VIM sc/tawtifn PRODENT tandpasta een PRODENT tandenborstel! VAN NELLE'S ZILVERZEGEL WIE HELPT &n>pe* Het moderne meubel wint steeds veld HUIB HOLSTEYN De Algemene Ledenvergadering SPORTCOLBERTS Tal van nieuwe modellen en mogelijkheden op de beurs Jong en oud Uleaat en kan niet krassen F j GEMEENTELIJKE PUBLICATIE AMERSFOORT Heerlijk schuimend Woensdag 6 Februari 1932 Wie zou beweren dat het moder ne meubel de markt heeft veroverd zou daarmee een uitspraak doen die te boud is. Zo ver zijn we nog niet. En dat kan ook moeilijk an ders, omdat er enige moed voor nodig is om radicaal te breken met het oude, met datgene wat de mees te onzer van jongsaf aan gewend zijn. In heel veel gevallen immers wordt tot het aanschaffen van mo derne meubelen eerst besloten na dat men er in het interieur van an deren in zekere zin mee vertrouwd is geraakt. Dat niettemin het nieu we meubel veld wint is een niet te loochenen feit, dat op de meu belbeurs duidelijk wordt. Niet het minst zal aan die ontwikkeling naast een verandering van de smaak de woningnood en de daaruit voortvloeiende omstandigheid dat velen hun ruimte zo efficiënt mo gelijk moeten gebruiken of over kleine kamers beschikken, hebben bijgedragen. In zulke gevallen im mers biedt het moderne meubilair veelal een uitkomst. Het is op klei nere ruimten berekend, doorzichti ger en biedt door de eigenschap, dat het gecombineerd kan worden, veel mogelijkheden. Dit soort meu belen wordt onder allerlei namen in steeds groter aantal vervaardigd. Be Utrechtsche Machinale Stoel- en Meubelfabriek (de U.M.S.) vond er de aardige naam van Pas Toe meu belen voor. Men kan deze meu belen namelijk toepassen naar de omstandigheden het toelaten en la ter bij het betrekken van een gro tere woning gemakkelijk uitbrei den. Allerlei aardige, kleine berg meubelen. fleurige stoelen en fau teuiltjes bieden de mogelijkheid een gezellig interieur te scheppen. Daar is nu vlak voor de opening van de meubelbeurs kwam het gereed nog een nieuw functioneel meu bel aan toegevoegd. Door de standaardisering van de maten zijn er ontelbaar veel combinaties te bereiken. Het wordt in twee soor ten geleverd zodat het als wand- meubel kan worden uitgebreid naar believen en naar behoefte, maar ook als vrijstaand meubel, waar door de mogelijkheid wordt gebo den een aardige afscheiding te ma ken voor een eet- of zithoek, wat voor velen in de tegenwoordig nog wel eens toegepaste suite-loze ka mers aantrekkelijkheid zal hebben, temeer waar dit meubel toch vol doende doorzicht laat. De staan ders zijn 1.80 m. hoog, de breedte van de elementen, elf in getal, is. met de%dikte van de staanders mee, 85 cm. In de staanders, die van gestoomd Slavonisch beukenhout zijn vervaardigd, werden tien schroefgaten aangebracht, zodat het aantal toepassingen inderdaad legio is. De elementen die er tussengc- SOEST Soester schaakclub wint opnieuw De Soester Schaakclub behaalde tegsn NSF 1 een 5'/*4% overwin ning, waarmede na drie overwin ningen in successie, de derde plaats van de ranglijst is bereikt in de 2e klasse van de Stichts-Gooise Schaakbond. De uitslagen waren: J. Thomasze H. G. Beekman */2'i; J. Gorter J. Harder 1—0; H. de Graaf A. v/d Kuilen 10: J. J. Immerzeel F. C. Evenhuis 0—1; A. v. Dijk J. Ehrenburg 01; L. de Regt J. F. Otto 10: Th de RuigM. van Engelen 10: J. TimmerK. van Ree 01; J. K. van Zijtveld J Corbuul 1—0: G. van Munster— G. Hoogeveen 01. Links het nieuwe junctionele meubel zoals dat bij de UMS te zien is. voegd worden boekenplanken, met een wat rond aflopende kant. kastjes voor velerlei doeleinden en in verscheidene vormen zijn van blank berken gemaakt, zo nu en dan eens met een fel kleurtje be spoten. Verder zijn er aardige bij- zet-tafeltjes, leuke stoÊlen en kast jes. In het moderne interieur is ook het rotan-meubel op zijn plaats. Het is licht, van toon en gewicht, het sluit geen gedeelte van de kamer af en het leent zich bijzonder voor een aankleding met fleurige kus sens. Rohé uit Noordwolde brengt vooral vele modellen. Verder vraagt deze firma ook aandacht voor een nieuwe combinatie: een stalen stoel met gevlochten plastic. Aardig zijn ook de bamboe-stukken, die als „bloemvaas" aan de wand kunnen worden gebruikt. De Everest N.V. uit Rotterdam demonstreert eveneens een grote collectie combinatiemeubelen, die op een vernuftige manier geschakeld kunnen worden. Een patent-sluiting houdt de onderdelen op stevige wij ze bijeen en het monteren en de monteren bij emigratie van be lang wordt op deze wijze het werk van een ogenblik. Thonet uit Amsterdam is met tal van modellen gebogen stoelen aan wezig. Gestoffeerde zitmeubelen voor huishoudelijk en zaalgebruik. een product dat voor zichzelf spreekt en dat op vrijwel elke Jaarbeurs aanwezig is en zich tel kens aanpast aan de behoefte van de tijd. Besluiten wij vandaag met de vermelding van een aardig nieuw tje. waar de N.V. Raket's Handel Maatschappij Arnhem mee komt. kwart eeuw bij Raad van Arbeid Zaterdag 2 Februari herdacht mej. D. H. van Goor het feit. dat zij voor 25 jaar in dienst ivad uij de Raad van Arbeid te Amersfoort De heer J- *Stofsel, chef de bureau, bood haar namens het gehele per soneel een bloemstuk aan en over handigde een oorkonde waarop dit dienstjubileum is vermeld. vJiSJiiiiitiiüSlJiiiistifinHiinniliiRHuuifiioilUïïtünntsiinsiiniistBfliliBmDt&nHBiiliiiU' Zij heeft op vernuftige wijze de mogelijkheid gevonden leuningen en zittingen van de met schuim rubber beklede stoelen van een nieuwe stoffering te voorzien. Men behoeft alleen maar een „veter- bandje" dicht te rijgen en het werk is gebeurd. Een probaat middel niet alleen voor de schoonmaaktijd, maar evenzeer een gemakkelijke manier om eens een ander accent aan het interieur te geven. Ds B. J. van Garderen 40 jaar predikant Op Maandag 11 Februari zal het 40 jaar geleden zijn. dat ds B. J. van Garderen. emeritus-predikant van Ankeveen. thans woonachtig te Soest, het predikambt in de Ned. 'Herv Kerk aanvaardde. Ds Van Garderen werd 29 Februari 1884 te Baarn geboren Hu bezocht eerst het gymnasium te Utrecht en studeerde vervolgens aan de Rijks- Universiteit te Leiden Nadat cand. Van Garderen in 1911 door het Prov Kerkbestuur van Zuid-Holland was toegelaten tot de Evangeliebediening in de Ned. Herv Kerk. vc-rbond hij zich op 10 Februari 1912. na vooraf te ziin bevestigd door wijlen ds J- M C H Mond van Dinteloord. aan zijn eerste gemeente Oudenbosch. Daarna stond de jubilaris ach tereenvolgens te Lienden. Sleeu- wijk. Nw. en St Joostland. Maas sluis en het laatst te Ankeve^n. Op 65-iarige leeftijd werd hem bet emeritaat verleend. Hierna was dc Van Garderen nog tot 1 Maart 1951 te Ankeveen werkzaam als bijzonder hulpprediker. Sedert 1 Maart 1951 is h'i namens de Ned Herv. Kerk gedelegeerde van de Commissie Kerk en Strijdkrachten- Tijdens zijn verblijf in Maassluis was ds Van Garderen legerpredi- kant. Verder maakte hij verschil lende reizen met troepen-transDort- srhepen naar Indonesië en diende daar in het militair hospitaal Tjimahi. Burgerlijke Stand Geboren: Jan A z v. J. W. Kui per en E. H. de Boer; Willem B.. z. v J. C. Rip en S. J. B. de Bra bander: Aart, z. v. P Mostert en M. Bunt: Gerrit, 7 v. H. Nap en D. van SchaikWilhelmina E.. d. v. H. van Ginkel en H. Wolvetang; Elisabeth J. M.. d. v. G. van Beur- den en M J. Rupert; Netty M.. d. v.f H. G Lijftogt en M. Beets; Ronald, z v. L. v/d Weele en Lie Giok Ho; Edward, z. v. L. v/d Weele en Lie Giok Ho. Ondertrouwd: W. J. Hilhorst en1 A. J P Vos; A M. Teeuwen en Th. WestraL. Lablans en J. W. van Groenestein. Gehuwd: A. P. Hilhorst en C. A. Ij Hartman. Overleden: Jan de Vries, 78 Jaar. geh. met M. A. Wiertz; Martje Ca- semier. 84 jaar, wed van P. Smid; Deeltje Venema. 29 jaar. ongRijk I van Soest. 82 jaar, geh. met J. van Klooster. LEUSDEN Burgerlijke Stand 30 Jan tot en met 5 Febr. '52 GEBOREN Berenöina. d. v. Bloten- burg Aart en v. Veldhuizen. Beren- Bet g. Stcphanus A en Zwart. Tonial dina Johannes Adrianus. z. v. v. d. Grada Hendrikus Gerard, z. v. Heilij- gers. Hendrikus W. en Wesselo, So phia; Theresia Maria. d. v. Hilnorst. Petrus J. en v. d.-Kooij. Alcida J. OVERLEDEN: Broedelet. Catharina Maria, oud 84 j.. weduwe van Lechner. Mari Johan. STOUTENBURG GEBOREN: Wouterus Richardus. z. v. De Jong. Hendrikus J. en Schoon- derbcek. Antonia H. GETROUWD Van Dasselaar. Hendri kus en Van Veluw. Gijsbertha. OVERLEDEN: Jakobsen. Gijsbertje. oud 81 J.. weduwe \an MerliJn, An- thonle. WATERSTANDEN 's-GRAVENHAGE. 6 Februari. Mannheim 244 —0.07: Trier 264 —0.02; Keulen 222 —0.01; Ruhrort 436 +0.04; Lobith 1049 +0.09: Nijmegen 831 +0..11; Arnhem 825 0.12: Eefde 378 +0.04; Eefde 378 0.04; Deventer 279 —0.03: Namen 186 0.04- Borgharen 4170 0.02 Bclfeld 1257 0 06: Grave 537 +0.10. Vreeswijk 050 —0.26; Lith 162 —0.08. Dansstudio Dan Bearda Utrechtseweg 89 Telefoon 4456. Maandag II Februari aanvang SPOED-CURSÜS (12 Lessen) voor beginners boven 18 jaar Deelname, na per soonlijke kennisma king. mogelijk. ïijn enthousiast over welke slechts 58.75 kosten en zowel wa terdicht als geheel ge watteerd zijn (ook de mouwen). TJtrechtsestraat 28 Amersfoort Vraag proefmesjes bU kapper» en drogisten 4; ÓeÉgSts Reeds in korte tijd heeft Van Nelle's Zilverzegel zich een goede naam verworven. Dat komt omdat deze inderdaad beter is EIS DE GELE BUS! ambtenaar die wenst te trouwen, aan 2 ongem. ka mers, liefst met keuken of gebruik daarvan. Brieven onder No 8026 bureau van dit blad. Kennisgeving aan de leden en donateurs v/h NEDERLANDSCHE ROODE KRUIS, afd. Amersfoort zal worden gehouden op 28 FEBRUARI a.s. 's avonds 8 uur In Hotel Monopole, alhier. Namens het Bestuur: de Secretaris. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort brengen ter openbare kennis, dat de Raad der gemeente in zijn vergadering van 29 Januari 1952 heeft besloten de mede werking ingevolge artikel 72 der lager onderwijswet 1920 te verlenen voor de verandering van de aansluiting, op het elcctrisch net van de Gabrie Mehenschool. gevestigd Grote Haag 23 en uitgaande van de diaconie der Ned. Hervormde gemeente alhier. Tegen dit besluit kan ieder ingezetene binnen 30 vrije dagen, te rekenen vanaf de dagtekening van deze kennis geving in beroep komen bij Gedeputeerde Staten der provincie Utrecht. Gedurende deze termijn liggen alle op de onderhavige aanvrage betrekking hebbende stukken voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, kamer nr. 16. Amersfoort. 5 Februari 1952 Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Secretaris. De Burgemeester. R STRENG H. MOLENDIJK Te koop gevraagd 4 of 6 Mahoniehouten stoelen met lof of snijwerk, enkele armstoel en/of ronde tafel. Brieven onder No. 8024 bureau van dit blad. Friese staartklok en ko peren doofpot. Brieven on der No, 8025 bureau van dit blad. Te koop aangeb. Singer kleermakers-naai machine in goede staat en met garantie. Contant 1 175.- Ook betaling in overleg- De Veen's Naaimachinehandel Steinlaan 66. Zeist Tel. 4066 Gramofoonplaten. Zowel in populair als klassiek vindt U grote sortering bU Mu ziekhandel C. v. d. Wijn gaard. Langestr 72. Tel. 6225 Tc koop. geheel nieuw politieuniform. met lange jas. Brieven onder No. 8028 bureau van dit blad. Te koop: Studiepiano, een weinig defect. Kruiskamp 55. Bruidskleding te buur Rouw- Trouw- en Avond kleding voor Dames en He ren Maison Steenis Stein laan 58. Zeist tel. 2784. Personeel gevr. Gevraagd: flink meisje voor dag en nacht in klein gezin. Aanmelden liefst Donderdag tussen 6 en 9 uur. Heinsius- laan 12. Dag. en nachtbetrekking gezocht door 19-jarig meis je. Br. no. H-3960. Adv. Bur. ALTA. Pausdam. Utrecht. Lessen Autorijschool A. v. Nie, Instructeur KNAC en ANW B Inl LJssone Lindeman. Amersfoort, tel. 5637 en 3862 Cliënten buiten Amersfoort speciale lestijden. Diversen Naaimachines. Voor vak kundige reparaties aan huis ook buiten Amersfoort. Even berichtje. Mak. Kapel- weg 33. Amersfoort. Radio Dressclaerts. Nieuw- ste Philips radiotoestellen Vanaf 160.Gemakke lijke betalingsvoorwaarden Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9 Telefoon 5772. Mevr. Franken, Psychome- triste (Helderziende), met larenlange ervaring wonen de te Utrecht. Vleutenseweg 279 bis. telef. 21704. houdt spreekuur a s. Donderdag 7 Febr. van 28 uur in het Volksgebouw. Snouckacrt- laan 11. Eén ding Is zeker: bij Ar- chifoto slaagt U beter! (Spe- cialisten in bruids- en kin derreportages) Rubensstr 79 Tel. 3070 Hoektax Das en nacht geopend Alleen St. Rad- boudstraat 10 Tel 6004 Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt boek- beton- staaf-. plaat- en balkijzer bU Fa B Zwaaf Zonen Amersfoort Tel. 5226. Naaimachines. Nieuwe en gebruikte naaimachines in diverse merken en prijzen Alle met garantie. Contant en betaling in overleg. De Veen's Naaimachinehandel. Steinlaan 66. Zeist tel. 4066. „Geen begrip wat zo'n ding waard is", vertelde Mevr. X en telde 100.— neer voor een oud vehikel van meer dan 50 jaren oud. Koopt daarom Uw naaimachine bij een vertrouwd en erkend adres, met garantie en gratis onderricht. De Veen's Naai machinehandel. Steinlaan 66 Zeist. Tel. 4066. Wij geven de hoogste prijs voor oud goud en zilver. Juwelier C. van Dijk. Steenweg 39. WIJ kopen alle soorten lompen cn metalen tegen ae hoogste prijzen. A. Prozée. Vleutense weg 49. telefoon 10631. Utrecht. inkoop oud goud cn zilver, dij Esmann, Steenweg 8. naast de Buurkerk, ontvangt U de hoog ste prijs. Dierenvrienden! Zangkanaries, laagste prijzen. Zeldzame col lectie kooien, ook chroom. Let terlijk alles voor honden. Aquaria. pompjes. Tubifex. Snoek, Bemuurde Weerd O.Z. 6 Ruimprljzen. Divanbedden 14.50 Ledikanten 10- Wolmatrassen 19.50. Tuimelledikanten 35 -. Kindermatrassen 4 50 Kinder wagenbedjes 2 75. Kapokma trassen 36.-. Dekens 12.-. Ma- trassenfabrlck. Lange Lauwer- straat 46. Te koop aangeb. j Dat wil wel 2-pers. verende bcdstellen 119.75; dito 1-pers. 82,75 met kapokkussens, 15 jaar garantie. Het Beddenhuis. Damstraat 1315. Telef. 16317* Rijwielen, stofzuigers, wasma chines. meubelen, kortom alles koop je toch bij De Lange en Rolf, 't is voordeliger en zo gemakkelijk. U kent het adres. Oude Gracht 44. tel. 15306. Knutselaar U moet niet verder lopen want goedkoop hout kunt U bij ons wel kopen. Bons, Zandpad 131 A, tel 24308 Utr. Hout-Hout-Hout. Alle soorten timmerhout en hardboard. Houtwerf ..De Liesbosch", einde Verlengde Hoogravenseweg. Te lefoon 19501. Ook 's avonds ge opend. Witte bruidsjapon, m. 42. met bijhorende onderjurk, sluier cn dasje. Br. no. Z 6059 bur. van dit blad. Handnaalmachlnes v.a» 40.—; Crapnaaimachines v.a. 75. machines ln moderne salonkast /anaf 185.Merken: Singer, Pfaff. Lewensteln. enz Betaling ln overleg. Tevens reparatie- inrichting. G. A. Wltjens. He renweg 40, 2x bellen. bij de Amsterdamsestr. weg. Utrecht, telefoon 23968. Te koop aangeboden een piano in zeer goede staat. Merk Steinmets. Br. no. Z 6056 bur. van dit blad; Te huur gevraagd Te huur gevraagd werkplaats met kantoorlokaal, totale be- drijfsoppervlakte plm. 300 M2 Liefst met woongelegenheid. Aanbiedingen Fa. Janssen Bergfeld. Sprengerlaan 16, Utrecht. Te huur aangeb. Naar Noordwijk aan Zee met vacantie. Gratis inlichtingen zomerverblijf Woningbureau Noordwijk. telefoon-2065. Eind halte tram cn autobussen. Personeel gevr. Gevraagd in drogisterij te Bilthoven vrouwelijke hulp. al of niet de cursus volgend, extern. Brieven met Inlichtin gen onder no. Z 1398 bureau van dit blad. Flinke hulp in dc hulshouding gevraagd in gezin met 4 kin deren. Zo spoedig mogelijk. Mevr. Wouters, Traay 49A. Driebergen. Allebei hebt U ze nodig I PRODENT tandpasta met Dispergon tegen ontsierende tandaanslag en gevaarlijk tandbederf. Let U ook eens op die grote tube, die U krijgt. PRODENT tandenborstel met de „Precisie-Curve", waardoor ook de vroeger onbereikbare plaatsen afdoen de worden gereinigd! Poets na elke maaltijd met PRODENT tandpasta op de soepele PRODENT tandenborstel voor een frisse mond en gezonde, parelwitte tanden! Een weldaadóók voor Uw tandvlees Zeer grote ft be 70 ct. Normale tube 44 ct. Leraar gezocht. Engelse na tlonalitcit, die bcteid is les te geven in Engelse conversatie Br. no. 1401 bur van dit blad of tel. no. 17308. Colporteur voor Utrecht en omstr.. nieuw werk op foto- gebied. Br. no. Z 6062 bur. van dit blad. Gevr. net meisje voor dag en nacht, boven 20 jaar. Mevr. Molijn. Oudwijk 31. Meubelen Heeft U meubelrcparatie? Bel 25570 en U krijgt vrijblijvend prijsopgaaf. J. van Schip, Ka- 'naalstraat 96. Utrecht. Joon n fflru UyJc.' 1852. Pluimke, de minstreel bleek zo'n vrolijk heer schap te zijn en zijn gelach werkte zo aanstekelijk, dat ik ook niet lang ernstig kon blijven en wel mee moest grinniken. Pluimke sloeg me nog een keer op m'n schouder, hinnikte wat na en slingerde toen een vreemdsoortig muziekinstrument op zijn rug, dat een beetje aan een geplukte gans deed denken, rhaar na derhand een doedelzak bleek te zijn. „Ja, jong", riep Pluimke: „Dat komt ervan als je zo dorstig bent als ik. Dan buig je je zo diep over een put tot je er intuimelt. Haha, ik had m'n hals wel kunnen brekenI" „Juist ja," sprak ik: „Héél grappig. Zullen we naar de stad gaan?" „Een goed plan," zei Pluimke: „Ik had het zelf kunnen bedenken, jonker. Naar de stad! Vooruit dan. Heb jij geld om wat te gaan eten, ik niet, haha!" „Hm", zei ik rimpelig: „Ik had geld. Maar hef is me ontstolen door een schurk met twee verschillende ogen en „Ahl", riep Pluimke en tot mijn verwon dering begon hij hard te lopen: „Dat heeft Loense- kluns gedaan. We zullen hem gaan uitschudden, de schurk!" „Weet jij dan waar hij te vinden is," riep ik hollend. „Jajal", juichte Pluimke: „Ik weet het en ik zal hem leren kleine jongens te bestelen. Jij krijgt je geld terug, ik zal hem een rammeling geven, dat..." Meer verstond ik niet, want mijn nieuwe vriend was al te ver voor mij uit en ik had de grootste moeite om hem niet uit hef oog te verliezen, want hij rende al lerlei steegjes en straatjes door. Eindelijk zag ik hem in een huis verdwijnen en toen ik dichterbij kwam hoorde ik luid hulpgeroep én auwgeschreeuw uit de woning klinken. „Ahal", mompelde ik: „Pluimke heeft de dief al te pakken l" Mcubelreparatle, stofferen, be kleden. matrassenwerk. 15 jaar schriftelijke garantie, dus geen risico. Enorme keuze pracht stoffen. Gedipl. vakmensen. Vrijblijvend prijsopgave. Stof feerbedrijf H. H. van Basten. Rozenstraat 3B, bij Vreeburg. Utrecht. Laat uw gestoffeerde meubelen opnieuw bekleden, rechtstreeks aan de fabriek. Vraagt vrijbiy. vend prijsopgaaf. Clubmeubel fabriek H. J. Huygen. Grutters- dtjk 32c. telefoon 17884. Textiel Een tip- van „Ellsc". Ratine peignoirs 19.75; damesrokken 9.75: sportieve jumpers 690 flanellen nachthemden 6.45. damespyama's 8 50- grnslin nen lakens f 6.90. „Elise" Noorderstraat 5. Koopjes, koopjes. Flanellen damespyama's. zware kwali teit van 1195 voor 7 95; flanellen nachthemden, pracht model prima kwaliteit van 9 95 voor 5.95: theedoeken grote maat 0 98: keukendoek van prima badstof grote maat 1.68; herensokken ankiets 1 0.98. links geweven dames kousen van I 2 OS voor 1 95 Lichtegaard 1 hoek Servetstr. Teger) gemakkelijke betalings voorwaarden kunt U kopen bedden, tapijten, meubelen, da mes- en herenkleding, textiel, rijwielen enz. Tegen contant- prijzen. Discretie verzekerd Br. no. 680 bureau van dit blad. Komt U even onze collectie japonnen zien? Het betere genre tegen lage prijzen. Damespya ma's vanaf 19.75. Fa. de Haas. Oudo Gracht 211. zijde N.V. Huis. Muz.instr. - Radio'r Gramoioonplaten Erkende Philips Service. Frldor, Waldorp. Philips Betaling 6. 9. 12 maanden. Radio Centrum, telefoon 19636. Vinkenburgstr 4-6 Permanent-wave Met modieuze apprêt permanent wave, bruidskapsels, blonderen verven. Gediplomeerd kapper Maison Jos van der Laan. Be muurde Weerd 11. telef. 18032. Utrecht. Kunstgebitrep. Woningruil Reinigen - Verven Persen Psychometrie Mr. Michael, psychometrlst. Sin geldwarsstraat 3 bis. houdt om gezondheidsredenen tijdelijk geen spreekuur. Dames. Helios stoorapermanent reclameprijs t 6.— en f 7.50: Indola Universal t 10.—. Thuis permanenten t 12.50. Met en zonder bespreken. Maison Bea trix. Amsterdamsestraatweg 153 telefoon 25031. GcbUtcn-Reparatles. Spoedge val enige uren. Geopend werk dagen 8 tot 20 uur. De Bouter, telefoon 17633. Oudwljkerdwars- straat 134, tegenover school. Buslijn 2, halte Burgemeester Reigerstraat. Kunstgebit reparatie-inrichting Oudwijk. telefoon 12330. Spoed- reparatles binnen enkele uren gereed, oud goudwerk. W. C. Bunschoten, thans Kerkstraat 4. bij Nachtegaalstraat. Utrecht. Zonnig bovenhuis te Drieber gen, bevattende 4 kamers, keu ken cn zolder (geheel apart). Gelegen op mooi punt. Voor hele woning met tuin te'Drie bergen. Brieven onder no. 1402 bureaq van dit blad. Aangeboden bovenwoning, nieuw bouw. woonkamer en 2 slaapk keuken, rietshok, huur t 6 10 per maand. Gevraagd zelfde grootte, liefst omgeving Kromhoutkazernc. huur mag hoger zijn. Brieven onder no. Z 6063 bur. van dit blad. Wij reinigen deze week Uw ja pon gratis, indien U Uw mantel of costuum brengt om chemisch te reinigen voor de normale prijs van .4,75. Maison Petit, sinds 1862 Ganzenmarkt 12. U belt wij halen. Tel. 13710. Mr RoblnJ. telepaath, geeft ln moeilijkheden raad. Beant woordt schriftelijk toekomst- problemen Zendt drie vragen, foto plus 2.60 Consult: Dins dag. en Donderdagavond 7 tot 9 uur Croeselaan 299 bis.

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 6