Revolutie op wasgebied maakt al het andere ouderwets! de schoonste was van Uw leven! Bergen schuim met toverwaskracht geven U geeft ^gergen schi brandpunten! amersfoort j Personeel qevr. ST'CH0^DANvmK wasm!DDEL ookf x Dat schuimt is ongelofelijk ZO MAAKT 0M0 UW WAS SCHONER ...en de zuinigste was! Nu reeds in verscheidene plaatsen in het land. Binnenkort overal verkrijgbaar. Te koop aangeb. Massieve eiken huiska mertafel. Prijs 12.50 en een snelweger merk ..Olland". Prijs 17-50. St. Ansfridus- straat 79. Koopje! Prachtig 2 pers, driedelig Damast bedstel 57 50 nog nieuw en onge bruikt. Elsstraat 7, Amers foort. Twee dekenkisten, twee zeer mooie bakken om baby kleren te bewaren, een bo- venstel van een trekker achter de fiets, een pr. Nw. Zeelandse schoenen, maat 44 met koper beslagen. Th. Gijben, Lange Beekstraat 12, Amersfoort. Sportprijzenhandel Spijker Soest. Soesterbcrgsestr 26 Bekers, kransen, medailles voor iedere tak van sport Vraagt keuze-zending of reizigersbezoek Keukenuitzetten! Alle be kende merken op termijn betaling. Vraagt vrijblijvend inlichtingen of bezoek. Br. onder No 9388 bur. v. d. bl. Te huur aangeb. Dames opgelet!! Grote electr. wasmachine te huur Ook geschikt om regenjas sen en overgordijnen te wassen en wringen. Wordt gehaald en gebracht. Gijben, Lange Beekstr. 12, Amers foort. Tel 4260. Voor spoedige indienst treding wordt gevraagd een net dagmeisje van 8 u. tot 5 u. Leeftijd boven 20 jaar. Goed loon. Mevr. Bartels Hoogervorst. Voltastraat 29. Amersfoort. Personeel aangeb. Bijverdienste gezocht door jonge vrouw Babysit. Admi nistratie, typewerk, of an derszins. Brieven onder nr. 9404 bur. v. d. blad. Lessen Autorijschool C. Schuur. Utrechtseweg 98. Tel. 3107, Voor cliënten" buiten de stad kan de les beginnen en eindigen bij de bushalte. K.N.A.C.-diploma Dansinstituut Kamperman Privé-lessen dagelijks Mo derne. oude tapdance en ballet Langestraat 113. Tel. 5494. Diversen Wil dame, die j.l. een de kenkist kocht, haar adres sven opgeven, zodat de kist bezorgd kan worden? Bij: rh. Gijben, Lange Beek straat 12. Dames, voor permanent en prima haarverzorging naar: J. Elsendoorn, Spaarnestraat 317, Tel. 6537' Vakkundige bediening Grote collectie fototoe stellen. Rolfilms v.af 1.35. Het adres voor afwerking van Uw rolfilms Foto Muns, Langestraat 20. Dames, laat Uw corset rei nigen, repareren. Grootste keus. laagste prijzen. Buste houders, Stepins. nylonkou sen. "Straatsma's Corsetspe- ciaalhuis. Nabij Politiebu reau. Vakkundige betrouw bare bediening. Tel. 6220. Radio van Geet, Arnhem sestraat 29, Tel. 6383. De Ra dio-Specialist. Tevens alle merken stofzuigers. Voor een goede foto. Voor Uw amateurswerk. Voor het vernieuwen van verbleekte portretten. Portretspecialist De Smalen. Voordelige timmer-repara- ties op elk gebied. Fa. A. Pot en Zn., Jan Steenstraat 30, Amersfoort. Tel. 3238. Leesbibliotheek W. Lamme. Noordewierweg 97, zorgt voor gezellige avonden. Steeds voorradig: nieuw en gebruikt hoek-, beton- staaf-, plaat- en balkijzer bij Firma B. Zwaaf en Zonen Amersfoort, tel. 5226. Voor reparaties kunstge bitten, snel en goed, in plm. 1 dag gereed. A. H. v. An- del. Bankastraat 50. Amers-1 foort. Tel. 5805. Donderdag 1 Mei l'J WAST SCHONER DAN WELK WASMIDDEL OOK zult U zeggen, wanneer U straks wast met dat wondermiddel 0/VIO. Ja, verrast zult U zijn. Over OMO zelf, over het schuim en over de resultaten. En als voor de eerste maal Uw OMO-was buiten hangt staat U stomverbaasd te kijken naarde schoonste was van Uw leven. Als U klaar bent is al 't vuil uit het goed tn 't sop. Zie, 'r sop is donkerder, dan U ooit zag, en dus Uw was schoner! Zodra u begint. ziet u dar 't vuil uit 't goed gaat vloeien, 't Sop wordt snel donkerder, t donkerder U weet hoe belangrijk schuim is voor de was. Hoe meer hoe liever, zo is het. En hier heeft U nu Omo, dat U een schuim geeft als nooit tevoren - schuim met bijzondere waskracht. Let maar 's op wat het voor U doet. U ziet gewoon het vuil uit het goed vloeienDit vuil blijft eruit. U merkt 't bij het spoelen, dat is in 'n wip gereed. En ruik 's aan het goedjuist, die frisse geur vertelt U ook al hoe schoon het is. Uw winkelier heeft een pak voor U klaar staan - voor de schoonste was van Uw leven OMO geeft onmiddellijk 'n rijker schuim't doet méér, dus U heeft minder nodig! Was er alles mee, ook wol, zijde, nylon. Nooit heeft U kalkzeepvlekken, die kun nen niet ontstaan bij Omo. Omo is werkelijk 'n wondermiddel! O t «10"

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 6