Nederlanders slaan zich er goed doorheen Race-wonder Duke stuift onbedreigd over de baan i Huib Holsteyn Huib Holsteyn I1AI.1ILAU VOOIt AM IISFOOHT SUPER JOCO RIJWIEL uiïraphi! IN VOORRAAD en voor f 41 6.60 SOLEX APELDQ03U AMERSFOORT Sportbijlage Leveque wint vierdeBiagioni de vijfde Tour-étappe HANS DEKKERS Houd Uw spieren soepel met Italianen draaien hun gillende Gitera s stuk Rlaandag 9 Juli 1951 heeft U een compleet uitgeruste Btr.slr. 28 Amersloort kost één kwartje, wan neer U per SOLEX gaat. Laat U niet weerhouden een gratis demonstratie te wagen! Belt U even tel. nr. 6866! BIAGIONI DRAAGT GELE TRUI (Van onze speciale verslaggever in de Tour CAEN, Zondagavond. Met een bruusk gebaar heeft het Italiaanse knechtje Sera- fino Biagioni zijn Luxemburgse confrater Jean Diederich de gele trui ontnomen. Niet op die razend snelle etappe tussen Le Treport en Parijs, waar de wegen waren I bedekt met een kapitaal aan premies maar L. 9 in de rit van vandaag tussen Parijs en Caen, die een allervervelendste affaire is geworden en dit zo mogelijk in nog ergere mate zou zijn geweest, wanneer de gene raal Alfredo Binda de waterdrager van zijn campionissime niet welwillend had toegestaan te rijden voor wat hij waard was, ja het hem zelfs had opgedragen. Dus zoog Serafino, die 's och tends zijn lesje nog eens nauwkeurig had nagezien, zich als een brave jongen aan het wiel van de Franse Regionaal Angelo Colinelli vast toen die zich na een mislukte demarrage van Caput onmiddellijk bij de start te Parijs uit het gezapig voortpeddelende peleton losrukte. Maar toen die twee, ondanks het voorgeschreven afremsysteem van Biagioni, niet alleen regelmatig maar ook tamelijk snel op de tros uitliepen, schoot er plotseling een ander plan door Alfredo Binda's strategisch brein. Aan dat plan nu dankt Serafino Biagioni, 31 jaar oud en geboortig uit Pistoia, zijn zege met tien minuten voorsprong op het peleton alsmede zijn gele trui. En Binda bracht zijn squadra daarmee van de zevende plaats in het ploegenklasse- ment. Dekkers overwint zijn inzinking Want toen de lijfeigene van de campionissimi eenmaal de vrijheid had gekregen om zijn eigen kans te rijden, was het alsof hij een lang opgekropte kracht te etaleren had. Hij reed inderdaad met de gretigheid van een gevangene die uit zijn cel is losgelaten. Er •was op dit moment geen sprake van overleg, of tactiek. Nu hij eenmaal, moest doorzetten wat njH was begonnen, kwam het al leen maar op kracht en uithou dingsvermogen aan en wat hij daaraan bezat, dat hebben de tienduizenden langs de wegen in de lieflijke districten van de Seine et Oise, Eure en Calvados van dichtbij kunnen zien. Natuurlijk ook Colinelli speel de zijn rol in de voorsprong van niet minder dan zestien minu ten. die de twee op een gegeven moment hadden veroverd. Maar hem was de inspanning dan ook te veel geweest en toen Biagioni een kilometer of vijftig voor Caën in de volgende versnelling ging was het met de Fransman vierkant gedaan. Uitgeput zak te hij steeds verder terug. Even als Diot en Forlini die kort voor het einde ontsnapten, werd hij door het eindelijk ontwaakte peloton in de laatste kilometers tot de orde geroepen. Maar on dertussen ging Biagioni voort en beleefde de squadra haar eerste grote successen: de gele trui, waarvan de plotseling tot mees ter gegroeide knecht zelfs in zijn stoutmoedigste ogenblikken niet had durven dromen en voor de uitgesla pen Binda een eerste plaats in het ploegenklassement, zonder dat hij daarvoor zijn grootste troeven op ta fel had moeten leggen. Kampioenen actief Voor wij de begrijpelijke nieuws gierigheid van de lezer naar de ver richtingen van de zeven Nederlan ders bevredigen, eerst nog even aan dacht voor het belangrijkste moment uit de etappe van Zaterdag, waarin voor het eerst de grote kampioenen van deze Tour met hun wapens rin kelden. Trouwens, ook de Nederlan ders waren bij die hoofdstuk nauw betrokken, want toen die regelrech te favorieten als Coppi. Koblet en Bodet met zijn onafscheidelijke maat Barbotin plus Marinelli ten aanval togen, was ook Gerrit Voor- ting er bij. Dat gebeurde vijftig ki lometer na de start in Le Treport en iedereen werd er een beetje ner veus van. Andere matadoren in de karavaan hielden het groepje dat telkens iets verder voor hen uit vluchtte over de gloeiende wegen echter nauwkeurig in het oog en toen die tot bijna anderhalve mi nuut waren uitgelopen werd de te genaanval geblazen. Magni, Robique en de drager van de gele trui Diede rich gingen in hoogst eigen persoon met een groot gezelschap waarbij zich ook Van Est bevond, op zoek naar de ontsnapten en tenslotte ruk te zich een derde groep van het pe leton los. waarbij zich onze landge noot Wagtmans bevond. Tegen zoveel geweld waren de vluchtelingen niet bestand, of liever gezegd, zij vochten de strijd niet tot het uiterste uit. Na een kilometer of tachtig was de hergroepering in zicht. Kort voor de finish ontsnap ten opnieuw zes man: de Fransen Teisscire, Baldassari en Apo Lazari- des, de regionalen Mice en Leveque en de Belg Couvreur. Op het par cours van Longchamps liep Leve que een flink eind van zijn makkers weg en behaalde zonder verder ge vaar een overwinning, die speciaal voor de Fransen als de schoonste triomfen van deze ronde geldt. Er valt eigenlijk niets anders uit het Nederlandse kamp te melden dan dat het goed gaat. Werkelijk De vierde etappe van de Tour zit er op. Dat ivas Zaterdag toen naar Parijs werd gereden. Ónze landgenoten konden in deze etappe goed meekomen. Van links naar rechts Gerrit Voorting, Wim van Est, Wout Wagtmans en Ger rit Peters na aankomst in de Franse hoofdstad. Zullen zij er ook aan de finish arriveren? Ze komen er wel" zegl de ploegleider De belangrijkste zorgen van on ze ploegleider Kees Pellenaars zijn in de beide laatste dagen de verrichtingen van twee van zijn pupillen geweest, die het niet voor de wind ging: Dielissen en Dekkers. Zijn commentaar is na deze critieke etappes dan ook een tevreden gezicht omdat zijn zor genkinderen van deze eerste rit ten op 't punt staan zich door hun moeilijkheden heen te bijten. Pellenaars heeft daar trouwens zelf een flink handje aan gehol pen, door zich eens met de con stellatie van hun fietsen te be moeien en beide renners het za del hoger te stellen. „Zeker", zei Pellenaars ons. „Ze zaten op hun dooie gemak te fietsen, die twee, want ze kuier den in het peleton mee alsof ze in een fauteuil zaten. Maar hun zadel was te laag, wanneer het er op aan kwam kracht te zetten en nu wij dat iets veranderd hebben, zal het allemaal veel soe peler gaan. Ik heb het gevoel dat ze er wel komen," V goed. Zaterdag hroben onze landge noten zich door Voorting, Van Est en Wagtmans evenals op de vorige dagen opnieuw in de eerste rijen laten zien en dat zij vandaag naar het voorbeeld van alle andere ploe gen de zaken weer wat gemakkelij ker opvatten, was uiteraard een ge volg van de snelle race, die men gisteren op weg naar Parijs uit de wielen had gedraaid. Die etappe was inderdaad zo snel geweest, dat de genen die nog niet op volle touren draaiden er een hele kluif aan had den. Onder hen bevonden zich onze nationale kampioen Hans Dekkers, In de klim van de laatste tien kilo meter naar Parijs moest hij het pe leton loslaten en hij arriveerde met een achterstand van enkele minuten op het peleton waarin de overige Nederlanders waren binnengeko men. Toen hij van zijn fiets stapte was hij nogal gedeprimeerd, maar dat was allemaal weer gauw voor bij en de etappe van vandaag was voor hem een welkome kans om zich van de schade te herstellen, zo als Dielissen, die tussen Gent en Le Treport in moeilijkheden had geze ten. dat op de weg naar Parijs al had gedaan. En zo klasseerden zich alle Nederlanders vandaag in bla kende welstand in het grote pele ton, al was het jammer dat de wed- stnjdcommissarissen bij de klassifi- catie na de zesde plaats ophielden en daardoor aan de Nederlanders drie plaatsen binnen de eerste tien onthielden. Peters, Voorting en Van Est werden nu evenals de vier an deren in de grote groep ex equo ge noteerd. A la bonheur. De uitslag van de vierde etappe luidt' 1. Leveque (West Zuid West Frnnkr.) 4.43.15 v. (met bonificatie 4.42.15; 2. Baldasarl (Frankr.) 4.43.37 (met bonifi catie 4.43 07); 3. Couvreur (Belg.) zt.; 4. Teisselre (Frankr.) z.t.: 5. Forlini (Parijs) z.t.; 6. Apo Lazarides (Frankr.) 4.44.04; 7. Guequen (Frankr.) 4.45.36; 8. De Rijcke (Belg) z.t.: 9. Een grote groep ex aequo, met onze landgenoten Faanhof, Dielissen, Voorting, Van Est en Peters, voorts de Luxemburgers Goldschmidt, Diederich, Kemp, de Ita lianen Bartall en Biagioni cn nog tal van andere groten, zoals MarinclU, Gauthier, Rosseel, Ockers, Bobet, Ko blet. Remy, Magni, Coppi. Pczzl en Robic. Ook Wagtmans maakte deel uit van de groep van totaal 90 renners, die ex aequo op de negende plaats werden ge klasseerd in de tijd van 4.45.36. Als laat ste Nederlander kwam Dekkers binnen. Hil plaatste zich 101 In 4.49.0. De officiële uitslag van de vijfde etappe luidt: 1. Biagioni (Italië) 6.10.34 (met bonificatie: 6.09.34); 2. Blusson (Advertentie I MJ de kampioen van Nederland, en WIM DIELISSEN ryden in de TOUR DE FRANCE op het (Parijs) 6.20.33 (met bonificatie: 6.20.03); 3. Magni (It.) z t.: 4. Koblet (Zwits.) z.t.; 5. Ockers (Belg z.t.; 6. Sciardis (lie de Francc) z.t.. 7. Een groep van 88 renners ex aequo, allen ln dezelfde tijd als Blusson (6.20.33). In deze groep bevonden zich alle Nederlandse ren ners, tevens favorieten als Bobet. Ro bic, Diederich, Coppi, Bauvin. Rossl, Bartall. I^eveque. Rosseel. Apo en Lu- cien Lazarides. Ruiz, Redolft en Meu nier. Het algemeen klassement ziet er thans als volgt uit: 1. Biagioni (It.) 30.05.11; 2. Diederich (Lux.) 30.06.17; 3. Leveque (Z.W.ZFr.) 30.08 20; 4. Baldassarlc (Fr.) 30.08.38; 5. Ockers (B.) 30 08.58, 6. Meu nier (W.Z.W. Fr.) 30.09.09; 7. Teisselre (Fr.) 30.09.42; 8. Rcdolfl (He de Fr.) 30.09.45. 9. Bauvin (O.ZO. Fr.) 3009.51; 10. Rossie (Zw 30 10.04 11. Geminiani (Fr.) 30.10.38. 12. Kemp (Lux.) 30.10.43. 13. Demulder (B 30.10.44; 14. Huber (Zw.) 30.10.49; 15 ex aequo Marinelli (11e de Fr.) 30.10.58 en Desbats (W.-Z - W. Fr.) z.t.; 17. ex aequo Coppi (It.) 30.11.07; Koblet (Zw.). Bartall (Italië) Magni (It.). Bobet (Fr.). De Rijcke (B.), Rosseel (B.) cn Luclen Lazarides (Fr.), allen zelfde tijd als Coppi; 25. Pcdroni (It.) 30.11.30; 2G. Wagtmans (Ned i 30.11.40; 53. Faanhof (Ned.) 30.14.29: 73. Peters (Ned.) 30 17.12- 76. Van Est (Nd.) 30,19.39; 93. Dekkers (Ned.) 30-26.30; 94- Voorting (Ned.) 30.26.47; 99. Dielissen (Ned 30.28.56. Het ploegenklassement luidt thans: 1. Italië 90.21 30; 2. Frankrijk 90 26.00. 3. België 90.28.25; 4. W.-Z.-W. Fr. 90.23.27; 5. Luxemburg 9029 01: 6. Zwitserland 90.30 17; 7. Ilc de France 90.31 50; 8. Parijs 90.32 34; 9. O-Z -O. Fr. 90.33.13: 10. Spanje 90.34.29; 11. Nederland 9029.33 en 12. N. Afrika 91-02.47. Willem II droogt Heerenveen af De kampioenscompetitie is op een oor na gevild. In Tilburg werd Za terdag de op een na laatste wed strijd gespeeld tussen Willem II en Heerenveen. Weer geen winst voor de Friezen, want de Tilburgers won nen met de vrij degelijke cijfers van 7—2 (rust 2—1). In het begin zag het er niet naar uit dat Heerenveen op deze wijze het loodje zou leggen, maar na rust kwam de club van Abe Lenstra Abe was er zelf niet er niet meer aan te pas. Na een kwartier spelen in de tweede helft begon een ware doelpunten- regen los te komen op de Heeren- vcense veste, die volkomen be zweek. Tot slot rest nog PSV tegen Hee- renveen, de kampioen tegen de club die wel erg in deze competitie heeft ïld. teleurgestël PSV DWS Willem II Blauw Wit Heerenveen Europees zwemrecord van Arne Borg gesneuveld BOEDAPEST. Tijdens zwem wedstrijden te Boedapest heeft de Hongaar Scordas het Europees re cord 150 meter vrye slag verbeterd en gebracht op 18 min. 49,6 sec. Het oude record stond op naam van Arne Borg (Zweden) met 19 min. 7.2 sec. en werd op 2 September 1927 te Bologna gevestigd. (Advertentie l. M.) PHILIPS RODE De diep doordrin gende warmte Is een voortreffelijke ondersteuning bij Iedere massage Gebruik Philips Inlraphilvooraf ook bij kneuzingen, verrekkingen, verstuikingen spierpijn en spierkramp. Schoenmakers neemt revanche ELSLOO. Schoenmakers na zijn korte verblijf in de Tour de France weer in ons land terug, reed Zon dag in de ronde van Elsloo over 140 km. en bewees dat hij tocji wel fietsen kan. Hij won in 3 uur 42 min. 18 sec. Tweede werd Van As uit Roosendaal. 3. Schweitzer (Maas tricht), 4. Lakeman (Amsterdam;, 5. Jansen (Elsloo). Lijst Europ. biljart- kampioenschappen DEN HAAG. Het tweedaagse internationale biljartcongres werd Zaterdag te Scheveningcn gesloten. Door het tegenstemmen van Neder land bij de herverkiezing van Duits land als lid van de UIFA3 kon ons land ge^n organisatie van een Euro pees kampioenschap worden opge dragen. De internationale kalender 1951 1952 ziet er als volgt uit; Europese kampioenschappen: libre 1316 De cember te St Etienne; cadre 47/2 1620 Januari te Luik of Brussel; cadre 71/2 1417 Februari te Muehl- house; cadre 47/1 20 23 Maart te Lyon;' bandstoten 2427 April te Nice; driebanden 1518 Mei in Zwit serland; fantasie classique 5—8 Juni te Bordeaux. Omtrent de data van de wereld kampioenschappen van het kome'ndo seizoen zal nog nader worden be slist. Nieuw wereldrecord breedtesprong voor paarden MADRID. - De Spaanse ruiter, majoor Luis Polez del Hierro is er te Madrid in geslaagd het wereld record breedtesprong op zijn naam te brengen door met zijn paard „Adamo Mio" 8.30 meter te sprin gen. Het oude record stond sedert 2 September 1950 op naam van zijn landgenoot luitenant Marquez. die met „Balmaco" 8.20 meter had ge sprongen. DAG VAN DE T(OURIST) TfROPHY) (Van een onzer verslaggevers) ASSEN. Zaterdagavond. Geoffrey Duke, dc Britse grootmeester, heeft vanmiddag op het Circuit van Drenthe een fonkelend geslepen diamant In de gouden ketting van de Asser T.T.'s gemonteerd. Met vakmanschap, artisti citeit, brille. In achttien tot een vloeiende eenheid smeltende ronden (297.65 kilometer) trok, smeet en boog hü zUn 500 cc-Norton over dc rechte stuk ken en door de bochten van het circuit. Veertien ronden lang opgezweept, voortgejaagd door twee donder en bliksem spuwende Italianen: wereld kampioen Umberto Masettl cn Nello Paganl op gillende, dc zon weerkaat sende vuurrode Gilcra's. Daarna stoof Duke's machine onbedreigd aan de kop over de baan. Omdat de bezeten Italianen hun motoren stukdraaldcn. Paganl ging ten onder aan een defecte versnellingsbak cn finishte de strUd lopende (als negende cn met drie ronden achterstand), Masettl verdween met een kapotte motor. Duke won dus. Ook al hadden Masettl en Paganl Iets minder temperament cn overschatting van hun Gilcra's bcZetcn, zou dc Brit waarsehünlük, zéér waarschijnlijk, winnend zijn geëindigd. Omdat hü een cynisch, weinig spraakzaam race-wonder is. De Italiaan Milani werd tweede op 15 seconden; z(jn landgenoot Lorenzcttl derde, de volgende ere plaatsen waren voor de Norton-fabricksrüdcrs Lockctt en Brctt. Manager Joe Craig kan weer tevreden zün. bocht onderuit, toen hij tè plat ging liggen. Gaf op. Zei: „I just fell off." Meer niet. Hoewel hij op het ogen blik van de val een 140 kilometer reed en dies een keer of tien over de kop sloeg. Schramloos. Zijn landgeoot Doran, op AJS, nam de kop van hem over. Lockctt en Armstrong (Eng.) bleven hem tot aan de zevende ronde driftig opjagen. En bedreigen. Toen vielen beiden in de haakse bocht bij Laag- halerveen in een laatste poging Do ran te achterhalen. De overige acht ronden (totaal duurde de wedstrijd 248.04 kilometer) werden getekend door pogingen van Bill Petch hem nog te bereiken. Het lukte niet. Bijzonder opvallend was in deze wedstrijd het rijden van de onbe kende Engelsman Sandys-Winch, die als laatste vertrok, omdat zijn Velocette weigerde, en die door fraai rijden tenslotte de vijfde plaats bezette .De eerste Nederlan der in deze strijd was Van Rijswijk (elfde). Van Duren werd dretiende. Het vinnig gezoem van de 125 cc- ers culmineerde ook ditmaal in een De Engelsman Duke, dc held van de T.T.-1951 in Assen. Met een verrukt gezicht voelt hij de lau werkrans om zijn schouders glij den. - De Belgische waterpoloploeg won te Gent met 2—1 van Frank rijk. - Onze landgenoot Hijzelendoom won in Denemarken de grote sprint- prijs van Aarhuus met 10 pnt, voor de Zwitser Arber, 6 pnt. Uitstekend werk van Wim Zijlaard Duke loste het. een kwartier voor de start van de 500 cc-ers begonnen onweerachtig gedreun op met een spuitende start, die hem leidend de eerste bocht doorzond. Masetti, ake lig dun, 20 jaar en zelfverzekerd, volgde hem onmiddellijk. Daarna trokken Pagani en dc Brit Fergus Anderson weg. Anderson kwam na 6 minuten 35,3 seconden als kopman de eerste ronde uit. Duke was tweede, de Italiaan Ruffo derde. Daarna kwamen Pagani en Masetti. Vervolgens begon een zenuwvretend gevecht tussen DukeAnderson en Masetti—Pagani. Duke wrong zijn Norton ongeveer in een hoek van dertig graden door de bochten. De grotere zuivere snelheid van de Gilcra's hield de Italianen in zijn zog. Maar Masetti wilde meer dan een tweede of derde plaats. Driest en met sprekende elegance flitste hij naar voren. In de vijfde ronde was hij eerste. Duke boog zich dieper over het stuur, gleed riskanter door de bochten. Zesde ronde: eerste. Zevende ronde: twee de. Achter Masetti. Achtste ronde: eerste. Pagani en Masetti wisselden van plaats. Spanning hing als een t. jeiende doek over ÏOÖ.OOO toe schouwers. Zij zagen Anderson slachtoffer worden van dit bittere, slopende gevecht. Anderson wilde niet achterraken. Zijn snelheid was echter te gering. Hij nam teveel risico om dit gebrek op te heffen en gleed enkele malen uit dc boch ten het zand in. Tot zijn machine, uitgeput, in de tiende ronde weiger de. Nauwelijks gemist verdween hij. Leslie Graham, eens wereldkam pioen, viel uit. Andere sterren, zo als Bruno Ruffo, volgden. Men kón geen aandacht voor hen hebben. Het kopduel vroeg alle aandacht. Toen kwam Alfredo Milani naar voren. Zijn rood-wit-groene helm was reeds dreigend achter Anderson verschenen, nam diens plaats in, schoof langzaam naar het leidende trio toe. In de dertiende ronde viel het zwart van de rouw over Italië. Pagani boog pas de laatste bocht door toen Duke reeds naar dc startlijn stoof. Masetti volgde op 400 meter. Plotseling. In de volgen de bocht kon men het horen. Pagani had schakelmoeilijkhedcn. Masetti's motor sloeg onregelmatig over. In de veertiende ronde lag Masetti reeds op 24 seconden achter de En gelsman. Milani was Pagani reeds gepasseerd. En tien kilometer ver der joeg Milani op de tweede plaats. Pagani was vloekend afgestapt en ging verder lopen, Masetti verdween helemaal. Norton triomf Nog vier ronden. Volledige Norton- triomf stond vast. want inmiddels warer. Lockett en Brett naar voren gedaverd. Pas in de laatste ronde kon de Italiaan Lorenzetti zich langs Lockett naar de derde plaats werpen. Lockett werd vierde, Brett vijfde. Door constant rijden en het groot aantal uitvallers bereikten de Nederlanders Loes van Rijswijk en dr. C. FokkeBosch die uiteraard niet tegen fabrieksmachines konden concurreren resp. de zevende en achtste plaats, twee en drie ronden ra de winnaar. Tevoren had Duke één ronde op zijn 350 cc-Norton afgelegd. Ook al leidend. Daarna gleed hij in een De grootste strijd van Assen ont brandt. De 500 cc-motoren gaan onder oorverdovend gebrul van start, het grote avontuur tege moet. practisch volstrekt Italiaanse finish. Gianni Leoni dreef zijn Mondial van de start af winnend over het par cours. Achter hem vochten UbbialL Mendogni, Alberti, Zinzani en Zanzï een wedstrijd uit, die in iedere Ita liaanse competitie-strijd had kunnen plaats vinden. Als niet Leslie Gra ham in dc vierde van do zeven ron den (115.75 kilometer) was gaan klimmen. Zijn uiteraard Ita liaanse machine (MV) kroop venij nig tussen soortgenoten, Mondials en Morini's door, tot hij de derde plaats had bereikt. Dat geschiedde ir. de laatste ronde. Ook al doordat Ubbiali en Mendogni waren uitge vallen. Dick Renooy startte bijna een mi nuut te laat, daar zijn Eysink wei gerde. Van de 21e plaats klom hij naar de negende, maai* haperingen in de laatste twee ronden joegen hem terug naar de twaalfde plaats. Wim Zijlaard op een tweetact MV werd zevende. Fraai in dit gezelschap Italianen. Fanny bedreigt (eigen) wereldrecord horden GRONINGEN Tc Groningen wer den nationale atletiekwedstrijden ge houden. waaraan Fanny Blankcrs Koen en Slijkhuis deelnamen. Op de 80 meter horden maakte Fanny Blankcrs de fraaie tijd van 11.1, welke 0-1 sec. boven haar wereldrecord ligt. Dc uitslagen lulden: 100 yards dames: 1 Fanny Blankcrs Koen, Sagltta, Am sterdam, 11.1; 2 Puck Brouwer, Celebes, Den Haag, 11.5; 3 Xenla Stndt do Jong, Celebes, Den Haag. 11.7. 80 meter hor den: 1 Fanny Blankcrs Koen. Sagltta. 11.1; 2 me). K. Schuil (Vlugheid en Kracht). Harlingcn. 12.1. Hoogspringen dames: 1 Fanny Blankcrs Koen. Sagitta. Amsterdam, 1.595. 100 meter heren: 1 Kooi. AVG '26, Groningen. 11.3; 2 Buys. Tempo. Bussen, 11.5. Polsstokhoogsprin ger l Lamorec, Haarlem, 3.80. 3 mijl: 1 Slijkhuis. Trekvogels, Den Haag, 9.19 5. 2 Van Zeeland. OSS '20. 9.42.2. 1500 meter: l Stada, DOS, R'dam, 4 00.1. 2 Jonkers. Bierick, 4.05. 800 meter: 1 Rem. Licurgus. Zaandam, 158.5, 2 Ha- vcnanr, AV '23. A'dam, 158.7; 3 Mey- borgh, Siomo, Den Haag, 1.58.8.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 3