ZorJMje erbij Imtl Fabriek aan Duinweg moet verdwijnen MET VACANTIE? Fa. OOSTERVEEN BRANDPUNTEN F. C. RIECHERS RAAD VAN SOEST BESLUIT: Fa.M.R. N. Oosterveen Uw ogen zijn het kostbaarste bezit Zorgt daarom voor een prima verlichting BUSSINK'S KOEK ALTUD EEN TRACTATIE. H ennatuurlijk met natuurhonig „...Ik ben radio-radarmonteur op Hr. Ms. Evertsen" lef GEHEIM r ZEESTER" «drtm.uüqk CRiSTAL- ENA5VSEL DE IDEALE VERF Nieuwstraat8 6 W oensdag 8 Augustus 1951 In de Raad van Soest, die gisteravond bijeen kwam is uitvoerig gediscus sieerd naar aanleiding van een verzoek van de heer E. G. Engelen om ont heffing van het verbod ten behoeve van de voorgenomen uitbreiding van een bestaande timmerfabriek aan de Duinweg. De voorzitter zag als enige oplossing verplaatsing naar het door de gemeente ingestelde industrieter rein. Het voorstel van B. en \Y. werd tenslotte met 15 tegen 3 stemmen aangenomen. Van de gebruikelijke rondvraag werd ditmaal afgezien, daar de Raad een getimmerte in het rosarium in ogenschouw ging nemen, dat de grootte aangeeft van het op te richten monument voor de gevallenen. Het ligt in de bedoeling, dat het gedenkteken, dat binnenkort uit Frank rijk zal komen, wordt geplaatst in het rosarium, tegenover het raadhuis. De juiste plaats daar is echter nog niet vastgesteld. Gastarieven worden verhoogd Bij de goedkeuring der notulen van de vergadering van 5 Juli 1951, maakte de heer Sehaafsma (AR) aanmerking op de gesproken woor den van de heer Van Wely (WD), die bij de rondvraag spreker zou zijn aangevallen, waartegen hij zich niet verdedigen kon. De voorzitter vond, dat de heer Van Wely totaal niets met zijn woorden had bedoeld, anders had de heer Sehaafsma zich wel mogen ver dedigen. Hierna werden de notulen goedgekeurd. Bij de ingekomen stukken was een afschrift van het Kon. Besluit, waar bij ongegrond is verklaard het door de Inspecteur der Domeinen te Utrecht ingestelde beroep tegen het besluit van Gedeputeerde Staten van Utrecht, houdende goedkeuring van het besluit van de Raad der gemeente Soest van 30 December 1948, tot onttrekking aan het open baar verkeer van een ander ge deelte van het Rijwielpad Soester- berg-Amersfoort dan door appellant is verzocht. Verder was eon rapport binnenge komen van de directeur van Ge meentewerk-en betrekking hebbende op de verbetering van de Klaarwa- terweg. De heer G. Burgwal <CPN) maakte de opmerking, dat hij niet bevredigd was met dit rapport; hij bleef volhouden, dat de huizen veel te laag liggen en de bewoners steeds last van het water hebben. Wethouder W. G. van Zadelhoff (KVP) zei. dat de huizen boven de wegkruin liggen en volgens hem en gezien het rapport van de directeur, op uitstekende wijze zijn gebouwd. Goedgekeurd werden de jaarver slagen van Maatschappelijk Hulpbe toon en Sociale Zaken; van de Volksgezondheid K.A.B., van het Centraal Genootschap en van de Vereniging voor uitzending zwakke kinderen en Vacantie-kolonies. B. en W. hebben besloten, dat de heer Sevenhuijsen zelf de kosten van onderhoud van een woning aan de Amersfoortsestraat te Soester- berg moet betalen, waarmede de raad accoord ging. Er was een verzoek van de heer E. G. Engelen om ontheffing van *t verbod ten behoeve van de voorge nomen uitbreiding van een bestaan de timmerfabriek aan de Duinweg. B. en W. stelden voor de gevraagde ontheffing te weigeren op grond van te duchten hinder van ernstige aard. Mevr, Polet-Musler (PvdA) merk te op. dat de fabriek destijds z g „wild" is gebouwd, doch dat in '47 vergunning is verleend. Toen' werd het goedgevonden. De heer Burgwal (CPN) zei, dat het een bestaand Ledrijf is. dat niet naar het industrie-terrein kan wor den verwezen. Wanneer we deze ontheffing niet verlenen, zou het be drijf wel eens naar elders kunnen worden verplaatst, hetgeen de ge meente niet ten goede komt. De heer Van Wely (VVD) vond het een uitermate moeilijke zaak, emeat het hier een bestaande zaak belieft. Uitbreiding is noodzakelijk, omdat adressant een grote opdracht heeft te verwerken. Dc heer R. Hilhorst (KVP) zei, dat de raad zich al meerdere keren heeft laten overhalen om ontheffin gen te verlenen. De voorzitter, die dc verschillende sprekers antwoordde, deelde mede. dat inderdaad in 1947 voor dit be drijf een Hinderwetvergunning is verleend aan de vorige eigenaar, die er tevens z'n materiaal in opborg. De tegenwoordige eigenaar is door spreker persoonlijk gewaarschuwd, in verband met de uitbreiding. De enige oplossing in deze is, het bedrijf te verplaatsen naar het door de ge meente ingestelde industrieterrein. Mevr. Polet-Musler (PvdA) vroeg, waarom dan in 1949 aan de nieuwe eigenaar vergunning is verleend tot het in exploitatie brengen van dit bedrijf en waarom het nu ineens wordt geweigerd. De voorzitter antwoordde, dat ieder, die een redelijk verzoek in dient, op redelijke wijze door het ge meentebestuur wordt behandeld. Na gehouden stemming, bleek het voor stel van B en W. met 15 tegen 3 stemmen te zijn aangenomen. Betreffende de Gasprijsverhoging met 1 cent per m3 deelde de heer G. Burgwal (CPN) mede, dat de gas- prijs, na de begroting 1951 reeds 4 keer is verhoogd. Hij hield naar aan leiding hiervan een lang betoog over de Regeringspolitiek. Wethouder J. v. d. Arend (AR) deelde mede, dat 0.5 cent voor klasse A en 1 cent per m3 voor de andere klassen zal worden berekend, zodat de arbeidersklasse het minst betaalt. Conform het voorstel werd besloten. Óp voorstel van de voorzitter, werd besloten een verzoek ingevolge arti kel 13 der Lager Onderwijswet in gesloten zitting te behandelen. Een voorstel tot het verlenen van een voorschot op de gemeentelijke vergoeding ten behoeve van de Groen van Prinstererschool, werd aangenomen. Er was een crediet-aanvrage voor verbetering van de verlichting der lokalen van de O L. School in de Kerkebuurt, daar de schoolarts heeft geconstateerd, dat deze verlichting ondeugdelijk is. Door de N.V. Philips te Eindhoven is een rapport uitge bracht. Naar aanleiding daarvan stelden B. en W. voor het object te doen uitvoeren, waarvan de kosten worden geraamd op 230.per lo kaal en 1 120.voor de gang. totaal 1500.—. De heer Van Wely (WD) maakte de opmerking, dat de verlichting zo moet worden aangebracht, dat ook de borden goed verlicht zijn. Hij stel de voor ook een dergelijke verlich ting aan te brengen in de O.L. School aan de Beetzlaan Het voorstel werd zonder hoofdelijke stemming aange nomen. Alsnog was een voorstel van B. en W. binnengekomen voor aanschaffing van twee nieuwe ketels voor de cen trale verwarming van het gemeente huis hetgeen het verbruik van kolen ten goede zal komen. Een crediet van 3400.werd door B. en W. ge vraagd. Conform werd besloten. Hierna ging de raad over m beslo ten zitting. Na heropening bleek het verzoek om vergoeding ingevolge artikel 13 der Lager Onderwijswet 1920 te zijn aangenomen. P.V. „De Zwaluw" De postduivenvereniging „De Zwaluw" hield j.l. Zondag een wedvlucht vanaf Vilvoorde (B.). afstand 152 km. In con cours waren 34i duiven, die om 7 uur met Z.W. wind werden gelost. Aankomst eerste duif 8 uur 48 min 13 sec. en bereikte een snelheid van 1392.03 meter per minuut. Dc laatste prijswinnende duif arriveerde om 9 uur 4 min. 5 sec. De totaal uitslag is: E Veerman 1. 82; G. van Soest 2. 13. 14. 22. 50. 57. 84: P. de Bes 3 47. 51. 72. 83: P. Wolfsen 4 70; SJ Rijkscn 5. 37. 38. 59, 65 76: H. Smit 6. 33 42. 52. 60; J. v d. Brakel 7. 44: G. Coerman 8. 24. 46; W. Krijt 9. 20. 40; A van Kooij 10. 21: G. Haks 11. 35; A. van Dorresteln 12 18. 64. 79; R Schiffart 15: K. Keja 16. 32. 43. 56. 74. N. van Fulpen 17; A VVaaljenberg 19. H. v d. Broek 23. 41. 71; H. J. Westerveld 25 31; H. Overbeek 26: L. van Klooster 27. 28. 43. 63; H. Gonssen 29. 34; H. Kriek 30 45. 75; R. Burgstede 36: F. Limburg 39. 80. 81; G. Sukel 49: P. Grift 54. 72. E v. d. Broek 53; J. v. d. Belt 55; A. van Don selaar 58; A. Priem 61. 66; A van Asch 62. 68. 69. C. dc Goede 67; P. Duijst 77; H. Onwezcn 78; G. Marchal 85. OPBRENGST COLLECTE De jaarlijkse collecte voor uitzending van het zwakke kind naar buiten, uit gaande van het Centraal Genootschap der K.A.B en Chr. Organisatie op het gebied van kinderuitzending heeft in Soest 488,91 opgebracht. Niet klagen maar dragen, dat zeggen wij niet. Komt met Uw voetklachten en wij geven U daarvoor Levensvreugde. Langestraat 78 Pedicure- en reparatie-afd. zijn vanaf Maandag 13 Aug. wegens vacantie gesloten. De Schoenzaak niet. GERECHTEN KANT EN KLAAR BOERENKOOL met aardappelen cn saucijsjes ANDIJVIE met aardappelen en vlees SNIJBONEN met aardappelen en rookworst BRUINE BONEN met spek SNIJBONEN met worst SPERCIEBONEN met vlees Verder grote sortering blikjes vlees en worstjes LANGESTRAAT 42 TELEFOON 6777 HOOGOVENS IJ M U I D E N De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden vraagt voor spoedige indiensttreding bij haar Bouwkundige Buitendienst ervaren bouwkundige opzichters bij voorkeur met practijk op het gebied van fabrieksbouw (zowel beton- als afbouw). Sollicitaties, met beschrijving van levensloop, opleiding cn ervaring, worden, vergezeld van een recente pasfoto en onder vermelding van ons nummer P 83, ingewacht bij de boe. Aid. Beambten. SUMATRA THEE per 100 gram 50 ct. JAM (le kwaliteit) Rode bessen, priumen, bramen, reine claude per pot NU 41 ct. LIMONADE per grote fles 85 ct. COCOSSPRITS per 250 gram 45 ct. SINAS. WAFELS per 100 gr. 32 NU 25 ct. BESSENSAP per 4 fl105 ct. BOTERIIAMVLOKKEN (choc, smaak) NU 250 gram 55 ct. CACAO (Wessanen) 100 gr. pak 50 NU 38 ct. VRUCHTENKOEKJES per 150 gram 30 ct. ENGELSE DROP (import) per 100 gram 30 ct. (Ook thuisbezorgd) Langestraat 42 - Tel. 6777 WIJ LEVEREN Houten Garages. Werkplaat sen. Schuren, afm. 3x4 420 4 x 6 540.—. 5 x6 f 660.af fabriek. Tevens houten woningen, Wekendhuisjes, Vergader lokalen en alle moderne gebouwen door geheel Ne derland. Fa. HEKO. Stationsweg 353, Tel. 265. Scherpenzeel Gld. AMERSFOORT Te koop aangeb. Gramofoonplatcn. Zowel in populair als klassiek vindt U grotere sortering bij Mu ziekhandel C. v. Wijngaard, Langestraat 72 Tel 6225. Nog enkele goede, ge bruikte hand- en trapmachl- nes te koop, voor billijke prijs en met garantie. De Veen's Naaimachinehandel. Steinlaan 66, Zeist. Tel. 4066 Te huur aangeboden Vacanlictüd Solextyd! De nieuwste Solex 0 75 per uur. 6.— per dag. Solex- Verhuur-Centrale, Bredauw, Berkenweg 22. Tel. 4808. Bespreekt tijdig. Bruidskleding te huur. Rouw-, Trouw- en Avond kleding voor Dames en He ren. Maison Steenis. Stein laan 58. Zeist. Tel. 2734. Personeel gevraagd Gevraagd: flinke zelfstan dige hulp i. d. huishouding. P. Bothlaan 39. Lessen Autorüschool A. van Nic, instructeur KNAC en ANW B. Inl. Lissone Lindeman. Amersfoort. Tel, 5637 of 3862 Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. Instructeursopleiding. Autorijschool J. v. Milten burg, Vermeerstraat 131. Tel 4736. Autorijles per les f 4 Woningruil Woningruil. Aangeb.: rui me. gezellige woning, huur 32.Gevr.- woning, huur tot 60.Event, onkosten worden vergoed Br. onder no. 7078 bur. v d. blad. Textiel Bekende maatzaak in Dames- en Herenkleding, biedt maatkleding op ter mijnbetaling aan tegen con tante prijzen. Onberispelij ke coupe, lste klasse stoffen Alleen serieuze brieven on der no. U 739, bur. .v. d. blad. Diversen Naaimachines. Mevr. laat Uw machine repareren door vakman met 20 jaar fa- briekservaring. Even be richt; Mak. Kapelweg 38. Moffclinrichting J. Verhoef Muurhuizen 30, Amersfoort. Voor moffelwerk op elk ge bied. Geen vertegenwoordi ger of commissiehandel. Radio Dresselacrts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 160.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden, Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9. Telefoon 5772. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- cn balkijzer bij Fa. B. Zwaaf Zonen, Amersfoort. Tel. 5226. Mevr. Franken. Psvchome- triste (Helderziende), met jarenlange ervaring, wonen de te Utrecht, Vleutenseweg 279 bis. telef 21704. „Houdt spreekuur'' a s. Donderdag 9 Augustus van 28 uur in het Volksgebouw, Snouc- kaertlaan 11. American Cleaning Service, voor broeken-persen 0.50. Het aangewezen adres voor verven en chemisch reini gen Krommestraat 41. Tel 3957. Agentschap: Roer straat 8. Een ding is zeker: bij Ar- chifoto slaagt U beter! (Spe cialisten in bruids- en kin derreportages). Rubcnsstr. 79. Tel. 3070 Schoenvergroten tot 2 maten, altijd succes. Haal 'r van Maanen bij Soestcr- weg 214. Tel. 6093. Naaimachines. Alleen de beste merken naaimachines leveren wij U als Naumann, Anker, Pfaff. Husqvarna. Fridor enz Volle garantie, goede service. De Veen's Naaimachinehandel, Stein laan 66. Zeist Tel. 4066. Naaimachines. Voor repa ratie aan Uw naaimachine komen wij elke Maandag en Vrijdag bij U aan huis. Re paratie van alle merken on der garantie. De Veen's Naaimachinehandel, Stein laan 66, Zeist. Tel. 4066. Projecten, die aan alle gestelde eisen voldoen, worden door ons uitgevoerd voor winkels, kan toren, laboratoria, fabrieken en werkplaatsen. HET NIEUWSTE OP IIET GEBIED VAN DE MODERNE VERLICHTING Gediplomeerd Lichttechnisch Adviseur WESTERSTRAAT 119 TELEFOON 5796 Toen dil de algemene bouw stijl was. vond men achter vele gevels reeds dikwijls bel gezellige koffieuurlje. opgeluisterd door -USSINK S DEVENTER KOEK Bouwstijl, inrichting en levens gewoonte zijn veranderd, maar gebleven is het gezellige koffie- uurtje met als onmisbaar attribuut BUSSINK'S DEVENTER KOEK Bussink s Deventer Lock cn ontbijtkoek is in elke behoorlijke levensmiddelen- en coraestiblcszaak in verse toestand voorradig. Bussink s Deventer koek wordt bereid volgens een aloud recept „...Wat is er nou interessanter dan radio en radar Als je daar eenmaal mee te maken hebt gehad, weet je wat je wilt en ga je dp in je werk. Mooier kan het dus al niet. Na de practische en theoretische opleiding, die je nergens zo krijgt als bij de Marine, zit ik nu al weer geruime tijd „in de praktijk". Volle kracht vooruit, zullen we maar zeggen. Tenslotte kan Ik behoorlijk opklimmen en - reken maar - ik zal ook m'n beste beentje voorzetten." Bij de Koninklijke Marino ls voor flinke jongemannen van 16 jaar en ouder weer plaats in vele dlenst- vakkep o.a. als stoker, electro- «nonteur. vuurleiding-monteur, radlo- radarmonteur, matroos, marinier enz. Alle inlichtingen te verkrijgen bij de volgende adressen: Amersfoort Infanleriekezerne. Appelweg, Woensd. v. 18-20 u. Utrecht Sijpesleinkazerne, Mineurslaan 8. dagel. v. 8.30-17 u, Zaterd. v. 8.30-12.30 u. en te 's-Gravenhage Hoofd Marinewervingsgroep Bezuidenhoutseweg 123. KONINKLIJ KE MARINE 1701. Van hetgeen Mini en het voornl|e met elkaar bespraken verstond ik niets, want ze maakten er hele maal geen geluid bij! In ieder geval zag ik tenslotle het voorntje knikken en met een vastbesloten gezicht wegzwemmen. „Do's sterk," mompelde ik: „Nooit ge weten, dat je met vissen kon praten, Mini!" „Oh nee?" zei Mini nuffig: „Dat is toch nog al gemakkelijk te begrijpen. Stel je voor, dat vissen niet met elkaar konden praten, dat zou een saaie boel voor die dier tjes wezen. Ik heb hem gezegd naar Neptunus te gaan en hem te vertellen in welke moeilijke toestand we ons bevinden. Misschien kan de oude Nep ons helpen!" Ondertussen zwom het voorntje inderdaad regelrecht en onopgemerkt door de wacht het be zette Atlantis uit en naar de oude schuit, waar Nep tunus woonde. Die goede man zat zich heus niet rim pelig van de zorgen te denken, integendeel! Hi| lag heerlijk op een zacht plekje in zijn zeepaleis en snurkte dat hef een lieve lust was grote luchtbellen borrelden bij iedere snurk naar boven I Op zijn leef tijd komt een middagslaapje je ook wel toe en het voorntje, dat zijn koning in die toestand aantrof vond dat helemaal niet naar, zo zijn voorntjes niet. Het kriebelde Neptunus een beetje in zijn neus tot die oude heer met een daverende nies wakker werd! „Hé," zei de grijze zeevorst: „Wat zijn dat voor lol letjes! Kriebel jij je eigen familie, panharing!" Maar hef voorntje was niet bang, het begon opgewonden te praten en Neptunus opende toen ook zijn andere oog De nieuwste snufjes in goud, zilver en doublé: Armbanden Colliers Hangers Brochettes Ringen Oorknoppen en Parelcolliers in alle prijsklassen vindt U bij: LANGESTRAAT 26 hoek L. Vrouwenstraat Ziet de étalages M. WOERDMAN. UTRECHT I Te koop gevraagd I Wij geven de hoogste prijs voor oud goud cn zilver, Juwelier C. van Dijk. Steen weg 39. Wij kopen alle soorten lompen cn metalen, tegen de noogste prijzen. A. Prozée, Vleutense weg 49. tel. 10631. Utrecht. Inkoop oud goud en zilver, bij Esmann, Steenweg 8. naast de Buurkerk, ontvangt U de hoog ste prijs. Te koop gevraagd voor zelf- bewoning, woning op goed? stand, minstens 3 slaapkamers. Brieven onder no. 432G. bur. v. blad. Te Loop aangeb. Schitterende jonge Afghanen, Barsois, Hollandse Herder. Airedale. Schotjes Uitsluitend dierenvrienden. Trimmen, knip pen. wassen, pension. Letterlijk alle hondenartikelen. G. A. A. Snoek, Bcmuurde Weerd OZ 6, Alle soorten hout, stenen, pannen, tegels, betontegels etc. etc. tegen voordelige prijzen. Opslag einde Mr Tripkade. 200 meter voorbij onbewaakte overweg. Iedere dag ook Za terdag tot 5 uur geopend. Hout - Hout - Hout. Alle soor ten timmerhout. Zeer billijke prijzen. Terrein Liesbosweg, einde Verlengde Hoogravcnsê- weg. Ttot zonsondergang ge opend. Tel. 19501, Utrecht. Ter overname aangeboden een Herencostuum, overjas schoenen, voor kort. flink per soon. Amst. straatweg 64bis. hoek Daalstraat. Pracht Eng. Boxer, reu, 6 maanden. Pracht Bauvier, reu. Lnbraak onmogelijk Vertrouwd bij kinderen. Lange Nieuw- straat 53. Te huur gevraagd Winkelhuis te huur gevraagd In of nabij Centrum stad. Brie ven no. 4519 bur. v. d. blad. Te huur aangeboden Aangeb net Kosthuis met gc heel vrije slaapkamer, desgew. m. huiscl. verkeer. Omtr. Blltj str. Cond. nader overeen tè komen Brieven ond. no. 4520. bur. v. d. blad. Te huur Kluls-keldcr voor ber ging van Kano's of dergelijke. Gelegen Kr. Nieuwe Gracht b.d. Pieterstraa. Btrieven on der no. 4523 bur. v. d. blad. Radio en Gramofoons Radiokoopjes. Speciale aanbie ding inruiltoestellen in prijzen vanaf 58.—. Ook de nieuwste Engelse kofferradio's 175.—. Uw radio speelt beter wanneer wij hem grondig cn tegen eer lijk berekende prijs nazien! Nieuwste Philips. Erres en Waldorp—Fridor radiotoeostcl- len. Inruil tot 300.—, Betaling in overleg Betaling binnen 3 maanden geen kosten. Pick ups. verhuur versterkers, repa ratie stofzuigers. Radio Jaars veld. Weerdsingel O.Z. 1. b.d Zandbrug. Belj U even 19836. nt 6 uur telefoon 18248 Erkende Philips Service. Fri dor. Waldorp. Philips. Bet. 6 9. 12 maanden. Radio Centrum. Tel. 19636. Vinkenburgstraat 4-6. Meubelen Voor taxeren van meubelen naar J. J Zieleman. Voorstraat 26. Telefoon 16935. Utrecht. Voor In- cn verkoop van prima meubelen dan naar J. J. Zie leman. Voorstraat 26. Tele foon 16985. BIJ Zieleman, Voorstraat Utrecht, vindt U een pracht sortering bankstellen en clubs Textiel Dubbele dames- en lierenpope- line regenjassen. Colbertjasjes vanaf 15.50. Militaire en ci viele pantalons. Goedkope eos- tuums enz. Emzed. Ljjnmarkt 28. Rijwielzaken Stop! is uw rijwiel op. dan naar Freek Trapman, die levert op gomakk»i"ko betalingsvoor waarden. Grote keuze, nette bediening. Jacob van den Borchstraat 47 en 47bis. tele foon 15226 en W.illemstraat 36 Permanent Wave Met modieuze aporêt Perma- nent-Wave. bruldslcapsels blon deren. verven Gediplomeerd kapper Maison Jos. v. d Laan. Bemuurde Weerd 11. telefoon 18032 Utrecht Psychometrie Mr. Michael. psychometrlst, Singcldwarsstraat 3 bis. houdt om gezondheidsredenen tijde lijk geen spreekuur. Kunstgebit reparatie j Kunstgebit-Reparatie. Spoedge val enige uren. Geopend van 8 tot 8 uur (ook Zaterdags). Eerste in Oudwijk. De Bout er, uitsluitend tegenover school Oudwijkerdwarsstraat 134, bus lijn 2, Utrecht. Kunstgebit reparatie-Inrichting Oudwijk. Tel. 12330. Spocdrcpa- ratlcs binnen enkele uren ge reed. ook goudwerk. W. C. Bunschoten, thans Kerkstraat 4 bij Nachtegaalstraat, Utrecht. Verhuizingen en Transporten Veriiuizlngcn. transporten, van ouds bekend fa. wed. G. v. d. Brink en Zonen. Goedcstraat 114—116. Telef. 12303. Utrecht. Erkende meuheltransnorleurs. Vakkundig, vertrouwd, billijk. Chris de Hoop. Verhuizingen. Vervoer van piano's en brand kasten. Korte Smeeslr. 22 a. Utrecht Tel. 17089. Woningruil Aangeboden, moderne woning, bev.; 1 grote huiskamer met erker, grote slaapkamer en een zijkamer, hall, keuken, vóór- en achtcrwaranda in A'dam- West. Huur 7.25. Alles prima onderhouden. Gevraagd: wo ning in Utrecht. Hoger huur geen bezwaar. Br. onder noa 4523 bur. v. d. blad 1Diversen Te koop gevraagd alle soorten machines cn electromotoren. H. v. d. Kreeft, Haverstraat 22, Tel. 12679. Lederen kleding. Ook maat werk. repareren, verven. In vetten. Nu binncD óón week klaar. Snatager, Oudegracht 242. Utrecht. Tel. 11786. Laat Uw gestoffeerde meube- len opnieuw bekleden, recht streeks aan de fabriek. Vraagt vrijblijvend prijsopgaaf Club- Meubelfabriek H. J. Huygen, Gruttersdijk 32 C. Tel. 17884. Huize Mara, verhuur gelegen heidskleding, prachtige zwarte kleding voor bruidegom en ge tuige. Vraagt prijs. Amsterdam sestraatweg 414. bij de Water toren. Telefoon K 3409383. Tegen gemakkelijke betalings voorwaarden kunt U kopen: Bedden, tapijten, meubelen, da mes- en herenkleding, textiel, rijwielen enz. tegen contant- prijzen. Discretie verzekerd. Br. onder no 680 bur. v. d. bl. Dames opgelet! „Helios" stoom- permanent reclameprijs I 6.cn I 7.50. Nieuwste „Indola Univer sal" Tiède 12.50. Binnenver- warming, bultcnverwarming, voorvcrwarming 10.Met en zonder bespreken Maison „Bea trix", Amsterdamsestr.wcg 163, Utrecht. Stofzuigers vanaf t 50.met garantie. Betaling vanaf 1. per week. Vraagt bezoek van nnze vertegenwoordiger. Fir ma P. Elzerman. Lijnmarkt 8, telefoon 11628 Vulpen kapot. Breng hem bU ons. U krijgt hem weer als nieuw terug en vakkundig ge repareerd Zuidam's Kantoor boekhandel fa M. H. Mostert, Voorstraat 44. Uw naaimachine defect? Wij repareren bij U aan huls van af 50 cent onder garantie. Overal te ontbieden C. Vosse, Adelaarstraat 98 bis. Uw oude of defecte klok niet weg doen. U maakt al voor 9.75 met een electrisch in- bouw-uurwerk van magazijn Electra. Potterstraat 2 a. een geheel moderne eleetrische klok er van tn drie minuten. ..Ons succes". Kindcrledikant 29.75, dito met piek en sluier i 49.75 Kinderwagen, uitneem- baar 149 „Het Bedden- huis". Damstraat 1315. Telef 16317.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 6