HYC heeft plotseling ernstige concurrentie gekregen HYC en YVA strijden tevergeefs om een doelpnnt Falende Boys-verdediging oorzaak van 10-1 nederlaag In harde strijd deelt Quick de punten HUIB HOLSTEYN GAZELLE Sportbijlage DAG1SLAD VOOR AMERSFOORT HUIB HOLSTEYN Wedstrijd-om-spoedig-te-vergeten eindigt met protest van WA Quick speelt ook gelijkmaar Boys lijdt ge weldige nederlaag STANDEN NA ZONDAG „Soesterkwartier5 moet aan SKV eer laten Onthoudt Kris Kras GAZELLE of LOCOMOTIEF EERLIJK ZULLEN WE ALLES DELEN Amersfoorters hielden vol tot bittere einde Zó teas het deze keer Regen van vrije trappen i'iandag 3 December 1951 3 het, heeft de hele serie rijwielen in voorraad! Utreehtsestraat 28, Amersfoort. door Hollands mooie dreven op een Utrcchtscstr. 28. Amersfoort (Van onze sportredacteur) Het was koud, op de tribune van „Birkho- ven". Dat is het er 's winters altijd. Maar meestal vergeet de toeschouwer die kou, want dan ziet hij voor zich, op het veld, dingen ge beuren, die hem het hart verwarmen en dan krijgt hij gelegenheid uit puur enthousiasme zyn voeten warm te roffelen op het beton. Niets van dat alles, Zondagmiddag. Het was H.V.C. stelde teleur. Niet alleen ons, maar iedereen. Het leek of er aan het moreel van de rood-witte voetballers iets haperde. Het leek of er maar op los gevoetbald werd, zo van „trappen maar en waar de bal komt hindert niet." Dat was jam mer. want V.V.A. was beslist met zo'n geweldenaar. Tegen dit elftal was een overwinning mogelijk ge weest. Alleen de buitenspelers en de keeper lieten spel zien. dat meer dan voldoende was. Drie van de elf spelers dus. En zo was het bij H.V.C. ook: drie staken er met kop en schouders boven de andere acht uit: doelman Brits, linksback Male- stein en spil v. d. Biezenbos. De HVC-voorhoede, waarin v. d. Horst net als vorige week middenvoor was, was zeer zwak. Halfspelers De Gans en Hageman speelden middelmatig en linksback Fröger, die opgesteld was in plaats van v. d. Pol. faalde. Hij werd keer op keer gepasseerd door de snelle VVA-linksbuiten Fel- lingo, maar gelukkig was Brits deze keer weer uitstekend in vorm. Het spel van H.V.C. was niet doortas tend, het gebrek aan balcontröle was opvallend en het plaatsen liet veel te wensen over. Bovendien kon men constateren, dat de meeste HVC-ers (en vooral de voorwaart- sen) het spel niet intens beleefden: ze namen er geen deel aan als de bal niet in hun onmiddellijke omge ving was. En omdat WA ook maar zo-zo speelde, zagen we een wed strijd. die we maar liefst zo spoedig mogelijk vergeten. De wedstrijd Maar ja, u wilt weten, wat er ge beurd is in de twee maal drie kwar tier. Bitter weinig fraaie dingen, op de eerste tien minuten na. is het antwoord. In die eerste tien minu ten trok H.V.C. van leer. Vloeiende combinatie van de rechtervleugel beloofde veel goeds. Maar gaande weg werden die combinaties minder talrijk. Het enige resultaat was een corner geweest. Het eerste schot kwam notabene. toen er al dertien minuten gespeeld waren. Het was van Sleeking, van zeker twintig me ter afstand en de bal ging even zo veel meters naast. Twee minuten la ter had v. d. Broek bijna succes, toen hij met het hoofd de bal in het doel sloeg, maar keeper Tus- schedé pakte de bal op de lijn nog juist beet. Aan de andere kant deed Brits een paar wonderlijke dingen. Hij pakte één keer de bal zelfs van de schoen van midvoor Brom af. Toen er 24 minuten gespeeld waren, na dat v. d. Broek de bal hoog over het V.V A.-doel had geschoten, kv am linksbinnen Geerking van V.V.A. opeens in goede, maar op buiten spel lijkende positie, voor Brits te staan, die het daarop volgende schot met grote moeite kon keren. V.V A. zag een serie krampachtige aanval len toch nog beloond met enkele corners, maar daar bleef het bij. Aan de andere kant hadden v. d. Horst en Vreekamp enkele kansen, maar zij speelden in hun ren naar het doel de bal te ver voor zich uit: gebrek aan bal-contróle. Een kwartier voor de rust liet de WA- keeper zich door een tam schot van Sleeking beet nemen, maar hij her stelde zich op de doellijn. Vlak voor de rust joeg Brits een kopbal van middenvoor Brom resoluut uit zijn doel. Eerste goede schot Het eerste goede schot in deze wedstrijd kwam acht minuten na de rust. toen v. d. Broek rakelings over schoot. Van der Horst zond kort daarop van dichtbij de bal in. maar de Amsterdamse keeper redde uit stekend. In het veld werden de ver houdingen er niet beter op. er ge beurden een paar onaangename din gen en er werden waarschuwingen koud cn het bleef koud. En we zouden er met een aan toevoegen: het was 00 en het bleef 00. Dat kon in dit geval niet anders. De ver dediging van HVC was te sterk om WA kan sen te geven (zulks ondanks het falen van één der backs) en de voorhoede van HVC was te slecht om aan de andere kant de defensie van WA voor problemen te stellen. Volleybalt it els in Utrecht verspeeld De Bondsraad der Volleyballers vergaderde in Utrecht: een der be langrijkste punten was we leen voorstel van het hoofdbestuur om de nationale kampioenschappen we derom door de afd. Utrecht te laten organiseren. Utrecht accepteerde dit en als voorlopige datum werd ge steld 3 Mei 1952. De contributie zal met ingang van 1952-53 verhoogd worden (ƒ0.50). In de T.C. namen ziting de heren v. Zweden, Blok (Den Haag), v. Rossum (R'dam), v. Veen (A'dam) en Mijlands (Gronin gen). De landelijke competitie (voor stel afd. Utrecht) werd naar een la tere datum verschoven. Een aanval van HVC op het doel van WA. De Amsterdamse doelman is geslagen, maar de stopperspil brengt redding. uitcedeeld. Opluchting kwam. toen Brits, buiten zijn strafschopgebied, een kopduel van midvoor Brom won! Dezelfde Brom miste meteen daarop, vry voor doel staande, vol komen. Linksbuiten Fellinga en rechtsbuiten Krol kregen het op hun heupen en vuurden enkele krachtige schoten af, maar de HVC- keeper hield zich kranig. Malestein en Biezenbos voorkwamen boven dien ook menige gevaarlijke situa tie. In de HVC-voorhoede werden enkele nutteloze wijzigingen aange bracht. Vreekamp ondernam, op de linksbinnenplaats. een snelle ren naar het doel en werd van de bal gewerkt („geen overtreding", be duidde de scheidsrechter) en in de laatste minuut werkte midvoor Brom de bal na een scherpe voorzet van z'n linksbuiten in het doel. Maar in het tumult dat er ontstond, hield de scheidsrechter z'n hoofd koel en hij legde de bal netjes op de plaats, waar Brom in buitenspel-positie had gestaan. H.V.C. kon de daarop vol gende aanval niet afmaken, want het was tijd. Later vernamen wij. dat V.V.A. protest had aangetekend tegen het afkeuren van het doel punt. Of het succes zal hebben be twijfelen wij. „Vol verwachting" klopten de harten van de Boys aanhang voor de wedstrijd tegen Naardcn, de kampioen van het vorig jaar. Immers, het vorige week op de Rubensstraat vertoonde spel had de burger moed gegeven en de hoop gewekt dat in de toekomst meer successen zouden worden behaald. Het is echter anders uitgekomen cn Boys kreeg meteen al een bittere pil, in de vorm van een 101 nederlaag, te slikken. Het pleit echter voor de blauw-witten dat zü zich ondanks de grote achter stand niet lieten ontmoedigen en bleven doorvechten tot het bittere einde. verdediging. A. Peterse riep hem op ongeoorloofde wijze een halt toe. De toegekende penalty bracht de stand op 71. „Tien, tien" brulde het le gioen van jongeren langs de lijn. De rechtsbuiten legde dc eerste steen op de aangegeven weg en maakte er 81 van. Hiermede had deze zijn kruit nog niet verschoten want na een soloren werd Peters voor de negende maal gepasseerd. Kort voor het einde werd het werkelijk tien toen P. v. d. Braber een bal ver keerd op zijn doelman terugspeelde en de dankjewelzeggende midden voor deze in het verlaten doel depo neerde. Na opnieuw een punt te hebben verloren kon H.V.C. juichen, toen het bericht binnenkwam, dat Stormvogels in dc uitwedstrijd tegen Z-L-C. een nederlaag had geleden. H.V.C. is weer een punt uitgelopen op zijn rivaal, maar heeft er in Z..F.C. plotseling een grote concurrent bijgekregen. Dc Zaan' dammers hebben hun kans uitstekend waargenomen en zelfs dc leiding in dc tweede klasse A genomen. V_ Het punt dat WA op HVC ver- overde komt de Amsterdammers ook uitstekend van pas. want zij hebben nog heel goede papieren. Twee pun ten achterstand en een wedstrijd minder gespeeld biedt nog alle pers pectieven. Het begint er voor Alc- maria Vlctrix, dat de uitwedstrijd te gen Baarn verloor, donker uit te zien. Er moet tenminste wel wat gebeuren willen de Alk- maarders degradatie ontgaan. Baarn heeft zich door de magere overwinning enkele plaatsen opgewerkt en behoeft zich vooralsnog, geen zorgen te maken. Ook OSV haalde twee kostbare punten binnen, ditmaal ten koste van het bezoekende OSV. Westfrisia behield zijn theoretische kans door HFC met een nederlaag huiswaarts te zenden. HMS is, met een wedstrijd meer gespeeld, twee punten op Zeist, dat vrij was. uitgelopen en staat nu alleen aan de kop van de derde klasse D. Ditmaal werd Fortitudo het slachtoffer. CDN raakte nog meer achterop door op eigen terrein gelijk te spelen tegen Allen Weerbaar. Ook Holland liet een lelijke steek vallen door de uitwedstrijd tegen Patria te verliezen. Donar en EMM die noch kans hebben, noch in degra datiegevaar verkeren, deelden de punten. De wedstrijd APWCZeist werd uitgesteld en Stichtse BoysBVC afgelast. Quick deed het op Dorrestein goed door de leiders klasse G, het een punt af te van de vierde Utrechtse DWSV snoepen. The Reds hebben hier door hun positie op de rang lijst niet onbelangrijk verbeterd. Het Soestcr SEC had een bij zonder vreugdevolle dag. Zelf wonnen de Soestors, zij het dan ook op het nippertje van het bezoekende ADE. Zij waren natuurlijk verheugd over het gelijke spel van DWSV. terwijl de derde kanshebber, BFC op eigen terrein van Dc Ze bra's verloor. De wedstrijd VoorwaartsAmsvorde, die voor de onderste plaats van veel betekenis was, werd afgelast. Kampong is intussen ook in de geva ren-zone gekomen door de nederlaag, die het bij SDO kreeg. Zwaluwen Vooruit en Laren speelden gelijk. Zelfs de grootste pessimist zal wel geschrokken zijn van de grote nederlaag (101) die Amersfoortse Boys in Naarden, tegen de club van die naam. kreeg te in casseren. Nijenrodes, dat zelf de uitwedstrijd tegen De Stichtse won, kon tevreden zijn, want de beide leiders, JSV cn Maarssen. moesten, respectievelijk tegen VVIJ uit en GW thuis met een gelijk spel genoegen nemen. De spanning in de onderste regionen van de vierde klasse H is danig toegenomen, doordat DEV de moei lijke uitwedstrijd tegen Barncveld in winst omzette. Ook de overwinning van KDS op Utrecht betekende een verrassing. Quick, dat er in de laatste tijd beter in komt, is er in geslaagd dc overwinningenreeks van DWSV te stuiten. De Utrechters beschikten over een snelle ploeg, die het echter al te veel van hard spel moest heb ben en zeker niet de indruk van een kamploensploeg maakte. Quick telde weer het normale aantal Invallers, maar maakte desondanks een be hoorlijke Indruk. Jammer dat dc Reds het vaak erg moeilijk gaan doen, als het makkelijk ook kan; dat gaat altijd ten koste van het tempo en dc vijandelijke achterhoede krijgt steeds weer kans om in te grijpen. Speciaal Hilfrlnk gaat zich nogal eens te buiten aan show-voetbal. De eerste helft laat een licht Amersfoorts overwicht zien; dc voor hoede krijgt tal van kansen, doch weet deze niet te benutten. Ook voor het andere doel spelen zich wel eni ge gevaarlijke situaties af. daar de Quick-achterhoede verzuimt op te ruimen, doch mede door de geringe schotvaardigheid der bezoekers kan Van Loon zijn doel schoon houden. Ook dit felle duel in de wed strijd HVCWA wordt door de Amsterdamse keeper gewonnen. Uitslag zeer geflatteerd Hoewel de uitslag het vermoeden wekt dat de krachtsverhouding tus sen de ploegen enorm verschilde was dit toch geenszins het geval. Qua spel wogen beide partijen tegen elkaar op, doch de Boys-verdediging, doelman Peters incluis, faalde vol komen. Zeven van de tien doelpun ten komen op rekening van deze achterhoede, in voorgaande wedstrij den dodrgaans het sterkste deel van het elftal. Op de voorhoede kan nog steeds geen loflied worden aangehe ven. Spil Kraak moest voor het eni ge doelpunt zorgen. Naarden vormde een homogeen geheel met de voorhoede als sterkste wapen en ook zonder dc fouten van het Amersfoortse verdedigingsblok zou deze ploeg als overwinnaar uit het strijdperk gekomen zijn. Het begin was voor de blauw-wit ten weinig hoopgevend. Reeds na 10 minuten kwam Naarden op goedko pe wijze aan een doelpunt. Toen Flip Kraak een hoge bal verkeerd op zijn schoen kreeg was het voor de mid denvoor een koud kunstje om doel man Peters het nakijken te geven. 10. Nog geen vijf minuten later was het al 20. Een van links voor gezette bal werd door de middenvoor ingeschoten. Peters sloeg vallend de harde kogel voor de voeten van de rechtsbuiten Boys trok opgewekt ten aanval. Enige corners waren het resultaat. De Braber probeerde het met verre schoten doch zonder suc ces We dachten Van de Hoek te zien doelpunten doch een back wierp zich voor de bal. Hoe Boys ook zwoegde, het lukte niet. Indien in deze periode van overVvicht een doelpunt was ontstaan zou de neder laag wellicht niet zo groot gewor den zijn. Een doelpunt kwam er ech ter aan de andere kant. Bij een snelle Naarden-uitval werd de bal corner gewerkt. Hieruit kopte de spil der gastheren .hard in de bovenhoek. „Hup Boys het kan nog" riep een vertwijfelde supporter. De Braber, blijkbaar geïnspireerd, loste van gro te afstand een prachtig schot, dat even prachtig werd gestopt. De tweede helft was nog maar net begonnen of Peters werd voor de vierde keer gepasseerd. Linksback Ruitenberg stelde door een mistrap de rechtsbuiten in staat te doelpun ten. Na tien minuten werd het 50. wederom door een fout van Ruiten berg. Dat werd Peters te erg. Van de Braber werd naar de spilplaats ge haald en Flip Kraak naar voren ge zonden. Deze omzetting zette voor alsnog geen zoden aan de dijk. want na een kwartier spelen trapte Peters finaal over de bal heen en het was 60. Kraak vond dat het tijd werd de eer te redden en maakte in sa menwerking met v. d. Hoek een te- genpunt 61 Kort hierna brak dc linksbuiten der gastheren door de Na een half uur, juist in een periode van groot Quick-overwicht, slagen de gasten er echter toch in. de lei ding te nemen. De linksbuiten, de gevaarlijkste man van de DWSV- voorhoede. breekt door, plaatst naar zijn middenvoor, die op zijn beurt De Jong handig omspeelt en ook Van Loon geen kans geeft (0—1). Tot aan de rust komt er noch in het spel- beeld. noch in de stand verandering. Na halftime zien we een op- en neergolvende strijd, die allengs har der en harder wordt; de scheidsrech ter moet talrijke vrije trappen uit delen, meestal tegen de bezoekers. Als na tien minuten Van Loon uit vallende voor de toestormende links buiten moet redden, vindt deze het noodzakelijk zijn op de grond liggen de tegenstander tegen handen en ge zicht te trappen: Van Loon reageert hierop nogal fel en beide spelers worden terecht van het veld verwij derd. Hartwich neemt nu de plaats onder de lat in. Na dit incident is het spelbeeld niet veranderd; beurtelings komen beide doelen in gevaar, doch de kansen worden niet benut. Eindelijk, tien minuten voor het einde, valt de ver diende gelijkmaker: een vrije schop wordt door Mol uitstekend in de doelmond geplaatst cn uit een klu wen van spelers weet Nijcnhuis de DWSV-keeper te passeren (11). Onder grote spanning verlopen de laatste minuten, doch de achterhoe des geven de beide viermans-voor- hoedes geen kansen meer. Het blijft 11. een uitslag, waarmee de bezoe kers wel tevreden mogen zijn. Verdiende zege voor KV VA KWA miste P. Bieckmann waai* vor C. J Haarmans inviel als links binnen. Deze Haarmans liet zich na een minuut spelen al van zijn goede zijde zien tegen Woudenberg. De aanval van KWA werd besloten met een schot van middenvoor C. van Westerlaak waarbij de Wouden berg-keeper de bal terugsloeg. Haar mans. temidden van een kluwen spelers, slaagde er in de bal in het vijandelijke doel te werken. Na twintig minuten maakten de gasten gelijk (1—1). Van Zuilen trachtte met de hand de bal uit het doel te slaan doch volgens de arbiter was de bal de doellijn als gepas seerd. Jan Leenards zag goed door zetten met een tweede KWA doel punt beloond (21)„ Ook in de tweede helft wogen de partijen goed tegen elkaar op. Soms was er een lichte meerderheid van de zwartwitten doch dan werkte Woudenberg zich weer los uit het defensief en kwam met verrassende tegenaanvallen voor het KW A-doel, waar Mikkers als doelwachter niet teveel moeilijk werk kreeg te doen. Na een kwartier scoorde J. Lee nards weer en tien minuten later was er voor het Woudenbergse doel een misverstand tussen een back en de keeper. Hierbij schoot de back in eigen doel waarmede KWA aan een goedkoop doelpunt kwam. En kele andere prima kansen werden om zeep gebracht en zo kwam het einde van deze sportieve wedstrijd met een verdiende 41 zege Hier- medel blijft KWA dc leider Wijk bij Duurstede met twee punten ver schil goed volgen. Tweede klasse A Vierde klasse G 2 17 32—17 ZFC 10 5 4 1 14 20—10 SEC 11 6 3 2 15 28—16 HVC 10 5 4 1 14 16—10 BFC 11 6 3 2 15 21—13 Stormvogels 10 5 3" 2 13 19—10 DVSU 10 5 4 1 14 23—12 WA 9 5 2 2 12 27—23 SDO 11 5 2 4 12 25—33 Westfrisia 10 4 3 3 11 2627 Zebra's 11 4 3 4 11 14—19 Baarn 10 3 3 4 9 18—25 Z\v Vooruit 11 4 2 5 10 21—21 AFC 9 3 2 4 8 27—23 ADE 10 2 5 3 9 18—18 Helder 10 3 2 5 8 20—18 Laren 11 3 3 5 9 18—23 HFC 9 3 1 2 7 18—23 Quick 11 3 2 6 8 20—26 OSV 9 3 1 5 7 13—18 Kampong 12 4 0 8 8 14—18 Alcm. Victrix 10 1 1 8 3 13—30 Voorwaarts 9 3 1 5 7 18—21 Amsvorde 10 1 3 6 5 9—24 Derde klasse D Vierde klasse H JSV 11 8 3 0 19 28—11 HMS 11 7 4 0 18 21—5 Maarssen 11 8 2 1 18 24—9 Zeist 10 7 2 1 16 26—14 Nijenrodes 11 8 1 2 17 35—17 CDN 11 5 5 1 15 23—12 Naarden 11 7 0 4 14 35—21 Holland 12 6 2 4 14 16—16 GW 11 5 2 4 12 18—15 Patria 11 5 1 5 11 24—21 Stichtse 11 4 1 6 9 26—29 Donar 11 2 6 3 10 16—19 WIJ 11 4 1 6 9 19—30 EMM 11 4 2 5 10 15—25 Amersf. Boys 11 4 1 6 9 15—28 Fortitudo 11 4 2 5 10 18—28 Utrecht 12 4 1 7 9 24—24 Allen Weerb 12 3 4 5 10 22—20 KDS 11 3 2 6 8 15—22 APWC 10 3 2 5 8 17—24 Saestum 11 2 3 6 7 13—23 BVC 10 1 4 5 6 12—17 Barneveld 11 2 3 6 7 13—23 Stichtse Boys 10 0 2 3 2 16—25 DEV 11 3 0 8 6 23—37 Quick scoort een fraai doelpunt in de wedstrijd tegen 't Utrecht se DWSV, welke wedstrijd in 'n gelijk spel eindigde (11). BDCActif 1—2 Het Hllversumse Actlf was bij BDC op bezoek. Reeds na vijf minuten nam Actif de leiding door een zuiver ge richt schot van hun midvoor 01- BDC '•iet zich echter niet overrompelen en trok ten aanval. Door het ontbreken \an G Huurdeman was de voorhoede erg verzwakt, zodat er niet aan doel punten gedacht behoefde te worden De jeugdige W. Reijerse (invaller) pro fiteerde echter ha ccn kwartier van een fout in de Actifverdedlgi.ig en bracht de stand op gelijke voet l1- Daarna wogen de partijen coed teg^n elkaar op cn voor dc rust kon net net nift meer worden gevonden. Hierna bleef Actif dc meerdere en het ls hoofdzakelijk aan de hechte BDC verdediging te danken, dat n? Hilver summers n et konden scoren. Na 20 mi nuten nam Actlf echter de 'ciding en even daarna kregen ze ccn penalty toe gewezen. die radicaal werd gemist. Na wat heen er. weer getrap. waarbij net do<) \an 5 FC het meest in ge/aar kwam. kondigde de scheidsrechter oet einde aan. Soesterkwartier heeft ln een goed gespeelde wedstrijd met het kleinst mogelijke verschil van de leider SKV verloren. Door dc vakken te wijzigen was Soesterkwartier over het geheel stukken sterker dan in voorgaande wedstrijden. Er mag dus van een volledig herstel gesproken worden. Dc eerste en tweede aanval was in het voordcel van Soesterkwartier, waar door men ook tweemaal de leiding kon nemen, cn alleen doordat de derde aanval niet tot een doelpunt kon komen wrist SKV tot 42 uit te lopen. Ondanks een toen volgend Soesterkwartier-overwicht konden zij het niet verder dan tot 43 brengen. Een nederlaag die zeker niet verdiend was. Al direct na de afworp bleek dat Soesterkwartier er goed aan had gedaan de eerste aanval te wijzigen, want met R. Kemler aan het hoofd werd SKV totaal overspeeld en vloeide er aanval op aanval op de SKV-veste, alles echter zonder suc ces. SKV kreeg echter de beste kans om de leiding te nemen, de door een Soesterkwartier-damc ver- j oorzaakte strafworp werd door §KV 'gemist. Pas na twintig minuten wist mej. T. Bloemendal met een door loopbal Soesterkwartier de leiding te geven. 01. Dc grocn-witten bleven sterk in de aanval en kre gen een pracht kans om de stand op te voeren door een toegewezen strafworp die R. Kemler echter mis te. Op onverwachte wijze wist SKV met een minder fraai doelpunt ge lijk te maken 11. De vakwisseling gaf weer een Soesterkwartier-aanval gaf weer een Soestcrkwartier-aanva met vlot samenspel en al spoedig gaf aanvoerder F Muns onze stad genoten de leiding 2—1, waarmee na nog vele aanvallen de rust aan brak. Na rust hetzelfde spelbeeld. doch het was SKV dat van een verdeai- gingsfout profiteerde 22. De derde opstelling was in het nadeel van Soesterkwartier daar de aanval volkomen faalde. Dc Soester- kwartierverdediging wist zich door taai verdedigen lange tijd staande te houden, doch moest uiteindelijk zwichten, 32. De aanval van de groen-wltten deed hardnekkige pogingen om gelijk te maken, de SKV-verdediging gaf echter geen krimp doch zocht het wel te veel in ruw spel. waarvoor Soesterkwar tier een strafworp kreeg toegewe zen welke door H. de Bruin werd gemist. J. v Lunteren wist met een keu rige doorloopbal de stand voor SKV op 42 te brengen. Met 9 minuten te spelen kwam de beginopstelling weer aan bod en Soesterkwartier zette aanval op aanval op en vlak voor het einde had Mej. T. Kuling succes. 43 Ondanks hevige pogin gen om tóch nog gelijk te maken wist SKV deze stand te handhaven cn kreeg hierdoor meer dan haar toekwam. Soesterkwartier 2 wist volgens de verwachtingen Olympia 3 met 83 te kloppen Soesterkwartier 4 wist ook eindelijk weer succes te boeken door Giraffes 2 met 60 te ver slaan.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 3