VLIEG Na erg slechte eerste helft doelpunten-bij-de-vleet Futloze wedstrijd tussen Amsvorde en Brederodes V.V.O.G. niet bestand tegen Quick HVC's medecandidaat thans bekend Amersfoort I verliest van sterk Attila I AMHC II (dames) heeft nog goede promotiekans DE SOLEX Huib Holsteyn HÜSB HOLSTEYN Amersfoortse Boys wint met 5-1 van Kampong Twee spelers 'oor'"-verdediEine was op haar geblesseerd Amersfoorters scoren kort voor einde gelijkmaker Harderwijker voorhoede mist vele kansen B.D.C. bijt van zich af Amersfoortse Boys neemt de leiding Maandag 30 April 1951 S ACHTER staat een perfect opge bouwde organisatie van meer dan 160 speciale Solex Service-station. Praat met |r ,^gv 1 H Sportbijlage IIAI.KLAU VOOIS AAI F ItSI OOK I cr eens uit! 'N SOLEX geeft U vleugels!.. Als U bijna geruisloos voort snort, begrijpt U. waarom er van alle bromfietsen te zamen er meer dan de helft SOLEXEN bij zijn. PRAAT MET Amersfoortse Boys heeft op het Utrechtse Kampong verdiend revanche genomen voor de nederlaag, die dit seizoen in Utrecht werd geleden. De overwinning is echter niet zo gemakkelijk behaald als de 5—1 uitslag wel doet vermoeden. Tijdens de rust zag men aan de gezichten der Amersfoortse supporters duidelijk, dat zij zich lang niet prettig voelden en daar was reden voor, want de stand was nog steeds 00. Succes kwam door wijziging in opstelling Bovendien was het spel van de Amersfoortse ploeg in de eerste helft van dien aard geweest, dat men eer der een Utrechtse dan een Amers foortse zege verwachtte. Dc verdedi ging van onze stadgenoten speelde zeker behoorlijk, doch de Utrechtse defensie was tot op dat ogenblik niet minder geweest. Het grootste ge deelte van de eerste speelhelft was de strijd op de Amersfoortse helft gestreden en niets wees cr op dat dit na de hervatting anders zou zijn. Tijdens de eerste helft was, na een blessure van Jekel, F. Kraak de spil- plaats gaan bezetten en speelde Jekel rechtsbuiten. Gedoelpunt werd er niet. Na de hervatting had men echter de voorhoede wederom gewijzigd en stond Jekel linksbinnen en W. Kraak linksbuiten, terwijl Moors in de half- linie stond opgesteld. Deze opstelling bleek belangrijk beter te voldoen. F. Kraak, die tijdens de eerste helft op de middenvoor plaats. weinig had gepresteerd, deed als spil verdienstelijk werk en Jekel zag kans in de voorhoede meer vaart te brengen, terwijl hij door zijn door zetten een doorlopend gevaar was. Moors en Bakker vulden het midden veld goed op en weldra golfde de ene aanval na de andere in de rich ting van het Utrechtse doel en na vijf minuten werd het eerste succes reeds behaald, toen Remmers na goed aangeven van W. Jansen inkogelde. De keeper dook wel naar het lage schot, doch kon de effectvolle bal niet uit zijn doel houden. 1—0. Even beet Kampong fel van zich af. doch de zeer goedspelende rechts back Van Meteren. invaller voor Peters, greep resoluut in en zette zijn voorhoede weer aan het werk. Snel ging het leder van Jekel naar W. Kraak, deze plaatste naar De Braber. die op zijn beurt een boogballetje aan Jansen gaf. Jansen kopte handig door naar de vrijstaande Rommers en deze gaf een daverende knal op de Utrechtse veste. De keeper keerde Alex v. d. Pol gehuldigd De oefenwedstrijd, die het eerste elftal van H.V.C. Zondagmiddag op Birkhoven tegen het Schiedam- se S.V.V. heeft gespeeld, is in een 3—0 nederlaag van de roodwitten geëindigd. Voor de aanvang van de wed strijd is Alex van der Pol gehul digd, omdat hij zijn vijfhonderdste wedstrijd voor H.V.C. speelde. De voorzitter van H.V.C., de heer J. van der Linden sprak de popu laire aanvoerder toe en overhandig de hem, behalve een bouquet bloemen, een fraai polshorloge. Ook de supportersvereniging H.V.C. liet zich niet onbetuigd. Uit handen van de heer Van de Bosch ontving Van der Pol een vulpen en bijpassend vulpotlood. waardoor Kampong kans kreeg ook weer enkele aanvallen op te bouwen, waarin zeer zeker gevaar school, doordat de Amersfoortse achterhoede ver naar voren stond opgesteld. Tweemaal achter elkaar zagen wij dc Utrechtse middenvoor op het doel afstormen, doch zijn schoten konden doelman Hoek niet verontrusten. Onze stadgenoten zagen in dat Kampong het nog met had opgegeven en gooide er een schepje op. W. Kraak wist tot aan de doellijn door te dringen en daardoor enkele spelers in zijn richting te lokken, die hij handig passeerde. Men verwachtte een schot, doch Kraak schoof op het laatste moment dc bal precies voor de voeten van de nog beter staande De Braber en deze tikte van dichtbij zeer kalm de bal voor de vierde maal in het Utrechtse doel, 40. De spanning was er toen uit en rustig stevende Boys op de overwin ning af. Ongeveer zeven minuten voor het einde wist Jansen de Utrechtse doel man voor de vijfde maal te passeren. Hij kreeg de bal van Dc Braber goed aangegeven en met twee spelers op zijn huid. bracht hij met een goed schot de stand op 5—0. In de laatste minuut werd het vol houden van de Utrechters beloond met een goed doelpunt, door hun rechtsbinnen, die van een fout van I F. Kraak profiteerde en de bal hard en hoog in het net knalde. J Juichend verlieten de Amersfoortse I spelers het veld. hetgeen begrijpelijk was. daar zij hun fraaie kans op het kampioenschap hadden behouden. Dans om, de bal tijdens de wed strijd BoysKampong De Bra ber (rechts) probeert het leder te bemachtigen. Archijoto/D.v.A.) de bal wel. doch was niet bij machte het leder vast te houden, waarvan de goed doorgelopen Jansen handig ge bruik maakte en een doelpunt voor zijn club maakte <20). Boys had de smaak te pakken en overspeelde de Kampong-defensie volkomen Twee minuten na het tweede doelpunt plaatste Rommers na een ingooibal het leder voor de doelmond De Braber kon er net niet bij. waardoor deze kans verloren leek. maar plotseling dook de geheel ongedekte Jekel op. De keeper zag het gevaar en stormde zijn doel uit. doch was niet bij machte het zuivere schot van Jekel te keren, waardoor het een kwartier na de hervatting reeds 30 voor de Boys was. Boys ging het nu kalmer aan doen, Daar gaat een Kampong-speler de bal wegtrappenjuist voor dat W. Kraak die zal bemachtigen. (Archijoto/D.v.A.) In deze laatste tegen Attila I voor „Amersfoort" zeer onfortuinlijke wed strijd is het wederom niet gelukt het degradatie-gevaar te keren. De enige kans voor „Amersfoort" is nog dat A.P.G.S. gelijk met onze stadgenoten eindigt, waarna een beslissingswedstrijd gespeeld zal moeten worden om uit te maken wie van hen zal degraderen naar de Districts 2e klasse. Een onfortuinlijke wedstrijd was het voor „Amersfoort" omdat ten eerste de doelverdediger II. H. v. d. Hoef bij een uitval een schouderblcssure opliep. Even na dc hervatting liep J. Ruslage bij een botsing een hersenschudding op. Hü moest naar 't ziekenhuis worden overgebracht. Amersfoort speelde uit en ging meteen tot de aanval over. Na 10 min spelen gaf de linksbinnen van „Attila" z'n ploeg de leiding (1—0). Kort hierna verschalkte Schuin de „Attila"-achterhoede (1 1). Beide elflallen gaven elkaar niets toe en vooral de „Amers- Kampioenen bij HVC De lagere elftallen van H.V.C. hebben zich in deze competitie ook uitstekend geweerd. Vorige week is het vierde kampioen geworden en nu verrasten de jongens van het derde en vijfde elftal de H.V.C. aanhang eveneens met een kam pioenschap. De vlag gaat bij H.V. C. dus nog wel eens in top. Tot dusver vier kampioenselftallen. Een resultaat, dat er zijn mag. S.E.C. deelt punten met Zw. Vooruit SEC moest Zondag naar Utrecht om tegen Zw. Vooruit te spelen. Het is een 22 gelijk spej gewor den. waarmede Zw. Vooruit het meest is gebaat Het begin was hoopvol, toen M. Maassen van dichtbij kon scoren, 01. Zwal. Vooruit Het zich niet onbetuigd en kort hierna was het de midvocr die de partijen op gelijke voet bracht 11. Na 30 minuten spelen was het weer M. Maassen die enige Zw. V.-spelers omspeelde en met een laag hard schot SEC weer de leiding bezorgde, 21. Hier mede kwam ook de rust. Zw. Vooruit gooide er een schep je bij op en spoedig lag de gelijk maker achter Hornsveld, 22. En met deze stand kwam 't einde. Grote Prijs Bordeaux voor Rosier BORDEAUX De uitslag van de Zondag verreden grote autoprijs van Bordeaux luidt: Louis Rosier (Fr.) met Talbot 3.07.113, Fischer (Zwits.) met Ferrari 3.08.21.3. Whitehead (G B.) met Ferrari op 2 ronden: Prins Blra (Siam) met. Austin °P 4 ronden: Trlntignant (Fr.) met Simca op 4 ronden: Louveau (Fr.) met Talbot op 6 ronden: Chiron (Fr.) met H-M.W. op 6 ronden; Staecklin (Zwits.) met Ferrari op 8 ronden. foorf'-verdediging was op post Jammer was het dat de doel verdediger van onze stadgenoten bij een schot op doel z'n voornoem de blessure opliep welke ontstond doordat v. d. Hoef zich in een uit val moest draaien daar de wind de bal van richting veranderde. Het was Th. van Essen die met een keihard schot op keurige wijze de Attila-doelverdediger het nakij ken gaf 1—2. De voorsprong was echter maar van korte duur want Attila scoorde snel de gelijkmaker (2—2). In de laatste minuut voor de rust schoot G. Brondljk voor een muur van verdedigers staande in draaiende beweging keihard in (3 —2». Na de hervatting zakte het spel peil van onze stadgenoten in een. Vooral de voorhoede was cr uit. Het open. frisse spel van voor d3 rust werd niet meer gespeeld. Met kort spel werd getracht de „Attila"- verdedigers tc passeren, doch dezen wisten steeds weer in te grijpen. De ,,Amersfoort"-verdediging die de voorhoede zoveel steunde was op een gegeven moment tc ver naar voren getrokken. „Attila" kon dientengevolge scoren (33). Even hierna kwam de botsing van G Huslage die hierdoor -niet verder kon spelen en C. v. Essen nam zijn plaats in terwijl F. Groothuis in de voorhoede ging spelen De ,,Amersfoort"-achterhoede moest machteloos toezien dat v. d. Hoef, zwaar gehandicapt door zijn bles sure, driemaal de bal achter zich weg moest halen (63). Begrijpt u, waarom deze spelers van Kampong en Boys zulke vreemde houdingen aannemen? Er is geen bal te zien] Dat klopt, ivant Flip Kraak van Boys was juist iets te laat om zijn tegen stander te beletten het leder weg te trappen. En dat heeft deze speler juist gedaan. (Archijoto/D.v.A.) OISTERWIJK Onder auspiciën van ..Taxandria" werd te Oisterwijk een 15 km hardloopwedstrijd gehou den. Eerste werd Van der Zande van Olympia (Halsteren), die de afstand aflegde in 48 min. 48.4 sec. Zijn club genoot Huygens werd tweede met 49 min. 25 sec. Quick heeft in Harderwijk met door treuzelen cn slecht schieten 63 van WOG gewonnen In Quicks achterhoede vatte men het iets te gemakkelijk op, zodat de WOG-voorhoede drie tegen- punten kon maken en bovendien nog tal van opgelegde kansen kreeg. Keeper v. Loon had aan de doelpunten geen schuld. Overigens was het kleine, door de regen gladde veld, niet bevorderlijk voor voor het spelpeil. Van meet af is Quick sterk in de meerderheid, doch kan het beslis sende schot toch nog niet vinden. Pas na een half uur spelen valt het eerste doelpunt, als Van Olst een verloren bal op de outlijn op pikt en laag voorzet; dc Hardcr- wijkse backs missen en Wachters kan van dichtbij de score openen (01). Iets later weten twee VV OG-spclers van enkele meiers af stand het verlaten Quick-doel niet te vinden, zodat Van den Brink na enig heen- en wéërgetrap redding kan brengen. Het is echter slechts uitstel, want als Jansen door een dekkingsfout plotseling vrij voor Van Loon komt, maakt hij geen fout (1—1). Twee minuten later leidt Quick echter al weer door Wachters, die uit een corner inkopt. En nog voor halftime kan Hartwich met een schuiver, die door keeper Karsen gemist wordt, de voorsprong tot 13 vergroten. Direct na de rust is het weer Hartwich, die met een diagonaal schot de bal voor de vierde maal achter Karsen laat verdwijnen, en als Wachters na een half mislukte corner de bal over Karsen in het doel weet te wippen (15). is er voor Quick geen vuiltje meer aan de lucht. Het spel verruwt nu en WOG gooit alles op de aanval. Enige kansen voor open doel worden Advertentie (IM.) Doelman Kuysten in vorm Amsvorde trok met een aantal invallers ten strijde. Aanvoerder W. Hannesse was er wel, doch hij miste de steun van G. en R Pieters, terwijl Gerrit Koot evenmin van de^ partij was. Op zijn plaats stond Kos als linkshalf terwijl verder Veenendaal. Maas en A. de Bruin invallers waren. Het gelijke spel met slechts twee doelpunten geeft de onmacht van beide aanvalslinies weer. Amsvorde diende zich in hoofd zaak te bepalen tot. weliswaar ge vaarlijke, uitvallen terwijl voor en na rust een geregeld aanvallend Bre derodes vele malen de zwart-witte defensie uit elkaar speelde en voor benauwde momenten zorgde Doel man Kuysten van Amsvorde verdient een pluim Tal van malen voorkwam hij doelpunten. Amsvorde heeft zich in Vianen niet bijzonder ingespannen tegen Brede rodes De gastheren konden beide punten nog heel goed gebruiken en deden daarom beter hun best. Kènsen kreeg Brederodes genoeg, maar een voor hoede, waar schotvaardige lieden ontbreken, is niet bij machte voor de nodige goals te zorgen Zo was het bij Brederodes. Nee, voor de voetbalenthousiasten „langs de lijn" was er niet veel aan. Het spel geeft geen enkele aanleiding één der partijen ten rechte een zege te gunnen. Na plm. achttien minuten spelen nam Brederodes de leiding. Een fel en voor keeper Kuysten volkomen onverwacht schot van de rand van het strafschopgebied bleek onhoud baar. 10. Adr. Vink kreeg in de eerste helft een vrije trap te nemen. De hard ingeschoten bal belandde tegen de paal Rust 10 Brederodes bleef in het begin van de tweede helft in het offensief. Han nesse trachtte het met Veenendaal zovel mogelijk te „rooien", doch spil Jan Kraak mocht daarbij z'n ver dedigende taak geenszins verwaar lozen. Het laatste kwartier bracht wat opleving in de Amsvorde-ploeg. Men verplaatste het spel en dreef Brederodes naar de eigen speelhelft terug. Het doelpunt van Kuysten en z'n mannen was in aantocht. De tijd verstreek echter en Brederodes trachtte de voorsprong met kunst en vliegwerk te behouden. Zes minuten voor tijd kreeg Jan Hopman de bal van links toegespeeld. Buiten bereik van de Brederodes-keeper schoot hij de bal in het net (11). Het spel was uit. men geloofde het wel. De enkele Amsvorde-aanhangers kregen het nog even benauwd toen in de aller laatste minuut keeper Kuysten over een bal heen maaide. Tergend lang zaam rolde het leder langs de paal. maar niet in het doel! Even later floot de rustig leidende scheidsrech ter het einde. Voorzitter Groenenberg overhan digde namens Amsvorde aan de Brederodes-voorzitter bloemen en een voorzittershamer in verband met het dertig-jarig bestaan van diens club. Anderlecht verliest van Luik BRUSSEL, 29/4 De uitslagen In de Belgische ere-divisie luiden AnderlechtLuik 13: RC Mechelen Beerschot 10: BerchemRacing CB 21; CharleroiFC Brugge 1—0. Til- leur—OL Charleroi 1—2; la Gantolse— FC Mechelen 32; Beeringen—Daring j 31: Antwerpen—Standaard 2—0. Het klassement is thans: 1. Anderlecht 35 pnt.; 2/4 RC Meche- I len. TC Luik cn Berchem Sport 34 pnt.; i 5/6 Beerschot cn Antwerpen 32 pnt.; 7 I Standaard 30 pnt.. 8/9 FC Mechelen en la Gantolse 28 pnt; in. Olymoic Char leroi 26 pnt.; 11/12 Racing CB cn SC Charleroi 25 pnt; 13. Tilleur 24 pnt 14 Daring 22 pnt.. 15/16 FC Brugge en Beeringen 19 pnt. Derde herenteam verspeelde punt Het tweede dames-elftal v AMHC heeft na drie gelijke spe len de promotiewedstrijden met een overwinning weten te beëindi gen. Door dit resultaat is er een behoorlijke kans. dat AMHC II een van de beide bovenste plaatsen kan bezetten, waardoor de promotie een feit zou worden. Eerst pioet echter afgewacht worden, wat de andere teams doen; mogelijk is een beslissingswedstrijd nodig- Onze stadgenoten hebben deze overwinning niet cadeau gekregen, want deze wedstrijd bood Voordaan de laatste kans zich in de tweede klasse te handhaven. Ofschoon de Maartensclijkse dames zich terdege inspanden om de beide punten te veroveren, is AMHC II er in ge slaagd. en verdiend, de meerdere te blijven. Het krachtsverschil was niet erg groot, maar toch waren degastvrouwen sterker. Dit resul teerde vrij spoedig in een doelpunt Er was nog geen 10 minuten ge speeld toen de Amersfoortse mid denvoor mej. de Krieger na een voorzet van rechts de bal mooi op ving en onhoudbaar inschoot. Voor- daan gaf de moed niet op en bood krachtige tegenstand. De Amers foortse achterhoede was echter in goede vonu. Ook de defensie van de gasten liet zich niet meer pas seren (rust 10), Na de hervatting bleek de voor hoede van Voordaan van opstelling veranderd; deze wijziging bracht meer vaart in de Maartensdijkse aanvallen, zodat er gevaarlijke mo menten voor het Amersfoortse doel ontstonden. Na 8 minuten onder nam de middenvoor van de gasten een solo-ren, waarbji zij de gehele AMHC-verdediging omspeelde (1 1». Er ontwikkelde zich nu een felle strijd tussen een iets sterker AMHC en een Voordaan, dat moed geput had uit de gelijkmaker. Tien minuten voor tij 1 werd deze strijd beslist ten gunste van onze stad genoten. Weer was het mej. de Krieger, die de doelverdedigster van de gasten geen kans gaf (21) Door dit resultaat is Voordaan ge degradeerd naar de 3e klasse. Het derde heren-elftal deed het minder goed en speelde in Bilt- hoven tegen SCHf' slechts (22). Deze uitslag geeft de krachtsver houding goed weer, want de par tijen wogen goed tegen elkaar op. Toch had het niet veel gescheeld of beide punten waren in Bilt ho ven gebleven, want tien minuten voor tijd stond SCHC V nog met 20 voor, dank zij beter aanvals- spel. De voorhoede van de gast de rust de voorsprong vergroot werd tot 20. Intussen was de voorhoede van de gasten niet bij machte om tot doelpunten te ko men. Ook na de rust wilde het niet vlotten Langzamerhand ech ter werd AMHC III sterker, in de voorhoede ging het wat beter en zo kan in de laatste 10 minuten de stand nog gelijk gemaakt worden. Eerst was het een strafhoekslag, die. hard ingeschoten, door oen der Bilthovenaren met de voet werd gestopt met als gevolg een straf- bully, benut door Jurgens En «even later was het bij een schot van in valler Binkhorst, dat de doelverde diger een overtreding beging: strafbully; ook nu werd deze kans weer door Jurgens benut, zodat AMHC III nog juist een punt uit het vuur sleepte. Onze stadgenoten zijn nog niet geheel uitgeschakeld, maar dé kans op promotie is toch wel zeer klein geworden. gemist, zodat De Jong het leder in zijn bezit krijgt; van hem gaat het naar Van den Brink, die de bal naar voren wil plaatsen, doch via de benen van de teruglopende Van Loon caramboleert deze in de Quickveste (25). Even leeft de spanning op, doch met een hard schot maakt De Graaf aan alle on zekerheid, voor zover die er nog kon zijn geweest, een einde (26). WOG probeert nog te redden, wat er te redden is, doch het blijft bij een goed doelpunt van Schatenaar, na een corner gescoord. De uitslag werd dus 63 in het voordcel van Quick, dat inderdaad recht had op een ruime overwinning. BDC dat in degradatiegevaar verkeert, bijt in de laatste wed strijden van zich af. Nu moest Utrecht het onderspit delven. Er waren 25 minuten gespeeld toen een hoge bal voor het Utrecht-doel werd geplaatst. De Utrecht-backs reageerden er niet op, daar zij meenden, dat de bal uit zou lopen. Rechtsbuiten Van Megen van BDC liep door en kon de bal juist bin nen de lijnen bemachtigen. Hij plaatste naar de vrijstaande mid- voor Ben Rademakcr, die juist on der de handen van de keeper door de bal in 't doel deponeerde, 10. BDC nam toen het gehele veld en. drong Utrecht in de verdediging. Reeds drie minuten na dit eerste succes, was het rechtsbinnen G. Huurdeman, die met een geweldig hard schot de bal in de touwen joeg, 20. Met deze stand kwam de rust. Er was in de tweede helft nog maar nauwelijks afgetrapt of G. Huurdeman kwam in vrije positie voor de Utrechtse doelverdediger, hij bedacht zich geen moment en met een laag diagonaal schot be zorgde hij BDC een veilige 30 voorsprong. Goog Huurdeman was de enige gevaarlijke man in de voorhoede en die genoot een ster ke bewaking. Utrecht wilde de achterstand inlopen en ging met man en macht naar voren. Bij een van hun aanvallen, redde één der BDC backs met de hand. De pe nalty werd onberispelijk inge schoten. (31). Tot doelpunten kwam men niet meer. Of deze zege BDC nog kan redden is een vraag. Tempo-puzzlerit De ren- en tourvereniging „Tem po" heeft een puzzle-rit gehouden. Het heeft de deelnemers heel wat hoofdbrekens gekost om deze rit tot een goed einde te brengen. Prijswinnaars werden: 1. C. v. Breukelen, 19 strafp., 2. J. Krooe- meijer Jr, 20 strafp 3. J. Krone- meijer Sr., 21 strafp.; 4. Mej. J. Smit, 21 strafp.; 5. C. Kenter, 21 strafp.; 6. M. de Zoete, 32 strafp.; 7. F. van Rouwcndaal 37 strafp.; 8. Rob Tensen, 38 strafp.; 9. A. v. d. Valk, 60 strafp.; 10. N. S. Haaf, 61 strafp.; 11. E. Hoek, 61 strafp. De voorzitter van „Tempo" de heer J. v. d. Broek, reikte na af loop de prijzen uit. VOETBALOVERZICHT Eindelijk is de kampioen van de tweede klasse B bekend. Het Utrechtse Elinkuijk bracht Volendam. dat door zeer velen reeds als kampioen was gedoodverfd, een 40 nederlaag toe. Deze prachtige Utrechtse overwinning w(jst er op dat Elinkwijk 'n gevaarlijke tegenstander zal worden voor HVC. Zowel in de tweede klasse A als Toch blijft de positie zowel van in de derde klasse D werd een wed strijd gespeeld, die voor de rang lijsten niet meer van belang waren. TOG won op eigen terrein van OSV en Donar moest tegen BVC 't onder spit delven. Amersfoortse Boys had een for tuinlijke dag. Zelf wonnen de blauw- witten op eigen terrein met niet min der dan 51 van Kampong, een resul taat dat de Boys-aanhang ongetwij feld goede moed voor de resterende wedstrijden zal geven. Daarenboven verloor Stichtse Boys op eigen ter rein van zijn stadgenoot DWSV. Het derde voordeel was dat Voorwaarts het in IJsselstein tegen VVlJ niet verder dan een gelijk spel kon bren gen en daardoor een kostbaar punt verspeelde. De positie van de blauw- witten aan de kop van de vierde klasse I is door deze uitslagen sterk verbeterd. Het Soester BDC heeft in de wed strijd tegen Utrecht laten zien dat - i het optimisme van de laatste weken heren was het sterkste deel ter-1 nlet ongegrond was De Soesters blc- \\ijl dat bij AMHC III juist de ven met 31 in het bezit van de achterhoede was. punten. Ook Olympia. dat de op één Reeds vrij snel nam de thuis-1 na onderste plaats inneemt, won en club de leiding, waarna nog voor nog wel de uitwedstrijd tegen JSV. BDC als Olympia bijzonder precair. Saestum en DEV deelden de punten. Patria kon, door bij De Stichtse een 30 overwinning te behalen, eindelijk dc kampioensvlag hijsen. GW kon de Zeister opmars niet vol gen en verloor ditmaal van Maarssen. Quick heeft in Harderwijk WOG een fikse nederlaag toegebracht. Doordat Barneveld bij Nijcnrodes won. kan thans wel worden aange nomen dat WOG moet degraderen. Zwaluwen Vooruit heeft de punten met het bezoekende SEC moeten delen, waardoor ook voor de Utrech ters het degradatiespook nog steeds dreigt. Amsvorde speelde in de uit wedstrijd tegen Brederodes gelijk. 4e kla#6e I 4e klasse J Am. Boys DWSV WIJ Stichtse B. Kampong JSV DEV Saestum Utrecht Olympia BDC 18 27 Patria 20 30 19 26 GW 21 25 16 23 Stichtse 19 22 19 22 Nijcnrodes 21 22 15 20 Amsvordc 21 22 18 20 SEC 20 21 19 IQ Quick 21 21 17 15 Maarssen 19 20 18 14 Brederodes 20 16 17 11 Barneveld 18 15 19 10 Zwal. V. 18 13 17 5 WOG 20 U

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 3