DAGBLAD VOOR AMERSFOORT Engeland - als waarnemer - bij alle gemeenschappen Franse duikboot met 48 man vermist BRITS SUCCES IN STRAATSBURG Gevaarlijke binding voor komende federatie Anti-revolutionnairen niet in socialistische wagen Republikeinen handhaven Senator Nixon „Levenslang' zal inderdaad wel „levenslang blijven Vloot van zeven landen onderzocht de zee ONVERMIJDELIJK Kans op redding zeer klein zegt admiraliteit 12e Jaargang, no. 226 Donderdag 25 September 1952 Opgericht door de Stichting „Het Parool" - Giro 510330 Bank. Rotterdamsche Bank - Postbus 9 Abonnements prijs 47 cent p. w. of 6.05 p. kw. Losse nummers 10 cent Uitgave: N.V. De Nieuwe Pers Redactie en Administratie: Snouckaertlaan 7. Amersfoort Telefoon redactie 4291 Telefoon administratie 6235 HOOFDREDACTEUR: TJ. DE BOORDER X.t1 kmmsPsiSSSmd w»- .'.IfiLWt (Van een onzer redacteuren) STRAATSBURG. De politieke commjssie van de Assem- blée van de Raad van Europa is tenslotte uit de moeilijkheden gekomen. De oplossing, die met zeventien stemmen voor en twee onthoudingen werd aanvaard, betekent een belangrijk winstpunt voor de Britten. Men stond voor de taak de voorstel len van Eden in concrete vorm toe te passen op de kolen- en Staalgemeenschap en de andere gemeenschappen, die later nog cunnen ontstaan. Nu, voor wat de thans aanvaarde oplossing betreft: men kan zich moeilijk een vollediger toepassing van het plan van Eden voorstellen. De resultaten zijn als volgt samen te vatten: 1. Alle leden-staten van de Raad van Europa, die niet tot de zes Schu- man-landen behoren (dit zijn dus Noorwegen. Zweden. Denemarken, Engeland. Griekenland, Turkije. Ier land en IJsland) zullen de uitnodi ging krijgen permanente delegaties te vestigen bij de Hoge Autoriteit. 2. De zes regeringen zullen de zetel van de kolen- en staalassemblée per manent vestigen in het gebouw van de Raad van Europa en diens secre tariaat gebruiken 3. Zoveel mogelijk dezelfde verte genwoordigers zullen in de toekomst worden aangewezen in de assemblée van de Kolen- en Staalgemeenschap, de Raad van Europa en eventuele latere assemblées. 4. Vertegenwoordigers van landen in de Raad die niet deelnemen in de K S.G.. krijgen het recht als waar nemers de debatten in het staalpar lement te volgen en daaraan deel te nemen, echter zonder stemrecht. 5. Het comité van Ministers zal in overleg treden met de Hoge Autori teit om vast te stellen, onder welke condities en met welke verplichtin gen de leden-staten van de Raad van Europa als waarnemers kunnen deel nemen aan de besprekingen in de Raad van Ministers der Kolen- en Staalgemeenschap. 6. De Hoge Autoriteit van de K.S.G. dient onder bepaalde voorwaarden in staat te worden gesteld, deel te ne men aan de vergaderingen van het Comité der Ministers van de Raad en van de Assemblée. 7. Het is de wens van de Assem blée van de Raad van Europa, dat al hagr leden zullen worden uitgeno digd om besprekingen tot vorming van functionele gemeenschappen (zo als bij voorbeeld de politieke ge meenschap der zes landen en de land- bouwgemeenschap) bij te wonen. Er zitten ons inziens wel gevaar lijke kanten aan deze ver doorge voerde verbindingen tussen de Raad van Europa en dc toekomstige fede ratie der zes landen Indien, om een voor de hand liggend bezwaar te Militaire missie in Indonesië staat bloot aan critiek Yamin dringt aart op een spoedige opheffing DJAKARTA. In het Indoncsi- sche parlement ls van diverse züden critiek uitgeoefend op de aanwezig heid van de Nederlandse militaire missie. Mr Moh. Yamin drong op spoedige opheffing van de missie aan Hij meende, dat aan Nederland duidelijk moet worden gemaakt, dat Indonesië nimmer goede betrekkingen met Ne derland zal aanknopen op het gebied van defensie, economie en financiën, zolang westelijk Nieuw-Guinea niet aan Indonesië is overgedragen. Kabinetscrisis in Indonesië? Motie tegen minister van defensie DJAKARTA. Tegen de Indone sische minister van Defensie, sultan Hamengku Buwono. is door de par tijloze afgevaardigde Beaharuddm, die werd gesteund door andere par tijlozen en leden van de Partai Mur- ba. de Partai Burua en de Partai Rakjat Nasional. een motie van wantrouwen ingediend. De mo tie keurt het ministeriële beleid bij het oplossen van de bestaande con flicten in het leger af en dringt aan op een defensie-wet. Indien de motie zou worden aan genomen. zou dit naar over het algemeen in politieke kringen wordt aangenomen een kabinetscrisis veroorzaken. De motie zou overigens niet gericht zijn tegen de sultan, maar tegen de legerleiding. Belgische liberalen gispen Nederlands economisch beleid (Van onze correspondent) BRUSSEL. De Belgische libe rale partfj moet formeel de begin selen afkeuren van de Nederlandse economische politiek die een dis criminerend karakter heeft. Dit deelde de voorzitter van die party, senator Motz mee naar aanleiding van de Bcnelux-conferentie te Rnokke. De heer Motz wees er op. dat men Nederland de politiek van lage lonen en prijzen niet zou kunnen verwijten als deze zich in een soortgelijk eco nomisch kader had ontwikkeld als in België. Nederland heeft echter de lonenhuren en pachtprijzen kunst matig laag gehouden en zowel de industriëlen als de vakbondleiders gaan er mee accoord om deze „wil lekeurige fixatie" niet op te geven. De Belgische liberalen hebben, aldus de heer Motz, deze betreurenswaar dige politiek, waarvan het doel is de verovering van buitenlandse mark ten te begunstigen, steeds veroor deeld. noemen, in de huidige assemblee's en in de toekomstige steeds ongeveer dezelfde personen worden benoemd, dan zullen zij bepaald wel bijzon der universele geesten moeten zijn. De Nederlanders zullen dan bij voor beeld met gezag en deskundigheid moeten spreken over militaire vraag stukken. over kolen en staal, straks over landbouw, transport, over de aanstaande constitutie van de zes. enz. enz Voor de kwaliteit der de batten bepaald niet bevorderlijk. Een tweede groot bezwaar ligt in de omstandigheid, dat zeer ingrij pende beslissingen van zeer ingewik kelde aard meestal moeilijker wor den genomen naar gelang meer par tijen meespreken. Hier spreekt dan bovendien een aantal waarnemers mede. die geen enkele verantwoor delijkheid dragen voor de te nemen besluiten. TOULON. Grote vrees bestaat, dat de Franse onderzeeër „Sibylle". welke in de Middellandse Zee verdwenen is. met zün bemanning van 48 man. 3 officieren en 45 matrozen, verloren is gegaan, zo hebben marine- autoriteiten vandaag verklaard. De „Sibylle" kwam gisteren tydens oefe ningen niet meer boven. Vaartuigen en vliegtuigen hebben liet gehele gebied gedurende de middag en de nacht afgezocht, maar zy kwamen alle maal terug met dc melding: „Geen spoor". In het eerste communiqué van de marine, dat gisteren in Parus werd gepubliceerd, werd uiting gegeven aan ernstige bezorgdheid. Maar eerst vanmiddag vroeg bijna 18 uur, nadat de „Sibylle" niet meer van een routine-duik naar boven was ge komen wilden zy zeggen, dat de hoop verdwijnt. In de boot zou zich zuurstof bevinden voor een verbluf van 48 uur onder water. Gezocht wordt in een gebied, dat 55* 5!> Koningin krijgt Franse onderscheiding PARIJS. De leiding van de ..kruistocht voor vriendelijkheid" in Frankrijk heeft besloten Koningin Juliana de „grote keten van de orde der Franse hoffeiykheid" te ver lenen. De onderscheiding zal binnen kort worden ter hand gesteld aan de Nederlandse ambassadeur te Parijs. Duitse gezant in Den Haag gaf valse leeftijd op DEN HAAG In het Duitse weekblad „Der Spiegel" is een be richt verschenen, waarin gezegd wordt, dat de Westduitse gezant in Nederland, dr K. Dumont, van zijn functie is ontheven, omdat hij zo- i wel aan de Westduitse als aan de Nederlandse regering een valse, namelijk te jonge, opgave van zijn leeftijd heeft verstrekt. Dr Schouten op generaal convent: UTRECHT. „Er zün er. die menen, dat de Antl-Rcvnlutionnaircn nooit medewerking moeten verlenen aan een kahinet, waarin ook socialisten zitting hebben, terwijl daartegenover anderen betogen, dat de anti-revolu tionnairen moeten medewerken aan een kabinet, hoe dan ook. Een stand punt „nooit met de socialisten" is niet te aanvaarden." zei dr. J. Schou ten, voorzitter van de A.R.-Tweede Kamerfractie tydens het generale con vent van die party. dien aard. dat bereidheid tot mede werking kon worden toegezegd." „Dit kabinet", verklaarde dr Schou ten. „is niet roder dan enig voor gaand kabinet Als het program so cialistisch zou zijn. zou dit door dc A R. Kamerfractie zeker niet zijn aanvaardDat de Kamer fracties tegenover dit kabinet in ex tra-parlementaire verhouding staan, was volgens spreker, niet de schuld van de Anti Revolutionnairen De Anti-Revolutionnaire ministers, zei dr Schouten, staan voor een ontzaglijk moeilijke taak. Princi pieel en practisch zou het onjuist zijn tegen hen te opponeren. Dat het huidige kabinet er een is van socialistische signatuur, vond spreker een ongerechtvaardige be wering. Zou blijken, dat dit toch het geval was, dan zullen de Anti- Revolutionnairen zich ertegen ver zetten. In 't debat verklaarde dr Schou ten. dat het centraal comité over wegen zal of er gronden zijn voor verdere reorganisatie van de partij. Tenslotte verklaarde hij: „Wij zijn niet in een socialistische wagen gestapt. Niet om ontevredenen te vreden te stellen hebben twee van onze mannen zitting genomen in het kabinet." ongeveer 50 km uit de Franse Ri- vièra-kust ligt. tussen Cannes en het eiland Porquerolles. Marine autoriteiten hebben verklaard, dat de Middellandse Zee in dit gebied uiterst diep is. Vijftig mijl ten Zui den van het eiland Porquerolles is later een boei van de „Sybille' ge vonden. In Toulon, waar de meeste op varenden van de duikboot wonen, wachten bij het hoofdkwartier van de vloot vele verwanten van op varenden sinds gistermiddag op nieuws omtrent de boot. Met het verstrijken van de tijd groeit de wanhoop onder de wachtenden De „Sibylle". één van de vier duikboten, welke Groot-Brittanniè in 1951 aan Frankrijk heeft ge- „Dit kabinet is niet roder dan enig voorgaand „Men moet ook met de feiten reke nen." vervolgde hij. „Het land moet toch geregeerd worden. Men zegt wel: waarom nu bereidheid en in het verleden niet? Die vraag is onjuist. Bereidheid was er ook in het verle den. doch men maakte het toen on mogelijk. Thans waren program en samenstelling van het kabinet van „Senator Nixon heeft zich algeheel gezuiverd van de tegen hem uitge brachte beschuldigingen. Van de Republikeinse partyvoorzitter heb ik een telegram ontvangen, volgens hetwelk 107 van dc 138 leden van het partü- bestuur, die bereikt konden worden, zich hebben uitgesproken voor hand having van Nixon als candidaat voor het vice-presidentschap." Dit ver klaarde generaal Eisenhower op een verkiezingsbüeenkomst van de Repu blikeinse party te Wheeling. dragen door een Senator afgekeurd dient te worden, ook al zou Nixon zich in deze kunnen rechtvaardi gen. Onze correspondent te New York seint nog: Meer dan honderddui zend lieden hebben gehoor gege ven aan de oproep van Nixon om telegrammen te zenden aan het repubhkein.e comité of aan Eisen hower's hoofdkwartier en hem vol ledig gerehabiliteerd geacht. De republikeinse pers legt zich daar bij neer. waarbij zij vergeet, dat zij nog maar enkele dagen geleden schreef, dat het principe van het aanvaarden van particuliere bij- Het lijkt aannemeiyk, dat dit de democraten een grotere winst van onafhankelijke kiezers zal opleve ren dan aanvankelijk verwacht werd. maar niets is moeilijker, dan de werkelijke mening van het volk ten opzichte van deze verkiezing le peilen. GENERAAL Matthew Ridgway, opperbevelhebber van de NATO- strijdkrachten in Europa, en zijn charmante vrouw Penny zijn Woensdag op Schiphol aangeko men voor een officieel bezoek aan ons land. Zij werden begroet door vice-admiraal jhr E. J. v. Holthe. Politieke schrijvers geven Stevenson meeste kans NEW YORK. Het tijdschrift Newsweek" bericht, dat een en quête onder 50 politieke schrijvers aangetoond heeft, dat 28 menen, dat Stevenson president zal wor den, terwijl de rest het op Eisen hower houdt. Bij een soortgelijke enquête vier jaar geleden hebben 50 politieke schrijvers algemeen een overwin ning voor gouverneur Dewey voor speld, die toen van Truman ver loor. Secretaris O-Duitse minister vluchtte uaar W-Berlijn BERLIJN. Heyne, de privé- secretaris van Oost-Duitslands mi nister van Handel Hamann, is als vluchteling in West-Berlijn aange komen en heeft asyl gevraagd. Hij deelde mede dat hij was ge vlucht, omdat de Oostduitse ge heime politie van hem verlangde, dat hij rapporten over dc gedragin gen van minister Hamann zou in dienen. De vroegere Engelse duikboot Sportsmandie in Juli van dit jaar werd overgedragen aan de Franse Marine, en toen de naam ..Sybille" kreeg, wordt vermist, na oefeningen in de Middellandse Zee De „Sybille" na de overdracht in de haven. Ook Joego-Slavische vliegers nemen zwaluwen mee GRAZ Duizenden zwaluwen in de streek van Graz in Stiermarken, die door plotseling opgetreden win terkoude zijn overvallen en nog te jong en te zwak waren om de oude re vogels op hun trek naar war mer oorden te volgen, worden thans op initiatief van de plaatselijke die renbeschermingsvereniging verza meld. Een speciaal Jocgo-Slavisch vliegtuig zal deze vogels dan naar Fiume brengen waar z\j in het war me klimaat van de Adriatische kust zullen worden losgelaten. Mossadeq overhandigt tegenvoorstellen Dreigement om relaties af te breken niet herhaald TEHERAN.. Het Perzische ant woord op het voorstel Truman Churchill voor regeling van het En gels-Perzisch oliegeschil is Woens dagavond overhandigd aan de Britse zaakgelastigde Middleton en de Ame rikaanse ambassadeur Henderson ty dens een onderhoud met premier Mossadeq. Volgens welingelichte woordvoer ders bevat het Perzische antwoord geen definitieve datum voor een ant woord van Londen of Washington en maakt het geen melding van een af breken van de Engels-Perzische di plomatieke betrekkingen. De Indische ambassadeur Tara Tsjand dook Woensdag op als bemid delaar achter de schermen in het ge schil. Zijn doel was een onherstelbare breuk tussen Engeland en Perzié te voorkomen. Tar Tsjand bracht 's avonds een bezoek aan Mossadeq kort voordat Middleton en Henderson verschenen. GRATIE AAN WILLY LA GES In verband met het besluit tot gratieverlening aan Willy Lages tekent onze parlements-redacteur het volgende aan. Met deze gratieverlening is. me nen wij, het laatste geval van ter dood veroordeelde oorlogsmisdadi gers afgedaan. Bij de interpellatie van mr Stokvis (Comm.) op 22 Mei 1951 in de Tweede Kamer heeft de toenmalige minister van Justitie, mr Mulderijc meegedeeld, dat op dat moment in kracht van gewijsde waren gegaan 139 uitspraken waar bij de doodstraf was opgelegd. In 94 gevallen was toen de opgelegde doodstraf bij wijze van gratie ver anderd in gevangenisstraf; in 38 gevallen was géén gratie verleend; in zeven gevallen was toen nog geen beslissing genomen In deze verhouding is weinig wijziging ge komen. al werd nog in enkele ge vallen gratie verleend en de dood straf voltrokken. Bovengenoemde interpellatie vond plaats naar aanleiding van de op schudding. welke door de gratiever lening aan F. H. aus der Ftinten en vier anderen was ontstaan. Bij deze gelegenheid hield de huidige minis ter van Justitie, het toenmalig Ka merlid. de heer mr L. A. Donker (P.v.d.A een rede waarin hij het Demonstraties van nieuwste visgerei (Van onze correspondent) KOPENHAGEN. Een vloot van elf schepen, die zich bezig houden met het onderzoek van de zee cn toebehoren aan zeven verschillen de landen, waarbij ook Nederland vertegenwoordigd is met het vaar tuig „Luijmes" zal de komende da gen in Kopenhagen voor anker gaan. Van 29 September tot 7 October zal daar namelijk een congres wor den gehouden van de internatio nale Raad voor Zeeonderzoek en de Noordwest Atlantische Visserijcom- missie, waarop dc voornaamste vis serijproblemen zullen worden be sproken. Tegelijkertijd viert ook de Raad voor Zeeonderzoek zijn vijf tigjarig bestaan. Een der belangrijkste opgaven waarvoor het congres zich gesteld ziet is te trachten internationale beschermende bepalingen op te stel. len voor de Noordzee waar vooral de visstand wat de tongen betreft, door overmatige visserij bedreigd wordt»-Alle nieuwe gegevens om trent verandering van het klimaat en de invloed daarvan op de vis stand in de Noordzee zullen wor den uitgewisseld, terwijl voor cie o a laakte, dat de ergste misdaden laat waren berecht. Speciaal keerde hij zich echter tegen de practijk, die op verschillende graties was gevolgd. De doodstraf werd omgezet in levenslange gevangenisstraf, hetgeen echter niet betekende, dat de be trokken oorlogsmisdadigers ook in derdaad levenslang zouden zitten. Want verdere gratie-verleningen volgden, waarop dan weer een voor- waardeiyke in vrijheidstelling kon volgen. „Door deze gang van zaken", zo zei mr Donker toen. „weet men tenslotte niet meer, waaraan men ten deze toe is." Op zijn voorstel werd toen een mo tie aanvaard waarin de Kamer, nadat zij kennis had genomen van de gratie-verleningen aan ter dood ver oordeelde oorlogsmisdadigers en van het feit, dat meermalen de levenslan ge gevangenisstraf werd omgezet in straffen van bepaalde duur er leend. was te Toulon gestationneerd. De onderzeeër had in hetzelfde ge bied op 4 en 5 September en later van 913 September geoefend in het duiken. Een andere duikboot van de basis te Toulon, de 2326, is op 6 December 1946 zonder spoor in hetzelfde gebied verdwenen. Deze boot had 21 man aan boord. De „Sibylle" nam samen met de kruisers ..Georges Leygeues", ..Montcalm" en „Floire" en de tor pedoboot „Marccau" aan manoeu vres deel. Een woordvoerder van de admi raliteit in Parijs zei. dat van Ame rikaanse of Britse zijde geen hulp aangeboden was cn dat daarom ook niet gevraagd was Hij voegde hier aan toe. dat de Fransen ter plaatse over voldoende faciliteiten beschik ken en dat er geen hulp van buiten af nodig is. Hedenmiddag deelde de admira liteit mede. dat de duikboot als verloren wordt beschouwd. Ver wanten van de leden der beman ning worden van het omkomen der opvarenden in kennis gesteld. Ex-illegalen tekenen protest aan tegen gratie aan Lages AMSTERDAM. Dc Nat Fed. Raad van het Voormalig Verzot Nederland heeft in een telegram aan minister-president dr W Drees zijn „felle verontwaardiging" geuit tegen de gratie, verleend aan Willy Lages. Hij protesteert „met klem te gen deze verkrachting van het recht, mede namens de duizenden nabe staanden, wier onherstelbaar leed een gevolg is van het optreden van deze misdadiger". De Raad verzoekt „met alle kracht deze gratie-verlening, die een slag in het gezicht is van alle bonafide Nederlanders, die goed cn bloed voor het vaderland hebben gegeven", ongedaan te willen maken. De gratieverlening aan Lages zal wel niemand tot voldoening stemmen. Doch een terechtstel ling. meer dan zeven jaar na de be vrijding en twee jaar na het in kracht van gewijsde gaan van het tegen hem uitgesproken doodvonnis, ware moei lijk meer in overeenstemming te bren gen geweest met de morele beginse len, waarop onze samenleving rust. Dat en dat ook alleen is de overwe ging geweest van dc huidige minister van Justitie: en men kan hem hier over in alle redelijkheid geen verwijt maken. Dc fout ligt bij de trage be- l,„ i rechting in het algemeen en ook bij haar bezorgdheid over uitsprak dat j j1--_ u .-j.' de vorige minister van Justitie, die deze zaken binnen het kader van de aan de Kamer niet bekende richtlij nen voor het gratie-gebied mogelijk waren. In het licht van deze motie lijkt het ons. dat van de huidige minister van Justitie in het geval-Lages een omzetting van de levenslange gevan genisstraf in een gevangenisstraf van bepaalde duur niet is te verwachten. Zuidelijxe wateren de tonijnenvis serij op het programma staat Verschillende van de onderzoe kingsvaartuigen zullen het modern ste visgerei demonstreren. Zo zal het Noorse schip „G.O.. Sars" het nieuwe echolood Astic demonstre ren. dat scholen haringen op 2.5 kilometer afstand signaleert Staking .De Ommelanden Werkwillige werd afgeranseld GRONINGEN Op 24 Augustus werd een werkwillige door vier sta kers van de zuivelfabriek ..De Om melanden" te Groningen afgeranseld. De officier van justitie eiste tegen ieder van hen vier maanden gevan genisstraf. maar Woensdag veroor deelde de politierechter allen tot zes maanden, waarvan vijf maanden voorwaardelijk met aftrek van pre ventief. Zij komen thans Zondag vrü. De officier wilde deze zaak los van de staking zien. Iedere in vrijheid levende burger, zo meende hij, heeft het recht zich op de openbare weg te begeven Volgens hem hadden de verdachten zich aan openlijke ge weldpleging schuldig gemaakt. De politierechter deelde deze me ning. Hij wilde echter de verzach tende omstandigheden niet over het hoofd zien. Emigrantenschepen varen uit DEN HAAG. Van de volgende emigrantenschepen staat de vertrek datum vast: 26 September: „Sibajak" naar N. Zeeland. 4 October: „Waterman" naar Au stralië en Nieuw Zeeland 28 October: „Zuiderkruis" naar Z Afrika. 11 November: „Johan van Olden- barnevelt" naar Australië 29 November: „Fairsea" naar Au stralië zich, nadat het vonnis onherroepelijk was geworden, nog wel had kunnen veroorloven, het besluit tot terecht stelling uit te vaardigen. Daarvoor was het nu te laat. Het is waar, dat Lages een van die Duitsers is, die het ergst heeft gezondigd tegen alle menselijke en goddelijke wetten; maar de doodstraf, die hij ten volle had verdiend, had al in 1946 uitgesproken en voltrokken moeten zijn. Dc huidige bewindsman, die anders dan Lages zelf, zich gebonden acht aan de ze delijke normen van een rechtsstaat, ware hiervan afgeweken door nu nog deze oorlogsmisdadiger voor het vuur peloton te zenden. Deze normen zijn van toepassing op ieder, zelfs op een man als Lages, die nu zijn wandaden zal moeten boeten met levenslang, een straf waarvan mag worden gevraagd, dat er streng dc hand aan zal worden gehouden. Enkele buien Van Donderdagavond tot Vrijdagavond Half tot zwaar be wolkt met enkele buien. Matige tot krachtige, langs de Waddenkust tijdelijk harde wind in hoofd zaak tussen Zuidwest en West. Vannacht iets kouder. Morgen overdag ongeveer de zelfde temperatuur als vandaag. 26 Sept. Zon op 6 u 33 m onder 18 u 29 m. Maan op 15 u 8 m on der 21 u 50 m. HET WEER VAN VANMORGEN 7 UUR Max.tcmp. Ncersl. Weer Wind m/s Gisteren in 24 u. Oslo Regen N. 4 7C 17 mm Stockholm Regen Z O 5 10 2 Helsinki Zw. bew. Windstil Edinburgh Regenbui Z.W 13 16 9 Londen Zw. bew. W.Z W. 6 17 9 KopenhagenRcgcn Z.Z.W. 10 15 4 Amsterdam Regen Z Z.W. 10 16 8 ZUrich Zw. bew Z 1 19 0 Genève Licht bew Z.W 4 19 0 Parijs Regen Z Z W 7 19 0.6 Bordeaux Zw bew. W.Z W 5 21 0 Nice Zw. bew. N.W. 1 22 0 Berlijn Zw. bew W.Z.W. 5 17 0 Frankfurt Zw. bew Z.Z.W. 7 18 0.1 MUnchcn Zw bew. Z.W. 1 17 0 Wenen Mist Windstil 19 0 Luxemburg Geh. bew. Z Z.W. 10 14 0 Grenoble Mist Windstil 20 0 Insbruck Mist Windstil 20 0

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 1