Hans Dekkers kampioen van Nederland op de weg Wim Slijkhuis in tempo-slag door Harting verslagen Onze Daviscup-ploeg met 1-4 uitgeschakeld HUIB HOLSTEYN RIJWIELSOLEX HUIB HOLSTEYN Bondsploeg-Degenfors oninteressant cluel (2-1) Van Est en Wagtmans in machtige sprint geslagen DE STILSTE Sportbijlage DAGBLAD VOOIt AM E 1ISFOOHT SENSATIE VAN DE OLYMPISCHE DAG W. Duitsland slaat België voor dc Davis Cup Sprint om Nederlands kampioenschap Cauberg slopend in broeihitte Philippino 's zwichten alleen voor Van Swol-Rinkel Droevige beslissings partij van Linck Dames Sportjasjes 32.50 Witte motoreaps 3.20 Stofbrillen vanaf 1.40 UTK.STRAAT 28 AMERSFOORT. uit voorraad leverbaar. NOG STEEDS HULPMOTOR! Komt U eens praten met UTK.STRAAT 28 Amersfoort. Maandag 18 Juni 1951 (Van een speciale verslaggever) AMSTERDAM. Olympisch Stadion. Wim Slijkhuis, na tionaal en Europees kampioen op de 1500 meter, is in een op windend tempogevecht door de AAC'er Hans Harting ver slagen! Deze sensatie maakte de athletiek tot de hoofdschotel van de Olympische Dag. Want de voetbalwedstrijd tussen een Nederlands Bondselftal en de Zweedse club Degerfors (21) die dit oudergewoonte had moeten zijn, werd een teleurstelling, zoals die op de „mooiste sportdag van het jaar" wel heel zelden voorkomt. Degerfors slaagde er niet in, de zwakke indruk, die het Woensdag al in Rotterdam maakte, te verbeteren. En de spelers, die voor het Bondselftal gekozen waren, blek enzo zeer aan een lange voetbalvacantie tpe, dat de door beide teams gespeelde wedstrijd slechts in schaarse mo menten interessant werd. Fanny Blankers nog onweerstaanbaar Dit nam niet weg, dat de twaalfde Olympische Dag. die zich mocht verheugen in schitterend weer, be zoek van het Koninklijk Huis, de ministers Drees en Lieftinck en meer dan 50.000 andere belangstellenden, wel geslaagd mocht heten. Na een uitbundig applaus voor H.M. de Ko ningin. prins Bernhard en prinses Beatrix, klonk klokslag half twee het Wilhelmus en even later het: „Gymnasten. voorwaarts mars!" Wéér klaterde het applaus op, toen in smetteloos wit gestoken turners de vaandels in geel en groen en rood van hun bonden en verenigingen binnendroegen. Vierhonderd heren turners vervolgden met een korte serie vrije oefeningen, die inderdaad een joyeuze opening van deze sport dag vormden. Wanneer we op de voetbalwed strijd terug zien, verschijnt als enig moment van spontane geestdrift en vreugde, het tweede doelpunt van Van der Kuil voor het oog, waarmee de jeugdige VSV'er, enkele minuten voor het einde de 2—1 overwinning tot een feit maakte. Het was een vol komen verrassing voor de verdedi ging der Zweden, die twee seconden eerder met succes een aanval had af geslagen; voor de uitstekende doel man van de gasten vooral, die men zonder enige twijfel de beste man van Degerfors kon noemen. Het was een schot, zo fenomeneel hard, zo gaaf en met zoveel élan van ruim dertig meter afstand hoog in het Zweedse net geplaatst, dat het de vijftigduizend in de zon doezelende toeschouwers met één slag deed wakker schrikken. Toen was het voetballen bijna afgelopen. Het voor een zo groot publiek spe len was voor de gasten uit het kleine midden-Zweedse plaatsje Degerfors geen reden om beter voor de dag te komen dan Woensdag, zodat men mag aannemen, dat de oude club van Nordahl (die met enkele invallers verscheen) het ook niet zo veel be ter kèn. Behalve de voortreffelijke, zij het in weinig fraaie styi werken de doelman Tinglöf, waren er geen spelers van klasse in dit elftal te ontdekken; althans werd die klasse niet getoond. Het bondselftal telde vier interna tionals: Terlouw, Biesbrouck, Snoek en Groeneveld, doch men kon moei lijk beweren, dat zij de kern van de ploeg vormden. Terlouw was dit uiteraard wel van de verdediging, waarin doelman Van Raalte be trouwbaar, doch Bruggeman «Ensch. Boys) en Odenthal (Haarlem) nog allesbehalve safe waren. Van de kanthalves kwam naar onze mening de VVV'er Klaassens (vooral aan vallend!) ditmaal boven het peil van Biesbrouck uit. In ons aanvalskwin- tet was van teamwork vrijwel geen sprake. Men zag in de aanvang han dig spel schijnbewegingen, drib belen, r&ak plaatsen van Van der Kuil. enkele goede schoten van Groeneveld. die of over gingen óf door Tinglöf onschadelijk werden gemaakt en hard werken van Snoek, dat door pech en onjuist spelinzicht echter weinig effect had. De NAC'er Van de Langenberg faalde in dit milieu als middenvoor. Quaadvliet (BW) kon evenmin zUn clubvorm demonstreren. In de saaie eerste helft bleef men van doelpunten verstoken. Na de rust werd het zelfde fantasieloze spelletje voortgezet, waarbij midden voor Jakobsson in de negentiende minuut voor een verrassing zorgde met een energieke doorbraak en een crosspass. waaruit rechtsbinnen Lars- son ineens kon scoren (01). Het had een zwak gejuich tot re sultaat. Al spoedig was het „Vruch tenlimonade!" van de obers weer de enige opwekkende roep in het sta dion. De gelijkmaker droeg al weinig bij tot het opwekken van enthousiasme. Want die ontstond na 36 minuten uit een directe vrije trap. genomen door Van der Kuil. wegens het 1 stap bui ten het strafschopgebied treden met de bal door keeper Tinglöf (1—1). Meer vreugde beleefde Van der Kuil aan zijn tweede doelpunt, vlak voor het einde, dat hem mèt zijn spel van de laatste maanden stempelde tot een serieuze candidaat voor het Nederlands elftal in het volgende seizoen. Geen „eeuwige" tweede Han Harting moet van zUn over winning op Slijkhuis in de 1500 me ter-race wel bijzonder veel voldoe- GEEN „EEUWIGE" TWEEDE maar eerste! is Hans Harting in de 1500 meterrace met Slijkhuis, die op de Olympische Dag werd ge houden. i nlng hebben gehad. Nu dus eens niet de „eeuwige" tweede. Toch zal deze hardwerkende athlcet de weten- i schap in zich meedragen, dat hy met zijn schitterende zege Slijkhuis nog lang niet voorgoed heeft verslagen! Want Slijkhuis is op het ogenblik verre van zijn topvorm. Aan de an dere kant weet de nationale kam pioen nu, dat hij op dit loopnummer ernstig wordt bedreigd. Door de man, die geen „sprint" heeft. Neen. geen korte. Maar wel een lange! Dat wil zeggen, dat de AAC'er een tem poloper bij uitstek is. Hij toonde het Zondagmiddag met een felle start, die hem onmiddellijk aan de kop van het peloton en al snel tien. twintig meter daarvór bracht. Slijkhuis liet hem gaan, volgde bedachtzaam de concurrent, die hij minstens even ge vaarlijk. zo niet gevaarlijker achtte, dan de Engelsman Eyre, die in twee de positie lag. Intussen bleef Harting zijn krach ten ten toon spreidden; met lange, lenige passen: 2 min, 2 sec. over de 800 meter. Slijkhuis ging twijfelen. Moest hij de aanval op Harting aan de Engelsman overlaten, zodat hij later zelf,, gelanceerd, het tweetal nog voorbij zou kunnen? Of zou hij, voor het te laat was. zelf het offen sief openen? Slijkhuis besloot tot het laatste. Te laat! Want in de res terende tweehonderd meter kon zelfs Slijkhuis het tiende van deze afstand, die Harting voor lag, niet meer inlopen. Slijkhuis sprintte als een razende, maar zijn vertrouwen in dit wapen was te groot geweest. Met energie verslindende kracht gre pen zijn spikes in de sintels, namen zij snel een deel van de achterstand terug, vijf, tien, vijftien meter. Maar de donderende ovatie, die in de are na neersloeg, gold ditmaal zijn ri vaal Harting, die met een voorsprong van ongeveer twee en een halve me ter het eerst zijn borst over de fi nishlijn schoof. Tijd 3 min. 52.6 sec., de beste tijd van het jaar. Slijkhuis 3.53; derde Eyre 3.53.2; vierde Stada (DOS) 3.57.6! en vijfde Seeuwen. Fanny for ever! De hoofdnummers bij de dames wa ren de 100 meter en het nummer 80 meter horden, waarin Fanny Blan kers wederom excelleerde en na tuurlijk ook zegevierde. Zij heeft nog altijd haar fenomenale snelheid en de wonderlijke souplesse die haar veel jon gere rivalen nog steeds niet kunnen benaderen. Fanny won de 100 meter met ongeveer vier meter voorsprong ln de voor haar matige tijd van 12.2 sec. (2. mej. Brou wer (Celebes) in 12.7 en 3. Xenla Stadt —De Jongh (Sagltta) in 12.8). Veel duidelijker was het verschil op de 80 m. horden, waarbij Fanny haar pas gepermanente krullen al na 11.6 sec. over de eindstreep stak. waarmee zij 0.6 sec. boven haar wereldrecord bleefl Reden genoeg dus om met vertrouwen de Olympische Spelen van Helsinki te gemoet te zien. Mej. Hendriks (GAC) beëindigde de hordcnloop ln 12 6 sec. en Hcnny van der Kade—Koudljs ln 12.7 sec. Nieuw op de Olympische Dag was de 4 x 400 meter estafette, waarvoor een sterke Engelse ploeg was overgekomen (Hlggins. Lewis, Pugh en Seott), die het nummer ook glansrijk won ln 3 min. 19 sec. De ploeg van do AAC met Bakels. De Kroon. Nusse en Schmidt legde beslag op de tweede plaats ln 3 min. 21 sec., waarmede het Nederlandse clubrecord werd verbeterd. (Oud record 1938, Trekvogels 3 min. 21.8 sec.). Uitslag 400 meter heren: 1. Pugh (En geland) 48.3 sec.; 2. De Kroon (AAC) 48.9 sec.; 3. Hofmeester (Pro Patria) 50 sec. 200 meter: 1. Lammors (AV *45) 22.2 sec.: 2. Lewis (nEgeland) 22 2 sec.; 3. Wilkinson (Engeland) 22 3 sec. 800 meter: 1. Morley (Engeland) 1 min. 55 4 sec 2. Wolsink (Parthenon). 3. Mcybrogh (Slomo). De wielrenners De wielrenners brachten een drietal spannende sprintserics. waarvan Bonte koe. Schotman en Van Gelder zich in de finale plaatsten. De veteraan Van Gelder zette zijn eindspurt veel te vroeg ln. kon niet verhinderen, dat hij op het laatste rechte eind werd ver slagen: 1. Bontekoe (12.2); 2. Schot man (Amsterdam). Bontekoe plaatste zich tweede (met zes punten) ln een klassementsrit (12 ronden met 4 klassementen). Winnaar was Kleefstra met 7 punten. derde ReUnders met 6 en vierde Muys. even eens met zes punten; vijfde Kooyman met vijf punten. Behalve Zweden en de Philippij- nen heeft West-Duitsland zich reeds in de halve tennis-eindstrijd van de Davis Cup Europese zone geplaatst. De Duitsers wonnen mot 3—2 van België en komen nu uit tegen de winnaar van de wedstrijd Italië Polen, waar de stand 1—0 voor Ita lië is. Cucelli sloeg hier Piatek met 3—6 6—0. 6—2. In het beslissende enkelspel van de wedstrijd West-DuitslandBelgië won Von Cramm met 60,62,3—6 6—3 van Brichant, waardoor de stand 3—1 voor de Duitsers werd. In 't laatste enkelspel won Washer (België) met 36, 63, 8—6, 6—3 van Buchholz. Nader vernemen wij dat ook het tweede enkelspel van de ontmoe ting ItaliëPolen een Italiaanse zegen opleverde, zodat Italië thans met 20 leidt. Del Bello (It.) sl. Radzlo (Polen) met 7—9 6—3 7—5 6—2. Dames-turnploeg naar Oostenrijk AMSTERDAM. De samenstel ling van de Nederlandse damcsploeg voor de landenwedstrljd keurturnen Oostenrijk—Nederland op 7 en 8 Juli te Klagenfurt luidt: Tr. Cornelisse—De Wit (Bato) Haarlem; H. A. Gerrietscn (Kracht en Vlugheid) Utrecht; G. Heil—Bon net (VGV) Varsseveld; B. Hoekstra (Quick) Huizum; J. A. Kampen Tonneman (ESCA) Arnhem; H. Krul, v. d. Nolk, v. .d. Gogh (Donar) Den Haag; H. Loskamp Paesens (DOS) Amsterdam; S. Muskee (Vlugheid en Kracht) Enkhulzen. Hans Dekkers, de nieuwe Neder landse kampioen op de weg, be klimt soepel en sterk de Cauberg. (Van onze sportredacteur) VALKENBURG. Zondag. De jonge Eindhovenaar Hans Dekkers heeft vanavond zijn naam geschreven op de lyst van Nederlandse kampioenen op de weg. In een prachtige lange eindsprint met Wagtmans en Van Est, die de duizenden rond dc finish op do Oud-Valkenburgerweg als écn man overeind bracht, greep deze Brabander, met 216 km. en 22 slopende Caubergen in de soepel draaiende benen, onstuitbaar de titel. Een verrassende ontknoping van een gevecht, dat door een dappere, maar overmoedige Wagtmans in de dertiende ronde was begonnen tegen een sterke groep van acht, die byna 70 km al haar macht en souplesse moest inzetten om hem in tó lijven. Het scherpe tempo van de achtervolging in een broeiende hitte had echter het krachten reservoir van deze groep aan getast en dat van Voorting, Janssen en Vooren vrijwel leeggezogen. Zij vielen terug. In de laatste bestijging van de Cauberg vluchtte Wagtmans weer weg, maar in zijn felle begeerte naar de kampioens trui ging Van Est mee en ook Dekkers joeg kwiek als ecf! gems naar de top. De knappe rouleur Peters en de sterk rij dende jonge prof Thijs Roks misten de aansluiting. Een vlammende spurt schonk Dek kers de overwinning met Est op de tweede en Wagstmans op de derde plaats. Voor hen Ruitersport Hst Nederlandse team won de ruiter- wodstrijd van Bolgië met 12 tegen 25 strafpunten. De resultaten waren: 1 J. Rijks (Rot terdam) met „Master", 0 fouten. 101 3.5 sec.; 2. Ritm. b/d. J J Gruppelaar (Ede) met „Romanichel" 4 fouten. 108 sec.: 3. A. Wolf (Den Haag) met ..Star light" 8 fouten. 88 2.5 sec.; 4. J Hoff mann (België) met „Orval" 8 fouten. 97 3 5 sec.; 5. R. Neve de Mevergnles (België) met ..Samba" 8 fouten. 104 sec.: 6. Van Hoecke (België) met Audacleux" 9'A fouten (waarvan V» tijdfout) 125 sec.; 7. R. Moonens (Bel gië) met ..Dolly" 11 fouten. 117 1.5 sec.: 8. W. J. Hendrlkckx (Grathem) met ..Byjou" 12 fouten. 90 4 5 sec.: 9. A. Timmer (Den Haag) met „Zwarte Plet" 12 fouten. 99 15 sec.; 10. G. Du Bbls (Belgi-sï met „Billerlcay", 12 fouten. 120 1.5 scc. Grote prijs van Portugal OPORTO De grote prijs van Portugal, een autorace over een af stand van 349.875 km (45 ronden van 7.775 km) is gewonnen door de Por tugees Oliveira met Ferrari in 2 uur 46 minuten 47 seconden. De Ita liaan Marzo met Ferrari werd twee de in 2 uur 49 minuten 10 seconden, gevolgd door de Fransman Meyrat met Talbot in 2.50.39. NOORDWIJK. Cesar Carmona, de dubbelspeler van de PhlIippUncn in de Davis Cup-wedstrijd verscheen Zondagmiddag omstreeks 4 uur in tennistenue op het centrc-court van de Casino-banen te NoordwUk. Dit betekende, hoe vreemd dit ook moge klinken, dat Nederland dc tenniswed strijd tegen de Phlllppijnen had verloren. Immers, Linck had het derde enkel spel tegen de kleine Dcyro in vier sets verspeeld en hoewel Van Swol cn Rinkel Zaterdagmiddag het dubbelspel na spannende strijd in de wacht hadden gesleept, de stand was toen 13 geworden, zodat het laatste enkel spel geen waarde maar had. Ampon, zo'n beetje de captain van de ploeg, had toen het laatste enkelspel aan vriend Carmona overgedaan cn hg volstond er mee in deze partij als coach op te treden, gehuld ln zUn witte overwinningscolbert met het landen-emblcem op de borstzak. Het kleine trio van de Philippijnen heeft zich dus in de halve finale van de Davis Cup Europese zone ge plaatst waarin het zal uitkomen tegen de geduchte Zweden. Deze zul len het er ongetwijfeld een stuk be ter afbrengen dan onze landgenoten, want wat voor tennismeesters een Ampon, een Deyro of Carmona ook mogen zijn, zij zijn dodelijk bang voor harde drives en grote vaart. Krijt en Linck konden dit niet ge noeg opbrengen, of durfden het in ieder geval niet op te brengen. Van Swol en Rinkel (5—7, 6—3. 75, 64) hebben dus voor het eni ge Nederlandse punt gezorgd, want ook Krijt ging in de laatste partij tegen Carmona ten onder. Van Swol en Rinkel hebben zeker wel een half uur aan warming-up gedaan voordat zij tegen Ampon en Carmo na in de baan moesten komen, maar toen het dan eenmaal zover was hadden zij aanvankelijk niet veel succes. Ampon-Carmona kozen di rect de netpositie en het bleek voor onze landgenoten zeer moeilijk te zijn door deze muur heen te slaan Van Swol startte bovendien vrij zwak en ook de gesneden drives van Rinkel gingen nog wel eens in het net. De eerste set ging met 5—7 verloren. In de volgende gingen Van Swols service en smashes meer door werken en onze landgenoten ge bruikten nogal frequent de lob, vooral bij Ampon. omdat deze in derdaad geen sterke smasher is (6-3). Door deze verloren set werd het spel van de Philippino's iets minder geacheveerd en ook de sa menwerking was niet perfect, want Rinkel scoorde nogal eens met pun ten door het middenveld. In de game na 5—5 kreeg Carmona een keer ..footfault" te horen bij deuce, het geen hem zo uit zijn concentratie bracht, dat de game verloren ging en Nederland de set met 7—5 won. Gejuich onder het publiek! In de vierde set gingen Rinkel-Van Swol vrij snel naar de zege. hoofdzakelijk door minder wordende tegenstand van Ampon-Carmona en door uitste kende passings van Rinkel. Van Swol met zijn service en smashes deed de rest (64). Bepaald droevig beeft Linck Zon dag in de beslissende party tegen Deyro gespeeld, van wie hy met 1—-6, 4—6, 61, 2—6 verloor. Linck maakte de grote fout zeer angstval lig te beginnen, voorzichtig manoeu vrerend, hetgeen koren op dc molen was van Deyro, die In precies elf minuten dc eerste set in winst van 16 omzette Linck stond volkomen zonder con trole; alles ging out ot in het net. De opleving in de tweede set kwam nauwelijks Ja, Linck kwam even voor te staan op 2—1, maar hij durf de geen vaart te geven, zodat de sprinter Deyro elke bal haalde en veelal afmakend terug sloeg. Linck streed meer tegen zichzelf dan tegen Deyio, zodat hij volkomen tennis- blind werd en zelfs de eenvoudigste tactiek niet meer wist toe te passen. In de derde set kwam Deyro snel op 1—3 voor te staan, maar toen won Linck zijn service en hij veerde even op. Het werd gelijk 3—3. en 4—3 voor Linck. Deyro werd nerveus, maar toch 4-4. Na zware strijd won Linck zijn service: 54. bleef even bij verwisselen van helft met zijn hoofd in een handdoek gedrukt zit ten en sleepte vervolgens de set in de wacht (64). Na de pauze kwam Linck nu met wat meer vaart spelend op 21 voor te staan en 4015! Had hij deze game gewonnen. Maar neen, het werd 22 door katachtig spel van Deyro en Linck verspeelde hierna zijn service: 2—3. Toen bracht Deyro zijn laatste troef in het spel. Hij ging elke bal vertraagd spelen, kort en lang. met het gevolg dat Linck met 26 set en match ver loor. Tenslotte Krijt tegen Carmona Krijt die vrijuit kon spelen en dan ook onmiddellijk zijn harde fore hand in het geding bracht en Car mona er mee in het defensief drong: 33 Vervolgens Carmona meer naar het net en goed afmakend (3—6). De tegenstand van Krijt bleef verbeten, maar langzamerhand ontregelde Carmona ook dit spel door slices te gaan spelen, door de bal hoog over het net te brengen. Met 3—6, 1—6 moest Krijt het hoofd buigen. Bij de foto: ln een machtige lange sprint wer den Van Est (op zij) en Wagtmans door „outsider" Dekkers geslagen. werd een tijd van vijf uur 34 minuten en 42 seconden afge drukt. In drieste overmoed wierpen Sprenkelink, Lakcman en Van El- deren zich als eersten van de 47 ge starte renners op de rug van de on buigzame Cauberg. die gesteund door een brandende zon al na enkele ronden zijn slopend werk be gon. Het tempo was hoog en bü de vijfde doortocht worstelden de figu ranten in dit kampioenschap reeds ver op de achtergrond. Een sterke groep van tien man met alle groten Joeg in de zesde ronde naar een de finitieve splitsing, die Lambrichs, Schoenmaker, Faanhof en Van As op 400 meter terugwierp. Dit viertal vocht echter met allo kracht om de kloof te overbruggen en in dit steek spel vielen de slachtoffers als rijpe appels. Braspennlnckx, Dielissen, Blaauw gaven op door pech, Spren kelink raakte een ronde achter en de energie van vele bijlopers werd in die periode volkomen uitgeblust. In de tiende ronde opende de ge makkelijk rijdende Voorting het grote duel. De Haarlemmer nam 35 seconden op Vos en Roks. een mi nuut op de soepel draaiende Dek kers en nog eens 20 seconden op de groep, die door Peters werd aange voerd. En in dezo ronde juist in de periode dat dc slag goed ontbrandde voltrok zich het drama van Schulte, die zich had voorgenomen om zUn glanzende carrière dit Jaar met een kampioenschap op dc weg af te sluiten. Op het eerste gedeelte van de klim, die de blonde Bosschenaar met machtige pcdaalslag was begon nen, leed hü bandbrcuk. Schulte herstelde snel en joeg verbeten naar de top om weer bg de groep te ko men, die in een pijlsnelle afdaling was verdwenen. Maar zelfs voor deze geladen Schulte was een ach terstand van 2 minuten te vee! en met dc Limburger Lambrichs staak te hy gedcsillusionnccrd dc siryd. Inmiddels was Wagtmans naar vo ren gerukt. Onder zijn scherpe tem po viel v. d. Zande uit de kopgroep weg cn zakten Faahhof, Schoenma kers, Vos, Smits cn Van As weg tot één minuut. En Wagtmans zette door. In de dertiende ronde bedroeg zijn voorsprong op een groep van acht man ruim één minuut. De tweede groep met Faanhof als gang maker werd in dit gevecht definitief teruggewezen. Zes ronden, die dit kampioen schap kleur schonken, duurde Wagt- man's moedige strijd tegen de over macht. Toen moest hij zich gewon nen geven, maar inmiddels was de groep Faanhof op 5 minuten geko men. Met negen man Peters, Van Est, Wag'mans, Voorting, Vooren, Dekkers, Roks, Janssen en De Hoog gingen de laatste 40 km in. Een sprintoverwinning voor de rappe Gerrit Peters? Neen, zei Van Est en hij sloopte de krachten van zijn groep. Voorting lekke band viel weg, Janssen en Vooren moes ten lossen. Nog vijf man aan kop in de laatste ronde. Van Est rukte en sleurde, maar de man uit St. Willé- brord kor. de machtige sprint van de verrassend goed rijdende Dek kers niet voorkomen. Hij kwam bij na een lengte tekort De uitslag luidt- 1 H Dekkers (Eind hoven) 216 km ln 5 uur 34 min. 42 sec 2. W. van Est (St. Wlllcbrord) z.t. 3 W Wagtmans (Breda) z.t 4. T. Roks (Sprudcli op 25 sec 5 G. Peters (Haar lem) z t. 5. H. de Hoog (Borgcrhout) op 56 sec 7 G. Voorting (Haarlem) op 2 min. 56 sec. 8 Si. Jansen (Elsloo) op 4 min. 52 sec. 9. A. Vooren (Zaandam) z.t. 10 H. Faanhof (Amsterdam) op 9 min. 10 sec. 11 H Schoenmakers (Eind hoven) z.t 12. Harm Smits (Antwerpen) z.t. 13. Van As (Roosendaal) z.t. 14 F. van der Zande (Halsteren) op 12 min. 30 scc. 15. J. Schweitzer (Maastricht) op 1 ronde. 16 G. Sprcnkcling (Henge lo) op 2 ronden.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 3