Kjife,, 8 FLINKE KRACHTEN g HOOVER r RINSO BRANDPUNTEN VLIEGENDE SCHOTELS? BEDRIJFSRUIMTE WERKELIJK v WÊTf ggftfiS Tienduizenden Tsnoak. WW""' hMft U aUitf HEKO levert Fa. HEKO huisvrouwen bevrijd van zware, vermoeiende wasdag! Met BGEROHGEROHGEROHGEROB O G O O GEROHGEROBBGEROHGEROB ddvsAijuiiisiA Woensdag 28 Maart 1951 WAT WAST WORDT SS Rinso-sop... vetter sopl Want Rinso is een zui ver zeeppoeder. Rinso-sopveilig sop I Want Rinso bevat geen schadelijke middelen. OOK IN M N AMERSFOORT Te koop gevraagd Boekhouder heeft nog eni ge vrije tijd beschikbaar voor het bijhouden van boekhoudingen. Br. no. 4955 bur. blad. Gevraagd: Een goede ge bruikte piano gf vleugel. Opgave van merk, uiterste prijs, en houtsoort, onder No. 4962 bureau van dit blad. Aangeboden: Vrije werk kring voor dame of heer 'niet ben. 20 jaar) als ver koper (ster) van vlot ver koopbaar artikel. Verdienste 30.a 35.per week. Vereisten: vlotte, nette ver schijning. goed met publiek kunnen omgaan, goede re ferenties. Brieven onder no. 50, Kamper Boekh., Oude straat 82 Kampen. Te koop gevraagd: Een weegschaal voor poelier. C. v. d. Horst. Lange Brink- weg 45, Soest. Gramofoonplaten. Zowel in populaire als klassiek, vindt U grote sortering bij Mu ziekhandel C. v Wijngaard, Langestraat 72. Tel. 6225. Bouvier te koop gevraagd (reu), plm. 3 mnd. oud. met prijsopgaaf. Br. no. 4954 bur. blad. Wij vragen voor Portef. Levens- en Volksverz. in Amersfoort een actief atrent, borgstelling vereist. Zeer geschikt voor iemand die zich een volledig bestaan in het verzekeringsvak wil verwerven. Volledise hulp van Inspecteur. Brieven onder No. 4959 bureau van dit blad. To koop aangeb. De Centrale AVO-werk- plaats heeft ter overname Pfaff trapnaaioiachlnc, in prima staat. Te bezichtigen na tel. afspraak 4681, Amersfoort. Lessen Autorijschool A van NIe Instructeur KNAC en ANW B. Inl. Lissone Lindeman Amersfoort Tel. 5637 of 3862 Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. Personeel gevraagd Mevr. Somer. Emmalaan 11. vraagt voor terstond net dag- of morgenmeisje. Autorijles. Rutm 80 slaagde in 1950 bij hun eer ste examen (per les 4.—) J. v. Miltenburg Vermeer straat 131. Tel. 3801 Gevraagd een flinke bak kersleerling. Brood- en Banketbakkerij Stoovi, Utrechtsestraat 24, A'foort Diversen f Personeel aangeb. Mevr. Franken, Psychome- triste (Helderziende), met jarenlange ervaring, wonen de te Utrecht. Vleutenseweg 279 bis. telef. 21704. „Houdt spreekuur" a.s. Donderdag 29 Maart van 28 uur in het Volksgebouw. Snouc- kaertlaan 11 (voorh. Zuid singel 10). Bijverdienste. Levens- en Volksvcrz. Mij. vraagt voor haar portef. in Amersfoort een net en actief persoon voor incasso en uitbreiding. Borgstorting vereist. Brie ven onder No. 4960 bureau van dit blad. ADVERTENTIES Onwetendheid kan een veilig verkeer in gevaar brengen! U kunt over vei lig verkeer alles weten als U zich abonneert op HET VERKEERSTIJD- SCI1RIFT, het tweemaandelijks offi cieel orgaan van het Verbond voor Veilig Verkeer. Een jaarabonnement kost slechts 2.50. Vraag een proefnummer aan bij het administratie-adres: OUDE GRACHT 172—176, UTRECHT Opmerking over schoenen. Dat kind Is me een strop, al haar schoenen glijden van achteren en ik kan maar kousenstoppen. Raadpleeg FAMILIEBERICHT y Hiermede njJ c de heer en mevr. J. Na- barro onze oprechte dank voor de onvergete- lijke avond, ons aange- boden ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der zaak. Het gezamenlijke personeel Kousen- s atelier Perfect. Amersfoort, 27 Mrt 1951 2 De Hoover Electrische Wasmachine staat nergens in de weg. Door haar handig formaat en fraai uiterlijk is oj een sieraad voor iedere keuken. De prijs. Compleet met wringer f 360.-. Alleen een wereldomvattende organisatie als de Hoover kan een dergelijk volwaardig product tegen deze prijs leveren. i^i De wringer is een wonder: laat zelfs het grootste, zwaarste wasgoed door en is zó knap geconstru eerd, dat hij hoegenaamd geen inspanning vraagt. 't Is een Hoover d.w.z. een product van de fabrieken waar ook 'a werelds beate stofzniger wordt gemaakt. Dit is Uw beste garantie voor efficiency en duurzaamheid. IEIDSCHË TEXTIELFABRIEKEN GEBRS. VAN WUK g CO.. N. V. LEIDEN Langstraat 78 houten woningen - land huisjes - wcek-endhuisjes - garages - landbouwschuren - kippenhokken en alle hou ten gebouwen SCHERPENZEEL (Gld.) STATIONSWEG 353 (Tel. 265—K 3491) Dank zij de electrische wasmachine, die vlug èn beter wast geen sta-in-de-weg is - slechts f 360.- kost.-... Nauwelijks een jaar geleden maakte de Hoover Electrische Wasmachine haar op wachting in ons land. Zelden is een nieuw huishoud-apparaat enthousiaster ontvangen. Geen wonderde Hoover is de enige wasmachine, die al deze 5 grote voordelen in zich verenigt: J De Hoover doet de gehele wekelijkse was voor een groot gezin. Vast vlug en dank zij de nieowe, gepatenteerde Hoover-methode vlekke loos schoon. zegt Wollemijnijet In „HET RAADSEL VAN VENUS" komt kapitein Rob ermede in aanraking. Spannende avonturen volgen. Een boekje zo interessant, dat Uw zoon het niet éénmaal, maar vele malen zal lezen en telkens weer met evenveel plezier. Prijs 75 cent per deel. Verkrijgbaar bij: Agenten - Bezorgers - Kiosken Boekhandel en onze Kantoren. Tj In diverse fabrieksafdelingen van de GEROFABR1EK te Zeist bestaat JLj pèg de mogelijkheid tot plaatsing van C*3 Goed loon, vast werk, gunstige vacantie- en pensioenregeling. Tevens kunnen JONGELUI van 1415 jaar voor bepaalde beroepen in opleiding genomen worden 5*2 M Sollicitanten kunnen zich iedere werkdag, behalve 's Woensdags, tal melden aan het bedrijf, BERGWEG 109—111. ZEIST. kunnen ook TELEFONISCH opgegeven worden AMERSFOORT 6235 HARDERWIJK 2501 (K 3410) Bestel NU! Misschien zult U even moeten wachten op aflevering... Het is echter de moeite waard, want het is een REG. TRADE MAR< Electrische Wasmachine Vraag hij aankoop garantiebewijs van De Hoover Han delmij. N.V., Falchstraat 15-29, Amsterdam-C (j^Tm fDpul&iftv 1590. En terwijl Bennie Baba, de roverhoofdman mij langzaam naar de afgrond dreef en ik duizend ang sten uitstond, zat de Gichelvogel een paar meter ver der toe te kijken en een verschrikkelijke tweestrijd te voeren. „Ze gaan baas Ketelbinkie opruimen", mom pelde hij zenuwachtig: „He{ is een raar ventje, maar die afgrond is erg diepl Ik moet hem helpen, maar die Bennie Baba is groot en sterk en ik ben bang. Oh, mensenkinderen, ik krijg de bibber in m'n veren, nee ik doe het niet. Maar als Ketelbinkie weg is zullen we nooit die tovenaar bereiken, die Toet en Flos terug kan goochelen. En Toet heeft altijd zo goed voor me gezorgd. En Ketelbinkie heeft me ook nooit kwaad gedaan. Alle-regenwurmen, wat een toestand. Ik moet helpen, ik ga een held w-wezen „Kijk", sprak de roverhoofdman ondertussen: „Nog één milimeter, ventje. Eén klein beweginkje achteruit en dat wordt dan het einde van een vervelend ventje. Kijk, ik haal de trekker over en bij de baard van mijn grootva der daar doe ik een goed werk mee. Een.... tweeBennie Baba wilde waarschijnlijk drie gaan zeggen, maar inplaats daarvan gaf hij een gil! Achter ons kfönk een gefluit als van een naderende straal jager, een harde punt prikte de rover gevoelig en zo hard dat hij vooruit sprong, de afgrond in. De Gichel vogel deed zijn heldendaad goed!! Modevakschool. Naai- en kniplessen v/bor dames en meisjes. Japonnen pasklaar maken vanaf f 4.Oude Soesterweg 77, tel. 5493. Archifoto aan de 6pits. Bruidsparen schreven ons: Uw bruidsreportage die U vaD ons Huwelijk maakte was fantastisch. Brieven ter inzage. Reparatie van meubelen. Degelijk duurzaam en bil lijk. In de kortst mogelijke tijd gereed. Meubilering Onze Woning. Leusderweg 161. Telef. 6362. A.B.W. Alles afwerken zo als het behoort, Bedrijfskle ding, overhemd of boord. Wasserij Weber enig in zijn soort. Dollardstraat 40. Te lefoon 3348. Naaimachines. Mevr, laat uw machine repareren door vakman met 20 jaar fa- briekservaring. Even be richt: Mak. Kapelweg 38. Uw stofzuiger defect? Stof zuiger Service repareert en stelt gratis andere stofzui ger beschikbaar. Alb. Cuyp- straat 32 Tel. 3430. Radio Dresselaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 145.—. Gemakke lijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9, Telefoon 5772. Schoenvergroten tot 2 ma ten, altijd succes. Schoen- en tassenreparaties. vlug en billijk. Let op het juiste adres: Van Maanen. Soester weg 214. Tel. 6093 Wrlngerrollen vernieuwen. Binnen 8 dagen gereed. Pouleyn, Utrechtsestraat 44, Amersfoort, lel 6724. Spe ciaalzaak in Huishoudelijke Artikelen. Het is Uw voordeel, thans kleding te kopen. Wij heb ben een grote sortering in dames-, heren- en kinder kleding. A. en P. Kleding magazijn, Julianaplein 4, alhier. Radio en Gramoloons Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- en balkijzer bij Firma B. Zwaai Zonen Amersfoort. Tel. 5226. Moffelinrichtlng J. Verhoef, Muurhuizen 30, Amersfoort. Voor moffelwerk op elk ge bied. Geen vertegenwoordi ger of commissiehandel. GEVRAAGD Circa 250 m2. Goed licht. Brieven onder no. 4952 bureau van dit blad. American Cleaning Service voor broeken persen 0.50. Het aangewezen adres voor verven en chemisch reini gen. Halen en brengen zon der prijsverhoging. Krom- mestr. 41, telef. 3957. Te koop gezonde kuikens, alle soorten, 6 dagen oud. 50 ct. per stuk. per 100 45.-. Groene- straat 25. Utrecht. Hout - hout - hout. Te koop alle soorten timmerhout, zeer billijke prijzen. Te bevragen terrein Liesbosweg, einde Verl. Hoogravenseweg. telefoon 19501. (JTRFCIIT Geen huur, maar in 1 jaar Uw eigendom. Frldor-Waldorp stof zuigers 167,Bet. 12 maan den van 13.02. Radio Cen trum. Tel. 19636. Vinkenb.straat Te koop gevraagT) Te hu||r gevraagd Inkoop oud goud en zilver, bij Esmann, Steenweg 8. naast de Buurkerk, ontvangt U de hoog ste prijs. Voor geldbelegging te koop ge- vraagt bele en onder- en bo venhuizen. Br met opgaaf van ligging, huuropbr en koopsom no. 66 bur blad. Gonje on papieren zakken en losse gonjc koopt tot hoge prijzen Utr. Jutez. en balenh. v/h C. Knorringa. Wcerdsingel W.Z. 21. achter, tel. 11410. Te koop (n goede staat zijnde Til-op kinderwagen. Te zien 's avonds van 6.30 tot 8.30 uur. v, Humboldtstraat 58 bis. Te koop aangeb. j Jansen's Zakenbureau, Lijn- markt 9 bis. Utrecht, presen teert café-vcrlof A, billard met keurige inventaris. Centrum Utrecht. Koopprijs slachts I 2500.— Goede verdiensten. Jansen Zakenbureau, Lljn- markt 9 bis. Utrecht, presen teert aardappcl-groontc-fruit- zaak, moderne inventaris, met wijk, pracht wagen, paard enz. Centrum Utrecht. Ruime ver diensten. Koopprijs f 13.500. Morris Eight 19-17 te koop van particulier, weinig gelopen, als nieuw, verbr. 1 14, 2400.-. Van Weedestraat 35. Socstdijk. Jong echtpaar, Ned. Herv., z. kinderen, vraagt woonruimte. Omgeving Utrecht o£ buiten rand stad. Br, no. 3113 bur. bl. Heer, b.b.h.h., zoekt per half April zlt-slaapkamcr of zit- en slaapkamer, m. voll. pension. Week-ends gedeeltelijk afwezig. Omg, Rivierenwijk of Hoogra ven. Br. met prijsopgave no. 379 bur. blad. Kleine pakhulsrulmlc gevraagd in de binnenstad. Bennmga De Leeuw. Zadelstraat Utrecht, telefoon 19452. Te huur aangebeden Te huur gem, zlt-slaapkamcr voor d. of h. Omtrek Ledig Erf. Br. no. 3104 bur. blad. Aahgeb, net kosthuis met frisse slaapkamer, goed pension, hui selijk verkeer. 5 min. van het station. Br. no. 3116 bur. blad. Zaal beschikbaar voor vereni gingen. recepties, diners brui loften en paitijen, centrum siad. Grote dansvloer, gram versterker, piano, buffet enz. Br. onder no. 346 bur. v. d. blad. Te huur aangeboden goed ge meubileerde zit- en slaapkamer geheel vrij. alleen aan be schaafd. rustig heer. b.h.b.h., z. pension. Wecrdsingel W.Z. 31. |j>ersonoel^gevraagdJ Gevraagd een net meisje voor de dag of voor dag en nacht, in gezin met kinderen. Hulp van werkster aanwezig, voor 1 April of later, bij mevr. Romp, Noorderstraat 13, tel. 14126. Voor zo sp. mogelijk gevraagd net meisje voor dag en nacht. Zelfst. kunnende werken. Soest- dijkseweg 244, Zd. Bilthoven. tel. 3358. Voor direct gevraagd loopjon gen. Tevens voor hulp op ma gazijn. Aanmelden bij Wereld- rij wielenfabrlek, Lijnmarkt 47. Utrecht. Gevraagd hulp in de huishou ding, intern, in gezin met twee kinderen. Kindermeisje aanwe. zig. Voor goede kracht hoo loon. Mevr. Köllen. Bilth.weg De Bilt, telefoon 28308. Permanent Wave Met. modieuze apprêt, Perma nent-Wave. bruidskapsels, blon deren, verven. Gediplomeerd kapper. Malsou Jos v. d. Laan, Bemuurde Wcerd 11, Telefoon 18032. Utrecht. Verven en Lalclten Olieverf. Prima vooroorlogse glansverf f 2.65 per kg. Even eens op zuivere vooroorlogse basis: grondverf, standverf, Ja- panlakken, blanke lakken enz. Onze verven komen uit eigen fabriek en worden voor U op elke gewenste kleur gebracht. Aangewezen adres voor H.H Schilders en wederverkopers. Erkend verffabrikant door het Rijksbureau Chemische Pro ducten. Gron. Electr. Verf fa briek B. Kuipers. Vleutenseweg 118, Utrecht, Tel. 10809. Stop: is uw rijwiel op. dan naar Freek Trapman, die levert op gemakkelijke betalingsvoor waarden. Grote keuze, nette bediening. Jacob van den Borchstraat 47 en 47 bis. telel. 15226 Lessen Auto-Motorrijschool „Accuraat", Mulder en Co, Utx., tel. 16126; Nachtegaalstraat 52. In 8 12 lessen Uw rijbewijs. Het goed koopste adres. 3 leswagens. Mulder en Co,, als instructeur stellen nooit teleur. Een accordeon of tokkellnstru- ment behoeft U zelf niet te bezitten om les te nemen bij Muzlek-Studlo Eddv Rees kamp uitsluitend gevestigd Thomassenstr. 17 (buslHn 9). tel 11366 U krilgt het In strument mee naar huls Instituut voor Individueel On derwijs. Janskerkhof 18, telef 21524. vraagt i.v.m. uitbreiding ervaren leerkrachten voor A. wis-, natuur- en scheikunde, alsmede moderne talen. B. wis-, natuur- en scheikunde. Aanm. persoonlijk dagelijks van 7.30— 8.30 uur "s avonds. Aangeboden mooi benedenhuis, omgeving Wilhelminapark. bcv. kamer en suite, keuken. 2 sip - kamers met vaste wastafels, kelderkast, voor- en achtertuin met schuur. Gevraagd huis 1 a 2 slaapkamers meer. Br. no. 3105 bur. blad. - Aangeboden vrij huisje, omtrek A'damsestraatweg. Ruilen voor bovenhuis of een huis met min stens 3 slaapkamers. Br. no. 3107 bur. blad. Aangeboden flink winkelpand te Utrecht in ruil voor een woonhuis Brieven onder no. 380 bureau van dit blad. Wonlngrull. Aangeboden mooi heel nieuw huis, 15 km van Utrecht. Gevraagd huis te Utr. Br. no. 3110 bur. blad. Inwoning of wonlngrull (bene denhuis) gevraagd voor 2 of 3 personen, geen kinderen. Voor inwoning een kamer gelijk vloers noodzakelijk. Br. onder no. 3111 bur. blad. Hoofdbew. bovenhuis Nut's middenst. won., omtr. Kanaal straat (imv. geh. zoon z.k.) wenst om gezondheidsredenen ruiling. Aangeboden zonnige vrije lo etage, best. uit kamer- en-suite, kl. zijkamertje, gerief, keuken, 2 overd. balcons, ruim portaal en overloop. Alles nw geschilderd. Huur f 15.— p. m. belastingvrij. Gevraagd klem benedenhuis, of etage gelijk vloers. tot f 40.— p. m. Br. no. 3103 bur. blad. Aangeboden een moderne bo venwoning of een moderne be nedenwoning. beide aan ge zellige verkeersweg. Boven 6 kamers, bad. balc'on. schuur. Beneden 4 kamers. douche, grote tuin. schuur. Huur f 37.— Gevraagd heel huis in Utrecht of omgeving. Br. no. 3112 bur. blad. j Psychometristen Roblni, Tclepaath-Helderzlendc Croesclaan 299 bis. Consult werkdagen 7—9, uitgezonderd Zaterdags. Zendt 2.60. foto met 3 wagen. Telefoon 15130. Giro 515666 Mr. wuiy Kruis. Astroloog-Oc cultist. Voorlichting over Uw lot en leven. Ieder gewens'. advies. Discreet Spreekuren 2 tot 9 uur Obrechtstraat 25bls. Utrecht. Mr. Michael, P6.vchometrlst- Singeldwarsstraat 3 bis, hourJ- om gezondheidsredenen ttide- ljjk geen. spreekuur.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 6