DAGBLAD VOOR AMERSFOORT Radio-Berlijn niet meer prikkeldraad in Minister is misleid door ambtenaren Drie-en-dertig doden bij opstand op Koje Britse blokkade heeft haar doel bereikt Franse politie ontdekt spionnage in Toulon Vruchtbare weilanden worden water Gevangenen gaven zich in traangaswolken over Productie van aardgas 70.000 m3 groter Grote Drie spoedig in Londen bijeen Boerderij afgebrand: kinderen speelden niet lucifers Amerikaanse liulp aan buitenland nu definitief Defensie-geheimen gevonden bij inval in communistische centra Verlenging gijzeling Hommerson gevraagd Nederland ontving in Mei uit VS veel oorlogsmateriaal Boeren machteloos tegenover grootscheepse zandwinning Explosie in Milaan twintig doden Overheid moet het recht stap voor stap worden afgedwongen'9 Bij De Krim weer gas aangeboord Op valse rekeningen f4500 geïnd 12e Jaargang, no. 134 Dinsdag 10 Juni 1952 Opgericht door de Stichting „Het Parool" - Giro 510330 Bank: Rotterdamsche Bank - Postbus 9 Abonnements prijs 47 cent p. w. of 6.05 p. kw. Losse nummers 10 cent. Uitgave: N.V. De Nieuwe Pers Redactie cn Administratie: Snouckacrtlaan 7, Amersfoort Telefoon redactie 4291 Telefoon administratie 6235 HOOFDREDACTEUR: TJ. DE BOORDER Zorgenkind Korea en koude oorlog ter sprake WASHINGTON Minister Achc- son. die 22 Juni naar Londen ver trekt. zal daar de volgende dag met Eden en Schunian beraadslagen. Er zal. naar men meent, van gedachten worden gewisseld over de algemene wereldsituatie, waarbij vooral aan dacht zal worden geschonken aan het vraagstuk Korea cn het verloop van de „koude oorlog" in Europa. Er zijn nog geen definitieve data vastgesteld voor de bezoeken, die Acheson zich voorstelt aan Berlijn en Wenen te brengen. Hij zal 25 Juni door de hogeschool van Oxford tot eredoctor worden benoemd. GARDEREN. In de buurtschap Hontdorp alhier ontdekte een voor bijganger Maandagavond brand in een veldschuur achter een boerde rij. Enige minuten later was de brand overgeslagen naar de met riet gedekte boerderij en de er naast staande schuur. Met moeite kon het vee worden gered, doch de inboedel ging geheel verloren. Toen de brand weer uit Garderen verscheen, viel aan blussen niet meer te denken. De brand is vermoedelijk ontstaan door dat kinderen met lucifers speelden De boerderij werd door twee ge zinnen, bestaande uit zeven perso nen. bewoond. Boerderij en inboedel waren laag verzekerd. BERLIJN. De Britse blokkade van het gebouw van radio- Berlin, dat onder Russisch toezicht staat, is na een week ge ëindigd. In de afgelopen nacht zijn Engelse soldaten begonnen om de prikkeldraadversperringen en de obstakels op de wegen op te ruimen. De blokkade werd begonnen, omdat de Russen tot West-Berlijn behorende enclaves in de Russische zone hadden bezet. Nu zij daarvan teruggekomen zijn en de blokkade dus haar doel heeft bereikt, is er voor voortzetting geen reden, aldus een Brits woordvoerder. Het besluit om de blokkade te beëindigen is genomen op een vergadering van de drie Weste lijke stadscommandanten. De Britse commandant, generaal Coleman. heeft Dengin. de verte genwoordiger van de Russische commissie van toezicht het besluit medegedeeld. Hij zegt, kennis te hebben genomen van het feit, dat de Russen de bewoners van de en clave Eiskeller geen moeilijkheden meer in de weg leggen. Voorts zegt hij uit een artikel in het Oost- Duitse blad „Tagliche Rundschau" op te maken, dat de Sowjet-auto- riteiten niet langer van plan zijn het vrije verkeer tussen de ver schillende enclaves en de Weste lijke sectoren te belemmeren. Duitsers, die het gebouw van ra- dio-Berlijn willen betreden, zullen van 12 Juni af een door de West- Duitse autoriteiten verstrekte pas moeten tonen. Oost-Duitsland heeft Maandag zonder nadere toelichting langlo pende contracten met West-Ber lijnse firma's betreffende de leve ring van steenkool en andere grondstoffen opgezegd. De betrok ken West-Berlijnse handelshuizen moeten voortaan dagelijks en voor elke wagon aangevoerde grondstof fen betalen, in plaats van over veel langere perioden en voor honder den tonnen tegelijk. De West- Berlijnse gas-, electriciteits- en ver voersbedrijven zullen door deze maatregel worden getroffen. WASHINGTON. Dc Ame- rikaansc Senaat heeft Maandag het program voor militaire en economische hulp aan het bui tenland tot een bedrag van 6.447.730.750 dollar definitief goedgekeurd en naar het Witte Huis gezonden voor de hand tekening van president Tru man. Het eindbedrag is bijna anderhalf milliard dollar minder dan de door Truman gevraagde 7.9 milliard. De goedkeuring door de Senaat geschiedde met 59 tegen 11 stem- Hond had bezwaar tegen samenwoning met slang (Van onze correspondent). BEVERWIJK. Een bewoon ster van dc Schuurmanstraat vond Maandagmorgen in haar honden kennel behalve de hond een slang. De hond was doodsbang en wist niet waar hij het moest/zoe ken. Een betonvlechter. die dicht bij aan het werk was, wist het reptiel te doden. Het had een lengte van 75 cm. Documenten in een kippenhok PARIJS. In kringen van het Franse ministerie van Binnenlandse Zaken is vernomen, dat in het kippenhok van de communist Marlus Bertrand in Toulon o.m. een verslag is gevonden van het geheime marine- laboratorium van Brusc bij Toulon, waar nieuwe radarinstallaties voor bestrijding van duikboten worden beproefd. Voorts kwamen een kaart van de havenwerken van Toulon, een plan voor sahotering van de electriciteits- voorziening van Toulon. bijzonderheden over militaire convooien naar Indo-China en richtlijnen voor het organiseren cn drijven van een spion- j nagebendc aan het licht, aldus deze kringen. Voorts is vernomen, dat vijf i Volgens kringen, die in nauwe personen zijn aangehouden en dat verbinding slaan met het bureau agenten van de Franse contra- van de minister-president, heeft spionnagedienst op zoek zijn naar een aantal personen, die, naar men aanneemt, zijn ondergedoken. Franse ministers hebben, onder leiding van premier -Pinay, ver gaderd ter bespreking van de re sultaten van het optreden der Franse politie in de marinebasis Toulon, waarbij bij invallen in communistische kantoren vele do cumenten in beslag zijn genomen. De besprekingen zijn onder meer bijgewoond door de Franse mi nisters van Binnenlandse Zaken, Landsverdediging en Justitie, Ple ven, Brune en Martinaud-Deplat, de minister van Marine Gavini en de chef van de marinestaf, admi raal Nomy. NIETTEGENSTAANDE de woede- en onrust van de boeren heeft deze baggermolen zich reeds 150 meter ver en 15 meter diep het land ingewerkt. Zo werken tha^s te Kerkdriel nog drie baggermo lens en een zandzuiger aan de zandwinning onder de vruchtbare uiterwaarden. „Ik blijf zwijgen", zegt Zaanse journalist ZAANDAM. Omdat de rechter commissaris mr Knottenbelt op nieuw bij de rechtbank een ver zoek had ingediend om de gijze ling van de Zaanse journalist A. H. Hommerson met twaalf dagen te verlengen, is de gijzelaar Maandag middag weer voor de rechtbank ge weest. De president, mr De Gaav Fort man deelde hem mede. dat het verzoek mede gegrondvest was op het feit, dat Hommerson elke dag de gelegenheid heeft gehad de naam van zijn zegsman te noemen. Hij had die gelegenheid niet aangegre pen. zodat voortzetting van de gij zeling noodzakelijk was. „Heeft u hier nog iets op te zeg gen?", vroeg mr De Gaay Fortman Hommerson. „Jawel, mijnheer de president. Ik verzoek u mijn gijzeling niet voort te zetten en wel op dezelfde mo tieven als de rechter-commissaris aanvoert. Voortzetting van de gij zeling zal hetzelfde resultaat hebben als zij tot nu toe heeft gehad. Het is overduidelijk gebleken, dat het onderzoek er in geen enkel opzicht mee is gebaat." Deze aanvraag voor verlenging der gijzeling is noodzakelijk gewor den, doordat Donderdag de derde termijn van twaalf dagen afloopt. DEN HAAG. In de afgelopen maand heeft Nederland ruim 4.700 ton militaire benodigdheden uit de Verenigde Staten ontvangen, de grootste hoeveelheid die ooit in een enkele maand aan ons land is gele verd sedert een begin werd gemaakt met de uitvoering van het program ma voor wederzijdse bijstand ten be hoeve van de defensie Hierbij zijn de „Thunderjef-vliegtuigen die op 22 Mei j 1. in Kopenhagen zijn aan gekomen meegerekend Bij de in Mei geleverde goederen behoren ook twee enorme bruggen die elk ruim 300 ton wegen en die door de genie als vaste of drijvende bruggen ge ïnstalleerd zullen kunnen worden. (Van onze correspondent) DEN BOSCH. De boeren van Kerkdriel Alem en Alphen langs de Maas zijn woedend en ongerust. In onmacht zien zij, hoe grote stukken uiterwaarden, zeer vruchtbaar grasland, waarop eens hun vee graasde, zó diep worden afgegraven voor zandwinning, dat er niets dan water over blijft. Een aantal kleine boeren, dat deze voor hun bedrijf onmisbare uiter waarden in pacht had, Is reeds zwaar gedupeerd. De boeren die nog niet door de afgraving zijn getroffen leven in grote ongerustheid, want de baggermolens en zandzuigers gaan steeds verder. Straks zullen ook zij hun vee van deze buitendijkse weilanden moeten balen cn de goede cultuur grond in het water zien verdwijnen. Schippers die op de Maas varen ver tellen zelfs, dat ook in Limburg uiterwaarden worden afgegraven. Ons werd medegedeeld, dat de zandafgi'avers f 15.000.en meer per hectare voor de uiterwaarden betalen. Geen boer is in staat per jaar een pachtprijs te betalen, die twee procent rente van dit fan tastische bedrag benaderd. De wettelijk toegestane pachtprijzen varieren van f 80.— tot f 150.—. Geen wonder dat de eigenaren grif bereid zijn hun gronden voor zandwinning te verkopen. In Kerkdriel (in de Bommeler- waard) zijn vier baggermolens en een zandzuiger dag in dag uit be zig. De afgraving geschiedt ten behoeve van de winning van met- selzand; een belangrijk artikel, want zonder dit zand bouwt men geen huizen. Echter, de talrijke steenfabrieken langs de Maas gra ven de uiterwaarden al jaren af zonder daarbij landroof te plegen, want de achterblijvende grond blijft geschikt voor landbouw. Maar de maatschappij die thans metselzand wint, doet dit zó gron dig. dat alleen water overblijft Zij doet dit met een zekere ge heimzinnigheid, want nog de ge meentebesturen, noch de plaatse lijke besturen van de Noordbra bantse Christelijke Boerenbond, noch de boeren zelf hebben tot heden kunnen ontdekken welke maatschappij de zandwinning uit voert. Onder de bovenlaag van de uiterwaarden, een dikke kleilaag, bevindt zich het metselzand, dat- 15 meter diep Wordt uitgegraven en grotendeels naar België wordt vervoerd. De heer G. Akkermans, plaatselijk voorzitter van de NCB, zei in een gesprek met ons zich af te vragen of men de grond der Belgische boeren wil sparen door die bij de Nederlandse weg te halen. De vette kleilaag van de Alemse uiterwaarden wordt in schepen geladen en naar de volks tuintjes bij de grote steden ge bracht. Zo zien niet alleen de boe ren hun grond verdwijnen, maar ook de steenfabrikanten, die meen den dat er nog minstens voor een ■halve eeuw grondstoffen in hun nabijheid lag. Wij vernamen, dat Gedeputeerde Staten van Gelderland zich met de zaak hebben bezig gehouden, maar tot de conclusie kwamen, dat zij buiten haar competentie ligt. Buitendijkse gronden, zoals de uiterwaarden, vallen onder het rivieren-reglement, dat onder het ministerie van Waterstaat resor- teert. In Kerkdriel hebben reeds vijf pachters de grond waarop zij ja renlang hun bedrijf uitoefenden, in water zien veranderen. Zonder schadeloosstelling. In Alem werd binnen een jaar 20 hectare weg- gebaggerd. „Ze zijn de Zuiderzee aan het verleggen", zei de heer Akkermans. In het IJsselmeer ge ven we millioenen uit om grond op het water te winnen, langs de Maas wordt prima kleigrond in water veranderd! Alle besprekin gen, die de plaatselijke NCE-be- sturen die de gemeentebesturen achter zich weten over deze afgravingen hebben gevoerd, wa ren tot nog toe vruchteloos. In middels vragen de boeren langs de Maas zich af hoe lang het zo nog door moet gaan en hoeveel slachtoffers onder hen nog zullen vallen. men in geen der tot nu toe door het ministerie van Landsverdedi ging onderzochte documenten ge gevens aangetroffen over bepaal de installaties of wapens, die (nog) geheim worden gehouden. Het ministerie heeft echter nog niet de tijd gehad om alle door de politie in beslag genomen stuk ken na te gaan. MILAAN. In de industriewijk van Bovisa, een voorstadje van Milaan, zijn hedenmorgen tenge volge van een hevige ontploffing minstens twintig mensen om het leven gekomen. Het juiste aantal slachtoffers is nog niet bekend. Reddingsploegen zoeken koorts achtig tussen de puinhopen in de hoop nog overlevenden te kunnen vinden. Een drie verdiepingen hoog ge bouw spatte volkomen uit elkaar door de explosie, die geschiedde toen vele bewoners nog in diepe rust lagen. Tegen zonsopgang waren reeds acht doden en vijf zwaar gewon den overgebracht naar het Mag- giore-ziekenhuis in Milaan. De oorzaak van de ramp is nog niet bekend, maar aangenomen wordt dat de gastank, die zich in de kelder van het gebouw be vond, uit elkaar is gesprongen. Denemarken laat Duitse oorlogsmisdadigers vrij KOPENHAGEN Binnenkort zullen de 15 Duitse oorlogsmisda digers, die nog in Denemarken gevangen zitten, vrijgelaten wor den. Dr Hans Waesche, die bij de Gestapo heeft gewerkt, en tot 16 jaar gevangenisstraf is veroordeeld en Heinrich Weller, die in oorlogs tijd in Jutland als juridisch des kundige van de nazi's is opgetre den en veroordeeld werd tot 12 jaar gevangenisstraf, zullen dezer dagen naar de Duitse grens geleid en aan de Duitse grenspolitie over geleverd worden. De overigen worden later vrijgelaten. DE Britse luchtmacht en mis schien zelfs alle luchtmachten van de landen van het Atlantische Pact zullen worden uitgerust met deze Gloster GA-5-straaljager, genaamd Vliegende Driehoek". Snelheid, actie-radius, stijgkracht en vuurkracht van dit toestel, dat by alle weersgesteldheden en zowel bij dag als bij nacht kan opere ren, worden streng geheim gehou den, maar zij moeten die van elke andere bestaande straaljager over treffen. Door de Britse minister van Luchtvaart, Lord De l'Isle and Dudleyis opdracht gegeven direct met de massa-productie van de „Vliegende Driehoek", die spe ciaal is bestemd voor de afweer van aanvallen met atoombommen, te beginnen. KAMERLID OVER ZAAK-MENTEN DEN HAAG. De heer J. Reyers, lid van de Eerste Ka mer, heeft die Kamer een nota gezonden, waarin hij terug komt op de zaak-Menten. Hij zegt daarin o.a., dat er geen overheid is, die in dit soort za ken recht doet, doch een over heid wie het recht stap voor stap moet worden afgedwon gen. De heer Reyers noemt deze nota een vertraagde repliek op het ant woord, dat de minister van Justi tie in de Eerste Kamer heeft ge geven op het betoog, dat de heer Reyers daar over deze zaak had gehouden. De minister had de heer Reyers toen gevraagd nu maar eens met bewijzen te komen van de be schuldigingen en beweringen, die hij maar als vaststaand aannam. De minister was van menil bij het onderzoek van de zaak- Menten gedaan werd wat mogelijk was en dat er geen reden was te zeggen, dat er in Nederland geen recht werd gedaan. De heer Reyers stelt nu in zijn Britse zakenlieden sluiten transacties met Peking BERLIJN. Een groep Engelse zakenlieden heeft na te Berlijn ge voerde onderhandelingen met een Chinese handelsdelegatie transacties met communistisch China gesloten, welke voorzien in de levering van textielgoederen ter waarde van 3.500.000 pond sterling en chemica liën ter waarde van 3 millioen pond sterling De onderhandelingen zijn gevoerd op grond van afspraken, gemaakt op de onlangs te Moskou gehouden economische conferentie. KOJE. Do lastigste afdeling van het krijgsgevangenenkamp op het eiland Koje heeft zich Maandag in wolken van traangas moeten overgeven aan Amerikaanse parachutisten, die een einde maakten aan een fanatieke strjjd van G000 opstandige communisten .De strijd ontbrandde, toen de gevangenen een bevel zich in groepen van 150 uit het complex te begeven, niet opvolgden. Twee en dertig gevangenen zijn bü deze opstand om het leven gekomen cn ongeveer honderd gewond. Eén Amerikaans soldaat werd gedood en dertien gewond. Bij de gevangenen vielen de meeste slacht offers door de hand van leidinggevende mede-gevangenen. Nadat bleek, dat de 6000 gevan genen het bevel van generaal Boat- ner. de kampcommandant, om ''ch in groepen van 150 man te laten overbrengen naar nieuw aangelegde afdelingen niet wensten op te vol gen. trokken Amerikaanse parachu tisten door tanks gesteund, de ba jonet op het geweer, gewapend n et traangas en speciale handgranaten, het kamp binnen De communisten vochten vanuit anderhalf meter die pe loopgraven, die ZÜ kris-kras door do afdeling hadden gegraven Zij maakten gebruik van speren en knotsen en andere ruwe. maar do delijke wapens, die zij voor een groot gedeelte in hun eigen smede rij hadden vervaardigd. Generaal Boatner leidde de ope ratie van een commandopost op een heuvel. Hij zei. dat een officier in de afdeling hem verteld had. hoe communistische leiders gevangenen afslachtten om hen er van te weer houden de bevelen der geallieerden te gehoorzamen. De gevangenen staken met verborgen voorraden benzine tenten en gebouwen ln brand, die met veel geraas in de lucht vlogen Een uur. nadat de pa rachutisten de afdeling waren bin nengetrokken waren reeds ruim 1500 gevangenen weggevoerd Tenslotte gaven de communisten zich gewonnen door een verschrik kelijk bombardement van traangas- bommen cn speciale granaten, die de gevangenen door hun ontplof fing in een staat van verdoving brachten. DENEKAMP.— Niet 130.000. maar 200.000 kubieke meter aardgas kan de Ned. Aardolie-Ma3tschappy de komende tien jaar dagelijks leveren Het „gasveld" Wannepcrveen (b(j Giethoorn) zal 150.000 m3 kunnen opbrengen (geschat was 100.000 m3) dat onder Breklenkamp (bjj Dene kamp) 50.000 m3. in plaats van de begrote 30.000 m3. Nog meer verheugende medede lingen deed Maandag de N.A.M.: nabij De Krim (bij Coevorden) is op 2700 m. diepte gas aangeboord. De betekenis van deze vondst is niet iog precies vastgesteld De boringen bij Wanneperveen hebben niet het resultaat gehad, dat men er van verwachtte. Wei vond men in de derde put een gas- houdende zandlaag, maar deze bleek reeds voor een groot deel water houdend te zijn, zodat hiermee de westelijke begrenzing van het veld was bepaald. De vierde boring le verde helemaal niets op De tweede boring in het gasveld. Tubbergen gaf ook een teleurstel lend resultaat. Het ziet er dus naar uit, dat de bij de eerste boring ge vonden gaslaag van beperkte om vang is. De N A.M. boort nog in diepere aardlagen, misschien leve ren die toch nog gas op. Door de vele proeven in de laat ste tijd is weer bewezen, dat de gas- lagen een zeer grillige formatie hebben. Vandaar ook het grote per centage „misboringen". Meisje overleden aan kinderverlamming SITTARD. Tengevolge van kinderverlamming is Maandag in het ziekenhuis overleden het vier jarige dochtertje van de familie H. uit Nicuwstadt bij Sittard. Groot deel der wereld lijdt nog honger ROME. Bij de opening der conferentie van de raad van de voedsel- en landbouworganisatie der Verenigde Naties werd bekend gemaakt, dat een groot deel der wereld nog honger lijdt en onder voed is. Het gemiddelde dagelijkse dieet in de minst ontwikkelde en dichtst bevolkte gebieden der wereld blijft nog aanzienlijk beneden de reeds onvoldoende vooroorlogse gemid delden. In het afgelopen jaar vie len slechts geringe tekenen van noemenswaardige verbetering vast te stellen, ondanks alle regerings programma's, welke het tegendeel beogen. nota, dat de minister zijn ant woord niet grondt op de stukken, welke hij zelf bezit, doch op me dedelingen van bevooroordeelde ambtenaren, waarin hij ten on rechte vertrouwen stelt. In zijn nota spreekt de heer Reyers over de vier schilderijen van de heer Menten die verdwe nen zijn en voorts stelt de nota vragen over het niet vervolgen van vrijheidsberoving en het vor deren van huis en inventaris, hol openbreken van bergplaatsen, het vervalsen van processen-verbaal. Er wordt een uitvoerige brief van de heer Reyers aan de staats secretaris van Oorlog in geciteerd. Daarin wordt gezegd, dat do schaderekening van dc heer Men ten niet door het departement van Justitie, doch door dat van Oorlog dient te worden afgewikkeld om dat dc schade zou zijn toegebracht door de B.S. (Van onze correspondent). MAASTRICHT. Voor dc ar- rondissements-rechtbank stond Maandag terecht J. H. P. uit Hoensbrock. assistent van de tech nisch ambtenaar bij de Provincia le Waterstaat Limburg. Tijdens de ziekte van zijn chef had de man valse rekeningen en bonnen uitgeschreven en fictieve rekeningen gemaakt en betaald van transportondernemingen, die vrachten rijden voor de Prov. Wa terstaat. Hij eigende zich in twee jaar ongeveer f 4500.toe. De zaak was aan het licht ge komen. doordat de transportonder nemers bezwaren maakten tegen de te hoge belastingaanslagen. Het geld ging voor een groot deel op in café's, waar verdacht© royaal was met rondjes. De Of ficier van Justitie eiste zeven maanden gevangenisstraf. De ver dediger betoogde, dat verdachte werkzaamheden waren opgedra gen, die zijn krachten te boven gingen en dat ook de kascontróle onvoldoende was geweest. Het vervoerswezen, voor zover bij de Amerikaanse staalindu strie betrokken, heeft het eerst de gevolgen van de staking in deze industrie moeten onder vinden. Personeel, dat zich be zig hield met het transport over de weg en op het water van voor de staalfabrieken bestemde grondstoffen, is al bij duizenden ontslagen. En werkeloos staan ertswagons en liggen de erts boten, zoals de elf stuks op de foto genomen bij Milwaukee in Wisconsin. De boten waren, ge laden met erts, naar de staal fabrieken bij Gary in Indiana onderweg, toen de staking be gon. Van Dinsdagavond tot Woensdagavond Overwegend zwaar bewolkt met voorna melijk in de noorde lijke helft van het land kans op enige regen of motregen. Matige en in het noor den van het land tot krachtig toenemende Westelijke wind. Iets lagere middagtempe- raturen. 11 Juni Zon op 4 u 20 m onder 20 u 59 m; Maan op onder 7 u 43 m. Kans op regen HET WEER VAN VANMORGEN 7 UUR Station Max.temp Neen). Weer Wind m/s Gisteren ln 24 u.' Oslo Zw. bcw. N.W 2 Stockholm Zw. bew. N.N.O.2 Helsinki Zw. bew. Z.W. 5 Edinburgh Licht bew. W Z W. 6 Londen Mist Windstil Kopenhagen Zw. bcw W. 6 Amsterdam Licht bew W.Z.W. 1 Geneve Onbew Z Z.W. 1 Parijs Geh bew. Windstil Bordeaux Onbew. Windstil Licht bew. N.W. 2 Licht bew. W.N.W. 4 Mist N.N W. 1 Nevel Z.W. 1 Zw. bcw. W.N.W. 2 Onbew. N.W. 1 Nice BerlUn Frankfurt M(inch en Wenen Locarno C 16 20 22 17 15 21 06 0 0 02 0.1 06

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 1