REDESTEIN best 25% KORTING Neem per man TREK ER EENS UIT IN UW VACANTIE! Seizoen-Opruiming Bontwerkerij Alaska V.. LEERLING MACHINIST GEMEENTELIJKE PUBLICATIE w ;:-£- PETROLEUM STELLEN Porseleinhuis Adverteer regelmatig fOERDEPRMS (Si 8 Zaterdag 12 Juli 1952 j GROTE VAN HELLESTRAAT 6. van 12 t/m 30 JULI op alle lange en korte BONTMANTELS en BONTWERKEN. Koopt uitsluitend by de vakman met 35-jarige Bontervaring. BONT KOPEN is een kwestie van vertrouwen .J Flinke jongemannen, die verantwoordelijkheid durven dragen, hebben - voorzover zij geen bril dragen - nu de kans opgeleid te worden tot bestuurder van onze moderne electrische en diesel-electrische loco motieven en treinstellen. Indien zij hiervoor in aanmerking wensen ie komen, dienen zij zo spoedig mogelijk te solliciteren naar de betrekking van Gegadigden, die ouder dan 20, doch bij voor keur niet ouder dan 25 jaar mogen zijn, moeten in het bezit zijn van een volledig V.E.V.- diploma of een diploma Ambachtsschool elec- trotechniek met tenminste één jaar practijk als electricien of metaalbewerker. Bezitters van een diploma Ambachtsschool machine-bankwerken kunnen eveneens mede dingen, indien zij enige jaren ervaring in dieselmotoren hebben opgedaan. Zij, die m dienst treden, krijgen bij gebleken geschiktheid een aanstelling in pensioenge rechtigde dienst op goede arbeidsvoorwaarden en met goede vooruitzichten. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uit voerige inlichtingen binnen 14 dagen na ver schijning van dit blad te richten aan de eerste Afdeling van de Dienst van Exploitatie der N.V. Nederlandsche Spoorwegen te Utrecht. m DRANKWET. Op de gemeenteiyke aanplakborden is aangebracht een publicatie inzake een verzoek van H. J. ZWAN alhier, om een verlof B ingévolge de drankwet (Staatsblad 1931 nr. 476) in het perceel Hof 23 alhier. Op de gemeentelijke aanplakborden is de kennisgeving, bedoeld in artikel 6 der Hinderwet, aangebracht, in ver band met het verzoek van de firma R. van Dijk. alhier, tot het oprichten van een steenhouwerij door middel van machines, aangedreven door electromotoren met een ge- gezamenlijk vermogen van 49.5 pk. in het perceel Wel tevreden nr. 27, kadastraal bekend gemeente Amersfoort, sectie C. nr 4104. I-MWM-JWWJI Te koop voor zelfbewo- ning: vrijstaand landhuisje bij de bossen te Bilthoven. voor hen. die woonruimte hier tegenover kunnen stel len. Koopprijs billijk Br. no. U 1973 bur. v. d. blad. AMERSFOORT Te koop qevraaqd Spotkoopjes: meisjes rij wiel, leeftijd 8 h 12 jr., met torpedonaaf. prima staat. 57.50: heren rijwiel, tor pedonaaf en lamp 57.50; herenrijwiel, als nw. 85 hulpmotor, cornpl met rij wiel. lage prijs; jongens en meisjesrijwiel, leeftijd 6 a 8 jaar. als nieuw. Voor kwaliteit wordt ingestaan. Koot. Rijwielhandel. Krom mestraat 42. Te koop gevraagd: klein winkelhuis met woongele genheid. Vrij te aanvaar den. Behoorlijke stand. Br. no 9827 bur. v. d. blad Te koop gevraagd: piano, guitaar, violoncel-draagkof- [er, metronoom, haard, 2 hockeysticks, gasojar, jaar gang Life '49 en '50. 2e hands, in goede conditie. Billijke prijs. Brieven no 9830 bur. v. d. blad. Te huur gevraagd Particulier vraagt voor geldbelegging huizen te koop. (Geen oude huizen) Br. no. U 1974 bur. v. d. bl. Ongem. zit-slaapkam. met gebruik v keuken, op goe de stand bij oudere mensen Huur 40.per mnd. Br. no. 9840 bur. v. d. blad. Te koop gevraagd: een klein kinderledikantje. Br. no. 9842 bur. van dit blad. Te huur aangeb. Te koop aangeb. Te huur aangeboden: zit- slaapkamer m pension. Br. no. 9841 bug v d. blad Te koop: wandelwagentje 22.50: herenrijwiel 20. 55.Ook genegen te rui len voor goede damesfiets. P Potterstraat 15. Tel. 6089 Bij eenvoudig echtpaar M.L., is plaats voor 2 nette kostgangers. Goede kost, huiselijk verkeer en frisse slaapkamers. Brieven onder nr. 9828 bur. v. d. blad. Te koop: Gasgeyser met loden püpen. Dollardstraat No 182. Te huur: kampeerauto (geen aanhangwagen) inge richt voor slapen, koken enz. AldegondesfFaat 22. Huls in Soesterkwartier in goede staat en vrij van huur. Brieven onder nr. 9329 bur. van dit blad. Bruidskleding te huur Rouw-. Trouw- en Avond kleding voor dames en he ren Maison Steenis, Stein iaan 58, Zeist. Tel 2784. Te koop: Op medisch ad vies ter afschaffing een z g. an. verzwaard rywlel met Lohmann hulpmotor. Siikel H. v. Viandenstraat 31. Gramofoonplaten Zowel in populair, als klassiek vindt U grote sortering bij Muziekhandel C. v. d. Wijn gaard. Langestraat 72 Tel. 6225 Personeel qevr. Gevraagd in kl. gezin een nette eenv juffrouw. Goed. kunnende koken. Aanm. na 7 uur 's avonds Mevr. Wijk. Berkenweg 5 Snortprijzenhandel Spifker. Soest. Soesterbergsestr 26 Bekers, kransen, medailles voor iedere tak van sport Vraagt keuze-zending of reizigersbezoek. Voor direct gevraagd' Be- r -'-ïafde hulp in de huis- '•«•uding. niet ben 22 jaar, voor hele of halve dagen, 't Stort Z. 68, Amersfoort. Doe meel ledereen die 'n FABRIKAAT (§j) VREDESTEIN-BAND koopt kan meedoen I Vraagt Uw rijwielhandelaar. Verbaast me steeds teeer hoe V dat volhoudt. elke dag er op uit en altijd %o vroeg op - ;- v. Mevrouw9 dat is m'n geheim maar onder ons gezegd. Een groot geheim is't nietelke dag 3/4 liter melkl Als iemand kan weten wat melk betekent, dan ben ik het toch wel. Dagelijks zie ik het om me heen: in gezinnen waar moeder voldoen de melk neemi, zijn oud en jong gezonder en opgewekterl Melk houdt je fit. Ik zeg maar zo: er gaat niets boven melk... het Is de beste voeding voor de laagste prijs! Luister naar goede raad en... Mag ik U er aan herinn®-. ren, de melk vooral op koele plaats te bewaren en de flessen liefst nietin het volle licht te zetten? Spoelt U de flessen even om als ze leeg zijn? I man Voordelige aanbieding 1-pits Emaille licht groen Zuinig in het gebruik, voor het warm houden van kof fie en thee, trekken van soep enz. van 8.25 voor 5.75. KALLEVEEN Langestraat 2 - Telef. 4753 Amersfoort li» VACANTIETOCHTEN door geheel Nederland per luxe touring-car. 22 Juli Valkenburg 8.50 p p. 22 Juli Den Haag—Rotterdam met Madu- rodam en Avi Fauna 6.50 p. p. 30 Juli Antwerpen 8,50 p. p. 30 Juli ArnhemApeldoorn, met Tentoon stelling „Bloemen Berg en Bos" 5.p. p. 1 Augustus Rond de Zuiderzee f 8.— p. p. 1 Augustus Breda, 700 jarig bestaan ƒ6p. p. Volledige programma's, ook voor tochten op andere dagen, gratis verkrijgbaar by de chauffeurs van de Stadsbusdienst, V.V V. verkeersbureau Stationsplein en Amersfoortse Gemeenschap. Paulys Buyslaan 1, tel. 5190 Gevraagd per 1 Sept. meisje voor huish. bezighe den in gezin met 3 kinde ren. Meerdere hulp aanwe zig Brieven onder No. 9838 bureau van dit blad. Lessen Neemt Auto-rijles in een nieuwe wagen slechts 2 50 per les bij E v d. Goot, Langestraat 98. tel. 3195. Autorüschool A. van Nie Instructeur K.N.A C. en A.N W B Inl.: Lissone Lin deman Amersfoort Tel 5637 en 3862 Cliënten buiten Amersfoort spec, lestijden Autorüschool C. Schuur Utrechtseweg 98. Tel 3107 Voor cliënten buiten de stad kan de les beginnen en eindigen bij de bushalte KNAC -diploma. Dansinstituut Kamperman Privé-lessen dagelüks. Mo derne oude. tapdance en ballet. Langestraat 113 Tel 5494 Motorrijschool Miltenburg. Motorrijden zelf geleerd? Dan toch deskundig laten testen, om succes te verze keren. voor Uw examen. In lichtingen Vermeerstraat 131. Tel. 4736 Instituut voor beter Han dclsonderwijs „HEBO". De nieuwe mondelinge 'cursus voor het behalen van het Middenstandsdiploma vangt begin September aan. Vraagt thans reeds uitvoe rige inlichtingen en pros pectus aan bij het Agent schap, Borgesiuslaan 41. Amersfoort. Telefoon 4520. Succes gegarandeerd!! Ge ringe kosten!! 6 Oor* Ti 1982. Het zou langdradig worden, als ik jullie nauw keurig al mijn indrukken op mijn reis in dat vreemde land moest vertellen. Er was veel te zien natuurlijk en overal waren mensen om naar ons te kijken en soms voelde ik me net een dier uit een reizend circus. Maar eindelijk kwamen we in de stad, waar de start voor de Toerdefraans zou plaats hebben en daar was een mooi hotel, waar ik een eigen kamer mef bad en uitzicht kreeg. De volgende morgen klom ik op mijn splinternieuwe race-fiets en peddelde naar het plein, waar gestart zou worden en ik schrok me een petje. Want het krioelde daar van wielrenners, allemaal met net zo'n kleurig truitje en net zo'n mooie nieuwe fiets als ik en allemaal zouden ze meedoen. Ik voelde me een beetje angstig worden door zoyeel concurrentie, maar meneer Peddelaprs hield een toe spraak met een moraal erin over dat we Holland's naam hoog moesten houden en zo. Een paar van ons snikten van aandoening en zelf snoot ik ook eenmaal krachtig mijn neus. Toen werd het startsein gegeven en we begonnen met z'n allen te fietsen. Het was een hele troep en het duurde long voor ik eindelijk de ruimte had om wat door te trappen. Op smalle land weggetjes en rechte fietspaden reden we even later door het land, de eerste etappe was begonnen en ik was van plan meteen goed m'n best te doen Dansstudio Dan Bearda. Privé dansles Bespreking dagelijks van 210 uur aan de studio. Utrechtseweg Amersfoort Tel. 4456. Huwelijk Huwelijk. Waarom draalt U nog langer? Honderden zün door onze bemiddeling getrouwd. Talloze dankbe tuigingen. Komt U eens op kantoor praten of schrijft ons. dat verplicht nog tot niets. Kantoor „Metropa", Middellandplein 21A. Post bus 70. R'dam, Tel. 50813. Diversen Geldbesparing. Lekke da ken en goten worden blij vend waterdicht met nieuw procédé en de helft goed koper. Reservcerbedrijf, L Nieuwstraat 6, Utrecht. Dames, nu extra prijzen. Onze bekende prettige pas vorm. U wordt vakkun dig. betrouwbaar bediend Straatsma's Corsetspeciaal- huis nabij Politiebureau Telefoon 6220. O Ton. 't is Oké. ik ga Za terdag met je mee. Je weet wel naar de Veen. 't adres voor' "iedereen De Veen's Naaimachinehandel. Stein- laan 66. Zeist. Tel 4066 Hoektax, bel op Telef. 6004! Dag en nacht geopend Nieutve wagens. St Rad- boudstraat 10 Aanbevelend H. N. v. d Hoek. Ook voor een goede ge bruikte naaimachine is Uw adres: De Veen's Naaima chinehandel Steiniaan 66, Zeist. Tel. 4066. Voor reparaties kunstge bitten, snel en goed in plm 1 dag gereed. A H. v An- del. Bankastraat 50. Amers foort. Tel 5805 Huidverzorging. Gratis ad vies. Gezichtsharen, wratten en moedervlekken, electrjsch verwijderen. Manicure. Hoogtezon Mevr. van Hase- len. Gediol. Schoonheidsspe cialiste Borgesiuslaan 41 Tel 4520. Vakkundig schoorsteenve gen. W. H. Schlebautn Zoon. Julianalaan 82, Sogst. Voordelige timmer-repa- raties op elk gebied. Fa. A Pot en Zonen. Jan Steenstraat 30. Amersfoort. Tel 3238. Radio Dresselaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 160 - Gemakkelijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil. Demonstratie aan huis Krommestraat 9. Tele foon 5772 Naaimachinereparatie van alle merken onder garantie Snoedig en billiik. De Veen's Naaimachinehandel. Stein iaan 66. Zeist Tel 4066 Steeds voorradig: nieuw en gebruikt hoek-, beton- staaf-. plaat- en balküzer bij Firma B. Zwaaf en Zonen. Amersfoort, tel. 5226. Radio van Geet. Arnhem sestraat 29. Tel. 6383 De Ra dio-Specialist. Tevens alle merken stofzuigers. Eén ding Is zeker: bü Ar- chifoto slaagt U beter! (Spe cialisten in brulds- en kin derreportages). Rubensstraat 79. TeL 3070. Dames, voor permanent en prima haarverzorging naar: J. Elsendoorn. Spaarnestraat 117. Tel. 6537. Vakkundige bediening. Voor een goede foto. Voor Uw amateurswerk, Voor het vernieuwen van verbleekte portretten. Portretspecialist De Smalen. Depót-adressen van Chem, Wasserij „De Lelie" zijn: Woninginrichting J. W. Coenen. Leusderweg 88. Tel. 6702 en Amersf Boor- dencentrale. Vermeerstraat f51. Klumpes' Kledingma gazijn. Arnhemsestraat 7, Telef. 3196 Kleurecht gereinigde top per en vormvast opgeperst voor 2.bij de Chemische Wassery „de Lelie" Kamp 96. Tel 3223. Uw pantalon als nieuw, chemisch gereinigd en op geperst voor 1.50. Chem. Wasserij ,,De Lelie". Kamp 96 Tel 3223 Een gereinigd vormvast costuum behoudt U voor 3.50 bij de Chem. Wasserij „De Lelie" Kamp 96. TeL 3223. Bontmantel reinigen ge garandeerd als nieuw, lange 8.00, korte 5.00. Chem. Wasserij ..De Lelie", Kamp 96. Tel. 3223. Uw japon als nieuw, krimpvrü en kleurecht ge reinigd vanaf 2 75 bij de Chem Wasserij „De Lelie" Kamp 96. tel. 3223. Een kleurecht gereinigde mantel en vormvast opge perst voor 3.50 bij de Chem Wasserij „De Lelie" Kamp 96, Tel. 3223.

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 8