COLOGNE fel Presto Courantenreclame is niet te vervangen onder SUNLIGHT garantie De nieuwe SOLEX biedt j Muziekinstrumenten Een jas die zó vlot is en toch distinctie verraadt...dat kan alleen een Falcon zijn! En toch is dit maar één van de vele Falcons die dit jaar worden gebracht Door de grote keus in stollen en modellen is er een Falcon die geschikt is voor ieder seizoen en voor ieder weer. Maar denk er om: er zijn nooit genoeg Falcons om aan de grote vraag te voldoen. Wees er dus vlug bij! Voor dames cn heren Hoe vetter de vaat, hoe groter 't plezier dat U aan Presto beleeft. Vliegensvlug zijn vet en vuil verdwenen, is alles spiegel- schoon. Geen zeepsmaak! Zacht zijn Uw handen - vast staat Uw besluit: voortaan altijd PrestoVoor èlk fl schoonmaakwerkje! Vloeibaar Presto is ook perfect voor 't wassen van wol en zijde. 29 a. per pak 38 ct. per fles J Vastgestelde prijzen van 169?° tot 1155- Verpleegsters, leveranciers, verzekerings agenten, vertegenwoordigers, controleurs, kortom in tientallen beroepen kunt U een beroep op de Solex doenGa eens na, hoe veel energie, tijd en geld de Solex U dage lijks bespaart. Denk eens aan het gemak, aan de lage onderhoudskosten En diezelfde trouwe Solex biedt U straks een heerlijke vacantie bovendien. Op Moederdag is de grootste verrassing voor Moeder een fles echte Rhödel Eau de Cologne KETELBINKIE TEGEN „BOLLE BOOS" (bokser) grotere trekkracht regelbaar gashaodle afgedekte motor sterkere lamp anti-slip achter band parkeerstandaard. Bovendien: meer dan 160 speciale Solex Service Statioos, verspreid over geheel Neder land. 1626. Knots en Knars verwonderden zich enige tijd over het laadvermogen van Bolle Boos, die vijf en vijftig ponnekoeken een kleinigheid vond. Toen kre gen ze ieder een slaopplacts van de goede gastheer toegewezen en spoedig hoorde je een driestemmig gesnurk uit de blokhut opstijgen ten teken, dat ieder een van zijn nachtrust genoot. Je begint misschien licht. Om half zeven ging de deur van het huisje open en stopte Bolle Boos naar buiten gevolgd door Knots, want Knars lag nog op een oor en had een hekel aan vroeg opstaan. „We gaan houthakken," sprak Bolle Boos: „Dat is mijn beroep; ik hak hout en verkoop dat. Fijn dat jij erbij bent meneer Knots; ik ben maar een zwok ventje en kan je hulp bes» gebruiken!" „Na- utiiiihtI I Te koop gevraagd Te koop gevr. 4 mahoniehou ten stoelen en 2 clubs. Briev. Springweg 50 bis. Waarschuwing. Wij betalen de hoogste prijzen voor net ge dragen dames- of herenkleding, zolderopruimingen en meube len. G. van Nijendaal. Mgr van de Weteringstraat 26. Tel 18329. Te koop aangeb. Hondenvrienden. Honderden halsbanden lijnen, kammen, borstels, regenjasjes, letterlijk alle hondenartikclen. Trimmen knippen wassen. Liefdevolle behandeling. G Snoek. Biol. Cand. Bern. Wcerd O.Z 6 Te koop i.g.st.z. zeilboot met kajuit J Masmeyer Heren weg 74. Breukelerveen. Te koop aangeb. Jap. motor 350 cc K.K. Eykstraat 3. Te be zichtigen Zaterdag en Zondag de gehele dag. Te huur aangeboden Kamer beurs „D-e. Dom" Oude Gracht 181. nabij Lijnmarkt. Zoekt U kamers' Alleen bona fide pensions worden bij mijn administratie ingeschreven. Ge vestigd 1938. Kloekers. Gemeubileerde kamers aange boden met stookgelegcnheid Utrecht Oost. zonder pension Direct te aanvaarden. Brieven onder no. 606 bur. v. d. blad. Gestoff. gemcub. kamers te huur. Tevens goede werkster gevraagd. Br onder no. 521, bur v. d. blad. Accordeons. Op gemakkelijke betalingsvoorwaarden in alle prijzen. Volle garantie. Schou derriemen voor accordeon 8 50 per stel. Leerlingen ge vraagd voor mondorgclclub. Accordeonschool J. v. d. Wel, Amsterdamsestraatweg 38, Utc. v Radio en Gramofoons Radio Is een kwestie van ver trouwen. 25 jaar leveren en re pareren wij radio's en 6teeds komen er weer tevreden klan ten. Wij komen graag bij U praten. Het verplicht U tot niets. Over reparaties, inruil cl een nieuw Philips. Erres. Fri- dor. N.S F. of ander merk ra diotoestel. Schrijf een kaartje of bel ons even Radio Jaars veld Weerdslngel O.Z. 1 bii de Znndbrug. Telef. 19836. 24156, 18248. Ook voor pick-up-lnstal- laties. verhuur versterkers, filmapparaten. gramofoonpla- ten, stofzuigers, enz. Betaling regelen wij op voor U prettige wijze. Vele gebruikte toestellen voorradig tegen voordelige prij zen. Textiel Een broek die u past voor een prijs die u pastl Het Broeken huis. Steenweg 56. Utrecht, tel. 20642. Tevens stoppage- en reparatie-Inrichting. Rijwielzaken Rijwielen. Voordat U een rij wiel koopt, komt eerst zien. Van Swindenstraat 9. Nieuwe en als nieuw. Zeer lage prij zen met garantie. StopI Is Uw rijwiel op dan naar Freek Trapman. di.e levert op gemakkelijk»? beta lingsvoorwaarden. Grote keu ze. nette bediening Jacob van den Borchstraat 47 en 47bis. tel. 15226. I Permanent Wave j Vergeet niet Uw haar te laten verzorgen bij kapper J. van Liefland. Goed verzorgde mo derne kapsels. Dames-Heren kapper. Blonderen, haarverf- specialist. Maison Jeannette. Steenweg 26. telefoon 11510. Dames, ook deze week ondule- ren zonder vooraf te bespre ken. prijs 1.25 permanent 6Dameskapsalon A. Keer. Amsterdamsestraatweg 92 t/o Beverstraat. Met modieuze anprftt. Perma nent-Wave bruidskapscls, blon deren verven- Gediplomeerd kapper. Maison Jcs v. d. Laan. Eemuurde Weerd 11 Telefoon 18032. Utrecht. Verhuizingen en Transporten Verhuizingen, transporten van ouds bekend fa. wed G. v. d Brink en Zonen. Goedcstraat 114—116. Telef. 12303 Utrech» Erkende meubeltransporteurs Vakkundig, vertrouwd, billijk. Chris de Hoop. Verhuizingen. Vervoer van plano's en brand kasten. Korte Smeestr. 22 a Utrecht Tel. 17089. Diversen Vrijblijvend prijsopgaaf voor het vakkundig overstoffcren of bekleden van uw meubels 2 fauteuils en 4 stoelen v.a. f 30.—. Vooroorlogse stoffen. Aveo, JutDhaasseweg 78, telef. 16718. Dure brandstoffen geven U nu reeds zorgen voor de komende winter Vraagt ons gratis boek je „Er kwam niet van". Dit lost Uw moeilijkheden op „Winterzorg". Burg. Reiger straat 29, tel 14316 Zomcrvreugd cn dansgenot Verhoog uw vacantie-genoe- gens door mee te doen als er gedanst wordt. Onze speciale privélesscn geven u de kans. Dansschool P. Wildschut, Kromme Nieuw? Gracht 48 tel 16079. Belastingaangiften en reclames accuraat c-n deskundig behan deld. Boekhouddicnst P. v. d. Hljdcn, Accountantskantoor Justus van Effenstrant 19 bis Utrecht Telefoon 1220320761. voorheen Achter de Dom 10. H*cft U een feitje? Servies goed cn glaswerk te huur. Magazijn „De Pionier". Oude Gracht 183 Tel 16639. tussen Lijnmarkt cn Hamburgerbrug Dulwndcn tevreden klanten». Kwaliteit en spotprijzen Roomboter 1 08. 10 mooie eie ren ƒ1.20, volvette kaas I 1 -20. 1 1.30. 1.55, oude Stolkse 1.65,. 1.75. De Kaasbeurs Predikherenstraat 8. Vlotte zoinerjaponncn. Vistra Lavabi? en katoen, vanaf 1 - per week. In de maten 3843 Fa. J. H Groenevcld Brigit- tenstraat 2. tel 10153. Zuiver wollen Toppers, zomer- maniels en mantelpakjes vanaf ƒ2— per week. In de maten 3844. Fa. J. H. Groeneveld, Brigittenstraat 2. tel. 10153. langzamerhand wel te begrijpen, dat Knots en Knars het erg getroffen hadden met Bolle Boos; een beter onderdak hadden ze niet kunnen vinden. Als Knots en Knars dan ook een paar brave mannen geweest waren, zou er niets gebeurd zijn; maar dan zou ook dit verhaal nooit geschreven zijn Volgens de goe de gewoonte kwam de zon de volgende morgen weer op en overgoot het bos en het huis met haar gratis tuurlijk," gromde Knots: „Mensen als ik ontmoet je niet dikwijls. Ik zal je mijn krachten wel eens tonen. Zullen we deze boom nemen. Let opl" Knots kneep zijn lippen samen, klemde zijn handen om de bijlsteel en begon met grote halen te hakken. De splinters vlo gen in het rond en Bolle Boos keek eerbiedig naar de prestaties van het dikke boefje Service station HUIB HOLSTEIJN, Utrechtsestraat 28 - Tel. 6866

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 6