STEGEMAN5 ZWITSERSE HORLOGES sTOï 85 TOWNHALL VAN NELLE MUSICEER ZELF! ^'1.zrd D.V.A.-KALENDER 1952 Üdufüdsuüi hsiqsdmjcdiq H0RL0GER-JUWELIER i Dagblad-reclame is niet te vervangen Firma R. VAN DEN BURG f Ge&tetee/ d S Prijs slechts f 0.95 Verkrijgbaar bij ons kantoor en bij onze bezorgers BRANDPUNTEN VerF VENSTERGLAS CENT .'im GARANDEERT KWALITEIT! enige vrouwelijke administr. krachten GEMEENTELIJKE PUBLICATIE steno-typistes "ÖPROEP één mannelijke en één vrouwelijke leerkracht EEN SIERAAD VOOR UW HUISKAMER! AMERSFOORT UTRECHT Woensdag 12 December 1951 aiMHffiraMMiMrit: 73.10234' IAkenVERniS "'EUWSTRAAt NS 6 ^^ERSFOOfl^ Vraag proefmesjes bij kappers en drogisten. imPMurimfflüHPHaini!» per pak UTRECHTSESTRAAT 13 AMERSFOORT mi Koninklijke Shell-Laboratorium, A'dam (N.V. De Botoafiehe Petroleum Maatschappij) Badhuisweg 3, Amsterdom-N., Postbus 3003, biedt gelegenheid tot plaatsing van Middelbore schoolopleiding en diploma (steno) typen vereist. Bekendheid met de moderne talen en kantoorroutine strekt tot aanbeveling. teefti|d tot ca. 23 jaar. Eigenhandig geschreven sollicitaties voorzien van een pasfoto te richten oon bovengenoemd Loborotorlum onder vermelding van No. S—181. GEMEENTE-REKENING Burgemeester en Wethouders van Amersfoort brengen ter openbare kennis, dat de rekening van inkomsten en uit gaven der gemeente over het jaar 1950 en die der be drijven over hetzelfde dienstjaar, door hen aan de Raad aangeboden vanaf heden, gedurende 14 dagen voor een ieder op de secretarie der gemeente ter lezing liggen. Afschriften dezer rekeningen zijn tegen betaling van de kosten verkrijgbaar. Amersfoort, 10 December 1951 Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secretaris. De Burgemeester. R. STRENG H. MOLENDIJK Bij de cursus Schoolheilgymnastiek is een vacature voor Schriftelijke sollicitaties naar deze betrekking worden ingewacht vóór 23 December a.s. bij de directeur van de Gemeentelijke Geneeskundige- en Gezondheidsdienst, Westsingel 45. alhier, alwaar ook inlichtingen inzake les- uren en honorering te verkrijgen zijn. De piano blijft het onvervang baar en onmisbaar instrument voor ieder muziekstuderende. Leer muziek waarderen door zelfstudie die alleen bevre diging schenkt en voorwaarde is voor een algemeen muzi kale vorming. Stel U in het bezit van een goed instrument en vraag condities bij ons aan. ARNHEMSESTRAAT Pianohandel van 1887 0e rookworst met de fijne zachte rooksmaak, V In winkels met ons raambiljet Let op hel loodje Piano. Een goed onder houden piano gevraagd en een dito bromfiets. Aanbie dingen zenden aan Postbox 57. Zeist. Te koop aangeb. Te koop: een in goede staat zijnde kinderwagen. Ev Meysterweg 9. Te koop: helft van een in aanb. zijnde ruime villa aan de Oranjelaan te Amers foort Binrien enkele maan den ce aanvaarden. Vesti ging gegarandeerd. Hypo theek beschikbaar. Te be vragen bij A. Lemain, P. Bothlaan 53. Telef. 3471. Amersfoort. Gramofoonnlaten. Zowel in populair als klassiek vindt U grote sortering by Mu ziekhandel C v. d. Wijn gaard. Langestr. 72. Tel. 6225 Singer kleermakers-naai machine in goede staat en met garantie. Contant 175.-. Ook betaling in overleg. De Veen's Naaimachinehandel. Steinlaan 66. Zeist Tel. 4066 Stofzuigers vanaf 60 met garantie, betaling vanaf 1.— per week. Pracht col lectie haarden en haard kachels. Ook bet. in over leg. Fr. P. Elzerman, Lijn- markt 8. Utrecht, tel 11628. Personeel qevr. Gevraagd op grossiers- kantoor, accurate kantoor bediende. plm. 18 jaar met M.U.L.O.- of soortgelijk di ploma, enige kennis van boekhouden en goed hand schrift. Voor ijverige wer ker prettige en leerzame werkkring Eigenh geschr. v_:even met uitv. iril. onder N'To. 7816 bur. van dit blad. Te koop gevraagd Personeel aangeb. Meisje biedt zich aan voor hulp i. d. huishouding. N.H. 20 jaar, intern. Brieven on der no. 7819 bur. v d. blad. Dame 60 jr.. eigen inko men. zoekt plaatsing als huishoudster bij heer al leen. enkel voor kost en in woning. Brieven onder No. 7814 bur. van dit blad. Te huur aangeb. Bruidskleding te huur. Rouw-, Trouw- en Avond kleding voor Dames en He ren. Maison Steenis. Stein laan 58. Zeist Tel. 2784. Lessen Manicure-lessen door ge diplomeerd lerares schoon heidsspecialiste. Privé-lessen 60.clublessen 50. p cursus. Aanvang Januari 1952. Inlichtingen onder no 7817 bij het bur. v. d. blad. Autorijschool A. ran Nle. instructeur KNAC en ANW B. Inl. Lissone Lindeman. Amersfoort. Tel 5637 en 3862 Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. Diversen Voor onder de Kerstboom. Een leuke kinderreportage bij U aan huis gemaakt door Archifoto, Rubensstraat 79. Tel. 3070. Amersfoort. R.K. jongeman 28 jr.. t.k. met jonge vrouw of wed k. geen bezwaar, met wo ning. Brieven onder No. 7812 bureau van dit blad. Aangeboden: Retourvracht van Amersfoort naar Gro ningen op Zaterdag 15 De cember a s. J. Houwenzijl, Vlasakkerweg 46 Amers foort. Neptunus I Robben I (heren), hedenavond in het Sportfondsenbad. Aanvang 8 uur. Wie kan huisvrouw helpen met breien van truien en kousen? Brieven onder No. 7813 bur. van dit blad. Attentie. Wij behandelen niet alleen jassen, overalls, overhemden en boord, doch ook de gezinswas zoals hot hoort. J. Weber. Dollard- straat 40. Radio Dresselaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen Vanaf 160.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil Demonstratie aan huis. Krommestraat 9. Telefoon 5772. Eén ding is zeker: bii Ar chifoto slaagt U beter! (Spe cialisten in bruids- en kin derreportages) Rubensstr. 79. Tel. 3070. Hoektax. Dag en nacht geopend. Alleen St. Rad- boudstraat 10. Tel. 6004. Naaimachines. Nieuwe en gebruikte naaimachines in diverse merken en prijzen. Alle met garantie. Contant en betaling in overleg. De Veen's Naaimachinehandel. Steinlaan 66, Zeist, Tel. 4066 Mevr. Franken Psvchome- triste (Helderziende), met jarenlange ervaring, wonen de te Utrecht. Vleutenseweg 279 bis. telef. 21704 ..Houdt spreekuur" a.s. Donderdag 13 Dec. van 2—8 .uur in het Volksgebouw. Snouckaert- laan 11. „Geen begrip wat zo'n ding waard is", vertelde Mevr. X, en telde 100.neer voor een oud vehikel van meer dan 50 jaren oud. Koopt daarom Uw naaimachine bij een vertrouwd en erkend adres, met garantie en gratis onderricht. De Veen's Naai machinehandel. Steinlaan 66 Zeist. Tel. 4066. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- en balkjjzer bij Fa. B. Zwaaf Zonen, Amersfoort. Tel. 5226. Naaimachines. Mevr. laat Uw machine repareren door vakman met 20 jaar fa- briekservaring. Even be richt: Mak, Kapelweg 38. I Te koop gevraagd Waarschuwing. WIJ batelcn dc hoogste prijzen voor net ge dragen beren- en dameskle ding. zolderopruimingen en meubelen. G. v. Nljendaal, Mgr v. d. Weteringstraat 26. telef. 18329. Wh geven ae hoogste prijs vooi oud goud cn zilver. Juweliei C van Dhk Steenweg 39 Inkoop oud goud cn zilver, bij Esraann, Steenweg 8. naast de Buurkerk, ontvangt U de hoog ste prijs. Wh kopen alle soorten lompen en metalen tegen de hoogste pryzen. A. Prozée. Vleutense weg 49. telefoon 10631. Utrecht. Te koop aangeb. HoutDiverse soorten oude en nieuwe latten, regels, bal ken, schotten enz. K. Bons en Zns, Zandpad 131a, tegenover Noorderbad, tel. 24308 en 22761. Lieve Keeshondjes, bont: zwart Zangkanaries, pracht kleuren, prima zangers. LetterUJk alles voor honden, vogels, katten, aquaria. Snoek. Bemuurde Weerd O.Z. 6. Eiken plano 875.klein mo dern model kruissnarlge Duitse eiken Hahn piano 975. zwarte concert-piano. A-klasse 1250.eiken Amerikaans or gel 390—, Ook Inruil. Smits. Pianohandel 1896. Utrecht. Wit- tevrouwensingel 41. telef. 12450. '"ioorü (Afm lT)eu\&{K 1807. De auto, die ik zolang geleend had bleek puik in orde, binnen een paar minuten had ik Holliewoel al vele kilometers achter me, maar ik minderde geen vaart. Dat was trouwens niet nodig, want op de brede asphaltweg had ik ruimte genoeg om flink door te rijden. „Eerst naar de stad en naar de haven," peinsde ik: „En dan zal ik wel iemand terug sturen met deze auto. Als ik maar eenmaal op m'n schip ben krijgen geen honderd Filmmannen me er weer af! Ze moeten egrijpen, dat een Hollandse jongen zich niet voor het lapje laat houdenI Ozol" In deze flinke stemming bereikte ik een ti[d later San Francisco weer. Mijn wagen zoefde netjes over de gladde wegen de stad binnen en ik moest natuurlijk vaart minderen, want het was hier erg druk. Maar dat gaf niet meer, want mijn voorsprong was nu groot genoeg, mijn vlucht wos gelukt! Bij een druk kruispunt gloeide het stoplicht net op rood toen ik aankwam. Ik stopte en keek naar de dichte rijen voetgangers, die nu overstaken. Ik zat een beet|e te soezen toen het plotseling tot me door drong, dat er iets ongewoons aan de hand was. Ik keek op en merkte tot mijn verwondering dat een aantal voetgangers was blijven staan en in mijn rich ting staarde. „Wat is dat nou," mompelde ik: „Is er iets geks aan me te zien of heb ik wat van jullie aan?" HnndnaaLmachines v.a. 45. trapnaalmachines vanaf f 85.—, machines In moderne salonkast vanaf 195.— Merken: Singer. Pfaff, Lewenstein enz. Beta ling In overleg, tevens repara tie-Inrichting. G. A. Witjens. Herenweg 40. 2x bellen, bij <jc Amsterdamsestr.weg, Utrecht Telefoon 23968 Nu zelf timmeren en U ver dient geld. Wij. leveren tegen lage prijzen timmerhout, hard board. zachtboard, ramen, deu ren. golfplaten, etc. Houthandel ..'t Timmerhuys", L. Lauwer- straat 57, achterzijde Arbeids beurs. Dekens 12.50; kinderledikant 6 50; inlegspiraal 10.-: op- klapbed 17.50; Ombouw I 21.50; Dlvanbed 1 14.50; ma trassen 16.-; tuimelledikant f 35.-; kindermatrassen 9.50 Lange Nieuwstraat 10. Let op! Zaalberg dekens f 38.90; zjjden gestikte dekens f 29.75: 2-pers. Auping spiraal op beu gel. 25 Jaar garantie 48.— Hei Beddenhuls. Damstraat 13. tel 16317. Let op: 2 fauteuils en 4 stoelen 98.-. dressoirs 69.-. theemeubels 39.-. huiskamertafels 29.-. pri ma bcdstcllen 29 50, verende divans 49.-. 2-pers. spiralen 29.-. 2-pers. ledikanten met spiraal 39.-, tafelkleden 7.50. haardfau- teulls 19.50. ligstoelkussens 19.50 per stel. 2 clubs en 4 stoe len 229.- en verder nog dui zenden andere koopjes Alles moet weg want wij hebben ruimte nodig. Schalkwijkstraat 4 by de Nieuwe Gracht. Platenspelers, voor langspeel- en standaardplaten: Philips. 2 snclh. I 115—; Philips. In luxe cassette t 198.—. Staar. 3 snel heden. met Webster pick-up. voor Inbouw 137.In casset te t 175.—; Collaro wisselaar 3 snelh.. voor inbouw 271.50. Betaling desgewenst In overleg. Wegman-Hennga. Nobelstraat 9. tel. 11637. Utrecht. Gram.platen voor de Kerst dagen. De beroemde opname ..Stille Nacht", cezongen door het Domkoor. ..Kerstklanken", bekende potpourri, gezongen door Anneke v. d. Graaf cn Kees Deenik: ..Ave Vcrum". gezongen door Straatsb. Koor; ..Stille Nacht", gezongen door Maastreechter Staar: ..Hoe lelt dit Kindeken", gezongen door Jongens-sopraan Peter Serpen- ti met Maastr. Staar; „Ere zij God", gezongen door Jo Vin cent kwartet: en vele andere bekende opnamen Als van ouds weer bij Wegman-Herln- ga, Nobelstraat 9. tel. 11637, Utrecht. Plck-up met Ingebouwde luid spreker en versterker. Schitte rende kast en pracht geluid 1 125.—. Brieven onder no. 5618 bureau van dit blad. Te huur gevraagd Achter het Wilhelminapark 1 of 15 Jan. '52 gem. of gestoff. zlt-slaapkamer z.p. aan iemand b.b.h.h. Br. no. 5612 bur, van dit blad. Te buur aangeb. Aangeboden zlt-slaapkamer voor 2 personen, tevens be schikbaar ruimte voor 1 per soon. Omtrek Ledig Erf. Een goed gem. zlt-slaapkamer met v.w. en stookgelcgenheid met voll. pension of warme maaltijd voor 1 of 2 pers. Prof. Ritsema Boslaan 73. Personeel aangeb Wte kan net persoon, oud 45 jaar helpen aan werk, b.v. loop- of sjouwwerk of iets an ders. Hoog loon geen vereiste. Br. no. 5606 bur. van dit blad. Meubelen Heeft U meubclreparatle? Bel 23570 en U krygt vrij biyvend prijsopgaaf. J. van Schip. Ka naalstraat 96. Utrecht. Laat Uw gestoffeerde meubelen opnieuw bekleden, rechtstreeks aan de fabriek. Vraagt vrijblij vend prysopgaaf. Club- Meu belfabriek H. J. Huygen, Grut- tersdyk 32c, telefoon 17884. Textiel Tegen gemakkelijke betalings voorwaarden kunt U kopen bedden, tapyten, meubelen, da mes- cn herenkleding, textiel, rywielcn enz. Tegen contant- prijzen. Discretie verzekerd. Br no. 680 bureau van dit blad. Komt U even onze collcclle Ja ponnen zien? Het betere genre tegen lage prijzen Damespya- nia's vanaf f 9.T5 Fa de Hans. Oude Gracht 211. zijde NV- Huis. - Muz.instr. - Radio s Gramoloonplaten Erkende Philips Service. Frl- dor. Waldorp, Philips. Bet F, 9. 12 maanden. Radio Centrum, tel 19636. VinkenburgsTraat 4-8. I Permanent-wave Dames. Helios sf.oompcrmanent reclameprijs 6- en 7 50. Indola Universal 10.—. Thuis permanenten 12.50 Met en zonder bespreken Maison Bea trix. Amsterdamsestraatweg 153 telefoon 25031. Met modieuze apprét Perma nent-Wave, bruidskapsels, blon deren, verven. Gediplomeerd kapper. Maison Jos. v. d. Laan Bemuurde Weerd 11. telefoon 18032. Utrecht. Dames: onduleren 1.25: knip pen 0 55; wassen 0.65; was sen en watergolven 1.50; per manent 6.—. Zonder bespre ken. Dameskapsalon A. Keer, Amsterdamsestraatweg 92. Kunstgebitrep. Kunstgebit-reparatie. Spoedge val enige uren. Geopend van 8 tot 8 uur, ook Zaterdags. Eerste in Oudwyk. De Bouter, Uitsluitend tegenover school. Oudwykerdwarsstraat 134, bus lijn 2, Utrecht. Kunstgebit reparatie-inrichting Oudwyk. tel 12330. Spoedrepa- ratics binnen enkele uren ge reed. oud goudwerk. W. C. Bun schoten. thans Kerkstraat 4. by Nachtegaalstraat Utrecht. Reinigen - Ve-ven Persen -ven "j Niet straks.. niet morgen, maar nu is het tijd voor Krop man'? kwaliteits-prestatie! Don kerblauw of zwart verven van Uw winterkleding Pracht re sultaten. Biliyke pryzen l Afle vering in het fameuze Krop man-tempo. (U wéét wel: vliegensvlug keurig terugl) Amsterdamsestraatweg 314. Te lefoon 20164 U belt. wy ko men l Verhuizingen Transporten Erkende meubeltransporteurs. Vakkundig, vertrouwd btliyk. Chris de Hoop. Verhuizingen. Vervoer van piano's en brand kasten. Korte Smeestraat 22 a, Utrecht. Tel. 17089 Verhuizingen, transporten, van ouds bekend fa wed. G. v. d. Brink en Zonen. Goedestraat 114— Jlb Telef 12303 Utrecht. Lessen Accordeonschool „Majella", de school voor beter onderwys. byzonder vlugge methode! Voor beginners en gevorder den; levering van instrumen ten Thomas Kempisweg 15, b. d. Vleutenseweg (bus 10). tel. 23830. Muziekstudlo Eddy Reeskamp, uitsluitend aanmelden Thomas- senstraat 17. by de gasfabriek. Utrecht, telefoon 11366. Accor deon, blokfluit cn alle tokkel- Instrumentcn. Club- en privé- lessen. ook KLavarskribo.

Dagblad voor Amersfoort | 1951 | | pagina 6