„Violet" de Falcon creatie najaar 1952 VROOM DREE§MAMW SOESTERFLORA 59.50 waarom daarom Eén blik is genoeg BRANDPUNTEN Vergist U toch niet Eisaawr GROOT BOERENBAL KINDERBAL /«..omdat het beter uittrekt To£KD£fKm^Sé Overleg en U houdt geld over A MERSFOORT 8 Vrijdag 15 Augustus 1932 Wie meent, dat alle beschuitsoorten zo'n beetje hetzelfde smaken, die vergist zich deerlijk. In beschuit be staan zeer grote kwaliteitsverschillen, die U duidelijk p-r-o-e-f-t. Zo merkt U dadelijk aan de zuivere en volle smaak, dat Verkade beschuit een meesterstuk van vakmanschap is. Geeft Uw gezin toch nooit minder dan het allerbeste Noemt duidelijk de naam Verkade bij het bestellen van Uw beschuitHet is een kleine moeite en U wordt er rijk voor beloond. VERKADE BESCHUIT „OP Z'N BEST" Alleen een Falcon is even elegant als een Falcon! Een zeer charmante poplin dames mantel gevoerd met dezelfde stof. De nieuwe, natuurlijke ronde schouder lijn en de gracieuze kelkkraag geven deze wijde mantel een elegant en sportief cachet. b prachtige moderne tinten, o.a. Black, Sandy beige, Emerald green, RAF bleu. Binnenkort ook als reversible" mantel leverbaar in model „IRI" voor 79.50 Alleen echt met dit etiket Falcons voor dames en heren in vele modellen en kleuren, van 49.75 tot 1 55 De A K U met zijn 40 jarige ervaring en wereldreputatie op het gebied van textiel- garens. stelde V D in staat om de Elite nylonkous te laten vervaardigen uit de superieure garens. Met deze Elite nylon is het kousen ideaal verwezenlijkt daar hierin alle betere eigen schappen vertegenwoordigd zijn welke de nylonkous kenmerkt n I raglijn volledig geminderd versterkte boord, teen en hiel aan beide zijden te dragen met donkere ol gelijkgekleurde naad bijzonder fraaie pasvorm practisch onverslijtbaar in de nieuwste modetinten 390 PER PAAR Alleen verkrijgbaar bij AMERSFOORT a/d verkeersw. Soest-Soestcrbcrg. Tel. K 2955-2312 ZATERDAG 16 AUGUSTUS 8—1 uur in het sprookjesachtig verlichte park en de intieme zalen. Het origineelste paar ontvangt een fraaie prijs- Orchestre Cédor en De Soester Knollenplukkers Iedere 25e bezoeker (ster) vrij entrée. Toegang 1. ZONDAGMIDDAG 17 AUGUSTUS 3—6 UUR met attracties en prijzen. Toegangsprijs 0 55 (incl. consömptie) Volwassenen 0.85 door* ?m n?euli?k. 2010. „Ik ben verdwaald", hijgde ik: „Ik zit niet op de goede weg! Wat een ramp, wat een pech, nu ben ik m'n mooie voorsprong kwijt en ik mag blij zijn als ik nog op tijd vóór de siuiting de eindstreep haal! Ohohooooh, wat ontzettend!" Ik draaide snel mijn fietsje om en begon terug te peddelen. Ik wilde zo hard mogelijk rijden om mijn schade in te halen, maar ik kreeg geen kans, want deze weg raakte vol auto's, wielrijders en voetgangers, die al terug kwa men van de Toerc'efraans. Al die toeschouwers ver sperden me de weg en ik had geen tijd om ze alle maal een voor een uit te gaan leggen, dat ik er ook bij hoorde en dat ik haast had. Enkele automobilisten, die me herkenden van mijn foto uit de sportbladen gingen haastig opzij, maar ik moest zelf ook te dik wijls uitwijken om op te kunnen schieten. Daarom ging ik een zijweggetje in om de weg af te snijden en weer bij het peleton te komen. Maar de zon stond onder tussen een extra portie verzengende stralen over mijn hoofd uit te zenden en na een uurtje op een eenzame landweg had ik er genoeg van. Mijn moreel was ge knakt, zoals dat in vaktermen heet. Ik sjokte nog even door, sprong toen van mijn karretje en ging rustig langs een snelstromende rivier zitten. „Het is uit", mompelde ik: „Voor mij geen Toer meer. Moeten ze me maar niet verkeerd de weg wijzen. En ik zit hier lekker! Al dat gehaast, wat een onzin eigenlijk. Hoor die vogels eens mooi zingen! ledereen heeft vaean- tie, waarom zou ik ook niet eens uit gaan rusten?!" Maar koopt dan uw meubelen bU HOUTZAGER. Enorme keuze en de prijzen veel lager. U moet wel iets verder lopen, maar U komt tot de conclusie dat het goed beloond wordt. Zo brengen wjj U: Een complete huiskamer. Ledikanten 39,— best. uit 2 fauteuils, 4 stoelen tafel en dressoir. - Ligstoel met kussens 39, voor slechts j i en een pracht schilderstuk of tafel- J 39 kleed cadeau. r J Slaapkamersva. ƒ175,— Cocos p.m. Z,9U Bedstellen 39,— Grote maat tafelkleden 9,50 Verder hebben wij nog een pracht collectie gothische-, Old finish- en blanke eetkamers. Ook hebben wij prachtige Salon- en Slaapkamerameublementen. Dus komt zien en overtuigt u van onze geweldige grote voorraad. Alle goederen met eigen wagens franco thuis. Dus geen beschadiging. HAMBURGERSTRAAT 18 Belde hl) de Lange Nleuwstraat, Utrecht SCHALKWIJKSTRAAT 4 j Vanaf station Bu, 8, halte Smeestraat. V. KOETSVELDSTRAAT 14 By Majellapark, Utrecht, Bus 4. Zaken geopend van 's morgens 8 tot 's avonds 6 uur. ook op Zaterdag. Personeel aanqeb B. z. a nette werkster voor enkele dagen per week. Br. No 9972 bureau Lessen De opleiding voor kantoor- stenograaf duurt slechts kort en is interessant bij Handels instituut Van Rouwendal, Kapelweg 76. tel. 3489; Feith- laan 10. tel. 5248. Amersfoort Diversen Bezoekt „V.V.Z.Atour- nooi 17. 24 en 31 Augustus, terrein Kanelweg. Toegang 30 cent Prijzen geëtaleerd bij Sporthandel Grooten dorst. Utrechtsestraat 16. Steeds voorradig: nieuw en gebruikt hoek-, beton- staaf-. plaat- en balkiizer bij Firma B Zwaaf en Zonen Amersfoort, tel. 5226. Reclame. Cocoskockjes! 45 ct. p. 250 gram. Alleen Vrijdag en Zaterdag afge haald. Bakkerij Joba. Rönt- genstraat 2. Telefoon 5029. U kunt terecht. Ook nu! Van Maanen's Schoenmake rij en Lederwaren. Soester- weg 214. tel 6093. Heerlijk gekookte worst 25 cent per 100 gram. Mo delslagerij de Kei, Lange- straat 47. 5 soorten vleeswaren 200 gram voor 70 cent. Ham- worst. Gebraden gehakt, Tongenkaas. Berliner. Bo terhamworst. Modelslagerij „de Kei". Langestraat 47. Nieuw bekleden van meu belen. Goed. billijk en vlug Grote sortering meubelstof fen en prima kwaliteiten Meubilering .Onze Woning' Leusderweg 161. Tel. 6362. Dames, voor permanent en prima haarverzorging naar: J. Elsendoorn. Spaarnestraat 117. Tel 6537. Vakkundig bediening. Emigranten. Voor verpak ken en verzenden Uwer goe deren. Meubeltransport-on dernoming H. Bunk Zoon, Tel 5462, Puntenburgerlaan 16, Amersfoort. Erkend ver pakkingsbedrijf. Inlichtin gen vrijblijvend. Grote collectie fototoe stellen. Rolfilms v.af 1;35- Het adres voor afwerking van Uw rolfilms Foto MuDS. .Langestraat 20. Muziekinstrumenten de beste merken accordeons en guitaren. Enorme sorte ring Gramofoonplaten. on derdelen en bladmuziek Rien Veerman's „Speciale Muziekhandel" Arnhemse- weg 32. Tel. 3027. Amers foort. Guitaren reeds met f 5.vooruit en 1.— Per week Als extra reclame geven wij 250 gram Blesjes voor 5? ct Bakkerij Johs v. d Akker Leusderweg 33 to Kroontjesmolen. Tel. 4419-

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 6