In Rhenen stroomde denkbeeldig bloed en zag het wit van watten brandpunten Ernst Sillem Hoeve viert zilveren feest Diversen ÏRECHT DAGBLAD VOOR AMERSFOORT Rode Kruis houdt nationale wedstrijden WIE HELPT ONS? Bedrijfsruimte 6 Maandag 25 Juni 1951 (Van onze correspondent) RHENEN. De helpstersploeg van de afdeling Bodegraven van het Nedcrlandsche Roodc Kruis heeft Zaterdag op voorbeeldige wijze de in 1948 gewonnen wisselbeker verdedigd. Bü de gehouden Rode Kruis-wed- strijden in gebouw „Irene" legde deze damesgroep met 364 punten beslag op de eerste prijs, waarmee zij definitief in het bezit kwam van de trophcc. De leidster van de ploeg, mcj. Honout, legde beslag op de leidstersprijs met 149 punten. Défilé voor de autoriteiten Reeds vroeg in de ochtend wap perde op het Fr. v. d. Paltshof de Pode Krui* vaan. ten teken dat er in de Grebbestad nationale Rode Kruis wedstrijden zouden plaats vinden. Uit Ovcrschie en Wolvega, uit Haarlem en Geldermalsen, uit alle windstreken arriveerden geüni formeerde helpsters en helpers van de diverse afdelingen om tegen tie nen te defileren voor Rode Kruis en burgerlijke autoriteiten, die de „wapenschouw" vanaf het bordes van het stadhuis gadesloegen. In gebouw „Irene" stroomde denkbeeldig bloed, lagen „patiën ten" met verwrongen gezichten van gesimuleerde pijn, brak men bij kans z'n benen over spalken en brancards, zag het wit van de wat ten en krioelde het van medici en khaki. Hier werd slag geleverd in het verlenen van eerste hulp bij on gelukken, met als inzet de ge oefendheid van het Rode Kruis corps op te voeren, hetgeen juist in deze tijd, waarin men behoefte gevoelt aan een uitbreiding van dat corps, van zulk een groot belang mag worden genoemd. Omstreeks vier uur gaf dr Hooft- man van het hoofdbestuur een na beschouwing over het verrichte werk. Hij legde daarbij de nadruk op enkele veelvuldig gemaakte fouten, die hij, door het geven van aanschouwelijk onderwijs, verbe terde. De kringcommissaris van Utrecht, de heer H. A. C. Burgers, prees de organisatie-talenten van de Rhe- nense afdeling en was vol lof over de wijze van werken. Met voor iedere afdeling een toepasselijk woord, reikte de kring-commissaris daarop de prijzen uit aan do win nende ploegen. Van de helpsters behaalde Bode graven met 364 pnt de eerste prijs, waarmee deze ploeg de in 1948 ge wonnen wisselbeker thans defini tief de hare mag noemen. De leid ster van deze afdeling verrichtte met 149 pnt de beste prestatie, waarvoor haar de medaille, ge schonken door de commandant van het RKK werd toegekend. Alle helpsters van deze kranige afdeling ontvingen uit handen van de kring- commissaris bovendien nog een persoonlijk aandenken. Haarlem werd tweede met 346 pnt en Wol vega derde met 287 pnt. Het maxi mum aantal punten, dat kon wor den behaald, bedroeg voor de ploeg 555 en voor de leidster 180. Bij de helpers werd Zuilen oven winnaar met 465 pnt, waarmee be slag werd gelegd op de medaille van de commandant van het RKK. Bodegraven I werd hier tweede met 457 pnt en Bodegraven II werd derde met 427 pnt: De comman dant van deze laatste ploeg, de heer Van Waveren. behaalde de leiders- prijs met 85 pnt. Maximum aantal te behalen punten bedroeg bij de he ren voor de ploeg 700 en voor de commandant 100. Overste Rodenburg maakte be kend, dat de dames van Haarlem en de heren van Bussum de eerste prijs hadden gewonnen met het de- filé. De afd. Rhenen, die buiten mededinging had gemarcheerd, le verde de beste prestatie, hetgeen de Overste niet onder stoelen of banken stak. De voorzitter van de afd. Rhenen. die deze nationale wedstrijden had georganiseerd, bracht tenslotte dank aan jury, doktoren en mede werkende ploegen, die allen tot het welslagen van deze dag hadden bij gedragen. Herinneringen van een geneesheer Eenzaam sterven SOEST LJ ET was een sombere achter- 1 A kamer, waar in ik gewoonlijk ontvangen werd. Patiënt zat dan in een armstoel aan de tafel stil voor zich uit te staren Zelden zei hij iets uit zichzelf en op vragen antwoordde hij met een sober weerwoord. Het was weer niet zo best ge weest die nacht. Patiënt had 't erg benauwd gehad, zodat hij met veel moeite het bed had verlaten en op een stoel was gaan zitten. Nu ging 't weer wat beter. Maar nóch de buurvrouw nóch de kinderen wa ren vandaag gev/eest en het was toch al in de namiddag. Herhaaldelijk had ik er op aan gedrongen. dat een van zijn kin deren of kleinkinderen in het huis je zou slapen. Maar gevolg was daaraan tot nu toe niet gegeven. Ook had ik aan patiënts dochter laten weten, dat de kans op een nog onverwacht en snel einde ze ker aanwezig was. Maar zij deelde mij mee, dat vader op inwoning of enig nachtelijk verblijf niet ge steld was. 's Morgens vond de buurvrouw hem dood. half aangekleed voor het bed liggen. Heeft zijn lijden lang geduurd of was 't spoedig voorbij? Wie zal het zeggen. Hoe gaarne zou ik aanwezig geweest zijn, al ware het alleen maar hier om. dat de man dan niet zo een zaam zou zijn geweest en om te zorgen dat hij tenminste niet op de grond Eggende was gestorven. Misschien had hij nog gehoopt cf zelfs verwacht, dat ik zijn sterven zou hebben kunnen verlichten. De euthanasie is een delicaat, maar geen verboden, ja soms zelfs een gèboden terrein, dat geen me dicus mag nrreren. Och, een mens gaat alleen de eeuwigheid in. zo is het nu een maal. en daaraan is niets te ver anderen, maar alléén zijn tijdens het sterven is iets, waar we toch haast allen voor terugschrikken. Zou het met deze oude man ook tenslotte niet zo geweest zijn? F. D. In 1952 betere bushalten Onlangs heeft de Toeristenbond A.N.W-B. er bij het gemeentebe stuur van Soest op aangedrongen, de bushalten op de Rijksweg bij het kruispunt met de F. Huycklaan en de Eikenlaan te verplaatsen naar een punt, waar zij minder gevaar opleveren. Een verzoek met dezelfde strekking heeft de Bond gedaan t.a.v. het kruispunt Birkstraat KerkstraatSoesterbcrgsestraat. De gemeente Soest heeft beide verzoeken ingewilligd en toegezegd dat in 1952 de situaties verbeterd zullen zijn. Meubelfabriek uitgebrand Zondagmorgen om 7 uur klonk plotseling de brandsirene en trokken de brandweerlieden, gewekt uit hun slaap naar de brandweerkazerne. Het bleek, dat de meubelfabriek van Grote belangstelling uit het gehele land (Van een onzer verslaggevers) In smetteloze uniformen, onberispelijk in het gelid, marcheerde Za terdagmiddag het Tamboers- en Pijperscorps van de Vlaardingse CJMV de oprijlaan van de Ernst Sillemhoeve te Lage Vuurschc in. Het maakte op het gazon voor het gebouw front en toen klonken opgewekt getrommel en pittige deuntjes door het Hoeve-park ter ere van het zilveren jubileum van dit bekende buitenhuis van het Christelijk Jon gemannen Verbond. Het Bondsbestuur onder aan voering van ds P. Veen, de vitale Utrechtse predikant, alsmede een groot aantal gasten waren er, om deze hulde in ontvangst te nemen. Drie Vlaardingse schonen, getooid in de antieke klederdracht uit de Haringstad, kwamen drie vaatjes met zeebanket aanbieden en ds Veen zei: Ik stel me voor, dat de Koningin heizelfde voelt als ik nu, wanneer men haar de eerste Hol landse Nieuwe komt offreren. Uit alle delen van het land wa ren meest oudere C.J.M.V.- ers naar Lage Vuursche gekomen om bij de officiële herdenking te genwoordig te zijn. Erevoorzitter ds Veen hield een rede, waarin hij vertelde, hoe het zomerwerk van het C.J.M.V. (toen nog N.J.V. ge heten) begon met een tentenkamp je, waaraan zeven jongens deelna men. Later, toen de noodzaak van conferenties voor jongensleiders begon te dringen, ging men om zien naar een geschikte gelegen heid daarvoor, die men na lang zoeken vond in dit huis. Architect A. Ingwersen heeft de leiding van de restauratie op zich genomen. In de jaren '33 tot '38, toen tal van leden van het N.J.V. werkloos waren, zijn tijdens 70 werkkampen onder leiding van de heren C. V. Doorschodt en C. Ta bak veel meer verbeteringen aan gebracht. Na de bevrijding vond men de Hoeve uitgewoond en goeddeels geschonden terug, maar in Mei '48 kon het gebouw, scho ner dan ooit, worden heropend. Vele tienduizenden jongeren heb ben in de 25 jaar, dat dit gebouw als buitenhuis van het C.J.M.V. dienst doet, hier lichamelijke en geestelijke kracht gevonden. De Hoeve is geworden tot een onmis baar onderdeel van het jeugdwerk, niet alleen van het C.J.M.V., maar ook van bevriende organisaties, die vaak van deze prachtige gele genheid tot vergaderen en confe reren graag gebruik maken. Een Pieternel en een Thomasvaer hebben namens de vele Hoeve vrienden het Bondsbestuur geluk gewenst en een jubileumgeschenk onder couvert aangeboden, welk bedrag (ruim drieduizend gulden) zal worden gebruikt voor verfraai ing van de Hoeve en voor de aan schaf van sport- en spelmateriaal. Ook de leveranciers van de Hoeve hadden een bedrag bijeengebracht, dat ds Veen dankbaar accepteerde. Namens de afdeling Vorming buiten Schoolvei'band van het mi nisterie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen bracht de heer C. Berkhout gelukwensen over en hetzelfde deed dr H. Schramhard voor de Nederlandse Jeugdgemeen schap en voor de Synode Jeugd commissie van de Hervormde kerk. Van Koningin Juliana was er een telegram, van de Commissaris t der Koningin in de provincie Utrecht een brief en de burgemeester van Zeist heeft een groot deel van de bijeenkomst bijgewoond. En het toch al zeer fraaie gebouw was bijzonder smaakvol versierd met bloemen en palmen geschonken door C.J.M.V.-ers uit Aalsmeer en Boskoop. de gebr. S. aan de JS'orte Brinkweg in lichter laaie stond. Met groot ma teriaal werd het vuur bestreden en het mocht de brandweer gelukken het gebouw te behouden. Het ge hele pand, waarin verschillende meubelen aanwezig waren, brandde van binnen echter uit. Verzekering dekt de schade. Toen de brandweerlieden Joh. Kr. op een bromfiets en de É'ebr. R. op een motor zich naar de kazerne spoedden, kwamen zij op de hoek van 't Kerkpad en de Lat\?e Brink- weg met elkaar in botsing. Het drie tal vloog over een heg. E r. moest met een zware hersenschudding wor den opgenomen en naar de „Lichte- berg" overgebracht, terwijl gebr. R. enige verwondingen opliepen. Hevige brand aan Nassaulaan Bij de schilder K. aan de Nassau laan is Zondagavond brand uitge broken. Het vuur greep zo hevig om zich heen, dat de brandweer weinig meer kon uitrichten dan het behouden van het voorste gedeelte van de woning. Het achterhuis ging verloren en ook een groot deel van de inboedel werd door let vuur verwoest. Verzekering dekt de schade. Uniek orgelconcours in Haarlem Aan de culturele manifestaties, die in het kader van het Holland Festival worden gehouden, is thans ook toege voegd een internationaal orgelconcours, dat op 2 Juli a.s. in dc Grote Kerk van Haarlem zal worden gehouden .Dit con cours. uniek in de geschiedenis der or gelkunst. zal in het vervolg jaarlijks worden gehouden en organisten van in ternationaal formaat zullen spelen om het bezit van de bronzen tulp. een wls- selprijs. die ter beschikking is gesteld door de Alg. Ver. voor Bloembollencul tuur. Uit Zwitserland komt over mej. Janl- ne Carajod, uit Engeland Lionel Dakers en uit België Paul Eraly. De Nederland se deelnemers zijn Piet Kee uit Zaan dam en Lou Toebosch uit Breda. Als juryleden treden op een Fransman, een Oostenrijker en een Nederlander. Elke deelnemer zal ongeveer 15 minu ten kunnen improviseren op een door de jury vastgesteld thema, waarvoor 't publiek suggesties kan doen aan het se cretariaat der commissie (Kruisstraat 45, Haarlem). Op 4 Juli zal dan de jury zelf een concert geven. Na afloop daarvan zullen de prijzen worden uitge reikt door de burgemeester van Haar lem in de hal van het stadhuis. God fried Bomans, president van de Socië teit „Teisterband" zal een persoonlijk geschenk in dc vorm van een schilderij aan de prijswinnaar uitreiken. Bejaard bromfietser verongelukt HOEVELAKEN. Hedenmorgen omstreeks zes uur is de zestig jarige kellner Roell uit Deventer op de Betonweg onder Hoevelaken met zijn bromfiets tegen een vrachtauto opgereden. De heer R.. die onder weg was naar Amersfoort, is blijk baar onwel geworden want hij slin gerde plotseling met zijn bromfiets van rechts naar links. De uit de richting Amersfoort naderende vrachtauto kon niet meer uitwijken. De heer R. liep zware hoofdwon den op en moet vrijwel onmiddel lijk zijn overleden. HOOGLAND BURGERLIJKE STAND Geboren: Gcrda Louise, cl van Roelof Hopster en Adriana van Eldik; Johan nes Maria. z. van Teunis den Ouden en Rlcharda Gerarda Koppen. Overleden: Maria Geertruida Willems. WOUDENBERG Zaterdagavondmarkt een succes De door .de actieve middenstandsver eniging gehouden eerste Zaterdagavond- markt is een groot succes geworden. Van de aanvang der markt tot het ein de was het een gezellige drukte van ko pers en kijkers. Vooral de als reclame gegeven ballonnetjes vonden aftrek. De standhouders waren over het algemeen tevreden over de verkoop en van de zijde van het publick was de mening onverdeeld dat deze markten meer moesten worden gehouden. Puzzlerit valt niet mee Door de automobilistcnclub ..Seher- renswoude" werd op Zaterdagmiddag een pwzzlerit gehouden over een afstand van cn. 115 km. Het aantal deelnemers was 17. Er werd gereden om de Co-Ho- wissclbeker. geschonken door de heer C. H. Corbicr. De rit was voor vele deelnemers moeilijk. Geen enkele deel nemer heeft het parcours zonder straf- puntcn afgelegd. Het parcours was zo danig uitgezet, dat gereden werd via de Pyramidc van Austerlitz door de mooie omgeving van de Treek en de Zeister bossen. Den Doldcr, Bos eri Duin. Soesterberg. Odijk en Werkhoven cn Sandenburg én Maarn naar het be ginpunt de Schans. De eerste prijs kreeg J. W. v. d. Wetering, wisselbaker Co-Ho cn een persoonlijke beker, 2. M. Visser, beiden Woudenberg, 3. J. Breurken, Wijk bij Duurstede. 4, dr J. H. v. d. Hoek. 5. J. Stel, Woudenberg, 6. S. Vlas- tuin, Scherpenzeel, 7. G. W. v. Dedcm, Woudenberg. KERKELIJK NIEUWS In de Ned Herv. Kerk wordt op Don derdag nm. 7.30 een predikbeurt gehou den door de beroepen predikant ds L. Blok van Kampen. FIDELIO WEERT ZICH Dc muziekvereniging Fidelio heeft Vrijdag en Zaterdagavond per auto een muzikale rondgang door het dorp ge maakt, waarbij gecollecteerd werd voor het instrumentenfonds. Deze collecte bracht 300,op. MEERIJDEN GEVRAAGD 6 personen van Amersfoort naar Maastricht op 23 of 24 Juli. Condities nader overeen te komen. Akkersdijk. Toren laan 38. Baarn. Te huur aangeboden: moderne centrum stad, oppervlakte 150 M*. Spoedig leeg te aanvaarden. Br. no. 6000 bur. v. d. blad AMERSFOORT Te koop aangeb. Gramofoonplateu. Zowel tn populair als klassiek vindt U grote sortering bil Mu ziekhandel C v Wijngaard. Laneestraat 72 Tel 6225 Bebo's Sport- en Werk- kledingmagazün. Het adres voor betere werkkleding Grote sortering Am. Bom- berjackets met bontkraag va. 34 50. Leusderweg 7. Tel. 5870. Te koop: een piano, merk Ibach. verleden jaar gerevi seerd; een antiek buffetje. van grote oude kist ge maakt. met 2 laden; eiken dressoir; gasfornuis en een bordenrek voor antieke bordjes, enz. Dinsdag- en Woensdagavond tussen 79 uur Mevr. van Mourik Broekman. Borgesiuslaan 26. Woningruil. Gevr heel huis met tuin in Amersfoort of omgeving. Huurprijs tot 35p. mnd. Aangeb. te Utrecht: bovenhuis, bev. 5 kamers, balcon en badkam. Huurprijs 6.90 per week. Br. no. 668 bur. v. d. blad. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- en balkijzer bij Fa. B Zwaaf Zonen, Amersfoort. Tel. 5226. Moffelinrichting J. Verhoef Muurhuizen 30 Amersfoort. Voor moffelwerk op elk ge bied. Geen vertegenwoordi ger of commissiehandel American Cleaning Service, voor broeken-persen 0.50. Het aangewezen adres voor verven en chemisch reinigen. Krommestraat 41. Tel. 3957. Agentschappen: Roerstraat 8 en Vermeerstraat 44. Straatsma's Corsetspeciaal- huis. De bekende prettige pasvorm, fijne Engelse Rub- bcrcorsettcn. Sporty Buste houders. Panties, Stepins, Buikbanden, Elastieken kou sen. Plantsoen West 11 na bij Politiebureau. Voor Rijwielen of onder delen slaagt U altijd bij: Van Rijssen's Rijwielhandel v/h Kamperman. Kamp 4. Tel 6953. Amersfoort Uw stofzuiger defect? Stof zuiger Service repareert en stelt gratis andere stofzui ger beschikbaar Alb. Cuyp- straat 32 Tel 3430. Schoenvcrgrotcn tot 2 ma ten. altijd succes. Schoen en tassenrep iraties, vlug en billijk. Let op het juiste adres: Van Maanen, Soes- terweg 214. Tel. 6093. Radio Drcsselacrts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf t 145.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9. Telefoon 5772. Te koop gevraagd Wij geven dc hoogste prijs voor oud goud en zilver. Juwe lier C. van Dijk. Steenweg 39. Wij kopen alle soorten lompen en metalen tegen de hoogste prijzen. A. Prozee. Vleutense- weg 49. Telefoon 10631, Utrecht, Te koop aangeb. Te koop goed onderhouden herenrljwlcl met torpedonaaf cn lamp. Curagaostraat I5bisa. 's Avonds na 6 uur. Voor 5 ct., 10 cent cn duurder keuze uit honderden aardige Hollandse en buitenlandse illu straties cn tijdschriften. „Cu- rio". Voorstraat 55. Verhuizingen en Transporten Rijwielzaken stop; is Uw rijwiel op, dar» naar Freek Trapman, die levert op gemakkelijke betalingsvoor waarden. Grote keuze, nette bediening. Jacob van den Borchstroat 47 en 47bis. tele foon 15226 en Willemstraat 36. Reinigen - Verven Persen Verhuizingen, transporten, van ouds bekend fa. wed. G. v. d Brink cn Zonen, Gocdcstraat 114—116. Tclcf. 12303. Utrecht. Erkende meubeltransporteurs. Vakkundig, vertrouwd, billijk Chris do Hoop. Verhuizingen Vervoer van piano's en brand kasten. Korte Smeestraat 22a. Utrecht. Telefoon 17089. Doet Uw voordeel. Ter ken nismaking prijsverlaging Che misch reinigen: costuum, man tel of regenjas 2.95. japon 1.95. Wij halen en bezorgen binnen 1 week. Uppelschoten. Bouwstraat 15. Tclcfo Permanent Wave Met modieuze apprét. Perma nent-Wave. bruidskapsels, blon deren, verven. Gediplomeerd kapper. Malson Jos. v. d. Laan Bcmuurde Weerd 11, telefoon 18032. Utrecht Dames opgelet! „Helios" stoom- permanent reclameprijs en t 7 50. Nieuwste „Indola Universal" Tiède 12.50. nenverwarming, buitcnverwar- ming, voorverwarming 10.—. Met en zonder bespreken. Mal son „Beatrix", Amsterdamse- straatweg 163, Utrecht. Lessen Uw rijbewijs direct met nieu we Ford „Prefect". Utrechts oudste rijschool. 3.75 per les. Kerstholt, Blauwkapelscweg 19 hoek Griftstraat, telefoon 22055 Voor slaggitaar, Hawaiian-gi- taar en alle andere tokkelin- strumenten naar Muziekinsti* tuut Rceskamp. Nu beginnen betekent van de winter kunnen spelen. Aanmelding en inlich tingen dagelijks: Lelstjaat 3bis, Telefoon 19160. Engels. W. J. Muller, leraar Engels M.O., Maliesingel 53, te lefoon 22265, Privé- en clubles- sen beginners. gevorderden. Emigranten, handelscorrespon dentie. Te huur aangeboden Bruidskleding te buur Rouw-. Trouw- en Avond kleding voor Dames en He ren. Malson Steenis. Stein- laan 58. Zeist Tel 2784 Vacantietijd Solcxtijd! De nieuwste Solex f 0.75 per uur. 6.— per dag. Solex- Verhuur-Centrale. Bredauw Berkenweg 22. TeL 4808. Bespreekt tijdig. Personeel gevraagd Gevr.: Aank. laborante of leerlinge in Fotografisch bedrijf per 1 Juli Br. onder no. 5997 bur. v. d. blad. Lessen Autorijschool A. van Nie. instructeur KNAC en ANW B. Inl. Lissone Lindeman, Amersfoort. Tel. 5637 of 3862. Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. Instructeursopleiding. Autorijschool J. v. Milten burg. Vermeerstraat 131. Tel. 4736. Autorijles per les 4.—. Woningruil. Gevr.: vrije woning op nette stand te Dordrecht. Aangeb.: zonnig hoekhuis in het Leusder- kwartier te Amersfoort (m. telefoon). Brieven no. 6001 bur. v. d. blad. 1663. Voor de tweede mooi begaf ik me dus naar Hotel Superde-Snob, hef hotel waar Knots en Knars en Bolle Boos verbleven. Er was bijna niemand meer op straat, want het was al erg laat, maar van bang in het donker zijn had ik geen last; ik had andere zorgen. Omdat ik dit keer niet als oud heertje ver momd kon gaan leek het me veiliger geen moeilijk heden met de portier te maken. Ik liep daarom om het hotel heen en na enig geklauter kreeg ik de brand trap te pakken, die zich aan alle grote Amerikaanse gebouwen bevindt. Het was een hele klim voor ik de verdieping bereikte, die ik hebben moest en het kostte nog heel wat moeite voor ik een raampje openge wrongen had, waardoor ik in het gebouw kon klim men. Maar ik had al zoveel avonturen met echte in weer! Je komt Miepsie toch geen kwaad doen, hè? Ze hebben me voor jou gewaarschuwd I" brekers meegemaakt, dat ik zo langzamerhand wel de kunstjes kende. In ieder geval kwam het me nu goed van pas. Het geluk was met mij, want de deur van het kamertje, waar ik in terecht gekomen was stond open, evenals de deur van kamer 74. Ik draaide voorzichtig de knop om en zag Bolle Boos in bed zit ten. Hij zat verdrietig zijn poes te aaien en hij zag er helemaal niet als een gelukkige wereldkampioen uit. Dat gaf me de moed om maar ineens naar binnen te stappen. „Hallo, Bolle", zei ik: „Schrik maar niet, ik kom je geen kwaad doen, ik meen het goed!" „Grie- bes!" schrok de bokser: „Daar is dat kleine ventje Psychometristen j Mr. Willy Kruis. Astroloog-Oc cultist. Voorlichting over Uw lot en leven. Ieder gewenst advies. Discreet. Spreekuren 2 tot 9 uur. Obrechtstraat 25bis. Utrecht. Psychometrlsto heeft elke Dinsdag privé-consult van 10— 9 uur en volgens afspraak. Vleutenseweg 279 b. tel. 21704. Diversen Uw oude of defecte klok niet weg doen. U maakt al voor 9.75 met een elcctrisch ïn- bouw-uurwerk van magazijn Electra, Potterstiaat 2a. een geheel moderne electrische klok er van in drie minuten. Laat Uw gestoffeerde meube len opnieuw bekleden, recht streeks aan de fabriek. Vraagt vrijblijvend prijsopgaaf. Club Meubelfabriek H. J. Huygen, Gruttersdijk 32 C, Tel. 17834. 100 pet. ruimtebesparing. Var» Uw lcdikantspiraal maken we een opklapbed of divan bed. Van Uw ledikant de ombouw. Reparaties billijk. Komt eens kijken. Nefaco. Pieterskerkhof 21. telefoon 23068. Auto-Financiering. Ass. Kant. C. M. Witjens. Herenweg 46 b, Utrecht. Tel. 13471. Bij Den Daas kopen, is goed gekleed lopen. Wij leveren U de beste kleding tegen scherp concurrerende prijzen. Steen weg 12. Utrecht. Belastingaangiften en reclame» accuraat en deskundig behan deld Bockhouddienst P. v. d Hijden, Accountantskantoor. Justus van Effensiraal 19b» v Utrecht. Telefoon 12203—20761 voorhecn Achter dc Dom 10. Kampeerkooktoestellen in kof fertje 19.95. petrolcumsnelko- kers 18 75. luxe gaskomforen 3890. luxe salonkaehels 63.—. Engelse tuinslang 0.95, flit spuiten. primusonderdelen, mica. Stichtsche Ijzerhandel. Lange Elisabcthstraat. Verkoop Centrale „Utrecht" Wij verkopen al Uw overtol lige goederen, meubels, kle ding enz. Mits in goede staat Lange Nieuwstraat 10. telef. 19925. voor verpakte biscuitsi Bruxelles Kermesse, dat heerlijke Viccoria- biscuitje, is er thans óók in aardige verpak king. U kunt zo'n pakje gemakkelijk meenemen, óók op reis en het is niéts duurder dan los- uitgewogen Bruxelles I Kermesse! Prijs per pakje 30 ct. j CjjdjüQJdswlisiA kunnen ook TELEFONISCH opgegeven worden AMERSFOORT 6235 HARDERWIJK 2501 (K 3410) UITKNIPPEN OOK OP UW VACANTIE-ADRES Gaarne zenden wij U. zonder extra kosten Uwerzijds, het Dagblad voor Amersfoort naar Uw vacantie-adrcs. Maar dan dient U ons TIJDIG Uw tijdelijk adres mede te delen. Wilt U dit formulier invullen on tenminste 5 dagen tevoren aan onze abonnementenafdeling zenden Naam: Vast adres: Woonplaats: Datum van vertrek naar vacantie-adres: Datum van terugkomst op vast adres: VACANTIE-ADRES Uw vacantie-adrcs zo uitgebreid mogelijk vermelden (naam van het pension, hotel. kamp. huisje, p/a enz.i Straat: no te Vriendelijk verzoeken wil U. als U week-abonné bent. het abon nementsgeld voor de vacantieperiode vooruit aan de bezorger te voldoen. Onze dank voor Uw medewerkine en PRETTIGE VACANTIE! Bruxelles Kermesse In een pakjel Handiger en voor dezèlfde prijs I

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 6