen stof. Damesmaatate- lier „Elise". Noorderstraat 6. Tel 16009. Kunstgebit-reparatie - Spoed geval enige uren. GeopeDd van 8—8 uur. Ook Zaterdag. Eerste in Oudwijk. De Bouter, uitslui tend t.o. school Oudwijker- dwarsstraat 134, buslijn 2, Utr, Wenst U een betrouwbare magnetiseur? Schrijft U dan eens aan H v d. Horst. Lin destraat 13 Utrecht, telefoon 23915. Dit verplicht u tot niets. Uw adres voor alle soorten mandenwerk, o.a. slagers- en bakkersmanden, wasmanden en koffers, is de Fa. Lighaam. Haverstraat 42. bij Springweg- Heren wilt U zich prettig scheren, dan moet u de mes- ies „Drogist" eens proberen. Eens geprobeerd, altijd be geerd. Verkrijgbaar alleen bil drogisten. U.S.A. American Hall, Voorstr. 8. Utrecht. Legersokken, nW, v.a. 2.50, gascapes 3.98, Amcrik. jaeger 4.50. Ameri can Hall. tel. 12903, Voorstraat 8. Utrecht. Wintertijd snoeitijd. Voor het snoeien en spuiten van vrucht.I bomen, sierheesters en laan- bomen vindt U de meeste ser vice bij J. Th. Hendriksen. Tuinarchitectuur, Vredenburg 34. tel. 11795. Kwekerij Byron- straat (Oog in Al).

Dagblad voor Amersfoort | 1950 | | pagina 8