Henco 1 DE MOTORVOETBAL WEDSTRIJDEN PEEK CLOPPENBURG Opening Staten Generaal HOUTZAGER het klasse-costuum voor lage prijs gezuiverde en geconcentreerde nuiwiiiiiuiiiii BEZOEKT ZONDAGMIDDAG A.S. echt gezellig Schalkwijkstr. Hamburgerstr. v.Koetsveldstr. 1 T AMERSFOOR Plaatst een Brandpun per flink pak slechts wavtnwtrtsofl» „Benauwde" ogenblikken „Van büiten... eh... zijn ze schoon... maar eh- door gebrek aan adem kan de glazen wasser niet meer zeggen, dat een sopje aan de binnenkant ook geen luxe zou zijn. Dat komt ervan als men overalls draagt, die niet gemaakt zijn van „Sanfor" stofWelk merk overall U ook koopt, zie toe dat het gemaakt is van „Sanfor" stof. Mits normaal gewassen en gestreken, zal een kledingstuk waarin „Sanfor" staat, zjjn pasvorm niet ver liezen door krimpen. Het wereldmerk voor blijvende pasvorm PUBLICATIE VAN CLUETT, PEABOOY 8. CO. INC. NEW YORK - D 7717 op het hoofdterrein van Sportpark „Birkhoven' tussen The Ked Devils en The Tigers. Aanvang 2.30 uur n.m. Prijzen der plaatsen: 1.25, 0.75 en 0.50 Deze wedstrijden worden voor de eerste maal in Amersfoort gehouden. SPORT - SPANNING - SENSATIE. A.M.A.C. Alle goederen met eigen wagensr frarfco thuis, dus geen beschadiging Zaken geopend van des morgens 8 tot des avonds 6 uur, ook op Zaterdag Nu wordt het tijd om Uw huiskamer in te richten. Daarvoor behoeft U heus geen kapitalist te zijn, want wij brengen: Geheel verende haardfauteuils v.a. 24.50 Ligstoelen met kussens va 39. Theemeubels v.a. 39. Dressoirs vanaf 79. Fraaie boeken kasten vanaf 49.— Pracht wol moquette tafelkleden v.a. 34.50 Vloerkleden zowel in Wilton, Ax- minsler. Mach Smyrna als Holtap en Cocos vanaf29. En zo hebben wij dui zend andere koopjes. Wij betalen iedere koper boven 250. twee dagretours terug, en bovendien ontvangt U een fraai geschenk Dus ook nu weer naar( UTRECHT De grootste zaak in de kleinste straat! Bolde b.d. L. Nieuwstraat v.a. station Bus 8. halte Smeestf. en nu ook Bij het Majellapork, Bui 4. Te koop aangeb. Zgan. jongensfiets voor leeftijd 12 jaar, 70.Te vens in prima staat zijnde H rijwiel 45.Meisjesrij wiel leeftijd 612 jaar, in zeer goede staat. P. Potter straat 15. 1 zw. winterjas, 1 falcon regenjas. kleine maat. Heemskerklaan 9 Dames- en Herenrywielen als nieuw, gewoon en lage modellen, chroom en zwar te velgen. Ook ruilen. Koot, Rijwielhandel, Kromme- straat 42. Te koop: 9 kanaries, w.o. 5 mannen, met kooi, afm. 165x150x70 cm 80.Te vens motor 350 cc, in goede staat, tegen ieder aanneme lijk bod. Brieven no. 5001 bur. v d. blad. Tc koop: een hutkoffer of dekenkist. Lange Beetstr. 13 Amersfoort. Te huur gevraagd Gevraagd: een huurhuis, ged van villa of flatwoning, event, met ovorname van meubilair. Zo spoedig mo gelijk te betrekken. Brie ven no. 5006 bur v. d. blad. Te huur aangeb. Dames opgelet! Groot nieuws! Grote electr. was machine en Centifuge te huur. Resp. 2.per 3 uur en 0.75 per was. Enkel Centifuge 1.25. Wordt ge haald en gebracht. Personeel gevr. Nette wagenjongens ge vraagd. 1416 jaar. Lama Margarine Industrie. Hoge- weg 111, Amersfoort. Diversen Te huur: een grote g3rage met water en licht. Dollard- straat 22. Amersfoort Woningruii Woningruil Utrecht-Amcrs- foort. Aangeb.: div. wonin gen in Utrecht. Gevraagd, woonruimte in Amersfoort. Ook genegen woning, welke geheel of ged, leeg is te aanvaarden, te kopen Brie ven no 5005 bur. v. d. blad Maandag 15 Sept. groot Schudjasconcours in De Faam, Hoogland. Dames, elastieken kousen de grootste keus, steeds het nieuwste, laagste prijzen. Straatsma's Corsetspeciaal- huis. de bekende, prettige pasvorm, ook baleinloos, nabij Politiebureau Nieuw bekleden van meu belen. Goed. billijk en vlug Grote sortering meubelstof fen en nrima kwaliteiten Meubilering .Onze Woning' Leusderweg 161. Tel 6362 Steeds voorradig: nieuw en gebruikt hoek-, beton- staaf-, plaat- en balkijzer bij Firma B Zwaaf en Zonen Amersfoort, tel. 5226. Emigranten Voor verpak ken en verzenden Uwer goederen Meubeltransport- onderneming H. Bunk Zoon Tel 5462 Puntenbur- .eerlaan 16 A'foort. Erkend verpakkingsbedrijf. Inlich tingen vrijblijvend. Vrijdag 12 September 1932 Jij Beter.... en stukken qocdkofier! De ondernemers, G. Lensink en Zonen. WAAN een kwaliteits-aanbieding, die niet kan worden, overtroffen! verwerkt volgens de hoogste eisen, die men aan degelijk vakmanschap kan stellen. de wollen garens van P& C-Topmancostuums zijn aan de draad geverfd, dus vóór het weven en niet aan het stuk: dit is het ken» merk van alle betere stoffen! Door vervaardiging op eigen ateliers kunnen wij U voor de laagst denkbare prijs deze prachtcostuums aanbieden, vervaardigd van 100% zuiver wollen kamgaren, op kameelhaar verwerkt. Voor normale, lange,"" korte en gezette figuren. Met vest124.75 Croum-Shirt een Poplin overhemd met perfecte pasvorm, vaste 7^^ I "Trubenijs" boord met baleintjes, in 5 kleuren B i A- £erjj0 Cable-Shirt j prima poplin, double-front, dubbele manchetten, 1990 I verschillende mouwlengten, in 8 modetinten Zet voor het naar bed gaan Uw wasgoed in een Henco- oplossing,.de volgendé och tend is de was al hall klaar. Water zo uit de kraan is kalk en ijzerhoudend, dat kost U veel zeep. Een paar handjes Henco maken Üw waswater zacht als regenwater. Met Lensink's Luxe Touring Cars naar Dinsdag 16 September a 4.— p. p. Spoedige opgave gewenst. Hogeweg 49. tel. 5582. Deze week: heerlijk mali lamsvlees vanaf 1.50 pc 500 gram. Als extra reclani Vrijdag en Zaterdag: 2> gram lekkere lunchhair voor 0.90. Het adres vcwfl lekkere pekelvlees, gebf, roastbeef. gebr. rollade ea gek. lever. Modelslagerij Dl Hof. Hof 6. Onze heerlijke speculaaJ brokken zijn er'weer O.r per stuk. Johs. v. d. Akke Leusderweg 33, t'o Krooj tjcsmolen. Tel. 4419. Doe eens anders en neep Ascot American Shag. r Enorm zacht en vol var smaak Zo'n afwisseling md Virginia doet het wat ber Dames, voor permanent prima haarverzorging na: J. Elsendoom. Spaarnestn 117. Tel, 6537. Vakkundi| bediening. Grote collectie fototoj stellen. Rolfilms v.af f 1 Het adres voor afwerk» van Uw rolfilms Foto Mui Langestraat 20. Muziekinstrumenten. beste merken accorded en guitaren. Enorme sort ring Gramofoonplaten. q derdelen en bladmuziij Rien Veerman's ..Speciale Muziekhandel" Arnhem! weg 32. Tel. 3027. Amei foort. Guitaren reeds nj 5.vooruit en 1 week Bebo's Lederhuis v/h voor verven, vetten en pareren van al Uw lederj kleding. Leusderweg 7. 5870 Amersfoort. AMSTERDAM DEN HAAG ROTTERDAM GRONINGEN tCEUWARDEN UTRECHT NIJMEGEN EINDHOVEN BREDA Henco wordt vervaardigd in de Persil-fabrieken. Dat is Uw garantie voor een zuiver en volkomen veilig product. Als verstandige huisvrouw neemt U toch voor Uw was alleen het allerbeste. Henco is bovendien beslist véél voordeliger, want ze is sterk geconcentreerd. U hebt nog niet de helft van Henco nodig en de prijs is 2034. Bolle Boos vergaf de pijn in zijn neus, waarop hij na het breken van de tak terechtgekomen was. Hij keek verboasd naar de periscoop en naar het oog, dat hij daarin weerspiegeld zag. Maar voor hij tot drie had kunnen tellen (waarom zou hij ook?) verdween het instrument weer in het kopje en het was weer even stil als tevoren het zachte gespin van Mimi uitgezonderd. En toen werd het zelfs die stoere houthakker te bar. Bang was hij niet (hij sliep zonder nachtlichtje) maar dit geheimzinnige gedoe vond hij griezelig. „Ahoy," riep hij: „Wie is daar? Kom eens voor de dag?? Ik zal je niks doen!" Of de schotelpassagier dit verstond weet ik niet, maar dit geroep van Bolle Boos had dadelijk resultaat. Er kwam een levend wezen over de rand van de kop (er zat dus geen soep in, zoals vele deskundigen menen) en die figuur liep zonder moeite langs de buitenkant en over de schotel en zette Mimi op de grond en keek naar Bolle Boos. En het zal ie niet ontgaan, dat het een heel vreemd manneke was, het leek wel een figuur uit een krantenverhaal! Het vreemdst waren zijn oren, want die had hij niet! Er zat een soort antenne op die plaats en er schoten steeds vonken heen en weer tussen de punten. Bolle Boos slikte eens en sprak moeilijk: „Goedenmiddagl Eh... jij bent zeker vreemd hier... eh Hum, ik ben Bolle Boos, wie ben jij en waar kom je vandaan?" Het is natuurlijk niet netjes om dat zo aan iemand te vragen, maar je zult moeten toegeven, dat het een bijzondere toestand was.

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 8