AP WC boekt een vlotte winst tegen Holland HVC's positie wankel aan de top Succes voor AMHC in beker wedstrijden Quick geeft Kampong geen kans In Leusden vieren de jagers St Hubertus Twee prima doelpunten stellen zege veilig Amersfoort zet achterstand in een zege om m Jonge Amersfoortse ploeg wint met 3-0 Soesterkwartier brengt Altius nederlaag toe bij Uw shag pakje VOETBALO VERZICHT Gelijke spelen van Boys en Amsvorde 4 Maandag 5 November 1951 Elftal van APWC: van links naar rechts, zittend: Van Impelen, Snijders, v. d. Vlies en Joh. Snij ders, staande: v. d. Broek, Von- na. Van Impelen, Joh. van de Vlies, J. Dinsbergen, G. Brand- sen en H. Snijders. Joe Louis ernstig gewaarschuwd CHICAGO. Joe Louis heeft dezer dagen verklaard, dat hij er nog niet aan dacht de handschoe nen voor goed op te bergen. Vol gens dr. Houston, medisch advi seur van de athletiek commissie van Illinois loopt hij echter ge vaar, zijn gezondheid blijvend te benadelen. Dr. Houston, die de ge wezen wereldkampioen in de af gelopen anderhalf jaar twee maal onderzocht heeft, en hem ver scheidene malen in actie heeft ge zien als toeschouwer en op het te levisie-scherm, verzekert, dat de reactie- en coördinatie-vermogens erg achteruit zijn gegaan. In een toelichting op zijn mening dat Louis veel trager is geworden en niet meer in staat om zich effec tief te verdedigen, zei de dokter „De reden kan gelegen zijn in zijn leeftijd of in het effect van de sla gen, die hij in de loop van zijn carrière heeft moeten incasseren. Sommige mensen worden vroeg oud. Louis is thans als een dren keling en het is mogelijk dat hij nog een paar keer boven komt voor hij verdrinkt." JOHANNESBURG. Joe Wei- din, de Oostenrijkse kampioen zwaargewicht won van de Zuid- Afrikaanse bokser Lou Strydom in de zevende ronde door K.O. De belangstellenden bü APWCHolland hebben zich vast niet verveeld. Het is een faire, sportieve en vooral snelle wedstrijd geworden, vol verras singen en rijk aan spannende momenten. Vrijwel niemand verwachtte dat de thuisclub tegen het sterke Holland beide puntjes in eigen home zou kunnen houden. De gastheren speelden een verrassend goede wedstrijd! Prima open aanvallen waaraan de gehele voorhoede actief deelnam en een verdediging die zich door goed opstellen en zonder risico's te nemen geen enkele maal liet verschalken. Hannes Snijders debuteerde als midhalf en op deze verantwoorde lijke post heeft hij tot volle te vredenheid gewerkt. De nieuwe ling rechtsbuiten Gerard van Em- pelen mocht er zijn terwijl doel man G. Snijders tal van fraaie safes verrichtte en zowel vóór als na rust enkele zeker schijnende doelpunten wist te voorkomen. Holland bood goede tegenstand, doch de uitslag, 20 in het voor deel van APWC, is zeer juist aan gezien laatstgenoemd team het meest en veel gevaarlijker in de aanval is geweest. Enkele pechmo- menten verhinderden een hogere score voor APWC. Het begon al na een paar minu ten toen de opvallend hard wer kende Jan Duinsbergen, ditmaal als linksbuiten, hard tegen de lat schoot en een andere APWC-er net over tikte. De thuisclub bleef in het eerste half uur overwegend sterker. Aanval na aanval golfde naar het Utrechtse doel, doch voorlopig gaf men daar „niet thuis". Aanvoerder v. d. Flier kwam bij een Holland-aanval nog al hardhandig in botsing met een tegenstander en dat veroorzaakte Het is in Hilversum volgens de verwachtingen een spannende strijd geworden tussen Soester kwartier en Altius. De groen- witten zagen kans een 20 ach terstand om te zetten in een 42 voorsprong en ofschoon de over winning nog enkele malen in ge- vaar was. wisten de Amersfoor- ters toch met 64 te zegevieren. Soesterkwartier begon aarzelend en kon zich slecht aan het glad de veld aanpassen, en vooral het middenvak liet vele steken val len, de verdediging van Soester kwartier kwam dan ook, temeer daar Altius fel op de bal speelde, in een hachelijke positie te verke ren. een doelpunt kon dan ook niet uitblijven en met een schou derschot nam Altius de leiding. Soesterkwartier antwoordde di rect met een felle aanval, maar de schoten sprongen steeds uit de mand en het was weer Altius welke scoorde 20. De groen-witten het gevaar ziende, toonden na de vakwisse ling over een prima tweede aan val te beschikken, en al spoedig scoorde R. Kamler (21). Soes terkwartier bleef gevaarlijk onder de korf en het was T. v. Em pe len die de stand op 22 bracht. De derde opstelling was weer in het voordeel van Soesterkwartier en H. Wijnen wist al snel 32 te maken. Altius deed hardnekkige pogingen om het spel te verplaat sen. maar de Amersfoorters gaven in de verdediging geen krimp. Al spoedig voerde A. Lucassen de stand op tot 42. De gevaarlijke eerste aanval van Altius kwam toen weer onder de korf en had al direct succes 43. Met deze stand brak de rust aan. Na de rust kon Soesterkwartier niet op dreef komen, maar on danks zware druk konden v. Empelen c.s. in de verdediging, zii het met moeite, de Altius aan vallen weerstaan. De oorzaak was weer het slechte middenvakspel van de Amersfoorters. Ondanks Altius-overwicht was het toch Spelmoment uit de icedstrijd APWCHolland. De Utrechtse aanvallers voor het Amersfoort- se doel. (Van een onzer verslaggevers) „Amersfoort" heeft zjjn eerste overwinning in deze competitie behaald! De heren hebben in 'n uiterst spannende strijd, waarin een 53 achterstand in de tweede helft moest worden weggewerkt, een verdiende 65 overwin ning geboekt op het Utrechtse Attila. De Amersfoorters vonden in deze wedstrijd eindelijk een afdoend middel in de strijd zonder buitenspel. De Amersfoortse verdediging dit systeem even liet varen. Attila scoorde toen verdediger een bepaalde speler doorlopend in het oog houdt en deze zo nodig de gehele wedstrijd niet meer loslaat. Dit systeem bleek zeker een verbetering. Vooral in de tweede helft kwam dit duidelijk tot uiting, toen de Amersfoortse verdediging dit systeem cv cnliet varen. Atilla scoorde toen namelijk in zeer korte tijd drie doelpunten. Hierna herstelden onze stadge noten zich en gelukkig kon toen de voorhoede de achterstand nog in lopen! zijn ploeg wijzigde, speelde een goe Beide ploegen waren na de afworp wisselend in de aanval en het was Amersfoort dat het eerst succes boek te door J. Huslage (1—0). Attiila bleef het antwoord niet lang schul dig. want al spoedig lag de gelyk- maker achter doelman Van der Hoef. „Amersfoort" kwam terug, maar dit maal zochten zij het doel tweemaal achter elkaar te hoog. Aan de an dere kant moest de Amersfoortse doelman handelend optreden bij een gevaarlijke schuiver in de hoek. Hierna kwam een keurig opgezette aanval van onze stadgenoten, die door J. Brondijk goed werd afge werkt (21). Nog voor de rust maakten de Utrechters gelijk (22). Na de thee hielp T. v. Essen „Amersfoort" wederom aan de lei ding. Toen kwam er even een inzin king in de Amersfoortse achterhoe de. Attila maakte hier dankbaar ge bruik van en al spoedig hadden zij een 53 voorsprong veroverd. Bij één van deze doelpunten blunderde de Amersfoortse doelman lelijk, maar hij herstelde zich en maakte enige zeker schijnende doelpunten onschadelijk. Na het herstel van de „Amersfoort"-achterhoede kwam de voorhoede weer op dreef en J. Bud ding, die in deze wedstrijd voor de eerste maal als linksbuiten was op gesteld. verkleinde de achterstand tot 4—5. T. v. Essen kreeg de kans om gelijk te maken uit een 13-meter- worp, maar deze goal werd door de uitstekend leidende scheidsrechter v Riet afgekeurd. Toch kwam de ge lijkmaker: H. Fijnenberg trok dit maal met de voorhoede mee naar voren en scoorde op fraaie wijze (5 5). Hierna was er aan spanning geen gebrek; wie zou er in slagen het win nende doelpunt te scoren? Het was J. Huslage. die de Amers foorters kon laten juichen. Enkele malen had hfj rakelings langs en over geschoten, maar nu was het raak (65). De Utrechters reageer den hierop zeer fel, maar „Amers foort" gaf zich niet meer gewonnen Het bleef 65! Rest ons nog te ver melden dat de Amersfoortse spil L. Luikel, vfjf min. voor het einde het veld moest verlaten, voor een in de eerste helft opgelopen blessure. J. Budding verhuisde toen naar de achterhoede en H Wiggers nam de plaats in de voorhoede in. „Amers foort", dat veertien dagen geleden de wedstrijd en wij twijfelen er niet aan. dat er met zulk spel nog meer overwinningen zullen volgen. (Advertentie LM.) ..met Mascotte gaat-ie goed! weer Soesterkwartier dat scoor de 53. De hierop volgende vak wisseling was voor Altius het sein om de zaken steviger aan te pak ken en het regende schoten op de Soesterkwartierkorf. Nadat Altius een strafworp miste konden zij door een blunder van H. Wijnen de stand op 54 brengen. Altius had nu weer een gelijk spel in haar bereik en bleef zeer gevaar lijk. Mede door het slechte ver dedigen begon het er voor de Soeslerkwartierders lelijk uit te zien. R. Kemler besliste de wed strijd door met een zeer handige schijnbeweging de stand op 64 te brengen. Deze vrij veilige voor sprong mocht Soesterkwartier na vele spannende momenten, tot het einde behouden. MILAAN. De Italiaanse wiel renner Magni heeft zijn voorne men aangekondigd om een aanval te doen op het wereld-uurrecord, dat sinds 7 Nov. 1942 met 45.798 km. op naam staat van Fausto Coppi. (Van een onzer verslaggevers) Over de nederlaag, die HVC Zondagmiddag op „Birkhoven" van Storm vogels kreeg te incasseren, behoeft de roodwitte aanhang zich nog geen zorgen te maken, want de Amersfoortse ploeg lieeft nog steeds een voor sprong. Hierbij komt nog. dat de candidaten voor de bovenste plaats, met name Westfrisia en ZFC in Enkhuizen geluk speelden, zodat zjj slechts een punt op HVC zjjn Ingelopen. Het grote gevaar Is en blijft dus nog steeds Stormvogels, dat, met een achterstallige wedstrijd, twee punten minder heeft dan onze stadgenoten. Quick en APWC winnen Baarn deed het bijzonder goed door het Haarlemse H.F.C. met een neder laag huiswaarts te sturen O S.V. en Alcmaria Vletrix zijn niet veel opge schoten en delen nog steeds de onderste plaats. O.S.V. verloor op eigen terrein van V.V.A. en A.F.C. behaalde ln Am sterdam een monsterzege op Alcmaria Victrix. De strijd om de bovenste en onderste plaats ln de tweede klasse A belooft dus nog wel interessant te wor den. De leidende ploegen in de derde klasse D maakten geen fouten. HMS won op eigen terrein van Allen Weer baar. terwijl CDN de uitwedstrijd tegen Stlchtse Boys tot een goed einde bracht. Hierdoor wordt de positie van de Utrechters bijzonder angstig, temeer daar BVC in de uitwedstrijd tegen Pa- tria een kostbaar punt veroverde. APWC behaalde een zeer verdienstelijke overwinning op Holland, waardoor de Utrechters lelijk achterop raken. Forti- De bekerzondag is voor AMHC gunstiger verlopen, dan wij ver wacht hadden. Beide eerste elf tallen en het twee heren-elftal kwamen in de tweede ronde, al leen de veteranen en het tweede dames-elftal werden uitgescha keld. De overwinning van het eerste heren-team op Schaerweijde (21) was nogal verrassend, maar veel voldoening zal dit onze stadgeno ten toch niet gegeven hebben. Het spel was namelijk over het alge meen slecht, terwijl bovendien de Zeisternaren vaak sterker zijn ge weest. Het was dan ook meer in overeenstemming met krachtsver houding geweest, indien zij met 21 of 31 gewonnen hadden. Zowel AMHC als Schaerweijde had twee invallers; AMHC voor Buitenhuis en keeper van Dijk. Na het aanvangssignaal ontwik kelde zich een levendige strijd, waarvan het tempo echter vrij laag was. AMHC was - wat meer in de aanval maar het duurde, ondanks verschillende kansen, nog geruime tijd eer een van deze aanvallen beloond werd met een doelpunt. Na ruim een kwartier gaf spil Vijlandt een goede een neusbloeding waardoor APWC tien min. lang met tien man bleef doorspelen. In deze periode wer den de bakens verzet en ook toen v. d. Flier weer in het veld kwam duurde het gevaarlijke Holland of fensief voort. De strijd bleef doel puntloos tot rust. Er was twintig min. gespeeld in de tweede helft toen midvoor Sam v. d. Flier, belaagd door enkele „Hollanders", toch nog kans zag van dichtbij hard in te schieten, een bal welke de Holland keeper enigszins verraste. (10). Ook Brandsen en Henk Snijders had den een belangrijk aandeel in deze goal. Daarna ging de strijd weer enige tijd gelijk op doch tegen het einde kwam A.P.W.C. er weer be ter in. De thuisclub nam het heft voorgoed in handen en scoorde in de laatste minuten nog een twee de goal. Toen de Utrechtse doel man een bal uit zijn handen liet vallen was Gr. Brandsen er vlug bij om het leder in het doel te werken. Even later blies de uitste kend leidende scheidsrechter het einde van deze aardige wedstrijd. Voor de zoveelste maal in een lange reeks van jaren stonden Quick en Kampong weer tegenover elkaar. Sedert de vorige competitieontmoe ting tussen de belde clubs zün al weer een paar jaar verlopen en bei de elftallen hebben in die periode de nodige verjonging ondergaan De Amersfoorters telden weer talrijke invallers, hoeveel precies Is haast niet na te gaan. Behalve het rijtje, dat wfj verleden week opsomden, ontbraken nu ook nog Hlenekamp, Mol en Van Olst. Van de invallers hebben vooral rechtsbuiten De Graaf en H. Blom, die in het twee-spil- systcem dc rol van aanvallende spil vervuldz». goed voldaan. De gasten telden „slechts" twee Invallers. De eerste helft van de wedstrijd liet matig spel zien met Kampong iets in de meerderheid. De studen ten hielden het spel echter dikwijls veel te kort. zodat de aanvallen meestal voortijdig vastliepen. Boven dien toonden de gasten een groot ge brek aan schotvaardigheid, zodat Van Loon slechts zelden in moeilijk heden kwam. Quick speelde in deze periode opportuniteitsvoetbal. De rechter vleugel zette enige goede aanvallen op. doch de afwerking ont brak. Vrijwel zonder emotie verlie pen de minuten en toen er voor half time gefloten werd, wao de stand blanco. Onmiddellijk na de rust neemt Quick het heft in handen. Enige snelle aanvallen over rechts stichten verwarring in de Utrechtse achter hoede. Kampong kruipt door het oog van de naald, als Hardebol een voor zet van De Graaf boven op de lat van zijn eigen doel kopt. doch het is slechts uitstel Na tien minuten geeft Van den Brink een uitmuntende ver re pass. Hilfnnk wint de sprint van een Kampong-back en geeft zijn club met een hoog schot de leiding (1—0). Quick blijft aanvallen en na een snelle doorbraak van De Graaf komt het leder bij de achtergebleven Hartwich. die de voorsprong ver groot (20). Kampong herstelt zich enigszins, doch de meeste aanvallen der gasten stranden op de gretig opgezette bui- tenspelval. Toch krijgen de blauw- hemden wel enige kansen, vooral de vleugelspelers, die te veel vrijheid genieten, maar het beslissende schot ontbreekt. Eén keer wordt, na een fout van De Jong. Van Loon gepas seerd, doch de bal wordt tegen de lat geschoten. De aanvallen van Quick blijven veel gevaarlijker en op de duur neemt de Kampong-achterhoe de haar toevlucht tot wanhoopsvoet- bal. Hilfrink scoort na een voorzet van J. Blom van dichtbij, doch dit doelpunt wordt terecht wegens bui tenspel geannuleerd. Het is tenslotte H. Blom, die met een ver onver wacht schot, dat precies in de boven hoek belandt. Kampong de nekslag toebrengt (3—0). Quick, dat de twee punten uitstekend kan gebruiken, had een verdiende, hoewel geflat teerde overwinning behaald. Geslaagde jacht achter de meute (Van onze medewerkster voor de paardensport) Algemeen neemt men aan. dat Hubertus. die vóór zijn bekering een vrolijk jagersleventjc leidde, bijna 13 eeuwen geleden: in 656 werd geboren. Hij stierf, als bis schop van Maastricht, op 3 No vember 727 en wordt sindsdien als St. Hubertus, dc patroon der jagers, vereerd. In alle landen en in ons land op verschillende plaat sen is die sterfdag Zaterdag her dacht. De K.N.J.V. had een Hu- bertusjacht in de omgeving van Leusden uitgeschreven. Dat is tra ditie, evenals de plaats van de meet: vóór het prachtig gelegen huis „De Treek." De Hon. Huntsman; mr Jos. Gi- lissen stelt er steeds een eer in, zijn jachten een zo getrouw moge lijke copie van de Engelse vossen jachten te doen zijn. De vos gaat gewoonlijk 's nachts op roof uit. De jagers, die de ligging der vos senholen kennen, maken de nacht vóór een grote jacht de ingang van die holen dicht. Als de vos dan tegen de morgen thuiskomt en wil slapen, vindt hij de toegang tot zijn leger versperd; dus moet hij boven de grond blijven, waar hij dan door de honden wordt opge speurd en verjaagd. In ons land wordt de levende vos niet gejaagd. Men legt een slip, doch bootst ook hierbij zo veel mogelijk de ge woonten van de vos na. Zo komt er af en toe een check in het parcours voor, als de denk beeldige vos ergens anders in de grond wist te ontkomen of als de honden het spoor bijster werden. De vos, die in de paartijd in het voorjaar grote afstanden aflegt op zoek naar zijn wijfje, is bijzonder goed getraind en kan snel en lang achtereen lopen. De jagers en hun meute krijgen zo'n vossenjacht nooit cadeau. Ook Zaterdag bij Leusden bleek reeds bij de eerste run door de weilanden van Hen- schoten, dat deze jacht niet zo eenvoudig was, dat men over een vlot en moedig paard diende te beschikken en ook zelf een dosis moed en energie moest hebben om de snelle honden te kunnen vol gen. De belangstelling van de wei debewoners was frappant: koeien, kalveren, varkens keken vol be langstelling toe en een jong veu len wilde van puur enthousiasme zelfs een haag van prikkeldraad „nemen" om zich bij het gezel schap te voegen! Volgen met auto's Niet minder groot was de be langstelling van vele auto-bezit-» tors, die geleid door de oud-mas- ter: jhr Radermacher Schorer op verschillende punten de ruiters zagen voorbijkomen. Het weer werkte uitzonderlijk mee: in de nacht te voren had het geregend maar op de dag zelf was het prachtig herfstweer: zonder wind en met een weinig zon, net vol doende om de goede scent zoveel mogelijk te bevorderen. De hon den waren, dank zij een voortref felijke verzorging van de heer en mevrouw Gilissen in prima con ditie. Voor het eerst joegen nu de zeven in 1949 geboren jonge hon den mee; de toen bekroonde Tan tivy was bij de voorsten en ont popte zich als een opperbeste fox hound. Ook de paarden, goed fris na de zomerrust, toonden grote animo voor de jacht en waren, zo als meestal bij een eerste ontmoe ting, bijzonder fel. De vele nieu welingen bij het jachtgezelschap hadden af en toe wat moeite om zich aan de regels van het spel te houden; zij moesten ook aan zo veel tegelijk denken en vergaten soms voldoende op de honden te letten en vooral de fieldmaster: jhr P. Quarles van Ufford niet voorbij te rijden. Alles bijeen was deze eerste officiële jacht een goed begin van het nieuwe sei zoen. Als nu de weergoden maar wat willen meewerken! Een fraai beeld uit de Sint Hu- bertusjacht, welke Zaterdag in de omgeving van de Treek te Leusden is gehouden. De meute volgt actief 't spoor. through-pass, waarna Keulen de bal in het doel wist te werken, bal in het doel wist te werken. De voorhoede van de Zeisterna ren bracht het intussen niet tot grootse daden, zodat invaller-kee per van Benthem Yutting het nog al rustig had. Langzamerhand vol trokken er zich echter wijzigin gen in het spelbeeld; de Zeister achterhoede en middenlinie gingen steeds sterker spelen, met het ge volg, dat de gasten een licht veld- overwicht verkregen. Ruim vijf minuten voor de rust kwam de gelijkmaker tot stand, toen de Amersfoortse achterhoede bleef staan wegens een fluitsignaal van een ander veld (11). Na de her vatting daalde het spelpeil ver der, het plaatsen liet zeer veel te wensen over, terwijl er technisch zowel als tactisch veel aan man keerde. Schaerweijde bracht er nog het meest van terecht, met het resultaat dat zich tal van hachelijke momenten voor het Amersfoortse doel afspeelden; een maal moest de rechtsbinnen op de doelliin zelf nog als reddende en gel fungeren. Zoals dat zo vaak gaat, kwam het doelpunt aan de andere zijde van het veld. Een switch op de rechtervleugel had een scherpe voorzet tot gevolg; deze werd wel onderschept, maar de bal kwam echter voor de stick van Cesar, die meteen van dicht bij hoog inschoot. AMHC legde zich hierna nog meer op verdedi gen toe en met veel kunst- en vliegwerk slaagden onze stadgeno ten er in deze voorsprong tc be houden, al hadden de gasten bijna de stand gelijk gemaakt, toen midvoor Schelling een waarlijk fantastisch schot met de omge keerde stick loste, dat juist langs de rechterbovenhoek naast ging. De dames behaalden een ruime overwinning van 50 op de Oos telijke promotie-klasser Apel doorn. Over alle linies waren de gasten zwakker dan AMHC. Ook in deze wedstrijd lag het spelpeil niet hoog, maar toch werd er re- latief beter gespeeld dan in de wedstrijd van de heren. Spanning was er echter niet, want reeds bij de rust was de stand 30 door doelpunten van de midvoor mej. van Wagensveld (2x) en de links binnen mej. Heuvel. Deze zelfde speelsters waren het ook, die voor de eindstand van 50 zorgden. Het tweede heren-elftal bereik te de tweede ronde der Tresling- beker door een 42 overwinnirvg op de Oostelijke tweede-klasser Apeldoorn; door vijf invallers waren de gasten nogal verzwakt. De doelpunten werden voor A.M. H.C. gemaakt door v. d. Venne (2x), Verloop en Ankerman. In Den Haag werd het tweede da mes-elftal. dat niet volledig was, volgens de verwachtingen door HGC II uitgeschakeld (20). Ook de veteranen verloren. De „Oud jes" van LHC uit Leeuwarden konden met een 10 overwinning de verre terugreis aanvaarden, niet echter vóór de samenkomst in het paviljoen van het Bergho- tel, waar met alle gasten gelegen heid tot gezellig nakaarten was. Voor de competitie werd nog gespeeld: AMHC IV—SCHC VI 41; AMHC IIIKampong IV 3—3 (d). tudo won de moeilijke uitwedstrijd te gen Donar. De wedstrijd Zeist contra EMM werd afgelast. Hoewel SEC een vrije Zondag had. heeft het toch veel winst gekregen want zijn rivaal DWSV verloor, tegen aller verwachting in, van het bezoekende De Zebra's. Daarenboven is het gelijke spel tussen de kanshebbers BFC en DVSU zeker ook niet ten nadele van SEC. Zowel Quick als Amsvorde hebben zich uitstekend geweerd Het Utrechtse Kampong kreeg op Dorrestein van „Quick" een flinke nederlaag te slik ken Amsvorde verraste, door ADE in Wecsp een punt af te snoepen. Hoewel dc Amersfoortse vierde klasse G-clubs op de ranglijst nog niet veel zijn opge schoten. want ook Voorwaarts won en wel uit tegen Zwaluwen Vooruit, bicden deze uitslagen toch weer nieuwe pers pectieven Laren kon het bij SDO tot een gelijk spel brengen. JSV bleef zijn leidende positie ln de vierde klasse H handhaven door KDS op eigen terrein te verslaan. Maarssen blijft echter goed volgen cn won van Saestum. Amersfoortse Boys leverde een uitstekende prestatie door De Stlchtse in Utrecht een punt af te snoepen. Barncveld behaalde op eigen terrein tegen Utrecht eveneens een gelijk spel. Nanrdcn haalde in IJsselstein tegen WIJ de volle buit binnen. DEV verloor op eigen terrein van het Geldermalsense GW, waardoor de Driebergers hekken sluiters zijn geworden. Tweede klasse A HVC 8 5 2 1 12 148 Stormvogels 7 4 2 1 10 14—6 ZFC 8 3 4 1 10 14—8 Westfrisia 8 3 3 2 9 20—20 WA 6 3 1 2 7 19—20 AFC 8 3 1 4 7 27—23 Helder 8 3 1 4 7 20—10 HFC 6 3 0 3 6 12—13 Baarn 7 2 2 3 6 13—20 Alcm Victr. 7 1 1 5 3 7—17 OSV 7 1 1 5 3 6—15 Derde klasse D HMS 9 6 3 0 15 18—4 CDN 9 5 4 0 14 20—6 Zeist 8 5 2 1 12 20—13 Holland 9 5 1 3 11 12—12 Fortitudo 9 4 2 3 10 14—20 Allen W 9 3 2 4 3 16—13 APWC 9 3 2 4 8 16—20 Donar 9 2 4 3 8 13—16 EMM 8 3 1 4 7 9—20 Patria 9 3 1 5 7 16—16 BVC 9 1 3 5 5 11—16 Stichtse Boys 9 0 1 8 1 13—22 Vierde klasse G DWSV 10 6 2 2 14 26—15 SEC 9 5 3 1 13 23—11 BFC 9 5 3 1 13 20—12 DVSU 9 4 4 1 12 17—10 SDO 9 4 2 3 10 20—26 ADE 9 2 5 2 9 16—15 Zebra's 9 3 2 4 8 12—18 Kampong 10 4 0 6 8 13—14 Laren 10 3 2 5 8 17—22 Zw. Vooruit 9 3 1 5 7 17—18 Voorwaarts 9 3 1 S 7 18—21 Quick 9 3 0 6 6 18—24 Amsvorde 9 1 3 5 5 8—19 Vierde klasse H JSV 10 8 2 0 18 26—9 Maarssen 9 7 1 1 15 18—5 Nijenrodes 9 6 1 2 13 23—13 GW 9 5 1 3 11 15—11 Naarden 9 5 0 4 10 19—17 Stichtse 9 4 1 4 9 21—19 Utrecht 10 4 1 5 9 20—17 WIJ 9 4 0 5 8 15—20 Amersf. Boys 9 3 1 5 7 11—17 Saestum 10 2 2 6 6 11—21 KDS 9 2 1 6 5 11—19 Barncveld 9 1 3 5 5 18—26 DEV 9 2 0 7 4 17—3L Advertentie (LM.) KOM DE NATUUR TE HULP EN „ONTLAST" UW INGEWANDEN Het ls een gebiedende eis de natuur te helpen, wanneer Uw Ingewan den niet met de vereiste regelmaat werken. Want dan ontstaat ver stopping met als gevolgen: hoofd pijn, een vale gelaatskleur, on welriekende adem. neerslachtig heid. Zorg dat de giftige stoffen tijdlgen regelmatig uitUw lichaam worden afgevoerd. Eens per week één of twee Laxeer-Akkertje» zuiveren vlug en veilig Uw Inge wanden. Ook btj chronische ver stopping het aangewezen middel want Laxeer-Akkertjes veroorza ken geen kramp en geen gewenning Amersfoort-dames verliezen De Amersfoort-dames stelden wel heel erg teleur, door van Sa- gitta met 102 te verliezen. De Amsterdamse dames waren zeker sterker, dan onze stadgenoten, maar een dergelijke nederlaag had het toch zeker niet behoeven te worden. Met de rust had „Amersfoort" al een 61 achter stand en in de tweede helft scoor de Sagitta er nog vier goals bij. Het was van de zijde van „Amers foort" een matige wedstrijd als de dames een behoorlijke plaats op de ranglijst willen behouden, dan zal er steviger aangepakt die nen te worden. Voor de afdeling speelde „Amersfoort" II (heren) in Baarn tegen HVB en verloor daar met 11—0!

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 4