1e MONTEURS ÏJ> Matthaus Passion Uw advertentie EIGEN KRANT jongste Bediende mnl. of vr. De Commissaris vertelt BRANDPUNTEN 6 Verdachte ontkent hardnekkig Lichting 1949-II gaat oefenen IN UW Snouckaertlaan no. 7 N.V. Henri Nefkens Keurige Kousen-Reparatie Uw beste Nylons kapot, dan naar „PERFECT' BOEKENWEEK 1951 Woensdag 21 Februari 1951 UIT UTRECHT Kleermaker is niet voorzichtig genoeg „Buitenkansje' brengt hem in 't gevang Het buitenkansje om ca. 90 meter kamgarcn stof tegen de lage prijs van f 8 per meter te kunnen kopen, deed een kleermaker öe voorzich tigheid vergeten, welke hij tegen over do verkoper van deze voorde lige, partij had moeten betrachten. Natuurlijk had hij met vakkun dige blik kunnen zien dat de goe deren van Nederlandse herkomst waren, zodat het verhaal over „ge smokkelde textiel" hem wel zeer dubieus had moeten voorkomen. Toch kocht hij de aangeboden partij. De gevolgen waren niet zo prettig voor hem: de stoffen bleken van diefstal afkomstig en de kleermaker werd wegens heling vervolgd, ten gevolge waarvan hij reeds negen tien dagen voorlopige hechtenis heeft ondergaan. Dinsdagmiddag stond hij voor de rechtbank terecht, waar hij voor „opzettelijke heling" zes maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest hoorde eisen, waarvan drie maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar en onder toezichtstelling. De raadsvrouwe van verdachte was van mening, dat opzet hier al lerminst aanwezig was en bepleitte mede in verband met verdachtes huiselijke omstandigheden een voorwaardelijke straf of een geld boete. Uitspraak 6 Maart. Koperdraad „vervoerd" Drie maanden gevangenisstraf zonder aftrek van voorarrest eiste de officier van Justitie Dinsdag tij dens de zitting van de rechtbank te gen een automonteur, beschuldigd van diefstal, subs, heling van 48 K.G. oud koperdraad ten nadele van de N.S. Evenals bij de behandeling van deze zaak in eerste instantie bleef verdachte ontkennen. Uit het getui genis van zijn gewezen kameraad kwam aan het licht, dat de mannen tezamen de partij gestolen en naar een opkoper gebracht zouden heb ben. De officier van Justitie achtte het vervoeren van het koperdraad be wezen Wegens de grote frequentie van dergelijke diefstallen en de hoge waarde die koper momenteel heeft meende de officier bovenver melde cis te moeten stellen. Op 6 Maart uitspraak. Positie KLM-vliegtuigen AMSTERDAM. Indonesieroute: thuisreis: PH-TDG (Gouda) van nacht om 2 uur in Cairo aangeko men; PH-TDD (Delft) arriveerde gisteravond laat in Bangkok; PH- TDK (Amsterdam) landde van nacht te 5.15 uur in Djakarta. Uitreis: PH-TDN (Vlaardingen) gistermiddag in Karachi geland; PH-TLH (Holland) vannacht te 5.30 uur in Cairo aangekomen. Emigrantenvlucht Sydney: PH- TDM (Aalsmeer) gisteravond te Darwin geland. DEN HAAG Binnen enkele weken zal de opleiding van de lich ting 1949-11 worden voltooid. Een regiments-gevechtsgroep. die over eenkomt met het derde gedeelte van een divisie staat ter beschikking van de commandant strijdkrachten te velde. Eerst worden de infanteric-batal- jons geoefend in de samenwerking met de artillerie en de luchtstrijd krachten, om daarna tijdens de slot oefening in de gevechtsgroep te worden verenigd met alle hiertoe behorende onderdelen. De oefening van de gevechts groep draagt de naam ..Crescendo" en zal op 13, 14 en 15 Maart worden uitgevoerd over een gedeelte van de Veluwe. Crescendo zal het voor beeld zijn van de slotoefening, waarmede in de loop van 1951 tel kens de herscholing zal worden vol tooid. Na de oefening Crescendo zullen de onderdelen van de 44e regi mentsgevechtsgroep 16 Maart defi leren in de omgeving van Amers foort. UIT AMERSFOORT Politiemannen doen examen Niet minder dan 4300 politiemensen, en toekomstige politiemensen. zijn Dinsdag op 28 plaatsen in ons land danig aan de tand gevoeld. De Centrale van Politic Organisaties heeft namelijk, onder Rijkstoezicht. examens afgeno men. waarbij Inspecteurs van het Poli tieonderwijs als examinatoren dienst deden. In Café-Restaurant „d'Ornnjeboom" aan de Leusderwcg hebben wij 97 man nelijke en 1 vrouwelijke deelnemers aan deze examens aan het werk gezien. Het was de candidatcn aan te zien dat de opgaven verre van gemakkelijk wa ren. Ook van het Amersfoortse politie corps waren leden aanwezig en één van hen schudde zijn hoofd toen hij mij zag. waarmede hij kennelijk wilde zeggen „Het is toch zo moeilijk-" Wij hadden tijdens een pauze gele genheid met enkelen van de „zwoegers" te spreken. Zij vertelden, dat vooral de Nederlandse taal. maar ook de politic- techniek, een belangrijk deel van het examen Innam. Zo moesten opstellen worden gemaakt over ..Verhoor van een verdachte". Ijsvermaak" en „De taak van gidsen". Wij hebben nog even met de lieer Wisman, die de algehele leiding over de examens In ons gehele land heeft, gesproken. Hij vertelde ons o a. dat het doel van deze examens is burgers in dc gelegenheid te stellen een politic-diplo ma te halen. doch. aangezien in voor gaande jaren nog wel eens mensen een aanstelling bij de politie kregen, zonder in het bezit te zijh van een diploma, worden ook deze mensen in de gelegen heid gesteld het diploma alsnog in hun bezit te krijgen. Anderen, die dit exa men afleggen, kunnen trachten op het In hun bezit zijnde diploma een aante kening te krijgen. Deze aantekening verhoogt t.z.t. de promotie-kans. Dc heer Wisman vertelde ons ook nog dat het in dc tegenwoordige tijd vrijwel niet meer voorkomt dat mensen bij de politie worden aangesteld, zonder dat zij in het bezit van een diploma zijn. Plaatsing van geysers in nieuwbouw Tot nu toe zijn in nieuwgebouwde woningen 500 geysers aangebracht in Soesterkwartier 399, in de mon- tagewijk 99 en elders in de stad 11. B. en W. zijn van mening, dat ook in de nog te bouwen woningen gey sers dienen te worden geplaatst. Uitgaande van een aantal van 500 geysers stellen B. en W. voor een geldlening groot f 95000.aan de Stichting-Centrale Woningzorg" le verstrekken. SOEST Jaarvergadering van KVP Onder voorzitterschap van de heer H. J. van Hal, hield de Ka tholieke Volks Partij in het St. Joscphgebouw haar jaarvergade ring. De voorzitter memoreerde, dat het voor de partij een rustig jaar was geweest. Dit wees ook het jaarverslag van de secretaris, de heer W. Schimmel uit. Het jaar verslag van de penningmees ter, de heer R. Hilhorst sloot met een voordelig saldo. Bij de bestuursverkiezing wor den de aftredende bestuursleden bij acclamatie herbenoemd. Een achttal leden had voor het lidmaatschap bedankt omdat zij niet tevreden waren met het ge voerde gemeentebeleid. De raads fractie had gestemd voor 't voor stel, dat inhield, dat loslopende honden van bouwlanden en open bare wegen geweerd kunnen wor den. Uit de gevoerde discussie bleek duidelijk, dat de vergadering zich niet kon verenigen'met deze ziens wijze en het standpunt van deze leden overdreven en onjuist noem de. Ook kwamen grieven naar voren, dat de raadsfractie had ge stemd voor dc restauratie van het Soester Natuurbad, hetwelk een grote overheidsuitgave had gevor derd. Wethouder Van Zadelhoff dien de van repliek en was juist voor stander van een goede zwemin richting, die voldoende aantrek kingskracht moet bezitten vuor 't vreemdelingenverkeer. Aan de besturen van de R.K. scholen zal een schrijven worden gezonden ten einde van die zijde voldoende medewerking - te ver krijgen om het schoolzwemmen in het belang van de jeugd te bevor deren. Tenslotte deelde wethouder Van Zadelhoff mede, dat hij op Maan dag 3 Maart a.s. voor leden en belangstellenden zal spreken over het gemeentelijk uitbreidingsplan. Spooroverwegen bewaakt Reeds vaak is geschreven over de gevaarlijke onbewaakte spoor wegovergangen in Soest. In deze behoefte is thans gedeeltelijk voor zien. Eerst werd de overweg aan de Molenstraat van flikkerlichten voorzien en thans zijn de gevaar lijke overwegen aan Nieuweweg Ossendamweg, de Eikenlaan Parklaan en de Kolonieweg van afsluitbomen voorzien. Dc drie ge noemde afsluitbomen worden van uit het station Soest-Zuid bediend. LEUSOEN SPORTKEURINGSBUREAU OPGERICHT Gisteravond is een plaatselijk sportkeuringsbureau opgericht. De doktoren Van Beurden, P. Donker en P. G. de Vos, zullen beurtelings dc keuringen verrich ten. In het bestuur werden gekozen de heren: J. C. van Haarlem, voor zitter (BDC), H. Schlebaum, se cretaris (Tempo), J. de Jong, pen ningmeester (SEC), commissaris sen A. Radstok (Eemkanters) en L. Reuvers (Soester Boys). Aangiften moeten geschieden bij dc heer J. de Jong, Koninginne- laan 6, Soestdijk. SCHA AKUITSLA GEN „TOEKOMST" De schaakclub „Toekomst" t» Leusden speelde voor de onderlinge competitie de volgende wedstrijden: Groep I. C. v. BurenJ. J. C, Schram 10. G. v. BurenT Raaij 1 j'.2. C. VcenendaalA. Heij 10. De stand voor de Bekercom- petitie is als volgt. Groep I.' C. v. Buren 11 wcdslr. 9>2 pnt. G. Buren 13 wedstr. 7Vj pnt. W. Ver loop 13 wedstr. 7 pnt. G. v. Leeu wen 10 wedstr. 6Vz pnt. C. Veenen- daal 14 wedstr. 6 pnt. T. v. Raaij 12 wedstr. 5'2 pnt. J. J C. Schram 12 wedstr. 5 pnt, A. Hcij 13 wedsti 2 pnt. Groep II. R. Zandbergen 12-9. G. Buddingh 128. H. v. Raaij 127. P. Hilgeman 126'2. K. Wuv ter 125. J. de Jager 123Vs. W, Vecnendaal 123. Groep III. J. v. d. Velde 12—9. J Termaaten 12—9. W. Barreveld 128. G. v. d. Valle 128. A. Broos 12—6. N. Wallet 12—2. E. J. v. Ben- turn 120. In de eerste bcslissingsparlij tus sen J. v. d. Velde en J. Termaaten die beiden in Groep III met 12—! aan de kop stonden won J. Ter maaten met 01 van J. v. d. Velde, BURGERLIJKE STAND GEBOREN; Nccltje. d. v. J. v. d. Lagemaat en T. dc Kruyff; Gecrtuid: Maria. d. van P. J. Stalenhoef cn H, den Ouden; Paulina Helena Maria, o, v. W. Veerbeek en W C. Priem. STOUTENBURG BURGERLIJKE STAND GEBOREN: Rlgardn Bernardina Ajv> lina. d. v. L. J. v. Voskuilen cn M C v. d. Bcdem. Geertje, d v. H. Torsiui en H. Meerveld: Jannette Everdina. d. v. M. v. Ravenhorst en G. v. Leij?r.- horst. OVERLEDEN: H. van den Berg. oud 65 jaar. echtgenoot van J. Tijmensen. VOOR DE FIJNPROEVERS! SCHOENEN Velen hebben een open oog, zelfs voor pijnlijke mode. Veelal zien zij pas bij de pedicure dat zij een blinddoek hebben gedragen. Raadpleegt Voct- Schoenvcrzorger Langestraat 78 KEURIGE KOUSEN-REPARATIE PERFECT Utrechtseweg 91 AMERSFOORT N.V. Maatschappij voor Wasverwerking Erdalfabriek vraagt voor haar afdeling Hoofdboekhouding: Kunnende typen Brieven met opgave van leeftijd, opleiding, etc. te richten aan Afdeling Personeelszaken. BRABANTSESTRAAT 17 GEVRAAGD: Aanmelden: Donderdag- cn Vrijdagavond Amersfoort - Korte Bergstraat 28 r»» Utrechtse Weg 91 van JOH. SEB. BACH Uitvoering -op 22 Febr. In de St. Joriskerk, aanv. 7 uur Medewerkenden zijn: Dora van DoornLindeman Annie Hermes Olto Couperus Gerard de Vos Reinhardt van Randwijk Mijne Pot Henk Kwakkel Sam Swaap Mevr. E. van Riemsdijk Lous Goosscns Joop Wcyland Tom Wisse W. de Leur M. Spier Hans Philips Willem Ilülsmann Sopraan Alt Bas (Christus) Tenor (Evangelist) Tenor (Aria's) Bas (Aria's) Bas (kleine partijen) Viool Viool Gamba Fluit Fluit Hobo Hobo Clavecymbel Orgel Nederl. Kamer Symphonic Orkest van Sam Swaap Versterkt Jongenskoor St. Henricus o.l.v. II. E. Bey#r Toonkunst Oratorium Vereniging Het geheel onder leiding van ADR. C. SCHUURMAN Plaatsbewijzen a 3.(bel. inbegr.) bij de Muziek handel v. d. Burg, Arnhemsestraat, Boekh. Veenen- daal. Langestraat en de Amersfoortse Gemeenschap, Zuidsingel, 3e bruggetje vanaf de Varkensmarkt. Kerk open 6.15 uur 24 FEBRUARI 3 MAART Bezoekt ter gelegenheid van de Boekenweek de lezing van de Heer H. VOORDEWIND (oud-commissaris van Politie, te Amsterdam). Op MAANDAG 26 FEBRUARI a.s. om acht uur in „Amicitia". Opening door Mr. F. C. A. Eenhorst, secr. K. v. K. Kaarten a 0.60 verkrijgbaar bij: Bockhandel J. J. Berends. B. A. van Gastel, J. H. Ittmann, M. A. Klein, F. A. Tulp, G. G. Veenendaal, J. A. de Weille. Dit nummer is over enige dagen verkrijgbaar bij de bezorger voor slechts 2 0 cent AMLHSFOO KT Victoria. De koning der hulpmotoren. Speciaal ge schikt voor transportrijwie len, 288.—. Gebr. v. d. Ploeg, Arnkemseweg 44, te lefoon 5276; Soesterweg 96. Te koop aangeb. Gramotoonplatcn. Zowel in populair als klassiek, vindt U grote sortering bij Mu ziekhandel C. v. Wijngaard, Langestraat 72. Tel. 6225. Regenkleding voor dames, heren en kinderen, in alle prijzen en soorten, vindt U bij A P Kledingmagazijn. Juhanaplein 4. Tel. 4891. Te koop: Grote kippen hokken geheel compleet, desgewenst met fundering. Billijke prijs. „Heko" Sta tionsweg 353, Scherpenzeel. Tel. 265. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, slaaf-, plaat- en balkijzer bij Firma B. Zwaaf Zonen. Amersfoort, teL 5226. Personeel gevraagd Wegens ziekte der tegen woordige voor direct ge vraagd flinke hulp in de hulshouding (voor de dag) meerdere hulp aanwezig. Aanm. 's avonds 78 uur. Mevr. P. v. Veen. Fred, van Blankenheymstr. 33. Amers foort. telef. 5839. Personeel aangeb. Werkhuizen gevraagd, hal ve of hele dagen. Brieven onder No. 4802 bureau van dit blad. Woningruil Woningruil Den Haag. 2e Flatwoning Benoordenhout. 4 gr. kamers, hall. badkam. met ingeb. bad 80 liter. Boiler, gr. kouken, centrale verw., 2 balcons. Huur 59.- p. m. Gevraagd vrije wonin; - in Amersfoort. Brieven onder No. 4803 bureau van Mt blad. Lessen Autorijschool A. van Nic- Instructeur KNAC en ANW B. Inl. Lissone Lindeman, Amersfoort. Tel. 5637 of 3862. Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. Autorijles. Ruim 80 slaagde in 1950 bij hun eer ste examen (per les 4. J. v. Miltenburg. Vermeer- straat 131. Tel. 3801. Diversen Mevr. Franken, Psychome- triste (Helderziende), met jarenlange ervaring, wonen de te Utrecht Vleutenseweg 279 bis. telef 21704. „Houdt sDreekuur" a.s. Donderdag 22 Februari van 28 uur in het Volksgebouw. Snouc kaertlaan 11 (voorh. Zuid singel 10). Schoenvcrgrotcn tot 2 ma ten, altijd succes. Schoen- en tassenreparaties, vlug en billijk. Let op het juiste adres: Van Maanen. Soester weg 214. Tel. 6093. Naaimachines. Mevr. laat uw machine repareren door vakman met 20 jaar fa- briekservaring. Even be richt: Mak. Kapelweg 38. Radio Drcsselacrts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 145.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9. Telefoon 5772. Archifoto aan de spits. Bruidsparen schreven ons: Uw bruidsreportage die U van ons Huwelijk maakte was fantastisch. Brieven ter inzage. Uw stofzuiger defect? Stof zuiger Service repareert en stelt gratis andere stofzui ger beschikbaar. Alb. Cuyp- straat 32. Tel. 3430. A.B.W. Alles afwerken zo als het behoort, Bedrijfskle' ding, overhemd of boord Wasserij Weber enig ln zijn soort. Dollardstraat 40, Tele foon 3348. American Cleaning Ser vice- voor broeken persen ƒ0.50 Het aangewezen adres voor verven en chemisch reinigen. Halen en brengen zond. prijsverhoging. Krom mestraat 41. tel 3957. Wringerrollen vernieuwen Binneo 8 dagen gereed. Pou- leyn, Utrechtsestraat 44. Amersfoort Tel. 6724. Spe ciaalzaak iD Huishoudelijke Artikelen. Rcparatio van meubelen. Degelijk duurzaam en bil lijk. In de kortst mogelijke tijd gereed. Meubilering Onze Woning. Leusderweg 161. Telef. 6362. Moffelinrichting J. Verhoef, Muurhuizen 30. Amersfoort. Voor moffelwerk op elk ge bied. Geen vertegenwoordi ger of commissiehandel. UTRECHT ^Te^koop^gevraagdJ Te koop gevraagd, hand- of Tapnaaimachine, liefst Singer, goede prijs. Een koffergramo- foon met platen. Da Costakadc 82. Utrecht. inbuop oud goud en zilver DIJ Esmann. Steenweg 8. naast de Buurkerk ontvangt u de hoog ste prijs Voor geldbelegging te koop ge- vraagt hele en onder- en bo venhuizen. Br. met opgaaf van ligging, huuropbr. en koopsom no. 66 bur. blad. WIJ geven de hoogste prijs voor oud goud en zilver. Ju welier C v. Dtjk Steenweg 39 Wtj kopen aUe soorten lom pen en metalen, tegen de hoogste prtjzen. A. Prozèe, Vleutenseweg 49. Telef. 10631 Utrecht. J^Te^koop^aangeb^J Tc koop aangeboden: Singer handnaaimachlnc 65.Pfaff trapnaaimachino 85.Singer kleermakerstrapnaaimachine 150.—. Singer ringspoel in moderne salonkast. Alle onder garantie. Desgewenst op gem. betalingswijze. Tevens repara tie-inrichting. Te bezichtigen G. A. Witjeris. Herenweg 40. 2x bellen, bij de Amsterd.str.- weg. Utrecht. Tel. 23968. £N DE C\t\V<' VAN <5o°" (j^ïm ÏDpul&t^W. 1562. Ik draaide me om en schrok me voor de zo veelste maal in dit avontuur een hoedje! Mijn opmer king dat Kapitein Flos wel een klein kind leek had onmiddellijke gevolgen gehad: de goede man was in een zeer klein mens veranderd en hij zag er maar bar vreemd uit, want z'n hoofd was even lelijk ge bleven, compleet met baard en huilogen. Hij scheen niet goed te begrijpen wat er met hem aan de hand was, maar ik had het dadelijk door; dit had de won derlamp op zijn geweten. De geest had mijn woorden waarheid gemaakt, terwijl hij nog in de lamp zat en ik helemaal niet aan wensen gedacht had! Woedend greep ik dé lamp en schudde het ding heen en weer. „Kom eruü I", brieste ik: „Kom tevoorschijn, deugniet, ik heb een appeltje met je te schillen!" Er klonk ge proest en gekuch uit de lamp en de geest kronkelde tevoorschijn en nam zijn gedaante weer aan. Ik had hem kennelijk gestoord bij zijn aankleden en opstaan, hij had zijn blouse nog niet aan en was bezig zijn tanden te poetsen, maar zijn hele gezicht zat onder de tandpasta. „Oeiuchuch!', kuchte hij: „Grote meester moet niet zo schudden met de lamp als ik mijn och tendtoilet maakt, dat is niet beleefd. Kan een mens, zich dan niet eens rustig aankleden, wat is er nu weer aan de hand?" „Kalm aan broer", snauwde ik nuch ter: „Met je ochtendhumeur heb ik niets te schaften. Kijk eens wat je met Flos gedaan hebt!" Studie-piano te koop. Te be zagen Donderdagavond na 7 uur. Nachtegaalstraat 24 bis B. Te koop een voor acht bussen plaats hebbende „Tomlinson" electxlschc melkwagen. Bij zonder geschikt voor een niet te uitgebreide melkwijk. Prijs ieér billijk. Te bevragen ond. no. 242 bur. van dit blad. Tc koop. 3 vlams gastafcl 15. Tevens een vaste wasbak zon der gebreken, geschikt voor gootsteen f 250. Swedcr van Zuijlenwcg 95. Te huur gevraagd Echtpaar met 1 kind. zoekt gem. kamcrs met gebruik van keuken in Utrecht of omge ving. Br. ond. no. 2776 bur. van dit blad. Tong meisje zoekt gem. zit- slaapkamer. Liefst met kook- gel. Br. ond. no. 2781 bur. van dit blad. j Personeel gevraagd Apprctcuses gevraagd voor spoedige indiensttreding. Vas te cn aangename werkkring. Hoog loon. Adres: F C. Don- dersstraat 29. Gevr. een flink en eerlijk meisje voor halve of hele da gen in klein gezin. Aanm. van 8 uur. Oudwijk 12. Verven en Lakken Olieverf. Prima vooroorlogse glansvcrf t 2.65 per k g Even eens op zuivere vooroorlogse basis: grondverf, standverf, Ja- panlakken. blanke lakken enz. Onze verven komen uit eigen fabriek en worden voor U op elke gewenste kleur gebracht Aangewezen adres voor HJH. Schilders en wederverkopers. Erkend verffabrlkant door het Rijksbureau Cherqjsche Pro ducten. Gron. Electr. Verffa- brlek B. Kuipers. Vleutenseweg 113. Utrecht, tel. 10809. Rijwielxaken Stop! Is ow rijwiel op, dan naar Freek Trapman, die le vert op gemakkelijke betalings voorwaarden. Grote keuze, net te bediening. Jacob van den Borchstraat 47 en 47 bis. telef 15226. Kunstgebit reparatie Kunstgebit-Reparatie. Spoedge. val enige uren. Geopend van 8 tot 8 uur (ook Zaterdags). Eerste iff Oudwijk. De Bouter, uitsluitend tegenover school. Oudwijkerdwarsstraat 134, bus lijn, 2 Utrecht, Permanent Wave Permancut Wave €.50. Met Engels olieproduct 8.50. Ge schoold personeel. Gcdipl. kap per. Malson Jos van der Laan, Bcmuurde Wcerd 11. Telefoon 18032. Dames! „Helios Permanent Wave" met horraoline lccltol. Onovertrefbaar. Natuurkrul- len. Reclameprijs 6.en I 7.50. Met en zonder bespre ken. Maison „Beatrix", Am- sterdamscstraatwcg 163. Utr. Textiel Civiele kamgaren cn tweed- pantaions alle maten 9.tot 13.50. Kamgaren cn tweed colberts 15.tot 22.50. Dames- en herenregenjassen, popeline cn andere, pracht kwaliteiten v.a. 17.—. Hoge werkschoenen v.a. 6.Em- zed, Lijnmarkt 28. Radio en Gramofoons Voor onze onder vakkt„— leiding staande balletgh vragen wij enige vlotte nif jcs. Br. ond. no 2764 bur. dit blad. Wintertijd, radiutijd, dus uu een nieuw toestel. Radio Cen trum. Philips, Fridor. Waldorp. Televisie. Betaling 6. 9. 12 mnd. Erkende Philips service. Telef. 19636. Vinkenburgstraat 46. Utrecht. Verhuizingen en Transporten Verhuizingen, transporten, van ouds bekend fa wed, G. v. d. Brink en Zonen. Goedestraat 114-116. tel. 12303 Utrecht. Er kende meubeltransporteurs Vakkundig, vertrouwd, billijk Lessen Muziek-instituut Reeskamp Uitsluitend aanmelden Leistr. 3bis (lijn 9. halte Biltstraat- O.Z.E.BJ.). telefoon 19160. Les sen op allo tokkcl-instrumcn- tcn vanaf 5.per maand, eventueel op gemakkelijke voorwaarden. Jongeman, a s. emigr.. zoekt iemand. die hem opleiding geeft In 't timmervak. Br. ond. no. 2779 bur. van dit blad. Autorijles f 8.50 per u H van den Ham. Erkend en gedi plomeerd Instructeur. 30-Jarlge ervaring. Roerstraat 21 B. tel 13517 Tevens het adres voor auto's zonder chauffeur Auto-motorrijschool „Accuraat' Mulder en Co. Utr. tel. 16126. Nachtegaalstr. 52. In 8 12 les sen Uw rijbewijs. Het goed koopste adres. 3 leswagens. Mulder en Co.. als Instructeur stellen nooit teleur. Een accordeon of tokkelinrtr- ment behoeft U zelf niet bezitten om les te nemen Muziek-Studio Eddy R« kamp. uitsluitend gevestii Thomasscnstr. 17 (buslijn tel. 11366. U krijgt het strument mee naar huis Psychometrie Mr.™ Michael. Psyrhomrirl' Singeldwarsstraat 3 bis. hou om gezondheidsredenen tijd lijk geen spreekuur. Robinl, Telepaath-Heldcrzter.: Croeselaan 299 bis. Cons werkdagen 7—9. uitgezondf Zaterdags. Zendt f 2 60, te met 3 vragen. Telefoon 15! Giro 515666. Diversen Bed-reparatles. Verenbedf 3-delig maken, event, nie tijk. Kapokmatrassen bij" len met prima Javakapok 1 dag als nieuw terug. VrJ] Drljs. Avco, Jutphaasseweg Tel. 16718. Wij helpen U direct met ir.< bclrcparatic. meubelstoffen- malrassenwerk le klas v fabrieksprijzen. Onze komt door de gehele provic Bel. 230G8. Nefaco, Pie!« kerkhof 21, Utrecht. Behang. Lage prijzen. Ondg enorme prijsstijging van fiier handhaven wij nu age prijzen. Wij raden koop nu Uw behang. Am! Amsterd.straatweg 135. 15335. Nachtegaalstraat 43. 17762. Den Daas Is het voordeW adres voor het kopen van soorten Regenkleding. Kaïrf ren. Tweed en Sporteostuu-' Den Daas, Steenweg 12 Bovcx voor het kopc-n op mijnbetaling van dc bekö merken schrijfmachines. R" bij vooruitbetaling van v bent U in het bezit \an nieuwe machine. Bel ons op. 12381. Minrebroederï^ 24. Utrecht. Een van onze tegenwoordigers komt U bezoeken. Vulpen kapot. Breng tic"' ons. U krijgt hem weet nieuw terug en vakkundk repareerd. Zuidam's Kan-; boekhandel, fa. M. H. M<£" Voorstraat 44. Helderziende geeft advies gelijks van 2—5 uur cn 7—9 uur. Zondags van 2-* Voorstraat 66 bis, 2x bel*

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 6