2 PAKKEN RADION Mi 79 LA TRAVIATA Dagbladreclame is niet te vervange Boete wegens niet plakken van radio-zegels BRANDPUNTEN filmprogramma's voor a.s. week burcht der haat LULLABY OF BROADWAY ik zoek het gevaar CITY GIUSEPPE VERDI AMERSFOORT Het gezelligste moment van de week! VAN NELLE'S KOELIE GRAND ieiE46™E Dir-J Jogchem DORIS DAY REMBRANDT VOOR SLECHTS gebruik de waardebon, die bij u thuis bezorgd is! 4 Donderdag 14 Februari 19 Schiedams Kantonrechter doet uitspraak SCHIEDAM. De Schicdamse Kantonrechter sloot gisteren de geruchtmakende zaak van dc Vlaar- dingcr W. C. Hoogenkamp. die vorig jaar geweigerd had de vereiste ra- diozegcls te plakken, af met een ver oordeling tot een geldboete van 6.of een dag hechtenis. Het was een zelfs voor de vertegenwoordigers van de P.T.T. volkomen verrassende uitspraak, waarvan de beschryving niet minder dan vtff foliovellen vul de. De Kantonrechter, mr P. B. Kos, voerde als grond voor zijn beslissing aan dat het verweer van verdachte's raadsman, mr Scheers, betreffende ondeugdelijkheid van het Koninklijk Besluit van 10 October 1945, buiten de beoordeling van deze zaak valt, aangezien het hier een kwestie van beleid betreft, die niet ter beooi'de- ling van de rechter valt. Krachtens een Staatsnoodwet was er vrijheid voor de overheid om dit zogenaam de Wetsbesluit uit te voeren, voor dat de Staten-Generaal (20 Novem ber 1945) weer in werking traden. Ook had mr. Scheers aangevoerd, dat door het uitvaardigen van het Koninklijk Besluit van October 1945 betreffende de invordering van de radio, waarbij het gestelde van de radio-koop werd gewijzigd in het in bezit hebben, de oude verordening van November 1944, waarin de da tum van ingang van deze wet al leen voorkomt, was komen te ver vallen. Ook dit bestreed mr. Kos. De Vlaardinger kan alsnog pogen zijn twee oude radiozegels, die de aanleiding tot deze zaak \verden, in te wisselen voor nieuwe. In ieder geval krijgt hij zijn radio toestel terug, dat bijna een jaar ge leden in beslag werd genomen. Er is kans dat in deze zaak hoger be roep wordt aangetekend. Luisterbeschikking mist verbindende kracht EINDHOVEN. Daar de radio- luisterbeschikking 1950 niet door de bevoegde autoriteit is uitgevaar digd, mist zy verbindende kracht. Aldus de uitspraak van de Eindho- vense kantonrechter mr A. G. H. H. Roeffen, in een proefproces, dat de heer Jcf de Brouwer, hoofdredacteur van het dagblad „Oost-Brabant" heeft uitgelokt. De heer De Brouwer werd om slagen van rechtsvervolging terzake het niet hebben van een geldige luis tervergunning. Tegen deze uitspraak, heeft de ambtenaar van het Open baar Ministerie hoger beroep aange tekend. Verdachte was ten laste gelegd overtreding van art. 2 der Radio- luisterbeschikking 1950. Deze be schikking is uitgevaardigd door de minister van Verkeer en Waterstaat en de staatssecretaris van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen ter uit voering van art. 3, 3e lid, 2e alinea van het Tijdelijk Telefoon-, Tele graaf- en Radiobesluit. In de laatst bedoelde bepaling is echter het uit vaardigen van de daarin bedoelde uitvoeringsbeschikking opgedragen aan de minister van Binnenlandse Zaken, dus een andere autoriteit dan die in feite tevoren bedoelde uit voeringsbeschikking heeft getroffen. Op grond daarvan ontzegt mr Roef fen de radioluisterbeschikking ver bindende kracht. Op het terrein van Polynorm te Bunschoten is gistermorgen om streeks half zes in een van de grote montagehallen een moffel- oven ontploft. De schade aan machines en gebouwen is zeer ernstig. Vrijwel alle ruiten van de hal len zijn verbrijzeld. SOEST Dierenbescherming had goed jaar De afdeling Soest van de Ned. Ver. voor Dierenbescherming, hield haar jaarvergadering in zaal Eemland, onder leiding van de heer A. van Asselt. De penningmeester, de heer A. Lankamp, gaf een duidelijk over zicht van het financiële gedeelte waaruit bleek, dat ondanks de hoge uitgaven, de kas met een voordelig saldo sloot. Daarna bracht de 2e secretaresse, mevr. Gijzen-Geerlings, het jaarverslag uit, met de opmerking, dat 1951 een goed jaar voor de afdeling is geweest. Mej. G. Lankamp bracht vervol gens het jaarverslag over het asyl uit. vermeldende dat aldaar 136 zwervende honden en 32 katten werden ondergebracht, die alle een goed tehuis kregen. Verder bevatte het verslag woorden van lof voor het keurige beheer van de asylhoudster, mevr. F. ten Haaf. De heer A. van Asselt meende, na 12Vb jaar de afdeling als be stuurslid te hebben gediend zijn functie als voorzitter te moeten neerleggen. In zijn plaats verd gekozen de heer P. M. Wijsmuller. Als nieuwe bestuursleden werden benoemd de heren J. Klein en J. H Raven. Op voorstel van het be stuur. werd de heer Van Asselt het ere-voorzitterschap aangebo den. Namens de leden ontving de heer Van Asselt een fraai boek werk, terwijl mevr. Van Asselt bloemen werden overhandigd. Daar de heer A. Lankamp. die jaren de functie van penningmees ter heeft vervuld thans werkzaam is als inspecteur der Dierenbescher ming, werd hem door de voorzit ter een blijvend aandenken aan geboden. In de kascommissie werden de heren Gijzen en Van den Berg be noemd, terwijl de heer H. Fels te Garderen candidaat werd gesteld voor het hoofdbestuur. De heren Van Asselt en Lankamp werden afgevaardigde naar de algemene vergadering, welke dit jaar te Zeist zal worden gehouden. Ten behoeve van het asyl werd 200 beschikbaar gesteld. Roode Kruis huldigt werkers De afdeling Soest-Soesterberg van het Ned. Roode Kruis hield Woens dagavond in zaal Eemland een feestavond. Voorzitter J. E. C. Ezer- man was dankbaar, dat zoveel ge nodigden, w.o. gemeentelijke auto riteiten, hoofden van scholen, gees telijken enz. blijk van belangstel ling hadden gegeven. Deze avond was bedoeld om dankbaarheid te tonen aan de harde werkers(stersi van de campagne 1951. Voor dat de twee filmpjes werden vertoond, klonk de „Rode Kruis mars" gecomponeerd door Jurriën Andriessen. De voorzitter sprak een kort propagandawoord. Daarna deel de spr. mede, dat aan de heer Dop- pe Hogeboom, het kruis van ver dienste kon worden uitgereikt, ter wijl spr. aan zuster Bruggink, voor het vele door haar verricht voor het Rode Kruis, een geschenk aan bood. Na de pauze voerde de toneelver eniging van „Zonnegloren", het blij spel „Familie van mijn vrouw" op, dat de lachspieren op de proef stel de.. „Klokken voor Amerika" Ook in Hoevelaken zal op Zaterdag 16 Februari voor de actie „Klokken voor Amerika" gecollecteerd worden, en hopelijk zal een ieder, naar ver mogen in ruime mate hiertoe bijdra gen. In het comité van actie voor deze Inzameling hebben de navolgende he ren zitting genomen. Jonkh. S. M. Snouck Hurgonje, Ds W. A. S. Lamense. H. Brons. Th. Hen driks. Joh. Hommersom, P. L. van Ruitenbeek; J. van de Kuilen G. van Duinkerken en G van Altena. Wedstrijd voor fraaie voortuinen? Woensdagmiddag vergaderde de tuinbouwvereniging „Soest" in zaal Zonneheuvel, onder voorzitterschap van de heer Ferguson. Jaarversla gen van secretaris en penningmees ter werden goedgekeurd. Bij de be stuursverkiezing werden de aftre dende leden mej. Kool en de heer Ferguson bij acclamatie herkozen. Op verzoek van de voorzitter hield daarna de heer P. H. Segers een inleiding over de bestrijding van ziekten en beschadigingen door zwammen en insecten. Een zeer ge animeerde discussie ontspon zich over het agendapunt „Verfraaiing van voortuintjes". Omreden in an dere gemeenten ook een commissie zich belast met dit argument, heeft de tuinbouwver. Soest ook een com missie benoemd die deze aangele genheid met de burgemeester zal bespreken, teneinde in de toekomst een wedstrijd voor „voortuintjes" te organiseren, met prijzen. HOEVELAKEN Lectuurhuisje van het Rode Kruis Binnenkort zal vanwege het Ned. Rode Kruis een lectuurhuisje worden geplaatst nabij het magazijn van het Groene Kruis aan de Westerdorpstraat te Hoevelaken. Er wordt een beroep gedaan op de in gezetenen om hun gelezen- tijdschrif ten en. zo mogelijk, boeken in dit huisje te deponeren. De lectuur ls bestemd voor lang durig thuis liggende patiënten. Neder landers. die. onder bepaalde omstan digheden in het buitenland verblijf houden. Nederlanders in Nieuw Gui nea en patiënten in sanatoria en hos pitalen. Ook kinderlectuur is welkom, deze gaat naar de kinderherstellings oorden. Aan de jeugd van Hoevelaken wordt speciaal verzocht geen dingen door de gleuf te werpen welke niet bestemd zyn voor het bovenomschreven doel. GEVOND-EN VOORWERPEN Gevonden: Een portemonnaie. waarin twee loten van het ..Groene Kruis", een paar blauwe kinderwanten. Verloten; een grijze want. Inlichtin gen Rijkspolitie Burgerlijke Stand BARNEVELD. Geboren: Hendrik, z. van Gerrit Adrianus van dc Bruin- horst en Maartjc van Manen, Verbin dingsweg 10: Gerritje. dochter van Hen drik Schut en Marritje Jongcrden, Gar- dcrbrockerwcg 291; Cornelis Petrus, zn. van Adrianus Johannes Kooloos en Cornelia Alijda Bokkers. Helweg 25; Emma. dochter van Cornells Willem v. d. Beek en Heintje Licfting. Ramselaar- sevveg 10; Nicolaas. zoo van Reindert van Geresteijn en Hendrika Pater. Vliegcrsvelderlaan 18; Aart. zoon van Arie Dekker en Gerrltjo Huisman. Wes- selseweg 47, Aalbcrtus. zoon van Gerrit Jan van Geerenstein en Teunisje Brons Brouwerstraat 11: Adrianus Gcrardus, zoon van Bartholomeus Petrus Hak en Johanna Gerarda van Wcsterlaak, Kleinhofweg 1. Ondertrouwd: Jacobus Gertrudes v. Burgsteden, 25 jaar (Stoutenburgi en Cornelia Elisabeth Wouters. 25 jaar, (Dronkelaarseweg 12Hendrik Rijken. 25 jr.. Achterveldseweg 17) en Geertje van Kattenbroek. 26 jr., (Kootwijkcr- broekerweg 72). Gehuwd, Gijsbertus van Zijtveld en Teuntje Elisabeth van den Broek. Overleden. Gerritje van den Brink, 66 jr., wed, van A. Wallet (Rijksweg 51); Nicolaas van Geresteijn. 1 dag (Vliegcrsvelderlaan 18): Jan Huwae. 11 mnd. (Stationsweg 2); (te Ermelo) Dirk- jc Cathanna van Beek. 81 jr.. (wed. van R. v. d. Kamp Vliegcrsvelderlaan 14); Rlkje Vonhof. 82 jr.. cchtgen. van C. van Niekerken( Hoofdstraat 21). WOUDENBERG Vereniging voor K.l. vergadert Vergadering van de Afdeling Woudenberg en Omstreken van de vereniging voor Kunstmatige In seminatie. De voorzitter, de heer D. Lok horst. opent de vergadering en be treurt de geringe opkomst. Uit het verslag van de secretaris blijkt, dat 31 nieuwe leden zijn ingeschreven en dat in 1951 meer koeien zijn gedekt dan in 1950. Ruim 400 meer. Het verslag van de penningmees ter vermeldt, dat de vereniging thans over twee stieren beschikt en dat de kas nog f 7.000 in reserve heeft. Over de verplichte controle wordt lang gediscussieerd. De heer D. Lokhorst wordt als be stuurslid herkozen, terwijl de heren D. van Loenen en W. de Greef tot leden van de kascomMissie worden benoemd. Bij de rondvraag wordt geïnfor meerd of de inseminator ook mag dekken op bedrijven waar mond en klauwzeer heerst. Hierover moet dr Joling beslissen. Sommige leden vrezen, dat de kosten hoger zullen worden door het nieuwe; stierensta tion. De voorzitter verwacht. dat dit wel zal meevallen. Feestelijke bijeenkomst van het U.L.G. De jaarvergadering van de afd. Woudenberg van het Utrechts Land- bouwgenootschap heeft altijd een enigszins feestelijk karakter. In zijn openingswoord heette Dinsdagavond de voorzitter, de heer Joh. ter Maaten, inzonderheid de dames welkom. Spreker hoopte, dat het voor allen een gezellige avond zou zijn. Uit het verslag van de secrtaris. de heer Benschop, bleek, dat de afdeling thans 75 leden telt. terwijl het verslag van de penningmeester een batig saldo van 169.06 ver meldde. De kascommissie had de boeken van de penningmeester ge controleerd en volkomen in orde bevonden. Een nieuwe kascommis sie werd benoemd, n.l. de heren: H. v/d Waerdt, D. Jagtenborg en R. van Ee. Bij de bestuursverkie zing werd het aftredende lid, de heer H. Haanschoten. herkozen. De heer J. M. Kouterman, vice-voor- zitter. hield een korte inleiding over het actuele vraagstuk: „Is ver bouw van eigen veevoeder niet noodzakelijk in verband met onze voederpositie?" Spreker kwam daarbij tot de vol gende conclusie: Op eigen bedrijf meer veevoeder verbouwen door betere bemesting, door een goede ontwatering en door keuze van die gewassen, die per ha veel voeder eenheden leveren. Ook kan scheu ren van minder goed grasland ge wenst zijn. De samenspraken „Kinderaftrek" en „De truc van Tines" vielen zeer in de smaak cn oogstten een wel verdiend applaus. Een 2x1 1 wedstrijd voor gehuwde paren gaf aanleiding tot veel vrolijkheid. De winnaars waren: le prijs de heer en mevrouw Koud ijs. 2 e prijs de heer en mevr. Haanschoten. 3e priis de heer en mevr. Groenedijk. 4e priis de heer en mevr. Van Ee. Tot slot dankte de voorzitter al len, die hadden meegewerkt tot het slagen van deze avond. Boven dien richtte hij een woord van bij zondere dank tot burgemeester Ho- sang, wiens aanwezigheid zeer op priis werd gesteld. Ook de heer Hofland, die door zijn voordrach ten de lachspieren der aanwezigen wist te prikkelen, had een welver diend compliment van de voorzitter te incasseren. De bijeenkomst werd gehouden in het Volkskoffiehuis. Mond- en klauwzeer op tal van bedrijven Op tal van boerderijen in de ge meente Woudenberg heerst mond en klauwzeer. Een geval van type C komt voor bij M. v. d. Lagemaat, 't Vliet. Eén koe is reeds over leden. Verder is mond- en klauw zeer geconstateerd bij de landbou wers D. Jagtenberg, N. de Lange, J. v. Soest. M. Melissen. M. ter Maaten, H. Koudijs en G. v. Soest. Predikbeurten Zondag 17 Februari 1952. Ned. Herv. Kerk vm. 9.30 uur ds v. d. Velde van De Bilt. nm. 6.30 uur ds Vroegindewey van Huizen. Ver. van Vrijzinnig Hervormden vm. 10 uur ds M. C. van Wijhe van Amersfoort in Bethel. Ger. Kerk nm. 3 uur ds Toren beek van Scherpenzeel in Eben Haëzer. Oud Ger. Gem. vm. 9.30 uur en nm. 6.30 uur Leesdienst. Gevonden voorwerpen Als gevonden voorwerpen zijn te Woudenberg aangegeven: een pad- vindersriem. een priem. Verloren: een reserve-autowiel met band, een 7 meter lange as. „In dienst der kerk" Donderdagavond 21 Februari a.s. spreekt ds. Gerritsen van Amersfoort over „Begraving of Crematie, bezien in het licht van de Bijbel". De bijeen komst wordt gehouden in school Geere- stijnselaan. MEDISCHE ZONDAGSDIENS De medische dienst wordt, ai; voor spoedgevallen, Zondae Februari 1952 voor Woudent Maarsbergen en Maarn waars-: men door dr P. A. G. Gcyskt; Woudenberg. Radioprogramma VRIJDAG 15 JANUARI 1952 HILVERSUM I 402 m. VARA: 7.00 Nws 7.13 Gram.muz. Idem 8.00 Nws en weerberichter Gram.muz. 8.50 Voor de huisvrouw Gram jt) uz (9.30—9.35 Waterstar VPRO: „Thuis", causerie 10-05 Mor; wijding VARA: 10.20 Schoolradio Orgel en zang 11.00 Voordracht Pianorecital AVRO. 12.00 Orkestco: 12 30 Land- en tulnbouwmededeb: 12.33 Sport cn prognose 13.00 Nws Mededelingen of gram.muz. 13.20 D; muziek 14.00 Voor de huisvrouw Voor de huisvrouw 14.20 Gram. (Om 15.15 Voordracht) VARA. Gram.muz. 16.30 Voor de jeugd Koorzang 17.20 Muzikale causerie Nws 18.15 Felicitaties 18.45 Denk o- bocht 19.00 Meisjeskoor 19 15 Pri; praatje VPRO. 19.30 Berichten „Feestgetijden", causerie 20.00 20.05 Boekbespreking 20.10 Gram; 20.30 Benelux 20.40 ..Leven op ar causerie VARA: 21.00 Gram.muz j „Het hangt aan de muur en het ti 21.50 Buitenlands overzicht Theaterorkest, -koor en solisten VF 22.40 „Vandaag", causerie 22.45 A' wijding VARA: 23.00 Nws 23.15 .Ir welijk en gezin", causerie 23.30- Orgelspel. HILVERSUM II 298 m. KRO: 7.00 Nws 7 15 Ochtcndgyrr.; tiek 7.30 Gram.muz. 7.45 Morgengi en liturgische kalender 8.00 Nws weerberichten 8 15 Grammuz. Voor de hulsvrouw 9.35 School: 10.05 Gram.muz. 11.00 Voor de z:t 11.40 Maastrichts Stedelijk orkest Angelus 12.03 Omroeporkest Land- en tuinbouwmededelingen Metropole orkest 12 55 Zonne-< 13.00 Nws en katholiek nws 13 20 13.25 Amusementsorkest 13.45 Voc: vrouw 14.00 Schoolradio 14.20 G muz. 15.53 Viool en piano 16.00 de zieken 17.00 Voor de jeugd Kinderkoor 17.35 Pianoduo 18.00 Nu 18.15 .Onderwijs cn opvoeding", serie 18.22 Lichte muziek 18.40 uitkijkpost" 18 50 Zang cn piano „De organisatie en de taak var weerkundige dienst \an de li macht", causerie 19.15 Regeringsm' ding: „Verklaring en toelichting" 1 Promenade orkest 19 52 ActualiW 20 00 Nws en weerberichten 20.0: gewone man zegt er 't zijne van 3 Symphonette orkest en solisten 3 Brabants halfuur 21.25 Alt en c 21.50 „Om de toekomst van Nederla klankbeeld 22.10 Lichte muziek Gram.muz. 22.45 „Ik geloof in ene, lige katholieke kerk", causerie Nws 23.15 Lichte muziek 23.35- Amusementsmuziek. Engeland. BBC Light Programo 1500 en 247 m. 12.00 ..Mrs Dale's dagboek" Arbeidersorkest 12.45 Voordracht Parlementsoverzicht 13.15 Orge' 13.45 Opera-orkest 14.45 Voor dc k ters 15.00 Voor de vrouw 16.00 Am mentsmuziek 16.30 Voor de sol<" 16.45 Lichte muziek 17.15 „Mrs. D dagboek" 17.30 Orgelspel 18.00 L muziek 18.30 Variété orkest en sol) 19.15 Voor de jeugd 19.45 Hoorspel Nws en radiojournaal 20.25 Sport Gevar. programma 21.00 Quiz 21.30 var. programma 22.15 Discussie 1 actuele vraagstukken 23.00 Nws Actualiteiten 23-20 Amusementsmi 24.00 Voordracht 0.15 Lichte muziek —1.00 Nieuws. BRUSSEL 324 m. 12 00 Gram.muz. 12.30 Weerberic 12.34 Gram.muz. 12.50 Koersen Gram.muz. 1300 Nws 13.15 Orgt 14.00—15.30 Schoolradio 17.00 Nws De wereld der muziek 18.10 Voordi 18.20 Gram.muz. 18.30 Voor de soli 19.00 Nws 19.30 Act. 19.50 Radiofé; ton 20:00 Symphonie-orkest en (Om 20.45 Kunstkaleidoscoop) Gram.muz. 22.00 Nws 22 15 Interrj nale Radio-Universiteit 22.45 Gram: 22.55—23.00 Nws. Burgerlijke Stand Geboren: Jannetje Geertruida. d. v. Gosen Wolswinkel en Gerritje van den Berg. Ondertrouwd: Rik Bouwheer en Adria- na Wilhelmina Meerveld. s Televisie-programni VRIJDAG 15 FEBRUARI 1952 Experimenteel televisie-prog vs: NCRV 20.15—21 45 1 „Dcrtigduizen: „Op reis naar de maan". Pauze. 3 rionettcnspcl. 4. Dagsluiting. THEATER TEL. 6572 INSTITUUT VOOR VOLKSONTWIKKELING ZONDAG 17 FEBRUARI 10 uur 's morgens DE GROTE OPERAFILM Naar de opera van SOLISTEN. KOOR en ORKEST van DE OPERA IN ROME Een INDRUKWEKKENDE FILM naar het ONSTERFELIJKE WERK „DE DAME MET DE CAMELIA'S" van ALEXANDER DUMAS Gesproken Nederlandse tekst door Mevr. ENNY MOLS-DE LEEUWE Toegangsprijs: Leden 50 et. Introducé's 75 et Plaatskaarten verkrijgbaar by de bekende adres sen en Zondag aan de kassa. Te koop gevraagd Gevraagd: bruikbare kin derwagens. Brieven no. 3067 bur. van dit blad Te koop aangeb. j Aangeb.- aquarium 90x45x40 compl. met tafel, lichtbak en vis. Hooierspad 1. Sportprijzenhandel Spiiker Soest. Soesterbergsestr 26 Bekers, kransen, medailles voor iedere tak van sport. Vraagt keuze-zending of reizigersbezoek. Lessen Onze specialiteit is goede lessen. Dansinstituut Kam perman. Langestraat 113. Tel. 5494. Bij avond-clubje 1618 jaar (ballet) is nog plaats. Autorijschool C. Schuur. TJtrechtseweg 98. Tel 3107 Voor cliënten buiten de stad kan de les beginnen en eindigen bij de bushalte. KN.A.C.-diploma. Te huur gevraagd j Jongeman P.G. uit zaken, milieu zoekt voor zich en zijn a s. vrouw inwoning bij oudere dame of echtpaar. Genegen warme maaltijd te bereiden Huur plm. 35. per maand. Brieven: Beken- steinselaan 42. Amersfoort. Te huur aangeb. Verhuur Voor Uw diner een keurig gedekte tafel Vraagt vrijblijvend prijscou rant Serviesverhuur Giele. Tel 5009. Utrechtseweg 90A Achter N.V. Sierkunst. Diversen Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- en balkijzer bij Fa B. Zwaaf Zonen. Amersfoort Tel 5226 Radio van Geet. Arnhem- scstraat 29 Tel 6383. De Radio-Specialist. Tevens alle merken stofzuigers. Leesbibliotheek W. Lamme. Noordewierweg 97, zorgt voor gezellige avonden. Ja, dit is wel de Zondagmorgen, wanneer het hele gezin bij de koffie verenigd zit. En dan wordt er natuurlijk die heerlijke Van Nelle's koffie gedronken! met die echte pittige smaak! f'TTV THEATER 1 1 TEL. 6572 Een duel op leven en dood in onder aardse gangen! Een Technicolorfilm met o.a. RICHARD GREENE Toegang 14 jaar Grote collectie fototoestel, len. Rolfilms vanaf f 1.35 Het adres voor afwerking van Uw rolfilm. Foto Muns. Langestraat 20. Voor een goede foto. Voor Uw Amateurswerk. Voor het vernieuwen van ver bleekte portretten. Portret specialist de Smalen. T.m. Donderdag 21 Febr. 2.30 De VERRUKKELIJKSTE FILM van het jaar. LUISTERRIJK AMUSEMENT dus UITBUNDIGE VROLIJKHEID! in Warner Bros Technicolorfilm Verder een KOSTELIJKE CREATIE van de grote komiek - SZÖKE SAKALL Toegang elke leeftijd. T.m Maandag: SPANNING, tot het einde! FRANCHOT TONE in: Toegang 14 jaar Voor reparaties kunstgebit ten. snel en goed. in pl.m. I dag gereed. A. H v. An- del. Bankastraat 50. A'foort. Tel. 5805. OEZBWEEX WAST (X EXTRA GOEOKOOPl van^M^CT cea£. Ga die bon zo spoedig mogelijk bij Uw winkelier inwisselen tegen 2 pakken Radion voor slechts 79 ct. Dit betekent voor U een besparing van 15 ct. en... U gaat goed koper wassen met het allerbeste! Want Radion wast witter, omdat het 't vuil beter uittrekt. En hoe veilig is het mollige Radion sop! Wol, zijde, rayon blijven mooi en zacht, de kleuren bloeien op! Deze aanbieding geldi alleen voor de stad Amersfoort

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 4