ADVERTENTIES BRANDPUNTEN IpPTfcifuwrt raUIMÏÏÏÏ: Lai bouwers oijeen CRISTAL- ENAMEL DE IDEALE VERF Nieuwstraat8 GRATIS TAS AFHALEN JUWEEL ENAMEL AMERSFOORT 6235 HARDERWIJK 2501 (K 3410) 6 Woensdag 5 December 1951 SOES'i Voor de gezamenlijke landbouw organisaties van Soest, te weten A-B.TB. C.BT.B. en Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting werd j.l. 'Dinsdag in ..De Gouden Ploeg een gecombineerde vergadering belegd. In aanwezigheid van ruim 60 leden werd door ïr. Tj. Groendijk. Rijkslandbouwconsulent te Utrecht, een lezing gehouden Deze begon zijn rede met te zeggen dat het ook voor hem een onmogelijkheid is van iemand een goede boer te maken. Dit moet men zelf doen. Wel is hij gaarne bereid, een ieder hierbij te helpen. De Landbouw- voorlichtingsdienst heeft tot taak de boer ter zijde te staan. Als hoofdpunt werd verder be handeld het grasland, en de kwa liteitsbeoordeling hiervan. Als eer ste drie punten zien we de fosfor-, kali- en kalktoestand. Op de zand gronden. zoals ze hier liggen, zijn bij een goede bedrijfsvoering goede resultaten te krijgen. Het is im mers niet altijd zo. dat de beste boeren op de beste grond zitten. Maar al te dikwijls ligt het geval juist andersom! Een normale vocht- houdendheid is voor het grasland het meest gewenst. Dit betekent dat we de waterstand moeten kun nen regelen. Als basis voor de gras landverzorging moeten we uitgaan van het grondonderzoek, hetwelk ons licht kan verschaffen aangaan de de kwaliteit van het grasland. Dit moet worden uitgevoerd door het Bedrijfslaboratorium in Gro ningen. daar andere methoden niet betrouwbaar zijn. Spreker behandelde hierna de meest gunstige tijdstippen van be mesting en zaaien. Betreffende grasdrogen werd medegedeeld dat dit rendabel is tot een prijs van 15 cent per kg. Bij hogere kosten wordt het even rekenen, wat het voordeligst zal zijn. Daar het eiwitgehalte de grootste rol speelt, zal jong maaien een eerste eis zijn. om op deze wijze een zo hoog mogelijk eiwit gehalte te krijgen. De vergadering werd tenslotte voorgesteld de contributie der Be drijfsvereniging met een kwartje per H A. te verhogen, ter bestrij ding van onkosten voor demon straties e.d Hierop was weinig commentaar, en de voorzitter zeg de toe een en ander eerst te laten bespreken in de besturen der Standsorganisaties. Onderlinge wedstrijden van ..Crescendo" Leden en adspirantleden van de gym nastiekvereniging ..Crescendo" hebben onderlinge wedstrijden gehouden in het gymnastieklokaal van de Mariaschool. Men gaf elkaar daarbij niets toe. Van de zijde der ouders bestond flinke be langstelling. zodat het een paar gezellige avonden zijn geworden. De prijz«n van de eerste avond (ad- spiranten). vielen ten deel aan- meisjes 11—12 jaar. eerste graad: Anna Olthof. Ie prijs, 3014 pnt: Carla Rademaker. 2e prijs, 2914 pnt; Henny Rademaker. 3e prijs 283,i pnt. Meisjes 11—12 jaar. tweede graad Truusje Roest. Ie prijs. 2334 pnt; Elly Koelink. 2e prijs. 28'.2 pnt; Corry Voet. 3e prijs. 28,i pnt Meisjes 1214 jaar. eerste graad: Betsy Verschoor. Ie prijs. 30'i pnt; Toosje v. d. Heuvel, 2e prijs. 30 pnt; Rely van Winden. 3e prijs. 28'; pnt. Meisjes, 12—14 jaar. tweede graad: Rla Hendriks. Ie prijs. 28H pnt; Jenny Hil- hor6t. 2e prijs. 27 U pnt; Thea Rijer. 3e prijs, 263i pnt Op de tweede avond werden de prij zen als volgt toegekend: Adspirant-dames. eerste graad: Cilia Ammerlaan. Ie prijs, 311b pnt; Nelly van Asch. 2e prijs. 283* pnt; Iny Borgst, 3e prijs. 28'b pnt. Afdeling dames, eerste graad: Alda van Zuilen. Ie prijs. 31'pnt; Willy Jak. 2e prijs. 303« pnt; mevr. Majoor Verschoor. 2e prijs. 303i pnt Dames, tweede graad: Loesje Beijor. Ie prijs, 23 pnt; Rie Koelink, 2e prijs. 273i pnt Heren, tweede graad: F. de Rond. Ie prijs. 34 pnt; A J. v. d Valk. 2e prijs. 32 pnt. De voorzitter van Crescendo, de heer v. d. Bremer, reikte na afloop de prij zen aan de winnaars uit. waarbij de heer F de Rond. de wissel-medaille voor het hoogst aantal punten in ont vangst mocht nemen Een goed geslaagd sport-evenement. VIJFDE PRIJS Mej Tini v. d Bremer te Soest heeft de vijfde prijs gewonnen (f 30001 in de door de K R.O. uitgeschreven prijsvraag ..Baas boven baas", ten bate van het Katholiek Thuisfront. OPBRENGST COLLECTE De Zaterdag door het Ned. Roode Kruis gehouden collecte ten bate van de overstromingsslachtoffers in Italië, heeft te Soest en Soesterberg 1060. opgebracht. Automobilist achterhaald Woensdag is op de Zijpseweg te Arnhem een sergeant G. aangere den door een auto, ten gevolge waarvan hij is overleden. De auto mobilist is na het ongeval doorge reden zonder zich om het slacht offer te bekommeren. De Arnhemse verkeerspolitie is er thans in samen werking met de politie van een Utrechtse gemeente in geslaagd, de automobilist op te sporen. Het is de 39-jarige fabrikant C J. H wonen de te Soest. Hij verklaarde dat hij, toen hij de sergeant opmerkte, een aanrijding niet meer kon voorkomen ten gevolge van de nadering van een tegenligger. Hij was, zo zeide hij, door het gebeurde zo van streek geraakt, dat hij was doorgereden. LEUSDEN Stropers zijn actief Nu de Kerstdagen in zicht komen, wordt de trek naar wild en schade lijk gedierte groter, waardoor de prijzen aanmerkelijk stijgen. Dit hebben de wildstropers ook door en hun nachtelijke strooptochten wor den aanmerkelijk uitgebreid. Voor de heren stropers blijft het een sport om zonder geld aan dit be geerlijke goedje te komen, maar an- derszijds zijn politie en jachtopzie ners er op uit om dit zoveel moge lijk te voorkomen. Zo werd door een jachtopziener met zijn hond een inwoner uit Nijkerk gegrepen die het in de buurtschap Asschat op konijntjes had voorzien. Daartoe be diende hij zich van een lichtbak en geweer. Dg man werd op heterdaad betrapt. Hij had zelfs nog geen tijd gehad om zich van het wild (twee hazen) te ontdoen. Het geweer werd door de hond uit een sloot gehaald. Het geweer met de hazen werd in beslag genomen, terwijl de man een procesverbaal kreeg. Een inwoner uit Amersfoort die tijdens zijn werkzaamheden in de gemeente Lensden nog kans zag om strikken te zetten, werd np heter daad betrapt toen hij juist een fa zant uit de strik bevrijdde. Het be kende smoesje van even een bood schap te moeten doen ging niet op, zodat de fazant in beslag werd ge nomen en een bekeuring volgde. Ook werd een militair in deze gemeente gegrepen die een konijntje uit de door hem geplaatste strik bevrijdde. Kalibemesting op de boerderij De Afdeling Leusden-Stoutenburg van het Utrechts Landbouw Genoot schap hield Maandagavond een al gemene ledenvergadering in Café „De Driesprong" te Stoutenburg. Jhr. Van Geen sprak als voorzit ter van het ULG het openingswoord en uitte zijn blijdschap over de grote belangstelling. Na het voorlezen van de notulen door de heer Middendorp, de secre taris van deze vereniging, werd door de Nederlandse Kali Import Maat schappij uit Amsterdam een film vertoond over ..De Kalibemesting op de boerderij". In het kort kwam deze film met lezing er op neer dat de landerijen van oudsher, zij het dan ook vaak onbewuste gevoed zijn met kali. Hierop duiden tal van ontdekkingen bij het opgraven. Te genwoordig gaat deze bemesting mo derner en wordt de stof in poeder- vorm geleverd, zodat zij zeer ge makkelijk benut kan worden. Kali is dan ook onmisbaar voor welk stuk grond ook. Met de vertoning van een amu sante cowboy-film besloot jhr. Van Geen deze leerzame avond. Hij dankte daarbij de leden voor hun opkomst en wel in het bijzonder de uitgenodigde jonge boeren van de „Valleibouwers". NCRV-S teravond Dinsdagavond gaf de NCRV een Steravond in de ?rote zaal van ho tel „De Mof" te Leusden, die maar voor dc helft gevuld was. Na de gebruikelijke opening door ds. P. Hofstede. Ned Herv. predikant te Leusden. wees deze op het voor recht van een Christelijke Radio Vereniging. Vervolgens ging men over tot de afwerking van het pro gramma waaraan medewerkten Lies- beth van Barneveld, John de Freese en Kees Deenik. die voor de pauze om beurten voor het voetlicht tra den. Mr. A. B Roosjen. voorzitter der NCRV. hield een korte toespraak en wekte op om lid te worden en nieuwe leden te werven. Na de tien minuten, volkszang onder leiding van Kees Deenik. volgde de opvoering van een één- acter genaamd: Het Diner", ge speeld door Liesbeth van Barne veld en John de Freese. „Tutti-Frutti" heette het korte programma waarin na de pauze van alles gebeurde, terwijl de avond werd besloten met de vertoning van de geluidsfilm „Wordt ver volgd", waarin beelden werden ver toond van NCRV-programma's sinds 1931. Verder zagen wij daarin als hoogtepunten de opening van een nieuwe studio, de landdag te Apel doorn. de Jubo te Arnhem, „Vrij en Blij" en het orkest onder leiding van Meindert Boekei. De heer Van Eerde sloot de avond. Gemene oplichter in arrest Door de Rijkspolitie 'e Leusden werd een inwoner van Nieuwpoort aangehouden die zich in de ge meente Leusden heeft schuldig ge maakt aan oplichting. Voorzien van een paspoort met allerlei namen, trol: deze jongeman door Nederland en bezocht ouders, waarvan hij wist dat ze een zoon in een concentratie kamp hadden verloren. Hij bracht dan groeten over van deze gestor venen. waarmee hij, zoals hij de dankbare ouders mededeelde, inder tijd had vertoefd in de beruchte kampen. De ouders die blij waren iets van hun overled-an kind te horen, ver strekten deze man dan voedsel en geld. zodat hij zonder werken aan de kost kwam. Bij onderzoek bleek dat de bewuste persoon inderdaad in een kamp had vertoefd, doch •nimmer in aanraking was geweest met de hiervoor bedoelde personen, zodat dit alles op fantasie berustte. Behalve in Leusden heeft hij zich ook in Woudenberg en nog meer dere plaatsen in ons land aan dit feit schuldig gemaakt. Hij is naar Utrecht overgebracht. PSEUDO-VOGELPEST De zestien gevallen van Pseudo- vogelpest in de gemeente is sinds vorige week met twee vermeerderd en wel op een bedrijf aan de Post weg en op de Zwarteweg. In een geval moesten omstreeks 250 kippen Worden afgemaakt. WOUDENBERG MARKTBERICHT Aangevoerd 32000 eieren. Prijs f 18,50—f 18,75 per 100 stuks. Henneneieren f 15f 16,50 per 100 stuks. „In dienst der Kerk" Op de bijeenkomst van de Ned. Herv. Mannenvereniging „In dienst der Kerk", welke gehouden werd in „Eben Haëzer" hield de heer A. v. Ginkel, theologisch student een inleiding over: „Het gebed Spre ker ging bij de behandeling van dit onderwerp uit van Zondag 45 van de Catechismus. De wereld zegt v/el eens, dat bidden zelfbe drog is. Dit is geenszins zo. Bid den is een wonder en bidden is noodzakelijk om ons in de wereld staande te houden. Daarom is het zo te betreuren, dat het gezins gebed meer en meer in onbruik geraakt. De wijze, waarop we bid den en ook de visie van het ge bed hangen af van onze Gods voorstelling. Spreker gaf een uit gebreide uiteenzetting van Zondag 45 en besloot zijn rede met de woorden: In Jezus Christus heb ben wij een Voorbidder, die de wereld overwonnen heeft en in wie alle gebeden verhoord zijn". Voor deze bijeenkomst was zeer veel belangstelling en van de ge legenheid tot het stellen van vra gen werd druk gebruik gemaakt. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk. Vrijdag 7 Decem ber a.s hoopt des avonds om 7 uur in het gebouw Rumelaar voor te gaan ds P. Bouw van Ridderkerk. Oud Ger. Gemeente. Voor deze ge meente hoopt Vrijdagavond 7 Decem ber a s. te spreken ds du Marchie van Voorthuizen \an Sliedrecht. Van Roessel wijst prof-aanbod af TILBURG De Willem II-mid- voor en goalgetter Jan van Roes sel heeft een uitnodiging ontvan gen van de voorzitter van de Franse eerste klasseprofclub Rijs- sel. de heer Keshmar. om voor diens club te komen spelen. Van Roessel heeft echter na de bespre king. welke voor de wedstrijd plaats vond, medegedeeld er niets voor te gevoelen en nadat Kesh mar de competitiewedstrijd Wil lem IIDHC had bijgewoond kon hij onverrichterzake naar Frank rijk terugkeren. Geen omzetbelasting voor gedroogd gras Met medewerking van het mi nisterie van Landbouw heeft de belastingaommissie van de Stich ting voor de Landbouw reeds lan ge tijd getracht ten behoeve van de veehouders vrijstelling te ver- I krijgen van de betaling van om zetbelasting voor het kunstmatig drogen van gras. De situatie was immers zo dat wanneer een vee houder het gras zelf deed drogen (hooien) ter vervoedering op eigen bedrijf door hem geen omzetbelas ting verschuldigd was, terwijl zulks wel het geval zou zijn wan neer hij zijn gras door een ander kunstmatig deed drogen. Ter sti mulering van de productie uit eigen bodem en ter besparing van krachtvaeders dient het kunstma tig drogen van gras echter in het bijzonder te worden bevorderd. Op grond van dit argument heeft de belastingcommissie haar actie ge voerd en naar thans blijkt, met succes. De minister van Financiën heeft aan de Stichting bericht dat hij bij nadere overweging termen heeft gevonden om 't destijds door hem ingenomen standpunt met be trekking tot de heffing van omzet belasting van gedroogd groenvoe der te herzien. In een aanschrij ving aan de cfcrecteuren van 's Rijks belastingen en domeinen heeft de minister \^n zijn beslis sing kennis gegeven. Ook compensatietoeslag in land- en tuinbouw De hoofdafdeling Sociale Zaken van de Stichting voor de Land bouw heeft aan de organisaties en aan de Provinciale Sociale Socties een schrijven gezonden over de toepassing van de compensatie-toe slag voor éénmaal in de land- en tuinbouw. Blijkens deze brief heeft de hoofdafdeling besloten om de werkgevers te adviseren, van de vergunning tot uitkering van deze compensatie-toeslag ten bedrage van 11 van het loon over de week van 3 tot 8 December, ge bruik te maken. De Heer en Mevrouw KORTHALS ALTES— GROENEWEGEN geven met vreugde kennis van de geboorte van hun Zoon JAN HERMAN ALBERT PHILIP Amersfoort, 4 Dec. 1951 Kon. Wilhelminalaan 19 Vraag proefmesjes bij kappers en drogisten. M. WOERDMAN. G. LUTGERINK. DOLLARDSTRAAT 184 MAG Van MAANEN'S Lederwaren SOESTERWEG 214. Telefoon 6093 Met een streek wordt het weer alt- nieuw. De lak voor ieder doel Rijwiel, tafel, kast en stoel. I. A. WOERDMAN Utrechtsestraat 33 KUNNEN OOK TELEFONISCH OPGEGEVEN WORDEN AMERSFOORT Te koop qevraaqd Ter overname gevraagd: kabinet en theestoof. Brie ven no 7781 bur. v d. blad. Te koop gevraagd: koperen papagaaienkooi en doofpot of aker. Brieven onder no. 7780 bur. v. d. blad. Te koop gevraagd: 4 of 6 mahoniehouten stoelen met lof of snijwerk en dito' arm stoel. Brieven onder No. 7779 bur. v. d. blad. Te koop qangeb. Te koop: een 2-pors. wit Engels ledikant met prima Auping spiraalmatras. Prijs 25.Borgerlaan 1. Singer kleermakers-naai machine ln goede staat en met garantie Contant 175.-. Ook betaling in overleg De Veen's Naaimachinehandel, Steinlaan 66. Zeist. Tel. 4066 Gramofoonplaten. Zowel ln populair als klassiek vindt U grote sortering bU Mu ziekhandel C. v d Wijn gaard. Langestr 72 Tel 6225 Te huur qangeb. Bruidskleding te huur Rouw-, Trouw- en Avond kleding voor Dames en He ren. Maison Steenis. Stein laan 58 Zeist Tel 2784 Personeel qevr. N.V. Bronswerk te Amers foort vraagt een aanko mend tekenaar, leeftijd 17 jaar, in het bezit van di ploma Ambachtsschool mach bankw. Sollicitaties te zenden aan de afd. Perso neelszaken. Eemstraat 91. Amersfoort. Gevraagd een ervaren kousenreparatrice voor di rect. Goed loon. Aanmelden 's avonds 78 uur A. v d. Pol, Verlaat 4, Nijkerk. Tel. 625. Personeel qangeb. Stofzuigers vanaf t 60.— met garantie, betaling vanaf 1.— per week. Pracht col lectie haarden en haard kachels. Ook bet. ln over leg. Fa P. Elzerman. Lijn- markt 8. Utrecht, tel. 11628. B.z.a.: een net meisje voor hulp in de huishouding Ook bekend met de verpleging, waar hulp voor ruw werk aanwezig is. Brieven onder no. 75 aan de Agent van dit blad W. A Bax. Elsekam- perweg 5. Voorthuizen. Lessen Autorijschool A. van Nte, instructeur KNAC en ANW B Inl Llssone Lindeman Amersfoort. Tel 5637 of 3862 Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden Diversen Boekenrcntralc. St Nico- laas-geschenken Kinderboe ken vanaf 50 ctromans, lith. werken enz. Engels, Frans. Langestraat 63. „Geen begrip wat zo'n ding waard is", vertelde Mevr. X, en telde 100.neer voor een oud vehikel van meer dan 50 jaren oud. Koopt daarom Uw naaimachine bij een vertrouwd en erkend adres, met garantie en gratis onderricht. De Veen's Naai machinehandel. Steinlaan 66. Zeist. Tel. 4066. Laat Uw St. Nicolaasfecst photngrafisch verslaan door Archifoto Rubensstraat 79. Tel. 3070. Amersfoort. Eén ding Is zeker: bij Ar chifoto slaagt U beter! (Spe cialisten in bruids- en kin derreportages) Rubensstr 79 Tel 3070 Naaimachines. Mevr. laat Uw machine repareren door vakman met 20 laar fa- briekservaring Even be richt: Mak Kapelweg 38. "Joo r+f rn&uUtf\ 1801. Toen ik het hele vers van Jantje en de pruimen voorgedragen had draaide ik me om en stapte uit het licht van de schijnwerpers en wandelde de studio uit, want ik vond het genoeg voor een dag. In de gang kwamen Munt en Punt me achterop en namen me in de auto mee naar een huis, een eind buiten het film gebouw. Veel tijd om dat huisje te bekijken nam ik niet; ik at een paar spiegel-eieren met ham, kroop in bed en droomde van zalen vol mensen, die naar mijn films kwamen kijken. Toen de zon over de horizon keek en mijn kamertje vol licht zette werd ik lekker uitgerust wakker en een uur later was ik al weer in de studio, want ik wilde ernst maken met mijn nieuwe baan. Munt en Punt wachtten me weer op en namen me mee naar een klein zaaltje, waar de proefopno- me vertoond zou worden, die ik de vorige dag ge speeld had. Het licht ging uit en op het scherm zog ik me zelf het vers van Jantje vooraragen. Ik was erg verdiept in de vertoning, v/ant het is een vreemde gewaarwording om jezelf op het witte doek te zien Na een poosje hoorde ik een paar mensen snikken en nieuwsgierig keek ik om. „Ze zijn ontroerd door mijn goede spel,dacht ik: „Ze zien, dat ik een best acteui ben!" Maar ik had het glad mis, want meneer Ross Bief snikte niet van aandoening, maar van het lachen' „Haha," gierde hij: „Wat een kleine komiek, wat een grapjas! Ha, ik lach me tranen!" Ik trapte mijn stoel achteruit en kwam loeiend vgn nijd overeind Naaimachines. Nieuwe en gebruikte naaimachines in diverse merken en prijzen Alle met garantie. Contant >»n betaling in overleg. De Veen's Naaimachinehandel, Steinlaan 66 Zeist. Tel. 4066 Kleine Kunstkring. 4e con cert Vrijdag 7 December 's avonds 8 uur in het ge bouw v. d. Ver. van Vrijz. Hervormden. Zuidsingel. 3e bruggetje. Mevr. T. Brester. sopraan, dhr. P. M. Parker, violoncello, jjlhr. H Ramse- laar. piano. Radio Dresselaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen Vanaf f 160.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden Ook inruil Demonstratie aan huis Krommestraat 9 Telefoon 5772. Ir: en gebruikt hoek-, beton- staaf-, plaat- en balkljzèr bli Fa B Zwaaf Zonen. Amersfoort Tel 5226. Hoektax. Dag en nacht geopend. Alleen St. Rad- boudstraat 10. Tel. 6004. Mevr. Franken Psvchome- triste (Helderziende), met jarenlange ervaring, wonen de te Utrecht. Vleutenseweg 279 bis. telef 21704 „Houdt spreekuur" a.s Donderdag 6 Dec van 28 uur in het Volksgebouw. Snouckaert- laan 11. Attentie. Wij behandelen niet alleen jassen, overalls overhemden en boord, doch ook de gezinswas zoals hel hoort J. Weber. Dollard- straat 40 De meest moderne haar verzorging bij haarklachten vindt U bij Salon Astrid, Permanent - massages - be stralingen. Alb. Neuhuys' straat 9. Tel. 6294. UTRECHT Te koop qevraaqd Gevraagd. Gramofooncursus Italiaans en Engels Tevens een sprekende papegaai. Aanbod met prijsopgave onder no. V- 8738 Adv Bur. Alta. Pausdam Te koop qangeb. j Prima geëmailleerd bad te koop Prijs nader overeen te komen. M. Ultée. Regentcsse- laan 83. Tuindorp. Utrecht. Kinderwagen 30.klein for nuisje I 10.—. Leistraat 20 bis. drukbcl. Lieve Kecshondjes. bont. zwart Zangkanaries, pracht kleuren, prima zangers. Letterlijk alles oor honden, vogels, katten aquaria. Snoek. Bemuuvde Weerd O.Z. 6. Let op! Zaalberg dekens 38.90; zijden gestikte dekens t 29.75; 2-pers. Auping spiraal op beu gel. 25 jaar garantie I 48.—. Hei Beddenhuis. Damstraat 13, tel 16317. Te koop prachtig ameublement, uitschuiftafel. dressoir. 6 stoe len, nieuwe bekleding. Velours d'Utrecht 650.—. Telef. 10930. 9-13 en 14-18 uur. Wegens emigratie een nieuw Smyrna tapijt, 2x3. te koop Spoed. Vrouwjuttenstraat 47b. 's Avonds tussen 69 uur. Hout - hout - hout. Alle soor ten timmerhout en hardboard. Houtwerf „Dc Liesbosch", ein de Verlengde Hoogravenseweg Telefoon 19501 Ook 's avonds Meubelen Heeft U meubelrcparatie? Bel 23570 cn U krijgt vrij blijvend prijsopgaaf. J. van Schip. Ka naalstraat 96. Utrecht. Permanent-wave EXTRA ZUIVER JE KUNT 'T TOCH BETER MET SUNLIGHT DOENI Talloze huisvrouwen zullen U dat bevestigen, want Sunlight is onder alle omstandigheden de beste geble ken. Alleen Sunlight geeft dat vette, rijk-schuimende sop, waarmee je werkelijk alles kunt doen, niet alleen de grote was èn de fijne, maar ook de vaat, hout- en verfwerk, enz. Sunlight is en blijft de onvervangbare huishoud zeep NUMMER EEN, met de frisse geur. HBT BBSTB VOOR AL LBS WAT SCHOON MOST Textiel Komi U even onze collectie Ja- ponnen zien? Het betere genre tegen lage prijzen Damespya- ma's vanaf 9.75. Fa. de Haas. Oude Gracht 211. zijde N.V.- Huls. Woningruil. Aangeboden huis in het plantsoen. 8 kamers, badkam. en verwarming, 85 - per maand. Gevraagd huis of bovenhuis binnenstad met 5 of 6 kamers. Brieven onder no. 1202 bureau van dit blad. Muz.instr. - Radio's Gramofoonplaten Met modieuze apprét. Perma nent-Wave. bruidskapsels, blon- Erkende Philips Service. Fri deren, verven. Gediplomeerd dor. Waldorp. Philips. Betaling kapper. Maison Jos. v. d. La.v.j 6, 9. 12 maanden Radio Ccn- Bemuurde Weerd 11, telefoor.trum. telefoon 19636. Vinken- 18032, Utrecht. burgstraat 4—6. Verhuizingen Transporten Verhuizingen, transporten, van ouds bekend fa wed. G. v. d. Brink en Zonen. Goedestraat 114—116. Telef. 12303. Utrecht Erkende meubeltransporteurs Vakkundig, vertrouwd billijk Chris de Hoop. Verhuizingen. Vervoer van piano's en brand kasten. Korte Smeestraat 22 a. Utrecht. Tel. 17089. Psychometrie Mr. Robin!. Tclcpaath, geeft In moeilijkheden raad Beant woordt schriftelijk toekomst problemen. Zendt 3 vragen.fo to plus f 2.60. Consult: Dinsdag en Donderdagavond 7—9 uur Croeselaan 299bls. Diversen Horloges - Klokken - Wekkers. Goud en zilver. Alleen de goe de merkuurwerken 15 en 17 ;teens anker. Zenith. Omega. Pontiac. Union. Anker. Zodiac, Junghans enz Dc blllljkste prijzen. Grote sortering Prisma Horloges. Prima Zwitsers fa brikaat. Waterdichte horloges Massief gouden cachetringen vanaf r 14.50. L. Baartwijk. Horloger. Goudsmid. Amster damsestraatweg 234. telef. 14468 Uw oude of defecte klok niet weg doen. U maakt al voor 9.75 met een clectrlsch in- bouw-uurwerk van magazijn Electra. Potterstraat 2a. een geheel moderne electrische klok er van in drie minuten. Auto-financlcrlng. Ass. kant. C. M. Witjens. Herenweg 46b, Utr. Alle verzekeringen. Even dansen leren. Snelprivé- les. Maak afspraak met Dans school P. Wildschut. Kromme Nieuwe Gracht 48, Utrecht, te lefoon 1G079. Dupro sterker en goed koper dan leer! Herenzolen I 3.95, dameszolen f 3.45. kin derzolen I 2.95. Alléén bij J. v. d Brul en Zn., gediplomeerd schoenherstcllers. Kapelstraat 21—23 Telefoon 17880 Halen en bezorgen Huwelijk Nette vrouw (eiseres). 35 jaar, wenst kennismaking met vlot te jongeman, keurige verschij ning. liefst in bezit van auto of motor. Brieven liefst met fo to op erewoord terug onder no. 1200 bureau van dit blad.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 6