Ries Stalenhoef onbetwist de sterkste cadre-speler Engelse korfballers weer kansloos verslagen Polynorm wint sportievt strijd met SGVA ONS POSTDUIVENNIEUWS Voor ce° patje.. bij Uw shag altjjd Geslaagd tournooi van cl' Oranjeboom Erdal en Bofa spelen om hoogste eer Houd Uw spieren soepel met Trintignant wint prijs van Albi A.P.V. „De Koerier" APV „De Zwaluw 4 Maandag 6 Augustus 195 (Advertentie l.M.) f M-59-M Twee dagen lang. Zaterdag en Zondag, hebben vele biljartliefhebbers hetzy als toeschouwer, hetzü als deelnemer, genoten van goede biljartsport tijdens het, door de nog jonge Biljartvereniging „d'Oranjcboom" uitstekend georganiseerde cadre-tournooi in het café-restaurant van dezelfde naam aan de Leusderweg. Dank zij een uitstekende organisatie heeft het tournooi een vlot verloop gehad en vooral ook een maximum aan spanning en goed spel gebracht. Vooral de kleine, sympathieke Soester Ries Stalenhoef heeft laten zien wat met uitstekend materiaal was te bereiken. Hij maakte in zyn vjjf partijen niet minder dan vier series van boven de honderd. Deze blonken uit door ragfijn spel en het was dan ook geen wonder dat deze sterkste man in het biljartdistrict „Eemland" vele malen opgewekt applaus kreeg te incasseren. Zijn uitstekend spel en vooral ook zijn wedstrijdroutine stempel den hem tot de beste kanshebber. Toch heeft hij het in enkele par tijen te kwaad gehad, maar hij wist zich steeds weer uit diepte punten op te heffen en ging ten slotte met de hoogste eer, als win naar van het tournooi, strijken. Toch begon de Soester Zaterdag middag niet al te best. Hij had liefst 39 beurten nodig om tegen zijn Baarnse collega, Van de Burg, de 350 caramboles vol te maken. Van de Burg snoepte hem een wedstrijdpuntje af door de partij in de nastoot uit te maken. Dit kostte Stalenhoef een kostbaar puntje. Inmiddels had Anton Ver kerk uit Soestdijk de vlag moeten strijken tegen de Nijkerker Veer. In de tweede serie verloor Ver kerk opnieuw, ditmaal van het lid van "d'Oranjeboom" Robbersen, die, hoewel hij ook de zorgen van de wedstrijdleiding van het tour nooi had, goed voor de dag kwam. In 26 beurten boekte hij de volle winst. Veer en Steffen speelden een meer spannende dan fraaie partij, die tenslotte door de Nij kerker werd gewonnen. In de vol gende ronde won Robbersen van Van de Burg. Ook Stalenhoef bleef in de running en versloeg in een prachtige partij, waarvan het tal rijke publiek ten volle genoot, zijn oude rivaal Steffen. Reeds in deze partij bleek dat de Gouden Ploeg- speler met het uitstekende mate riaal goed overweg kon. Daarvan getuigde vooral zijn, in de vijfde beurt prachtig gespeelde serie van 121 caramboles. Stalenhoef had voor- deze partij slechts elf beurten no dig en eindigde met het fraaie ge middelde van 31.81(1) Bij het opmaken van de balans van Zaterdag bleek dat Veer en Robbersen met twee gewonnen par tijen de leiding hadden, waarna on middellijk Stalenhoef volgde met drie punten uit twee wedstrijden. Toch betekende dit nog niet zo heel veel, want Steffen en Verkerk begonnen Zondag rustig, met de wetenschap, dat zij dit tournooi niet meer konden winnen. Daardoor juist waren zij moeilijke tegenstan ders voor de kanshebbers. Dit bleek Zondag ook ten volle. Nadat Stef fen eerst Van de Burg had versla gen kwam hij tegen Verkerk in het strijdperk. Het werd een titanen strijd, waarin Steffen goed op dreef was en tenslott etoch de winstboek- te. Voor de leiding in de kopgroep was de partij van Robbersen tegen Veer van het grootste belang. Deze spelers gaven elkaar niets toe en om beurten hadden zij een kleine voorsprong, die echter steeds weer werd teniet gedaan. Toen Robber sen zijn partij in de 43ste beurt uitmaakte, had Veer nog de na- stoot en twee cahamboles te maken. De eerste werd prompt ter tafel ge bracht, doch, mede door de wed strijdspanning, liet Veer de laatste liggen en gaf daardoor Robbersen de leiding met drie gespeelde en gewonnen partijen. Toen kwam de sensatie van de dag. Stalenhoef, in grootse vorm, gaf Robbersen een partij te zien, die veel op een de monstratie geleek. In slechts acht beurten beëindigde hij zijn 350 ca ramboles, dus met het hoge moyen ne van 43,75. Vooral een ragfijn ge speelde serie van 122 caramboles bracht deze populaire Soester een enthousiast applaus. Met deze winst- partij had Ries Stalenhoef de lei ding veroverd en toen hij ook Veer aan zijn zegekar bond was hij reeds winnaar van dit mooie cadre-tour nooi. Intussen hadden Steffen en Verkerk hun strijd ook gestreden in een uitermate interessante partij. De heer H. Schouten, voorzitter van de organiserende vereniging, complimenteert Ries Stalenhoef wet zijn overwinning in het ca dre-tournooi. Van links naar rechts: H. Schouten (voorzitter „d'Oranjeboom"), Ries Stalen hoef (winnaar). Van de Burg, BaarnA. Verkerk. Soestdijk; H. Steffen, Amersfoort en tweede A. Veer, Nijkerk; G. Robbersen (deelnemer en wedstrijdleider), Hammink (bestuurslid d'Oranje boom). Deze rivalen, die elkaar reeds in vele competities met wisselend suc ces hebben ontmoet, beschouwden dit kennelijk als een onderlinge krachtmeting. Zij viel ten volle in het voordeel van Steffen uit, die de partij in 26 beurten (het hadden er heus wel wat minder kunnen zijn) uitmaakte. Verkerk nam wraak op Van de Burg, die hij in 25 beurten de pun ten ontfutselde. Steffen bezorg le zichzelf een goede tweede plaats in dit tournooi, door in een uitstekend gespeelde partij van zeventien beur ten Robbersen te verslaan. Van de Burg en Veer leverden een span nend duel, dat tenslotte door de Nijkerker werd gewonnen. Voor de laatste partij tussen Sta lenhoef en Verkerk bestond extra veel belangstelling. Men verwachtte een topprestatie van Stalenhoef en deze kwam dan ook in de vorm van een prachtige serie van 153 caram boles De spanning was er echter at en het werd tenslotte nog een partij van zestien beurten. Wanneer aan het eind van dit tournooi de balans wordt opge maakt dan kan geconcludeerd wor den dat het uitstekend is geslaagd De belangstelling is, vooral gezien de zomertijd, alleszins bevredigenu geweest en de spelers hebben zich bijzonder goed geweerd. Bovenal is gebleken dat de nog jonge biljart vereniging „d'Oranjeboom" over materiaal beschikt, dat zeer *.eker door vele verenigingen kan worden cn misschien ook wel wordt benijd. Het zijn twee dagen van prachtige biljartsport geworden, die zeer ze ker propaganda hebben gemaakt. De Biljartvereniging „d'Oranje boom" mag zich dan ook gelukkig prijzen met dit bijzonder goed ge organiseerde en geslaagde tournooi. Rest ons nog de eindstand te ge ven: car. brt. hs. moy pt 1750 104 153 16.82 9 1 Stalenhoef 2 Steffen 3. Robbersen 4. Veer 5 Verkerk 1051 113 741 121 977 172 843 128 6 Van de Burg 742 142 ).30 6 6.12 6 5.68 6 6j8 2 5.22 1 Rotherham speelt enthousiast, maar Soesterkwartier maakt doelpunten Ook de laatste korfbalwedstrüd hebben de Engelse gasten uit Rotherham verloren. Het was trouwens niet anders te verwachten na de drie vorige nederlagen, nu het een wedstrijd was tegen Soestrekwartier 1. Voor onze Amersfoortse korfballers was de tegenstand uiteraard te zwak en zo kon de stand zonder enige inspanning tot 91 worden opgevoerd. Voor de wed strijd werden de Engelse gasten toegesproken door aanvoerder Gerritsen, die aan de leider van de Engelse ploeg H. Grantham een vaantje in de groen-witte kleuren aanbood. De heer Grantham bood op zijn beurt de Amersfoortse ploeg broches met het wapen van Rotherham aan, hetgeen vergezeld ging van enige toepasselijke woorden. We mogen uit de gesproken woorden aannemen, dat de sport- uitwisseling tussen de korfballers zal worden voortgezet. Waar schijnlijk zullen de Amersfoortse korfballers de reis volgend jaar naar Rotherham te baat nemen om enkele demonstratie-wedstrijden te spelen in andere plaatsen. De wedstrijd van Zaterdag tegen Soesterkwartier was een getrouwe De aanvoerder van Soesterkwar tier overhandigt mr. H. Grantham, leider van de Engelse korfbalploeg een vaantje. Van de leider der Engelse ploeg ontving H. Gerrit sen voor zijn ploeggenoten een broche met het wapen van Ro therham. copie van die van Donderdag in Austerlitz. Ook nu vocht een en thousiast Rotherham tegen een technisch veel beter Soesterkwar tier. Uiteraard kon Soesterkwar tier het kalm aan doen. Met de rust was reeds een 51 voor sprong bereikt. Het doelpunt der Engelsen werd gescoord door H. Grantham, die een klein kansje uitstekend wist te benutten. In de tweede helft wist Soester kwartier nog tweemaal de korf te vinden. De aanvallers van Rother ham wisten zich ook nu wel kan sen te scheppen maar het ontbrak hen aan een goed schot. Met 91 in het voordeel van Soesterkwartier kwam dus het het einde van een prettige wed strijd welke werd bijgewoond door de heer B. Verschuur, directeur van de Amersfoortse Sportstich- tin2- Zondag maakten de Engelse korfballers een bustocht naar Arn hem en Apeldoorn en vandaag wordt Rhenen bezocht. Dinsdag wordt de terugreis naar Rotherham weer aanvaard. De Engelse gasten vertrekken om 9.50 uur per Scandinavië-Expres van 't station. Een bezoek waaraan zij zeer prettige herinneringen zullen bewaren is dan ten einde en Soes terkwartier kan terugzien op een buitengewone ontvangst van hun Engelse sportgenoten. Zomeravond-competitie Vorige week hadden we de hoop uit gesproken. dat dc 4 resterende wedstrij den eens werkelijk gespeeld zouden Worden. Helaas ls deze hoop niet in vervulling gegaan. De vereniging Tem po ls er mee begonnen door de wed strijd tegen de Moren op het nippertje af te zeggen, hierin heeft de commis sie aanleiding gevonden alle nog te spe len wedstrijden van Tempo niet meer te doen plaats vinden cn de reeds ge> speelde wedstrijden te annuleren. In de wedstrijd de Moren tegen Poly- norm liet de laatste verstek gaan. Deze wedstrijd wordt ook niet meer vastge steld Polynorm worden 2 punten in min dering gebracht. De competitie is begonnen met 11 elf tallen en eindigt met 9. Dc eindstand luidt Erdal Bofa Zonnegloren Eyslnk VOG. de Moren Hees Polynorm V.V.K.K. het blauwe pakje dat 9 van de 10 rollers eisen I Ries Stalenhoef in actie tijdens een van zijn prachtige series die de honderd caramboles verre te boven gaat. Engelse korfballers met 60 verslagen GOES Onder grote belang stelling werd te Goes de korfbal wedstrijd gespeeld tussen het Ne derlands B-twaalftal en het En gelse A-team. Zowel in de aanval als in de verdediging waren de Nederlan ders superieur. Bij het spel der Engelsen was evenwel vooruitgang te bespeuren, want het veldwerk was zeker niet slecht. Het werd een 60 zege voor onze landgenoten (Rust 50). Jubileumwedstrijd van BDC tegen SEC De R.K. Voetbalvereniging BDC viert dezer dagen haar 25-jarig bestaan. BDC is ontstaan door combinatie van Be Quick en DIOS. Ter gelegenheid van het jubi leum en mede uit een sportief oogpunt, werd Zaterdagavond een wedstrijd gespeeld tussen SEC en BDC, op het SEC-terrein, waar van de opbrengst ten goede kwam aan de jubilerende vereniging. Zowel van de zijde van BDC als van SEC, bestond veel publieke be langstelling voor deze ontmoeting en het had meer weg van een werke lijke competitiewedstrijd dan van 'n vriendschappelijke ontmoeting. De strijd eindigde in een gelijk spel: 1-1. Bunschotens burgemeester reikt fraaie wisselbeker uit Zaterdag 4 Augustus vond te Bunschoten een sportieve tweekamp plai_ tussen de S.O.V.A. (Personeelsvereniging van de Spoorwegen te Amen foort) en de personeelsvereniging van de Polynorm Fabrieken, 's Middj; om 2 uur vertrokken de deelnemers met extra bussen vanaf het static naar Bunschoten. Hoewel het weer aanvankelijk niet meewerkte is dei sportieve strijd zeer vlot verlopen. Op het terrein van de IJsselmeervogèl vond een voetbalwedstrijd plaats tussen de SOVA en POLYNORM, well I met 42 door de Spoorwegmannen werd gewonnen. Tevens werden hetzelfde terrein wedstrijden in hardlopen, estafette, touwtrekken en kogt' stoten gehouden. Het geheel werd opgeluisterd door dc Harmonie „ExcJ sior" uit Bunschoten, die belangeloos haar medewerking verleende. In de gerieflijke cantines van de Polynorm Fabrieken hadden zich terzelfdertijd de liefhebbers voor de binnensporten verzameld en er werd fel gestreden om de hoogste punten voor tafeltennis, bridgen, pandoeren, schutjassen, dammen en schaken. Om 6 uur was er een gezamenlij ke broodmaaltijd, waarna een ex cursie volgde door de Polynorm Fabrieken onder leiding van de di recteur ir J. van Hulst, die duidelijk en humoristisch de rondleiding ver zorgde. Des avonds verzamelde de deelne mers zich in de cantine en werd na een gezellige hersengymnastiek en spraakwaterval door de voorzitter, van SOVA, de heer G. B. R. de Haan, het totaal aantal punten be kend gemaakt. De Polynorm won met 8375 punten. Vervolgens bood de burgemees ter van Bunschoten, de heer D. v. d. Berg een door hem beschikbaar gestelde fraaie wisselbeker aan. die de voorzitter van de Polynorm Personeelsvereniging, de heer F. de Blank in ontvangst nam. De burge meester van Bunschoten zei in een korte toespraak onder meer dat het hem had goed gedaan dat zijn gemeente bij deze eerste ontmoe ting als gastheer had mogen funge ren en sprak tevens de hoop uit dat deze tweekamp nog vc>e malen plaats mocht hebben. Dat het per soneel van de Spoorwegen naar Bunschoten was gekomen juichte hij van harte toe en hij hoopte, en dit is tevens een hartewens van de directeur van de Polynorm Fabrie ken. dat in de toekomst Amersfoort en Bunschoten door een spoorlijn verbonden zouden worden. Er volgde een gezellige avond verzorgd door het personeel van de Spoorwegen met medewerking van de toneelclub „De Diesel" H Hawaiian-ensemble van mevroJ van Dorland. de accordeonist H: gendoorn en als gasten de „T\vï J's" uit Bunschoten, die met huj jodelliedjes bijzonder veel su oogstten. Het geheel mag als geslaagd beschouwd worden zeker zal eenzelfde ontmoeting i de toekomst tussen de twee ven te Amersfoort plaats vinder. bedr indcL| Vóór de korfbalwedstrijd Soes terkwartierRotherham nam onze fotograaf een foto van de broeder lijk verenigde ploegen. De Engel sen verloren deze vierde en laat ste wedstrijd tijdens hun bezoek aan Amersfoort met 9—1 Interessante ritten van „Pedaalridders Tijdens de Zondagmorgen op fc] circuit van „De Pedaalridders' de Nijverheidsstraat zijn inte: santé ritten verreden. De A-kl; sers moesten honderd kilomet* rijden. Spoedig na de start tr; Geytenbeek weg en hield gerui tijd de kop. Brug en Lem past* er echter goed op dat zijn vooi sprong niet te groot zou worden toen zij de kans schoon zagen n; men zij een sprong en kregen aai sluiting met hem. Dit was Le: nog niet genoeg, want hij gii meteen door en met succes. H] kwam als eerste binnen. Werdlt die uitstekend op dreef wa] moest, jammer genoeg, de strijj door asbreuk staken. In de B-klasse, waarin de rer,| ners 75 km moesten rijden, was strijd zo mogelijk nog heviger, een zeer hoog tempo joegen renners over het circuit en hi was dan ook geen wonder dat ee: paar renners dit tempo niet konj den bijbenen en de strijd opgavei Dicky van Wijk toonde zich ten slotte de sterkste en ging als eer| ste over de streep. Heinhuis heeft zich tijdens 25 km. rit van de C-klassers wee] van zijn goede zijde laten kennc: Hij gaf steeds de toon aan en w< dan ook deze wedstrijd. Een coit| pliment voor het goede rijden va: Vermeulen is zekér op zijn plaat- De uitslag was: A-klasse: 1. Lem, 2. Van d Brug, 3. Geytenbeek. B-klasse: 1. D. van Wijk, 2. Va der Glas, 3. Verhoef, 4. Van Asct 5. E. Ouwerkerk. C-klasse: 1. Heinhuis, 2. Ver meulen, 3. Bakker, 4. Hoksbergen Dodelijk ongeval tijdens motorwedstrijden OISTERWIJK Tijdens bo hendigheidswedstrijden voor amj teurs, die Zondag te Oisterwi. zijn gehouden onder leiding va de Oisterwijkse Motorclub heei zich een dodelijk ongeval voorgs daan. Een van de deelnemers, The Aben uit Ledeacker, kwam botsing met een hem achterop kc mende motor. Hij reed tegen ee boom cn werd op slag gedood. (Advertentie l.M.) Prins Bernhard voert ruiter-équipe aan (Van onze correspondent) BRUSSEL. Prins Bernhard zal de Nederlandse ruiteréquipc aanvoeren, die op 24. 25 cn 26 Augustus tijdens het jaarlijkse con cours hlppique te Knokke de be ker der natiën zal betwisten. Be halve een Nederlandse ploeg nemen landenploegen van België, Engeland, Frankrijk en Italië aan deze wedstrijd deel. Uit deze stand blijkt, dat Bofa cn Erdal een gelijk aantal punten hebben. Dc besllsslngs-wedstrijd wordt gespeeld op Donderdag 9 Aug.. des avonds om 6.45 uur op het terrein van Hees In Soest. Het aanvangsuur ls vervroegd om bij een eventueel gelijk spel, de wedstrijd te kunnen verlengen. In tegenstelling met andere bepalingen duurt deze ver lenging ten hoogste 2 x 7H minuten. Is dan nog geen resultaat bereikt, dan wordt de wedstrijd overgespeeld op Dinsdag 14 Aug.. ook weer op het veld van Hees. Bij gelijkspel beslissen dan strafschoppen. PHILIPS RODE De diep doordrin gende warmte Is een voortreHelijke ondersteuning bi; Iedere massage Gebrvilt Philips Infraphilvoorst ook bij kneuzingen, verrekkingen, verstuikingen, spierpijn en spierkramp. Van de Zande kampioen op 25 kilometer SCHOONDIJKE. Te Schoondijke is het Nederlands kampioenschap over 25 km gehouden. De uitslag was: 1. A. van de Zande (Olympia. Halsteren) 1 uur 28 min. 8 sec.; 2. J. Overdljk (AAC. Amsterdam) 1 uur 30 min. 49 sec 3. Chr. van de Zande (Olympia. Halste ren) 1 uur 34 min.; 4. F. de Groot (SVV, Schiedam) 1 uur 34 min. 8 sec.; 5 A.'Moons (PSV, Eindhoven) 1 uur 34 min. 38 sec 6. W. Bravenboer (AAA, Amsterdam) 1 uur 35 min. 33 sec.: 7. L. Besters (Olympia. Halsterscn) 1 uur 35 min. 53 sec.; 8. J. de Bruin (AAC, Am sterdam) 1 uur 38 min. 12 sec.: 9. J. de Jong (GAC, Hilversum) 1 uur 38 min. 29 sec 10. H. Bamberg (Minerva, Rot terdam) 1 uur 39 min. 30 sec. Zondagmiddag zijn 14 coureurs ge- start voor de grote prijs van Albi. De Fransman Trintignant nam on middellijk de leiding, op korte af stand gevolgd door Simon en Man zon, eveneens aan het stuur van Simca's met compressor. Simon kwam later geweldig op zetten. reed een ronde met een ge middelde van 166.547 km. en ver wierf de leiding. Jammer genoeg werd hij uitgeschakeld door motor panne. Trintignant werd nu niet ernstig meer bedreigd en behield de eerste plaats voor Rosier. Eindklassement: 1. Trintignant (Simca) 302 643 km. in 1.51.23 gem. snelheid 163.020 km. per uur: 2. Rosier (Talbot) 1 53.49.2; 3. Chiron (Talbot) op 1 ronde; 4. Claes (Sim ca) op 2 ronden; 5. Behra (Simca) op 2 ronden; 6. Laurent (Talbot) op 3 ronden; 7. Macklin (H.W.M.) op 3 ronden. Alle andere deelnemers had den opgegeven. AAV-SUCCES IN ROTTERDAM Het A.A.V.-lid G. Romkes behaalde tijdens wedstrijden in Rotterdam bij het nummer polsstokhoogspringen- klasse B een eerste plaats met een sprong van 2.90 meter. Ten n is-m odeshow Dit tournooi is geen mode show en we zitten hier ook niet om reclame te maken voor miss Teslof", sprak de 62-ja rige Amerikaan Louis W. Shaw dezer dagen tijdens een tennis- tournooi in New Jersey in Amerika tot Aili Teslof. een van de meest bekende Ameri kaanse vrouwelijke umpires. Zijn blikken rustten tijdens deze woorden op de onbedekte schouders van Aili Teslof, die op de scheidsrechtersstoel klom gekleed in een zgn. strapless, een zomerjurk. Ze protesteerde heftig toen Louis Shaw mee deelde, dat zij zó daar niet mocht gaan zitten, maar het hielp niet: Aili Teslof heeft de games in een sweater met lange mouwen moeten leiden. En dat in het moderne Amerika! (Advertentie l.M.) Uitslag wedvlucht Vilvoude. af stand 151 km. Duivan in vrijheid te 7 uur met Z W. wind. Eerste duif 8-53-25. Laatste duif 9-13-44. K.P. 1. 2, 3. Speciaal 1, 2. 3, 4, 6. Aangewe zen 10 cent 2, 3. Aangewezen 25 cent 6. 7. O. Feuerstein 1, 31. 33; G. Veenen- daal 2. 9, 10; Jac. Buis 3. 20; C. Geurtsen 4. 26. 27; J. Wouterse 5; A. van Oijen 6; H. Smit 7. 25, 28; E. van 't Hoenderdaal 8; G. Buyert 11; F. v. d. Berg 12, 16; C. de Gans 13, 19; J. Lemeijer 14. 30; A. van Beek 15; B. Pothoven 17; W. Rom- mers 18; A. Dieters 19, 24; W. Hup- pertz 21; C. van Zwol 22, 23. 32. 99 Uitslag wedvlucht van Vilvoorde uit- Aankomst eerste duif 8 u. 46 min., aan komst laatste duif 9 u. 3 min. 53 sec. Aangew. 25 et no. 1 en 3. anngew. 10 ct. no. 4. Speciaals no 1 en 2 K-P. no. 1 A. Jansen 1, J. Gouw 26 14 17 18. H. Lambrechts 3. J. Vos 4 15. W. Dijkhui zen 5 8. Gebr. Hornsveld 7 16. G. L. ten Hoove 9 11, T. Staal ïO 12. G. v. d. Matten 13. Oude duiven: Eerste duif 8 u. 45 min. 19 sec laatste duif 8 u. 57 min. 6 see Aangew. 25 ct no. 2 en 6. aangew. 10 et. no. 3- Speciaal no. 2 K. P. no. 2 H. Hil- horst 1 10. J. Reijne 2 9. W. Dijkhui zen 3 12. Gebr. Kapper 4. E. Hilhorst 5 8. H. Lambrechts 6. J. Vos 7. C. Gree- ven 11. APV „De Ordennans" Uitslag Vilvoorde, 5 Augustus. In concours 693 duiven. Aankomst le duif 8.45.7; laatste duif 9 5.34. Aangew. 25 ets no 7 en 8, aangew 20 ets no. 3 en 5: aangew. 15 ets no. 17 en 19; aangew. 10 ets no 23 er. 23. aangew. 5 ets no. 25 en 29. Koningpoule no. 1. Speciale 2 t/m 26. Restant 27. J. Bolhaar 1. 41. 81. 101, 113: E v. Soelen 2. 22. 57. 80; H. Rekers 3. 11. 91; P. Wolffenbuttel 4. 1-1. 15, 26. 27. 59. 60, 76. 77. 98; J. Korlaar 5. 31, 93- T. v Boeijen 6. 139. 140; J. Hartogsvcld 7. 96, 170: Th. Gouw 8; Joh. v. Voorst 9. 24. 36 163; Jan v Voorst 10. 52; L Blezen- bos 12, 68. 153. 154; M Dekker 13. 61. Pt. 88 89. 114. D Nicolaas 16. J Leijen- liorst 17; E. Woudenberg 18. 25. 34. 150. G Brandsen 19 73. 128; J. Burgsteden 20, 45; J. Sehunselnar 21. 70. 169- W Klompenburg 22 P. v. d. Hoorn 28 82, 106. 159: M. v Keken 29. 134. 135. 161. 162; J. Hoenderdaal 30. 42, 90; A. Pasche- aag 32. W v d Kurlen 33: B. v. d. Burg 35: D v. Lovercn 37. 94. 95. 123. 152; Th. v. d. Bogt 38 67. 74. 75. 124. 167 163; E. Paschedag 39; D. Kcops 40. 144; Th. Corbee 43: G. Wijnands 44. 51. 108. 13C: N. Heideveld 46 146. J. Heideveld 47; Jans v. d. Berg 48: J. Verhoeff 49. 69. 79. 142: G Veoncndaal 50. 109. 122. 148; A. Wittenberg 53; G. Wolffenbuttel 54 55. 56. 115, 143; H. Kollen 53; W. de Wi: ter 62; C v. Putten 63. 166; Nico de Wsi 64; A. Kraa c 65. 85. S. Visscher 66. lfl- A. Lablans 71. 97. 120; H. Veldhuizen 227. 145: J. Woudenberg 73; A. v. Lee: wen 83. 92 102; G. de Graaf 84. 151. 15: M. Kaai 87. 160; F. v. d. Brom 99. li' C. Jansen 204 158. 164; E. Veenend: 105. 129; L. te Kulve 106; J. Klcton ld' G. de Val): 110; A. Kaal 111, 121; V Korlaar 112; B. Baatje 116, 117; T WerdJer 118- M. Staal 119; W. Bultie 125; K. de Korver 126, 149. 165; H. Bu: ding 131. 171, 172, 173; M. v. d Kml' 132: Th. Peerenboom 133. 157; Cc Wmdhouwer 136, Jac. Haas 137, 138: i Haarmans 141; A. v Appelen 147; .Vijnands 156. EINDSTAND MIDFORD HOK: 1. Joh. v Voorst 2. J. Lcijenhorst 3. P. v. Hoorn 4. P. Wolffenbuttel 5. J. Burgsteden DUIF 1 Joh. v. Voorst 2. Joh. v. Voorst 3. P. v. Hoorn 4. G. Wolffenbuttel 5. A. Wiekart Kampioen 2 eerst getekende dun Joh. van Voorst met 2714 punten. 1165 puil'. 1051 1034 978 1132651 498 1132674 462 i 1364220 - 1132288 - 220017 428 STAND GENERAAL over alle oude duivenvluchten: 1. Joh van Voorst 4141 pun'4 P. Wclffonbuttel 4094 3'. J. Leijenhorst 3723 4 J. Burgsteden 3671 5. A. Wiekart 3652 6. C. Essenburg 3645 7. P. v. Hoorn 3557 3 J. Schunselaar 3114 9. M. v. Keken 3109 10. Chr. Windhouwer 2767 „Cobu Boys" viert sportief feest „Cobu Boys", de populaire vo*; balvereniging, die zijn leden ve=- uit het noordelijk deel van de su betrekt, gaat feestvieren ter gelj" genheid van het eerste lustrum. j is een bijzonder attractief program ma samengesteld, dat er alsvolg' uitziet: 11 Augustus: tournooi: 18 en 25 Augustus: z veren Bal-tournooi; 1 Septemu Jubileumwedstrijd Cobu Boys v-. Posthoorn; 1 September: Gr Feestavond in het C.A.B.-gebouw. Het zal Cobu Boys bij zijn xe^. telijke herdenking vast niet belangstelling ontbreken. Aan het bekertournooi doen m WZA II. Noak II. Posthoorn U Cobu Boys II. „„.v Voor het Zilveren Bal-tourn treden de navolgende verenigm in het strijdperk: Posthoorn, ta, Marino's en Cobu Boys.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 4