Spoedig herstel Cuneratoren uitermate gewenst MKMUGBEU mmmuH OPNIEUW VERLAAGDE PRIJZEN REGENJASSEN RAC-West zorgt ook dit jaar voor attracties r 0PHEFF1NGS UITVERKOOP MARIA STUART STOL Weer en wind hebben vrij spel in zwaar gehavend bouwwerk Pastor Militair bokskampioen in halfzwaargewicht Kerknieuws WIJ RIJDEN TULPENRALLYE MEE Duindigt heropent Zondag Auditie van zangers voor dirigenten De Lente staat voor de ijstent bedrijfs-electriciën, SPECIALE AANBIEDING V' Q id jjlïSÊHBERG ZONSOPGANG PINK Piden Amersfoortse Gemeenschap UW GOUDEN RING GEBROKEN RORLOGER - JUWELIER .tMI.HM OOit 1 4 Vrijdag 30 Maart 1951 FOTO BOVEN: De Cuneratoren zoals hij nu al enige jaren boven het oude stadje Rhenen uitsteekt. Geen iraai gezicht voor de touris- ten die deze zomer zeker zullen komen. Hoog boven Rhenen uit rijst een trotse toren: de vermaarde Cunera, meer dan vier eeuwen geleden gebouwd als symbool van de godsvrucht onzer voorvaderen. De Cunera heeft een wissel vallig bestaan gehad Twee keer is de toren door brand zwaar beschadigd. In de Meidagen van 1940 leed hij door oorlogsgeweld een schade, die voor een bedrag van ruim zestigduizend gulden in vier jaar van noeste arbeid kon worden her steld Een jaar na de voltooiing van dit werk en drie dagen vóór de bevrijding troffen twee bom men de Cunara dusdanig in het hart, dat de acht tien meter lange torenspits omviel en de meters hoge wenteltrap in de Zuid-Oosthoek van de toren enkele decimeters werd verschoven. Nu, vijf jaren na die rampzalige dag staat de Cunera nog steeds in zijn ontsierend verband van grove houten steigers en niemand die er iets aan doet. Hoe komt dat? „Ik kreeg de tranen in mijn ogen toen ik dat zag." ver telt de architect B. T. Boeyinga, onder wiens leiding de Cunara zal worden gerestaureerd, toen wij met hem over de gehavende toren spraken. Die prachtige toren zo grondig vernield. Ik vroeg me af wat daar ooit weer van terecht moest komen. De schade is grondig opgenomen, er zijn berekeningen gemaakt, plannen samengesteld en zo kwamen we tot de conclusie, dat de restauratie van de toren anderhalf tot twee millioen gulden zou moeten kosten. Als we door kunnen werken hebben we voor het hele karwei zeker vier of vijf jaar nodig. In afwachting van de officiële goedkeuring is men indertijd reeds begonnen de brokstukken van de toren op te ruimen. De tonnen zware torenspits van hout en loocl lag dwars ever de bovenste sokkel van de toren. Die is naar beneden gehaald. De wenteltrap in de Zuid-Oosthoek was ovor een deel tot puin vergaan en de losliggende stukken ervan vormden een gevaar voor iedereen, die in de buurt kwam. Ook die brokken zijn opgeruimd, maar daarmede kwam het dertig meter hoge stuk wenteltrap dat nog intact was geheel open te liggen. Vijf jaar lang nu al hebben weer en wind, water en ijs vrij spel met het inwendige van de toren en het laat zich horen, dat de Cunera er daarmee niet be ter op wordt. telijke regelingen en bepalingen, waarmee hij bij zijn werk te maken heeft ..Dc moeizame en omvangiuj- ke arbeid die de restauratie van een toren als de Cunera vormt, dient rustig en met overleg te geschieden om alle historische en artistieke waarden goed tot hun recht te doen komen." zegt hij. „Die arbeid is een verantwoordelijke. De man die zich daarmee wil belasten moet naar eigen inzichten te wérk kunnen gaan en niet met handen en voeten gebonden zijn aan bepalingen en regels var. hogerhand, hoe nuttig of juist die op zichzelf in sommige ge vallen ook mogen zijn." „Als ik een goed bouwwerk maak," zegt architect Boeyinga. ..dan kan ik nooit in strijd handelen met bouwverordeningen en derge lijke Doe ik dat wel dan deugen die verordeningen niet." Ingrijpen gewenst Een cultuurmoment als de Cune ratoren. waarvan het nationaal be lang onbetwist is, staat te vergaan in Rhenen Dag aan dag eisen de natuurkrachten hun tol en vergro ten de schade. De departementen blijven gesloten voor een ieder die naar de stand van zaken komt vra gen en nieuwe pogingen stuiten steeds weer af op: „Er is geen geld." FOTO BENEDEN: Het dak van de Cunera-kerk is uryuiel gereed. Hoog boven de begane grond ver richten de arbeiders hun werk. DEN HAAG. Onder auspiciën van de commissie internationale militaire sportwedstrijden en van de Nederlandse Boks'xnd werden in de grote zaal van de Dierentuin de finales van de nationale mili taire bokskampioenschappen ver werkt. Talrijke militaire autoriteiten waren aanwezig, o.m. generaal Opsomer, commandant strijd krachten te velde, generaal Sitsen, bevelhebber 3c militaire afdeling Breda, gcneraal-majoor De Bruine commandant korps depót mari niers en kolonel C. F. Pahud de Mortangcs, voorzitter NOC en voorzitter commissie internationa le militaire sportwedstrijden. Dc marinier Pastor uit Rotter dam, die in 1950 internationaal militair kampioen te Brussel werd en in dc wedstrijden om het „Bri tannia Shield" 1950 de titel in het zwaargewicht won, bokste in de laatste partij van de avond tegen Bottelier F. N. Sanders (Hilver sum) om de halfzwaar-gewicht- titel. Na spannende strijd werd Pastor militair kampioen in deze categorie. (Van onze kunstredacteur) DEN HAAG. Maandag zal in de vergadering van de gemeenteraad een directeur voor de dienst van schone kunsten (Gemeentemuseum) worden benoemd in de vacature ontstaan door het heengaan van i mevr. Dra. Bakker—Heffing. I-Ict i college van B en W. stelt de raad 1 voor in deze functie te benoemen j mr. L. J. F. Wijsenbeek, directeur van het stedelijk museum ..Het Prinsenhof te Delft en het Rijks- museumhuis Lambert van Meerten aldaar. I Als opvolger voor mr. Wijsenbeek te Delft wordt genoemd dr. W. J. A. I Visser, directeur van da Rijksdienst voor de Monumentenzorg. Architect Boeyinga geeft zijn mening „Erger vernielers ken ik niet," zegt de architect zelfs, „en als er niet snel ingegrepen wordt zal de schade nog veel groter worden. Elke dag langer dat de toren daar open en bloot in het landschap staat groeit de som gelds die nodig is voor de totale restauratie." „Maar waarom wordt er dan niet gewerkt aan de toren?" „Ja. daar zegt U zoiets. Waarom niet? Tot vorig jaar Augustus waren wij op bescheiden schaal loet de restauratie bezig. De officiële rege ling betreffende de oorlogsschade voor publiekrechtelijke lichamen is echter nog altijd op de departemen ten in behandeling. Zolang die re geling niet afkomt, blijven alle gel den die we ter beschikking kunnen krijgen slechts „voorschotten" om dat niemand weet, wie uiteindelijk de kosten zullen dragen. Onder die omstandigheden valt natuurlijk niet te werken en daarom zijn de werk zaamheden nu stilgelegd. „Een wanhoop" noemt de archi tect tegenover ons ook de vele amb- 1 Geen geld? Accoord. Ons land is arm en wjj weten het. Maar de G'u- nera-toreu moet hersteld worden. Er is niemand, die dit zal tegen spreken. Maar hoe langer men wacht, hoe meer de vernieling door vreet, en hoe hoger het bedrag wordt, dat voor de herstelling no dig Is. Spoedig aanpakken van deze zaak is gewenst, want anders zullen de twee millioen gulden, waarop het werk is begroot, weldra lang niet meer voldoende zijn. N>ü. Herv. Kerk Beroepen te Reeuwijk, A. J Jorisscn, cand. tc Rijssen. Tc Benschop J van Roolselaar te Oud-Alblas. Drietal tc AmsterdamWatergraafsmeer (vac. A. D. Meetcr), H. A. van Herwaarden tc Hellcndoorn. G. W. Korevaar te Zwolle en S. W. dc Vries te Hengelo (O.) Bedankt voor Vlaai dingen. J. de Lan ge te Nunspcet. Ev. Lutherse Kerk Beroepen te Amsterdam (2e vacJ. H. Smit Duyzcntkunst te Leiden en C. J. Munter te Groningen. (Van een onzer verslaggevers) Het was voor de organisato ren van de Monte Carlo-rallye niet prettig, dit jaar van dc Engelsen de opmerking te moeten horen, dat de Tulpen- rallye zoveel attractiever was, Maar het werd gezegd. En wanneer men de plannen voor de rallye 1951 ziet, dan kun nen er in het buitenland nog wel heel andere dingen gezegd worden. De R.A.C.-west heeft ook deze rallye namelijk van een experiment voorzien, dat de autowereld heeft doen op zien. Er is aan deze rallye een nieuwe klasse toegevoegd, de sportwagenklasse. De lieden, die nu eenmaal zo graag hun wagen een beetje opfokken, die er aan sleutelen en dokte ren tot er nog een paar kilo meter meer snelheid uitge haald kan worden, kunnen dit jaar hun gang gaan. Er zullen ongeveer vijftig van deze sportwagens deelnemen. Het gevolg is, dat de autobezit ter, die nu eenmaal zijn hang naar avontuur wil bevredigen, maar toch ook wel enkele jaren langer met zijn standaardwagen wil doen, in een geheel andere positie komt. Er zit voor hem meer pleizier in, nu de snelheidsduivels in hun eigen klasse zijn ondergebracht. Door deze ingrijpende maatregel is het sportieve niveau van deze rallye een eind omhoog gebracht. Zo trekt het leger der 300 wa- (Van onze paardensportmedewerker) Verscheidene dravers hebben al «en proeve van hun kunnen geleverd op de reeds gehouden draverijen te Alk maar en Merevcld Geconstateerd is daar. dat vele dravers nog niet course-klaar zijn. maar ook dat de entrainementen Geersen en J. Wage naar ïecds in vorm zijn Bh een be zoek am Duindigt bleek dat de \erf- cn witkwast er in de rusttijd duch tig gehanteerd zijn. waardoor alles een fris aanzien heeft gekregen. De leden-tribune heeft over de gehele breedte een overkapping gekregen van een paar meter breedte. Van herbouw 'ot een groots representatief gebouw is het dus nog niet gekomen. Voor de volbloeds (renpaarden) bete kent April op Duindigt de opening van het seizoen. Er is direct vrij druk ingeschreven. Vier draverijen en drie rennen wisselen elkaar af. Wat de winstkansen aangaat hou den wij het op de volgende paarden: Alcantara-prijs: Omav Spencer, Oli via Havilland. Northerman K. Nelly Parisien: Amalia-prijs (ren over 1350 ml- A in a Prince Albert. Wiribi. Young Salda. Aurora-prijs: Stal Geersen i Morning Star. Lconides G). Mr Fried Lex V. Kap Axkit; Alwlna- prijs (ren over 2000 mi: Qualissa. Great Girl. Saqullah. Filou: Arabella- prijs: Miss Zeldanani Brewer. Mientje Deler, Meerkol S: Arena-prijs: (ren over 1600 m): Kamila. Bonheur Perdu, Duroc. Plinius; Alcion-prijs: Mientje K, My Darling, Louis Axkit, King Spencer. gens van 23 tot 23 April door Europa. Uit de verschillende start plaatsen gaat alles eerst naar Cler- mondFerrand in Midden Frankrijk- Daar begint de eerste van de vier bijzondere étappes. Piet Mortier, voorzitter van de R.A C.-West, is er al een half jaar geleden eens gaan kijken om daar op circuit Du Puy de Dome een paar fijne boch ten uit te zetten. Dit traject wordt in het duister gereden en het kan er wel eens aardig misten of rege nen. Een aantrekkelijke plek om een route-beschrijvingsi it te hou den, vonden de organisatoren. Bergen en bochten Daarna koerst de hele karavaan naar de Vogezen om de ïoul,» der vijttien bergen op te zoeken. Die naam dateert nos uit de Rallye 195<i- De organisatoren hebben vriendelijk meegedeeld, dat dit dan ook het enige is. Het zijn verder vijftien geheel andere bergen Een eind verderop vindt men dan het Parcours du Bonhommc. weer een routc-beschrij- vingsrit. Tenslotte belandt men dan in de Ardennen, waar de route der 1000 bochten is uitgezet. Het zjjn er in wer kelijkheid 962. Dc deelnemers mogen ze tellen. Al deze bijzondere étappes zijn ..top- secrets". Alleen enkele leden van de sportcommissie kennen deze routes, ver der geen mens Wie al deze ..bijzonder heden" heeft doorgemaakt kan tenslotte door juichend Nederland naar de finish in Noordwijk aan Zee rijden Donderdag 26 April komt iedereen daar binnen. Vrijdag 27 April volgt de klassements proef om uit te maken, wie de prijzen zullen winnen. Een klassementsproef is een naar ding. maar nu eenmaal nood zakelijk. Een andere weg om tot win naars te komen is er niet aangezien er altijd virtuozen zijn. die er in slagen, alle moeilijkheden zonder één strafpunt te nemen Dat zal dit jaar. vooral door De vakgroep concerterende voca listen der Kon. Ned. Toonkunste naarsvereniging zal evenals verleden jaar ook dit jaar in samenwerking met de vakgroep dirigenten der Ned. toonkunstenaarsvereniging aan zangeressen en zangers de gelegen heid bieden dirigenten voor te zin gen. Deze auditie zal worden gehou den op Zaterdag 21 April des mid dags in hotel „Pays Bas" te Utrecht. De vakgroep heeft zich de mede werking en aanwezigheid op die dag verzekerd van een aantal dirigenten, die tezamen ongeveer vijftig zang en oratoriumverenigingen onder hun leiding hebben. In afwijking met het vorige jaar zal ditmaal een vóór- seleclie worden gehouden op Zater dag 14 April eveneens te Utrecht. Het dagelijks bestuur van de vak groep dirigenten der K K T V zal na de voór-selectie bepalen, welke vo calisten voor de auditie m aanmer king komen. Het secretariaat der Vakgroep concerterende vocalisten is geves tigd. den Helderslraat 95 den Haag. VLSSSINGEN. .Oma" E. M. Gootc-Landman vierde Donderdag haar 101ste verjaardag. De commis saris der Koningin, jhr mr A. F. C. de Casembroot, kwam haar geluk wensen. de bijzondere étappes" moeilijk zijn. Maar dat er meer dan één deelnemer met nul strafpunten in Noordwijk arri veert is zeker. Vandaar die klassement- proef Nederland zal in deze rallye de mees te deelnemers zien vertrekken, in Den Haag starten er liefst 140. Donderdag, dc 26c zal men ze zien terugkeren. Voor ec.i jaai weer genezen van hun Ral lyeziekte Een onzer verslaggevers rijdt dit Jaar de Rallye in een kleine Volkswagen, equipe no. 83, die Maandagmorgen ZS April uit rarUs start. Tijdens de Rallye zal hij u regelmatig vertellen hoe equipe no. S3 het doet. fpANTASIE is een onontbeerlijke menselijke eigenschap in deze wereld. Dat bleek weer in Vreeland, waar het gemeentebestuur onlangs op even ingenieuze als originele, wijze een woning probleem oploste. De aanleiding ivas er een, zoals de laatste jaren in ons land wel meer voorkomt. Twee bijelkaar in wonende families kregen onenigheid en de ruzie liep zo hoop, dat het ene gezin, vijf personen groot, op straat kwam te staan. Goede raad was duur. Waar nu zo maar vijf personen ondergebracht? Vreclands vroede vaderen krabden zich ach ter het oor en ja! het ei van Columbus kwam ter tafel. Op de baan van de ijsclub Voor waarts staat eeri ijstent en het is sneeuw en koude nachten ten spijt, niet waarschijnlijk, dat de ijsbaan in de eerstvolgende maanden zal worden geopend. Zo werd de ijstent een woonhuis en alweer was een gezin tamelijk geriefelijk onderge bracht. Kijkt U maar op het plaatje. Dc lente staat er letterlijk voor de deur en kleine Jan profiteert op zijn driewieler van de vrije natuur. En van de winterzult U vragen. Ja, misschien dat de badhokjes van het badhuis De Zuwe" dan uit komst brengen? Vermoeide mannen, verzwakte vrouwen geniet na drie weken weer ADVERTENTIES N V. STOOM-SPINNERIJ EN -WEVERIJEN v.h. S. J. SPANJAARD gevestigd te Borne (O Ondergetekende bericht hier mede. dat met Ingang van he den iedere werkdag van 9—12 uur, met uitzondering van Zaterdag, de recepissen van aandelen in bovengenoemde vennootschap uitgegeven in December 1950 gratis bij haar kantoren te Amsterdam. Rotter dam en 's-Gravenhage ter ver wisseling in definitieve aan delen. voorzien van dividend bewijs No. 36 c.v,. kunnen worden aangeboden. De inle vering dient te geschieden met nummerlljsten. waarop dc num mers naar volgorde zijn ver- ROTTERDAMSCHE BANK N.V. Amsterdam, 29 Maart 1951. Wij vragen een bekwame welke volkomen op de hoogte is mét het vak. Schriftelijke sollicitaties, waarin o.a. vermeld leeftijd, vorige werkgevers etc., te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Westzi|de 103, Zaandam. KONINKLIJKE VERKA0E FABRIEKEN N.V. Wollen gabardine 132.50 - 121.50 „VENTILE"-jas allerfijnste poplin zelfs bij de hevigste allerfijnste poplin buien waterdicht 112.50 Egyptisch katopn 119.50 - 82.50 Kat. gabardine 61. zeer fijne kat. grave- nette met geruite voe ring Engelse import 94.— Voor FM ik betere confecti: H&vtuiJrei NOG SLECHTS KORTE TIJD duurt de van meubelen, kronen enz. Nog 5 dressoirs in eiken en Old-Finish reeds voor 89. 2 Theemcubels f 15,67 f 58,63 1 Old-Finish boekenkast f 89.16 1 Royaal bankstel (2 clubs en 3-zitsbank) slechts f 436,25 1 Blank eiken eetkamer, compleet f 249,96 2 Salontafels f 32,76 f 51,63 Enkele wand- en tafellampjcs 7 Fauteuiltjes reeds vanaf f 12,76 Zeer veel interessante en spotgoedkope aanbiedingen voor deze schoonmaaktijd. U verdient geld in de uitverkoop van N.V. WONINGINRICHTING O" >m een einde te maken aan dat gevoel van moeheid en slapte dat U ternccrdrukt moet U eenvoudig bij iedere maaltijd 2 Pink Pillr-n nemen. Het geneeskrachtige ijzer, dat ze bevatten, 13 zo krachtwckkcnd dat drie weken meestal volstaan out het verarmde bloed met 500.000 tot 700.000 rode bloedlichaampjes per mm' te verrijken, zodat de levenskracht terstond in alle cellen van het organisme terugkeert. Dank zij de beroemde Pink Pillen, hebben duizenden en duizenden mannen vrouwen en kinderen reeds - mét hun kracht cn gezondheid - dc leven -lust en levens blijheid teruggevonden. Pink Pillen in alle apotheken en drogisterijen. Kracht door ijzer voor poot en klein. 1. KCcDS NA 01 ElftSTK Pink Pillen week verheugen dc huismoeder» zich over He verbetering van eetlust cö humeur. 3. HA 14 DAGEM herstellen zieh de spieren en het vlees. Groothandel N.V. Will-Phanna. Amsterdam IJzersterk, gemaakt van het stérkste bovenleer - met het stérkste binnenwerk! Langestraat 22 Telefoon 6166 Soesterweg 92-9211 Telefoon 4607 Uitsluitend Soesterweg. SECTIE TONEEL door Frledrich von Schiller. Medewerkers o.aEllv v. Stekelenburg, Tine "VTedcma, Ben Groeneveld, Hans v. Meerten, Alex Faassen en vele anderen. Op DINSDAG 3 APRIL a s. In „AMICITIA" Aanvang 20 uur zaal open 19.30 uur. Kaarten a 1.20 voor donateurs en 1.50 voor an deren verkrijgbaar bij: Amersfoortse Gemeenschap. Zuidsingel, 3d bruggetje vanaf de Varkensmarkt en 's avonds aan de zaal. Plaatsbespreken: Dinsdag 3 April van li tot 13 uur aan de zaal. 1 a naar N.V. Bronsiverk te Amersfoort vraagt voor spoedige indiensttreding een Ervaren Steno-Typiste Vrl. Administratieve kracht leeftijd ca. 20 jaar. Uitvoerige sollicitaties schriftelijk te rlchtan aan N.V. Bronswerk, afd. Personeelszaken. Eemstraat 91, Amersfoort. I- Gem. zit- cn slaapkamer met pension. Brieven met prijs onder No. 4975 bureau van dit blad. Gevraagd flink meisje fcvoor dag en nacht in gezin ^van 3 personen. Mevrouw Bothe, Heinsiuslaan 12 al hier. Utrcchtseslraat 13 AMERSFOORT Te koop aangeb. Bcbo's Sport, en Werk- kledingmagazijn. Het adres voor betere werkkleding Grote sortering. Am. Bom- berjackets met bontkraag v.a. 34.50. Leusderweg 7, Tel. 5870. Te huur gevraagd Bejaard echtpaar vraagt gemeubileerde of gestof feerde zit- en slaapkamer zonder pension, zo mogelijk beneden. Brieven onder No. 4975 bur. van dit blad. Personeel gevraagd Voor de morgenuren 9 tot 1 uur. zelfstandige hulp in de huishouding gevraagd in behoorlijk milieu. waar iemand voor ruw werk aanwezig is. Brieven onder No 4973 bureau van dit bl. Enige flinke jongens, van 16 tot 18 jaar Houtdraaicrij Radder en Ruis Gelderse straat 17. tel 6857, A'foort. Kleermaker, thuiswerker, gevraagd, hoofdzakelijk v. pomp. Br. no. 4972 bur. bl. Personeel aangeb. Bieden zich aan 2 nette meisjes. 13 cn 20 jaar, v.d c.n. N.H. Br. Mosselsepad Otterlo. Diversen Tennispark .Volta", Leus- derkwartier. Banen te huur. Zondagavondbaan 50. losse verhuur. Beginners club vraagt leden. Racket verkoop. Seizoenkaarten 13.elke dag spelen. Inl. Tel. 5064,. Daltonstr. 29, Americau Cleaning Service voor broeken persen f 0.50. Het aangewezen adres voor verven en chemisch reini gen. Halen en brengen zon der prijsverhoging. Krom- mestr. 41. telef. 3957. Uw oude kap weer als nieuw. Binnen cén week overtrokken. Ziet onze gro te sortering zijden en gal lons. Radio Lux, Langestr. 17. A'foort Theosofische Vereniging Amersfoortse Loge. Open bare voordracht op Zondag 1 April n.m. 2.30. Spreker: dhr P. W G Lokkers. On derwerp: De esoterische be tekenis van de Grote Pyrami- de in de ..Tijd van het ein de". Openbare voordracht op Vrijdag 13 April, 's av. 8 uur. Spreekster: mej. Helma Kool Onderwerp: „Op de drempel dor veran derde lijden" Openbare voordracht met muzikale illustratie op Zondag 29 April n m 2.30 uur Spreek ster: mej. Wesscmius. On derwerp: „Grieg en de eeuwige moeder". Alle voordrachten worden ge houden: Regentcsselaan 21. Het Bestuur Het is Uw voordeel, thans kleding te kopen Wij heb ben een grote sortering in dames-, heren- en kinder kleding. A. en P Kleding magazijn, Julianaplein 4. alhier. Nog steeds oude prezen eH een grote sortering vindt 11 bij v. Rijssen's Rij wielhandel v.h. Kamper man. Kamp 4, tel. 6953. Moffdinrichting J. Verhoef, Muurhuizen 30. Amersfoort. Voor moffelwerk op elk'jre- bied. Geen vertegenwoordi ger of commissiehandel. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, bcton- slaaf-, plaat- en balkijzcrbij Firma B. Zwaaf Zonen, A'foort tel. 5226. Wringerrnllen vernieuwen. Binnen 8 dagen gereed. Pouleyn. Utrechtsestraat 44, Amersfoort, tel. 6724. Spe ciaalzaak in Huishoudelijke Artikelen. Reparatie van meubelen. Degelijk duurzaam en bil lijk. In de kortst mogelijke tijd gereed Meubilering Onze Woning. Leusderweg 161 Telef 6362 A.BAV. Alles afwerken zo als het behoort. Bedrijfskle ding, overhemd of boord. Wasserij' Weber enig in zijn soort. Dollardstraat 40. Te lefoon 3348. Woningruil Woning in 't Socstcrkwar- ticr. 5 kamers f 25per mnd, voor dito of kleiner huis in 't Leusderkwartier, tot f 32.p. m. Br. no. 4969 bur. blad.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 4