R.K. SPAARBANK DAGBLAD RECLAME IS NIET TE VERVANGEN ZtWA"/ Slaag zéker en voordelig! ftaa/z C&A/ '~Trr 1975 WILT SUCCES BRANDPUNT /r 8 VoordeligerBetere kwaliteit lagere prijs Kwaliteit Afwerking èn Pasvorm! BEKENDMAKING J.van KOLLEMs I Heren- en Kinder-Confectiebedrijf N.V.I l i vraagti bandleiders (sters) 175 90 brandpunten amersfoort 8 Maandag 5 November 1951 ADVERTENTIES VAN VERZEKERD ZIJN PLAATST DAN EEN Deze 3 hoedanigheden vindt U verenigd In het nieuwe Robinson-model 138 zwart en 338 bruin. Voor slechts f. 22.90 kunt U reeds de gelukkige bezitter worden van een dergelijk paar schoenen. De pasvorm Is de béste, die in Nederland te vinden is. Talrijke ,.4-daagse"-lopers betuigden ons spontaan hun grote tevredenheid over dit nieuwe Roblnsonmodel. Roblnsonmodel 138 zwart en 338 bruin - een èehte herenschoen met randgenaaidc kernlederen zool - prtfs nu verlaagd tot: f. 22,^0 Op hetzelfde gemakkelijke leestmodel brengt Robxnson ook enige bruine heren eportmolières voor de prijs van slechts f. 24,9° [n overleg met de Nederlandse Spaarbankbond hebben wij besloten, in het belang van onze inleggers, onze spaar bank met ingang van 7 November over te doen aan de Nutsspaarbank alhier, die zich ten volle garant stelt voor de inlagen en tevens meer service kan bieden. Onder dankzegging aan onze spaarders voor het gedu rende 40 jaren genoten vertrouwen. HET BESTUUR VAN DE R.K. SPAARBANK TE AMERSFOORT. In aansluiting op bovenstaande bekendmaking deelt de Nutsspaarbank te Amersfoort aan spaarders van de RK. Spaarbank mede, dat de administratie van laatstge noemde instelling met ingang van Woensdag 7 November a s. zal berusten ten kantore van de Nutsspaarbank. Van die datum af zijn daarmede de inleggers van de op geheven Spaarbank spaarder geworden bij de Nutsspaar bank en kunnen dus ook gebruik maken van de ver schillende diensten, die de Nutsspaarbank in ae loop der jaren ten gerieve van haar spaarders heeft ingesteld. Het kantoor Utrechtseweg 1 is dagelijks geopend van 012V-i en van 24I£; Zaterdags van 9—11 uur. Op deze tijden worden tevens gaarne alle inlichtingen verstrekt. NUTSSPAARBANK AMERSFOORT vakbekwame volkomen bekend zijnde met herenconfectie. Aan werkelijk vakbekwame sollicitanten wordt een prettige en zeer behoorlijke posi tie aangeboden. Aanmelden Plantage Middenlaan 10. Amsterdam. J oor* A (jjim liklis in de apenj 1776. De schreeuw, die we in Zar-Tan's huisje had den kunnen horen kwam inderdaad uit het Witte Ne gerdorp, want het feest, dat door de inval van Zar- Tan een week uitgesteld was stond op het punt om aan te vangen. Knots en Knars werden uit de schuur gehaald en Knars werd, met mosterd op zijn kuif in de kookpot gezet, want die negers wisten wat manie ren waren; ze aten de soep eerst. Daarna zou dikke Knots als gehaktbal opgediend worden en de hoofd schotel vormde Zar-Tan, die volgens de kok een bij zondere lekkernij vormde wegens de grote zeldzaam heid van dit exemplaar. „Hellup," riep Knars in de ruimte: „Ik wil niet in de soepl laat me uit dit zitbad dan krijgen jullie honderd gulden en een tramkaart! Maar koning Polkebrok interesseerde zich niet voor zijn geschreeuw en liet nog een blok op het vuur gooien.... Ondertussen was een der andere koks- maten in de schuur bezig met de toebereiding van Zar-Tan. Die was nog steeds niet uit zijn verstijving ontwaakt, die het giftige pijltje uit de blaaspijp ver oorzaakt had en dat gaf nu grote moeilijkheden. De koksmaat liet zijn bijl dreunend neerkomen op het verharde lijf van Zar-Tan, maar hij deed alleen zijn eigen handen pijn door de slag en Zar-Tan had geen schrammetje; er was geen doorkomen aanll VOnze collecties ziin zó gioot en Gevarieerd Onze collecties zijn zó groot en gevarieerd dat U altijd precies vindt wat U zoekt! Onze prijzen zijn zó laag, dat zelf maken of laten maken geld verkwisten is. Bij C&A de nieuwste modellen, de grootste keus, de laagste pr\js! nnnl Bijzonder elegant deux-pièces model. speciaal voor grotere maten. Zeer apart modellange mouw, leuk kraagje, grappige zakjes met pochet... warme winterkleuren 42 t/m 48 Wat zal deze schattige jum per in zuiver wol U verruk kelijk staan. Grappige fantasie-breisteek moderne kimonomouw... laatste modekleuren. Iets aparts voor Komt U eens kijken baar onze prachtige collectie rok ken Een Ideale combi natie is de afgebeelde jum per met deze vlotte, slanke rok met stolpplooi en knoop- garnering. U kieze: bruin, zwart, grijs of marine. 38 t/m 46 Degelijke, practische japon in warme fantasiewol. Vlotte, royale rok prima Hier ziet U een zeer mooie Dit overtreft alles I Nylon cloqué blouses in grote variatie van fijne pasteltinten. Bij C&A guldens Sportief deux-pièces in zeer fijne fantasiestol. aparte knoopgarnenng. Div. moderne kleuren slechts 14 t/m 20 Te koop gevraagd Chr. Openbare bibliotheek vraagt gebruikte Chr. ro mans en kinderboeken te koop. Brieven onder No. 7613 bureau van dit blad. Te koop aangeb. j Nog enkele goede, ge bruikte hand- en trapmachl- nes te koop voor billijke prijs en met garantie De Veen's Naaimachinehandel. Steinlaan 66. Zeist Tel 4066 Z.g.a.n. Hulpmotor „Flink", tegen elk aannem. bod. Schaepmanlaan 16. Bcbo's Sport- en Wcrk- kledingmagazijn. Het adres voor betere werkkleding. Grote sortering Am. Bom- berjackets met bontkraag v.a. f 34 50. Leusderweg 7. Tel. 5870. Gramofoonplaten. Zowel In populair als klassiek vindt U grote sortering bij Mu ziekhandel C. v Wijngaard. Langestraat 72 Tel 6225 Woningruil Ter ruiling aangeboden huis, bevattende één woon kamer. 4 slaapkamers, bad- cel enz. (Nieuwbouw Dol- lardstraat) huur 48.per maand. Gevraagd woning in lagere huurklasse. Brieven onder No. 7616 bureau van van dit blad. Te huur aangeb. Bruidskleding te huur. Rouw-, Trouw- en Avond kleding voor Dames en He ren Maison Steenis. Stein laan 58. Zeist Tel 2784 Diversen Voor de halve prüs halen wij geen ladders op in Uw kousen, doch de afwerking is onze reclame. Kousenate lier „De Ladder". St. An- driesstr. 26 t/o St. Elisabeth Ziekenhuis. A Spreen. Psychometrist- Helderziende uit Den Haag geeft 6 Nov. a.s. een open bare seance in „de Doelen" Havik 37 A. Entree 1. Aanvang 8 uur. Privé Con sult 6 Nov. van 10 tot 19 uur Havik 33. Radio Dresselaerls. Nieuw ste Philips radiotoestellen Vanaf f 160.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil Demonstratie aan huis. Krommestraat 9 Telefoon 5772. Naaimachines. Voor repa ratie aan Uw naaimachine komen wij elke Maandag en Vrijdag bij U aan huis Re paratie van alle merken on der garantie. De Veen's Naaimachinehandel. Stein laan 66. Zeist. Tel 4066 Zelf overalls wassen is niet handig. Ga naar de A.B.W. dan doet U verstan dig. J Weber. Dollardstr 40 Grote collectie fototoestel len. Rolfilms vanaf f 1.35 Het adres voor afwerking van Uw rolfiim. Foto Muns, Langestraat 20. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- en balkijzer bij Fa B Zwaaf Zonen, Amersfoort. Tel. 5226. Hoektax. Dag en nacht geopend. Alleen St. Rad- boudstraat 10. Tel. 6004. Naaimachines. Alleen de beste merken naaimachines leveren wij U als Naumann, Anker. Pfaff, Husqvarna, Fridor enz. Volle garantie, goede service. De Veen's Naaimachinehandel. Stein laan 66. Zeist Tel. 4066 Lessen Autorijschool A. van Nle, instructeur KNAC en ANW B InJ Lissone Lindeman. Amersfoort Tel 5637 of 3862 Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 8