KETELBINKIEKRANT BRANDPUNTEN ADVERTEREN EIGEN KRANT VADERDAG 1 F. P. H. van Dalfsen HEKO levert GEMEENTELIJKE PUBLICATIES geëmployeerde VENSTERGLAS Zondag ITENBERG 6 r Woensdag 13 Juni 1951 Er zijn 3 manieren om een goede kippensoep op tafel te brengen: Vang, slacht en pluk een kip en volg daarna de aan wijzingen van het kookboek Bestel een kip bij de poelier en handel daarmee (met die kip!) als hier boven Koop een pakje LIEBIG „CHICKEN Kippenbouillonsoep! De eerste methode is niet zo kostbaar, maar zeer tijdrovend en biedt bovendien enig risico; de tweede kost wat minder tijd maar veel meer geld; de derde is de ideale Het een pakje LIEBIG „CHICKEN" (het beste van Mrn. de kip) hebt U in een ommezien 4 borden geurige, voedzame kippensoep (met vet), een soep die U /v de meest verwende fijnproever kunt voorzetten. Kies de goede, veilige manier en vraag Uw JT winkelier met nadruk om LIEBIG „CHICKEN" in het groen-gele pakje. product S0f/> y 45 ct. 4 per pakje j Jn één tcoord fantastisch CIRCUS ONDER WATER j^^^Töop^evraagdJ Te koop; motorbakfiets J.L.Oin goede staat, H. Buitink, Slichtenhorst 21, Nljkerk. Te koop aangeb. Gramofoonplaten. Zowel tn populair als klassiek vindt U grote sortering bij Mu ziekhandel C. v. Wijngaard. Langestraat 72. Tel. 6225. Pracht bijverdienste. We gens omstandigh. ter over name aangeb goed rende rend rijwielstalling, rijwiel verhuur. gereedsch. enz. te Amersfoort. Ook genegen te ruilen tegen iets pas sends. geen woning maar wel kamers beschikb, Prijs 2000Br. Boekhandel De Weille, Amersfoort. Te huur gevraagd Jongelui, die wensen te trouwen. zoeken woon ruimte te Amersfoort Br. no. 5435 bur. v d. blad. Te huur aangeboden Bruidskleding te huur. Rouw- Trouw- en Avond kleding voor Dames en He ren. Maison Steenis. Stein- laan 58. Zeist. Tel 2784. Vacantietijd Solextijd! De nieuwste Solex f 0.75 per uur. 6.— per dag. Solex- Verhuur-Centrale Bredauw. Berkenweg 22. Tel. 4808. Bespreekt tijdig. Personeel gevraagd Coöperatie - Gem. Belang, vraagt nette bakkersleer ling (geen wijk) van 1417 jaar. Aanmelden kantoor O. Soesterwcg, hoek Ane moonstraat. American Cleaning Service. voor broeken-persen 0.50. Het aangewezen adres voor verven en chemisch reinigen. Krommestraat 41. Tel. 3957. Agentschappen: Roerstraat 8 en Vermeerstraat 44. Nieuw bekleden van meu belen. Goed, billijk en vlug. Grote sortering meubelstof fen en prima kwaliteiten. Meubilering „Onze Woning", Leusderweg 161. Tel. 6362. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf- plaat- en balkijzer bij Firma B. Zwaaf Zonen, Amersfoort. Tel. 5226. Schoenvcrgroten tot 2 ma ten, altijd succes. Schoen en tassenreparatics, vlug en billijk. Let op het juiste adres: Van Maanen, Soes- terweg 214 Tel. 6093. Radio Drcsselacrts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 145.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9. Telefoon 5772. Uw stofzuiger defect? Stof zuiger Service repareert en stelt gratis andere stofzui ger beschikbaar Alb. Cuyp- straat 32 Tel. 3430. Mevr. Franken. Psychome- triste (Helderziende), met jarenlange ervaring, wonen de te Utrecht. Vleutenseweg 279 bis. telef. 21704. „Houdt spreekuur" a s Donderdag 14 Juni van 2—8 uur in het Volksgebouw. Snouc- kaertlaan 11. Voor Rüwiclen of onder delen slaagt U altijd bij: Van Rijssen's Rijwielhandel v/h Kamperman. Kamo 4. Tel 6952 Amersfoort Moffelinrichting J. Verhoef Muurhuizen 30 Amersfoort. Voor moffelwerk op elk ge bied. Geen vertegenwoordi ger of commissiehandel. Lessen Autorijschool A. van Nlc, instructeur KNAC en ANW B. Inl. Lissone Lindeman. Amersfoort. Tel. 5037 of 3862 Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. InstructeursopleidiDg. Auto rijschool J. v. Miltenburg. Vermeerstraat 131. Tel. 4736 Autorijles per les f 4. Diversen Short-Wave. het ideale kapsel voor de zomermaan den. Prijzen vanaf 7. met en zonder toestel. Joh. Heynen. Arnhemsestraat 13. Eén ding is zeker: bij Ar- chifoto slaagt U beter! (Spe cialisten in bruids- en kin derreportages), Rubensstr. 79. Tel. 3070. Naaimachines. Mevr. laat Uw machine repareren door vakman met 20 jaar fa- briekservaring. Even be richt; Mak. Kapelweg 38. Naar het Circus? Wij blij ven open tot 12 uur n m. Rijwielstalling Hellestraat 6. naast Bontwerkerij Alas ka Tel. 5045. Coupeuse vervaardigt dames- en kinderkleding. Ook veranderen en pas klaar maken. Celsiusstraat No. 24. Hoektax dag en nacht geopend. Alleen St. Rad- boudstraat 10. Tel. 6004. IN UW rriajr doe het juist Vraag gratis advies ISNOUCKAERTLAAN 7 AMERSFOORT UTRECHT Te koop gevraagd Inkoop oud «oud cn zilver bij Esmann, Steenweg 8. naast dc Buurkerk, ontvangt u de hoog ste prijs. Wij geven dc hoogste prijs voor oud goud en zilver. Ju welier C. v. Dijk. Steenweg 39. WIJ kopen alle soorten lompen en metalen, tegen de hoogste prijzen. A. Prozec. Vleutense weg 49. tel. 10631. Utrecht. Te koop gevraagd uitsluitend voor belegging heel huls of onder- en bovenhuis, tot een bedrag van 10.000.Aanbie dingen no. 620 bur. v. d. blad Goede Duitse plano gevraagd. Brieven liefst met prijs en merk onder no. 3837 bur. van dit blad. Te koop aangeb. Plano, Duits kruissnarig instru ment. merk ..Adolf Lehmann". in notenkast. met voll. garantie. Billijke prijs. Bet desgew. in overleg. H Molenbeek. Aster straat 7. Utrecht. Tel. 23525. 1 kinderwagen, 1 kinderstoel, 1 wieg. alles in goede staat. Te bevragen Griftkade 1 bis A. Te koop goede Duitse plano, merk Weissbrod. bruin noten. Prijs I 700,Brieven onder no. T-8105, Adv. Bur. Alta, Paus- dam. Hout - Hout - Hout. Te koop alle soorten timmerhout, zeer billijke prijzen. Te bevragen terrein Liesbosweg, einde Vcrl. Hoogravenseweg. Tel. 19501. Hondenvrienden. Honderden halsbanden, lijnen, kammen borstels, regenjasjes, letterlijk alle hondenortikelen. Trimmen knippen, wassen. Liefdevolle behandeling. G Snoek. Biol Cand.. Bern. Wcerd OZ 6. Te koop: nieuw blauw kamga- ren pak met fijn streepje, niet gedragen Prima stof en maat werk Gewone maat. Maas- strait 53. I Old Flnfsli clubs, met tafel schemerlamp cn kroon. Grote eiken ulttrektafel. G Mechelsc stoelen. Chinese bank met 2 fauteuils. Dames schrijfbureau tje. Mechelse kapstok, eiken linnenkast. 2 persoons eiken ledikant met spiraal. Emaille wcckketel met 70 flessen. Kof fer Tegen billijke prijs Bern Wcerd O Z. 39. Goed onderhouden kinderwa gen met z.g a.n. bedje en sicr- kussen f 35.Merwcdestraat 10 bis A. Na 6 uur Te koor» 98 cc motorrijwiel klein defect. Tegen elk aanne melijk bod. 's Avonds na 7 uur Lijupadstraat 7. Te koop Mulde-Mangel. Electr aandrijving. posverwarming n.ct afzuiging. Tegen billijke nnjs Brieven onder no 3831 bur v d. blad Verven en Lakken Olieverf. Prima vooroorlogse glansverf f2.65 p. kg Even eens op zuivere vooroorlocse basis: grondverf, standverf. .Ta- panlakken. blanke lakken enz Onze verven komen uit eigen fabriek en worden voor U op Ike gewenste kleur gebracht, Aangewezen adres voor H.H schilders en wederverkopers Erkend verffabrikant door het Rijksbureau Chemische Pro ducten. Gron. Electr. Verffa- brlck B. Kuipers. Vleutense weg 118 Utrecht, telefoon 10809 Stop! Is uw rijwiel op, dan naar Freek Trapman die levert op gemakkelijke betalingsvoor waarden. Grote keuze. nette bediening. Jacob van den Borchstraat 47 en 47bls, tele foon 15226 en Willemstraat 36. Meubelen BIJ Zleleman. Voorstraat 26. Utrecht, vindt U een pracht sortering bankstellen en clubs Voor ln- en verkoop van prini3 meubelen dan naar J. J- Zielcman. Voorstraat 26. Tele foon 16985. Stel niet uit tot morgen en blijf niet langer zitten inet ka- DOtte en slappe of beschadigde meubelen. Wij repareren uw meubelen tegen uiterst lage prijzen. Oqk leveren wij U complete huiskamers enz. te gen Fabrieksprijzen. Meubel fabriek S M F.. Lange Lauwer- -traat 18. Utrecht. Voor taxeren van meubelen naai J J. Zieleman. Voorstraat 28 Telefoon 16935. Utrecht. Radio en Gramofoons -.jclio Jaarsveld biedt U een uitgelezen collectie Philips Erres. Fridor apparaten. Beta ling in overleg. Binnen drie maanden betaald, geen kosten Wij ruilen gaarne Uw oude radio in Ook verkoop van stofzuigers, electr. apparaten, gram.platen en plck-up instal laties. Verhuur geluidsinstalla ties. Weerdsingel OZ. 1. Tele foon 19836 Na 6 uur 24156. Geen huur, maar in 1 jaar Uw eigendom, FridorWaldorp stofzuigers f 167.Bet. 12 maanden van f 13.02. Radio Centrum. Tel. 19636. Vinkenb.- siraat 4—6. Textiel Dubbele dames cn herenpopo- linc regenjassen Colbertjasjes vanaf f 15.50. Militaire en ci viele pantalons. Goedkope cos- fuums enz. Emzed. Lijnmarkt 28. j Permanent Wave Dames opgelet! „Helios" stoom permanent reclameprijs 1 6.— en 7.50. .Nieuwste „Indola Universal". Tiéde 12.50 Bin nen verwarming. buitcnverwar- ming. voorverwarming 10. Met en zonder bespreken. Mai son „Beatrix". Amsterdamse- straatweg 163, Utrecht. Met modieuze apprèt. Perma nent-Wave. bruidskapsels, blon deren. verven. Gediplomeerd kapper. Maison Jos. v. d. Laan Bcmuurde Weerd 11. telefoon '8032. Utrecht Kunstgebit reparatie] Kunstgebit reparatie-Inrichting Oudwljk. Tel. 12330. Spoedrepa- ratics binnen enkele uren ge reed. ook goudwerk. W. C. Bunschoten, thans Kerkstraat 4. bil Nachtegaalstraat. Utrecht. Kunstgebit-Reparatie Spoedge val enige uren. Geopend van 3 toi 3 uur (ook Zaterdags). Eerste in Oudwljk. De Bouter uitsluitend tegenover school Ouöwijkerdwarsstraat 134, bus lijn 2. Utrecht. Verhuizingen en Transporten Verhuizingen, transporten van nuds bekend fa. wed G. v. d Brink en Zonen. Goedcstraat 114—116. Telef. 12303. Utrecht Erkende meubeltransporteurs. Vakkundig, vertrouwd, billijk Chris de Hoop. Verhuizingen. Vervoer van piano's en brand kasten Korte Smcestraat 22 a. Utrecht. Tel 17089. Ruilen D.K.W 1938 als nieuw 97 cc tc ruilen voor zij- of kopkleppen De Wetstraat 3 bis. na 8 uur Psychometrie Mr. Michael, psychomctrlst, Singeldwarsstraat 3 bis, houdt om gezondheidsredenen tijde lijk geen spreekuur. Lessen Voor slaggitaar. Hawailan-gl- taar en alle andere tokkelin- strumenten naar Muziekinsti tuut Reeskamp Nu beginnen betekent van de winter kunnen spelen. Aanmelding en inlich tingen dagelijks. Leietraat 3bl$ telefoon 19160 Diversen Even neuzen. Helsen Sr. Spe ciale Reparatie-inrichting voor Haarden. Kachels. Fornuizen. Laat uw- vérwarmings-appara- ten door een vakman schoon maken en zo nodig van nieuwe onderdelen, voorzien. Wij be lasten ons met het onafbrand baar moffelen van haarden en haardkachels. Let op het juiste adres. Heisen Sr. Alléén geves tigd Rozenstraat 11 bij de Jacobsstraat. Telefoon 17618. Iets nieuws. Kantefbéd 1-pers. 49,75. 1-pers. 62.50. geèn vastzetten van poten, met ga rantie. Reiswleg te huur 1. per dag. „Het Beddcnhuls". Tel. 16317. Damstraat 1315. Utr. Dupro.... sterker en goed koper dan leer! Hcrenzolen f 3.95. dameszolen f 3.45. kin dermolen f 2 95 Alléén bij J. V. d Brul Zn. gedipl. schoen- herstellers. Kapelstraat 21—23, Tel 17880. Halen en bezorgen. Huize -Mara, verhuur gelegen heidskleding. Elegante toiletten voor bruid en bruidsmeisjes. Vraagt prijs. Amsterdsmsg- straatw'eg 414. bij de Waterto ren. Telefoon K 3409383. Klnderrljwlelzltjcs. Luxe rij wielmandjes. Tuinstoelen'1 „De Speciale Mandenwinkel" levert Iets goeds. Bemuurde Weerd Oostzijde 51 (Tegenover „De Korenschoof"). Vakkundige re paratie Inmatten van gaatjes- en blezen stoelen. Stofzuigers vanaf f 50i^tet garantie. Betaling vanaf f 1 per weck. Vraagt bezoek van onze vertegenw'oordlger. Firma P Elzcrman. Lijnmarkt 8. telc- :oon 11628. Belastingaangiften en reclames accuraat en deskundig behan deld. Boekhouddienst P. v. d. Hijden. Accoutantskantoor. Justus van Effènstrant 19bis. Utrecht Telefoon 12203—20761. voorheen Achter de Dom 10. BIJ Den Daas kopen, ls goed gekleed lopen. Wij leveren U de beste kleding tegen scherp concurrerende prijzen. Steen weg 12 Utrecht. 3 nette Jongens 1820 jaar. zoeken kennismaking met 3 nette meisjes. Brieven aan S. van Os. I. E- Pcnraadstraat 329, Maurik (Gld onder no. 266. Vulpen kapot. - Breng hem bij ons. U krijgt hem weer als nieuw terug en vakkundig ge repareerd. Zuldam's Kantoor boekhandel fa. M. H. Mostert, Voorstraat 44. Uw naaimachine defect? Wij repareren bij U aan huis van af 50 cent onder garantie. Overal te ontbieden. C. Vosse. Adelaarstraat 98 bis. Uw oude of defecte klok niet wcg doen. U maakt al voor f 9 75 met een flcctrisch jn- bouwuurwerk van magazijn Elcctra, Potterstraat 2a. een geheel moderne electnschc klok er van in drie minuten. Te koop gevraagd alle soorten machines en electromotoren. H. v. d Kreeft. Haverstraat 22. Telefoon 12679. Lederen kleding. Ook maat werk .repareren, verven, in vetten. Nu binnen één week klaar. Snatager. Oudegracht 242. Utrecht. Tel. 11786. Laat uw gestoffeerde meubelen opnieuw hekleden, rechtstreeks aan de fabriek. Vraagt vrijblij vend prijsopgaaf Club-Meubel fabriek H. J. Huygen, Qrut- tersdijk 32C, teloXoon 17884. N.V. PHILIPS' GLOEILAMPENFABRIEKEN EINDHOVEN Ter opleiding tot: a. werktuigbouwkundig tekenaar-constructeur b. radioservice technicus kunnen enkele jonge krachten worden geplaatst, die in het bezit zijn van het diploma 5-jarige H.B.S.-B of Gymnasium B, behoorlijke cijfers voor de exacte vakken hebben behaald en over practische aanleg beschikken. Sollicitatiebrieven met volledige gegevens omtrent leeftijd, opleiding, alsmede afschriften van cijferlijsten te richten aan de Afdeling Personeelzaken, Willem- straat 20, Eindhoven, onder P. 5159 „A" of „B". Het nieuwe nummer van de AMERSFOORT volledige verhalen „De Loden Verrader" „In handen der Pygmeeën" „Pimha, de waaghals41 Voorts zyn weer alle oude beken den aanwezig, zoals Oscar. Belinda en Wilde Annie. Rode Stier. Ro land. de prins van het Woud. Ketelbinkie. Peter Dom. Sneeuw vlok en niet te vergeten Kick Wilstra. de wondermiddenvoor. Verder een vrolijke voorplaat. Jongens en meisjes, zorgt ervoor, dat je dit nummer in je bezit krijgt! Het is verkrijgbaar bij de bezorgers van dit blad. GEVESTIGD: Specialist voor rheumatische ziekten. AMERSFOORT Anna Paulownalaan 27 Tel. 4457. Spreekuur; Woensdag 9—10 op Polikli niek Lichtenberg. Tel. 5845 houten woningen - land huisjes - week-endhulsjes garages - landbouwschuren - kippenhokken en alle hou ten gebouwen Fa. HEKO eierbiscuitje, aao €éo kant bestrooid tnet kristal suiker. Uitstekend voor babies om op te knabbelen. Juist voor ben is alleen het beste goed genoeg. 100 gram 48 ct. Vraagt 2e vooral van VERKADE! Op de gemeentelijke aanplakborden is aangebracht de bekendmaking, betreffende de gunstige beschikking van Burgemeester en Wethouders van Amersfoort op het ver zoek van Van Slooten's glas- en verfindustrie C.V. alhier om vergunning ingevolge de hinderwet, tot oprichting van een verffabriek in perceel Nijverheidsstraat 50 alhier. Op de gemeentelijke aanplakborden is aangebracht de bekendmaking, betreffende de gunstige beschikking van Burgemeester en Wethouders van Amersfoort op het ver zoek van H. W. KUYF alhier, om vergunning ingevolge de hinderwet, tot uitbreiding van de bakkerij in perceel Soesterweg 299 alhier. Groot afscheep- enveembedrijf in Indonesië zoekt bij voorkeur stuurman grote vaart, niet ouder dan 28 jaar. Sollicitaties onder Inzending ven afschriften van diploma's en getuigschriften, alsmede 2 pasfoto's, uitsluitend schriftelijk ie richten aan de NEDERLANDSCHE HANDEL - MAATSCHAPPIJ. N.V. Tweede Afdeling, Amsterdam C. verschijnt over enkele dagen en staat van begin tot eind weer vol boeiende verhalen. Pr\js slechts 20 cent Onderlinge Brandwaarborg -Maatschap p \j „NEERLANDIA" Corn. Jolstraat 1 - Haringkade 163 Schevcningen JAARLIJKSE ALGEMENE VERGADERING op Zaterdag 16 Juni 1951, des namiddags 2 uur in Hotel „WITTE BRUG". Badhuisweg 251. te 's-Gravenhage. Ir P. BAKKER SCHUT. Preso-Comm. Ir P. BAKKER SCHUT. Pres.-Comm. 1653. Hef ging allemaal zo vlug in zijn werk, dof ik volkomen overrompeld werd. Knots en Knars wierpen een tafelkleed over mijn hoofd, ik worstelde in de plooien, maar voor ik mezelf een beetje lucht kon verschaffen gooiden de slimmerds een touw om me heen, trokken het aan en maakten met een dubbele knoop een pakketje van me. Knots trok het touw goed aan en trok het kleed van mijn hoofd weg, zodaf ik het hatelijke gezicht van de lange Knars kon zien. „Haho", gierlachte die knoop: „Wat een verrassing! Daar hebben we zowaar Ketelbinkie, die ons midden in Amerika komt opzoeken. Aardig, dat je je oude vrienden niet vergeet, krielkip. Reuze gezellig. Hebben we je even aardig ontvangen? Je zit er warmpjes in zo, haha!" „Maak die touwen eens los, slieraspergel", gromde ik: „Dan zal ik je hoofd eens achterstevoren zettenl Ik heb Bolle Boos al gewaarschuwd voor jullie manieren, meneertje!" „Jaja," stamelde Bolle Boos aarzelend: „Hij zeg» dat jullie boeven zijn, meneer CnaarseJ Is dat zo. Dan zal ik je een klap geven en..." „Ben je mal," siste Knars de grote man toe: „Die kwajongen heeft je wot wijs gemaakt! Dat is Ketelbinkie, een van de ergste kattenmeppers, die er bestaat. Pas maar op je poes, dat jong is gevaarlijk!" Het gezicht van Bolle Boos betrok en hij keek lelijk in mijn richting. Ik kreeg geen tijd om hem uit te leggen, dat het allemaal leugens waren, want Knars had de hele tijd het woord. „Onderkruipsel," snauwde hij me toe: „Je wilde zeker de boel weer in de war sturen hè? Zal niet gaan jongetje, dit is je reinste huisvrede breuk; ik laat je door de politie weghalenl" GROTE SORTERING GESCHENKEN: SCHERPENZEEL (Gld.) STATIONSWEG 353 (Tel. 265—K 3491). DASSEN moderne dessins 1.95, 2.95, 3.95 AMERSFOORT Terrein aan de Hellestraat SLECHTS 4 DAGEN Gala Openingsvoorstelling Vrijdag 1 5 Juni 20 uur Zaterdag 16 Juni 2 maal 1 4 en 20 uur Zondag 1 7 Juni 20 uur Maandag 18 Juni 20 uur Voorverkoop steeds 2 dagen van tevoren van Woensdag 13 Juni af bij Sigarenma gazijn Bokking Jr.. Lange straat 80, telefoon 6614, en van Vrijdag 1 5 Juni, des morgens 10 uur af aan de circuscassa. In de middagvoorstellingen met het volledige avond programma betalen kinde ren op alle rangen halve prijzen. Bezoekt onze menagerie met dieren uit alle wereld delen en het negerdorp van PRINCE KARI-KARI en zijn SOMALINEGERS; geopend iedere dag (met uitzondering van de openingsdag) van 10 tot 1 8 uur. RIEMEN 1.50, 2.75, 3.25 ZAKDOEKEN 0.95, 1.35, 1.50 SPORT-SHIRTS 12.50, 15.50 kfoorudcei

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 6