BLUE BAND smaakt vee/betert HEKO levert te koop o gevraagd/ Vrijdag 25 Mei 1951 Neem zelf de proef maar eens met Blue Band: proef ze, naast andere marga rine, op een stukje brood, in wat groente, of puur, van een lepeltje. U ziilt verbaasd zijn en tevredentevreden, omdat U de beste en lekkerste margarine ontdekt heeft die U Uw gezin kunt geven. En wees niet bang dat U toevallig een pakje gekregen heeft, dat bij zonder goed, bijzonder vers is. Blue Band ligt altijd „fabrieksvers" voor U klaar bij de leverancier. Ze wordt immers zo snel verpakt en verzonden En Blue Band is altijd best. Ze wordt bereid volgens een eigen recept en een eigen speciale methode. Ja, op Blue Band kunt U rekenen. Vraag er steeds om Bi YSV |fr AMERSFOORT houten woningen land huisjes - week-endholsjes garages - landbouwschuren kippenhokken en alle bon* ten gebouwen Fa. HEKO SCHERPENZEEL (Gld.) STATIONSWEG 353 (Tel. 265—K 3491) l)r AMERSFOORT P~Te koop aangeb. Bebos Sport- en Werk- klcdingraagazijn. Het adres voor betere werkkleding. Grote sortering Am. Bom berjackets met bontkraag va. 34.50 Leusderweg 7, Tel. 5870. Te koop: D.K.W. Auto mobiel f 850.Radio Veer, Havik 30. j Te huur gevraagd Student T.H. zoekt voor de maand Juni kamer met of zonder pension. Brie ven onder No. 5341 bureau van dit blad. Personeel gevraagd Wij vragen voor talrijke plaatsen in Nederland jonge, energieke reserve chefs, die vooruit willen komen. Voorkeur hebben zij, die al eerder in druk ke levensmiddelenwinkels hebben gewerkt en van aanpakken weten Gunstige loon- en pensioenregeling. Schrift, soil, met volledige inlicht aan J. ZIJLSTRA Hz. N.VGrootlevensmid- delenbedrijf, Amsterdam. Herengracht 72, Afd. In spectie. 1100? - - Personeel aangeb. B.z.a.: nette huisknecht, 33 jr., goed kunnende ko ken. goede getuigen Bij fa milie zonder kinderen per 1 Juli as. Brieven onder no. 5337 bur. v. d. blad. Ruilen Vacantieruil. Aangeb. heel huis zeer goede stand, 7 slaappldicht bij Scheve- ningen van 21 Juli-21 Aug., dito buitenhuis op Veluwe of Oost-Utrecht. Tel. 77.47.39 Den Haag. Woningruil Woningruil Utrecht-A'foort. Aangebzonnig ruim bo venhuis, 5 kamers, keuken. 2 balcons. omg. Kanaalstr. Gevrwoning in Leusder- of Vermeerkwartier Brie ven no. 5340 bur. v. d. blad. Diversen 513e Staatsloterij. Loten verkrijgbaar en afhalen bij L. AstraBrunet de Roche- brune, v.h. collectr. Lein- weber, Breestraat 80. Straatsma's Corsetspcciaal- huis. De bekende prettige pasvorm. Alle prijzen, wordt gratis naar figuur veranderd. Alle merken bustehouders. Plantsoen West 11, nabij Politiebur. Elastieken kousen, buik banden. Levering Zieken fondsen. Moffellnrlchting J. Verhoef Muurhuizen 30 Amersfoort Voor moffelwerk op elk ge bied. Geen vertegenwoordi ger of commissiehandel. 100 service hebt U al leen bij een Speciaalzaak. Uw radio koopt U dus bij: Radio Pracht, Langestr. 12, Telef. 4340. Nieuw bekleden van meu belen. Goed. billijk en vlug Grote sortering meubelstof fen en prima kwaliteiten Meubilering „Onze Woning" Leusder weg 161, tel. 6362. A. en P. Kledingmagazijn voor regenkleding. Dames - Plastic - Gummi - Po plin - Gabardine. Heren - Gummi - Poplin - Egypt katoen - Gabardine - loden Julianaplein 4. Bezoekt Zond. a.s. de oefen wedstrijden van de Neder landse elftallen (handbal len) terrein Bokkeduinen. 10 en 11 uur afdelingswed- strijden. 2 en 3 uur Bonds wedstrijden. Entrée 25 ct. Kinderen 10 cent. Voor rijwielen of onder delen slaagt U altijd bij: 1 Rijssen's Rijwielhandel Kamperman. Kamp 4, Tele' foon 6953, Amersfoort. Steeds voorradig: NieiT en gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- en balkijzerb: Firma B. Zwaaf Zonen Amersfoort. Tel. 5226. ■\.B.W. Alles afwerken zo* als het behoort. Bedrijfskle ding, overhemden of boord Wasserij Weber enig in zijp soort Dollardstraat 40. Te- 3348 JUIST NU ADVERTEREN

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 8