Het bier fe weer best Wie rekent...wéét 't... enige employé's BRANDPUNTEN OTTENPLAAG MELK is goedkoop! Bontwerkerij ALASKA Ja, 't voordeligste voor elk is driekwart liter lekkere melk! AMERSFOORT Te koop gevraagd In- cn Verkoophuis Emzed Vijverlaan 7. Zeist. Lijn- markt 28 Utrecht. Verkoopt prima kleding (weinig ge dragen chemisch gerei nigd) voor iedereen. Dage lijks 26 uur. Te koop: een prachtige Triumph 500 c.c. K K. en een D.K W250 c.c. Te zien bij C Brink. Kamp 60 a-b. 1 Te koop aangeb. Te koop: enige z.g an. sta len buistafels met blank ge lakt houten blad Bladmaat 70x 120 cm. a./ 57 50 P. st Marnixlaan 70. Tel. 5066. Pfaff naaimachine. Ook op gemakk. betaling, vraagt demonstratie G. v. Keken, Kruiskamp 23 (Reparatie- Inrichting). Sportprüzcnhandel Spijker Soest. Soesterbergsestraat 26 Bekers, kransen, medailles voor iedere tak van sport Vraagt keuze-zending of reizigersbezoek. Te huur gevraagd Heer geh. dag op reis. zoekt eenv. doch zindelijk slaapkamertje zonder pen sion. Liefst Vermeer- of Leusderkw. Brieven onder No. 5385 bureau van dit bL Gramofoonplaten. Zowel in populair als klassiek vindt U grote sortering bij Mu ziekhandel C v Wijngaard. Langestraat 72. Tel. 6225. Te huur aangeboden Personeel aangeb. Vacantietijd - Solextijd! De nieuwste Solex 0 75 per uur, f 6.per dag. Solex-Verhuur-Centrale Bredauw, Berkenweg 22. Tel. 4808. Bespreekt tijdig. Biedt zich aan voor enke le dagen per week: een secretaresse steno-typiste Ned.Engels, bekend met alle voorkomende admin. kantoorwerkzaamheden In lichtingen: Tel. 5664, resp. brieven onder no. 5386 bur. van dit blad. Bruidskleding te huur. Rouw-, Trouw- en Avond kleding voor Dames en He ren. Maison Steenis. Stein- laan 58. Zeist. Tel. 2784. Nette juffrouw v. g. g. v. b.z a. voor 's Zondags, om hulpzaam te zijn in Café- Rest.bedrijf. Brieven onder No. 5383 bureau van dit bl Verhuur. Voor Uw diner, een keurig gedekte tafel. Vraagt vrijblijvend prijscou rant. Serviesverhuur. Giele. Tel. 5009 Utrechtseweg 90A Achter N.V. Sierkunst. Lessen Dansschool Joop Snijders. Korte Gracht 20. telef. 5083. Privé-lessen volgens af spraak. Prospectus op aan vraag. Personeel gevraagd Gevraagd in klein gezin meisje v d. en n. Zelfst kunn. werken. Mevr. Zwaaf Pieter Bothlaan 6. Instructeursoplefding. Autorijschool J. v. Milten burg. Vermeerstraat 131. Tel. 4736. Autorijles per les 4.—. Net meisje gevraagd v. d. en n. in klein gezin. Mevr. Mooyaart, B. Ballotstr. 37. Dansstudio Dan Bearda Privé dansles. Bespreking dagelijks van 210 uur aan de studio. Utrechtseweg A'foort. Tel. 4456. Dans-instituut Ann Bert Kamperman. Privé-lessen dagelijks. Langestraat 113. Telefoon 5494. Cursus „Engels voor Be ginners" begint 5 Juni. des avonds half negen. Lesgeld 4.maandelijks. Duur: 6 maanden. Aanmelding: W. van Kleef Jr., Heiligenber- gerweg 58. Autorijschool A. van Nie instructeur KNAC en ANW B. Inl. Lissone Lindeman Amersfoort. Tel. 5637 of 3862 Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. Autorijschool C. Schuur. Utrechtseweg 98. Tel. 3107. Voor cliënten buiten de stad kan de les beginnen en eindigen bij de bushalte K.N.A.C.-diploma. Wenst U een gelukkig hu welijk? Uw adres: Bern. Kantoor „Metropa". Middel landplein 21 A. Postbus 70. Rotterdam. Tel. 50613- Vele dankbetuigingen Gratis in licht. in blanco couvert. Radio Drcssclaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 145.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 0. Telefoon 5772. Even lezen. Het adres voor alle schoenreparaties. Prima leder. Keurige afwerking. G. M. Sol. Krommestraat 20. Telefoon 4526. Voor reparaties kunstgebit ten, snel en goed. in pl.m. 1 dag gereed A. H. v. An- del. Bankastraat «50. A'foort. Tel. 5805. Reparatie van meubelen. Degelijk duurzaam en bil lijk. In de kortst mogelijke tijd gereed Meubilering Onze Woning, Leusderweg 161, Tel. 6362. Radio van Gect, Arnhem sestraat 29. Tel. 6383. De Radio-Specialist. Tevens alle merken stofzuigers. Triumph-Rüwielcn. Het beste Engelse rijwiel in ver schillende modellen lever baar. Gebr v. d. Ploeg. Arn- hemseweg 44. Tel. 5276 en Soesterweg 96. Kiest vooral de juiste bril. Voor goede brillen en des kundig advies firma Th. Groenhuizen. Opticien Utr. straat 10. Tel. 6663. Schoenvergroten tot 2 ma ten. altijd succes. Schoen en tassenreparaties, vlug en billijk. Let op het juiste adres: Van Maanen. Soes terweg 214. Tel. 6093. De Holland-Veluwelijn organiseert in samenwer king met Reisbureau Lis sone Lindeman N.V. op Zondag 10 Juni een boot tocht over 't IJsselmeer. met o.a. bezoek aan Zuider zeewerken. Deskundige toe lichting. Vertrek 9 uur van de Koppel, terug ca. 20 uur. Prijs Volwassenen f 3.50. Kinderen t 'm 12 jaar f 2. Plaatskaarten verkrijgbaar alleen bij Reisbur. Lissone Lindeman N V. Varkens- markt 1. Tel. 5637. Heeft U Rijwielonderde len nodig? Wij hebben de grootste sortering in alle onderdelen voor elk rij wiel. Rijwielhandel G. A. Smink, Zuidsingel 28. Naaimachines. Mevr. laat Uw machine repareren door vakman met 20 iaar fa- briekservaring. Even be richt- Mak. Kapelweg 38- Eén ding is zeker: bij Ar- chifoto slaagt U beter! (Spe cialisten in bruids- en kin derreportages). Rubensstraat 79. Tel. 3070. Uw stofzuiger defect? Stof zuiger Service repareert en stelt gratis andere stofzui ger beschikbaar. Alb. Cuyp- straat 32. Tel. 3430. Laat Uw kinderen bij U thuis fotograferen. Het moet mooi worden, dus laat Foto Muns dit doen, Langestr. 20. Tel. 3016. Uw liefhebberij behoeft niet duurder te zijn. Wij le veren mcrkfilms vanaf 135 Portretspecialist de Smalen. Amersfoort. Alle soorten Bontwerk in de grootste keuze en de modernste uitvoering. Bont- werkerii Alaska, Helle straat 6. Tel. 5290. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf- plaat- en balkiizerbij Firma B. Zwaaf Zonen. Amersfoort. TeL 5226. N.V. KONINKLIJKE PAKETVAARTMAATSCHAPPIJ vraagt voor haar administratieve- en contróle-diensten in Indonesië in het bezit van a) Akte M.O. Boekhouden of het Staats- praktijkdiploma, b) diploma H.B.S. 5 j.c. of gelijkwaardige opleiding, alsmede het praktijk diploma boekhouden of c) diploma M.U.L.O. en praktijkdiploma boekhouden. Enige jaren boekhoud kundige ervaring vereist. Leeftijd tot 30 jaar. Eigenhandig geschreven sollicitaties, onder bij voeging van een recente pasfoto, te zenden aan de Koninklijke Paketvaart - Maatschappij, afd. Personeel „Het Scheepvaarthuis", Amsterdam. HHMKi Wilt U Uw BONTMANTEL sparen tegen de motten, geeft U hem dan in bewaring bij Hellestraat 6 Telefoon 5290 Gelaatsverzorging. Spe ciale behandeling van rim pels. puistjes, schrale, droge en vette huid. Electrisch ontharen. Mevr. van Hase- len. Gedipl. Schoonheids specialiste, Borgesiuslaan 41 Tel. 4520. Straatsma's Corsetspcciaal- huis. De bekende prettig6 pasvorm. Partij Corsettenen Bustehouders. Tegen la?e prijzen. Positie - corsetter- Elastieken kousen. Buikban den. Plantsoen West 11 n5# bij Politiebureau. Zaterdag 2 Juni 1951 V6 9fote onbdcfflde mm föm wee? Vraag de rol met de grote letters VS. Dan heeft U de echte medicinale pepermunt. Fris, stimulerend, en Zuiuer als I tfe* goud! drink 's uit r De onzichtbare, maar op de duur zo gevaarlijke eiwit- en kalk- tekorten in de gezinsvoeding kunnen niet krachtiger worden bestreden dan met MELK. En bovendien verbetering van de brood of warme maaltijd kost U met melk of melkproducten altijd het minst! Gij ként hem nog van het vorig jaar: de Grote Onbekende. Gedurende Juni, Juli en Augustus gaat hij weer kris kras door het land reizen en per week 100 dozen met zes glazen uitdelen„Noem eens drie voorwaarden waaraan een glas bier moet voldoen, wil het U het volle biergenot geven?" Deze vraag zal de Grote Onbekende stellen als hij U in een café of op een terras aantreft met een glas bier. Een juist antwoord beloont hij met zes fraaie glazen. En mocht U het minder goed weten wat we ons nauwelijks kunnen voorstellen dan troost hij U met een luxe flesopener. U glimlacht. Ge weet het immers welEen goed biertje moet koel en helder zijn, zonder bijsmaakjes en zó vakkundig in een zorgvuldig behandeld vetvrij glas worden geschonken, dat de manchet gaaf en romig wit er als een beschermend dekseltje bovenop blijft tot de laatste verkwikkende teug. Als ge een dergelijk antwoord geeft, staan de glazen practisch in Uw kast. Wacht dus rustig af onder een biertje, natuurlijk Maar melk is tevens voor klein en groot het voedsel dat de gezondheid uitnemend beschermt. •k Men leze ook de publicaties over melk els „beschermend" voedsel van het Voorlichtin|sbureau van de Voedingsraad. Neem iedere dag per 4 personen ten minste 3 liter melk, karnemelk, pap of yoghurt tezamen.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 8