brandpunten c C &A bolwerk tegen de duurte! Mevr.Clas.H.Schreuder 2e stuurlieden I 3e werktuigkundigen SCHILDERT UW WONING MET JUWELINE VERF EN LAK UTRECHTSESTRAAT 33 Maandag 13 Juni 1951 FleurigI Zomers! Heerlijkj zomerjapon in bedrukt kunstzijden linnen. Frisse, zonnige dessins; in diverse kleur stellingen. Mat. 12-20 Voor de extra verlaagde prijs van /American style! Elegante zomer, [japon in wafel- I piqué; bleu, geel, I turquoise. \ln de nieuwste Amerikaansematen Zoek de zon op! Witte hoogzomerjapon; in koel kunstzijden linnen. Leuk, luchtig, lachend model. Maten 1 2 t/m 20 Voor de extra verlaagde prijs van Voor zonnebad en strand Vlotte zonnejapon in vistra noppédiverse vrolijke, frisse tinten. Maten 38-46 Voor de extra verlaagde prijs van bij uitstek geschikt 'voor jeugdige figuren. Voor de extra verlaagde prijs van Deux pieces 'Fijne popeline; 'olijf, oker, groen, royalmat. 40-46 Elegante damesjapon. Mat crêpe imprimé met^V" originele plissé-garne- ring fleurige dessins in rj vijf verschillende kleur-^*® stellingen, /«Si maten 40-42-44 Twee in een! Ideale combinatie van japon en zonnepakje in één model. Dupion 'noppé; geheel door- geknoopt, mat 38-44 SOEST Zondagmiddagrit Onder auspiciën van de Motor en Automobielclub „Soest'', vond Zondagmiddag de z.g. Zondagmid dagrit plaats voor automobilisten en motoren. Het parcours, dat was uitgezet door de heer Th. Appel doorn, had een lengte van 72 km., en moest met een gemiddelde van 366 km. per uur worden gereden. Onder een heerlijk zomerzonnetje, verschenen om half drie bij café „Zonneheuvel" in de Torenstraat te Soest, 9 automobilisten en 31 motomjders aan de start. Precies half vijf meldde zich de eerste deelnemer aan de finish, eveneens bij café „Zonneheuvel". Door de uitmuntende uitzetting van het parcours, viel geen enkele deelne mer uit. De 2e voorzitter van de M. en A. club „Soest", de heer A. J. Stalen hoef, maakte tenslotte de prijs winnaars bekend. Het zijn: Afdeling Automobielen: 1. A. N. Bakker, Veenendaal. 10 strafpun- ten. 2. Mevr. J. Stroband, Soest, 13 strafp. 3. G. van Schuppen, Amersfoort, 14 strafp. 4. H. van Dijk, de Bilt, 24 strafp. 5. A. van Kooij, Soest, 25 strafp. 6. J. de Looper, Hilversum. 25 strafp. 7. J. de Graaf, Soest, 28 strafp. 8. Me vrouw Schorer, Driebergen, 54 strafp. Afdeling motoren: 1. Heiningen, Hilversum, 7 strafpunten. 2. De Ronde, Hilversum, 8 strafp. 3. De Werd, Hilversum, 9 strafp. 4. De Vree. 's-Graveland, 16 strafp. 5. h. ter Metz, Renkum, 19 strafp. 6. Halma, Hilversum. 20 strafp. 7. Jonker, Amsterdam, 21 strafp. 8. Van Laar, Rhenen, 22 strafp. De heer Bosboom uit Soest ont ving de extra (poedel) prijs, voor het hoogste aantal strafpunten, n.l. 186. De heer Stalenhoef reikte de be kers en medailles uit en wekte ieder op deel te nemen aan de op 24 Juni a.s uitgeschreven puzzle- rit. van de motorclub „Soester- berg." Steenhoffstraat wordt verbeterd Vandaag is een begin gemaakt met de werkzaamheden aan de Steenhoffstraat, waar rijwiel- en voetpaden achter de bomen zullen worden aangelegd, ter beveiliging van het verkeer. De aannemers firma G. van Olst uit Groningen is met de werkzaamheden belast. Over een lengte van ongeveer 1600 meter zullen de paden wor den aangelegd, terwijl riolerings- buizen in de Raadhuisstraat wor den gelegd. Verder wordt de Steenhoffstraat over de gehele lengte van rioolbuizen voorzien, waarop die van de Raadhuisstraat zullen aansluiten. De drukke Steenhoffstraat moet hiervoor in de breedte worden doorgraven zo dat het verker enige malen zal moeten worden omgelegd. De kosten voor dit werk bedra gen 85.700.—. Soest krijgt weer ijsbaan Ondanks het zomerse weer, werkt het comité tot oprichting van een ijsbaan gestadig verder. Zij is er thans in geslaagd een goed terrein te vinden, waarop een be hoorlijke ijsbaan kan wórden aan gelegd. Het gemeentebestuur heeft echter in deze zaak nog een be slissing te nemen. Men rekent ach ter op goedkeuring. Dan zal Soest binnenkort weer een ijsbaan rijk zijn, waarop zo vele ijsliefhebbers lange tijd hebben gewacht. Soester Sportweek Van 14 tot en met 21 Juli a.s. wordt de Soester Sportweek ge houden. Met de Wielerronde van Soest wordt op 14 Juli deze week geopend en verder worden een handbal-competitie, een volleybal competitie, gymnastiek-uitvoering en andere sportgebeurtenissen ge houden. Tot slot wordt door de plaatse lijke voetbalverenigingen op 21 Juli de finale gespeeld in het tournooi om de Soester Wisselbe ker. Openbare aanbesteding Door architect A. Brouwer al hier. werd in het openbaar aan besteed het bouwen van een wo ning, schuur en wagenbergplaats te Leusden. Van 15 aannemers kwamen inschrijvingen binnen. De hoogste inschrijver was G. I S. Hienekamp te Amersfoort met 36.150.De laagsten R. van I Nimwegen en H. Huppelschoten te Achterveld met f 26.550. De gunning wordt later bekend gemaakt. Uitslagen en standen van de Z.A.C. Uitslagen van gespeelde wedstrij den: Ey.sink—Hees 2—1; VOGde Moren 22; TempoCGB 34; Po- lynormVVKK 32; Zonnegloren Erdal 0—3 Stand tot en met 14 Juni: Erdal 6—12 Eysink 6—5 l Zonnegloren 63 Polynorm 64 Bofa 5—3 Hees 5—2 VOG 6—7 VVKK 6—0 de Moren 46 Tempo 40 I CGB 5-6 1657. Dank zij die rimboe-truc kwam ik dus het boks- sladion binnen en het duurde niet lang of ik had een plaatsje gevonden. Een beetje nauw was het wel, «naar in ieder geval kon ik nu de ring zien, waarin de historische wedstrijd zich af zou gaan spelen. Ik zat nauwelijks of ze begonnen ergens in een hoek te juichen en daar wandelde Suikeren John Lowie bin nen, omringd door een vuurrode jas en tal van sup porters. Toen hij in de ring klom werd er luid geap plaudisseerd en de scheidsrechter schreeuwde ten Overvloede, dat hier nu die beroemde wereldkam pioen stond, die zijn titel kwam verdedigen, die hij reeds zovele malen met succes tegen andere liefheb bers bevochten had. Het was een heleboel lawaai, maar schrikken deed ik pas toen Suikeren John zijn jas uittrok, want die kerel zag er akelig sterk uit, he lemaal niet iemand om ruzie mee te krijgen of om bij in te wonen. Ik beklaagde Bolle Boos, die met hem zou moeten vechten en ik wachtte vol spanning diens komst af om de twee te kunnen vergelijken. Er klonk tromgeroffel en daar kwam Bolle Boos aan. Het was een zielig gezicht. Je kon op tien meter afstand zien, dat Bolle Boos helemaal geen zin in vechten had. De goede man liep donkerrood te blozen van verlegen heid omdat alle mensen zo naar hem keken; hij was zo mensenschuw als een oud konijn. Knars liep met opgekamde haren en een hoofdpijnjasje aan reclame le maken, terwijl hij Bolle Boos voort trok naar het strijdperk. „Hier komt Boos de sterkel", riep hij: „De grootste krachtpatser dezer eeuwl Let op het beuken van zijn vuisten! Maak plaats voor de nieuwe we reldkampioen!" Dr.J.P.E. Sperna Weiland tot nadere aankondiging GEEN SPREEKUUR. W-K.D. Marsman Arts PRAKTIJK HERVAT. AMERSFOORT Te koop gevraagd Huis te koop gevraagd. Waarde 5.000.— f 8.000—. Liefst centrum stad. Brie ven onder No. 5964 bureau van dit blad. Te koop aangeb. Gramofoonplalen. Zowel in populair als klassiek vindt U grote sortering bij Mu ziekhandel C. v. Wijngaard, Langestraat 72. Tel. 6225. Bcbo's Sport- cn Werk- klcdingmagazijn. Het adres voor betere werkkleding. Grote sortering Am. Bom- berjackets met bontkraag va. 34.50. Leusderweg 7, Tel. 5870. Aangeboden: prima Spaan se guitaar. zg.a.n., billijke prijs. Adres bevragen kan toor ..De Veluwe" Harder wijk. Te huur gevraagd 2 kamers met gebruik van keuken. Omg. Amers foort, door mensen middelb leeft, zonder kinderen. Di rect of 1 Juli. Brieven on der No. 5966 bur v. d. blad Te huur aangeboden Bruidskleding te buur. Rouw-, Trouw- en Avond kleding voor Dames en He ren. Maison Steenis. Steln- laan 58. Zeist. Tel. 2784. Vacantietijd Solextüd! De nieuwste Solex 0.75 per uur. 6.per dag. Solex- Verhuur-Centrale. Bredauw, Berkenweg 22. Tel. 4808. Bespreekt tijdig. Personeel gevraagd Gevraagd: Aank. schilder Dipl. Ambachtsschool. Aan melden Schildersbedrijf L, W. J. te Kloese, Kupelweg 56 Amersfoort. Gevraagd: Net meisje voor de ochtenduren; 1620 jaar. Aanmelden 's avonds na 6 uur; Pieter Bothlaan 21 Lessen Autorijschool A. van Nie instructeur KNAC en ANW B. Inl. Lissone Lindeman. Amersfoort Tel. 5637 of 3862. Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. Instructeursopleiding. Autorijschool J. v. Milten burg, Vermeerstraat 131, Tel. 4736. Autorijles per les 4.—. Diversen Dames- en Herenkapper A. Vonhof. Wegens vacan- tic van Maandag 2 Juli tot 7 Juli gesloten. Bloemen- dalsestraat 28. Tel. 5512, Amersfoort. Wandelsporters. Slraats- ma's Corsettenspeciaalhuis. De bekende prettige pas vorm. Sportieve Bustehou ders. Panties, Stepins. fijne Engelse Rubber-Corsetten! Lage prijzen. Plantsoen West 11, nabij politiebureau. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- en balkijzer bij Firma B Zwaaf Zonen, Amersfoort. Tel. 5226. Schoenvcrgrotcn tot 2 ma ten, altijd succes. Schoen en tassenreparaties, vlug en billijk. Let op het juiste adres: Van Maanen, Soes- terweg 214 Tel. 6093. Nieuw bekleden van meu belen. Goed. billijk en vlug Grote sortering meubelstof fen en prima kwaliteiten Meubilering „Onze Woning". Leusderweg 161. Tel. 6362. Uw stofzuiger defect? Stof zuiger Service repareert en stelt gratis andere stofzui ger beschikbaar. Alb. Cuyp- straat 32 Tel 3430. American Cleaning Service. voor broeken-persen 0.50. Het aangewezen adres voor verven en chemisch reinigen Krommestraat 41. Tel. 3957. Agentschappen: Roerstraat 8 en Vermeerstraat 44. Voor Rijwielen of onder delen slaagt U altijd bij: Van Rijssen's Rijwielhandel v/h Kamperman. Kamp 4. Tel. 6953 Amersfoort. Moffelinrichtlng J. Verhoef Muurhuizen 30 Amersfoort. Voor moffehverk op elk ge bied. Geen vertegenwoordi ger of commissiehandel Radio Dressclaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf f 145.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9. Telefoon 5772. UTRECHT Te koop gevraagd Te koop gevraagd 2e hands grasmachine. In g. st Br. onder no. 640 bur. van dit blad. Piano ter overname gevraagd voor zaalgebruik. Br onder no. 3882 bur. van dit blad. Te koop aangeb. Motor F.N. 1932. Pas ger. 350 cc. Loopt prima. Tegen elk aann. bod Geen handelaren. Na 7 uur. Wittevrouwenstraat 18. Te koop wit emaille keuken- geyser (ook geschikt voor douche) merk Juncker. prijs I 50.—. 3-pits gaskomfoor (mo del gasfornuis) wit emaille. prijs 25,—. Te bevragen Oude Kerkstraat 40. Vrouwenarts, AFWEZIG. Uit honderden tweedehand bla den en illustraties kunt U bij ons keuze doen en bovendien al vanaf 5 ct. „Curio", Voor straat 55. Zwarte studieplano (Dietzer) met studieboeken. Vossenlaan 23, Den Dolder. Te koop, goed onderhouden arbeiderswoning, mod. bouw. Verhuurd voor f 327.60. Lasten 50.79. Koopsom 4000.Br onder no. G33 bur. van dit bl. Handnaaimachines vanaf 45. Trapnaaimachines vanaf 85,— Machines In moderne salonkast. klecrmakerstrapnaaimachincs vanaf 150,—, waaronder de bekc-ndc merken Singer. Pfaff, Lewcstein, enz. Desgewenst op gemakkelijke betalingswijze Tevens reparatie-inrichting. Te bezichtigen G. A. Witjcns. He renweg 40. 2 x bellen, bij de Amsterdamsestraatweg, Utrecht, Telefoon 23963. Tc koop aangeboden zwarte Duitse piano tegen hoogste bod; geen opkopers. Br. onder no. 642 bur. van dit blad. I Te huur gevraagd I Gezocht per 1 Sept. zitkamer en slaapkamer voor twee stu denten. tevens zit-slaapkamer in hetzelfde huis voor 1 stu dent.. Br. onder no. 641 bur. v. d blad. I Te huur aangeboden Te huur gestoffeerde kamer voor dame. middelbare leeftijd bij heer alleen. Centrum stad. Br. onder no. 3861 bur. v. d. bl. Aangeboden te Zeist bij cenv. juffr gestoff. kamer voor nette dame of heer. Liefst met alge hele verzorging. Goed tehuis. Prijs 90.-. Brieven onder uo 643 bureau van dit blad. Personeel aangeb. Avondwerk gezocht, onverschil lig wat. Eventueel ook enkele dagen per week. Br. onder no. 3883 bur. v. d. blad. Personeel gevraagd Gevraagd nette werkster, 2 och tenden per week. bij 2 dames van 8Va—12 uur. Aanmelden tussen 7 en 8 uur Oorspronk- park 2b. Gevraagd een 2e kappers-be diende. Aanmelden dagelijks bij C. van Santé, Schoenerstraat 3. Utrecht. Textiel Bekende textielzaak in 't Cen trum Utrecht verkoopt op ge makkelijke betalingsconditics alle voorkomende artikelen. Alleen serieuze cn betrouw bare aanvragen. Brieven onder no. 592 bur. van dit blad. rmijifav';™ .i 1 l! Bij de N.V. KONINKLIJKE PAKETVAARTMAATSCHAPPIJ bestaat gelegenheid tot plaatsing van in het bezit van diploma 2e Stuurman G.H.V. In het bezit van diploma A of B als Scheepswerktuigkundige. M Uilzending zal geschieden op z.g. Kortverband- jl Contract. Duur van hei contract 2 laar. fi Sollicitaties te richten aan de K.P.M. Aid. Personeel, Het Scheepvaarthuis", Amsterdam-C. i 1 liiiiiioinmiiiiiiiiriMniiiiiiiiiiHiiiiiiiM GRONDVERF. GLANSVERF. JAPANLAK, STANDVERF. STOPVERF. PLAMUUR. J. A. WOERDMAN.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 6