IBIS H.V.C. laat Amsterdammers voetbal zien „Boys" neemt revanche op Naai den Quick sneuvelt in een felle strijd IJmuider Stormvogels is kampioen Zege op WA goed slot van mooi seizoen Van Marwijk Kooy-beker ging naar Nijmegen STANDEN NA ZONDAG Uw advertentie Ae shag naai* Uw smaak Slot-offensief levert gasten geen doelpunt op Voorwaarts scoort enige doelpunt voor rust Boys wintAmsvorde speelt gelijk, Quick en AP WC verliezen D.D.D. Dagblad Amersfoort Sportbijlage DAGBLAD VOOR AMERSFOORT Jinsdag 15 April 1952 3 (Van een onzer verslaggevers) In Amsterdam, aan de Jan van Galenstraat, werd op een zonnig VVA-veld een partij voetbal gespeeld zomaar, om het spel zelf. Het was de spelers van WA en HVC dan ook kennelijk te warm om zich bijzonder in te spannen en dat vond men ook niet nodig, aangezien geen van beide ploegen nog iets te vrezen of ergens belang bij heeft. Voetbal dus in vriend schappelijke sfeer, want we kregen allerminst de indruk dat een van de ploegen gebrand was op de punten en daarom misten we in deze wedstrijd de rivaliteit, de geestdrift en het enthousiasme welke diverse voorgaande ontmoetingen tussen de rood-zwarte hoofdstedelingen en de roodbroeken kenmerk ten en aantrekkelijk maakten. Dat HVC met 31 op verdiende wijze won, was hoofdzakelijk te danken aan het beter gebruik maken van de, overigens weinig serieuze, kansen, betere bal behandeling en behoorlijke techniek. maal kreeg hij een „open doekje" voor uitmuntende safe's en stoppen van schoten. Aan snelheid ontbrak het in de eerste tien minuten niet. Het tem po kon echter niet zo blijven, al weer vanwege de abnormale voet- baltcmperatuur. WA zag enkele fraaie kansen teloor gaan en HVC benutte de eerste de beste serieu ze kans. toen v. d. Broek een scherpe pass gaf p^ar. de van rechts helemaal naar de linker- wing afgedwaalde, Vreekamp. Deze stond helemaal vrij en had niets anders te doen dan de bal even op te brengen en zuiver in de uiterste hoek schieten hetgeen dan ook zo geschiedde (01). Dan volgde een „gemeen" schot van De Gans en een poeier van v. d. Horst, zonder suc ces. Toen v. d. Broek een bal kwijt raakte schoot back Mijnders voor de voeten van Vreekamp. Een schot volgde waarbij de bal maar net de lat scheerde Toch was het lang niet alles HVC wat de klok sloeg. WA begon na twintig minuten haar eerste grote offensief dat echter al spoedig werd onderbroken. De af werking liet bij de thuisclub veel te wensen over. Rust 0—1. Het bovenvermelde misverstand Warmte beinvioedt het spel Af en toe kwam er een fel WA- offensief hetgeen de balans voor rust zo'n beetje in evenwicht hield. Meestal echter was de Amersfoort- se aanval aan het werk en dat gaf de niet altijd safe thuisclub-achter hoede en de prima doelman han den vol werk. Aan beide kanten werd met nieu we spelers geëxperimenteerd. Aan HVC-zijde zagen we Evert Male- stein, een broer van Hena Male- stein, als aanvalsleider fungeren. Zodoende stond Bartens langs het lijntje. Ook bij de gastheren zagen we een paar jonge krachten die een fris partijtje voetbal speelden. Van Evert Malestein kunnen we nog weinig positiefs zeggen. Als mid- voor debuteren is een moeilijke op gave en dat de jonge Malestein er niet altijd in slaagde om de aange meten ballen van De Gans of Slee king. dan wel van de rechtervleu gel goed te benutten kunnen we hem zeker niet ten kwade duiden. Nu zorgde Siem Sleeking er meest al voor dat de kansen verdeeld werden over de gehele voorhoede. Over het geheel genomen zagen we bij vlagen een goede, vlotte HVC- aanval. Veelal werd het spel te kort gehouden, vooral in de eerste drie kwartier. Daarna lukte het veel beter, kennelijk was men aange moedigd door het tweede en derde doelpunt. Dat WA ontmoedigd werd door het herhaaldelijk onderbreken van haar aanvallen was geen wonder Een talrijk publiek stak zijn of haar mening over het uitstekende werk van spil Van de Biezenbos. dan wel van een Wim de Gans of Malestein niet onder stoelen of banken:. Er was werkelijk geen doorkomen aan. Het Amsterdamse doelpunt ontstond uit een geheid misverstand in de rood-witte ver dediging. Daarvan werd door mid- voor Brom onberispelijk geprofi teerd Voor het overige heeft doel man Brits een rustige middag ge had. De enkele hoge ballen waren voor hem en de andere schoten niet hard genoeg of ver naast. Een paar „Pedaalridders" zeer actief Paasmaandag namen de renners van de Pedaalridders aan diverse nationale wedstrijden deel. Voor de overige renners werd er op het bekende circuit van de Pe daalridders buiten de competitie om een rit over 30 k.m. verreden. De A B en C klassers startten ge combineerd. De renners in de kopgroep, die zich na 10 k.m. had gevormd, hiel den elkaar goed in de gaten, zodat niemand gelegenheid kreeg een uit looppoging te doen. De sprint moest de beslissing brengen. Het mocht de 14-jarige junior Tonny Valkenburg gelukken als eerste over de eindstreep te komen met de zeer verdienstelijk rijdende Veenendaal Sr. op de tweede plaats tijd v. d. winnaar 50 min. 37 sec. 3 Ottenbros; 4 Bouman; 5 E. Ouwerkerk; 6 L. Ouwerkerk; 7 v- 't Well; 8 Veenendaal jr. Tijdens het Van Marwijk Kooi- bekertournooi op Birkhoven is een sportieve strijd gestreden. Hier een moment uit een van de boeiende wedstrijden. Advertentie l.M.) in de HVC-verdediging was dus oorzaak van de gelijkmaker (11). Het leek wel of WA meerdere doelpunten „rook", gezien het ver bazend harde werken dat. na de ge lijkmaker, volgde. Brits kreeg een keihard schot te verwerken en slaagde er maar amper in de bal tot een hoekschop te brengen. Het tweede HVC-doelpunt was een staaltje van uitstekend samenspel waarvan de vliegensvlug doorgelo pen Sleeking profiteerde om zijn club wederom de leiding te geven (12). Hierna kreeg de rood-witte aanval beter kijk op het spel en zag men in, dat snel afgeven en variatie in het spel brengen nood zakelijk was om de minder gewor den VVA-achterhoede uit verband te spelen. Toen bleek dat midvoor Malestein het doortastende spel niet helemaal begreep en dat is voor de eerste maal geen schande. Bij het derde doelpunt, alweer van Slee king, werd een handsgeval van een HVC-er door de overigens goed lei dende scheidsrechter over het hoofd gezien. Dat was dus een mazzel- goaltje (13). WA trachtte nog eenmaal het spel voor goed te ver plaatsen en slaagde daarin ten dele. Het enthousiasme van midvoor Brom en Vollers trok de gehele ploeg mee doch de gasten lieten zich allerminst overbluffen. Brits kwam met zijn karakteristieke (schijnbare) nonchalance nog een paar maal in actie en daarmede was het gebeurd. Uiteraard waren de spelers blij dat zij een verfrissende douche konden gaan nemen, na dit onverkwikkelijke zweetvoetbal. Al met al een bevredigend besluit van dit seizoen voor onze stadgenoten, die zich nu weer kunnen voorberei den op het nieuwe seizoen. Op het sportterrein aan de Rubensstraat ontving „Amersfoortse Boys" Naarden en had met die club nog een sportief appeltje te schillen: 10—1 zUn van die cUfers, die je niet zo gauw vergeet! Die „1" bleef zo, want de blauwen (ditmaal zonder wit) scoorden wederom slechts eenmaal.. Echter Naarden kwam niet tot 10. maar „bleef op 0 staan". Zodoende trokken onze stadgenoten aan het langste eind, maar een beetje geluk is er in de tweede helft wel aan te pas gekomen... Succes voor de Boys-aanval bleef lang uit. Wel werd vaak heel aardig gecombineerd, maar het beslissende schot ontbrak. Tien minuten voor rust had middenvoor W. Hoek suc ces. Een zeer onverwacht schot ver raste de Naardense doelman dusda nig. dat hij het leder door zijn benen liet glippen. (10) Ook Naarden maakte kort daarop nog een doel punt, doch dit werd door de arbiter wegens buitenspel afgekeurd. Na rust is het Naarden geweest, dat de toon aangaf. Gesteund door een stevig briesje kwamen de gasten steeds weer op het Boys-doel af. Doelman Ko Peters kreeg handen vol werk. Hij heeft een paar maal over geluk niet te klagen gehad (een GOED GEPROBEERD, maar het helpt niet. Deze foto geeft het moment weer, waarop de Naar dense doelman door Amersfoortse Boys wordt gepasseerd. (10). VoorwaartsQuick, een wedstrijd om zo spoedig mogelijk te vergeten. Voorwaarts, dat in de degradatiezone zit, vocht hard voor de overwinning, maar behalve onvermoeid werken moet men gewoonlijk toch wel over enige capaciteiten beschikken om een voetbalwedstrijd te winnen, en die bezat Voorwaarts, althans gisteren, niet. Dat de Utrechters tenslotte toch met de overwinning gingen strijken, is slechts te wijten aan Quick, dat ook een bijzonder pover partijtje voetbal Het zien. Na een aardig begin, waarin dc Amersfoorters meer staaltjes van behoorlijk voetbal lieten zien dan beide elftallen samen gedurende de rest van de wedstrijd, zakte Quick hoe langer hoe meer weg en het slot van de wedstrijd was erg rommelig, waar nog bij kwam, dat de verstandhouding in het veld niet best was. Quick start goed. verkrijgt on middellijk een grote meerderheid en ontwikkelt aanval na aanval. Hartwich, Hilfrink, Blom en zelfs Nijenhuis lossen goed schoten, doch de Voorwaarts-doelverdediger toont zich in topvorm. Met machtige snoekduikon maakt hij alle schoten onschadelijk, doch het begint er donker voor Voorwaarts uit te zien, als de keeper bij een duik licht geblesseerd raakt. De druk der be- Traditionele Paastournooi van AMHC is uitstekend geslaagd Het traditionele Paas-tournooi van A.M.H.C. om de van Marwijk Kooy- beker. ditmaal door welhaast zomer se weersomstandigheden begunstigd, is uitstekend geslaagd. De stemming stond op een bijzonder hoog peil en dat deze stemming, de humor, zo goed samengaat met het hockey spel, bleek wel duidelijk uit het feit, dat de beste prestatie geleverd werd door een elftal, samengesteld uit de verenigingen Arnhem en Nij megen, welke combinatie opereerde onder de naam Nijmegen-scherts. En het was evenmin toevallig, dat het juist de Zcister-combinatie H.I.B. (hockey is bijzaak) was, die de der de prijs in de wacht sleepte. De voorzitter van A.M.H.C., de heer G. Prins wees hier terecht op bij de prijsuitreiking in Hotel Birkhoven, waarbij hij tevens zeide zeer ver heugd te zijn. dat ieder zo zeer had bijgedragen tot de prettige sfeer, die zowel op het veld als daarbuiten aanwezig was geweest. Het was daarom, zo zeide de heer Prins, heel moeilijk geweest te beslissen aan wie de Sint Nicolaas-beker uitge reikt moest worden deze beker is voor het elftal dat zich in dit opzicht het beste verdienstelijk maakt Het was tenslotte de cap- taine van E.M.H.Cdie deze beker in ontvangst mocht nemen na een spannende „wedloop" met de Kie viten. Het was dus de Nijmegen-scherts met de bekende Arnhem-spelers van Egmond en Wagener die de van Marwijk Kooy-beker in bezit kreeg. Daar zag het eerst niet naar uit. want na de eerste dag, na drie van de vijf wedstrijden, had A.M. H.C. I twee punten voorsprong op H.I.B. en Nijm.-sch., doch twee ver loren wedstrijden deden A.M.H.C. I van de eerste en zelfs ook van de tweede plaats verdwijnen. De, twee de plaats was voor H.I.B. dat juist een punt te kort kwam door een lijk spel tegen E.M.H.C. In dit laat ste elftal viel vooral het dames- quintet op. In de andere poule ein digde Nijmegen het echte Nijme gen als eerste, dat reeds na de eerste dag de leiding had met een punt voorsprong op Hilversum en twee punten op de bekerhouders Kieviten en A.M.H.C.. Na de twee de dag was de situatie vrijwel ge lijk gebleven; alleen was Hilversum teruggevallen. Door iets betere doel- cijfers bezette A.M.H.C. II hier de tweede plaats voor Kieviten en ach ter Nijmegen. De eindstrijd werd dus min of meer een Nijmeegse aangelegenheid. Niettemin werd aan i beide zijden fel om de overwin ning gespeeld. Vrijwel voortdurend I was Nijm.-sch. in de aanval, vooral dank zij het goede spel van de da mes, en het was dan ook zeker dub bel en dwars verdiend, dat Wage ner in de laatste minuut voor de overwinning van Nijm.-sch. zorg droeg. Om de derde en vierde plaats speelden tenslotte H.I.B. en A.M.H.C. een aardige wedstrijd, die met 10 j door eerstgenoemd elftal gewonnen werd. Na afloop was er in hotel Birkhoven een genoeglijk thé-dan- sant, waarbij de prijzen werden uit gereikt en door verschillende gas ten vriendelijke speeches werden af gestoken. De volledige uitslagen wa ren: Poule A: H.I.B— D.K.N. 4—0; Nijm.-sch.Almelo 1I; E.M.H.C. l A M.H.C. I 0—1; H.I.B.—Nijm.-sch. I 0—2; D.K.N.—E M.H.C. 0—3; Almelo —A.M.H.C. I 0—1; H.I.B.—Almelo zoekers laat nu echter na. hun spel verslapt, hoewel zij een lichte meer derheid weten te behouden. Na twintig minuten valt het eer ste. trouwens het enige, doelpunt Door een misverstand tussen Mol en Van Loon krijgt de Utrechtse middenvoor plotseling een kans en zijn hoge kopbal verrast Van Loon (10). Door deze tegenvaller zakt Quick nog meer weg. doch het blijft tot de rust het beste, of laten wy liever zeggen het minst slechte, van het spel houden; zonder succes overigens. Na halftime zijn de gastheren iets sterker Voor Quick nog maar enkele lichtpunten: na een goede door braak van De Jong, die weer rechts binnen staat, geeft deze over naar de meegekomen Hartwich. doch diens kogel beukt slechts de lat Het spel wordt geleidelijk aan van hard tot zeer hard en de scheids rechter heeft het niet meer in zijn hand Als Blom doorgebroken is, wordt hij in schotpositie gevloerd, maar dc scheidsrechter laat door spelen Het blijft bij Quick overi gens bij enkele individuele pogin gen; het verband is volkomen zoek. De aanvallen van Voorwaarts zijn nu veel talrijker en leveren ook diverse goede kansen op. die echter alle worden verknoeid. De ver standhouding in het veld wordt hoe langer, hoe slechter cn Hart wich wordt daar het slachtoffer van. als hij een kwartier voor het einde na een botsing met de spil naar de kleedkamer wordt gewezen. Het slot van de wedstrijd zullen wij maar met de mantel der liefde be dekken. (Advertentie t. M.) kopbal tegen de lat en kort voor het einde belandde een ware kanonsko gel eveneens tegen de lat) maar aan de andere kant heeft hij door zijn kundig cn moedig optreden ook heel wat gered. En dan was de Boys-defensie niet te vermurwen! Kraak, Peters en Rui tenberg. goed bijgestaan door Cad- zand en H. Peters, gaven de aanval lers practisch geen schietkansen. Even leek er voor de thuisclub een opluchting te komen door snelle uit vallen. die enig gevaar en enige corners opleverden, doch geen doel punten. Naarden kwam echter weer terug en begon een slot-offensief. De jeugdige Boys-ploeg bleef zich hard nekkig verdedigen cn wist het tem po goed bij te houden. Ondanks vaak hachelijke situaties was er van pa niek-verdedigen zeker geen sprake. Opmerkelijk was, zo goed de Naar dense vleugelspelers corners namen. Doelman Peters wierp zich er echter steeds tussen cn hij hield zijn doel schoon. Ongetwijfeld verdiende Naarden in de tweede helft een doelpunt. Het kwam echter niet cn het zal Amers foortse Boys voldoening hebben ge geven. dat de nederlaag eervol ge wroken is! 1—0; D.K N.—A.M.H.C. I 0—1, Nijm.- sch.—E.M H C. 1—1; H.I.B.—A.M.H.C. I 2—0, D.K.N.—Nijm.sch. 1—6; Al melo—E M.H.C 00; Nijm.-sch.—A. M.H C. I 2—0. H.I.B E.M H.C. 0—0. D.K.N—Almelo 14 De eindstand in deze poule was daardoor: Nijmsch. 5 3 2 0 8 12—2 HI.B. 5 3 1 1 7 7—2 AMHC. I 5 3 0 2 6 3-4 E.M.H.C. 5 13 15 4—2 Alemelo 5 1 2 2 4 54 D.K N. 5 0 0 5 0 2—19 De uitslagen in poule B waren: SchaerweijdeHilversum 02; T. O.G.O.—Kieviten 1—2; Nijmegen— A.M.H.C. II 0—0; Schaerweijde—T. O.G.O. 2—0: Hilversum—Nijmegen 01; KievitenA.M.H.C. II 12; T.O.G.O.—Nijmegen 0—2; Hilversum —A.M.H.C. II 1—0; Schaerwijde— Kieviten 0—0. T.O.G O A M.H.C. II 02; SchaerweijdeNijmegen 01; HilversumKieviten 01; Schaer- weijdeA.M.H.C. II 0—0; Hilversum T.O.G O 00; KievitenNymegen 0—0. Hierdoor was in deze poule de stand: Nijmegen 5 3 2 0 8 40 A M.H.C. II 5 2 2 1 6 4—2 Kieviten 5 2 2 1 6 43 Hilversum 5 2 1 2 5 32 Schaerweijde 5 1 2 2 4 23 T.OG.O. 5 0 14 1 1—8 Finale: Nijmegen-schertsNijme gen 1—0. Om de 3e en 4e plaats: HI.B A M H C. II 1—0 Zaterdag werd op Birkhoven het Pannekoeken-tournooi gehouden met een deelname van acht jeugd-elftal- len. Ook dit tournooi verliep uit stekend. De wisselbekpr werd ge wonnen door het elftal van de Kie viten. terwijl Kampong op de twee de plaats eindigde. Het inhaalprogramma, dat dc compctitielciding van de KNVB voor de Tweede Paasdag had vastgesteld, kreeg niet alleen de vorm van een vol ledig programma, doch heeft daarenboven veel tekening in enkele rang lijsten gebracht. De belangrijkste gebeurtenis vond ontegenzeggelijk In de tweede klasse A plaats, waar het IJmuider Stormvogels op eigen terrein met niet minder dan 41 van zyn concurrent ZFC won. Hiermede hebben dc IJmuidenaren een goede stap gezet op de ladder naar het voetbal walhalla, de eerste klasse. Stormvogels zal t.z.t. de strijd tegen Volendam moeten aanbinden voor een plaats in deze klasse. iriTri 11 gaan. Voortwaarts is er, door een tl V Vj zorgt VOOI* gOCQ overwinning op het bezoekende 0 Quick, weer iets gunstiger voor ko- besluit HVC besloot de competitie uitste kend door een 1—3 overwinning in de uitwedstrijd tegen WA, waar mede de HVC-ers een goede derde plaats hebben veroverd. Aangezien in deze klasse niet meer wedstrijden werden gespeeld, zal de beslissing voor de onderste plaats vermoedelijk pas a.s. Zondag vallen. De strijd om de onderste plaats in de derde klasse D te ontgaan is nog niet ten einde. Fortitudo verraste door op eigen terrein de kampioen HMS een punt af te snoepen. Veel heeft dat de Culemborgers niet ge holpen, want Stichtse Boys wist zo waar de uitwedstrijd tegen BVC tot een overwinning te brengen. APWC verloor weliswaar in Zeist met niet minder dan 40. doch de paarsgelen behoeven zich geen zorgen te maken. In het resterende programma zal het puntje, dat de APWC-ers nog een theoretische kans geven op degrada tie, wel worden geliquideerd. Allen Weerbaar stuurde CDN met een ste vige nederlaag naar huis. Holland stelde zich voor degradatie veilig door Patria te verslaan. Het belangrijkste nieuws in de vierde klasse G is wel, dat SEC van de eerste plaats is verdrongen. Het Utrechtse DWSV behaalde een gede cideerde overwinning op *t Utrecht se Kampong en gaat nu aan de kop. De Soesters zullen, willen zij nog een kans op de titel maken, geen enkel punt meer mogen verliezen, zij zullen ook moeten afwachten of DWSV nog een fout maakt. Amsvor de heeft het in de uitwedstrijd tegen DVSU tot een gelijk spel weten te brengen. Daarmede hebben de Leus- derwegbewoners, vooral door de ne derlaag van Kampong, nog een mi nieme kans om degradatie te ont- men te staan Ook Zwaluwen Voor uit verbeterde zijn slechte positie door van SDO te winnen. BFC won de moeilijke uitwedstrijd tegen ADE Laren kon het tegen de bezoekende Zebra's niet bolwerken. Voor de vierde klasse H stonden slechts drie wedstrijden vastgesteld. Een daarvan is vooral voor Barnc- veld van belang, want Saestum kon het op eigen terrein tegen Utrecht niet verder dan een gelijk spel bren gen en blijft dus een strohalm voor de Barnevelders. KDS zorgde voor een verrassing door de moeilijke uit wedstrijd tegen WY met goede cij fers te winnen. Amersfoortse Boys verbeterde zijn positie door het be zoekende Naarden met een nederlaag huiswaarts te zenden. KWA probeerde jonge spelers Reeds nu gaat KWA zich voor bereiden op het nieuwe seizoen ter wijl nog enkele wedstrijden ge speeld moeten worden Men greep tegen DVSA de gelegenheid aan om in de aanval een drietal juniores te proberen, t.w, als aanvalsleider Tie- messen, die liefst vier goals voor zijn rekening nam, en verder als links- en rechtsbuiten resp. E. Al berts en H. v. d. Berg. Uiteraard uaren de meer ervaren Cees v. Westerlaak en Henk Oeben de gangmakers van de ploeg, doch aan hun nieuwe jonge ploegmakers had den zij prima steun. Het bleek al spoedig dat DVSA geen been aan de grond kreeg bij KWA want ook de zwart-witte de fensie was behoorlijk op dreef Reeds na vijf minuten scoorde rechtsbin nen v. Westerlaak cn vier min. la ter bracht v. d Berg de stand or> 20. Telkens weer werd het DVSA- doel door aardige combinaties cn goed samenspel in gevaar gebracht. Midvoor Tiemessen ontpopte zich toen als een ware goalgettcr hoe wel alles op goede samenwerking in de voorhoede berustte. Tiemessen scoorde voor rust driemaal en vijf min. na de hervatting bracht hij de score op 6—1. Oeben vond het blijk baar niet genoeg cn maakte er 7—1 van. Toen vond KWA het welle tjes en kreeg DVSA enkele behoor lijke kansen. Bij een daarvan moest doelman Mikkers voor de tweede maal vissen. Een verdiende zege voor KWA. Ajax wint eigen Paastournooi AMSTERDAM. Ajax heeft op Tweede Paasdag in de finale tegen de Engelse amateurclub Leytonstone met 2—0 gezegevierd en het (eigen) Paastournooi ge wonnen. De verliezersronde tussen SW en de combinatie van Belgische clubs Entente RNTW eindigde met 11, nadat de rust was ingegaan met 01 SW nam de strafschop pen het best en eindigde als der de. Sidney Buckly, een der leiders van Leytonstone is Zaterdagnacht in Amsterdam overleden. De uitslagen van de eerste dag luiden: SWLeytonstone FC (Engeland) 14 (rust 12); Ajax —Entente RNTW (België) 4—3 (rust 01). Advertentie (l.M.) Krabben en peuteren mankt de kwaal steeds lllT^lan erger. De helder vloeibare D D D. dringt diep In de poriën door. zuivert, ontsmet en geneest de huid. GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN Tweede klasse A Stormvogels 20 14 4 2 32 ZFC 20 12 6 2 30 HVC 20 11 5 4 27 WA 20 9 2 9 20 Wcstfrisia 19 6 7 6 19 HFC 19 8 2 9 18 AFC 20 6 4 10 16 OSV 19 5 5 9 15 Baarn 19 5 3 11 13 Helder 19 5 3 11 13 Alcm. Victr. 19 4 3 12 11 Vierde klasse G DWSV 20 12 4 4 23 SEC 21 11 6 4 28 SDO 20 11 3 6 25 BFC 20 11 1 8 23 Zebra's 20 8 6 6 22 DVSU 21 6 9 6 21 ADE 20 6 8 6 20 Laren 21 8 4 9 20 Quick 20 8 3 9 19 Zw. Vooruit 20 6 4 10 16 Kampong 21 7 1 13 15 Voorwaarts 20 6 3 11 15 Amsvorde 20 4 4 12 12 Derde klasse D HMS 22 15 5 2 35 Zeist 22 13 4 5 30 CDN 22 10 6 6 26 AW 22 10 6 6 26 Patria 21 8 4 9 20 Don ar 19 5 8 6 18 Holland 20 7 4 9 18 BVC 21 6 5 10 17 APWC 21 7 3 11 17 St. Boys 20 6 3 11 15 EMM 20 5 5 10 15 Fortitudo 20 5 3 12 13 Vierde klasse H GW 20 13 3 4 29 Maarssen 20 13 3 4 29 JSV 21 12 4 5 23 Naarden 21 12 1 8 25 Nljenrodes 21 10 3 8 23 Amf Boys 21 10 1 10 21 WIJ 20 9 1 10 19 Utrecht 21 8 3 10 19 KDS 20 7 4 9 18 Stichtse 20 7 2 11 16 DEV 20 6 2 12 14 Saestum 21 4 6 11 14 Barnevcld 20 3 f 11 11 in deze krant wordt gelezen e in stad en land Altijd actueel VOOR

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 3